FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Problemy seksualne (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Chłopak nie kończy (http://beztabu.com/showthread.php?t=32411)

O... 23-09-12 17:26

Chłopak nie kończy

czy to jest problem?
uprawiamy sex a mój chłopak prawie nigdy nie kończy podczas typowego stosunku, potrzebuje do tego ręcznej roboty na koniec, albo w ogóle kończymy zabawę bez orgazmu z jego strony, nigdy o tym nie rozmawialiśmy, dlaczego tak się dzieje.... czasami widzę, jak ciężko mu dojść do końca, czasami jest już zmęczony sexem i po prostu odpuszcza, on ma 33 lata

sylwia.torun 23-09-12 17:29

Może jakiś bodziec go blokuje? Może na siłę myśli by się spuścić i to powoduje presję? Rozmowa czyni cuda, bez rozmowy nie dowiesz się niczego. Zapytaj, delikatnie, na spokojnie. Zainteresuj się tym, może coś jest nie tak?

Ville 23-09-12 17:31

Cytat:

Napisał O... (Post 880712)
nigdy o tym nie rozmawialiśmy, dlaczego tak się dzieje....

Porozmawiaj z nim, a nie z nami :)

Rozwiązanie masz bowiem pod ręką, a My tu możemy jedynie po spekulować...

sylwia.torun 23-09-12 17:37

Ville ma rację, ja też to napisałam. Rozmawiaj z nim, musi być cos nie tak, prawda?

zielanna 23-09-12 17:45

Zabezpieczacie się? Może boi się, że potomka zmajstruje.

O... 23-09-12 17:52

Cytat:

Napisał zielanna (Post 880725)

nie zabezpieczamy, bo on zawsze twierdził, że tego nie potrzebuje, ze umie się kontrolować, nie myslimy o dzieciach

aryman 23-09-12 17:59

Postawiłaś pytanie: 'czy to jest problem?' i pytasz się nas, spytaj się jego i siebie.
Przyczyną mogą być dwie, wasze niedopasowanie- jest mu za luźno, a druga to aspekt psychiczny, być może uzależnienie wytrysku od masturbacji na skutek takiego nawyku z młodości, skoro jak podałaś potrzebuje ręcznej roboty.

zielanna 23-09-12 18:00

Mało odpowiedzialne podejście. To niezbyt dojrzałe, zarówno z Twojej jak i Twojego chłopaka strony. Co to znaczy, że tego nie potrzebuje? Że zdąży wyjąć? Bzdura, plemniki są nawet w preejakulacie, który wydziela się jeszcze przed wytryskiem. Na Twoim miejscu pomyślałabym o zabezpieczeniu.

Jaskier 23-09-12 19:49

hmm tak wogole to mial tyle samo czasu co ty zeby dojsc :nerd:

a odpowiadajac na niezadane pytanie - Tak - to twoja wina - za szybko dochodzisz :evil:

brak zabezpiecznia to jeden powod, zapytaj go co mysli w trakcie - pewnie rozwiazuje calki 3 stopnia - to ta kontrola o ktorej mowi pewnie :)

jesli mu stoi i moze dalej - kontynuujcie - albo dokoncz reka - ale musisz sie nauczyc - najlepiej niech ci pokaze - bo to nie szarpanie dzyndzla czy ubiajnie piany trzepaczka - predkosc jak i ucisk sa wazne
byle mizianie to dobre na poczatek

no i jak to wszyscy ciagle powtarzaja - cwicz miesnie kegla - orgazmy fajniejsza a j ak zacisniesz to dlugo nie wytrzyma :)

Ewelina26 23-09-12 21:23

Pogadaj z nim, bo my tutaj mozemy sobie tylko gdybac. Tym bardziej, ze pod opisany przez Ciebie problem pasuja miliony jego przyczyn, nie pytaj sie nas dlaczego tak jest, tylko jego, znasz go przeciez lepiej.

pan nikt 23-09-12 21:31

Moim zdaniem to nie wina masturbacji, tylko coś go blokuje. Ja miałem trzy takie okresy w życiu, kiedy pojawił sie problem z dojściem. Też myślałem, że to przez walenie ale teraz już wiem, że problem był gdzie indziej. Za pierwszym razem było to z pierwszą laską po przykrym rozstaniu z żoną, potem spotkałem taką dziewczynę, że po tym co pokazywała w łóżku wszystko mi opadało, a jeszcze miałem tak, że się zakochalem na zabój i tak bardzo chciałem wypaść jak najlepiej w jej oczach, pokazać jaki to ze mnie za******y facet że psychicznie nie dawałem rady. Na szczęście po miesiącu mi przeszło.

ozozon123 24-09-12 09:12

Spróbuj zastosować masaż erotyczny, który pobudzi Jego jak i Ciebie :> naprawdę polecam jako grę wstępną :)

holly 24-09-12 19:36

33 letni facet twierdzi, że nie potrzebuje zabezpieczenia, bo potrafi "się kontrolować"... mhm. Mi to wygląda na efekty uprawiania stosunku przerywanego przez kilkanaście lat - przyzwyczaił się do kończenia dłonią poza ciałem partnerki. No ale tylko gdybam.

Raine 24-09-12 19:43

Cytat:

Napisał O... (Post 880730)
nie zabezpieczamy, bo on zawsze twierdził, że tego nie potrzebuje, ze umie się kontrolować, nie myslimy o dzieciach

O kurde, to nie jest czasami jakiś mnich czy coś? Bo oni medytują, medytują i potem faktycznie jak zaczną to za diabła nie skończą. Cuda na kiju i inne wianki.
:whistle:

cerebellum 24-09-12 20:03

Cytat:

Napisał zielanna (Post 880725)

Mam to samo!

red_painterka 24-09-12 22:01

Cytat:

Napisał holly (Post 881290)
33 letni facet twierdzi, że nie potrzebuje zabezpieczenia, bo potrafi "się kontrolować"... mhm. Mi to wygląda na efekty uprawiania stosunku przerywanego przez kilkanaście lat - przyzwyczaił się do kończenia dłonią poza ciałem partnerki. No ale tylko gdybam.

Też o tym pomyślałam. Powodzenia życzę wszystkim panom, którzy twierdzą, że "zawsze zdążą".

elKoj69 24-09-12 22:03

Cytat:

Napisał red_painterka (Post 881402)
Też o tym pomyślałam. Powodzenia życzę wszystkim panom, którzy twierdzą, że "zawsze zdążą".

Zgodzę się :) A ja powodzienia życzę paniom, które wierzą naiwnie, że facet "będzie uważał". To nie na temat do końca i broń Boże nie skierowana do nikogo konkretnego, ale taka dygresja mnie naszła :whistle:

lexpar 03-10-12 13:20

Wile osób wypowiadających się w tym temacie ma rację. Przyczyn może być wiele, ale musisz z nim porozmawiać, co czuje w trakcie penetracji.
Jeżeli nie jesteś jego pierwszą partnerką to zapytaj czy taka sama sytuacja miała wcześniej miejsce. Jeżeli jesteś luźna, to może trzeba zmienić pozycję.

mikel84 04-10-12 09:24

Może przyzwyczaił się do bodźców, które dostarcza mu ręka. Może za często się onanizuje i nie umie dojść. Być może to jakaś blokada psychiczna, np. przed niechcianą ciążą, czy uczuciami związanymi z partnerką/em. Niewykluczone, że przyczyną może być coś ze zdrowiem, może jakaś nieinwazyjna infekcja prostaty, albo, oby nie, coś gorszego.

kokain666 16-10-12 20:07

prezerwatywa jeszcze bardziej osłabia doznania u faceta i oprócz braku wytrysku dodatkowo będzie miał jeszcze zwiotczenie narzędzia pracy i koniec imprezy... zdecydowanie lepszą opcją są pigułki i/lub stosunek przerywany - ale tu już trzeba umieć się kontrolować (nie każdy to potrafi!!) i zrezygnować zupełnie podczas dni płodnych.

a w dochodzeniu poza pochwą nie ma nic złego i tyle.
uważam, że to dużo lepsze, bo facet jest w stanie zaspokoić partnerkę, a nie dochodzi po minucie...

galiciama 13-11-12 23:37

Dziewczyny mają trudniej dojść, aby się udało trzeba je najpierw ostro popieścić... Może to zastosuj ze swoim facetem... Może trzeba pójść krok dalej?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:59.