FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   SEKS (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Damski orgazm ... hmm .. (http://beztabu.com/showthread.php?t=2207)

Chillout 30-12-05 18:36

Damski orgazm ... hmm ..

Witam wszystkich :)
Mam pytanie.. dotyczy orgazmu u Kobiety. i prosze o odpowiedz tylko płec przeciwną :)

Czy to prawda ze Kobieta podczas jednego stosunku moze miec kilka orgazmów.. i "bawić" się dalej.. bez zadnej przerwy:)?
No powiedzmy ze ta przerwa trwa doslownie pare sekund?

Bo jak wiadomo u faceta takie cos raczej nie jest mozliwe :)
Z gory dziekuje za odpowiedzi ;)

bonobo86 30-12-05 18:39

To prawda, kobiety maja orgazm wielokrotny(super sprawa). Ale facetom tez sie czasem zdarza...

Rojza Genendel 30-12-05 18:46

Owszem, faceci też mogą. Ale to wymaga pewnych starań.

Chillout 30-12-05 18:49

Czyli taki orgazm to zadna "nowosc" ?:) i nic specjalnego ?

I czy zawsze podczas kazdego stosunku Kobieta ma wielokrotny orgazm ?

Rojza Genendel 30-12-05 18:58

Ja podczas stosunku nie mam żadnego.

szatyneczka 30-12-05 19:08

Cytat:

Napisał rojze
Ja podczas stosunku nie mam żadnego.

Ja także nie mam :(

ktooooosia 30-12-05 23:29

i ja też nie mam...

mam jak go sobie sama zafunduję ;)

Chillout 31-12-05 01:21

A jak myslicie .. dlaczego tak jest ?
Prosze o szczere wypowiedzi:)

Rojza Genendel 31-12-05 08:20

Prawdę powiedziawszy- nie wiem. Jakoś nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam.

Aniutka 31-12-05 08:47

To zalezy od kobiety i nie mozna tu podac jednej recepty;)
Ja mam wielokrotne orgazmy w czasie stosunku i, jak to okreslasz, moge sie bawic dalej :)))

szkarada 31-12-05 12:09

A co to orgazm? :| hmm

Stal. 31-12-05 13:12

Moja pani po orgazmie musi sobie dac chwile odpoczynku bo pieszczoty zaraz po sprawiaja jej bol, zazwyczaj wystarczy pare minutek i juz mozna starac sie o kolejny szczyt :)

YoungStallion 31-12-05 14:21

Do pań- jak dlugo musicie odczekać miedzy jedną minetną a drugą (jak dlugo wasza łechtaczka pozostaje nadwrażliwa na bodzce o ile tak jest)?

szatyneczka 31-12-05 16:59

Cytat:

Napisał YoungStallion
Do pań- jak dlugo musicie odczekać miedzy jedną minetną a drugą (jak dlugo wasza łechtaczka pozostaje nadwrażliwa na bodzce o ile tak jest)?

Mój guziczek okolo 5 minutek,czasem dlużej;)

Zahir 02-01-06 15:28

Cytat:

Napisał Chillout
Czy to prawda ze Kobieta podczas jednego stosunku moze miec kilka orgazmów.. i "bawić" się dalej.. bez zadnej przerwy:)?
No powiedzmy ze ta przerwa trwa doslownie pare sekund?

To prawda.
Z tym, że po orgazmie, jeśli chodzi o łechtaczkowy, guzek jest bardzo wrażliwy i trzeba uważać. Zazwyczaj jest tak, że dalsze pieszczoty guzka kobietę albo łaskoczą albo bolą.
Najlepiej przerwać i pomiziać się troszkę a później kontynuować. Dodatkowo chyba każdy kolejny raz wykańcza. Obecną moją partnerkę doprowadzam średnio do około 3-4 orgazmów podczas jednego stosunku(mało, bo z braku czasu ciągle ktoś wchodzi i wychodzi z domu i nie można swobodnie się kochać), poprzednią, gdy mogłem swobodnie kochać się z nią u niej w domu, około 6 i więcej.

Jeśli chodzi o pochwowy. Udawało mi się to tylko z moja byłą. I zazwyczaj, jeśli już to tylko raz na cały stosunek.

mirakla 02-01-06 17:29

jak ja marze o tym żeby miec choćby jeden,malutki,taki tyci tyci orgaźmik podczas stosunku;) :pray:
z łechtaczkowym nie mam problemu,czasem,ale tylko czasem jak sie sama zabawiam,osiągam wielokrotny orgazm,potem jednak musze troszke odczekać,conajmniej półgodzinki,bo piszczoty sprawiają ból

Rojza Genendel 02-01-06 19:50

Cytat:

Napisał Asiulek19lbn
Eee no orgazm mam i lechtaczkowy i pochwowy,ale chcialabym miec ich wiecej podczas 1go stosunku:P

Strasznie wymagająca jesteś. Albo rozpieszczona ;-)

ktooooosia 02-01-06 20:26

a może dopieszczona/dopieszczana? ;)

prezes 02-01-06 21:49

ja to lubie kobiete doprowadzic jezyczkiem bo tym drogim to zazwyczaj niewychodzi:(

ktooooosia 03-01-06 10:51

Prezes - ciesz sie, że chociaż języczkiem możesz ją doprowadzić... :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.