W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Podnieca mnie to...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ulustelus
    Świętoszek
    • Dec 2016
    • 18

    Podnieca mnie to...

    nie linkuję

    Niezwykle podniecająca historyjka (po angielsku ale nie jest to jakiś zaawansowany poziom). Zdziwiło mnie jak bardzo ta dziewczyna wstydziła się tego co robi i dlaczego nie powiedziałą tego swoim byłym chłopakom. Gdybym spotkał taką kobietę byłbym w siódmym niebie. Sama myśl o tym,że kobieta to robi mnie rusza. Nie musiałbym nawet tego widzieć a i tak byłbym zadowolony. Jeżeli chodzi o 'zdradę faceta z własną cipką' to jest to dla mnie wielka bzdura. To zupełnie coś innego niz skok w bok z inna osoba. Właściwie dla mnie to taki wentyl bezpieczeństwa jeśli ja w pewnym momencie nie dawałbym rady to był bym spokojniejszy bo ona załatwiłaby to sama. Dziewczyny masturbacja jest na prawdę spoko, nie ma w tym nic ohydnego, rozmawiajcie o tym z nami. 99% z nas też to robi. To nie powinien być już temat tabu w XXI wieku.

    PS. Oczywiście co innego uzaleznienie ,ale tak na prawdę jest to wyolbrzymione przez poczucie wstydu i naszą kulturę.
    0statnio edytowany przez Kalilah; 18-11-17, 19:53.
Working...