FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Uroda, styl i zdrowie (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Wasze preferencje fryzurek łonowych :) (http://beztabu.com/showthread.php?t=976)

bondage 03-11-06 18:11

nigdy nie ogolę się do zera, a mojemu skarbowi też to się nie podoba, więc wcale nie ma zwolenników natury tak mało:)w oralu zupełnie nie przeszkadza

My.Wave 04-11-06 11:59

pod warunkiem, że są odpowiednio przycięte.. bo za długie niestety,ale przeszkadzają, przynajmniej mi, gdy dogadzam lepszej połówce..

mozg 04-11-06 12:12

Cytat:

Napisał foksia
Bender - był jeden przez dłuższy czas ale już go niema, a na nowego się nie zapowiada
co do niegolenia włosków to wygląda to całkiem intrygująco :]

Intrygująco, a czasami nawet przerażająco ;)

Szlajfka 04-11-06 14:50

A mi sie zawsze wydawało się że przycięte włosy kłują.

mozg 04-11-06 18:02

Przycięte tak, ale ogolone? ;)

Szlajfka 04-11-06 19:12

No ogolone nie kłuja, dlatego zawsze golę a nie przycinam ;)

czolg 30-11-06 16:04

Najlepiej na łyso i do tego wytatuować swastyke... Albo, dla hardcorowych, fryzurka na -1?
Zawsze powtarzam, że natura tworzy najpiękniejsze rzeczy, i nie należy jej całkowicie zmieniać. można co prawda podciąc tu i ówdzie... ale skoro te włosy tam są, to są w jakimś celu. I wcale nie przeszkadzają, a przynajmniej nie mi... Pozdrawiam!

hefalumpka 30-11-06 17:53

Jak przeczytalam jak jakiejs dziewczyny chlopak nie chce sie golic pod pachami i tam na dole to az pozazdroscilam.... Ja swojemu musialam awanture zrobic zeby sie nie golil pod pachami i w miejscu intymnym. A tak sie rwal do tego. Nienawidze jak chlopak ma ogolonego i jeszcze goli pachy;/ Sama gole sie tylko dlatego ze on mnie o to poprosil i robie to tylko przed stosunkiem;p Zreszta zdaje sobie z tego sprawe ze mu wloski moga przeszkadzac - a nieraz on sam mi podpowiada jak mam golic (jako ze mam naturalnie smieszny kolor wloskow nigdy na zero mi nie pozwala sie golic:( i ni kija go przekonac nie idzie:()

magius28 01-12-06 12:22

Mnie tam nie przeszkadzają włoski łonowe w pieszczotach oralnych, chociaż dla mnie bardziej estetycznie i przyjemniej wyglądają wydepilowane (ogolone) kobiece wdzięki. Może nie koniecznie zupełnie na zero, ale z jakimś paseczkiem czy trójkącikiem.
Sam, na prośbę mojego kochania, golę się i nie mam z tym najmniejszych problemów.


Cytat:

Napisał hefalumpka
(jako ze mam naturalnie smieszny kolor wloskow nigdy na zero mi nie pozwala sie golic:)

Wybacz ciekawość, ale śmieszny kolor włosów?? jaki to jest 8)

czolg 06-12-06 18:41

zielony naturalny nie jest... ale byłby zabawny ;)

Bouncy Dee 07-12-06 00:25

radzio_z - mmmm apetyczna fotka ta druga ;). Odrazu nabralem ochoty zeby tej malolacie (hehe starszej o niebo ode mnie :P) zrobic fiziu-miziu :yawn: . Ja tam wole lekko owlosione, badz calkowicie ogolone. Moze byc np. taki paseczek jedynie leciutko skrywajacy to co najladniejsze ;) . Ja czasem sie gole w miejscach intymnych, ale powiem ze ogolenie niektorych rzeczy jak np. wlosow na mosznie niejest latwe ;p.

Asiunia 11-12-06 23:59

cokolwiek chyba musi pozostać, dla jakiejkolwiek naturalności :>
tak jak paseczek. osobiście sobie zostawiam go zawsze :P

Loooover 12-12-06 00:03

Tragicznie przeszkadza w sexie oralnym.. bo wtedy predzej język drętwieje :D Juz po 10 min siada język :/ bo zawsze są jakieś niedogolone do końca czy coś.. najlepiej gdyby było to miejsce bez włosów, wtedy moznaby językiem jeździć :) Pozdrawiam.

Madziusia 28-12-06 21:16

ja gole na zero ;) moj facet tez ;)

Maszyna 29-12-06 13:44

Ja sobie ostatnio zgoliłem :P i już chyba nigdy tego nie zrobie. Boli jak s****, jakbym miał wlozonego jeża do gaci :)

zbigi 08-01-07 00:14

Cytat:

Napisał Maszyna
Ja sobie ostatnio zgoliłem :P i już chyba nigdy tego nie zrobie. Boli jak s****, jakbym miał wlozonego jeża do gaci :)

ANO COS OTYM TEZ WIEM HE HE PRZE.....E:knockout:

Quiksilver 08-01-07 12:54

Golić :)
 
Ja golę i to juz od dlugiego czasu zupelnie na zero. Nie ukrywam ze moja partnerka jest z tego powodu bardzo zadowolona. Przynajmniej po naszych zabawach nie musimy wykałaczkami włosków sobie wyjmować :) Po za tym... Bez jest wygodniej i przyjemniej :):lol:

barbi 12-01-07 06:11

mam naturalnie skąpe owłosienie dosłownie kepke ale i tak ją podgalam

gdy widze na basenie młode dziewczynyz wystajacym futrem to mysle ze wartało by troche podgolic wyglada to estetyczniej

bsk 12-01-07 20:29

barbi a ile ty masz wiosenek

barbi 13-01-07 06:54

dziwisz sie bo napisałam ze mam mało włosków łonowych taka jest moja uroda mam skape owłosienie i w cale z tego powodu nie płacze 17,8mam

Abegan 13-01-07 07:47

Golić, golić, golić... faceci też!

biker 13-01-07 21:56

A ja jajeczka mam wydepilowane. Ale nie woskiem. Po prostu po kąpieli, kiedy skóra jest nagrzana siadałem z pęsetą i po kilku takich kilkuminutowych seansach efekt jest bardzo bardzo zadowalający. I to wcale nie boli... A na górze ostrzyżone na 0 (nie golone, bo mnie sypało).

CzarnY_2000 13-01-07 22:19

Cytat:

Napisał barbi
mam naturalnie skąpe owłosienie dosłownie kepke ale i tak ją podgalam

Barbi a moze dodałabyś swoją fotkę na BT. Ocenilibysmy twoje owłosienie. Co Ty na to?

julianna 16-01-07 18:05

Cytat:

Napisał biker
A ja jajeczka mam wydepilowane. Ale nie woskiem. Po prostu po kąpieli, kiedy skóra jest nagrzana siadałem z pęsetą i po kilku takich kilkuminutowych seansach efekt jest bardzo bardzo zadowalający. I to wcale nie boli... A na górze ostrzyżone na 0 (nie golone, bo mnie sypało).

to zanim skończysz wyrywac ostatni włosek to pierwszy juz jestznowu tej samej co przed wyrwaniem
syzyfowa praca

DarkAngel 16-01-07 18:12

Ja mam ogoloną całość, jądra również na 0.
Jeśli chodzi o Kobietę - preferuję to samo, czyli na 0 ;).
Bez żadnych dziwactw ;).

DarkAngel 16-01-07 20:25

Cytat:

Napisał Asiulek
paseczków tez nie ?;)

Paseczek ew. może być, aczkolwiek preferuję bez.
Nie wiem ;). Jakość paseczek traktuję jako udziwnienie.
Nie kręci mnie to, więc... po co ma być? :D.

Tak czy siak nie mam nic przeciwko ;).

Rojza Genendel 16-01-07 20:36

Cytat:

Napisał DarkAngel
Nie wiem ;). Jakość paseczek traktuję jako udziwnienie.
Nie kręci mnie to, więc... po co ma być? :D.

Ja też nie lubię paseczków. Są zbyt dziwaczne jak dla mnie.

julianna 16-01-07 20:49

ja tez nie lubie sie z tym bawic i w zasiedzie niczemu to nie słuzy

Poli 21-01-07 22:05

Ja przewaznie zostawiam sobie paseczek, kiedys eksperymentowalam z roznymi dziwnymi wzorkmi ale zawsze konczylo sie to podraznieniem. Fryzurka na 0 nie kreci mnie i kojarzy mi się z dzieckiem.
Natomiast u faceta preferuje przystrzyżenie maszynka elektryczna, na najkrotsza dlugosc , czyli 3 mm, na łyso takza mi się nie podoba. Chciaz same jajeczka czemu nie, napewnio wyglada to estetycznej jesli facet ma ciemne i bujne owlosienie.

a jeszcze dodam co preferowali moi byly. Będąc z moim mezulkiem zawsze golilam sie i zostawialam sobier paseczek. Po pewnym czasie proslil mnie żebym przestala sie golić, poniewaz chce mnie naturalna;). Obecny takze pyta sie mnie po co tam sie gole, poniewaz wloski tam sa potrzebne i ochraniaja przed bakteriami (to samo powtarza moja ginoekolog).

Jajcus 21-01-07 23:23

Ja jak najbardziej wolę owłosione cipki. Czy przystrzyżone, czy naturalne, to już zależy od cipki i preferencji właścicielki. Na zero to tak jakoś łyso ;-) Chociaż, niektóre nawet łyse wyglądają całkiem apetycznie. :)
Dziewczyny nie gólcie/depilucie cipek na zero tylko dlatego, że ktoś wam powiedział, że naturalnej nikt nie będzie chciał! Włoski też niektórzy lubią :)

zi3c 22-01-07 10:53

Cytat:

Napisał Jajcus
Ja jak najbardziej wolę owłosione cipki. Czy przystrzyżone, czy naturalne, to już zależy od cipki i preferencji właścicielki. Na zero to tak jakoś łyso ;-) Chociaż, niektóre nawet łyse wyglądają całkiem apetycznie. :)
Dziewczyny nie gólcie/depilucie cipek na zero tylko dlatego, że ktoś wam powiedział, że naturalnej nikt nie będzie chciał! Włoski też niektórzy lubią :)

Fryzurki warto zmieniać bo taki szczegół zawsze jednak urozmaica życie seksualne. Ja osobiście nie nawidzę mieć u siebie takich kudłów długich, wiec zawsze podcinam i dosyć często jajeczka są na 0 wygolone.

C.O.Para 27-01-07 17:44

Depilujemy sie na zero, (czasami prawie na zero) oboje, estetyczne, higieniczne, Tak nam sie podoba:rolleyes:

Bouncy Dee 27-01-07 20:19

Cytat:

Napisał zi3c
Fryzurki warto zmieniać bo taki szczegół zawsze jednak urozmaica życie seksualne. Ja osobiście nie nawidzę mieć u siebie takich kudłów długich, wiec zawsze podcinam i dosyć często jajeczka są na 0 wygolone.

Czym i jak golisz jajka? Ja sobie niewyobrazam jak mozna np. golic jajka maszynka zwykla. I do tego Bic :| .

DarkAngel 27-01-07 20:38

Cytat:

Napisał Bouncy Dee
Czym i jak golisz jajka? Ja sobie niewyobrazam jak mozna np. golic jajka maszynka zwykla. I do tego Bic :| .

No ja tak golę ;].
Na początku się trochę zacinałem, z czasem jednak wiesz jaki nacisk, pod jakim kątem musisz ułożyć i z której strony jechać, w jakich strefach... Rezultat? Dokładnie ogolone jajka + brak zacięć..
Kwestia praktyki ;].

zi3c 27-01-07 22:49

Dokładnie tak! Tak jak ze wszystkim, kwestia wprawy/praktyki. Zresztą ostatnio korzystam z depilatora od mojej :) tzn. zakładam specjalną nakładkę (coś jak maszynka) i jadę na sucho bez obaw. Efekt równie dobry a i nie swędzi tak jak po golarkach.

Bouncy Dee 29-01-07 15:49

Cytat:

Napisał DarkAngel
No ja tak golę ;].
Na początku się trochę zacinałem, z czasem jednak wiesz jaki nacisk, pod jakim kątem musisz ułożyć i z której strony jechać, w jakich strefach... Rezultat? Dokładnie ogolone jajka + brak zacięć..
Kwestia praktyki ;].

Hehe horrror! Niewyobrazam sobie sie zaciac na jajkach :P . Naprawde, szczerze Ciebie DarkAngel podziwiam, ze potrafisz cos takiego :D. Boze przeciez, to tam takie jakies cieniutkie to wszystko i wrazliwe itp, ze ja sie dziwilem jak mozna sie ELEKTRYCZNA 8) maszynka golic, a co dopiero zwykla i do tego jeszcze BIC!!! Hehe jestes moim idolem xD :D

DarkAngel 29-01-07 15:54

:cool: :) :lol: :lol: :lol:
Bouncy Dee - tak, jak napisałem - kwestia praktyki.
Poza tym nie jest tak ciężko, jak Ci się wydaje..
Zauważ, że jądra "kurczą" się od zimna, strachu itp.

Wystaw przed siebie maszynkę BICa, popatrz na ostrze, zbliż do jąder i zobacz reakcję :P:P:P. U mnie przynajmniej na początku golenia efekt był prawie natychmiastowy. Nieco się kurczyły, a skóra stawała taka "inna" :). Wiadomym jest, że nie brałem maszynki i nie jeździłem, tylko pomagając sobie drugą ręką "rozprostowywałem" skórę w miejscu, które chciałem ogolić z włosów i... jechałem ;).

Nie taki diabeł straszny jak go malują ;P.

PS. Ale autograf i tak mogę dać :P.

Belleteyn 29-01-07 15:56

Ja mam złe wspomnienia, po tym gdy mój facet niedokładnie ogolił się nad jajkami i tak mnie poobcierał i pokłuł tymi włoskami, że masakra.
Wolę podcięte nad i jajka na zero.

Bouncy Dee 29-01-07 18:23

Hehehe :razz: . Jo dawaj autograf :D. No nic to sprobuje, ale i tak wroze sobie bol i nerwy hehe :P. A na samych jadrach, to troche trudno dopasowac sie maszynka, zeby zgolic nierobiac sobie krzywdy, przynajmniej ja tak kjiedys mialem, ze golenie w tamtym miejscu okazalo sie bolesnym kuku :sick: :knockout: . No, ale wszystkiego da sie nauczyc, wiec sprobuje jeszcze raz niedysponujac juz bic tylko moze mach 3 ^^.

EDIT: Asiulek : Ok juz siedze cichutko kwiatku :)

Rose Daredo 01-02-07 23:26

"Bo nie dobrze jest gdy to wygląda jak pęknięty jeż. Dobrze jest gdy panienki mają ogolone cipki, ewentualnie paseczek malutki"
Popieram :nerd:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.