FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Opowiadania Autorskie (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Moje opowiadania. Prawdziwe (http://beztabu.com/showthread.php?t=1237)

hedonista 19-08-05 17:00

Moje opowiadania. Prawdziwe
 
Obudziłem się rano z wielką chcicą. Za oknem deszcz. Wchodzę na czata. Zaczepiłem laskę o nicku "Ona_nudzi_się". Dostałem ignora. Za 5 sekund jednak ona mnie zaczepiła i "sorki, pomyliłam się". Jak zwykle gadka szmatka na początku. Pyta się co bym chciał teraz robić, ja że "pieścić cię", na co ona "to dawaj do mnie". Myślałem, że to jakiś kawał ale co mi tam, spróbować warto. Zadzwoniłem, głos fajny, jadę. Idę na przystanek gdzie miała na mnie czekać. Patrzę i widzę z daleka fajną laseczkę ubraną wg opisu. Podchodzę bliżej. Niemożliwe. Taka śliczna? :-. Miała 17 lat, naturalne długie, proste blond włoski. Wielkie (naprawdę wielkie) mocno niebieskie oczy, buzię aniołka, szczuplutka. Pogadaliśmy na przystanku 2 minuty, idziemy do auta. Jedziemy w ustronne miejsce. Cały czas się bałem, że laska się rozmyśli. Po za tym przyszła mi do głowy zabawna myśl - wygląda i zachowuje się jak "grzeczna córeczka tatusia" . Na miejscu lizanko (bardzo zmysłowo i delikatnie to robiła), rozebrałem ją w międzyczasie pieszcząc jej cudowne ciałko. Piersi całkiem całkiem, cipeczka wygolona, różowiótka MNIAM!. Nawet w smaku była extra. Kazałem jej possać. Robiła to bardzo powoli i delikatnie, oraz głęboko jak lubię. Widać nie miała w tym wielkiej wprawy ale było bardzo miło . Weszłem w nią w pozycji klasycznej. Walę, walę, patrzę a tu krew na gumie . Potem się okazało że dostała cioty tydzień przed czasem. Obróciłem ją od tylca. Lola zaczęła delikatnie pojękiwać i mruczeć. Spytałem się jej czy lubi anal. Powiedziała że nie próbowała i że nie chce. "Może jednak spróbujemy" powiedziałem i nie słysząc sprzeciwu włożyłem szybko w jej drugą dziureczkę. Lola jęknęła z bólu i aż się przekręciła na bok . Wyjąłem więc i włożyłem spowrotem w cipeczkę. Tam skończyłem. Potem też było cudnie bo leżała na mnie nago, bawiła się moimi włosami na klacie, rozmawialiśmy. Nie mogłem oderwać wzroku od jej pięknej buzi i oczek. Odwiozłem do domu. Potem spotkaliśmy się jeszcze raz ale to już inna opowieść.

Jakub 19-08-05 17:05

mało realistyczne, gdyby ona naprawde nie była gotowa na anal i zacisła tyłeczek to ty byś jęknoł z bólu, zwieracz jest silny, pozatym jej odrazu by przeszła ochota ;)

To raczje nie ma nic z fantazją erotyczną a raczej z opowiadaniem (w końcu nie ma powiedziane żę nie mogą być autetyczne w tym dziale - jeżli oczywisice są autentyczne ;)) no to ja już jak zwykle prosze o przeniesienie ;)

hedonista 19-08-05 17:09

Nie gadaj głupot, to żadna fantazja tylko prawdziwe opowiadanie. Widać mało wiesz na temat anala.

Opowiem wam teraz drugą przygodę.

Ta przygoda miała miejsce 2 lata temu.

Zacząłem gadać z dziewczyną o rok starszą odemnie. Zeszło jak zwykle na tematy sexu. Spytała się czy jestem naprawde tak namiętny jak piszę . Spytałem się jej czy dała by facetowi na 1 randce tylko dlatego że się jej podoba. Powiedziała "czemu nie, raz się żyje". Już wiedziałem co się święci . Pojechałem. Czekam w aucie. Przyszła. Oceniam - średni wzrost, budowa raczej mocna ale nie jakaś gruba, dość ubita. Spore cycki i tyłek. Myślę - ****nko będzie fajne. Poszliśmy na cole, gadka szmatka jak zwykle. Pytam się jej czy nie chciałaby się zabawić. Powiedziała ze nie. 2 razy odmówiła. Myśle no trudno. Wróciłem do domu zawiedziony.

Gadam z nią znów na GG. Pytam się "czemu nie chciałaś uprawiac sexu? nie podobam Ci sie?". Odpowiedziala "Miałam ochote ale sie bałam, może za mało nalegałes no i jesteś bardzo fajny facet". Umówiliśmy sie na nastepny dzien na bzykanie. Pojechałem pod jej dom. Przyszła uperfumowana . Zajechałem w ustronne miejsce a ona mi *******i ze jej przeszła ochota . Z leksza się w****iłem i jej powiedziałem że zostawie tam w lesie bo w kulki sobie leci. "Nie musisz sie tak od razu denerwowac, może mi przyjdzie ochota" . Zaczęło się macańsko, wydobyłem jej cycki. Chyba najlepsze jakie macałem. Spore i bardzo twarde. Potem lizałem cipeczkę. Oczywiscie wygolona. Laska w tym czasie miała orgazm. Zaczęła mi robić laskę ale nie chciała łykać. Więc zwaliła mi na swoje cycki. Wytarłem ją i zaczęliśmy rozmawiać. Tak się zagadaliśmy że zrobiło się późno i spać mi się zachciało . Spytałem czy możemy się już pożegnać. Powiedziała że ok. Potem pojechałem na wakacje. A jak wróciłem to ona mi wyjechała z tekstem że albo będę jej facetem albo mi już więcej nie pociagnie ani dupy nie da. I tak się zakończyła nasza krótka znajomość. Wprawdzie nie podupczyłem ale i tak było miło.

Jakub 19-08-05 17:19

Według mnie to zakrawa na gwałt, szybkie spotkania, mocne nalegania, w obu przypadkach dziewczyny miały jakie opory a ty nadal robiłeś swoje, dbasz tylko o swją przyjemność. MI TO NIE PASUJE ;)

Rojza Genendel 22-08-05 10:04

Zbyt wulgarne słownictwo jak dla mnie...

a-fly-woman 22-08-05 14:18

Zgadzam się z Rojze. Wyjątkowo prostacko napisane. Bez urazy.

Tilia 23-08-05 21:02

hedonista: "włożyłem szybko w jej drugą dziureczkę. [..] Wyjąłem więc i włożyłem spowrotem w cipeczkę."

Hedonizm, higiena. Oba terminy greckie, ale conajmniej jeden z nich jest Ci obcy jak greka.

__________________________________________________ __

hedonista: "to żadna fantazja tylko prawdziwe opowiadanie"
A, to dlatego znalazło sie w dziale "Fantazje" , a nie w "Opowiadaniach".
Ale masz rację, nawet jako fantazja jest to rzeczywiście żadne.
Ale całkowicie wierzę, że pierwsze zdanie opisuje Twoje autentyczne przeżycie.

Mała poprawka: Wierzę nawet w pięć pierwszych zadań.

hedonista 24-08-05 15:11

No cóż widzę że siedzą tu sami sztywniacy. I to ma być forum erotyczne? heh. Żałosne. A niejaki Jakub poucza mnie na privie jak reaguje zwieracz w trakcia anala. Nic dziwnego że na forum o2 wszyscy leją z tego forum. Wracam tam gdzie są prawdziwi miłośnicy seksu a nie stare ciotki przyzwoitki. Żegnam.

Rojza Genendel 24-08-05 15:20

No proszę- zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy...

Raine 24-08-05 15:28

Raczej - porzuca prace na porzadnej farmie, na rzecz zatechlej obory ;)

Jakub 24-08-05 19:35

Cytat:

Napisał Raine
Raczej - porzuca prace na porzadnej farmie, na rzecz zatechlej obory ;)

Popieram z ogromną chęcią :D:D

P.S.
Nie żebym wytykał PM ale poprostu boli mnie głowa i jestem nie wyspany :P

Rojza Genendel 25-08-05 08:56

A pisał Wyspiański, że nie polezie orzeł w gówna...

Bender 26-08-05 13:15

Nie bedziemy za toba plakac :)

a-fly-woman 26-08-05 14:06

Cytat:

Napisał hedonista
No cóż widzę że siedzą tu sami sztywniacy.

Czy to, że ktoś skrytykował Twoje opowiadanie, oznacza od razu, że jest sztywniakiem? :|
Żałosne...

Hazard 31-10-05 00:31

szczerze?
ŻE-NA-DA!!!
Jestes prosty...

Gumka 31-10-05 10:39

Koledzy z mojej klasy w gimnazjum wymyślali takie historyjki żeby "zaimponować" kumplom... Taki sam sposób wypowiedzi i finezja jak u Ciebie się tam pojawiała... Tylko pogratulować dojrzałości. PS. A to tekst, z którego dosłownie wyłam:
Z leksza się w****iłem i jej powiedziałem że zostawie tam w lesie bo w kulki sobie leci.

Ale twardziel... :yawn:

Włóczykij 31-10-05 12:35

Cytat:

Napisał hedonista
No cóż widzę że siedzą tu sami sztywniacy. I to ma być forum erotyczne? heh. Żałosne. A niejaki Jakub poucza mnie na privie jak reaguje zwieracz w trakcia anala. Nic dziwnego że na forum o2 wszyscy leją z tego forum. Wracam tam gdzie są prawdziwi miłośnicy seksu a nie stare ciotki przyzwoitki. Żegnam.

dobrze, że sobie idziesz. Bardziej pasujesz na tamto forum dla szczeniaków - a szczeniaki już tak mają , że "polewają" z wszystkiego co jest od nich mądrzejsze.


PS: Mi też ta historia wydaje się być zmyślona. Nie chce mi się wierzyć, żeby panna nigdy nie uprawiała anala i tak nagle bez niczego byś w nią wszedł.

A potem "znowu do cipeczki" - żenada.


Sztywniak Włóczykij

Anfernee24 09-11-05 11:44

Pomarzyć każdy może

NIELETNI 22-11-05 08:22

hmmm mi sie podobało jka dla mie fakt teroszkie mocne opowiadanko ale the best

1123581321 29-11-05 10:14

kicha. dobrze ze poszedl juz, nie moglbym czegos takiego wiecej czytac

ona sama 29-11-05 22:44

Łeee... okropne opowiadanie :/Ale za to jaka bujna wyobraźnia he he

przyjaciel40 09-08-13 07:56

normalna gwara więklszości młodzieży a Wy na BT jesteście tą mniejszością

Starenki 09-08-13 13:06

Jednego idiotę mniej

kidapl12 12-08-13 13:05

Nuda , lipa . Zboczona fantazja 16-sto latka .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.