FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Kobieca dziurka (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Co myślicie o wąsach u facetów? (http://beztabu.com/showthread.php?t=9931)

Anna3571 10-05-07 09:38

Co myślicie o wąsach u facetów?
 
Osobiście nie cierpię ich. Ciekawe jest to, że nie znam kobiety, która je lubi a faceci uważają, że kobiety są nimi zachwycone:) i właśnie dla kobiet je zapuszczają:D

Belleteyn 10-05-07 10:04

Nie cierpię wąsów - wydaje mi się, że osadza się na nich jedzenie itp.
Pfuj!

Desdemona 10-05-07 11:10

Wąsy - w życiu, zwłaszcza solo!!!

Anna3571 10-05-07 11:22

Zawsze jak widzę faceta z sumiastym wąsem to wydaje mi się, że w ten sposób chce ukryć swoje niedoskonałości w uzębieniu:D

ashleyyy 10-05-07 13:50

Nie, nie i jescze raz nie... Dla mnie to okropne i przeszkadza :P

julianna 10-05-07 14:04

Cytat:

Napisał Belleteyn
Nie cierpię wąsów - wydaje mi się, że osadza się na nich jedzenie itp.
Pfuj!

masz rację, bo tak jest, zwłaszcza bita smietana, resztki kawy i tego typu...:angry:
ja tez nie cierpie wąsów, nie cierpie całować sie z kims kto ma wąsy, kłuja mnie pod nosem, wchodza do buzi, są ohydne


Cytat:

Napisał Anna3571
Zawsze jak widzę faceta z sumiastym wąsem to wydaje mi się, że w ten sposób chce ukryć swoje niedoskonałości w uzębieniu

bo tak jest zazwyczaj, nie widziałam jeszcze faceta, który by miał piekne białe zęby i pieknego wąsa z wyjatkiem mojego taty, który lubił eksperymentowac i zapuszczał raz wąsy raz brode ale ostatecznie nie ma zarostu



a na pocieszenie dodam, ze mój mąż ma okropnego...fuj...wąsa
dlatego bardzo rzadko sie z nim całuję :angry: :\ http://forum.myrodzice.pl/images/smiles/cray.gif
dobrze, że mam kogos innego bez zarostu do całowania :silenced:

Ms.Madzia 10-05-07 14:52

hm.. a ja bardzo nie lubie wąsów, zgodnie z chłopakiem uzgodniliśmy, że żadnych wąsów :D

eeewaaa 10-05-07 15:07

Kiedy spotkałam mojego przyszłego męża miał wąsa , znaczy wąsika ;-) ale szybciusio mu wybiłam go z głowy :-) pytałam kiedyś kumpla po co mu ten wąs ? On stwierdził , że wydaje mu się , że wygląda poważniej . Mówi się, że faceci o chłopięcych twarzach zapuszczją wąsy, by właśnie poważniej wyglądać . A ja właśnie zdecydowanie bardziej facetów o łobuziarskim wyglądzie :)

Julianna :) ciekawe ,ciekawe kogo tam masz w zanadrzu do tego całowania ;P

Anna3571 10-05-07 15:23

Z moim znajomym (wąsaczem oczywiście ) często dyskutujemy na ten temat i on ciągle usilnie stara sie mnie przekonać, że są kobiety które lubią wąsy. To dla niego poruszyłam ten temat.:D Dla mnie wąsy są fuuuj!

Raine 10-05-07 16:13

Wąsy są obleśne, chociaż w kwestii urody niektórym pasują.

Jedynym dopuszczalnym (znaczy, tolerowanym u samego siebie) zarostem jest na całym ryju (niegolenie_mode) albo bródka (chociaż raczej nie praktykuję, to minione czasy).

Yoshua 10-05-07 16:40

moim zdaniem:
same wasy nie. lepsza broda, brodka lub lekki "2 dniowy" zarost.

zdaniem mojej dziewczyny:
wąsy są "bardzo złe". "na nich się jajecznica i śmeitana trzyma nie mówiąc o wszach". ;)

julianna 10-05-07 17:57

Cytat:

Napisał eeewaaa
Julianna :) ciekawe ,ciekawe kogo tam masz w zanadrzu do tego całowania ;P

ano jest ktoś :redface:

zgadzam sie z wszystkimi opinami na temat wąsów
ja juz nie mam pomysłu jak zmusic męża do zgolenia ich, a nie miał tylko jak był w wojsku, bo tam to bylo niedopuszczalne, odkąd wyszedł z wojska nigdy nie zgolił a i o podcinaniu zapomina i non stop ja musze mu przypominać
kto wymyslil wąsy??:evil: 8) :shifty:

ashleyyy 10-05-07 18:20

Pokaż mu te opinie.. Tutaj wszystkie dziewczyny sa temu przeciwne to może go to przekona :D:P

evika 10-05-07 18:41

nie cierpię wąsów, ani bródek wszelkiego rodzaju

Schiller 10-05-07 19:19

Nie lubię mieć wąsow. Za brodkami przepadam;)

Yoshua 10-05-07 19:32

Cytat:

Napisał ashleyyy
Pokaż mu te opienie.. Tutaj wszystkie dziewczyny sa temu przeciwne to może go to przekona :D:P

wtedy to juz predzej przejmie sie tym kims do calowania niz tym, ze jego zona nie lubi jego wasow :rolleyes:

ashleyyy 10-05-07 19:38

Cytat:

Napisał Aneczkofil
wtedy to juz predzej przejmie sie tym kims do calowania niz tym, ze jego zona nie lubi jego wasow :rolleyes:

Hehe no rzeczywiście może lepiej nie.... :D Trzebabyłoby nieco zredukować ten topic przed takim pokazem :P

julianna 10-05-07 20:05

nie!!!!
co wy!!!
wtedy to zabroni mi na forum wchodzić !!!
a wiem, ze go nie ogoli tak czy siak

Yoshua 10-05-07 20:08

Cytat:

wtedy to zabroni mi na forum wchodzić !!!
e a co on, ma jakies uprzedzenia czy jak?

Anna3571 10-05-07 20:14

Ogol mu je na spaniu:D

Gumka 10-05-07 21:47

Samodzielnym wąsom na męskiej twarzy mówimy zdecydowane NIE!! :D

zwyczajna 10-05-07 23:27

Wąsy u faceta, tylko gdy ma bródkę, nie inaczej ;)

Rojza Genendel 11-05-07 14:12

W połączeniu z brodą są ok.

julianna 11-05-07 14:24

bródka bez wąsów jakos dziwnie wygląda

Rojza Genendel 11-05-07 14:26

W zasadzie racja, wyjątkiem jest bródka typu goatie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.