FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Mój pierwszy raz (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Bardzo bolesny pierwszy raz :( (http://beztabu.com/showthread.php?t=22791)

bunny90 02-07-10 20:35

Bardzo bolesny pierwszy raz :(

Wczoraj zdecydowaliśmy się z chłopakiem na ten pierwszy raz. Oboje nie robiliśmy tego wcześniej. Zabiezpieczyliśmy się prezerwatywą oraz zastosowaliśmy nawilżający lubrykant. Przygotowaliśmy odpowiednią atmosferę, romantyczną muzykę i świece. Jednak moje wspomnienia są okropne. Czułam okropny ból, chociaż jego członek praktycznie nie wszedł. Byłam przygotowana na ból, bo uważam, że moje miejsce jest bardzo ciasne... Próbowałam różnych pozycji[ułatwiających przebicie błony dziewiczej] jednak nie poskutkowało. Jestem świadoma, ze czasem trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać ból. Ale ten ból był jak dla mnie nie do zniesienia :( Jestem wrażliwa na ból. Poprosiłam chłopaka, żebyśmy sobie odpuścili po kilku próbach wczoraj. On zaproponował, żeby to powtórzyć dziś. Dodam, że on jest delikatny ze mną i nie robi nic przemocą. Czy macie jakieś rady dla mnie co robić ?:( Proszę o poważne komentarze... Z góry dziękuję.

Raine 02-07-10 20:52

Pytanie za 10 pkt, chcesz tego?

Jeśli nie (czyt. nie jesteś przygotowana psychicznie) to jakbyście próbowali odpalić auto z padniętym akumulatorem.
;)

bunny90 02-07-10 20:55

tak jestem pewna, że tego chcę. może trochę się obawiam, ale to chyba normalne strach przed nieznanym i bólem, prawda?

Rojza Genendel 02-07-10 21:05

Samospełniająca się przepowiednia.
Skoro spodziewasz się że będzie ból i boisz się tego- tak właśnie będzie.

holly 03-07-10 11:09

Spróbujcie z palcami, najpierw jednym - potem dwoma, może jak się uda to trzema. Dopiero później przejdźcie do stosunku. Zobaczysz kiedy zacznie cię boleć - jeśli przy pierwszym paluszku, to coś jest nie tak i powinnaś skonsultować się z lekarzem (skoro mówisz że na pewno, na 100% tego chcesz i nie jest to jakiś podświadomy skurcz mięśni).

Zagubiona 03-07-10 12:12

Zgadzam się ze zdaniem Rojze, skoro sama się tak napinasz, że będzie tak strasznie bolało, no to będzie... ;/
Musicie do tego jeszcze chyba dojrzeć, skoro tak bardzo się boisz, i okropnie boli, to może warto jeszcze z tym poczekać?
Na wszystko przychodzi czas, a jest wiele przyjemnych rzeczy, w które taki stricte stosunek nie wchodzi. :)

naj 04-07-10 16:10

Miałam podobny problem. Też bardzo chciałam, no i też troszeczkę się obawiałam, ale to jak najbardziej normalne. Partner był jednak w stanie włożyć jedynie samą główkę penisa, a i tak czułam rozrywający ból, tak silny, że nic, tylko płakać.

Poszłam zatem do ginekologa, co i Tobie radzę - aby zapytać, czy przypadkiem to nie są jakieś wady anatomiczne (w szczególności błony dziewiczej), czy "po prostu" sprawa stresu i przykurczenia mięśni pochwy. Okazało się, że błona ładnie się rozciągnęła, a ja po prostu jestem bardzo wąska w jednym miejscu. Ten ból zatem brał się stąd, że penis uderzał w przednią ściankę pochwy. Pani doktor powiedziała, że sporo przychodzących do niej kobiet ma taki problem - i zaleciła poćwiczyć trochę tak, jak sugeruje holly, ale z tym, żeby spróbować rozciągnąć pochwę, naciskając w kierunku jej tylnej ścianki.

Ostatecznie jednak sprawę załatwiło dobranie odpowiedniej pozycji, tak, aby penis partnera był skierowany w stronę tylnej ścianki pochwy i żebym to ja mogła kontrolować tempo i kierunek "wchodzenia" - czyli "na jeźdźca", ale tyłem - plecami do twarzy partnera. No i oczywiście bardzo ważne jest odpowiednie nawilżenie.

Nawiązując do wypowiedzi Rojzy i Zagubionej - nie przesadzałabym w tym wypadku, fakt, że sporo siedzi w głowie, ale bunny90 wcale nie napisała, że "nastawiała się na straszny ból", a pisała jedynie o "lekkich obawach" przed bólem (to przecież normalne) i podkreśliła, że bardzo chce.

Bunny90, warto spróbować jeszcze raz, ale z nastawieniem, jak i poprzednio, że "nic na siłę", a w szczególności - z niczym się nie spiesząc. Jeśli znów nie uda Wam się znaleźć odpowiedniej pozycji, rozciągnąć, rozmasować itp., to naprawdę polecam zasięgnięcie porady u ginekologa, niech się wypowie na temat Twojej budowy :).

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:54.