FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Pieszczoty (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Czy faceci potrafią pieścić kobiece piersi??? (http://beztabu.com/showthread.php?t=767)

Bender 27-06-05 22:45

A co lubisz? :)

Sama słodycZ 28-06-05 15:26

Bender> podoba mi sie opis... sposobu bawienia sie tym co wiekszosc tygryskow lubi najbardziej ;) eh... takie nauki trzeba rozpowszechniac :D konieczniee

DajMiTęNoc 28-06-05 19:25

Piersi to taki pkt erogeny kobiecy że można kobiete pieszczac łatwo pobudzic a można też wszystko spalic i przejdzie jej cała ochota. Ja to robie tak że samymi opuszkami palców wskazującym i srodkowym delikatnie muskam obrysowuje całe piersi od dołu zarys puxniej deilatknie podkładam reke pod pierś podnosze ja do góry lekko i jezykiem obrysowuje brodawki leciutko czasami puxniej obcieram sutki, nastepnie odtwieram usta bardziej żeby moje wargi były za brodawkami i powoli je zamykam i chwytam delikatnie sutka i koncem jezyka pocieram go od dołu do góry i delikatnie chwytajac sutka wargami odciagam go w moja strone cały czas trzymajac reke pod piersia i unaszac ja troche tak pare razy puxniej jak juz sutki twarnieja chwytam wargami go i delikatnie obrysowuje go czobkiem jezyka a nastepnie troszkie na boki ruszam jezykiem delikatnie przeskakujac nad sutkiem zeby go delikatnie tylko obcierac. Gdy brodawka i sutek jest nawilżony moge przejsc na druga piers robic to samo a tą przy której teraz byłem jesli jest wilgotna troche (tylko nie tak że zaraz obslinilem tamto piers) to moge złąńczyc palec wskazujacy ze srodkowym i delikatnie pocierac do okoła brodawek czasami palcem wskazujacym przeskakujac przez sutka to wszystko robie trzymajac reke nad ciałem nad piersia żeby tylko muskac go opuszkami palców można dac te dwa palce kobiecie swojej żeby je nawilzyła np dac jej żeby wzieła do ust i puźniej gdy palce sa nawilzone to jeden palec żeby był z jednej strony drugi z drugiej sutka i delikatnie pocierac do góry na dół piers a ta druga cały czas lizac ssac całowac gdy sie skonczy można darowac sobie pieszczenie piersi żeby kobiecie sie nie znudziło i zaczac sie znia całowac a jedna reka pocierac pussy przez majteczki , puxniej można przejsc do minetki itd itd to taki moj sposob chyba nic xle nie robie ogolnie delikatnie obchodze sie z ciałem kobiety całujac jej ciało i robiac minetkie wiec nie skarżyła sie zadna gorzej jak braknie sliny np po dobrej imprezce z alkoholem wtedy lepije miec cos do picia w pobliżu
ps. dobrze jest patrzec kobiecie na twarz żeby widziec czy jej to sprawia przyjemnosc czy nie a tak wogole dziewczyny lubia jak sie do nich mowi wiec warto powiedziec pare czułych słówek odwdzieczy sie przynajmniej moja sie odwdziecza mi puźniej

A tak wogole przeszedłem odrazu wtym opisie do tego jak kobieta stoji nago przedemna pominełem to jak jest ubrana nie bede opisywał wszystkiego przecież ale jesli kobieta jest bez staniczka w cieniutkiej bluzce takiej która nie bedzie ocierac i zbytnio nie draznic jej sutków to tez mozna sie nimi fajniutko bawic

leon 03-05-06 00:07

Cytat:

A propo kolesia biegłego w łóżku...
A skąd wiesz że jest taki dobry???????? Apropo tematu może powiesz jak faceci powinni pieścić piersi bo może sam to źle robie??

ukaszek 12-03-09 04:57

Pytanie dotyczące pieszczot. (dla kobiet)

Hmm kolejne z dziwnych pytań kierowane bardziej do pań. Czy lubicie jak mężczyzna dotyka waszych piersi, i w jaki sposób zeby to najlepiej robił ?. Piersi to jest dla mnie najpiękniejsza część ciała lecz mam taka dziwna blokadę przed dotykaniem tak kobiety gdyż nie wiem czy jej to przyjemność sprawia i czy nie wyjdzie na to ze "chce sobie po dotykać". Jak to robić ? proszę o pomoc

nestleeeeee 12-03-09 05:01

uwierz mi że Kobieta lubi to uczucie ponieważ sutki ma bardzo wrażliwe bardziej niż Faceci.

ukaszek 12-03-09 05:03

ale jak to najlepiej robić jakie ruchy ?;>

Mat. 12-03-09 20:21

Np: Moja Pani , nie odczuwa praktycznie , żadnych bodźców . Kiedy ja zabawiam się jej piersiami , są po prostu mniej czułe .

jezebel 12-03-09 20:56

Mnie podnieca bardziej widok mężczyzny który je ssie i liże, niż mam z tego odczuwalną przyjemność czuciową. Dotykanie piersi jakoś nigdy szczególnie mnie nie podniecało, podniecał mnie jednak fakt, że on ma z tego radochę.
Aśka dobrze opisała jak to robić - ze szczególnym naciskiem na zmianę pieszczot i ich intensywności. Szczególnie w przypadku samych sutków.

bi.girl 12-03-09 22:08

z uczuciem! ach uwielbiam jak partner dotyka moje całe piersi, masuje (delikatnie, bo bolą jak za mocno), czy też obcałowuje!:D sutki mam bardzo wrażliwe, czy to na język, czy na paluszki, więc mi to sprawia meeega przyjemność;)

zapytaj się jej co najbardziej lubi, mój na początku nie wiedział co ma robić z nimi za bardzo, ale powiedziałam co lubię i mam:P z resztą do dziś i ja i on pytamy się "wolisz tak, czy tak", to nic strasznego się zapytać;)

ukaszek 13-03-09 03:21

dzięki wielkie :)

Szarotka 13-03-09 15:15

Ja lubię pieszczoty samych brodawek. :lol:
Masowania, ugniatania itd. całych piersi nieznoszę (albo nie odczuwam wtedy nic albo tylko ból).

Kata 13-03-09 17:47

Cytat:

Napisał Aśka
ssanie sutków, okrazanie ich koniuszkiem jezyka, przygryzanie , ciagniecie za nie zębami.

Nie! Sutki mają być zostawione w spokoju według mnie, żadnego ściskania, ugniatania ich ani ssania - jest denerwująco i boli. Za to ściskanie i masowanie całej piersi dłonią jest super, byle nie za słabo ;)
Jestem dowodem na to, że po prostu trzeba eksperymentować z pieszczotami (nie tylko) piersi.

Anka85 13-03-09 19:50

Mi osobiście bardzo się podoba Widok mojego faceta, który ssie moje sutki. Niewiele czuję fizycznie, ale sam widok mnie podnieca. Żebym coś poczuła trzeba mocniejszych pieszczot, o ile to można nazwać jeszcze pieszczotami, mocne ściskanie, klapsy w cycki ;) Nie lubię za to gryzienia. Boli :(
No ale to oczywiście indywidualna sprawa.

Misiunia3 16-03-09 23:51

Akurat z tymi pieszczotami opisanymi przez Aske to strzał w 10 jesli o mnie chodzi jednak kazad jest inna i co innego sprawi jej przyjemnosc. Ja uwielbiam gdy facet lize, drazni jezykiem moje piersi, przygryza itp. Uwielbiam juz sam widok faceta, ktory trzyma je w dłoni, bawi sie nimi, sciska... czasem mnie to bardziej podnieca niz same odczucia.

Matth 17-03-09 02:53

Cytat:

Napisał poszukana (Post 266433)
Polecilabym wszystkim Panom pewną książkę z dedykacją: udanego seksu :)
http://przeczytaj.nextore.pl/e-ksiaz...ocji_p1210.xml

Dobra ksiazka, posiadam w wersji elektronicznej, jesli ktos by chcial to PM do mnie :)

Sajana 17-03-09 03:24

lubię pieszczoty piersi, ale nie jest to dla mnie jakieś elektryzujące doświadczenie, nie przypisuje swoim piersiom 'właściwości' rozbudzających mnie.
z tą wrażliwością u każdej kobiety też bym nie przesadzała.

metodą prób i błędów,a raczej prób i przyjemności dojdziesz do tego co sprawia jej największą przyjemność.

Kardal 31-03-09 04:15

Biust - w jaki sposób go pieścic by było dobrze?

Witam, mam mały duży problem, gdy próbuję sprawić przyjemność wkładając rękę pod stanik dziewczyna odpycha mnie mówiąc, że ją to łaskocze, jaka może być tego przyczyna bo przy poprzedniej kobiecie nie było tego problemu i bardzo jej się podobało? dzięki za odp

Bujda 31-03-09 04:19

Może faktycznie ma łaskotki. A może po prostu nie ma ochoty lub jak dla niej za wcześnie na to.

Kardal 31-03-09 04:32

Bambi n/c to forum ma pomagać, a nie jeszcze bardziej dołować ludzi, ale może się myle jestem tu od 5 minut. Jeśli jest za wcześnie to znaczy że odczuwa łaskotki? Minęły już 3 miechy ponad...cały czas myślę, że to ze mną coś nie tak bo mam wrażenie, że w przeszłości tak nie miała :/

CzarneBialeBec 31-03-09 08:14

Może niektóry rodzaj dotyku powoduje u niej łaskotki. Ja czesto tak mam, gdy własnie chłopak wkłada mi rękę pod bluzkę. A gdy jestem nago tego nie odczuwam jakoś specjalnie.

Pawełxxx 31-03-09 13:24

Może po prostu nie lubi jak ktoś ją ciągnie za cyca zrozum to:D albo się po prostu zapytaj czy jej się to podoba ...

awm 31-03-09 17:25

Cytat:

Napisał Kardal (Post 278569)
Witam, mam mały duży problem, gdy próbuję sprawić przyjemność wkładając rękę pod stanik dziewczyna odpycha mnie mówiąc, że ją to łaskocze,

skoro wkładasz jej łapki pod stanik w tym tkwi może problem :P spr. bez :)

jezebel 31-03-09 19:58

Może ma łaskotki faktycznie i ją to bawi bardziej niż podnieca, a może to wymówka, bo nie chce się dalej posunąć. Nie zostaje Ci nic innego, jak uszanować i kropka.

Moń. 31-03-09 21:57

Cytat:

Napisał mirakla (Post 10754)
Na tym forum jest zdecydowanie za mało topicków na temat piersi...
Mam kilka pytań:
1.Panowie w jaki sposób pieścicie piersi swoich partnerek???Chodzi mi o to czy skupiacie sie bardziej na sutkach czy też może na całej "otoczce wokół nich??
2.Panowie:Czy podnieca Was pieszczenie Waszych piersi??Czy jest to jeden z Waszych punktów erogennych??
I na koniec pytanko dla Pań:czy jestescie zadowolone z tego jak Was faceci Was pieszczą???

W dwóch pierwszych pytaniach wypowiem się za mojego chłopaka :>
1. Mój luby uwielbia macać i ściskać moje piersi - tak bez okazji. Często też je 'szturcha' palcem :P Jeżeli chodzi o pieszczoty w sferze seksualnej bardziej to skupia się na sutkach, bo właśnie to sprawia mi przyjemność. Największą gdy je całuje i liże, albo dotyka wilotnym palcem ^^
2. Mojego chłopaka bardzo podnieca i jest to jego punt erogenny ^^
3. Jestem zadowolona z tego jak facet mnie pieści :)

Kardal 01-04-09 04:34

Dzięki za odpowiedzi, niby rozumiem, może trochę zbyt nachalnie itd. martwi mnie chyba najbardziej to, że z tego co wiem z innymi facetami nie sprawiało jej to gilgotek a przyjemności, myślicie, że jest możliwe, że po prostu ja na nią tak negatywnie działam, czy raczej chodzi o czas, odpowiedni moment i nastrój?

se)(y_student 01-04-09 05:40

odpowiedz na pytanie w temacie... tak.

fotograf69 01-04-09 20:17

Uwielbiam to robić :) Kobiece piersi to dla mnie coś wyjątkowego. Wielokrotnie słyszałem, żę robię to cudownie ;) Moją receptą jest odpowiednio długa 'gra wstępna' przed kontaktem sutek-język ;D Uwielbiam lizać całe piersi ;] Kiedy ostatnim razem to robilem, partnerka wyła z rozkoszy gdy zblizałem się do jej sutka :) A ja go nadal omijałem i omijałem, kiedy wkoncu nadszedł TEN moment, jej paznokcie wbiły się w moje plecy tak mocno, że doszło do rozlewu krwi :P

Lubię kiedy dziewczyna silnie reaguje na rozkosz! :D

gatson 02-04-09 02:04

ja pieszcze piersi mojej dziewczyny zaczynając od masażu:dotykania pozniej caluje draznie sutki caluje je liże a nawet lekko podgryzam . jej sie to podoba i potrafie doprowadzic ja w ten sposób do rgazmu a z tego co wiem to niewielki procent kobiet moze tego doswiadczyc nam sie to udaje:)

Mat. 02-04-09 23:00

Gatson - zazdroszczę ;)

MowmiTato89 06-04-09 21:10

brodawka na koncu ;] najpierw glaskac calowac lizac :P jej okolice by ja draznic ;] masowac :) pozniej do ssutka :P ja sie tak bawie i moja nie narzeka xD wrecz odwrotnie ;]

ktos69 07-04-09 03:31

a moją M bardzo podniecają pieszczoty piersi :) zawsze po tym ma ochotę na więcej :) i chyba całkiem dobrze mi to wychodzi :) z poradnika Aśki to chyba wykorzystuję wszystkie 'sztuczki' :D

toxicgirl 07-04-09 03:52

wielu faceto nie potrafi, mysla ze 'cycki to cyki' ze kazda lubi tak samo, ze wystrczy pomietosic i tyle. otoz nie. sa rozne rodzaje pieszczot, i kazda kobieta preferuje inne.

mojemu M. sporo czasu zajelo zanim sie nauczyl to robic tak zebym miala odlot:) ale teraz to jest bajka... :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.