FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Pieszczoty (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Pytanie do pań : Czy wam też chce się siku podczas pieszczot przez chłopaka ? (http://beztabu.com/showthread.php?t=27858)

kocica060 02-08-11 21:09

Pytanie do pań : Czy wam też chce się siku podczas pieszczot przez chłopaka ?
 
Mam pewien problem. Kiedy chłopak wkłada mi palce w dziurkę i zaczyna nimi energicznie poruszać i wpychać dalej zaczyna mi się strasznie chcieć siku. Wtedy udaje że zaczyna mnie boleć bo boje się strasznie że w końcu nie wytrzymam i będzie kraksa. Chciałabym wiedzieć czy wy też tak macie ? Albo macie jakieś wskazówki. ;)

entity 02-08-11 21:16

po pierwsze: to nie możesz mu powiedzieć że wtedy Ci się chce ;o ?
tak bywa

nie jestem panią ale napiszę to co wynikało z innych wątków o tej tematyce:

albo świadczy to o tym, że jakoś uciska pęcherz, albo jeśli masz pewność, że jest pusty to może być oznaką nadchodzącego kobiecego wytrysku (wtedy witaj w gronie szczęściarek :D)

btw: czy każda kobieta jest zdolna do takiego orgazmu (pod względem możliwości fizycznych, jeśli oczywiście zdoła się odpowiednio wyluzować;)) ?

kocica060 02-08-11 21:28

mam tak za każdym razem i nie chce cały czas mówić że chce mi się siku :(
w sumie teraz zawsze staram się mieć pusty pęcherz czyli może to być oznaka wytrysku . . .

sister_lu 02-08-11 21:59

Czujesz przyjemność wtedy, gdy chce Ci się siku ? Czy też dyskomfort, ból i niepokój ? Jeżeli to drugie, to raczej nie spodziewałabym się kobiecego wytrysku na Twoim miejscu.

kocica060 02-08-11 22:01

Nie czuje bólu, ale dyskomfort jest i niepokój, że zaraz nie wytrzymam. I nie wiem czy mogę coś zaradzić ... I czy inne kobiety też tak mają

Wujek 02-08-11 22:28

dokładnie. może partner pobudza cewka moczową, albo uciska na pęcherz. wiec to nie bedzie miało nic wspólnego z orgazmem. Może po prostu pokaż mu jak ma to robić?

Malinka_a 03-08-11 01:55

właśnie, zamiast się wstydzić, powiedz mu wprost, że chce Ci się siku i żeby spróbował inaczej, bo może akurat dotyka nie tam, gdzie powinien. jak chłopak jest kumaty, to nie poczuje się tym urażony, tylko weźmie sobie radę do serca.
chociaż mi na samym początku, dopiero gdy zaczynaliśmy pieszczoty, też zdawało się czasem, że chce mi się siku, choć uczucie było trochę inne i szybko mi przeszło, teraz już problemu nie ma.

Hagath 03-08-11 12:46

Całkiem możliwe, że cały problem tkwi w Twojej głowie. Też miałam tę przypadłość parę lat temu. Nie pij/nie jedz nic moczopędnego przed pieszczotami i koniecznie idź wcześniej do toalety, choćbyś miała wypuścić tylko parę kropel. Chodzi o to, byś miała świadomość, że Twój pęcherz jest pusty. Następnie już podczas zabawy staraj się ignorować uczucie parcia i nie zaciskaj mięśni. Albo wręcz przeciwnie, spróbuj lekko przeć, by się przekonać, że nic nie leci. Jeśli się boisz, zacznij podczas pieszczot pod prysznicem - wtedy będziesz miała pewność, że facet nic nie zauważy. W kilka tygodni, no, może miesięcy, uczucie parcia na pęcherz powinno zniknąć.

Away 03-08-11 16:22

Mi się nic takiego nie zdarza, ale lepiej wytłumaczyć facetowi w czym jest problem, na pewno zrozumie ;)

afka 07-09-11 13:57

A może sprawdz czy jak dotykasz się sama też masz takie uczucie i jeśli tak.. to idz dalej i sprawdz czy to fajerwerki czy... niekoniecznie.

papayya 09-09-11 12:26

też mam czasem takie uczucie, ale je ignoruje, bo raczej staram sie podczas pieszczot być z pustym pęcherzem, wiec wiem, ze nic nie ma szans sie wydostac. ;) poza tym to uczucie jest podobne do tego, gdy podczas okresu pęcznieje tampon i naciska na cewkę. moze rzeczywiscie twoj partner gdzies tam o nią zahacza i powoduje ten dyskomfort? chyba sie nie obrazi jak mu o tym powiesz :).?

Paralityk 17-12-11 15:58

3,5cm od wejścia do pochwy, na jej przedniej ściance, znajduje się najczulsze miejsce wewnątrz waginy i źródło wspaniałych doznań, tzw. punkt G. Zapewne o nim słyszałaś. Jest on jednak połączony za pomocą nerwów z cewką moczową i pęcherzem, innymi słowy - pobudzanie go powoduje parcie na pęcherz. To zupełnie normalne.

Wskazanym jest załatwienie wszystkich swoich potrzeb przed zbliżeniem ;)

tedwape 27-05-12 22:17

P: chce mi się czasem siku w trakcie, ale nie w takim stopniu, że boję się, że nie wytrzymam. a jeśli już chce mi się bardzo czy coś to po prostu wychodzę do wc i wracam. natomiast często chce mi się siku już po ;>

beztabu_wymiata 19-11-13 16:05

Z tego co wiem to niektóre kobiety maja tak że podczas orgazmu popuszczają. I to jest coś innego niż mokry orgazm o którym tutaj już była mowa. Osobiście miałem taką partnerkę przy mocnym podnieceniu i orgazmie popuszczała siku. W takim wypadku wszystko już jest kwestią partnera, może się okazać, że nawet będzie to Go podniecało ;)

xdpl 20-11-13 16:50

trochę odkopane, ale co tam - wypowiem się. nie wiem ile mają lat kochankowe, ale jak dla mnie nie ma co zaciskać jeśli się chce - nawet jeśli to nie wytrysk, to trochę siku też może być podniecające.
ja oszalałem gdy mojej lubej z cycków leciało mleko, tak samo marzy mi się w przypadku siku.

ludzie lubiący pissing piją dużo wody / piwa aby rozwodnić mocz, wtedy jest jak woda. proponuję zastosować jeśli boimy się prawdziwego moczu.
dodatkowo doskonały pomysł to prysznic, tam można robić co się chce.

alienik 05-03-14 15:21

Jak dla mnie nie ma sie czego wstydzic, jesli partner Cie kocha to nie powinno mu to przeszkadzac. To moze byc takze oznaka wytrysku, ponoc kobiety musza sie nauczyc rozrozniac kiedy naprawde chce im sie siku a kiedy jest to wytrysk.

clitorisss 03-07-14 20:26

Zamiast paluszka niech ci do szparki wsadzi peniska.. Moze szuka magicznego G i naciska co nie trzeba.

artur8932 27-09-14 01:37

Moja partnerka takze ma takie uczucie. Na poczatku wstydzila sie o tym powiedziec, pozniej byly jakies dziwne wykrety. Gdy juz odwazyla sie wyznac prawde doszlismy do kompromisu, podlozylem jej recznik pod pupe i piescilem tak dlugo az faktycznie popuscila. Przyznam szczerze ze nie smakowalo to moczem. Obecnie pare razy w miesiacu bawimy sie w ten sposob i oboje czerpiemy z tego przyjemnosc. Reasumujac, szczera rozmowa i mozna wprowadzic nowe zabawy do sypialni

lowiczaki 29-10-14 18:50

Moja żona na samym początku naszej znajomości nie miała żadnych problemów ale po jakims czasie podczas minetki jak juz zbliżała się do orgazmu to zaczynało się bardzo chciec jej siku i to czasem przeszkadzało bo musieliśmy przerywać. W końcu stwierdziliśmy ze jak znowu tak będzie czuła to nie przestanę i zobaczymy :) no i poleciało coś. Sam nie wiem czy to siku ale w sumie to takie bezzapachowe i bezsmakowe. Smak siuśków znam bo lubimy od czasu do czasu zabawy piss więc mam porównanie. Teraz żona bardzo rzadko czuje parcie na pęcherz więc nie wiemy co to w końcu było :D

GXXXM 23-12-16 17:22

tak i w sumie nie mówię mu o tym tylko zazwyczaj powstrzymuje ^^

pantarhei 10-01-17 01:06

No ale dlaczego nie mówić? To nic złego.
Moja pani mówi, że chce jej się siku i ja wtedy mówię: "co Ty gadasz? wytrzymasz" i jadę dalej :D a tak na poważnie no to zdarzył się kilka razy kobiecy wytrysk, choć byłem pewien, że się zesikała (pierwsze takie doświadczenie) ale zaręczała, że nie chciało jej się ale jeśli rzeczywiście czuje, że chce to po prostu musi iść się wysikać i już. Taka sytuacja.
Z kolei u mężczyzn inaczej to działa. Zawsze po seksie chce mi się sikać mimo, że wcześniej mi się nie chciało. No i wiadomo, (a może kobiety nie wiedzą) ale u nas jeśli chce się sikać to podczas stosunku nie będzie się chciało..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.