FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Fantazje erotyczne (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić (http://beztabu.com/showthread.php?t=6955)

Wiracha 06-11-06 22:54

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić
 
Mam propozycję: wpisujmy w tym wątku te marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcemy spełnić. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć chętną osobę (lub osoby), która też ma na to ochotę. Oczywiście nie chodzi o marzenia typu 'chcę znaleźć piękną kobietę, która zostanie moją żoną' - do tego służą serwisy ogłoszeniowe - tylko o konkretne fantazje :-) Można też wpisywać swoją gotowość do udziału w różnych zabawach.

Jako pomysłodawca zaczynam ;-)

Chciałbym zabawić się z kobietą, która uwielbia fisting analny i bardzo lubi tego doznawać.

Chciałbym spotkać się z dwoma kobietami, które ufają sobie na tyle, żebym mógł kochać się raz z jedną, raz z drugą. Np.: jedna leży na plecach na skraju łóżka, druga na niej, a ja klęczę między ich nogami i 'przenoszę' się między nimi. Dodam, że nie raz spotykałem się na trójkąt 2k+m, ale ja uprawiam tzw. bezpieczny seks i namawiam do tego, a tamtych układach takie zabawy były niemożliwe.

Chętnie spotkam się z dziewicą, która ma ochotę na swój pierwszy raz w konwencji s/m.

Z kolei ja chętnie biorę udział w spełnianiu marzeń erotycznych, im dziwniejsze tym lepiej :-) Np. randka w ciemno: kobieta przychodzi do mojego domu, światła są zgaszone, rozbiera się, kochamy się, potem ubiera się i wychodzi, więc w ogóle nie widzimy swoich twarzy. Lubię też bdsm (jestem zdecydowanie dominujący), zabawy medyczne, itp. Nie jestem bi.


Alternatywny temat: Marzenie erotyczne, które powinno pozostać w strefie marzeń.
przypis t.s.

Schiller 06-11-06 23:16

Na początku myślałem, że nie będę się wypowiadał. Jednak po dokładniejszym przeczytaniu pomyślałem 'a warto by coś tu napisać'. A więc piszę - jasna cholera, mam dość, mam dość, naprawdę - bezpieczny seks z kimś, po ciemku? Tracę zatarcie rzeczywistych wartości. A nie uwielbiasz belkostwa analnego (słyszałem, że ktoś komuś wkładał belkę drewnianą).

Proszę o brak krytyki mojego postu, wyrażam tylko swoje emocje do tego tematu.

padme 06-11-06 23:19

Ja spełniam swoje fantazje na bierząco. Ale mój przyjaciel Tomasz chciałby spijać dziewczęcą krew z błony dziewiczej..... [moim zdaniem mam nawiedzinych znajomych]

Rojza Genendel 06-11-06 23:21

Cytat:

Napisał padme
Ja spełniam swoje fantazje na bierząco. Ale mój przyjaciel Tomasz chciałby spijać dziewczęcą krew z błony dziewiczej..... [moim zdaniem mam nawiedzinych znajomych]

Czyżby miłośnik zespołu KAT?

darro88 06-11-06 23:40

hm... może mije fantazje wydają sie troche dziwne ale ostatnio lubie robić to z kobietami zapoznanymi w internecie przez telefon podnieca mnie to :)

Belleteyn 06-11-06 23:44

Hm, chcialabym zeby moj facet mnie zwiazal, zawiazal oczy i bardzo ostro sie ze mna kochal uzywajac przy tym wulgarnych slow (mamy juz takie akcje za soba, ale chce zeby bylo JESZCZE OSTRZEJ).

Chcialabym sie tez kochac w jakims miejscu publicznym np. parku.

Rojza Genendel 06-11-06 23:47

Niespełniona fantazja, która za mną chodzi...
Chciałabym obserwować na żywo sypialniany seks męsko-męski... siedząc całkowicie ubrana na wygodnym fotelu. Chciałabym widzieć pocałunki, przytulanie, petting, seks oralny i analny.

Wiracha 06-11-06 23:52

Cytat:

Napisał Schiller
bezpieczny seks z kimś, po ciemku?

Ten fragment zasługuje na odpowiedź, bo - jak widzę - użycie eufemizmów prowadzi do nieporozumień.

Pisząc "tzw. bezpieczny seks" miałem na myśli używanie prezerwatyw. Jeśli ktoś ma wątpliwości dot. takiego sformułowania to sugeruję najpierw poczytać http://www.google.pl/search?q=hiv+condom

a-fly-woman 07-11-06 09:33

Cytat:

Napisał Wiracha
Chętnie spotkam się z dziewicą, która ma ochotę na swój pierwszy raz w konwencji s/m.

Chyba ciężko Ci będzie taką znaleźć.

Cytat:

Napisał rojze
Chciałabym obserwować na żywo sypialniany seks męsko-męski... siedząc całkowicie ubrana na wygodnym fotelu. Chciałabym widzieć pocałunki, przytulanie, petting, seks oralny i analny.

Marzenie...^^

Wiracha 07-11-06 12:03

Cytat:

Napisał a-fly-women
Cytat:

Napisał Wiracha
Chętnie spotkam się z dziewicą, która ma ochotę na swój pierwszy raz w konwencji s/m.

Chyba ciężko Ci będzie taką znaleźć.

Owszem. No ale już raz znalazłem, więc może znajdę jeszcze raz.

Wiracha 08-11-06 14:29

Cytat:

Napisał Asiulek
Niby banalne ale jakże bym tego chciała.. Ostry anal w pozycji na pieska:>

To dlaczego tego nie zrobisz? Twój mężczyzna nie lubi seksu analnego??

Cytat:

Napisał Asiulek
i trójkącik 2m+k :D

To jest odrobinę trudniejsze, bo trzeba mieć tych dwóch panów.

W duchu tego wątku chciałbym zaproponować niniejszym pomoc w realizacji tych marzeń :D

padme 08-11-06 15:34

Cytat:

napisał rojze
Czyżby miłośnik zespołu KAT?
No KATa akurat nie, ale Rammsteina, i w sumie dużo niemieckich

laska 08-11-06 16:28

1.ja bym chcial 2k+m ale najpierw patrzec jak one ze soba a potem dolaczyc i brac je na zmiane:]

2.chcial bym z jakas nieznajoma w miejscu publicznym np. szkola, kibel w barze albo winda:]

LazyWriter 08-11-06 21:30

Ciekawy temat :D

Niniejszym rowniez zglaszam gotowosc na:

1. 2k +m
2. 2m + k (jestem hetero! ;))
3. bdsm (dom.)

Piss i skat zdecydowanie odpadaja - reszta negocjowalna :D

BTW: Temat nam sie w gielde zamienil, lol :D

Co do fantazji: Chcialbym poznac umowic sie z kobieta, ktora lubi byc "brana" jako suczka ;)

Pozdrawiam!

prusball 09-11-06 16:04

A ja chcialbym kochac sie z moja sasiadka i jej bratowa (21 i 26lat)

laska 11-11-06 23:31

i chcial bym jeszcze kochac sie z moja dziewczyna u niej kiedy ktos procz nas byl by u niej w domu

Rojza Genendel 12-11-06 00:11

Cytat:

Napisał a-fly-women



Marzenie...^^

Czasem się spełniają...

Mola 12-11-06 02:29

Mnie sie marzy zwiazanie i sexik kiedy wszystko by zalezalo ode niego ale moj misiek nie lubi bondage :(
Pozostaje wymuszanie orgazmu ;p

a-fly-woman 12-11-06 18:11

Cytat:

Napisał rojze
Czasem się spełniają...

Chyba nie w tym przypadku.:(

A poza tym moim marzeniem, można by rzec obsesją nawet (!), jest seks z pewnym polskim aktorem. Śni mi się to po nocach. Ostatnio nawet pomyślałam, że zaprzestanę oglądania filmów z jego udziałem...

szalonyjarek 12-11-06 18:54

Ja namówiłem kiedyś moją dziewczynę do sexu w trójkę 2 facetów i ona -od tego czasu to stało się jej obsesją- mnie nadal podnieca ,ale traktuje to jako dodatkową podnietę -raz na jakiś czas -szczególnie w wakacje a ona chce tego podczas każdego stosunku... To trochę niezręczna sytuacja...

evika 12-11-06 23:07

hmm..marza mi sie zabawy grupowe..rózne..:)

Wiracha 13-11-06 01:40

Cytat:

Napisał evika
hmm..marza mi sie zabawy grupowe..rózne..:)

Nie bądź taka lakoniczna :-) Gdy napiszesz, które z tych marzeń zdecydowanie chcesz spełnić to pewnie znajdą się tutaj ludzie chętni do pomocy ;-)

evika 13-11-06 18:10

chyba zle sie wyraziłam..to raczej ciekawosć..ciekawią mnie wszelkie kombinacje (2m+k, 2k+m, 2m+2k). Czy zrealizuję, nie wiem.:cool:

mirakla 13-11-06 18:28

chciałabym uczestniczyć w jakiejś małej orgietce, jakiś czworokąt...coś w tym stylu,kochać się i jednocześnie obserwować kochającą się parę

evika 13-11-06 19:33

[quote=Wiracha]

Chciałbym spotkać się z dwoma kobietami, które ufają sobie na tyle, żebym mógł kochać się raz z jedną, raz z drugą. Np.: jedna leży na plecach na skraju łóżka, druga na niej, a ja klęczę między ich nogami i 'przenoszę' się między nimi. Dodam, że nie raz spotykałem się na trójkąt 2k+m, ale ja uprawiam tzw. bezpieczny seks i namawiam do tego, a tamtych układach takie zabawy były niemożliwe.


A te kobiety?..mam nadzieje,ze leża twarzami do siebie..pieszczą się, całuja?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.