FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Opowiadania Autorskie (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Pierwszy seks - moja Mama (http://beztabu.com/showthread.php?t=87)

travolta 05-02-05 00:49

Pierwszy seks - moja Mama
 
Opowiem Wam prawdziwą historię, którą przeczytałem na jednym z forum. Nigdy nie pisałem na takim forum.

Mój ojciec był leśniczym, więc całe dzieciństwo i młodzieńcze lata spędziłem w pięknej jak z bajki leśniczówce oddalonej o kilka kilometrów od wsi i kawał drogi od miasteczka, z dala od kolegów i koleżanek. Byłem jedynakiem. Do szkoły dojeżdżałem na motorowerze. Moi rodzice nie byli bardzo szczęśliwi ze sobą. Ojciec całe dnie spędzał z gajowymi albo pracownikami na wyrębie lasu, na nocnych patrolach, albo na polowaniach w wekendy z przyjaciółmi. Do domu wracał zawsze prawie po kielichu i mama była zła z tego powodu. Ojciec tłumaczył, że "tak trzeba było". Były wcześne lata siedemdziesiąte. Nie było internetu, video, czy telewizji satelitarnej. Było inne życie niż teraz. Większość dnia i wieczory spędzałem z mamą. Była piękną i samotną kobietą. Wysoka, szczupła z długimi czarnymi włosami, które fantazyjnie zawijała. Miała średni, ale piękny biust z ciemnymi sterczącymi brodawkami i bardzo gęsty czarny zarost na dole. Podglądałem ją i ona się tego domyślała. Gdy ojciec przychodził wieczorami na rauszu mama nie chciała z nim sypiać. Gdy miałem 14 lat mama przeniosła się z sypialni do pokoju na górze obok mnie. Nasze łóżka dzieliła ściana i otwarte drzwi. Rozmawialiśmy w nocy o naszym życiu i marzeniach... o wszystkim. Mama często płakała. Nie chciała zostawiać ojca samego. Była samotna i piękna. Którejś nocy gdy byliśmy znowu sami mama powiedziała abym przyszedł do niej, bo tak będzie cieplej i będziemy mogli swobodniej rozmawiać. Te rozmowy to był nasz "rytuał wieczorny". Na dworze była sobotna noc. Tak zrobiłem. Wskoczyłem do jej łóżka. Było ciemno, miałem 15 lat. Szeptaliśmy do siebie. Mama była w koszulce z dużym dekoldem. Zasneliśmy oboje. Obudziło mnie coś. Była noc. Mama całowała moje piersi a właściwie delikatnie je lizała. Jej palce dotykały mnie i gładziły. Nie wiedziałem co zrobić. Naprawdę. Byłem w szoku. Ona powoli całowała delikatnie moje ciało, dosięgła brzucha, pępka, aż dostała się do penisa. Wzieła go powoli w usta, ssała go długo, aż nie mogłem wstrzymać wytrysku. Zrobiłem to w jej ustach. Byłem zszokowany i szczęśliwy. Ona nic nie mówiła zdjeła koszulę i położyła się obok. Była naga gorąca i pachniała moją spermą. Całowałem ją natychmiast wszędzie i po kawałku. Była spragniona i bardzo czuła. Cudownie się kochałachociaż nie było między nami pełnego stosunku. Wytrawnie i perwersyjnie. Każdy raz był inny. Od tej pory sypialiśmy ze sobą gdy nie było ojca. Trwało to, aż poszedłem na studia. Mama odeszła w tym czasie od ojca i wyszła powtórnie za mąż. Jest szczęśliwa. Ojciec ożenił się drugi raz. To co się wydarzyło jest nasza tajemnicą. Dzisiaj sam jestem już dojrzały, ale była to najwspanialsza przygoda mego życia.

Pozdrawiam. Andrzej.

Gumka 05-02-05 12:39

Takie historie wedrują do opowiadań. Trzymajcie sie topików :/

Bender 24-02-05 00:07

takie "***u muju" moim zdaniem... wiecej piepszenia o niczym niz samej akcji, ktrora ogranicza sie do 7 linijek? Klasyczny przyrost tresci nad formą... jak dla mnie 1+

mirakla 04-03-05 14:05

a ja mam już dość czytania takich głupich bajeczek w stulu: sex z moim synem, itp.juz jest tu kilka topiców na ten temat i uważam to za kompletną bzdurę!!jaki człowiek przy zdrowych zmysłach zdecydował by sie na sex ze swoim dzieckiem czy rodzicem?????to jest przeciez chore...a może jeszcze ktoś wpadnie na pomysł żeby napisać o homoseksualnych kontaktach z członkiem swojej rodziny?????

radocha 04-03-05 22:11

homoseksualne praktyki z czlonkiem swojej rodziny bylyby interesujace (tym bardziej ze sie naprawde zdarzaja) i w koncu bylaby jakas odmiana w tych opowiadaniach a nie tylko matka z synem itd:(

Bender 06-03-05 00:17

to na co czekasz - klawiatura w lape i ponies wodze fantazji ;) Ja jakos umiem niezle rozgrzac kobiete samymi slowami... sproboj :)

Swistaq 09-03-05 19:29

Cytat:

Napisał radocha
homoseksualne praktyki z czlonkiem swojej rodziny bylyby interesujace (tym bardziej ze sie naprawde zdarzaja) i w koncu bylaby jakas odmiana w tych opowiadaniach a nie tylko matka z synem itd:(

to teraz na odwrot ojciec z corka :D:D kto zaczyna ?? :):) a opowiadanko fajne, całkiem całkiem :)

Lukas88 03-01-06 19:17

Faktycznie opowiadanie mierne i nie ciekawe :(
Ale opowiadanie o seksie ojca z córką mogło by być bardzo ciekawe ;)

BlackPussy 03-01-06 19:48

Cytat:

Napisał Lukas88
Faktycznie opowiadanie mierne i nie ciekawe :(
Ale opowiadanie o seksie ojca z córką mogło by być bardzo ciekawe ;)

bleee:sick:

SpicePlatinum 03-01-06 23:02

Niektórych po prostu fascynuje Freud i jego dziwaczne (:P) teorie na temat płci ludzkiej.

Penetrator21 25-01-06 14:23

ty spoko ale nie do tego stopnia jak opowiadankio w lizku z siostro napisz cos ostrzejszego!!!!!

zgadzam się z tobą spiceplatinum

Księciunio 17-02-06 16:51

Cytat:

Napisał BlackPussy
bleee:sick:

zgadzam sie z Toba. to jest ble...

Złośliwiec 31-05-06 09:13

ojciec z corka?? jakos dziwnie tak, dojrzala kobieta to piekna kobieta... wybaczcie ale jestesmy tak wychowani, ze pedofilia obejmuje tylko mezczyzn. tez ble

maxkrzysztof 01-06-06 07:05

beznadzieja szkoda czasu na czytanie..

mirakla 01-06-06 10:15

i kto jeszcze na dodatek ocenił te badziewie tak wysoko????

DaBi 05-12-06 13:02

Czytam rózne opowiadania na tym forum i moge powiedzieć jedno. W Wiekszości czepiaciew się tego, że ktos pisze, a sami nie próbujecie pisać. Ja wiem że net zwalnia hamulce i ułatwia wypowiedzenie się (nawet gdy ogranicza to się do poziomu nieładne itp.) Ale opowiadanie jest zgreabne porusza wyobraźnie i to sięw nim liczy. A ci co pisza że motyw matka-syn im nie oasi to niech nie czytaja .

incest666 05-12-06 21:24

Cytat:

Napisał radocha
homoseksualne praktyki z czlonkiem swojej rodziny bylyby interesujace (tym bardziej ze sie naprawde zdarzaja) i w koncu bylaby jakas odmiana w tych opowiadaniach a nie tylko matka z synem itd:(

a poniżej
Cytat:

Napisał Bender
to na co czekasz - klawiatura w lape i ponies wodze fantazji Ja jakos umiem niezle rozgrzac kobiete samymi slowami... sproboj

się zdecydujcie... albo homo, albo jaranie kobiet
:yawn:

glizdziarz 06-12-06 09:03

Aaa tam marudzicie. Czytacie to z wypiekami i śliniąc się i łap nie możecie utrzymać na biórku a teraz krytykujecie. BT czy nie BT?

Złośliwiec 06-12-06 17:36

Cytat:

Napisał incest666

się zdecydujcie... albo homo, albo jaranie kobiet


a jesli kto jest bi to co??;)

Synonimowy 02-08-09 18:06

Kto co lubi. Jak dla mnie to okropne:|

angelina_lips 05-08-09 14:31

Dziś sam jestem dziadkiem...
Bullshit i tyle :P

slave_of_thirst 29-05-12 22:52

Ogólnie rzecz biorąc opowiadanie krótkie i nieciekawe. I chyba nie do końca przemyślane. Zgadzam się natomiast z Lukas88 - również bardzo chętnie przeczytałabym opowiadanie o seksie ojca z córką.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.