FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Fantazje erotyczne (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Na co masz ochotę w tej chwili? - wersja erotyczna (http://beztabu.com/showthread.php?t=39555)

Astraja 21-03-16 16:32

Na co masz ochotę w tej chwili? - wersja erotyczna
 
Na co miałabyś/miałbyś ochotę w tym momencie?

Nieważne czy to robiłaś/eś już czy nie.

Ja mam mega ochotę na 69 i anal, w wersji hard, najlepiej w pozycji na pieska. Mega mocno,głęboko,ostro z moimi/jego palcami w cipce.

mientus 29-12-20 17:38

Po takim okresie posuchy to tak naprawde na wszystko. Nawet na wspolne lezenie, cialo przy ciele, jej dupcia i biodra wtulone we mnie. Albo polezec na niej podryzajac jej sutki. :P A tak naprawde marzy mi powtorka jednej z naszych najlepszych akcji. Bokiem do lustra, ona kleczy i obciaga majac zwiazane rece w nadgarstkach, bawie sie jej ustami, gardlem dyktujac tempo na zmiane z rimmingiem jaki mi serwuje. Mocno, intensywnie, duzo sliny, zmeczenia z jej strony i tego slodkiego wzroku z jakim patrzy na mnie tak z dolu. :whistle: A lustro tylko podwaja wrazenia.

Astraja 30-01-21 20:11

Żeby zerżnął mnie w usta, a potem w wypięty tyłek.

Frangos 23-03-21 20:21

Na wstawienie zdjęcia :)) I na minetę, od tyłu na stojąco

anyway90 23-03-21 21:02

Mineta.bosh. litości, niektórzy tu są na głodzie :lol:

Frangos 23-03-21 21:15

Cytat:

Napisał anyway90 (Post 1255640)
Mineta.bosh. litości, niektórzy tu są na głodzie :lol:

Wiesz w ogóle jak brzmi tytuł tego wątku? PS sukces, kolejny post masz

Scaramanga 23-03-21 21:30

Czyżby syty głodnego już nie rozumiał? ;P

anyway90 23-03-21 22:29

Cytat:

Napisał Frangos (Post 1255641)
Wiesz w ogóle jak brzmi tytuł tego wątku? PS sukces, kolejny post masz

Nie, nie wiem :yawn:

jakiś problem z poczuciem humoru? Znam temat wątku. I moja wypowiedź DOTYCZYŁA tematu, w przeciwieństwie do Twojej, ktorą skierowałeś do mnie. Przyklasnęłam minetce po prostu. Dla Ciebie chyba jednak w zbyt zawoalowany sposób. :) Będę pamiętać, żeby omijać Cię szerokim łukiem ;) czasem zapominam, że w internetach to głównie mówców można spotkać, a nie rozmówców.

Mam ochotę na długi namiętny wieczór, przy winku, spędzony nago na intymnej rozmowie.

Kalilah 24-03-21 08:11

A może zostawimy ten okropny i niewdzięczny obowiązek upominania niepokornych moderatorom?

Wypowiedź jest akurat mocno w temacie, do tego sama ją rozumiem bo też mam na to ochotę :pray:

mientus 24-03-21 17:41

Na nasz top1. :whistle: Ona na kolanach przy lustrze, zwiazane rece za plecami, obroza na szyi, obciaganie naprzemiennie z pieprzeniem w usta, dopychaniem w gardlo i pieszczeniem jader i spogladaniem przez nia w lustro jak sie dlawi i slini, uzywanie sobie na niej tak jak ja chce a i ona to uwielbia. Do tego garsc wyzwisk i rimmu z jej strony gdy wtula sie uroczo w moj tylek przy tym samym lustrze a po wszystkim spija sperme. Chce bardzo. :twisted:

Scaramanga 24-03-21 18:02

Wspólna kąpiel w wannie pełnej piany. Gorąca woda, relaksik, mizianko...

Frangos 28-03-21 21:00

Na trójkącik MM+K, oczywiście bez hamulców, w każdą stronę :)

anyway90 31-03-21 22:34

Zbałamuciłabym na szybki numerek przystojnego kuriera. Ale ostatnio nie mogę trafić na sensowny egzemplarz :yawn: cóż, słomiane wdowieństwo :lol:

Dawid 01-04-21 20:04

1 Attachment(s)
Cytat:

Napisał anyway90 (Post 1255727)
Zbałamuciłabym na szybki numerek przystojnego kuriera. Ale ostatnio nie mogę trafić na sensowny egzemplarz :yawn: cóż, słomiane wdowieństwo :lol:

hmmmm.... Tak mi się skojarzyło :lol:

anyway90 01-04-21 20:18

Ooo to o mnie :yawn: haha
Ale bez przesady. Aż takie małe nie są :lol:
Na kawę z kurierem trochę też czasu szkoda :yawn:

mientus 01-04-21 20:27

To prawda, nie sa. :P

Astraja 01-04-21 20:54

Ostre pieprzenie na pieska, w tyłek najlepiej.

Scaramanga 01-04-21 22:06

Chyba, że "kawa" to ustalone hasło ;)

anyway90 01-04-21 22:36

Cytat:

Napisał mientus (Post 1255740)
To prawda, nie sa. :P

Brawo, tak się rozmawia z kobietami :yawn:
;)

@Scaramanga, u mnie kawa to kawa, w dodatku zawsze tylko w doborowym towarzystwie. Wbrew tej fantazji-odskoczni, o której wyżej, z reguły bzykam się z czymś więcej niż tylko fiut. Oczywiście nie neguje możliwości intelektualnych kurierów, broń boże!!!! Po prostu ze względu na pośpiech typowy dla specyfiki ich pracy, nie ma chwili żeby zgłębiać mózgi tychże :yawn: :lol:

Żeby nie było OT to...
Chcę usiąść za Nim, opleść nogami i dłonią bawić się Jego kutasem, wędrując językiem po plecach ^^ taki tam wstępik :whistle:

Scaramanga 01-04-21 23:31

Skojarzyło mi się, bo w Luke Cage zaproszenie na kawę było zaproszeniem do alkowy :D Wiadomo, że wyczucie odpowiedniego rytmu nastroju wymaga troszeczkę czasu i uwagi. Taki kurier zaganiany jak ma się odpowiednio zaopiekować piersiami? W 20 sekund? Toż to skandal! No i reżim sanitarny. Koniecznie do wanny z gorącą wodą i pianą w celu odkażania. Piersi wtedy nigdy nie są małe. Są w centrum uwagi ;)

anyway90 02-04-21 00:18

No nie wiem, @Scaramanga, biorąc pod uwagę Twoją teorię, że od bycia w centrum zainteresowania zależy rozmiar biustu, to w moim lustrze powinny ukazać się giganty :yawn: a ja wolę nie :) edit: to oczywiście żarcik.

Czasem skrupulatne wyczuwanie nastroju i rytmu nie ma aż takiego znaczenia. A chwila może być... krótka :) zabawa, o której napisałam, to akcja w innym tonie niż powolne pieszczoty w pianie.... która notabene też za mną chodzi, żeby nie było :yawn:
;)

Scaramanga 02-04-21 00:25

Jak rytm nastroju szybki to i prędko się wkręci :P Odbiór paczki, szybki podpis i wio ;)

Kalilah 02-04-21 09:12

Przez anyway zaczęłam bacznie oglądać swoich kurierów i jeden jest niczego sobie :lol:

Na taki rimming jak dostałam wczoraj, ale żeby trwał z 3h :pray:

mientus 02-04-21 10:39

Cytat:

Napisał Kalilah (Post 1255752)
Na taki rimming jak dostałam wczoraj, ale żeby trwał z 3h :pray:

O to ja tez chce ale w druga strone, uzaleznilem sie. :whistle:

A przed to przydalaby sie taka dluga kapiel w cieplej wannie we dwoje, raz tylko poki co byla okazja. Do tego wino i rozne takie inne atrakcje, polecam. ;)

Magiczny96 02-04-21 16:23

na trójkącik 2k 1m ;< lecz brakuje nam Pani :c


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.