FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Fun-room (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Off_topic - czat dla użytkowników Bez Tabu (http://beztabu.com/showthread.php?t=40273)

Kalilah 04-10-16 09:46

Off_topic - czat dla użytkowników Bez Tabu
 
Zakładam temat na nowo. Coś mnie poniosło kasowanie. Wybaczcie - błąd początkującego.

Dobrze, że nie dałam masowych banów czy coś :P

anduk 05-02-23 13:28

Jak o serialach mowa to ilekroć widzę temat "Wasz ideał kobiety" przypomina mi się Bandziorek z czołówki Chłopaków do wzięcia :lol:

Mój ideał dziewczyny, żeby była ładna, zgrabna.

Tu (.Y.)
Tu ( | )

Kalilah 05-02-23 15:49

Oglądałam! Wiem kto to Bandziorek i widziałam nawet, że znalazł swoją miłość życia. 50 sezonów później, ale znalazł :whistle:

Yassmine 05-02-23 16:12

Ten serial to było złoto... jak chłop siedział na tapczanie który stał na środku podwórka na ****y i proponował im ślub :lol: że on seksu przed ślubem tonie... :D


Noo a kultowa scena "Rysiek, draniu!! Oddaj rower!!!"
Późniejszy przełom w sprawdzaniu czy jest się w ciąży... :) "boli mnie ząb, więc jestem w ciąży" :D

Kalilah 05-02-23 16:30

Był jeszcze taki co unikał "karciar" bo go wiecznie naciągały na doładowania do telefonu :lol:

Yassmine 05-02-23 16:53

Hahah a ten stary oblech, co z synem tam występował i mówił w czołówce:
Kobieeeta to musi być figuroooowa :D boże skąd oni ich wzięli :lol:

O o jeszcze ten, co mówił w czołówce, "Jak dziewczyna jest ładna, to może się każdemu podobać, czy mi... czy koledze" :lol:

Kalilah 05-02-23 17:51

Ten pierwszy to chyba Pan Stasio, to podobno on był inspiracją dla całej tej serii, a drugi chyba wiecznie czyścił buty :D Z kolegą latami to oglądaliśmy, nie wiem co się teraz stało, to leci nada?

Yassmine 05-02-23 19:27

A kto to wie :D ale chyba na necie można znaleźć :) Mogliby zrobić taki Reunionn ahhaha :D który znalazł babe... Rysiek drań znalazł no i Jaruś :)

Było kilka takich programów... "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym", albo "Czekając na sobotę"
Oglądając to, przeżyłam straszny szok. Te dziewczyny w kisielu w jakiejś wiejskiej dyskotece :/ albo w tym drugim serialu... dziewczyny rozbierające się do naga w innej remizie, kolesie jacyś macali je wszędzie :| mnie zmroziło, jak laska się wypięła w kierunku widowni, a typy stojące tam, zlizywały jej bitą śmietanę robiąc rimming :| to już było dla mnie za dużo.

Kalilah 08-02-23 07:44

Cytat:

Napisał Yassmine (Post 1278463)
Było kilka takich programów... "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym", albo "Czekając na sobotę"
Oglądając to, przeżyłam straszny szok. Te dziewczyny w kisielu w jakiejś wiejskiej dyskotece :/ albo w tym drugim serialu... dziewczyny rozbierające się do naga w innej remizie, kolesie jacyś macali je wszędzie :| mnie zmroziło, jak laska się wypięła w kierunku widowni, a typy stojące tam, zlizywały jej bitą śmietanę robiąc rimming :| to już było dla mnie za dużo.

Wydawało mi się, że widziałam to "czekając na sobotę" i nic takiego tam nie widziałam, ale może to w balladzie. Bo pewnie bym zapamietała.

Yassmine 08-02-23 19:36

Na Youtube jest, ale powiem Ci... ze bardzo przygnębiający jest ten dokument. Bo oprócz takich chorych akcji jak wyżej opisałam... pokazana była taka rodzina wielodzietna, bardzo poczciwi ludzie, niezaradni życiowo. Ojciec po wypadku na rencie, te dzieciaki takie zżyte, oszukiwane w pracy nie wiem tak mi ich żal było bardzo :( Ciekawa jestem jak teraz żyją czy im lepiej. W tym filmie, dzieciaki czekały na tą sobotę, bo była impreza, a później z mają sprzątali i zbierali puszki po imprezie i tak zarabiali.

Kalilah 08-02-23 19:42

Aaa to ten drugi film, ten to oglądałam akurat. Pamiętam jak mi to oczy otworzyło, że różnie to potrafi niestety być. Jedno to wiesz, że są takie rodziny, co innego jak to widzisz :(

Yassmine 08-02-23 19:45

Tak to prawda, człowiek zaczyna doceniać to co ma. Chociaż ja nigdy nie narzekałam na kasę, to czasami zdarzało się miałczeć kiedy nie było prawdziwych problemów. Teraz dla mnie najważniejsze zdrowie... taki populizm. Tak jak było pokazane w tym filmie, Ojciec uległ wypadkowi poważnemu nie mógł już pracować renta tragicznie niska... :( jak żyć.

Azul 10-02-23 13:09

Hej, czy Wam też się dziś tak nie chce mocno, bo powinna być sobota? :)

Scaramanga 10-02-23 13:49

Ja mam tak od poniedziałku

Kalilah 10-02-23 14:06

U mnie dziś praca zdalna więc ja już mogłabym rozpocząć weekend, a z własnej woli przyjechałam do biura. Co jest ze mną nie tak :lol:

Azul 10-02-23 14:24

Ja mialam wczoraj wolne i wieczorem mnie olśniło, że jeszcze dziś do pracy. Od wczoraj czuję weekend :)

Scaramanga 15-02-23 10:41

Dziś Międzynarodowy Dzień Singla, z tej okazji życzę wszystkiego najlepszego wszystkim tym którzy szukają swojej drugiej połówki i tym, którzy szukać nie mają zamiaru.

Scaramanga 16-02-23 11:06

Wszystkiego słodkiego drogie pączusie :D

Kalilah 16-02-23 12:24

U nas w biurze kupili niestety przepyszne pączki :D Ehh

Zebraa 16-02-23 16:36

Dlatego dziś basen obowiązkowy - jakoś te pączki trzeba odpokutować

Yassmine 16-02-23 21:44

Ja dzisiaj ukradłam w Lidlu 12 pączków... zorientowałam się dopiero w pracy, niczego nie żałuję. Kradzione nie tuczy :lol:

Azul 16-02-23 21:45

Słyszałam, że jeden pączek to 10h oglądania tv ^^

Cytat:

Napisał Yassmine (Post 1278715)
Nie przepuści żadnej okazji, żeby zostawić komentarz pod moim wpisem w tym temacie :lol:



Yas, właśnie oficjalnie przepuszczam :D

Kalilah 16-02-23 22:36

Cytat:

Napisał Yassmine (Post 1278710)
Ja dzisiaj ukradłam w Lidlu 12 pączków... zorientowałam się dopiero w pracy, niczego nie żałuję. Kradzione nie tuczy :lol:

Ja kiedyś ukradłam gumę do żucia jak byłam nastolatką, a emocje trzymają mnie do dziś :yawn: jak sobie radzisz? :D

Yassmine 17-02-23 19:47

Ja w ogóle nie chciałam! :lol: Dobra opowiem Wam...

W zeszłym roku robiłam paczkę w pracy dla dzieci z domu dziecka z okolicy (wspaniali ludzie mają 8 dzieci, z różnym stopniem upośledzenia, od autyzmu, po dziewczynkę która traci wzrok), większość osób kupiła różne super rzeczy, ale dwie koleżanki nie miały czasu i dały mi kasę, umówiłyśmy się że kupię za to gry planszowe tyle ile się da :) Dostałam wytyczne że w Auchan, super promocje... pogalopowałam po pracy, nabrałam gier kasuje, pik pik pik... klikam, nie chce faktury, zapłać, nie mam paszportu polsatu, zapłać kartą... :D przykładam kartę, coś tam mieli... a ja pakuje gry do toreb... szarpie za paragon, a tam aż się kasa otworzyła. Lisim wzrokiem się rozejrzałam czy ktoś zoabczył zę rozwalam kasę... nikt nie paczy. urwałam paragon, miał chyba z pół metra :lol: bo urwałam jeszcze pół rolki tej taśmy. Idę zadowolona, wyszłam z centrum handlowego... loguje isę na konto, a tam... nie ma transakcji - UKRADŁAM to wszystko... nie wiem czy terminal się nie zadziałał czy co :lol: uciekłam szybko bo nie wiedziałam co zrobić :D nie byłam w tym auchanie od roku hahaha

Scaramanga 17-02-23 20:11

No nie... Normalnie recydywa, w dyby i klapsy na goły tyłek :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.