FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Uroda, styl i zdrowie (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Jakich perfum używacie? (http://beztabu.com/showthread.php?t=291)

Bender 12-03-05 14:53

Jakich perfum używacie?
 
Pytanie glownie do facetow :) Co uzywacie. Glos kobiecy takze milo widziany - przecie to wam ma sie podobać nasz zapach. Kibitki prosze o typowanie najladniejszych meskich zapaszkow.

Ja obecnie mam Hugo Boss szary... Ale zastanawiam sie nad "in motion"... tylko narazie nie wiem czy zwykly, czy blue - u mnie w miescie nie ma probek :/

Marquer 14-03-05 23:35

Moja kobieta lubi jak używam SHERIFFa - jest to podróba zielonego HUGO ( wole orginał - jest mocniejszy ale nie mam narazie kasy ;) )

Bardzo fajny jest też BURBERRY Of London (for men) oraz CHROME.

pzdr

nowicjusz 22-03-05 23:12

Ja troche odbije od dotychczasowej normy bo uzywam Adidas'a czarnego. Mojej Malej sie podoba a to chba najwazniejsze.

Galena 25-03-05 17:37

Mój facet uzywa wody ASPEN, mniam:)

Gumka 25-03-05 20:38

Galena, ja na twoim miejscu powstrzymałabym się i nie wypijała mu tych perfum. Raz, że potem chłopakowi zabraknie, a dwa, że możesz się zatruć i zachorować :D

Bender 21-04-05 19:59

daj mu w prezencie ;D i taki jakis markowy - zobaczy jak to na ciebie dziala i sie odrazu przekona ;]

Bender 21-04-05 21:40

to niech to bedzie prezent od kogos innego :P a jak nie chesz tak strasznie drogo to kup mu w sprayu - efekt ten sam a kosztuje to ok 60-80 PLN :] a to chyba jest w stanie prezyc raz na iles ;) (np kup mu na urodziny)
Edit: albo powiedz ze gdzeis wygralas :D

Gumka 22-04-05 17:02

Albo daj mu i powiedz, że Ci dorzucili do zakupów w hipermarkecie i nie masz co z nimi zrobić albo że pomyślałaś o nim :) Skoro nie lubi perfum, to nie pozna, czy są drogie, czy nie:) Czyż nie tak? ;)

Misio 29-04-05 09:27

ja używam AXE - Afrika (moim zdaniem najlepszy zapach z serii AXE ) zresztą bardzo mi sie podoba ten zapach

Galena 29-04-05 10:59

Cytat:

Napisał Gumka
Galena, ja na twoim miejscu powstrzymałabym się i nie wypijała mu tych perfum. Raz, że potem chłopakowi zabraknie, a dwa, że możesz się zatruć i zachorować :D

ja je z niego zlizuje :p hihihihi

nerusia 05-05-05 20:09

Jak czuję czarnego Adidasa,to mam od razu mokro w majtusiach.......
No nie wiem,ale ten zapach tak na mnie działa.

rafi171 25-05-05 21:58

Ja ogólnie używam perfumów z oriflame i duzo lasek na nie leci szczególnie na "Glacier" i "De Marco" ale najbardziej super jest"K.K - obsesion" jest super ale i cene ma super.

aszyczek 27-05-05 15:46

Kiedys uzywalem zapachu Sergio Tacchini "Uomo" jednak od kiedy poznalem zapach Armani :razz: "Emporio White" uzywam tylko tego i jest to moj ulubiony zapach. Od czasu do czasu lubie sie psiknac XS-em. ^^

Rojza Genendel 27-05-05 18:19

Mój faworyt to Old Spice White Water.Jeśli mowa o męskich zapachach...to lubię również zapach dobrego tytoniu.

DajMiTęNoc 12-06-05 21:37

ja uzywam whisky spoko perfumki i niedrogie jak niemam kasy to tylko te. ale jak jest kasa to nei wiem jak sie nazwe pisze ale chyba tak TOMMY HILFIGER - tommy spoko perfumki i długo sie trzymaja

ktooooosia 12-06-05 23:06

Cytat:

Napisał nerusia
Jak czuję czarnego Adidasa,to mam od razu mokro w majtusiach.......
No nie wiem,ale ten zapach tak na mnie działa.


Znam to... Odkąd pamiętam zawsze tak na mnie działał ten zapach... ;) Oczywiście jest też kilka innych które lubię, ale ten jest moim faworytem od wielu lat :D

DajMiTęNoc 13-06-05 17:29

Używałem adidasów kiedyś i już na sam widok buteleczki adika mi sie nie dobrze robi. Ale z tego co pamietam siwy bije o głowe czarnego

daroo 17-06-05 03:44

Nivea for man

grego 01-07-05 10:10

Ja używam STR 8 zielonego...mój ulubiony i mojej dziewczyny zresztą też...ostatnio także Adidas brązowy (urban spice) ale jest taki sobie...fajna jest też czarna Puma.

another_guy 04-07-05 21:37

A mnie nie stać na jakieś drogie perfumy (dopiero 16 lat na karku... kieszonkowe by tego nie wytrzymały) i dlatego używam czarnej pumy :)
Za to na urodziny mam zamiar wyciągnąć od rodziców kase na jakies dobre perfumy. Co byście mi polecili?

a-fly-woman 05-07-05 11:35

A ja po prostu kocham KENZO.

RAMZESIK 05-07-05 20:35

no, wkoncu jakis normalny temat...
jak by niebylo od zapachu moze sie wiele zaczac...:)

Raine 05-07-05 20:59

Albo - poczuwszy swad przypalajacego sie obiadku - wszystko moze sie skonczyc :]

RAMZESIK 05-07-05 21:04

a co , uzywales kiedys perfum "przypalone ziemniaki"?

Tilia 06-07-05 03:32

A może raczej perfumował się przesoloną zupą?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.