FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Ciąża: dylematy i pytania. (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Seks po porodzie (http://beztabu.com/showthread.php?t=9131)

rmps 18-03-07 20:31

Seks po porodzie
 
mam pytanie do mam i tatusiow,ile bylo u was abstynencji
?a jesli dlugo to jak sobie radzilisie i jak bylo miedzy wami?ja sam czekam juz prawie rok po porodzie plus cala ciaza czyli prawie 2 latka i nic,no i powoli cierpliwosc mi sie konczy:(

Abegan 18-03-07 20:35

Trochę "z boku" tematu ale uważam, że powinieneś z kobietą porozmawiać. 2 lat nie tłumaczy ciąża, poród itp.

Akurat kobiety po porodzie dość szybko mają tak ogromną "chcicę", że nie można ich zaspokoić. Choć nie jest tak w każdym przypadku.

Porozmawiajcie.

lawlessness 18-03-07 20:40

Hmmm, coś długo. Może sama mamusia nie jestem, ale moja siostra po 2 latach od pierwszego porodu rodziła jeszcze raz, a za jej kanapą zdarzyło mi się znaleźć paczuszkę prezerwatyw jakieś 3 tygodnie po urodzeniu pierwszej dzidzi :D

Abegan 18-03-07 20:45

Z "własnych" doświadczeń - te 3 tygodnie by pasowały :D

W cudzysłowiu "własnych" bo przecież nie ja rodziłem osobiście (ino asysta) :P

Lizolek 18-03-07 21:50

z tego co ja wiem a wiem bo mam już 2 dziecko to po porodzie kobieta idzie w 6 tygodniu do lekarza i jeżeli jest oki to już można zacząć uprawiać sex a co do wytrzymania to ja przed porodem przez ponad miesiąc już się nie kochałem a do kontrolnego badania żony zostało jeszcze 2 tygodnie i nie mam jakiejś wielkiej chęci po prostu tak się nastawiłem psychicznie że wytrzymuje z pierwszym było tak samo bynajmniej jeśli chodzi o mnie :)

daan 19-03-07 18:00

dobre
u mnie jakiś miesiąc przed i miesiąc po

glizdziarz 19-03-07 20:51

Lizolek dobrze prawi. 6-8 tygodni po i jak wsio ok to można.

YoungStallion 19-03-07 21:14

Kiedyś czytalem o kobietach, ktore uprawiały seks tylko po to aby zajsc w ciąże- potem koniec. Były gotowe poświęcic nawet małżeństwo- dziecko było dla nich najważniejsze.

rmps- a niby dlaczego podczas ciąży nie uprawialiscie seksu, przeciez kobiety w tym stanie zwykle mają niezłą chcice no i nie ma ku temu w sumie przeciwwskazań?

evika 19-03-07 21:45

Może tak sie boja zajścia w ponowna ciążę? Albo cos im sie "poprzestawiało " hormonalnie?. W każdym razie nie jest to normalne i na pewno wymaga poważnej rozmowy, a może terapii? Bo te 6 - 8 tygodni w zupełności wystarcza, jeśli wszystko jest ok, nawet po cesarce.

eroticon 20-03-07 08:48

W naszym przypadku w czasie ciąży kochaliśmy się rzadziej ale prawie do samego porodu. Po porodzie zaczęliśmy po ok 1,5 m-ca.

lolusia1989 20-03-07 12:19

po cesarce z 3 msc wiem bo moja znajoma miała cesarke a po normalnym do 6 tyg

lolusia1989 20-03-07 23:09

nie symulowala tak jej lekarz powiedzial

rmps 23-03-07 20:38

ahh dam na luz :)) i tak mi sie odechciewa

Szlajfka 23-03-07 21:20

Może nigdy nie lubiła seksu i teraz myśli, ze ma świetną wymówke? Albo tak jak ktoś wyżej pisze użyła Cie jako reproduktora?... Może ja mało o życiu wiem, ale dla mnie to niepojęte żeby 2 lata w małżeństwie bez seksu....
Może daj jej delikatnie do zrozumienia, że seks jest dla Ciebie tak ważny, że boisz się, że zaczną Cię poważnie interesować inne kobiety (nawet jeśli to nieprawda). Może się przestraszy...

nienastolatek 14-05-13 17:53

Seks po ciąży
 
Cześć czy macie jakieś doświadczenia z seksem po ciąży, z niezbyt hojnie obdarzonym facetem? Jak to jest, dużo mniej się odczuwa przyjemności po ciąży?

daj_mi 15-05-13 18:09

Lol :D po ciąży to się przez pewien czas seksu nie uprawia, co by dziewczyna się zrosła i nie kojarzyła seksu z bólem.
I to jest akuratnie taki czas, żeby wrócić do poprzedniej rozmiarówki cipki :cool:

roz34 16-05-13 09:52

Cytat:

Napisał nienastolatek (Post 998573)
Cześć czy macie jakieś doświadczenia z seksem po ciąży, z niezbyt hojnie obdarzonym facetem? Jak to jest, dużo mniej się odczuwa przyjemności po ciąży?

tu są wszyscy hojnie obdarzeni :)

Ja odczuwam nie mniejszą przyjemność niż przed. Problemem miało byc mniejsze nawilżenie, nawet zdaje sie kupilismy jakiś krem, ale nie pzypominam sobie żebyśmy go często używali.

Małżeństwo 18-05-13 09:49

Daj się jej wyspać przez parę nocy, sam wstawaj co trzy godziny do dziecka a zobaczysz dużą zmianę. DUŻĄ odmianę.

smarkas 20-05-13 19:33

co do wielkości.. nie wypowiem się, a co do odczuć, to po 2 miesiącach od porodu (nie mogliśmy wcześniej..) było do niczego. Brak nawilżenia i jakoś dziwnie było.

Za to ok 7-8 m-cy po ciąży... CUD. Nigdy wcześniej nie miałam takich orgazmów i nie odczuwałam takiej przyjemności.

bartekfk 28-05-13 18:52

a My kochaliśmy się 3 godziny przed porodem i później po porodzie trzeba było poczekać 3 tygodnie.. ale to tylko przez pobyt w szpitalu.. bo juz myśleliśmy nad szpitalną toaletą ale nie mieliśmy jak dziecka zostawić.... no bo z kim... z obsługą w szpitalu to strach

marszczerano 28-05-13 18:59

Cytat:

Napisał bartekfk (Post 1004665)
kochalismy sie 3 godziny przed porodem i pozniej po (..)

Juz zaczalem sie bac... :knockout:

suchykebab 05-06-13 19:09

Może to dziwne ale coś mogę powiedzieć na ten temat.
Kuzynka mówiła że już po 2 miesiącach mogła :)
W sumie to podsłuchalem ;)

daj_mi 05-06-13 23:47

Już? Już?
Chyba kurna "dopiero" :rolleyes:

Foczek 13-06-13 20:45

rpms, przy pierwszym dziecku żona pewnie skacze na paluszkach i jest mocno zmęczona, daj jej się wyspać, Jak już roczne dziecko to pewnie karmione jest z butelki, wstań w nocy i nakarm, Jak się wyśpi to sama zaproponuje. A jak byś jeszcze dał jej "wolne" kilka razy w dzień to na pewno się odwdzięczy :).

fan_dupeczek 13-06-13 21:11

Przepraszam za ignorancję, ale chłopem jestem i mi wolno.
Czy po porodzie przeciwwskazaniem jest seks waginalny czy orgazm sam w sobie?
Co z seksem analnym? To nie jest podchwytlwe pytanie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.