FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Perwersja (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Strapon - co o tym sadzicie ?? (http://beztabu.com/showthread.php?t=3083)

supraman 17-02-06 15:39

Strapon - co o tym sadzicie ??
 
Jako ze to moj pierwszy post - Witam serdecznie

A moze sa tacy ktorzy probowali ze swoimi partnerami ??

MyszkaZ 17-02-06 17:29

Tak szczerze mowiac nie interesuje mnie taki rodzaj urozmaicenia. Nie mam ochoty przyjmowac meskiej roli podczas seksu w az tak oczywisty sposob. Troche dominacji - owszem, ale nie w taki sposob.
Ale nie mowie nigdy, bo uwazam, ze moze to byc przyjemne dla mezczyzny. Nie potrafie jednak sobie teraz wyobrazic, jakbym sie podczas tego czula.

Rojza Genendel 17-02-06 17:35

Czy nazwa strapon jest zarezerwowana dla przypinania sztucznego penisa przez kobietę?
Czy podciaga się pod to także inne praktyki?

BlackPussy 17-02-06 19:02

nie kreci mnie cos takiego w ogole...jakies takie ******kie

Shakiraaa 17-02-06 19:26

Mnie też to nie kręci, ale nie twierdzę, że to odrazu "takie ******kie". Można przecież mieć różne upodobania i fantazje.

Hija 18-02-06 15:18

z kobieta takie praktyki moga byc przyjemne, ale z moim facetem raczej to nie przejdzie...

xeni 20-02-06 09:59

a lubie jezyczek na swojej (jedynej) dziurce. ale sztuczny penis to mnie jakoś nie przekonuje. paluszki jeszcze tak ale penis??? no niezabardzo!

rozporek 03-03-06 12:46

Jeśli dobrze rozumiem chodzi o pakowanie faceta za przeproseniem w dupę sztucznym penisem? To nie ******kie?

Księciunio 14-03-06 18:12

facet to facet, kobieta to kobieta, ZADNYCH ZAMIAN ! przecierz to jak zaznaczyl "rozporek" to ******kie. fuj.

Bender 14-03-06 20:58

Co to ma do pedlastwa? Tyle samo co pieszczoty analne. Poprostu keiete zzera ciekawosc. Jak to by bylo :) A tak ma namiastke tego.

Dla mnie nie ma w tym nic pociagajacego.

reziu 27-03-06 19:43

Hmm mi podoba się sam pomysł i myśle, że tegotypu zabawy mogą być przyjemne i podniecajace...mysle bo jeszce nigdy nie próbowałem..ale generalnie pomysł super

pozdrawiam

OMFG 28-03-06 19:27

Ja bym sie na cos takiego na pewno nie zgodzil, trzeba miec jakies granic przyzwoitosci ;)

student 28-03-06 21:07

a ja bym bardzo chcial...
...tylko, ze aktualnie nie mam z kim:/

Marcos 29-03-06 02:28

znana sprawa na zachodzie, ogolnie to dopiero stodunkowo od niedawana pojawilo sie u nas, zwlaszcza ze nie jest tak hop-siup takie cos kupic.Moja panna co prawda nie ma strapon-u, ale miekki vibrator z fiberskory i nie powiem - przyjemnosc jest ogromna jak sie ze mna bawi. A przeciez wiadomo pobudzanie prostaty w ten sposob moze 3 razy mocniejszy orgazm byc dla faceta. POlecam otwartym na nowości i urozmaicenia. Aha, nie uwazam ze to ******kie, tylko dlatego ze to jednak penisopodobne cos sie wklada we mnie, nie traktuje tego tak.Stereotypy odeszly dawno do lamusa.Skupiam sie na przyjemnosci, moja kochajaca dziewczyna na podnieceniu .Tylko my i nasza obopolna frajda sie liczy.

Włóczykij 29-03-06 02:36

Cytat:

Napisał rozporek
Jeśli dobrze rozumiem chodzi o pakowanie faceta za przeproseniem w dupę sztucznym penisem? To nie ******kie?

a robienie loda nie jest ******kie?

OMFG 29-03-06 12:39

Cytat:

Napisał Włóczykij
a robienie loda nie jest ******kie?

A co robiles laske swojej panience? XD

Włóczykij 29-03-06 12:48

Cytat:

Napisał OMFG
A co robiles laske swojej panience? XD

nie, ona mi robi. I dlaczego to nie jest ******kie, a jeśli "popchała" by mnie w tyłek, to miałoby być ******kie?

OMFG 29-03-06 14:54

Cytat:

Napisał Włóczykij
nie, ona mi robi. I dlaczego to nie jest ******kie, a jeśli "popchała" by mnie w tyłek, to miałoby być ******kie?

lol zatkalo mnie :yawn:

Redchemist 29-03-06 15:00

Zdecydowanie nic ciekawego:( Teraz i w przyszłości

Rojza Genendel 29-03-06 18:41

Cytat:

Napisał Marcos
Moja panna co prawda nie ma strapon-u, ale miekki vibrator z fiberskory i nie powiem - przyjemnosc jest ogromna jak sie ze mna bawi.

To co piszesz jest bardzo zachęcające. Przymierzamy się do tego od pewnego czasu... może w końcu poczynimy ten zakup.

Streets 03-04-06 19:20

jak kobieta proponuje coś takiego to wydaje mi sie dziwne ... ale nie wiem czemu jak chłopak cos takiego proponuje kobiecie to wydaje mi to nie ciekawie :| sztuczny "wacław" w tyłek kolesia?? heh?

OMFG 03-04-06 21:56

Co by nie bylo watpliwosci to mnie to totalnie nie kreci :yawn:

uległa 04-04-06 22:26

I brzmi co najmniej dziwnie ...

uległa 05-04-06 08:38

pozwala Ci na wkładanie tam paluszków?

OMFG 05-04-06 11:06

Cytat:

Napisał uległa
pozwala Ci na wkładanie tam paluszków?

Palec a sztuczny czlonek to zeczywiscie "PRAWIE" to samo... :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.