FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   SEKS (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Opalanie całkiem nago (http://beztabu.com/showthread.php?t=16222)

tomekk99 05-07-09 01:46

Opalanie całkiem nago
 
były już tematy o opalaniu ale chyba nie nago. Co o tym myślicie jakieś doświadczenia?
Nie mam tu na myśli wybieranie się na plażę naturystów lecz w " domowym zaciszu" czy może wolicie w przeznaczonym do tego miejscu.?

Ygreko 05-07-09 01:51

Jak masz w miarę płaski dach to jest to chyba najlepsze do tego celu miejsce, z ulicy nikt nie widzi ;) a niektórzy posiadacze balkonów ostatnich pięter podobnie korzystają ze słońca w każdym razie jak ktoś lubi takie opalanie to proszę bardzo, tylko my mężczyźni chrońmy jajka przed nadmiernym ogrzewaniem przez słońce, chociaż samą mosznę.

Kamil B. 05-07-09 01:56

Lubię być opalony, jednak zawsze wychodzi na to, że mam tylko brązowe plecy i ramiona. Może trochę klatkę piersiową :lol:

Balkon u mnie wychodzi na ulicę, a dach jest pod kątem 30 stopni pochylony, więc odpada. Zresztą do blachy cholernie grzeje :cool:

ar3k92 05-07-09 01:58

Ja też z chęcią bym się poopalał niekiedy nago, w sumie to fajna sprawa ale zachowując granice moralności :D

Na moim balkonie niestety sobie na to nie moge pozwolić ale kiedyś na łonie natury, gdy nikt nie będzie patrzył, why not? :D

jezebel 05-07-09 02:12

Opalałam się nago na balkonie i o ile mnie pamięć nie myli to w samych majtasach w Vinzel - przydomowym ogrodzie. Gdyby miała swój dom, na pewno zorganizowałabym w jego ogrodzie specjalne miejsce do opalania się nago ;) ale tymczasem mieszkam w kawalerce bez balkonu nawet :D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no przecież! to właśnie w tej kawalerce opalałam się nago. Po ostatnim przemeblowaniu łóżko mam pod oknem. Kilka razy - to był maj - otworzyłam okna, odsłoniłam firany, na parapecie położyłam poduchę na której oparłam sobie nogi /stopy wisiały mi za oknem/ i się opalałam hehehehe :D Mieszkam na ostatnim piętrze kamienicy - z tych na przeciw raczej nikt mnie nie widział.

Kata 05-07-09 02:13

Kiedyś opalałam się prawie nago - topless i, zamiast dołu od bikini, w najbardziej skąpych stringach. Robiłam to w ustronnym miejscu, na pewnej zarośniętej trawą polanie. Niestety teraz obok pobudowały się domki, a ja musiałam się przenieść na balkon.

Plaża dla nudystów według mnie odpada. Chyba źle bym się czuła nago i w otoczeniu nagich, nieznanych mi ludzi.

Jeza, bardzo pomysłowe to opalanie się przez okno :D

jezebel 05-07-09 02:33

Cytat:

Jeza, bardzo pomysłowe to opalanie się przez okno
No, a pomysł urodził się w bardzo śmieszny sposób - bo się obudziłam w weekend koło 10 i słońce grzało mnie w tyłek, potem w oczy i w końcu wstałam i stwierdziłam, "nie, no, nie pośpię już" - i doznałam olśnienia heheheheheh :D

Dago 05-07-09 02:51

To ja mam najlepiej z was wszystkich bo mieszkam na wsi, sąsiadów brak. Balkon wychodzi mi na pola i piękny las. Także ja mam pełne pole do popisu i już nie raz z moją ukochaną opalaliśmy sie nago :)

Rojza Genendel 05-07-09 03:15

A ja się nie opalam, nago czy nie nago :-)

upocone jajka 05-07-09 03:22

rojze bo jesteś zakompleksiona :P


ja tam preferuje TYLKO miejsca publiczne gdzie można zawiesić gały na jakiej dupie ^^ nie rajcuje mnie wywalanie cielska na jakim zadupiu, no chyba że sytuacja do tego zobowiązuje jakaś praca czy coś podobnego

Frodo Baggins 05-07-09 03:27

Cytat:

Napisał upocone jajka (Post 347282)
rojze bo jesteś zakompleksiona :P

e tam, nie pomyślałeś o tym, że część ludzi ma skórę kompletnie do opalania się nie nadającą ? zwłaszcza rudzi.
niestety, nie wszystkim bozia dała gładką i wystarczająco natłuszczoną cerę, dobrze znoszącą słońce i łapiącą atrakcyjny kolor "złotego kurczaka".
sam cały jestem w piegach i znamionach, które powstały od słońca, bo nikt 30 lat temu nie uświadamiał o zagrożeniu ze strony promieniowania UV.

Nilieth 05-07-09 03:27

Cytat:

Napisał damian22 (Post 347266)
Balkon wychodzi mi na pola i piękny las.

Oj tak, znam to miłe uczucie. Otwierasz drzwi, wychodzisz na tarasik, kremik w rączce, opalacz won <często przez poręcz ale kogo to obchodzi>, gatki też czym prędzej robią wyjazd, szybko smaru-smaru, hops na matę i można sobie skwierczeć do woli^^

Wczoraj, dziś, jutro i forever będę sie opalać na golasa. Uwielbiam, kocham, szanuję i w ogóle świruję na tym punkcie...<dlatego piszę tak jakoś pokrętnie, bo myśli się gdzieś rozbiegają i rozpływają w błogostanie:shifty::shifty:>

Ale i tak najlepiej jest w trawie, jak trzeba stoczyć bitwę ze sto milionem dzikich bestii, które pełzają, tuptają, fruwają i plują jadem. Albo łażą po plecach i próbują wleźć w ucho :P

upocone jajka 05-07-09 03:46

Frodo nie mówie o ludziach którzy z przyczyn technicznych nie mogą sie opalać, gadka jest o tych co nie lubią a zamiast wywalić schaby do słonca to mulą na kwadracie przy kompie czytając opowiadania erotyczne czy tym podobne gówno :lol::lol:

Frodo Baggins 05-07-09 03:50

ehehe... no to inna bajka ;)

Rojza Genendel 05-07-09 03:51

Cytat:

Napisał upocone jajka (Post 347282)
rojze bo jesteś zakompleksiona :P

Nie mam powodów ;-)
Po 10 minutach na letnim słońcu dostaję czerwonych plam, po kolejnych dziesięciu schodzi mi skóra.
Nago mogę leżeć w cieniu, na przykład pod drzewem :-)

upocone jajka 05-07-09 03:55

co ty majaczysz rojze? 8)

po dziesięciu minutach to nie ma prawa ci się nic stać :rolleyes:

Nolaan 05-07-09 03:59

Heh, to ja mam w sumie najlepiej, jako wieśniak :D Iść tylko wywalić się na ogrodzie w trawę/na koc i brązowić chude cielsko, zwłaszcza dół i klatę. Plecy co roku miałem zjarane z racji pracy na dachach, gdzie nijak się schować a praca taka, że zawsze plery w słońcu. Dwa - trzy gorące dni i wyglądałem jak Winnetou ;p

Rojza Genendel 05-07-09 04:02

Cytat:

Napisał upocone jajka (Post 347324)
po dziesięciu minutach to nie ma prawa ci się nic stać

Doprawdy? A o pokrzywce słyszał?

upocone jajka 05-07-09 04:05

no to jak chorujesz na cos to wiele wyjaśnia, bo myslałem że to ty z tych co panicznie boją sie półnagości słońca i seksu analnego :lol:

Rojza Genendel 05-07-09 04:09

Cytat:

Napisał upocone jajka (Post 347341)
no to jak chorujesz na cos to wiele wyjaśnia

Na nic nie choruję :) Mam skórę wrażliwą na słońce.

Ygreko 05-07-09 04:12

Ja nie nawidze sie opalać i być opalonym, nie lubię ogólnie słońca. a ludzie zazdroszczą mi łatwoopalnej skóry.

Nilieth 05-07-09 16:34

Cytat:

Napisał Ygreko (Post 347354)
a ludzie zazdroszczą mi łatwoopalnej skóry.

Wiesz, przeczytałam ,,łatwopalnej":yawn:

Słońca w zenicie też nie jestem w stanie ścierpieć, ale rano i późnym popołudniem to prawdziwy balsam dla duszy tak się powygrzewać jak jaszczurka. I w ogóle czuć, jak ci słońce przygrzewa w pupę, miodzio^^

Hagath 05-07-09 16:44

W najbliższym czasie nie będę mogła się wystawić na słońce, bo poparzyłam się od godzinnej pracy w ogródku. Mówi się trudno, i tak nigdy mi nie zależało na opalaniu.
Gdybym jednak chciała wystawić goły zad na słońce, to podobnie jak damian22, mam odpowiednie warunki w miejscu zamieszkania.

lady_mysterious 05-07-09 16:55

Baaardzo chciałabym się tak sobie powylegiwać nago na słoneczku, ale takiego miejsca nie mogę znaleźć ;/ wszędzie są wszedobylscy ludzie, a ja sie przy wszystkich rozbierać nie będę bo dla mnie jak dla mnie ale im może się to nie spodobać ;P a że cerę mam łatwoopalną więc dużo mi by nie trzeba było ;P ale cóż takie życie :)

Tizio 05-07-09 17:22

Warunków odpowiednich nie mam:( przynajmniej narazie :), ale jestem jak najbardziej za pelna natura:)
Bardzo lubie wylegiwać się na słoneczku - opalenizna to dla mnie tylko skutek uboczny...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.