Kobieca ślina ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Don Kam
    • Mar 2024

    Kobieca ślina ;)

    Bardzo lubię gdy kobiety ociekają śliną podczas robienia loda lub ssania dildo Uwielbiam też gdy bawią się swoją śliną i rozsmarowują ją po swoim ciele
    Lubię też gdy w większym gronie plują na siebie i zlizują z siebie ślinę
  • butt_lover
    Świętoszek
    • Mar 2017
    • 6

    #2
    Dokładnie, piękna sprawa, kocham to. Zobacz tą stronę: http://tour.swallowed.com/?nats=OS4xLjEuMS4xLjAuMC4wLjA

    Skomentuj

    • bjslover
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2015
      • 202

      #3
      to prawda. podnieca to bardzo. a jeszcze jak ta slina ze sperma zmieszana...pieknie. zreszta plucie na siebie zlozywanie jest mega.

      Skomentuj

      • Cervantes
        Ocieracz
        • Oct 2016
        • 103

        #4
        Podzielam zdanie przedmowców. Mam o tyle szczęście że ostatnio moja żona również zaczęła lubić taką zabawę, więc mam takie pokazy na żywo

        Skomentuj

        • Haster
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 244

          #5
          Odświeżę temat, by nie zakładać nowego.



          Przez ostatnie - nie wiem - pół roku? Odkrywam uległego-wobec-kobiet siebie i w ciągu ostatnich dni pojawiło mi się upodobanie do śliny partnerki. Plucie jest chyba takim gestem, który okazuje iż Pani ma nade mną kompletną dominację. Nie jest to facesitting, jakaś agresywność słowna czy inne upokarzanie, ale właśnie nawet delikatnie puszczenie śliny wprost do moich ust, albo zlizanie jej śliny z jej stóp.

          Skomentuj

          • Bicurious
            Świętoszek
            • Aug 2021
            • 6

            #6
            Uwielbiam ślinę partnerki - nie ma w tym uwielbieniu nic wspólnego z jakimkolwiek upokarzaniem. Plucie i lizanie bardzo nas kręci - z ust do ust, na pupy, cipkę, kutasa. Takie to fajne wyuzdane i zwierzęce

            Skomentuj

            • Haster
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 244

              #7

              Coś słodkiego. Chciałbym być jej kundlem do zlizywania jej śliny. Piękna zabawa i piękna dziewczyna.

              Skomentuj

              • mientus
                Erotoman
                • Feb 2019
                • 607

                #8
                Nie jestem jakims specjalnym fetyszysta sliny ale czasem jak jest intensywniej to lubie splunac jej do ust lub "spuscic" troche swojej podczas / po lodzie po. Nie prostestuje a wrecz nakreca ja to. :>

                Skomentuj

                • Halsin
                  Świętoszek
                  • Feb 2023
                  • 12

                  #9
                  Plucie w usta strasznie mnie jara. Widziałem filmik, jak Black Angelika przyjmuje melę w usta, po czym dalej obciąga. Sam chciałbym tak possać.

                  Skomentuj

                  • km50
                    Świntuszek
                    • Oct 2023
                    • 52

                    #10
                    Kiedyś słyszałem jakąś dyskusję w radiu czy TV na jakieś feministyczne tematy i rozmowa zeszła na taki oto temat, że kobiety są przekonane że ślina mężczyzny jest trująca, żrąca i paskudna, w przeciwieństwie do pachnącej i odżywczej śliny kobiecej. Nie pamiętam już jak dalej się potoczyła ta dyskusja.
                    Last edited by km50; 13-10-23, 22:31.

                    Skomentuj

                    Working...