FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Ciąża: dylematy i pytania. (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Utwierdźcie mnie w przekonaniu (http://beztabu.com/showthread.php?t=38734)

beaverr 07-08-15 16:57

Utwierdźcie mnie w przekonaniu

witam, myślałem, że nigdy takiego idiotyzmu nie napiszę, ale jednak.

miałem spontaniczny numerek z koleżanką, nie doszedłem w środku (przezornie nie kończę przy seksie niespodziance) i raczej nie miewam preejakulatu, ponad to byłem przekonany, że jest na hormonach.

jak się okazało, już nie bierze żadnych tabletek (od jakiegoś czasu) i teraz czekam na wasze potwierdzenie. nie ma szans na ciążę przy seksie w 1 i 3 dzień po okresie? no według mnie nie ma, ale dziś się nasłuchałem o tym jak znajoma wpadła właśnie świeżo po okresie i aż mnie zamroczyło na sekundę. mind fuck jak cholera, ta historia + idiotyzmy z kafeterii siadły mi na banię :)

iceberg 07-08-15 17:09

zaplodnienie tuz po okresie jest mozliwe jesli cykl jest bardzo krotki albo kobieta ma bardzo nieregularne miesiaczki. Przeprowadziles wywiad na ten temat? ;).
W normalnym ukladzie ten okres jest wzglednie bezpieczny ale wyciagnij nauke na przyszlosc, zeby nie walic w ciemno bez zabezpieczenia...

beaverr 07-08-15 17:21

Cytat:

Napisał iceberg (Post 1156790)
zaplodnienie tuz po okresie jest mozliwe jesli cykl jest bardzo krotki albo kobieta ma bardzo nieregularne miesiaczki. Przeprowadziles wywiad na ten temat? ;).
W normalnym ukladzie ten okres jest wzglednie bezpieczny ale wyciagnij nauke na przyszlosc, zeby nie walic w ciemno bez zabezpieczenia...

kurde nastraszyłeś mnie, ale ja chcę dodać, że nie kończyłem w niej, a preejakulat u siebie widziałem ostatnio chyba parę lat temu. było to na zasadzie, że gdy czułem, że blisko to ewakuacja i na brzuch przy 2-3 ruchach ręką.

to sytuacja popaprana, bo przeleciałem współlokatorkę i wieloletnią przyjaciółkę za razem, która wie, że jestem otwarty na te sprawy i po prostu jednorazowo chciała seksu, wyszły dwa razy. z tego co tam mi powiedziała, gdy się upewniałem co do jej antykoncepcji to mi powiedziała, że przecież nie kończę w środku i po okresie jest świeżo. okres ma chyba nieregularny. zapytam jak wróci.

ale nawet jeśli coś to przy nieregularnych okresach można zajść w ciążę od 6dnia najwcześniej (tak przeczytałem niby) a zazwyczaj około 10-14.
chyba musiałbym mieć kombo jeden na milion, żeby wpaść

edit: gumki nie zakładałem, bo powiedziała 'po co' to zinterpretowałem tak, że jest na pigułkach anty, a nie że świeżo po okresie i nie lubi ogumienia.
ale dzięki iceberg, że mogłem się wyżalić :>

iceberg 07-08-15 17:29

Przy zaburzeniach cyklu mozna zajsc nawet w czasie okresu. Przy czym ja nie strasze, informuje. Natomiast ciaza z preejakulatu jest mozliwa tylko jesli doszlo do wytrysku i w krotkim czasie pozniej dochodzi do kolejnego stosunku. Wtedy to nie preejakulat tylko zmieszany z resztkami nasienia z cewki moczowej faceta (a jest tego "pare" centymetrow biorac pod uwage dlugosc).
Nie wiem ile bylo tych zabaw jedna po drugiej...

beaverr 07-08-15 17:35

Cytat:

Napisał iceberg (Post 1156794)
Przy zaburzeniach cyklu mozna zajsc nawet w czasie okresu. Przy czym ja nie strasze, informuje. Natomiast ciaza z preejakulatu jest mozliwa tylko jesli doszlo do wytrysku i w krotkim czasie pozniej dochodzi do kolejnego stosunku. Wtedy to nie preejakulat tylko zmieszany z resztkami nasienia z cewki moczowej faceta (a jest tego "pare" centymetrow biorac pod uwage dlugosc).
Nie wiem ile bylo tych zabaw jedna po drugiej...

1 dzień po okresie seks, spust na brzuch, potem wytarcie spermy i prysznic i 2dni później, czyli 3 dzień po końcu okresu taki sam schemat, wtedy dowiedziałem się, że nie łyka pigułek i z wszystkim koniec.
dokładnie była to niedziela i wtorek.

iceberg 07-08-15 17:44

no to spokojnie. Mialem na mysli seks w odstepie do pol godziny tak mniej wiecej. Z dnia na dzien to resztki plemnikow usuwasz idac sikac.

beaverr 07-08-15 18:29

Cytat:

Napisał iceberg (Post 1156797)
no to spokojnie. Mialem na mysli seks w odstepie do pol godziny tak mniej wiecej. Z dnia na dzien to resztki plemnikow usuwasz idac sikac.

dzięki, już wszystko ogarnąłem. ogólnie jestem racjonalnym człowiekiem, ale dzisiejsze kombo wiadomości mnie ruszyło. dzięki za cierpliwość.

Alealeksandra 30-09-16 23:35

100% penwosci nigdy nie ma

Kalilah 01-10-16 07:51

Cytat:

Napisał Alealeksandra (Post 1201071)
100% penwosci nigdy nie ma

To temat z sierpnia 2015, myślę że sprawa się już wyjaśniła ;)

thlo 01-10-16 13:04

Nie wiem czemu tak zrzędzisz ja bym się cieszył jakby moja laska była w ciąży lubie dzieciaki.

magdus6669 11-08-17 18:47

Czemu nie zrobi testu? Utwierdzicie się razem czy jest w ciąży ,czy nie jest :) Zamiast domniemywać i się martwić niech zrobi test i po problemie. Inaczej się wykończysz .

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:46.