FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Kobieca dziurka (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Najdluzszy penis z jakim miałyście do czynienia? (http://beztabu.com/showthread.php?t=20003)

alibaba.45 29-12-09 23:01

Najdluzszy penis z jakim miałyście do czynienia?
 
Pytanie raczej do pań, bo panowie będą się chwalić, jakimi sprzętami dysponują.
Wiem ze mało która mierzyła, niemniej można określić orientacyjnie....
Inna sprawa jak zareagowałyście na tak obdarzonego mężczyznę? Nie było strachu?
Nie ma co komentować ze nie wielkość a technika...

daj_mi 30-12-09 02:22

Ej _mike, ale nie doliczaj sobie za dużo :>

Taki największy to chyba 19 cm. Strachu nie było, bo nie mam czego się bać, ale rzeczywiscie uważać trzeba.

Miskol&Pancia 30-12-09 02:58

Wielkość i Technika jak idą ze sobą w parze! Mrauuuu

Powyżej średniej Europy Wsch:) Joke!

Skinheads_Front 30-12-09 12:45

Mam niecałe 15, jak słyszę o tym, że kobieta miała kiedyś do czynienia z większym, to dostaję kompleksów:(
Były ex-żony miał chyba 19, jak się o tym dowiedziałem to aż się we mnie gotowało z rozpaczy:(

Ćwierćnuta 30-12-09 13:11

Tylko w wypadku jednego z facetów znałam centymetry, nigdy absolutnie mnie to nie interesowało.

Kata 30-12-09 15:02

Kiedyś dla zabawy zmierzyliśmy penisa mojemu lubemu, wyszło nam jakieś 20-21 cm, choć nie wiem, na ile dokładny był pomiar zwykłą miarką.

PussyFucker 31-12-09 21:52

Pomiar zwykłą miarka jest wystarczająco dokładny, choć lepsza jest po prostu zwykła linijka 20 cm i raczej w 99% przypadków wystarczy :razz:. Inna sprawa jak taki pomiar jest robiony. Powinien być wykonywany na górze penisa zaczynając od brzucha. Inaczej mówiąc powinno się zmierzyć ile penisa wejdzie do pochwy.

Czyli nie wykonuje się pomiaru od dolnej strony penisa łącznie z moszną czy nawet z prostatą, bo tego raczej do cipki nie wsadzi facet ;).

dorisss111 02-01-10 15:16

20 cm

Kata 02-01-10 16:13

PussyFucker, tyle, że jąder się nie mierzy, to ja wiem ;) Chodziło raczej o wahania między miarkami, linijkami i innymi takimi - różnie wypadają mimo wszystko, choć to nie są wielkie rozbieżności.

Antymonka 02-01-10 17:15

Ok 20 cm. Zdecydowanie wolę mniejsze. Przy niektórych pozycjach/ ostrzejszym seksie bolało po prostu :/ No nie zbyt to wykonalne jak dla mnie bo np przy piesku czułam jakby mnie miał zaraz przebić na wylot...
Obecny partner za to jest wprost idealny :D Nie za duży nie za mały. Hm tylko w sumie tak naprawdę to nie wiem ile on ma xD Trza by było zmierzyć hehe :P

Ponczoszka 07-01-10 22:13

22cm,był dobry ale nie do wszystkich pozycji,wole w przedziale 16-19cm

itikka 08-01-10 00:46

mialam jednego giganta, na granicy patologii :) . spokojnie mial ze 22-25 (odnosze rozmiar do innych, ktorych oficjalne wymiary znam). nie wiem dokladnie. do tego gruby był. niestety, dużo bólu, mało przyjemnosci, prawie mnie rozerwal. nie wszedl do konca oczywiscie.
no i sie skonczyla znajomosc, bo przelotna byla i tak.

Frodo Baggins 08-01-10 08:08

Cytat:

Napisał Kata (Post 450802)
PussyFucker, tyle, że jąder się nie mierzy, to ja wiem ;) Chodziło raczej o wahania między miarkami, linijkami i innymi takimi - różnie wypadają mimo wszystko, choć to nie są wielkie rozbieżności.

no nie, przy tych wartościach bezwzględnych (~10-25 cm) błąd pomiaru wynikający z kiepskiej jakości linijki jest nieistotny. co innego gdyby taką linijka odmierzać odległość liczoną w setkach metrów czy kilometrach.
a tym, którzy zastanawiają się jak mierzyć - podaję link, jak pamiętam ta metoda pomiaru poprawia humor wielu ludziom, bo "dodaje" 2-3 cm ;)
ale nie chodzi o dodawanie, tylko o mierzenie zgodnie z zasadą, bo tylko wtedy jest sens odnosić wynik swojego pomiaru do wyników badań europejskich czy światowych.

czarnulka_22 08-01-10 09:14

najdłuższy miał 20cm

bulll 08-01-10 21:03

Zdumiewające, że średnia jest tam coś koło 15, a tu nagle wszystkie spotkały po 20 :P Są dwa wyjścia, albo miałyście szczęście(albo nie jak tam chcecie), albo ta cała średnia to wielka ściema i ja tego się trzymam ;)
Tak naprawdę nigdzie na 100% nie udowodniono tego badania, bo wszystkich facetów na świecie nie zbadali :P Ale, ha, ja mam teorie : D To taki celowy zabieg żeby faceci z tymi mniejszymi się nie zniechęcali do sexu i żeby dzieci się rodziły, bo bez dzieci(ludzi) świat by cierpiał, o!!! : D : D : D Pozdrawiam :D

rozyczka70 08-01-10 22:04

Cytat:

Napisał Nolaan (Post 454624)
Mają zamontowany miernik w ustach. Przy lodziku pokazuje im się na siatkówce rozmiar ;]

:yawn::yawn::yawn:baaaaardzo trafna metoda:yawn::yawn::yawn:

...w kwestii wymiarów - owszem, rozmiar ponad normę, ma swój urok, ale tylko wtedy, gdy Przyjmująca ;) ma ku temu predyspozycje...
...ogólne normy przyjmują wymiar (w erekcji) 12-19cm, a w obwodzie 9-19cm...to takie niby unijne normy:yawn:

...warto jednak wiedzieć, że penis w fazie spoczynku, nie może być wizualnie oceniany w afekcie erekcji, bowiem porównanie w zwisie i erekcji osiąga normy w granicach od 20% do 80% procent...ogólnie rzecz ujmując, np. penis w zwisie mający 10 cm, może "urosnąć" o 2 cm, ale i o 8cm! Po prostu indywidualna sprawa.
Może to nie w temacie postu, ale tak mi się to przypomniało:nerd:

itikka 08-01-10 22:25

ja wiem z doswiadczen zawodowych, ktora nacja ma w europie najwieksze penisy :p

Otóż nie wielcy Holendrzy, czy Wikingowie, ani nie kozacy Polacy. Największe mają małe, szare ludki Finowie. Ciągle wprawiaja mnie nimi w osłupienie, ktore musze oczywiście profesjonalnie ukrywać :).

ale ten ogromny to nie był Fin :)

Aha. i zawod mam troche młodszy niż ten najstarszy ;)

itikka 08-01-10 22:34

zanim zapytałeś

alibaba.45: serio uderzyło mnie to u nich od samego początku. nie da sie pominac tej statystycznej roznicy. sa oczywiscie i małe, ale srednia okresle duzo wyzej niz europejska. w zwisie maja po 12, grube i duże. nie dalej jak dzis widzialam takiego gnata, coby sie Mandingo nie powstydził. A własciciel, taki sobie chlopek, rolnik, stary kawaler.

to tak miedzy nami.

Fonika 10-01-10 23:52

18-19cm i może dla niektórych nie jest to tak dużo ale jednak po kilku wybrykach musieliśmy zrezygnować z seksu na jakiś czas... Ciężko sie z takim kochac na szybko ;P

padma 17-01-10 11:42

itikka, jesteś urologiem? :>

ja kiedyś miałam do czynienia z jakimiś 20cm.. tak no oko, bo z linijką do niego nie wyjechałam.. i do tego bardzo gruby.. i tu potwierdziło się że nie liczy się wielkość a jakość.. bo mimo że facet miał wielkiego to technikę miał kiepską i sex z nim wcale nie był super extra..

Karookarolina 02-05-10 16:25

Z linijka nie stałam, ale coś koło 20, sam widok mnie przeraził. Chociaz mówie teraz szczerze, ze ta wielkosc nic nie zdziałała, trzeba było skorzystać z polowy Jego sprzetu, ze tak to ujme, bo inaczej nici z orgazmu

kacha 04-05-10 14:05

21-22 cm. Zbyt wielkiej przyjemności z tego nie miałam. Czułam jak całe wnętrzności mi szaleją i bolało przy niektórych pozycjach.

natalia j. 07-05-10 19:25

rzadko kto ma zwyczaj wyciągania miary z szufladki tuż przed stosunkiem :)

oral lover 08-05-10 07:52

obciagałem kiedys kolesiowi co na oko miał z 19-20 - ciężko całego w usta pomieścić:)

spacemonkey 11-05-10 11:08

Znam rozmiary tylko 3 facetów którymi byłam w łóżku i najdłuższy ze zmierzonych miał 18 cm i byłam w stanie całego go połknąć.
Jednak miałam do czynienia z takim, przy którym do jąder brakowało całkiem sporo. Myślę, że miał ok 23-25 cm.
Fajna to była zabawka do lizania, w pewnych pozycjach też było ok, ale odpadało wiele rzeczy np. anal, a przy wielu np. deepthroat trzeba było bardzo uważać. Ostre, szybkie bzykanko odpadało.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.