FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Problemy seksualne (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Biale plamki na sutkach (http://beztabu.com/showthread.php?t=11364)

megabol 27-07-07 21:42

Biale plamki na sutkach
 
Witam. Niedawno mojej dziewczynie wyskoczyly biale plamki na obu sutkach. Nie wiedzielismy co to jest ale przypomnialo sie jej ze gdzies, kiedys wyczytala ze to moze byc oznaka dni plodnych lub ciazy. Czy ma racje? Co o tym sadzicie?
Z gory dzieki za odpowiedzi.
pozdro

anduk 27-07-07 21:51

udaj się z dziewczyną do dermatologa :) możliwe, że Twoja dziewczyna ma zaburzenia hormonalne, wtedy dostaniecie skierowanie do endokrynologa.

dni płodnych to chyba nie jest oznaka.

megabol 27-07-07 22:15

A myslisz ze to moze byc oznaka ciazy?

gbade 27-07-07 23:04

tak to oznaka że będą bliźniaki :twisted:

anduk 27-07-07 23:14

Cytat:

Napisał gbade
tak to oznaka że będą bliźniaki :twisted:

Nie wygłupiaj się. Jak nie masz nic do powiedzenia to zamilcz.

Białe plamy na piersiach nie są oznaką ciąży. Tak mi się wydaje.

megabol 27-07-07 23:20

Zadne blizniaki. ja tu sie powaznie pytam... No mam nadzieje ze to nie oznaka ciazy... Prosze o wiecej wypowiedzi. Dzieki za zainteresowanie i chec pomocy.

Yoshua 27-07-07 23:38

ja powtorze swoja mantre cos jest nie tak? "idzccie do lekarza". ^^

zwlaszcza, ze o zadnych plamkach na sutkach w zyciu nie slyszalem :/

megabol 28-07-07 10:20

To sa takie male bialawo-przezroczyste plamki. Na kazdym jest ich moze ze 3. Sam dokladnie nie wiem. Dziewczyna mi mowila ze w gimnazjum mialy spotkanie z jakas pania, ktora rozmawiala z nimi o dojrzewaniu, seksie itd i powiedziala ze ta sa tzw. "plamki mleczne" czy cos takiego. I pojawiaja sie te plamy niby jak kobieta jest w ciazy lub ma dni plodne...Bedziemy musieli do lekarza isc i sie dowiemy co to jest.

anduk 28-07-07 11:55

megabol jak już się dowiecie od lekarza co to jest, to napisz na forum.
z chęcią przeczytam :)

Rojza Genendel 28-07-07 12:05

Zdaje się że większość kobiet ma coś takiego... a pójść do lekarza nie zaszkodzi.

Robson89 28-07-07 13:14

Białe plamki na sutkach?? A FUJ!!!

Artystawielki 28-07-07 14:25

Niestety to trąd kup sobie lepiej rękawiczki i uważaj przy pieszczotach bo się rozleci...

kuglarz 28-07-07 16:18

Cytat:

Napisał anduk
Białe plamy na piersiach nie są oznaką ciąży. Tak mi się wydaje.

To na pewno nie jest oznaka ciąży.

To na pewno są plamy, a nie krosty? Nie wycieka z nich ropa? Jeżeli tak, to należy przemywać je wodą utlenioną i Rivanolem. W wypadku, gdyby to nie pomogło pozostaje lekarz.

megabol 28-07-07 20:42

To napewno sa plamy. Nie sa to zadne chrosty ani syfy itd. To takie plamki. Nie wygladaja wcale obrzydliwie. Na poczatku w ogole ich nie dostrzeglem bo zapomnialem ze mowila mi o nich wczesniej dziewczyna. Dzieki WSZYSTKIM, za NORMALNE odpowiedzi.
Robson daruj sobie takie komentarze, nie zasmiecaj forum, nie spamuj.
Artystawielki trad to moze ty masz w kroku. Jak nie zamierzasz pomoc to lepiej siedz cicho. Ciekawe czy prosto w oczy potrafilbys mi to jeszcze raz powtorzyc. Jesli tak (w co naprawde watpie), to gratuluje odwagi ale masz gwarancje ze rozlecialby sie nie trad, tylko twoja szczeka.
P.S. Przepraszam wszystkich (z wyjatkiem Artysty) za ta agresje ale denerwuja mnie takie "kozaki", ktorzy proboja zaimponowac innym tym, ze potrafia kogos zbluzgac przez internet.

nadzieja 28-07-07 20:46

a moze to po prostu bielactwo?

megabol 28-07-07 20:50

Nadzieja oswiec mnie prosze ;)

nadzieja 28-07-07 20:55

http://www.resmedica.pl/zdart80012.html
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/2,5...A_CHOROBY.html

poczytaj kolego

megabol 28-07-07 21:03

Nadzieje wielkie dzieki. Po weekedzie musimy isc koniecznie do lekarza.
p.s. Anduk oczywiscie ze napisze ;)

Tilia 28-07-07 23:31

A może to reakacja na wybielacz? Zmień pastę do zębów.

megabol 29-07-07 14:39

Hmmm...Tej pasty Ona uzywa od dawna i bylo wszystko ok...

julianna 29-07-07 16:02

Cytat:

Napisał nadzieja
a moze to po prostu bielactwo?

to mozliwe ze to bielactwo, mam to i wiem jak to wyglada, zwłaszcza teraz latem to rzuca sie w oczy

a czy ona jest bardzo opalona?

megabol 29-07-07 22:07

julianna ona nie jest az tak bardzo opalona. Jest zabrazowiona. Wiadomo jak to latem, jezdzimy nad wode itd. Jesli sie dobrze orientuje to mowila mi ze jak byla bardzo mala to miala anemie czy cos takiego i teraz ma jasna cere. Jasna, tzn ze nie ciemna ani nie normalna, przecietna tylko lekko jasniejsza niz wiekszosc osob. Nie jest blada jak sciana ale zima troche ma jasniejsza cere niz inni.
P.S. Napisalem o tej cerze bo moze to cos pomoze. Tak jakos mi to do glowy wpadlo.

Tilia 30-07-07 02:37

"Hmmm...Tej pasty Ona uzywa od dawna i bylo wszystko ok..."

Przecież mi chodziło o Twoją pastę!

megabol 02-08-07 17:25

A co ma moja pasta do tego? Ja nie mylem zebow pasta wybielajaca. Ale Ona ostatnio tak i juz zmienila paste i zobaczymy.

Plamki juz znikly same ;) Jedyne co zrobilismy to Ona zmienila paste bo myla wybielajaca.
pozdro

anduk 06-08-07 22:44

Cytat:

Napisał megabol
Plamki juz znikly same ;) Jedyne co zrobilismy to Ona zmienila paste bo myla wybielajaca.
pozdro

to się ciesze, że samo rozeszło się po kościach :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.