FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Mój pierwszy raz (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Klub prawiczkowo dziewicowy (http://beztabu.com/showthread.php?t=6453)

TRS Broskow 01-10-06 17:51

Klub prawiczkowo dziewicowy

Zapraszam do wpisywania się osoby które swój pierwszy raz mają przed sobą, bądź w ogóle nie mają zamiaru mieć? Żeby było ciekawie i statystycznie to trzeba by było podać swój wiek oraz powód obecnego stanu. Temat zakładam gdyż jestem ciekaw ile takich osób siedzi na BT, no chyba że są to osoby nieśmiałe i się boją przyznać :|

Może ja zacznę:
Powód: Nieśmiałość

bruk tejlor 01-10-06 18:20

jak zaczynalam na BT tez nalezalam do takowych ;) ale juz na szczescie nie. pozdro :)

Rojza Genendel 01-10-06 18:34

Cytat:

Napisał TRS Broskow
Powód: Nieśmiałość

Nie powiedziałabym...

smok43 01-10-06 18:50

to teraz ja, niemam nic do ukrycia.

Powód: Wiem że jeszcze za wczesnie...

TRS Broskow 01-10-06 19:13

Cytat:

Napisał rojze
Nie powiedziałabym...

To może mnie oświecisz?

Rojza Genendel 01-10-06 19:19

Cytat:

Napisał TRS Broskow
To może mnie oświecisz?

Po prostu trudno cię poderwać.

TRS Broskow 01-10-06 19:21

Cytat:

Napisał rojze
Po prostu trudno cię poderwać.

To pewnie dlatego ze jestem nieśmiały, na jedno wychodzi

Rojza Genendel 01-10-06 19:22

Cytat:

Napisał TRS Broskow
Na jedno wychodzi :)

Nieprawda.
Nieśmiali ludzie dają się podrywać, bo są zadowoleni, że nie oni muszą to robić.

TRS Broskow 01-10-06 19:25

To złożona sprawa i nie można jej tak streścić w kilku zdaniach, no ale do części nieśmiałych ludzi twoja teoria na pewno pasuje

mesio 01-10-06 19:36

Wiek 22
Powód: tez niesmiałość

bruk tejlor 01-10-06 20:00

ja do prawie 21 roku "wytrzymalam" ale powodem niesmialosc byla raczej jak bylam mloda.. Nie naleze raczej do osob niesmialych w kontaktach jakichkolwiek ;) pozniej mialam jakies dziwne opory.. az nagle zjawil sie taki co mi dal rade po 2 tygodniach a wszystkie opory minely jak reka odjal i wiedzialam ze chce to zrobic z nim i tylko z nim ;)

nick 01-10-06 20:07

ja wytrzymałem do 17 lat, a powodem co odwlekało, ten pierwszy raz, było lenistwo, i moj nastepny raz tez odwleka lenistwo.

Schiller 01-10-06 21:25

Wasz Schiller

Wiek - 18
Powód - Brak dziewczyny, której mógłbym w pełni zaufać

olwin 01-10-06 22:01

Heh, moj pierwszy post...

wiek - 15
powod - brak "odpowiedniej" partnerki

Lubartowiak 01-10-06 22:13

Czesc jestem nowy na tym forum. Wiec odrazu wszystkich Pozdrawiam:)
Powod: brak jakiejkolwiek partnerki w zyciu:(, brak zainteresowania swoja osoba:( - NIESMIALOSC. Poprostu nikt nigdy nie chcial tego ze mna zrobic:(.
PS. Wierze ze znajdzie sie kiedys choc jedna osoba ktorej sie spodobam, ktora mnie zaakceptuje takim jakim jestem ( raczej skrytym, stojacym z boku), ktora mnie POKOCHA...
PS2: i to by bylo na tyle, wierzcie ze los sie odmieni, a moze tak bedzie:] Pozdro dla wszystkich ludzi dobrej woli:P

tjeN 02-10-06 00:08

New "TRS Broskow clan" member ;P

powód: nie ma konkretnego jednego. Nie miałem partnerki na tyle długo żeby doszło do stosunku. Z perspektywy czasu wiem, że też nie byłyby dobrym wyborem. Wolę dłużej poczekać i być maksymalnie szczęśliwy i pewny, niż żałować pochopnej decyzji wywołanej desperacją. Jak to się mówi "przyjdzie kryska na matyska" :)

nowy 02-10-06 07:39

powód: moja kobieta nie chce (20l)
czas trwania związku: 5lat...

ona sama 02-10-06 09:29

Nowy- to co to masz za dziewczyne?

Gumka 02-10-06 10:55

Cytat:

Napisał ona sama

dla osobo ktore są już po swoim pierwszym razie moze się to wydać dziwne, ale ja sądzę, że to taka "dziewczyna z zasadami".

Raine 02-10-06 11:18

Ależ mnie Gumciu zaskoczyłaś z tą 'dziewczyną z zasadami'! Po tylu latach nieużywania pisi do właściwych celów, jej odczyn jest zapewnie ekstremalnie kwaśny ;)

Ygreko 02-10-06 11:58

wiek - 19.
Powod - nie jestem atrakcyjny - nie mialem nawet dziewczyny wiec amo sie wyklucza. Stan sie raczej nie zmieni

Nick Nicksonn 02-10-06 13:24

Cytat:

Napisał Gumka
dla osobo ktore są już po swoim pierwszym razie moze się to wydać dziwne, ale ja sądzę, że to taka "dziewczyna z zasadami".

a mi to troszkę podchodzi pod "qwertyzm". :)

nowy 02-10-06 13:52

Cytat:

Napisał ona sama

ano mam taką jaką mam, jesteśmy po zaręczynach (miesiac) w koncu sie zdecydowała ale wczoraj było na n-te podejście (straciłem rachube :/)

Bender 02-10-06 14:52

Wiecie ze w googlach jest juz haslo qwertyzm? :twisted:

Szlajfka 02-10-06 16:26

Cytat:

Napisał nowy
ano mam taką jaką mam, jesteśmy po zaręczynach (miesiac) w koncu sie zdecydowała ale wczoraj było na n-te podejście (straciłem rachube :/)

Nie chcę Cię martwić, ale skoro przez 5 lat nie chciała, to istnieje możliwość, że nawet po ślubie nie będzie chciała.... Przynajmniej dla mnie po tylu latach celibatu facet przestałby być atrakcyjny.....

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:30.