FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   SEKS (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Panowie - czy faktycznie wolicie seks oralny? (http://beztabu.com/showthread.php?t=40506)

Angeliika 10-01-17 17:34

Ciąg dalszy- na logike

Jestem przygotowana na fale hejtow ale dalej nikt nic konkretnego nie napisal

Kalilah 10-01-17 18:07

Przeniosłam temat do starego wątku gdyż jest to jego kontynuacja.

przyjaciel40 10-01-17 18:20

Cytat:

Napisał Angeliika (Post 1208392)
Jestem przygotowana na fale hejtow. Jednak musze napisac, nikt z was nie dal konkretnych argumentow ( moze jedna osoba).
1. Usta mozna zacisnac - bedzie ciasno
2. Jest język
3. Mozna ssac
A wiec po co wam pochwa? Do czego? Jakie ma zalety? Zadne...:(

Podejrzewam ze z pewnoscia uprawiacie seks klasyczny dla swoich kobiet, bo po co wam to potrzebne? Moze jedynie dla bliskosci. Co wam moze dac ci*pka? Poprpstu wytlumaczcie. Logicznie. Nie umie ssac, lizac, nic. Czy musze sie z tym wszystkim pogodzic? Prosze was o rozmowe, logiczne arg :( bardzo :( wiekszosc pewnie wybierze usta.

Masz rację i nie trzeba płacić alimentów , jestem za seksem oralnym

holly 10-01-17 20:15

Chociaż jestem przekonana o trollowaniu, 10 szybkich argumentów:

1. Cipka również jest ciasna. I nie ma zębów, którymi niektóre panny szorują.
2. Są mięśnie Kegla które dobrze wytrenowane zaciskają się mocniej niż wargi.
3. Jeśli ktoś lubi język to jest dostępny - można się całować, co większość lubi
4. Seks daje większe poczucie bliskości niż oral, można się ocierać/dotykać większą powierzchnią ciała
5. Doprowadzenie partnerki do orgazmu podczas seksu jest łechcące dla ego faceta
6. Podczas seksu penis wchodzi głębiej i mocniej niż podczas loda (moje źródła twierdzą, że nie każda pozwala na porządny facefuck)
7. Seks trwa dłużej niż blowjob.
8. Podczas seksu facet czuje się domintem, zmienia pozycje, decyduje o szybkości i tempie, a w trakcie robienia loda jest zasadniczo poddany kobiecie.
9. Łatwiej namówić pannę na dymanie niż obciąganie.
10. Podczas loda nie ma takich widoków jak poniżej

http://68.media.tumblr.com/a162091ed...i32bo1_500.gif

Angeliika 10-01-17 21:25

Nom ok. Cos w tym jest ale pkt.7. ". Seks trwa dłużej niż blowjob." - tzn ze jest przyjemniejszy skoro trwa krocej niz seks... a widok panienki ktora obci... to dla faceta pewnie raj

holly 10-01-17 22:01

Punkt 7 - jestem w stanie ciągnąć przez godzinę. Serio, szczęka potrafi zdrętwieć, ale jest to wykonalne. Aczkolwiek raczej nie jest to impreza "na codzień" i nie sądzę aby była to popularna praktyka. Następnie, łączy się to również z punktem 8, doświadczony facet umie strzelić na szybko w ciągu paru chwil, ale umie też przeciągnąć przyjemność na kilkadziesiąt minut, bo po co mieć radochę 10 minut skoro można 60.

Widok panienki, która obciąga? Pewnie, że kręcący. Oral jest bardzo spoko. Ale nie na tyle spoko, żeby zrezygnować z seksu.

Don Kam 10-01-17 23:15

holly chyba zakończyła temat ;)

iceberg 10-01-17 23:25

Obawiam się, że przy problemie z psychiką Angeliki to będzie neverending story (już raz zamknięte na prośbę autorki a jej znowu coś strzeliło do głowy) ;). Ale faktycznie cioteczka Holly dobrze to w punktach podsumowała :).

Angeliika 10-01-17 23:32

Moze i mam problem z psychika, mowcie co chcecie. Ale to nie z mojego powodu a wy zamiast pomoc, dobijacie. Nie zakonczyla. Nie bylo typowo jedno kontra drugie

holly 10-01-17 23:40

Mam cię dobić?
Jak facet ma na ciebie wywalone, nieszczególnie mu się podobasz i nie chce mu się nad tobą zbyt cackać - to faktycznie, możesz zrobić gałę i wyjść. Dziękuję, dobranoc, zakończyłam wypowiedź.

Angeliika 11-01-17 02:55

Dla nich jest to po prostu lepsze...

Mistrzu93 11-01-17 07:33

Tutaj się chyba nie zgodzę, może jestem jakimś wyjątkiem ale przy większości oralów jestem jak by mniej czuły na to, bardzo rzadko potrafię dojść szybko nie wiem w 5 minut, zazwyczaj to trwa 15-20. Przy seksie jest całkowicie odwrotnie, szczególnie bez prezerwatywy odczuwam sto razy większą przyjemność, bez problemu mógłbym dojść w przysłowiowe 30s ;)

Kalilah 11-01-17 07:41

Cytat:

Napisał iceberg (Post 1208413)
neverending story (już raz zamknięte na prośbę autorki a jej znowu coś strzeliło do głowy) ;)

Dwukrotnie zamknięte, to jest jej trzecia próba podjęcia tematu.

Cytat:

Napisał Angeliika (Post 1208417)
Dla nich jest to po prostu przyjemniejsze. Pewnie zaden sie nie przyzna. Nic fajnego nie ma w pochwie, nic nie oferuje. Ustami mozna objac cala glowke penisa i stymulowac. Trzeba sie z tym pogodzic

Holly dobrze to rozpisała, ale oral też jest super. Nie mam pojęcia jak wygląda twoja cipka, wolę nie wnikać, ale gdy nie jest rozciągnięta jak rękaw maga to powinna dawać sporo przyjemności.
Moi wszyscy partnerzy nigdy nie mogli sobie odmówić orala, to prawda. Ale zdarzały się różne sytuacje, z przeróżnych przyczyn, gdy mieli zakaz wjazdu tam na dole i zostawaliśmy przy samych pieszczotach oralnych. I chociaż uwielbiam orala, jestem ostatnio bardzo dumna z moich umiejętności w tym temacie, a nikt mi nigdy nie narzekał, to jednak faceci nie mogli się doczekać klasycznego seksu. Wychodzi na to, że najlepiej nie rezygnować po prostu z niczego.

PZ IV 11-01-17 09:54

Głupi temat. Glupiutka Andżelika.
Logika wysiada przyprzy subiektywnych doznaniach zmyslowych.
To nie ta bajka.
Cipka, **** tam jest życie. To podnieca, kusi, przyciaga. Żądza. Tu nie musi być zadnego scislego opisu... a lodzik jest boski.

Cipka ma taki ''czarodziejski'' powab. Cieszko opisać ale kazdy przyzna, ze ma.
Chyba, ze poeci... poeci niech piszą.
Ja wolę ją pieścić, lizac, ruchac.

Angeliika 11-01-17 15:56

"Tutaj się chyba nie zgodzę, może jestem jakimś wyjątkiem ale przy większości oralów jestem jak by mniej czuły na to, bardzo rzadko potrafię dojść szybko nie wiem w 5 minut, zazwyczaj to trwa 15-20. Przy seksie jest całkowicie odwrotnie, szczególnie bez prezerwatywy odczuwam sto razy większą przyjemność, bez problemu mógłbym dojść w przysłowiowe 30s " - a jakie masz dodwiadczenie, ile masz lat?

iceberg 11-01-17 16:18

Coś ty się tak uparła na ten język w ci...e? Musisz być straszną kłodą w łóżku o zerowym libido i umiejętnościach skoro twój facet woli się zaspokoić twoimi ustami niż porządnie cię przelecieć.
Chociaż z drugiej strony jak ma do czynienia z taką marudą to nie dziwię się że woli zatkać ci czymkolwiek usta (w tym przypadku penisem).

Ciekawe co byś powiedziała o facetach którzy wolą anala? Ze tam ich tasiemiec łaskocze czy owsiki gryzą w napletek, że go wolą od klasyka czy orala? ;)

Zebraa 11-01-17 16:18

po cholere więc drażysz temat skoro wiesz swoje najlepiej i nie wazne co ci inni piszą?
idz do psychiatry, wez dobre leki - nic innego ci nie pomoze juz

on82 11-01-17 16:27

Na poprawe nastroju podobno najlepiej pomaga Trydickagain ;)

Astraja 11-01-17 16:55

Czyli że jednak nie obciągam tak dobrze, skoro moi ex tak lubili seks ze mną? ;( Moje życie legło w gruzach, nienawidzę Cię Angeliika ;(

Angeliika 11-01-17 17:05

"Ciekawe co byś powiedziała o facetach którzy wolą anala? Ze tam ich tasiemiec łaskocze czy owsiki gryzą w napletek, że go wolą od klasyka czy orala? " - ze maja sklonnosci homo.

Najlepiej przykleic latke skoro nie wiecie jak bylo. Moj facet normalnie chce klasyka. Tylko mam kompleksy i za kazdym razem sobie mysle, ze jestem tam beznadziejna, ze faceci wola oral....

Zebra - moze i masz racje, chyba nic mi juz nie pomoze.
"Czyli że jednak nie obciągam tak dobrze, skoro moi ex tak lubili seks ze mną? Moje życie legło w gruzach, nienawidzę Cię Angeliika "-wyczuwam sarkazm. Skoro was to bawi... nvm.

Nie jestem kloda. Uparlam sie na jezyk bo ciagle takie opinie slyszalam...

wiarus 11-01-17 18:10

Jednak jesteś kłoda.
Na dodatek pusta i z kiepskim słuchem.

Cytat:

Napisał Zebraa (Post 1208454)
po cholere więc drażysz temat skoro wiesz swoje najlepiej i nie wazne co ci inni piszą?
idz do psychiatry, wez dobre leki - nic innego ci nie pomoze juz

Zebra, ta rada jej nie pomoże - nie ma leków na głupotę. :whistle:

iceberg 11-01-17 18:40

Cytat:

Napisał Angeliika (Post 1208458)
"Ciekawe co byś powiedziała o facetach którzy wolą anala? Ze tam ich tasiemiec łaskocze czy owsiki gryzą w napletek, że go wolą od klasyka czy orala? " - ze maja sklonnosci homo.

Mhmmmm.... facet uprawiający seks z kobietą jest homo... jeszcze jakieś genialne pomysły? ;).
I tak przy okazji - geje nie mają cipek i też robią lody. Jaki z tego wniosek? Faceci wolący oral to GEJE :D Yeah, o to ci chodziło? :P
To straszne wyszłaś za mąż za homo, jak żyć? :D
Ja się wymiksowuję z dyskusji bo w tym momencie uznaję cię oficjalnie za bardzo głupiego trolla.

Angeliika 11-01-17 18:49

"Jednak jesteś kłoda.
Na dodatek pusta i z kiepskim słuchem"- nie masz prawa tak twierdzic. Sluchem?? Hmm to moze sam sie wypowiedz konkretnie w temacie?

Iceberg - to dajmy na to : prederujecie oral i anal, czym sie roznice od gejow? Tak naprawde niczym. Oni jedynie nie maja cipek, juz nimi sa.

A co mi tam, to ustalmy ze najlepszy oral i anal, wy jestescie hetero a cipka sluzy do prokreacji. A i dodajcie ze moi rodzice powinni sie dawno temu zabezpieczyc. Dziekuje Ice, dobiles mnie to konca. Mozecie byc z siebie dumni.

wiarus 11-01-17 18:53

Cytat:

Napisał Angeliika (Post 1208476)
...nie masz prawa tak twierdzic. Sluchem?? Hmm to moze sam sie wypowiedz konkretnie w temacie?

Patrz wcześniej /leki na poprawę pamięci istnieją/.
I także znikam - trolluj z gimbazą.

Angeliika 11-01-17 19:22

Pamietam ze napisales "Lubie co nie znaczy, ze wole " - nom ok. Ale mozesz wolec seks bo: bliskosc, emocje, co za tym idzie wiecej doznan.

Olejcie mnie wszyscy, musze sie pogodzic z prawda widocznie...

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:42.