FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Dojrzewanie (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Prawid這wy wygl康 penisa (http://beztabu.com/showthread.php?t=25086)

dyspans 21-12-10 17:20

Prawid這wy wygl康 penisa

Witam mam jedno pytanko. Nie wiedzia貫m czy nadawa這 sie do tematu o stulejce wiec za這篡lem nowy temat. Dreczy mnie takie pytanie czy m鎩 penis jest "prawidowy"
A wiec w stanie spoczynku moge sci庵na ca造 napletek tak jak by "wywina go na druga strone". W stanie zwodu napletek schodzi mi gdzie do po這wy sam. Aby zszed z ca貫go grzyba musze mu lekko pom鏂 (nie wywoluje to zadnego b鏊u). I tu zaczyna sie problem po zej軼iu zaraz za grzbem tworzy si fa責a sk鏎y (napletka) i sama spowrotem nas闚a si na grzyba. Aby si nie nasune豉 musze tak jak by zacisn帷 posladki wtedy ciagle jest w tym rowku. Sk鏎e mog jeszcze bardzije sciagna prawie do takiego stopnia jak w stanie bez zwodu czyli "wywin望 napletka na druga strone". Lecz wtedy w璠zide趾o ciagnie grzyba do do逝 i jak puszcze spowrotem napletek wraca pod grzyba. Naci庵anie w 瘸den spos鏏 nie wywo逝je b鏊u. I mam takie pytanie czy to jest prawid這we stylulejki raczej na pewno nei mam bo sk鏎e bez problemu mog sci庵na nawet dalej ni za grzyba. Lecz penis w czasie zwodu nie wyglada tak jak w stanie spoczynku. Za grzybem jest fa責a sk鏎y kt鏎a trzeba potrzymywa naprerzeniem posladk闚 aby s nie nasune豉 spowrotem na grzyba. Czy penis w czasie zwodu wygl康a tak jak w stanei spoczynku, z napletek jest wywini皻y na druga stron ? A mo瞠 jest to troch za kr鏒ke w璠zide趾o ? Z g鏎y dzi瘯uje za wszystkie odpowiedzi :)

Greedo 21-12-10 21:28

Rozprawa z cyklu footballowe grzybobranie;), zwody, grzyby, wywijania i maniany + faza spi皻ego po郵ada.
Jeste moim dzisiejszym numero uno, dlatego obdarowuj Ci 鄴速 koszulk lidera:).

疾by jednak nie nabija sobie tylko post闚, odpowiem.
Je瞠li chodzi o "prawid這wy" wygl康 penisa, to trudno znale潭 jeden, idealny wz鏎, w豉軼iwie nawet nie wiem, gdzie nale瘸這by szuka.
Niemniej sztuka na軼ienno-豉wkowa, kt鏎a obfituje w niesko鎍zon ilo嗆 kutas闚 i kt鏎e to towarzysz mi od przedszkola, a po studia (obawiam si, 瞠 i w pracy jakiego na軼iennego freska, cho熲y w kiblu znajd:)). Pozwala mi domniemywa, 瞠 wszystko u Ciebie w porz康ku.
Po pierwsze nie powiniene si przejmowa, je瞠li jak to sam napisa貫 "raczej na pewno" nie masz stulejki, po drugie nie ka盥y ma wystawowego penisa "czystej krwi". Istotne jest, 瞠by spe軟ia swoj funkcj;).
A jak niewygl璠ny to w dziur, albo do buzi go od razu pakuj:whistle:.

Wujek 21-12-10 21:33

wszystko ok :)
Ca趾iem 軼i庵ni皻y napletek w wzwodzie maj praktycznie tylko obrzezani faceci.

hanca22 22-12-10 14:02

Moim zdaniem te wszystko ok. To normalne, ze napletek wraca, nawet w czasie pe軟ego wzwodu.

dyspans 22-12-10 15:00

Wielkie dzi瘯i, teraz moge spokojnie spa. Mo積a zamkna/usun望. Jeszcze raz dzi瘯uje i 篡cze wyso造ch 鈍i徠:)

tybetiusz 31-12-10 12:12

Mam to samo. Po przeczytaniu wielu post闚 wnioskuj, 瞠 mam za kr鏒kie w璠zide趾o. ;)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.