FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Mniejszości seksualne (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Moje doświadczenie homo (http://beztabu.com/showthread.php?t=8764)

memount 19-02-07 03:04

Moje doświadczenie homo
 
Hmm.... od czego by zacząć. Więc tak: zawsze czułem się i nadal czuję się het*******ualistą, ale w jakiś sposób ciekawy byłem jak to jest wziąć do buzi czyjegoś penisa. Żeby było śmieszniej interesowało mnie tylko to - nie wyobrazałem sobie całowania się z facetem, pieszczenia go i wszystkiego innego co robię z kobietami. Po prostu chciałem posmakować penisa i tylko to. Nie było to coś przez co nie mogę spać. Nie dręczyło mnie to, ale też nie brzydziło w żaden sposób sama świadomość.

Porównując... nigdy nie byłem w Paryżu. Jestem ciekawy jak tam jest, ale nie dręczy mnie to - po prostu ani grzeje ani ziebi.

Pewnego dnia postanowiłem spróbować. A co mi tam... umówiłem się z jednym kolesiem, mieliśmy sobie zrobić po lodzie. Jak wspomniałem - nie chciałem nawet go głaskać czy dotykać po brzuchu... tylko fiuta do buzi ;) Może to dziwne, ale to mnie nie brzydziło, a głaskanie po brzuchu owszem.
On mi zrobił loda z finałem w ustach i to było fajne - wiadomo, w końcu to fizyczne odczucie, więc jeśli ktoś nie ma oporów psychicznych to nawet jeśli jest hetero odczuwałby przyjemność, w końcu dotyk to dotyk.

A moje odczucia... nic szczególnego. Zrobiłem mu loda, wylizałem penisa dookoła, poobciągałem mu.... i co? I nic. Po prostu jak dla mnie wtedy to nie było nic szczególnego. Nie było mi ani przyjemnie (od robienia loda jemu) ani nie nieprzyjemnie.

Nadal nie czuję obrzydzenia i nie żałuję, że to zrobiłem. Po prostu wyleczyłem się z mojego "homoseksualizmu". Mógłbym to zrobić jeszcze raz bez oporów, pewnie... tylko po co?

Nie czuję się homoseksualistą, ani nawet bi, choć pewnie w jakimś stopniu jestem bi. Jak widzę kobiety na ulicy to wiadomo... jak przechodzi jakaś ładna to człowiek się albo obejrzy albo jakaś niegrzeczna myśl przejdzie przez głowę, a za facetem NIGDY nie zdarzyło mi się obejrzeć, nigdy nie traktowałem żadnego faceta jako obiektu seksualnego, po prostu W OGÓLE nie czuję pociągu do facetów i wcześniej też nie czułem. Ot po prostu zachciało mi się penisa skosztować ;)

Czy ma ktoś podobne doświadczenia?

radzio_z 19-02-07 22:52

Z tego co czytuję w necie coraz więcej facetów z tzw. ciekawości decyduje sie na coś takiego. Sytuacja identyczna do Twojej, tj. facet 100% hetero, własciwie pociągają go tylko babki, ale ta ciekawość jak to jest zrobić komuś laskę. Cóż, nie każdy jest tak wyćwiczony jak oral lover żeby zrobić to sobie samemu, choć założę się że odczucia i tak nie te same. Taki trend bierze się chyba stąd że jest coraz większa akceptacja w społeczeństwie na tzw. eksperymenty sexualne.

Podobało mi się to co napisał facet na innym forum który zrobił identycznie to co ty, z tym że on jeszcze faceta przeleciał, a potem tamten jego. Stwierdzenie końcowe cyt.: "cipka i tak zawsze będzie smakować lepiej".

Powiem szczerze że mnie akurat to nie ciekawi, niby tak samo jak Ciebie, ani ziębi ani grzeje. Myśle że mógłbym to zrobić gdyby moja dziewczyna chciała to zobaczyć, ale tak sam z siebie raczej nie.

memount 19-02-07 22:57

też mógłbym się dac przelecieć i też przelecieć jego. Nie brzydzi mnie to. Conajwyżej mogłoby mnie boleć hehe.

Gdybym był na głodzie, a akurat nie byłoby żadnej laski "w otoczeniu" to kto wie, może znów powtórzyłbym zabawę z facetem.

Bastard 01-03-07 15:19

A mnie tam intryguje zrobienie loda, nigdy tego nie robiłem, ale nastrajam się i gdybyum miał okazję.. A za facetami to faktycznie też się nie oglądam, kręci mnie tylko sam penis

Skorka 03-03-07 13:35

Nie wiem jak jest wg Was, ale mi sie wydaje że większośc młodych chłopaków pokazuje sobie penisy, bawi sie nimi, uprawia zbiorowe masturbacje itd. Ja kiedyś w wieku 14-15 lat pokazywaliśmy sobie z młodszym o rok i trzy kolegami penisy, głaskaliśmy sie po jądrach, masturbowaliśmy(ale bez finału). Potem nawet z jednym braliśmy sobie do ust i te zabawy trwały jakiś czas. Jednego razu doszedłem w ustach mojego kumpla a teraz mam dziewczynę już 3 lata i super jest nam we dwoje, nie pociągają mnie faceci...

viper_88 03-03-07 15:45

Ja także coraz częściej skłaniam się ku myśli przespania się z facetem :). Osobiście kręci mnie widok coraz to bardziej nabrzmiewającego, a potem już w pełni sterczącego penisa :D Poza tym nie kręci mnie widok samego penisa, bo jak dla mnie, to i całokształ musi być odpowiedni (a w szczególności usposobienie). Oprócz tego moim małym fetyszem w stosunku do facetów, są ładne i należycie zadbane stopy :P

Sirrah 04-03-07 18:34

A może chciałbyś przespać się z parą? :)

Abegan 04-03-07 18:48

A u mnie ciekawosc wzbudzila moja kobieta jak mi opowiedzala jakie to mile uczucie gdy robi mi loda. Faceci mnie nie pociagaja ale sprobowac "do buzi"... czemu nie! :-)

Wiracha 04-03-07 20:15

Cytat:

Napisał Sirrah
A może chciałbyś przespać się z parą? :)

Ja właśnie w trójkącie z parą miałem pierwsze i jedyne doświadczenia w seksie męsko-męskim. Czasami myślę, że fajnie byłoby jeszcze raz spróbować, bo sam na sam z facetem na pewno nie chcę. Faceci mnie generalnie nie podniecają, a o seksie homo myślę tylko w kategoriach eksperymentu i ciekawej zabawy.

viper_88 04-03-07 20:28

Cytat:

Napisał Sirrah
A może chciałbyś przespać się z parą? :)

Jak na razie nie przewiduję tego typu zabawy :) Najpierw musiałbym spróbować z samym facetem, ażeby się w pełni przekonać :)

Sirrah 04-03-07 20:29

Ja i moja dziewczyna oboje jesteśmy bi i mamy już za sobą pierwszy trójkąt z facetem i pierwszy trójkąt z kobietą. Oba były bardzo fajne :).

sinuhe 05-03-07 10:15

ja bawilem sie w trojkacie,ale tylko z kobieta,za to mialem kilka stosunkow z facetami. Generalnie uwazam sie za bi, na ulicy ogladam sie za laskami,ale czasem nachodzi mnie chec na penisa...

kubek 08-04-07 00:28

Widzę, że nie tylko ja mam takie fantazje...:twisted: też wiele razy zastanawiałem się jakby to było zrobić laskę facetowi. Myślę, że kiedyś spróbuję :cool:

Gagatek20 08-04-07 16:38

kiedyś zrobiłem laske facetowi, nic specjalnego, potem on zrobił mi, ale moja dziewczyna robi lepiej... wniosek tak jak na początku "cipka zawsze bedzie lepsza"

anduk 08-04-07 21:43

A ja jestem zatwardziały hetero :) I na żadne eksperymenty z facetami nie mam ochoty :)

memount 09-04-07 01:11

Cytat:

Napisał Gagatek20
kiedyś zrobiłem laske facetowi, nic specjalnego, potem on zrobił mi, ale moja dziewczyna robi lepiej... wniosek tak jak na początku "cipka zawsze bedzie lepsza"

też tak uważam :) Penisa próbowałem, ale cipka i tak lepsza :)

michu13 09-04-07 12:56

Gagatek20>prawdopodobnie na złego faceta trafiłeś

Łukasz85 09-04-07 22:55

Cytat:

Napisał pegaz83
Nie wiem jak jest wg Was, ale mi sie wydaje że większośc młodych chłopaków pokazuje sobie penisy, bawi sie nimi, uprawia zbiorowe masturbacje itd. Ja kiedyś w wieku 14-15 lat pokazywaliśmy sobie z młodszym o rok i trzy kolegami penisy, głaskaliśmy sie po jądrach, masturbowaliśmy(ale bez finału). Potem nawet z jednym braliśmy sobie do ust i te zabawy trwały jakiś czas. Jednego razu doszedłem w ustach mojego kumpla a teraz mam dziewczynę już 3 lata i super jest nam we dwoje, nie pociągają mnie faceci...



Dlatego telefon komorkowy u faceta to przedluzenie jego penisa ;)
Jak pokazales , faceci jak sa mali to se pokazuja , wala wspolnie konia i w ogole porownania . Kobiety tak nie maja , spojrzmy teraz na chlopakow 10 lat do przodu , komorka w rece , pokazywanie , nic nie dostal ale musi odblokowac wejsc do menu wyjsc i zablokowac - inni musza widziec ;) A laski ? A laski maja w torebce komorke :lol:

Ja tez kiedys chcialem sprobowac i sie umowilem nawet ,ale zrezygnowalem ;) Wiem , ze czul bym sie dziwnie i jakos mi to przeszlo - wiec dobry znak , dobre tchnienie w odp czasie i zyje dalej.Ale wczesniej tez mnie ciekawilo "jak to jest zrobic loda" Chcialem zrobic , ale nie zrobilem i amen . A z tego co widzie coraz czesciej ma takie jazdy , wiec nie czuje sie dziwnie ;) Szacun

przemoos 10-04-07 08:43

Mnie to dziwi że zastanawiacie sie jak to jest zrobić loda a nie mieć zrobionego loda przez faceta.

kubek 10-04-07 19:49

Dlaczego Cię to dziwi? Mi jeszcze żeden facet nie zrobił laski, ale wydaje mi się, że to takie samo uczucie jakby zrobiła to jakas kobieta... ;)

koleswear 16-04-07 23:25

Facet lepiej robi laske niż dziewczyna :) Mam porównania :)

Abegan 16-04-07 23:35

Cytat:

Napisał koleswear
Facet lepiej robi laske niż dziewczyna :) Mam porównania :)

O, ciekawe. A możesz opowiedzieć - jeśli masz doświadczenia także z kobietami - czym to się różni?

Yoshua 16-04-07 23:37

maly offtop, ale powstrzymac sie nie moglem:
Cytat:

nic nie dostal ale musi odblokowac wejsc do menu wyjsc i zablokowac
czyli co wedlug Ciebie jesli chce sprawdzic, ktora jest godzina, nie nosze zegarka na rece, to podswiadomie chce sie pochwalic swoim penisem?
skad Ty masz takie porabane teorie? :]

memount 17-04-07 14:28

Cytat:

Napisał Aneczkofil
maly offtop, ale powstrzymac sie nie moglem:

pewnie, że bzdura. Czasy popisywania się telefonem już minęły, bo teraz jest to na tyle tanie, że może mieć to każdy. Sam nie raz zerkam na telefon, tak z przyzwyczajenia, mimo że miałem Nokię 6610i, czyli żadną rewelację. Dopiero od kilku dni mam coś lepszego, ale tak samo od czasu do czasu wyciągam.

Sirrah 17-04-07 17:47

Cytat:

Napisał koleswear
Facet lepiej robi laske niż dziewczyna :) Mam porównania :)

Potwierdzam :).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.