Harry Potter ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HansB
    Ocieracz
    • Jul 2011
    • 116

    Harry Potter ;)

    He he he... Nie wiem, czy ktokolwiek stąd natknął się już na fanfiction z fandomu Harry'ego Pottera, którego fabuła nie ma ŻADNYCH zahamowań pod względem fantazji erotycznych... mam dla Was kilka takich.

    Z czym to się je: wszystkie to opowiadania, w których główną postacią jest Harry Potter. Oględnie wszystko tak, jak w książce, jednak wydarzenia są inne. Zły bohater (najczęściej Malfoy, Snape, Voldemort) gwałci go/torturuje/robi mu krzywdę w wyrafinowany sposób, na końcu wszyscy są szczęśliwi, bądź umierają ;D

    Stopień hardkoru w skali 1/10 oceniłabym na 50

    1. Ślizgońska Dziwka (Najohydniejsza erotyczna patologia wszechczasów)


    2. Ostatni Bastion (Gryfoni niewolnikami Śmierciożerców, niezła jatka, wszyscy się gwałcą)
    Ostatni Bastion.doc • Bardzo dużo erotyki! Paringi: - Severus Snape/Harry Potter; - Lucjusz Malfoy/Ginny Weasley; - Draco Malvor/Hermiona Granger; - Lord Voldemort/Remu


    3. Seria Herbaciana (moje ukochane, momentami wręcz romantyczne, historia romansu Snape'a i Pottera, w której Harry przez całą fabułę próbuje rozkochać w sobie tego peirwszego. Codziennie daje mu dupy )


    UWIELBIAM TO (takich opowiadań są miliony, wystarczy wejść na www.fanfiction.net i wpisać odpowiedni fandom)

    Miłego czytania
Working...