FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   SEKS (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Brutalny seks (http://beztabu.com/showthread.php?t=410)

rm-sg9av 26-04-05 01:53

Brutalny seks

Opierając się na własnych spostrzeżeniach, dochodzę do wniosku, że dużo kobiet lubi od czasu do czasu, bardzo ostry, wręcz brutalny seks w którym mężczyzna totalnie dominuje. Kiedyś usłyszałem od kobiety opinie, że bardzo lubli się kochać ale czasem ma ochotę się po prostu "rżnąć".
Mylę się, co o tym sądzicie?

Raine 26-04-05 07:51

Nie, nie mylisz sie. Ale faceci czasami zle rozumieja termin "brutalnosc" - wszystko musi byc pod kontrola, tzn. mezczyzna wie, jak nie "przegiac". Bo chyba zgodzisz sie ze mna, ze np. bicie piescia w twarz czy plucie na nia raczej nie przysporzy jej przyjemnych doznan ;)

Ale fakt. Kobiety dominacje lubia... Zreszta - moze im dajmy sie wypowiedziec? ;]

Bender 26-04-05 08:06

moja lubi ;)

gosia85 26-04-05 08:45

no oczywiscie ze lubimy ;) ja po prostu uwielbiam czasami taki ostry sseksik albo jak napsiałes lubie po prostu sie rznąc no ale oczywiscie sa tego granice ;)

Różowa 26-04-05 14:11

czasem lubie jak zwiaze mi rece i robi wszystko na co ma ochote:)albo zabawa "mowie nie a mysle tak" ;)

Gumka 26-04-05 19:00

hmm... u mnie zaczęło sie od fantazji .. ale też lubię, jak facet wie co robi:) Częściej oczywiście mam ochotę na długie pieszczoty jako wstęp, ale czasami proszę go o bardziej zdecydowany sex:) I jest fajnie :D

Bender 26-04-05 22:05

czyjej fantazji? jakiej - cos wiecej moze ;) Moze zarzucicie jakis patent swoj bo mnie znowu panna katuje o takie figle :)

a-fly-woman 27-04-05 00:59

Ja też uwielbiam ostry, brutalny seks. Nie lubię się kochać tak powoli, romantycznie... Tracę wtedy połowę przyjemności...

Bender 27-04-05 09:05

Tzn zawsze tylko rzniecie? ale z Ciebie tygrysiczka ,wrr ;>

romek-90-ols 27-04-05 13:06

sie dziewczyna niepatyczkuje... lubi ostro:D

Gumka 27-04-05 16:35

Bender - chodziło o moje fantazje:) A co do patentów - jeszcze takowych nie posiadamy, ale jeśli potrzebujesz inspiracji, to obejrzyj "Nagi instynkt". A dokładniej scenę, w której Daglas "kocha się" (a raczej rżnie;) ) swoją partnerkę - panią psycholog :D

jan_niezbedny 27-04-05 17:14

jest w tym cos ciekawego ale w duzej mierze zalezy to od nastroju obojga, czasem po prostu nie ma na to sily badz energii, a czasem nie wiadomo skad bierze sie taka rzadza ze nic jej nie przyblokuje... pytanie tylko czy sie temu poddawac.

Raine 27-04-05 19:20

Gumka... ale zobacz, jak ja potraktowal juz po fakcie ;)
Nie jestem do konca przekonany, czy wlasnie o to kobietom chodzi ;D

Gumka 27-04-05 23:23

oj.. Raine :P czepiasz się szczegółów (znowu;) ) ja mówię o samym akcie.. na stojąco koło fotela... bez zdejmowania wszystkich ubrań...:) A to jak zachował sie później.. to przemilczmy;)

Raine 28-04-05 08:57

Heh, powinien ja chociaz przytulic albo wyslac z pracy pocztowke z tytulem "Dziekuje" :}
A akt? Nooo, dzialajacy na wyobraznie i to poteznie... ale wlasnie o to chodzilo mi wczesniej - facet w takiej sytuacji zwykle nie nadaje sie do myslenia, a zeby kobiecie bylo (paradoksalnie) bezpiecznie i przyjemnie, partner musi byc zdolny do zachowania zimnego myslenia w podobnych syutuacjach.

Traci moze na tym nieco spontanicznosc, ale poczucie komfortu partnerki jest znacznie wazniejsze - wierz mi ;)

Gumka 28-04-05 15:12

oj wierze nie ma nic ważniejszego niż partnerka ;)

Rojza Genendel 20-05-05 21:47

Hmm...ostry seks jest ok,pod warunkiem,że JA dominuję.

Raine 20-05-05 22:00

Az mi sie przypomnial cytat z "Wesela"...

"Moja skoda... to ferrari wsrod samochodow... oczywiscie, kiedy ja prowadze..." :]

Pan Edmund rulez :]

cherubin 22-05-05 06:08

Chętnie poznam jakąś laskę z Wawy,jaroszmyt@buziaczek.pl

Bender 22-05-05 13:02

Cytat:

Napisał rojze
Hmm...ostry seks jest ok,pod warunkiem,że JA dominuję.

Fajnie :) Ja moja parnerke nie moge przekonac narazie, a tez chce zobaczyc jak to jest byc zdominowanym :headbang: a nie tylko byc dominatorem ;)

maleństwo 24-05-05 20:11

Ja też lubie ostry seks.. Wiązanie dłoni, oczu.. Mmm.. się rozmarzyłam :P Podczas takich pieszczot bardzo wazne jest dla mnie słownictwo.. ;)

ktooooosia 25-05-05 09:28

Cytat:

Napisał rm-sg9av
Opierając się na własnych spostrzeżeniach, dochodzę do wniosku, że dużo kobiet lubi od czasu do czasu, bardzo ostry, wręcz brutalny seks w którym mężczyzna totalnie dominuje. Kiedyś usłyszałem od kobiety opinie, że bardzo lubli się kochać ale czasem ma ochotę się po prostu "rżnąć".
Mylę się, co o tym sądzicie?

zgadzam się :lol:
czasami szybki, ostry numerek jest fajniejszy niż kilka godzin "kochania się" ;)
może być ciągnięcie za włosy (ale z umiarem żebym nie została oskalpowana) ;) kiedyś miałam założoną na szyję obroże mojego psa :D wiązanie oczu i rąk dosyć często praktykuję :D
ale nie rajcuje mnie bicie, czy "brudny sex" :/

Gumka 25-05-05 13:40

a co to "brudny sex"?? bo nie wiem gdzie to zakwalifikować?

Bender 28-05-05 15:01

Ze nie myjesz sie przez tydzien przed seksem :lol:
A co do twojego pytania - Dirty Sex to ...

Rojza Genendel 28-05-05 15:56

Dla mnie żaden seks nie jest brudny.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.