PDA

View Full Version : Moja dziewczyna myśli o wibratorze.. co wy na to Panie ??

marcin00
05-05-07, 11:33
Witam. pisze do Was z takim zapytaniem: moja dziewczyna kiedys podczas rozmowy rzucila hasłem ze fajnie byłoby mieć wibrator.. wibrator w niej a moj języczek pieści jej łechtaczke. W sumie do takich zabaw myśle ze ok. ALE.. oboje studiujemy w róznych miastach i zwykle widzimy sie w weekendy, czasem w ciągu tygodnia, moje pytanie (obawa) jest taka ze potem wibrator moze byc czesciej uzywany odemnie, albo jej cipka przywzwyczai sie do dobroci wibratora.. co myślicie o tym?? dodam ze oboje mamy po 21 lat.

Pozdrawiam

anduk
05-05-07, 12:12
nie ma co byc zazdrosnym o kawałek plastkiu :)

przecież masturbacja wibratorem to co innego niż seks z kimś kogo się kocha :)

angel
05-05-07, 16:14
Moim zdaniem też zupełnie nie masz sie co bać, bo i tak prawdziwego penisa nic nie zastąpi :) a zresztą lepiej chyba, żeby Twoja dziewczyna czasem korzystała z wibratora, gdy Ciebie nie ma obok, tym bardziej, że rzadko sie widujecie, niż gdyby miała wibrator zastąpić penisem, tyle że nie Twoim.

n00b
05-05-07, 17:06
Dziewczyny to dobrze mają, ciężko o odpowiednik wibratora dla facetów.

Szlajfka
05-05-07, 18:10
Ja też mam wibrator od dawna, a użyłam go może z dwa razy sama. Ze swoim tez się bardzo rzadko widuję, ale już wolę zaczekać nawe dwa miesiace na seks z nim niż uzywać tego badziewia. Wolę już masturbację z własnym palcem :P

DajMiTęNoc
07-05-07, 19:12
Nie wiem co tu panikowac. Moja jak zapytala nie czy mozemy kupic sobie wibrator bylem w szoku, ze tak to kobiete rozkrecilem a jednoczesnie myslalem, ze moze juz nie daje rady. Kupillem jej w prezencie po pierwszym razie poszedl w odstawke lezy w jej szufladzie i juz jest nie uzywany. Z tego co mi mowila to oprucz tego, ze czuc wibracje to nic nie daje, nie dochodzi tak daleko jak maly i mimo ze obrotowa glowka to, ze paluszki sa zwyniejsze i wiedza gdzie i z jaka sila pocierac.

Najlepszy test jesli kobieta bedzie bardziel wolala zabawke niz ciebie nie zdales egzaminu :yawn:

dzon
08-05-07, 00:32
Jestem Zonaty I Moja Chany Zapytala Kiedys Czy Bym Niekupil Jej Wibrator ,z Poczatku Zrobilo Mi Sie Lyso Ale Pomyslalem Nadttym I Kupilem . Czasami Jak Sie Kochamy To Go Biore I Ja Kocham Sam Lub Gadzetem Jak Chce, Jest To Wrecz Podniecajace, ...

m.r.rrudnicki
15-08-07, 09:26
http://www.matador.pl/skl...roducts_id=1402 a może ktoś może wypowiedzieć sie o tym lub podobnym lub w ogóle poradzić jaki według was nadawwałby sięna pierwszy zakup dla dziewczyny która nigdy wczesniej nie miałą takiej zabawki ;)

sweet_candy
15-08-07, 16:35
Skoro Ty możesz się zaspokajać to czemu Ona nie? To mogłoby być bardzo przyjemne... wibrator i język;)

Belleteyn
15-08-07, 16:38
Nie ma porównania między wibratorem a penisem. Nie ma się o co martwic.

AlinaK
15-08-07, 17:14
a może ktoś może wypowiedzieć sie o tym lub podobnym...

Taki lub podobny powinien być OK, tylko skonsultuj z nią rozmiar wibratora. Jak na pierwszy tego typu zakup ja bym sie zastanawiała czy aby nie będzie mnie za bardzo rozciągał.

Enea
16-08-07, 21:42
heh a jakbys sie czul z zakazem masturbacji i zadkim widywaniem z dziewczyna??? Niewiedze problemu...

Ja bedac z poprzednim partnerem kupilam wibrator i fakt chyba byl lepszy od faceta bo przynajmniej mialam kiedy chcialam, a nie raz na ruski rok :)
Nie wszystkim kobietom wystarczaja palce... mi na przyklad nie :)

YoungStallion
16-08-07, 21:58
nie dochodzisz przy palcowce? i czemu zakaz masturbacji?

moim zdaniem jesli kobitka ma ochote na seks ze mna to moze sie po cichu masturbowac czym i jak chce.

Enea
16-08-07, 22:04
nie jesli sama sobie ja robie.. mam bardzo malenkie dlonie :) Bez wibratora u mnie to to samo co zero masturbacji... Stad taki przyklad :)
Wibrator to tylko przyrzad do masturbacji, nic innego :) Zabawka :)
Kompletnie nie kumam o co chlopak sie martwi smieszne to