FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   SEKS (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Zdrada jako podnieta seksualna (http://beztabu.com/showthread.php?t=11427)

desprate 31-07-07 22:43

Zdrada jako podnieta seksualna

Moją kolezankę pociąga zdrada. Uzalezniła się od tego. Mówi, że ta adrenalina i emocje są nie do opisania. Takie numery robi ,że jej facet czeka na nią pod firmą a ona się piperzy gdzieś na zapleczu.Co myslicie na ten temat.

evika 31-07-07 22:48

Jak sama napisałaś: "pieprzy się"...nic dodać, nic ująć. Po prostu lubi sie pieprzyć.

YoungStallion 31-07-07 23:14

Ja myśle, że to jest zła kobieta.

ktos69 31-07-07 23:54

A ja myślę, że czy Chica ma rację czy nie to jest zła kobieta ;) i głupia :D

_LotH_ 01-08-07 00:21

e tam zła odrazu
wiem tylko jedno, że ze mna miła by przesra.... bo mój koncept zdrady nie obejmuje sexu z inną osobą [więc nici z adrenalinki], a tylko zaufanie między partnerami. Ma ochote niech idzie, byle nie za moimimi plecemi. Z kolei jak mnie oszuka to koniec nie ma zmiłuj. Sex to tylko sex ale zaufanie to wszystko.

a-fly-woman 01-08-07 09:06

Wiem co masz na myśli. Znam taką osobę. Wcale nie jest zła czy głupia, bardziej pasowałoby do niej słowo "zepsuta".

radzio_z 01-08-07 09:41

Ludzie mają różne odjazdy i rózne rzeczy ich kręcą. Pół biedy gdy wszyscy na tym korzystają (tj. jest to podnieta dla obojga), w tym jednak wypadku jednemu z partnerów wyrzadzana jest krzywda, tj. jest zdradzany.

Z opisu nie da się wywnioskowac jak często się to zdarza, ale myślę że możemy tu mówić o jakiejś formie erotomanii. Laska poprostu tylko w ten sposób może osiągnąc pełnię satysfakcji sexualnej i co ważne, musi to robić (bo inaczej się udusi:sick:). Nie chodzi tu tylko o adrenaline (przecież równie dobrze mogłaby napadać na banki), a konkretnie o ryzykowne zachowania sexualne z dużym prawdopodobieństwem wpadki (oby nie doczekała się dosłownej wpadki, bo gdzie tu potem tatusia znaleść).

.... choć musze przyznać że to bzykanie się na zapleczu gdy jej facet czeka pod firmą, to niezła jazda:D. Masz jeszcze jakieś ciekawe jej historie? Domyślam się że taka osoba nie jednym by nas zaskoczyła.

laleczka12 01-08-07 09:56

a ja zgadzam sie ze wszystkimi,tyle ze jednocześnie :D :)

a to nimfomanka jedna..

Szlajfka 01-08-07 13:28

I potem się dziwić, że kobiety są postrzegane jako dziwki... Same są sobie winne. Szkoda tylko że cierpią na tym też te normalne, które tak nie robią...

AlinaK 01-08-07 13:38

Cytat:

Napisał radzio_z
Ludzie mają różne odjazdy i rózne rzeczy ich kręcą. Pół biedy gdy wszyscy na tym korzystają ....

Z opisu by wynikało, że korzysta na tym większość :)

viper_88 01-08-07 13:38

Jeśli jest to tylko twoja koleżanka, to lepiej powiedz o tym jej facetowi. Gdybym był na jego miejscu i dopiero po niewiadomo jakim czasie dowiedziałbym się, że moja dziewczyna mnie zdradza, a na domiar złego jej koleżanka o tym wie, to, delikatnie mówiąc, wykląłbym was obie

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.