Odruch mosznowy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • eskariel
    Świętoszek
    • Oct 2010
    • 4

    Odruch mosznowy

    Od pewnego czasu mam problemy ze zdrowiem, mrowienia ciała, drętwienia itp. Zaobserwowałem także, że nie mam odruchu mosznowego (o którym uczyłem się m.in. na biologii). a przynajmniej sam go u siebie nie widzę choć 'test' na to jest banalny. Wystarczy pogłaskać górną przyśrodkową część uda, tak jak tu http://www.ebmedicine.net/media_libr...20Practice.JPG i jądro, po stronie której się głaszcze udo powinno się unieść. U mnie tego nie ma.. czy powinienm iść z tym do lekarza? czy może po prostu samemu trudno to zaobserwować?
  • Kasica
    Ocieracz
    • Oct 2011
    • 129

    #2
    Internet to nie lekarz , idź do prawdziwego

    Skomentuj

    • janko_muzykant
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2010
      • 314

      #3
      o ****a chyba nie chodziłem na te lekcje biologii, albo to dopiero przede mną Pierwsze słyszę o takim czymś.
      Przewrażliwiony jesteś...

      Skomentuj

      • Szimon
        Świętoszek
        • May 2012
        • 1

        #4
        Ja też pierwsze słyszę o czymś takim.

        Skomentuj

        • taki_on
          Świętoszek
          • Mar 2011
          • 1

          #5
          Odruch, nie odruch. Tym się lekarzowi chwalić nie musisz, ale z tego typu problemami jak pojawiające się drętwienia i mrowienia powinieneś skonsultować się z lekarzem. Nie chcę Cię straszyć, bo to często są po prostu nic nie znaczące drętwienia i mrowienia ale może być to objawem poważnej! choroby neurologicznej.
          Radzę nie zwlekać i skontaktować się ze spacjalistą.

          Skomentuj

          • eskariel
            Świętoszek
            • Oct 2010
            • 4

            #6
            Wiem, wiem. Od niemal dwóch lat mnie diagnozują. Podejrzenie stwardnienia rozsianego. Choć to trochę krępujące lekarza zapytam (już tylko trochę ponad 2 miesiące mam do terminu wizyty), w trakcie czekania chciałem tylko zapytać o ten odruch męską częśc forum
            Last edited by eskariel; 10-05-12, 16:38.

            Skomentuj

            • KP
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 301

              #7
              Pierwsze słyszę, ale dzisiaj nie chce mi się sprawdzać. Ale skoro o odruchach mowa, to ja mam bardzo słaby odruch rzepkowy.
              Nothing's wrong today.

              'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

              Skomentuj

              • Wujek

                #8
                ja z odruchów to tylko wymiotny kojarzę

                Skomentuj

                • holly
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1090

                  #9
                  Eskariel, współczuję... KONIECZNIE o tym powiedz lekarzowi, bo może to świadczyć o niczym, ale może też być bardzo ważne przy takim rozpoznaniu.
                  C'est la vie.

                  Skomentuj

                  • eskariel
                    Świętoszek
                    • Oct 2010
                    • 4

                    #10
                    Dziękuję . Właśnie dlatego zapytałem, bo być może jednak samemu trudno ten odruch u siebie zaobserwować/wywołać.
                    PS powyżej ktoś napisał, że chyba pies odgryzł mi jaja... cóż, sądząc po moich zachowaniu, możliwe; ale uwierzcie, kiedy każde kolejne badanie może być wyrokiem to trudno podchodzić do tego na zimno.

                    Skomentuj

                    Working...