Czy to już zaburzenia erekcji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darkside
    Świętoszek
    • Aug 2018
    • 4

    Czy to już zaburzenia erekcji?

    Mam 32 lata.
    Od niedawna bo od roku jestem w związku.


    Początki jak w bajce niestety zdarzały się w ciągu tego czasu kłótnie czy jakieś nieporozumienia. Niestety także takie, które w moim odczuciu były zupełnie niezasadne. Takie właśnie zgrzyty pozostawiły jakiś mniejszy czy większy ślad w głowie.
    Zdarzyły mi się też pewne wpadki tj. wzwód odfrunął jak liść na wietrze.
    Powód "zwalam" na psychikę.
    Po pierwsze brakuje mi zdrowego egoizmu. Bardziej zależy mi na Jej zadowoleniu niż na swoim.
    Do tego w/w sytuacje, które nie pozostały niestety bez echa.
    Już prawie mam to za sobą, ale miałem też etap czy aby na pewno było ok.


    W każdym razie zauważam u siebie pewien problem. Chęć na seks jest. Przynajmniej tak sobie myślę, ale erekcja już nie ta.


    Do czasu kiedy nie było spiny mogłem wyjść z łóżka przykładowo po wodę do kuchni. Wejść do kibla czy cokolwiek innego, W tym czasie erekcja była stuprocentowa.


    Po tych kilku wpadkach nie potrafię wyluzować. Jeśli na chwilę przerwę to czuję, że zaczynam mięknąć.


    Niestety myśli, że coś takiego się zdarzyło powracają z dużą natarczywością. Do tego stopnia, że już w trakcie seksu potrafię sobie przypomnieć i czuję, że mięknę.


    Da się to jakoś obejść? Co zrobić żeby odpuścić.


    Świadomość niby mówi: chłopie bywa


    Podświadomość mówi co chce.
  • radiator
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 22

    #2
    A jak laska wezmie małego staje? jak tak to problemu nie szukaj. A że pójdziesz do kuchni i opada u niektórych normalka i bez spiny

    Skomentuj

    • michaelx
      Ocieracz
      • Mar 2009
      • 101

      #3
      Świadomość mówi prawdę..

      Nie przejmuj się, wszystko u Ciebie w normie.
      Wspomóż się czasem dla spokoju czymś dostępnym bez recepty, błyskawicznie wzrośnie ego i wartość
      Piękno wieku dojrzewania (17-29) to przede wszystkim radocha z pięknych i długich erekcji, później to trochę mija z czym ciężko nam sie pogodzić co w żadnym stopniu nie ujmuje nam mężczyznom męskości..

      Skomentuj

      • Baloon
        Świętoszek
        • Nov 2013
        • 11

        #4
        Ja na szczęście nie miałem jeszcze tego rodzaju problemów, nie mniej brat miał i stosował .... pewien środek, informacje ewentualnie na PM. Jak sam on to stwierdził, jemu pomógł. I chyba to jest prawda, bo bratowa, rozmawiała z moją żona, że bardzo im się pod tym względem poprawiło, więc coś w tym musi być.
        Last edited by iceberg; 25-11-18, 01:05. Powód: product placement w słabej formie - masz straszne problemy rodzinne, że co temat ktoś musi coś zażywać...

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #5
          michaelx:
          Chciales chyba powiedziec: PODświadomość mowi prawde.


          Do autora:
          Podswiadomosc stara sie ci podsunac informacje ze sie pomyliles co do kobiety.


          Podstawowe bledy typu stawianie jej jako wazniejszej sam wymieniles.
          Robisz cos zeby to zmienic czy tylko myslisz:
          "Nie chce siedziec w g*wnie.
          Znaczy sie - w zasadzie chce, ale zeby nie smierdzialo."

          Skomentuj

          • Polinka323
            Świętoszek
            • Nov 2018
            • 1

            #6
            Hej,

            Widzę, że tutaj jest pełna kontrola odnośnie proponowanych, skutecznych środków, a ja potrzebowałabym rady. Mój mąż, zaczął miewać spore kłopoty i coraz częściej nasze zbliżenia nie dochodzą do skutku.

            Czy normalnym jest, że raz na jakiś czas wszystko jest w porządku? Choć staram się być wyrozumiała, to niestety zaczyna być to irytujące. Podejrzewam, że to może być stres, bo zazwyczaj, gdy jest wyluzowany (przy weekendzie) jest znacznie lepiej...

            Ktoś ma jakieś sugestie? Jak nie można tu - to podeślijcie na PW jakieś sprawdzone środki...

            Do lekarza go gonię, ale wątpie, aby poszedł...

            Skomentuj

            • lee
              Erotoman
              • Sep 2005
              • 567

              #7
              Napisał Polinka323
              Hej,

              WPodejrzewam, że to może być stres, bo zazwyczaj, gdy jest wyluzowany (przy weekendzie) jest znacznie lepiej...
              W zasadzie to najlepiej odpowie lekarz ale chyba można obstawiać w ciemno. Zwłaszcza, że kiedy jest wypoczęty to wszystko się poprawia.

              Nie będę pitolił żeby chłop się nie stresował bo to banał. Środków już na rynku trochę jest. Takie co to bierze się "przed" i takie, które bierze się regularnie (codziennie).

              Skomentuj

              Working...