Cyganie Romowie - geje

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • art1503
    Świętoszek
    • Oct 2016
    • 1

    Cyganie Romowie - geje

    Witam wszystkich.
    Czy są wśród przeglądających forum osoby narodowości romskiej? Czy któryś z Polaków, miał doświadczenia seksualne i partnerskie z Cyganami lub podobnie jak ja jest zainteresowany. Może ktoś byłby w stanie opowiedzieć jak wygląda życie geja w takiej społeczności.
  • mirekmolenda
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 57

    #2
    Bardzo dobrzy kochankowie, to pewne. Mnie tam pociąga ich śniadość skóry i (przynajmniej mój partner Emil) miał grubego choć krótkiego członka. Fajny, obrzezany, bardzo, bardzo aktywny. Więc wszystko grało. Nie całował się - nie umiem tego skomentować, może to jakoś kulturowe u nich ale za to anal był z nim wspaniały.
    -----------------
    felching
    fisting
    onan

    Skomentuj

    • europeandude
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 3

      #3
      czy obrzezanie w tej spolecznosci to norma?

      Skomentuj

      • Robert_b

        #4
        Z tego co wiem to szybko tam zaczynają współżyć. 15 latki to już normalnie wręcz współżyją jak dorośli. Chłopaki więc nie mają problemów z masturbacją, bo zwyczajnie uprawiają seks.
        Są też na pewno tacy co lubią męski seks. I zapewne są w tym nieźli.

        Skomentuj

        • leruzenma
          Banned
          • Jun 2017
          • 1

          #5
          U Cyganów to jest inaczej - bardzo szybko zaczynają współżyć, dlatego tam rodziny liczą kilkadziesiąt, kilkaset osób

          Skomentuj

          • trujnik
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2018
            • 201

            #6
            Są tacy, którzy lubią seks mm ale w ich rodzinach to najczęściej nie do przyjęcia i chowają się z tym bardziej niż my.
            onanizm po węgiersku – vàlenye kőnyà

            Skomentuj

            • Tomek34
              Świętoszek
              • Aug 2018
              • 21

              #7
              u nas w PL tez mozna sie kochac od 15 roku zycia tylko kazdy z tym sie kryje

              Skomentuj

              • janlis
                Świntuszek
                • Aug 2012
                • 88

                #8
                Napisał europeandude
                czy obrzezanie w tej spolecznosci to norma?
                Nie wiem,czy norma, ale miałem trzech kolegów - Cyganów i jak kąpaliśmy się w stawie nago to wszyscy byli obrzezani. W trójkę byliśmy w wieku 12 lat a jeden 9 lat, więc to raczej nie była ich decyzja, a rodziców. Chłopaki byli z dwóch różnych rodzin, co może świadczyć, że obrzezanie jest bardzo popularne wśród Cyganów

                Skomentuj

                Working...