FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Ciąża: dylematy i pytania. (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Objawy okresu-->stosunek-->ciąża? (http://beztabu.com/showthread.php?t=23840)

nicniewiem 17-09-10 00:24

Objawy okresu-->stosunek-->ciąża?
 
Witam,

moja dziewczyna zazwyczaj jakoś tak tydzień przed okresem ma objawy nadchodzącej miesiączki tj.: ból piersi i brzucha ... w tym miesiącu również tak było, jednak tym razem zafundowalismy sobie seksik bez zabezpieczenia, trochę tego żałuję, bo wiem, że moja dziewczyna strasznie się stresuje zawsze przed okresem. teraz też tak jest, zwłaszcza, że spóźnia się jej. Dziś mi jeszcze napisała, że jej słabo i ma mdłości, ale to chyba zbyt wcześnie na takie objawy ciąży, więc nie traktuję tego poważnie, ale skoro się tak źle czuje,więc coś ją bierze, przez co okres może sie jej spóźniać, prawda? Z tego co wiem, to pogoda też ma wpływ na cykl miesiączkowy, a że ostatni miesiąc był dość chłodny i deszczowy, więc ten cykl mógł się wydłużyć. Sam trochę zaczynam się bać, bo jednak w tedy gdy sie ten bez gumy, to nie byliśmy do końca trzeźwi, ale nie że piani, tak po 2 piwkach i żeby nie było, to nie kończyłem w niej.

Co wy myślicie o tej sytuacji, jakie jest prawdopodobieństwo wpadki w naszej sytuacji?

-Sukub- 17-09-10 01:37

Prawdopodobieństwo jest duże, jak zawsze podczas sexu bez zabezpieczenia. Pamiętaj, że przed ejakulacją wydziela się płyn, który może zawierać plemniki. Niech zrobi test.

Yoshua 17-09-10 08:16

Cytat:

to pogoda też ma wpływ na cykl miesiączkowy
wiesz, ze bije dzwon, ale nie wiesz gdzie. Chodzi o nalge zmiany pogody. Jakby np leciala samolotem do hong-kongu i zastala tamtejszy klimat, gdzie masz np 40 stopni za dnia (czy tak jest to nie wiem, zmyslam). Ale deszcze typowe dla tej pory roku to nie powinien byc powod.

Najprawdopodobniej dziewczyna sobie wkreca, stresuje sie, bo popelniliscie glupstwo, stad te jej autoobjawy. jak mldosci.

nicniewiem 17-09-10 12:14

dzięki yoshua za oświecenie:D a ty sekub, to myślę, że troche przesadziłaś, uwzględniłaś to, że moja partnerka miała objawy towarzyszące jej przy okresie? Myślę, że wtedy już nie miała dni płodnych, a nawet jeśli miała, to przy ilości plemników jaka jest zawarta w tym ejakulacie, który wydziela się przed wytryskiem, to prawdopodobieństwo też chyba nie jest zbyt wielkie, prawda??

odpiszcie coś, bo odpowiedź sekuba mnie troche wystraszyła:)

-Sukub- 17-09-10 13:36

nicniewiem - sUkub. ;) e nie jest zbyt podobne do u, nie sądzisz? ;p

Napisałam, że może zawierać, a nie, że na pewno tak było. Poza tym nigdy nie możesz mieć pewności, że wszystko co wydostało się z Ciebie pozostało poza nią.

kokobongo 17-09-10 14:05

Tak jak już pisali inni prawdopodobieństwo zawsze jest. Sam przerabiałem ten temat, nawet miałem podobny temat na forum...
Teraz twierdze że to jest głupota i nawet nie ma co się pytać innych bo ryzyko zawsze jest.
Zróbcie test ciążowy to naprawde nie boli a ma się pewność. Jezeli nie jest wciazy to po zobaczeniu wyniku testu stres automatycznie opadnie i pojawi sie okres :D

Ile razy ja przerabiałem to z dziewczyną, seks bez gumy baja bongo! a potem okres sie spóźnia mdłości itp... a wszystkie te "objawy ciązy" tylko powoduje stres...

red_painterka 17-09-10 19:36

Tak, uprawiajcie seks bez zabezpieczen! Well done :clap:

jezebel 18-09-10 17:15

Zastanawiam się, czy tacy jak Ty, którzy zakładają takie tematy, myślą, iż my tłuczemy posty na temat ciąży dla przyjemności? Było już setki tematów w tej materii, tysiące odpowiedzi, tematy podwieszone, całe cytowane zbiory wątków "na skróty". Czytanie nie boli.

nicniewiem 19-09-10 11:58

jak ktoś nie chce to niech nie pisze, a jeśli ktos jest jest na tyle pomocnym człowiekiem i odpisze, to wielkie dzięki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.