FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Pieszczoty (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Przyjemność podczas pieszczenia piersi (http://beztabu.com/showthread.php?t=1929)

taki_ziomek 27-11-05 23:59

Przyjemność podczas pieszczenia piersi

Hej, mój pierwszy pościk... :headbang:

Mam takowe pytanie, które mnie nurtuje... Ostatnio pieściłem moja dziewczynę ustami po piersiach. Bystrze (a jak :P) zauważylem, że podczas pieszzcenia jej w pewnych miejscach, była bardziej pobudzona niz w innych. Dobra, wiem że nic nie odkryłem, ale teraz moje pytanie.

Slyszałem jak sapie, wywijała nóżkami, fajne skórcze miesni miała, twarzyczka jej sie wykrzywiła ;) - to sobie myśle, jest jej dobrze (a ze podobno 4% kobiet, można doprowadzić do orgazmu popzrez samo pieszczenie piersi, to sie ucieszylem :P). No to przerwałem po jakimś czasie, kiedy sie łądnie rozluxniła (po mojemu właśnie to było optimum przyjemności...).
Pare minut później powróciłem do tej sztuki, znów sie łądnie zaczęła wywijać i cieżko oddychać, ale za chwilę podciagneła mnie - tak jakby bardzo chciała mi przerwać ten proceder. No to dałem jej spokój...

I teraz moje pytanie, dobrze odczytywałem że sparwiało jej to przyjemnosć, czy moze coś było nie tak (bolało ją czy coś) ? :| A moze nie chciała, zrobić za duzo, bo jej starzy byli w sąsiednim pokoju... :|

Macie mozę jakas teorie?

pozdr

ciern 28-11-05 02:30

w tym wypadku nie znam sie na statystykach, ale w praktyce przekonałem sie że poprzez pieszczenie piersi (nie tylko sutków/sutek! -bender popraw mnie proszę) można doprowadzić kobietę do potężnego orgazmu.

czy jej to sprawiało przyjemność, czy tez nie, musisz sie jej sam zapytać bo takie rzeczy jak cytat: "sapie, wywijała nóżkami, fajne skórcze miesni miała, twarzyczka jej sie wykrzywiła" mozna łatwo udawać.

z mojego jednak doświadczenia o ile nie robiłeś tego za mocno to dostarczyłes jej ogromnej przyjemności.

co do rodziców obok- wiem jak stresujące dla dziewczyny to może być. a dla faceta często irytujące, ale cóz..

Rojza Genendel 28-11-05 18:01

Ja cię z przyjemnością poprawię Ciern.
Sutek to cała pierś. To małe, okrągłe na końcu nazywa się brodawka sutkowa.

Raine 28-11-05 18:34

Heh.
A to małe, okrągłe z Podręcznikiem Poprawnej Polszczyzny pod pachą nazywa się rojze ;)

A tak już poważniej - no, jest możliwe. Zwłaszcza przy dość obfitym biuście. Wiem, co piszę ;]
Meat Loaf, to dopiero musi mieć orgazm za orgazmem :D

Belleteyn 28-11-05 21:02

hm ja swój pierwszy orgazm za sprawą mojego kochania przeżyłam właśnie podczas pieszczenia piersi i moię ci :to jest możliwe....

BlackPussy 28-11-05 23:32

orgazm sutkowy - przeciez nie wzielo sie to z kosmosu :)a jesli dobrze znasz swoja kobiete to bedziesz wiedzial ze jak zbliza sie jej okres, to lepiej nie dotykac jej sutkow bo mozna sprawic bol...ale wczesniej pieszczenie piersi jest wrecz wskazane podczas gry wstepnej

Bender 29-11-05 13:18

Mogla ja bolec do zbyt dlugich pieszczot z powodu nadmiernego dokrwienia lub jej sie poprostu znudzilo ;)

Kwiat lotosu 01-12-05 11:01

Tak po pewnym czasie się to nudzi dlatego trzeba urozmaicać :razz:

ramka 07-12-05 15:19

kazda kobieta reaguje inaczej na pieszczoty piersi. Moje nie reaguja w ogole, chociaz lubie jak moj partner je gladzi, caluje i lize :)
Ale wiekszej przyjemnosci z tego nie mam i z rozkoszy sie nie zwijam , niestety, chociaz nie ubolewam nad tym ;)

ilja 24-12-05 13:32

jestem chlopakiem .............i nie spotkalem jeszcze dziewczyny ktora by powiedziala ze nie lubi jak sie ktos bawi jej sutkami, raczej zawsze sprawia to przyjemnosc ....... kosmos wedlug moich kolezanek

rozporek 04-01-06 16:06

B. często się tak bawię z moją dziewczyną, 100% skuteczność (orgazm). Gdy doprowadzę ją już do szaleństwa daje się jej pobawić swoim lizakiem ;). Zauważyłem że wtedy przykłada się jakby bardziej :P

MyszkaZ 04-01-06 16:21

Niestety nic poza jakas dawka przyjemnosci z tego nie mam. Owszem, jest milo, ale tylko tyle. Nawet sobie nie wyobrazam, zeby moj partner doprowadzil mnie do orgazmu w ten sposob..Coz, moze cos przegapilam;)

marcyś 29-01-06 11:56

Moja partnerka pozwala pieścić swoje piersi pod każda postacią, ale podczas rozmowy powiedziała mi, że nie daje jej to przyjemności bo ma bardzo wrażliwe piersi i czasem to wręcz ją boli więc odpuściłem temat. Oczywiście podczas stosunku bawię się nimi, wsuwam miedzy nie członka, ale mogę zapomnieć np o delikatnym ssaniu, bo jej to przeszkadza.
Pozdrawiam

ramka 29-01-06 14:56

to moje piersi jakies malo wrazliwe sa, bo z ich pieszczenia nie mam zadnej przyjemnosci :o

Enea 29-01-06 15:03

moje piersi reaguja bardzo intensywnie na takie pieszczoty i sprawiaja mi one ogromna przyjemnosc... czasem jednak jesli piesci sie je za dlugo zaczyna mnie to lekko bolec i draznic ale to tak jak ze wszystkim co za duzo to nie zdrowo

Belleteyn 29-01-06 15:08

Dokaldnie szczegolnie wrazliwe sa sutki. Gdy za dlugo sie je piesci po pewnym czasie staje sie to wrecz nie do zniesienia.

marcyś 29-01-06 16:08

mimo wszystko kobiece piersi to coś cudownego, bez nich życie traci sens hihi. Co ja bym bez nich zrobił?

Pozdrawiam wszystkich.

mat 15-03-06 12:46

a ja mam pytanie czy "szczypanie" sutków(brodawek sutkowych :] ) jest szkodliwe?...bo czesto jak sie kochamy albo "zaspokajamy" mocno sciskam palcami sutki mojej kobiety....sprawia jej to ogromna przyjemnosc, tylko pozniej ja troche boli...i boje sie ze moze to byc dla niej szkodliwe?

a co do orgazmow sutkowych to moja kobieta chyba zalicza sie do tych 4% bo nie mamy z tym problemow...kiedys trwalo dluogo zanim doprowadzilem ja do takiego orgazmu ale teraz trwa to juz nie wiecej jak 10min...w koncu praktyka czyni mistrza...pozdro :)

Enea 15-03-06 16:02

ooo nieee o szczypaniu nie ma mowy kiedyś nie jeden pan dostał za to po głowie

mat 15-03-06 16:36

ale moja kobieta to naprawde lubi...tzn jak jest mocno podniecona bo tak to tez lepiej ich nie dotykac wogole :] ale jak jest mozno podniecona to sciskam je naprawde mocno i doprowadzam ja tym az do orgazmu....chce tylko wiedziec czy to jest bezpieczne dla jej zdrowia :)

Rojza Genendel 15-03-06 20:08

Mat,
a myślisz, że szczypiesz je z większą siłą, niż ssałoby je niemowlę? Bo ja wątpię.

mat 15-03-06 20:17

Rojze mysle ze tak :)...jak sie karmi niemowle to raczej nie jest sie podnieconym i czuje sie jakis bul...a gdyby moja dziewczyna nie byla bardzo podniecona i bym ja tak uszczypal to napewno by ja bardzo zabolalo i nie sprawilo przyjemnosci...bo naprawde mocno zaciskam paluszki...a ona i tak chce wtedy jeszcze mozniej

Rojza Genendel 15-03-06 21:09

Cytat:

Napisał mat
Rojze mysle ze tak :)...jak sie karmi niemowle to raczej nie jest sie podnieconym i czuje sie jakis bul...a gdyby moja dziewczyna nie byla bardzo podniecona i bym ja tak uszczypal to napewno by ja bardzo zabolalo i nie sprawilo przyjemnosci...bo naprawde mocno zaciskam paluszki...a ona i tak chce wtedy jeszcze mozniej

Myślę, że się mylisz- jeśli chodzi o to karmienie.
To chyba nie jest do końca tak.
Zapytałam czy mocno- w sensie czy robisz jej sińce i krwiaki.

mat 16-03-06 00:28

NIe robie jej sińcow ani krwiakow Rojze :)...kiedys slyszalem jakis mit ze niby nie mozna szczypac sutkow (brodawek sutkowych :) ) bo mozna od tego miec raka...nie wiem czy to prawda ale chyba z tad biora sie moje obawy...ale jezeli jezeli wy o tym nic nie slyszeliscie to pewnie byla nieprawda :)

sebekkk 30-04-07 22:27

Ostatni przeszedlem do pieszczenia cyców swojej dziewczyny... lizalem je jezykiem ssalem niestety bardzo krotko bo ktoś zadzwonil do drzwi i muszialm przerwac...niestety podczas tych pieszczot zauwazylem ze jej sutki nie stwardnialy( mozliwe ze trwaly one za krotko...Moze mi ktos poradzic co moze zrobilem zle albo co powinienem zrobic zeby wywolac u niej silne podniecenie?? i zeby miala ochotę na wiecej?? Jak spowodować zeby one stwardnialy?? I zeby w majteczkach miala mokro??

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:51.