FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Akademia Bez Tabu (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=32)
-   -   News Dnia (http://beztabu.com/showthread.php?t=14253)

Frodo Baggins 22-04-09 22:42

News Dnia

przed sławetnym "kun's day" (sorry admin ;)) funkcjonował temat kolegi Wodnickiego (którego alter ego dzwoni łańcuchami w korytarzach BT, bawiąc się w palindromy), bodajże pt. "komentarz dnia". chodziło o to, że raz dziennie padał aktualny temat, news z pierwszych stron gazet i portali, a kto chciał to komentował to wydarzenie.

reanimuję ten temat, rzcając na starcie bardzo przykry njus, może nie do końca świeży bo sprzed tygodnia, ale mną teraz dopiero wstrząsnął.

Kropla Seksu 22-04-09 22:44

po prostu koszmar ;/ az mnie zatkalo...

Bujda 22-04-09 22:49

nie napiszę tego, to co ciśnie mi się na usta...

Yoshua 23-04-09 00:25

przepraszam, za ostra wypowiedz od samego poczatku, ale jaki sens maja komentarze w stylu "...." czy "bez komentarza"?
nie bierzcie tego do siebie, po prostu jesli nie jest sie w stanie nic napisac to lepiej nie pisac nic.

a co do newsa, to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.
prawdopodobnie dochodzi do tego typu wydarzen conajmniej kilkadziesiat razy rocznie.

mnie bardziej zszokowało to:

http://www.sfora.pl/Narodzi-sie-czwo...ci-WIDEO-a5593

nie wiem na ile to wiarygodna informacja, ale brzmi intrygujaco.

glizdziarz 23-04-09 00:26

W każdym konflikcie najbardziej cierpią dzieci.

No cóż nauka idzie do przodu. Postępu nie da się zatrzymać. Ważne żeby słóżył ludziom i nie obrócił się przeciw nim. Kolonowanie? Może być pożyteczne i szkodliwe. Znając ludzki pęd do władzy i dominacji może on wynaturzyć idee klonowania.

curious 23-04-09 00:29

Czytałam o tym parę dni temu. W głowie mi się nie mieści jak można kogoś zabić za coś takiego. Dopóki talibowie będą tam rządzić, nic się nie zmieni.

Frodo Baggins 23-04-09 03:27

tom się wpierdzielił...
;)
OK, przyjąłem do wiadomości.

23.04.2009

testy w necie

darujmy sobie dywagacje, czy wiele osób mogło skorzystać, czy jest sens unieważniać egzamin.

ciekawi mnie Wasze zdanie na temat moralnego aspektu ściągania: "uczciwość i czystość" czy też (w ramach wyścigu szczurów) "każda metoda jest dobra by być lepszym od innych, mieć większe szanse (punkty) na lepsze LO" ?

"być lepszym" ma tu oczywiście dwojakie znaczenie: ściągałem = nie umiałem, więc kiedyś, w tymże lepszym LO, prawda może wyjść na jaw i być wyrażona gorszymi ocenami i szokiem, że inni są naprawdę lepsi, bo więcej wiedzą.

anduk 23-04-09 15:58

Generalnie aresztowano nie tego co trzeba. Powinno się zatrzymać osobę, która dała gówniarzowi ten test a nie powinna.

heroinka 23-04-09 16:03

chciałam sie jeszcze odniesc do informacji o rozstrzelaniu tych zakochanych nastolatków
słysząc takie wiadomosci mozemy tylko doceniac w jak cywilizowanych krajach zyjemy:|

Kata 23-04-09 16:10

Uważam, że to bardzo źle, że doszło do jakiegokolwiek przecieku. Nie będę już wspominała o nieuczciwości wobec innych, bo to oczywiste, ale najgorsze jest oszukiwanie siebie. Ciekawe, co będzie czuła osoba, która skorzystała z przecieków i dzięki nim uzyskała wysoki wynik, gdy będą jej gratulować? Będzie się uśmiechała nieśmiale i mówiła, że się nie spodziewała, czy jak?

heroinka 23-04-09 16:16

to oczywiscie nieuczciwe i nie powinno byc takiej sytuacji ale zyjemy w nieuczciwym swiecie wiec czego oczekiwac od osób dla ktorych najwazniejsze są wyniki i sukces?

z drugiej strony nie wpadajmy w skrajnosci w tym krytykowaniu nieuczciwosci przejawiającej sie kombinowaniem w szkole, na studiach itd...

nie twierdze ze skoro 'kazdy to robi' to ja tez musze, ale kazdemu sie czsasem zdazy, bo nie zdazy z materiałem, bo program jest przeładowany, bo cos tam jeszcze... nie mam racji?

Gurgun 23-04-09 17:00

heroinka, z jednej strony każdy chociaż raz ściągnął na jakimś egzaminie, ale z drugiej strony czy wolałabyś być leczona przez lekarza, który na swoich egzaminach ściągał czy przez takiego, który się nauczył tego, co miał się nauczyć?

A swoją drogą uważam, że samo pisanie ściąg nie jest takie złe, bo jest to też sposób powtarzania materiału, a więc i jego nauki. Ale przecieki to już nie to samo

Rojza Genendel 23-04-09 18:54

Cytat:

Napisał Gurgun (Post 295490)
heroinka, z jednej strony każdy chociaż raz ściągnął na jakimś egzaminie

Ja na przykład nigdy nie ściągałam.

B@RM@N 23-04-09 20:11

No i chwala Ci za to. Ale duzo (wiekszosc, w tym ja) ludzi sciagalo/sciaga i ma ku temu powody - i wcale nie musi byc to chec 'bycia lepszym', a, dajmy na to, zwykle usatysfakcjowanie rodzicow, ktorych, generalnie, interesuje tylko osiagniety efekt, albo zaliczenie egzaminu na studiach, ktory KOMPLETNIE sie nie przyda, a jest 'dla zasady' i zaliczony byc musi. Ogolnie to troche przesadzacie.

A NEWS DNIA to: http://wiadomosci.onet.pl/1957582,11,item.html

Parodia...przeciez tam nie ma zadnego klamstwa. To tak, jak ja bym sadzil sie z Tuskiem, ze obiecal nam cuda gospodarcze (i nie tylko), a nic takiego nie ma.

Yoshua 23-04-09 20:46

Cytat:

Parodia...przeciez tam nie ma zadnego klamstwa.
dyskutuj dalej z sadem i faktami na papierze.

pis gdy chcialo to by moglo dopieprzyc PO rowno. ale robia to tak nieumiejetnie, ze jest to zalosne...

Gurgun 23-04-09 21:37

Cytat:

Napisał rojze (Post 295590)
Ja na przykład nigdy nie ściągałam.

W takim razie przepraszam, niech będzie "prawie wsyscy" bo spośród osób, 99.9% ściągało i nie bało się przyznać. Ja też ściągałem w liceum, i w przypływie uczciwości po maturze przyznałem się nauczycielce, u której ściągałem, do tego. A dla czego to robiłem? Nigdy mi historia nie szła (jako żem fizyk), więc ściąganie nie było po to, żeby pokazać, że jestem lepszy od kolegów, ale po to, żeby nie mieć kłopotów przez przedmiot, który w karierze zawodowej mi nie jest na dobrą sprawę potrzebny.

Natomiast jeśli o studia chodzi, to tutaj już się człowiek uczy tego, co chce i czym będzie najpewniej w przyszłości na chleb zarabiał, więc w tym okresie już nie widzę usprawiedliwienia dla ściągania. Ale nie jest też tak źle, bo profesorowie dobrze wiedzą kto ściąga, a kto na prawdę coś umie.

anduk 24-04-09 02:32

Prawda jest taka, że każda kolejna ekipa po trochu rozwalała stocznie i majątek narodowy.

Straszny żal patrzeć jak zostają likwidowane stocznie znane na całym świecie, które oprócz całkiem dobrej renomy odegrały ważną rolę w naszej najnowszej historii.

Dareios 24-04-09 13:40

jeżeli są nierentowne to są likwidowane, prosta sprawa

Frodo Baggins 24-04-09 13:55

24.04.2009

to by się raczej nadawało do "co z tą Polską ?", ale niech będzie i tu.

Dareios 24-04-09 14:03

bez przesady, jedna z sieci została zdezorientowana i tyle. nie róbny z pierdoły afery

Kropla Seksu 24-04-09 15:01

to jest po prostu chore ;/ najpierw chca wprowadzac edukacje seksualna w szkolach i zeby mlodziesz sie zabezpieczala to teraz chca odebrac mozliwosc zabezpieczania sie przez ciaza - chore :/

Yoshua 24-04-09 15:20

frodo chcialem o tym samym napisac.

mlody bez przesady? Rzecznik Praw Obywatelkisch to oszolom, ktory ustanawia w Polsce prawo

Frodo Baggins 24-04-09 15:24

Cytat:

Napisał Yoshua (Post 296274)
mlody bez przesady? Rzecznik Praw Obywatelkisch to oszolom, ktory ustanawia w Polsce prawo

to samo miałem na myśli - sam przypał Rossmana jest takiego sobie kalibru, natomiast to się dzieje powyżej jest poważniejszym zjawiskiem.

daj_mi 24-04-09 15:29

Wiem wiem, mnie też poprosili, ze dwa lata temu, zaraz po skończeniu 18stki ;) Byłam w takim szoku, że aż zadzwoniłam do znajomej seksuolog, żeby się zapytać, czy tak można - ale żeśmy się pośmiały :D

Frodo Baggins 24-04-09 19:11

Yoshua pomylił z Rzecznikiem Praw Dziecka.

Dromader, widocznie wyglądasz bardzo poważnie ;)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.