PDA

View Full Version : Wasze preferencje fryzurek 這nowych :)

qwerty20
12-07-05, 19:41
Podczas pieszczot z moja Ukochan troche mnie dra積i Jej w這sy 這nowe, nie jest ich jakos tragicznie duzo, ale s na g鏎ze (to akurat ok), po boku, wyglada nawet jakby przyslanialy troche to co najlepsze:(

Ja osobiscie chcialbym, zeby, zebymoja Ukochana mia豉 taki paseczek "u g鏎y" w mniej wiecej takim kszta販ie

\|||||||/
||||||
\||/
(*)
(za堯zmy ze gwiazdeczka do 貫chtaczka :) )

moze kiedys Ja do takiego przekonam...

pytanie do pa - czy wolicie miec TAM troszke wygolone?czy zostawione ,jak matka natura was obdarzy豉?

pytanie do pan闚:

1)czy wolicie jak wasze kobiety maj troszke przystrzyzone w這ski, czy zeby byly one "naturalne" (znaczy bez zadnych 軼ina)?
2)czy w這sy 這nowe partnerek nie przeszkadzaja wam w seksie oralnym?

radzio_z
12-07-05, 19:47
Ja preferuje w這ski wygolone ca趾owicie na zero. To oczywiste 瞠 w這sy przeszkadzaja w trakcie sexu orlanego. Jesli ich nie ma, li瞠sz i ca逝jesz g豉dk sk鏎e, jesli s to musisz je odgarnia.

qwerty20
12-07-05, 20:04
kurcze troche mi te w這sy na"rysunku" nie wyszly:P:P
sprobuje jeszcze raz
\|||||||/
..||||||
...\||/
...(*)

(kropkami sie nie przejmujcie, jakby ich nie bylo:P )

Gunman
12-07-05, 21:56
moze sie okazac ze te kropki cos znacza. bo jak jest wygolona to i kropki beda. a wtedy nie jest tak pieknie i gladko, sa tez czasami rozowe plamki itp. dlaego wole jak wloski sa tam gdzie byc powinny, ewentualnie ladnie przystrzyzone, ale nie golone.

Marceli
12-07-05, 22:42
Moja dziewczyna ma naturalne, niezbyt g瘰te i jest OK, mi to odpowiada. A podczas minetki dostarcza ca趾iem przyjemnych dozna ;)

Dodam jeszcze jedno pytanie do pa: czy w這sy u waszych partner闚 przeszkadzaj Wam, s oboj皻ne, lubicie ( naturalne, przystrzy穎ne, g豉dko)?

Jakub
13-07-05, 07:59
1) jednak wole przyszczy穎ne
2) owszem, ale mankamet zawsze mo積a 軼i望 ;) nawet podczas golenia mozna sie zabawi :P

Rojza Genendel
13-07-05, 09:25
Ja ju si na temat siebie wypowiada豉m wielokrotnie, a je郵i chodzi o facet闚 to wol wygolonych, aczkolwiek nie ma nieszcz窷cia, jak jest inaczej.

qwerty20
13-07-05, 10:32
Gunman-> no ja tez wole jak s przystrzyzone (nie calkowicie zgolone), ale po bokach mogloby ich nie byc...

Rojza Genendel
13-07-05, 10:41
Wi璚 masz 2 mo磧iwo軼i:
- zaakceptowa istniej帷y stan, co chyba nie powinno by problemem
- zaproponowa zmian, co jednak mo瞠 sprawi dziewczynie przykro嗆

qwerty20
13-07-05, 10:45
rojze:
1) nie no, oczywiscie, te w這ski nie s az tak straszne , po prostu chcialbym, by bylo ich troszke mniej
2) no wlasnie , a przykrosc (lub robienie z tego problem闚 w trakcie)to absolutnie nie wchodzi w gre.

a-fly-woman
13-07-05, 10:57
Je郵i chodzi o mnie to gol si na zero od dawna.
Je郵i chodzi o faceta to lubi jak facet nie ma zbyt du穎 w這sk闚, a ju takie wielkie k瘼y, gdzie trzeba szuka peniska, zupe軟ie mnie odstraszaj. :)

Talena
13-07-05, 11:07
a-fly-women===> a jak sobie potem radzisz? Jak mi odrastaja to nie umie ich dokladnie zgolic i mnie wszystko kluje hehe;-)

radzio_z
13-07-05, 11:45
- zaproponowa zmian, co jednak mo瞠 sprawi dziewczynie przykro嗆

Wyt逝macz mi, dlaczego propozycja zmiany intymnej fryzurki ma sprawi dziewczynie przykro嗆? Wszyscy powtarzaj tu na forum, jak wazna jest sztuka rozmowy i zrozumienia wzajemnych potrzeb w zwiazku. Od Ciebie skoleji dowiadujemy si, 瞠 jak quenty20 zapyta "Kochanie, mo瞠 zobaczyliby鄉y jak bedziesz wyglada nieco bardziej przystrzy穎na", to jego dziewczyna wpadnie w depresje :) .

Rojza Genendel
13-07-05, 12:05
Mo瞠 幢e to uj窸am troszku. Owszem, rozmawia trzeba. S jednak ludzie, a jest ich troch, m篹czyzn i kobiet, kt鏎zy na ka盥 sugesti zmiany wygl康u reaguj... no powiedzmy nieadekwatnie ;-) traktuj帷 to jako zamach na swoj wolno嗆. I post徙i na przyk豉d tak jak ja- i ka瞠 mu spie...
A mo瞠 si jej ten pomys spodoba?
Nie wiem, nie znam dziewczyny.

radzio_z
13-07-05, 12:25
traktuj帷 to jako zamach na swoj wolno嗆. I post徙i na przyk豉d tak jak ja- i ka瞠 mu spie...
A mo瞠 si jej ten pomys spodoba?
Nie wiem, nie znam dziewczyny.

Jestes tak bardzo przywi您ana do swojego futerka, 瞠 kazesz spie... ka盥emu kto cho odwazy si wspomnie o kr鏒szych fryzurkach?

Rojza Genendel
13-07-05, 12:26
Owszem, takiego mam focha.

radzio_z
13-07-05, 12:40
Mam dla Ciebie z豉 wiadomo嗆, bo dzi wielbicieli ca趾owitej natury to ze 鈍ieczk trzeba szuka. Nie twierdze 瞠 ich nie ma, ale.... wiesz o czym m闚i.

Zreszt sami przynajcie, 豉dniej wyglada tak:

http://projectvoyeur.com/content/images/3/460/46097/269988_63b77fd0.jpg

czy tak:

http://img2.amateri.cz/ama/users/22193/31518/467/198284.jpg

Rojza Genendel
13-07-05, 12:53
Ok, ok. Ja po prostu mam inne poczucie estetyki i na tym poprzesta闓y.

radzio_z
13-07-05, 12:57
Ok, ok. Ja po prostu mam inne poczucie estetyki i na tym poprzesta闓y.

Wiem wiem, ju o tym rozmawiali鄉y. Ja mam swoje zdanie a Ty swoje, ale wiedz 瞠 z tak fryzurka odrazu mo瞠sz i軼 do zakonu, bo trudno bedzie Ci znale嗆 wielbiciela takiego stylu.

Rojza Genendel
13-07-05, 13:04
Wiesz, ja na brak... eeee... elementu m瘰kiego w mojej sypialni si nie uskar瘸m. Przeciwnie- czasami mam wra瞠nie, 瞠 powinnam troch si ograniczy. No, chyba, 瞠 nazwiesz tych wszystkich facet闚 m璚zennikami, kt鏎zy zaciskaj z瑿y, 瞠by pawia nie pu軼i. Wszak przy kilkugodzinnym cunnilingusie by這by to trudne.

mirakla
13-07-05, 13:09
Ja osobi軼ie lubie jak facet ma 豉dnie kr鏂iutko przystrzyzone w這ski,nie na zero,
Ja sama te si gol,ale zostawiam zawsze taki paseczek,bo mi sie to podoba i 豉dniej chyba wygl康a niz z鏕e軟ie go豉 cipka.

a-fly-woman
13-07-05, 13:24
a-fly-women===> a jak sobie potem radzisz? Jak mi odrastaja to nie umie ich dokladnie zgolic i mnie wszystko kluje hehe;-)

Wszystko zale篡 od maszynki (ja u篡wam trzy mach). A je郵i o k逝cie - kwestia przyzwyczajenia.

Kolo
13-07-05, 20:18
hejka a ja mam taki problem troche tych w這s闚 mam, a wr璚z baardzo du穎 i jestem prawiczkiem;P i jak my郵icie czy lepsze b璠zie dla dziewczyny pierwsze wra瞠nie z ow這sionym czy 造sym penisem(okolicami penisa):P

Rojza Genendel
13-07-05, 20:23
Zale篡 od dziewczyny oczywi軼ie.

mirakla
13-07-05, 22:35
hejka a ja mam taki problem troche tych w這s闚 mam, a wr璚z baardzo du穎 i jestem prawiczkiem;P i jak my郵icie czy lepsze b璠zie dla dziewczyny pierwsze wra瞠nie z ow這sionym czy 造sym penisem(okolicami penisa):P
Najlepiej chyba p馧 na p馧 czyli niebyt ow這siony ale i nie go造-czyli taki wystrzuzony(taki jak lubi;))

Kolo
13-07-05, 23:06
a mo瞠 powiedz mi troche dok豉dniej, np: czy moszna ma by wygolona czy te maja w這sy pozosta i czy wygolic tak aby nie dotyka造 muszelki podczas stosunku czyli u podstawy penisa i zostawi tylko u g鏎y

Rojza Genendel
13-07-05, 23:11
Ja lubi, jak jest totalnie wygolony.

Avery
13-07-05, 23:41
tylko puzniej po takim wygoleniu to strasznie k逝je.chyba ze dla kogos wy鄉ienitego....

radzio_z
14-07-05, 01:09
Ja lubi, jak jest totalnie wygolony.

Widze 瞠 by mnie polubi豉, ale ja Ciebie nie.

Nie uwa瘸sz 瞠 to lekko nie uczciwe. Tw鎩 partner ma by wygolony, schludny i zadbany, a Tobie wolno pozostac tak jak Ci natura stworzy豉. Nie uwa瘸sz 瞠 facetom mo瞠 si podobac Tw鎩 wygoliny srom z takiego samego powodu z jakiego Tobie podoba si wygolony penis.

Kolo
14-07-05, 10:00
Widze 瞠 by mnie polubi豉, ale ja Ciebie nie.

Nie uwa瘸sz 瞠 to lekko nie uczciwe. Tw鎩 partner ma by wygolony, schludny i zadbany, a Tobie wolno pozostac tak jak Ci natura stworzy豉. Nie uwa瘸sz 瞠 facetom mo瞠 si podobac Tw鎩 wygoliny srom z takiego samego powodu z jakiego Tobie podoba si wygolony penis.
popieram w 100% ja te wole wygolone :razz:

mirakla
14-07-05, 10:24
a mo瞠 powiedz mi troche dok豉dniej, np: czy moszna ma by wygolona czy te maja w這sy pozosta i czy wygolic tak aby nie dotyka造 muszelki podczas stosunku czyli u podstawy penisa i zostawi tylko u g鏎y
Na mosznie w這sy mog zosta,chyba 瞠 naprawd masz ich tam du穎 to lekko przystrzc.Ja lubi gdy facet ma kr鏂iutkie w這sy u nasady penisa.

nobody
22-08-05, 20:38
http://www.lapanse.com/pages/images/pubs/pub_du_jour/gucci_point_g_spot.jpg

to fajnie wygl康a ^^

zboczuszek
23-08-05, 15:52
moim zdaniem dziewczyna powinna miec troche wloskow przeciez to jest kobiecosc!!!!

Avery
23-08-05, 16:20
dla mnie nie musi byc lysa ale nie moze tez hodowac tam k豉k闚.

Zoom
25-08-05, 13:37
Mysle ze jesli chodzi o facet闚 kobiety chyba nie przyk豉daja zbytnio wagi czy sa owlosieni czy nie. Przeciesz wszystko co najwazniejsze wystaje sporo poza poziom ;) Jesli chodzi o ow這sienie kobiet jak sami wiecie jest troszke inaczej... Ja osobi軼ie nie chcia豚ym b陰dzi w "d簑ngli" w poszukiwaniu 貫chtaczki :D

breathed
29-08-05, 15:08
Osobi軼ie wol kobiety przystrzy穎ne ni wygolone. Raz, 瞠 odrosty troch k逝j w policzki, wargi i j瞛yk ;) a dwa, 瞠 wygolona kobieta jako za bardzo mi przypomina dziecko - a ja preferuj dojrzalsze :).
A je郵i o te dwa zdj璚ia kt鏎e by造 prezentowane to mimo wszystko wybra豚ym t pani u g鏎y z naturaln "d簑ngl"...
W這ski zawsze mo積a odgarn望 wraz z wargami a wtedy jest swobodny dost瘼 do 廝鏚e趾a :D

Bender
29-08-05, 15:40
Mi niedawo sie zmienil poglad i lubie lekki zaroscik tam... "angielski trawniczek" ;) Choc od czasu do czasu taka gladka tez ma swoje plusy - dlatego najlepiej na zmiane :P (tak jest u mnie, tzn jej)
A wlsoki maja jescze jeden plus - mowi sie o chigienie, tu sie zgodze, jednak takie wloski zatrzymuja ten zapaszek cipczki i... jest poprostu przyjemniej :)
A z 2 zdjec wybralbym 2 :P

Zebu
16-10-05, 16:37
Ja musz si przyzna, 瞠 wol kobiety, z naturalnym ow這sieniem. Nie razi mnie nawet obfity zarost. Na przyk豉d, taki widok,
http://photos1.blogger.com/img/85/5318/640/7.jpg
nie wywo逝je, u mnie, 瘸dnych negatywnych odczu. Oczywi軼ie wol, kiedy, w這sy 這nowe, nie wystaj poza lini bielizny.

Shaikura
16-10-05, 17:12
a ja jestem wygolona na lyso i nie wyobrazam sobie jak bym miala zapuscic tam dzungle.... bym nie mogla spojrzec w dol :/ A u facetow lubie tesz wygolone na lyso ale moj chlopak narzeka ze po takim goleniu kluje i swedzi wiec jest ustepstwo i jest tam przyciety na krociutko. He he. Przypomnialo mi sie jak go straszylam ze jak nie bedzie golil sie przed robieniem mi minetki to ja zrobie sobie dredy na dole :D

Rojza Genendel
16-10-05, 17:15
Ja lubi, kiedy facet si nie ogoli przed robieniem mi dobrze j瞛ykiem. Albo je郵i w og鏊e si nie goli i ma brod.

myszaty
16-10-05, 17:29
A ja jestem wielbicielem cipek podgolonych :)

Mota
18-10-05, 09:03
Z kolei ja wygl康a豚ym chyba 鄉iesznie, gdybym si ca趾iem wygoli. No vo jak wygl康a豉by wygolona wyspa po鈔鏚 w這s闚 na brzuchu i udach? Wi璚 to do嗆 indywidualna sprawa. Nie u ka盥ego ch這pa wygolenie si przyniesie pozytywny efekt. Dlatego ja przystrzugam si maszynk na jakie 12 mm i jest mi z tym dobrze. Moja kobitka r闚nie nie narzeka :-)

Nacho
18-10-05, 12:29
Oczywi軼ie do minetki to sie przydaj przyciete , bo jak w這sy miedzy z瑿ami zostaj to wtedy zaduzo czasu sie zajmuje ich wyjmowaniem zamias pie軼i dalej dziewczyne.

mirakla
18-10-05, 13:49
a ja ostatnio wpad豉m na fajny pomys-瞠by rozjasnic sobie w這ski wod utlenion,do嗆 zabawnie to wygl康a;)

Sedzia
18-10-05, 14:45
Ja chcia豚ym 瞠by moja kobieta mia豉 troche w這sk闚 tam bo jest wygolona na 造so ale niewiem jak to jej powiedzie.

PS: strasznie lubie zapach cipeczki i ten przepyszny nap鎩 mi這軼i :P kt鏎y potem przez d逝gi czas zostaje na moich ustach :P

ona sama
18-10-05, 15:15
[QUOTE=nobody]http://www.lapanse.com/pages/images/pubs/pub_du_jour/gucci_point_g_spot.jpg
Ciekawe gdzie ta pani robi豉 t fryzurke? :D

W堯czykij
18-10-05, 15:57
no powiedzmy nieadekwatnie ;-) traktuj帷 to jako zamach na swoj wolno嗆. I post徙i na przyk豉d tak jak ja- i ka瞠 mu spie...

gdybyb ja poprosi dziewczyn o zgolenie w這s闚, a ona kaza豉 by mi s******** to s*******i豚ym i to z przyjemno軼i. Normalna osoba odpowiedzia豉by, 瞠 nie zgoli, bo [i tu jakie powody], a nienormalna ka瞠 s********. Szkoda.

Rojza Genendel
18-10-05, 16:02
Zawsze na pocz徠ku znajomo軼i otwarcie komunikuj, czego nie 篡cz sobie wys逝chiwa.
I w豉郾ie o tej rzeczy zawsze tak m闚i.
Wi璚 je郵i do kogo na pocz徠ku nie dotrze, to jest problem.

W堯czykij
18-10-05, 16:36
brzmi do嗆 radykalnie. Wygl康a to tak, 瞠 to facetom ma zale瞠 na Tobie, a Tobie oni "zwisaj". No je郵i tak, to rzeczywi軼ie 豉two jest powiedzie "sp...".

A gdyby Ci zale瘸這 - nie powiedzia豉bys tak. Nie m闚i, 瞠 zgodzi豉by si, ale odm闚i豉by troch kulturalniej i z usmiechem (zreszt tak to powinno by zrobione).

myszaty
18-10-05, 16:40
Zawsze na pocz徠ku znajomo軼i otwarcie komunikuj, czego nie 篡cz sobie wys逝chiwa.

Czy to oznacza, 瞠 ju na pocz徠ku nowej znajomo軼i, dajesz ultimatum , tudzie wprowadzasz co w rodzaju zakazanych temat闚 ?

Nacho
18-10-05, 22:51
no no z tym rozsjasnieniem to ciekawy pomys heh . Ja te kiedys nakreca貫m dziewczyne by przesta陰 tak na chwile sie goli bo bym chcia zobaczy jak w nieogolonej wyglada ale ona jednak lubi豉 sie goli bo co troszke odros造 to juz je zgoli豉 heh

myszaty
19-10-05, 00:06
Mog貫 nam闚i J na tupecik :yawn:

Mr.T
05-08-06, 15:33
Naturalne wloski mojej kobiety nie sa przesadnie obfite i do tego calkiem ladnie sie ukladaja ^^

Powiedzmy, ze mam pewne doswiadczenie z roznymi fryzurami (lub ich brakiem ;) ) i, mimo wszystko, wole naturalne owlosienie.
Wg mnie dodaje to jej kobiecosci. Fatk, czasem wlosy w ustach podczas pieszczot nieco przeszkadzaja, ale mozna sie do tego przyzwyczaic.

Generalnie: naturalnemu owlosieniu lonowemu mowie TAK :yawn:

cezar27
05-08-06, 17:17
Ja preferuje przystrzy穎ne w這ski, ewentualnie ca趾iem na 造so, naturalne ow這sienie zbyt cz瘰to przeszkadza przy pieszczotach j瞛yczkiem.

Co do golenia si z uwagi na potrzeby partnerki, to jeszcze si z tak propozycj nie spotka貫m, ale gdyby mia這 to sprawi jej przyjemno軼 to nie m闚i nie:)

nova6
10-08-06, 16:49
Gole sie tylko by facetowi by這 milej i 豉twiej,cierpie bo gdy odrasta to pieszcze, szczypie i swedzi,jest do nieczego poprostu. Ale robie to dla niego, i jestem zirytowana ze on nie goli sie ani tam na dole dla mnie, ani pod pachami,na klacie itp. Bo m篹czy幡i niby nie musz :/

nova6
10-08-06, 16:54
M鎩 facet goli jajka , strzy瞠 w這sy nad penisem bo go o to poprosilam.

To ci bardzo zazdroszcze, bo m鎩 nie chce, raz ogoli i go piek這 tak jakmnie, wiec stwierdzi, 瞠 nigdy wiecej.

nova6
10-08-06, 17:02
A jak mog豉bym go przekonac by sprobowa jeszcze raz...jakies rady?

nick
10-08-06, 17:23
dok豉dnie, ja sam z siebie raz sobie podci貫m dosyc krotko w這sy nad penisem i swedzia豉 piek這 jak cholera, ale prze豉ma貫m sie i zrobi貫m to drugi raz, i juz wogole nie piek這, juz sk鏎a by陰 przyzwyczajona

Rojza Genendel
10-08-06, 18:08
Bo m篹czy幡i niby nie musz :/
Bo nie musz. Nikt nie musi, bo z tego co wiem depilacja nie jest nakazana ani przez prawo, ani przez religi.
Robimy to bo chcemy.
Nie robimy tego bo nie chcemy.
A dlaczego chcemy lub nie chcemy, to ju inna bajka.

InKa
31-08-06, 12:40
no i ***... :/ ja juz nie wiem czy lepiej miec golutka (na zero) czy busz...

marihuanaaaaa
31-08-06, 13:06
Ja osobi軼ie wol by ca趾owicie ogolona!

loup
05-09-06, 16:15
Ostatnio marz by moja Ukochana wydepilowa豉 sobie w這ski przy cipce (niekoniecznie na 這nie), wspomina貫m jej o tym ju kilka razy i widz 瞠 czasami je przycina, mam wi璚 nadziej 瞠 nie b璠 mia problem闚 z przeforsowaniem pomys逝 na kompletn depilacj. Uwielbiam robi jej minet, ona te to uwielbia, a brak w這sk闚 zdecydowanie u豉twi豚y spraw (o ile ona b璠zie si czu豉 komfortowo).
Sam podcinam sobie w這sy 這nowe i nie widz sprzeciwu z jej strony, chocia ostatnio my郵 nad czym dok豉dniejszym i trwalszym - na przyk豉d plastry.

Soniczny
06-09-06, 09:42
Ostatnio marz by moja Ukochana wydepilowa豉 sobie w這ski przy cipce (niekoniecznie na 這nie), wspomina貫m jej o tym ju kilka razy i widz 瞠 czasami je przycina, mam wi璚 nadziej 瞠 nie b璠 mia problem闚 z przeforsowaniem pomys逝 na kompletn depilacj. Uwielbiam robi jej minet, ona te to uwielbia, a brak w這sk闚 zdecydowanie u豉twi豚y spraw (o ile ona b璠zie si czu豉 komfortowo).
Sam podcinam sobie w這sy 這nowe i nie widz sprzeciwu z jej strony, chocia ostatnio my郵 nad czym dok豉dniejszym i trwalszym - na przyk豉d plastry.
Uzycie plastrow w miejscu intymnym ?? w zyciu a po smierci wcale...

A szczypanie i swedzenie sa tylko na poczatku, jesli depiluje sie na bierzaco tzn co 2-3 dni to naprawde jest wszystko ok.
Ja uzywam zelu do golenia w celu zmiekczenia wloskow i po wszystkim jest naprawde gladkow i przyjemnie a nawet juz podraznienia tak szybko nie wystepuja.

loup
06-09-06, 21:38
Nie wiem jak to jest bo nigdy plastr闚 nie u篡wa貫m, ale przecie z b鏊u nie umr :-)

hunter85
07-09-06, 13:45
Generalnie: naturalnemu owlosieniu lonowemu mowie TAK :yawn:

ale peru趾om m闚isz nie ;)?

Generalnie nie mam nic przeciwko puki jest w miare kontrolowane... jak zaczyna si robi bush to juz radzilbym lekko rozrzedzi :P

padme
07-09-06, 22:51
A m鎩 Kuba uwa瘸, 瞠 z 這niaczkami wygl康am fajniej/lepiej. To nie gol (-:

iceman00
26-09-06, 00:14
moze tu mi ktos pomoze, bo na moim temacie nie uzyskalem odpowiedzi;)

Dziewczyny jak golicie calutkie wlosy lonowe, u mojej dziewczyny zawsze cos zostanie, dodam ze ona goli kremem. Moglaby mi ktoras z was pomoc, bede wdzieczny

mistique
26-09-06, 10:15
Po kremie rzeczywi軼ie cz瘰to zostaj te najmocniejsze w這sy. Pozycja ginekologiczna przed lustrem i poprawi maszynk albo p瘰et (albo po prostu kremem punktowo)

Scarlet
26-09-06, 20:03
Uzycie plastrow w miejscu intymnym ?? w zyciu a po smierci wcale...

A szczypanie i swedzenie sa tylko na poczatku, jesli depiluje sie na bierzaco tzn co 2-3 dni to naprawde jest wszystko ok.
Ja uzywam zelu do golenia w celu zmiekczenia wloskow i po wszystkim jest naprawde gladkow i przyjemnie a nawet juz podraznienia tak szybko nie wystepuja.

Ale ja nie moge si tak goli bo jak dostane uczulenia to na 2 tyg Potem znowu ogole i znowy to samo Ja wpadlam na pomys masochistyczny-p瘰eta
A swoj drog plastry te s ok cz這wiek troche pocierpi ale potem jaki efekt:rockon:

kooleerek
30-10-06, 11:07
Nie chc zak豉da nowego tematu, wi璚 zapytam tutaj.
Od dawna namawiam moja partnerk do ogolenia cipeczki. Mam z tym ma造 problem, gdy ona uwa瘸, 瞠 odrastaj帷e w這ski bol.
Co w tym jest, bo gdy ja wr鏂i貫m ze szpitala po operacji na wyrostek robaczkowy i odrasta造 mi w這sy, kt鏎e kazali mi ogoli, to troch si wtedy nacierpia貫m i ona to dobrze pami皻a.
Czy to by造 tylko moje odczucia, czy kobieta odczuwa to podobnie.
Podzielcie si swoj wiedz. Mo瞠 jak jej poka輳 to co tu napiszecie to si przekona.
Pozdrawiam.

Szlajfka
30-10-06, 11:24
To rzeczywi軼ie mo瞠 by nieprzyjemne je郵i si czeka nie wiadomo ile. Je郵i si b璠zie goli regularnie np. co 2-3 dni to nie zd捫 odrosn望 na tyle 瞠by zacz望 bole. Chyba, 瞠 b璠zie u篡wa plastr闚 lub depilatora to mo瞠 to robi rzadziej. Ja osobi軼ie gol si tam przy wargach co kilka dni a wy瞠j, nad cipk depiluj 瞠by nie robi造 si krostki i to jest dla mnie najlepszy spos鏏. Ale m闚i, je郵i b璠zie goli cz瘰to jak tylko zaczn odrasta to nie ma si造 瞠by j bola這 :)

Ziom
30-10-06, 11:28
Mnie tam nigdy nie bola造. No mo瞠 na pocz徠ku za pierwszym, drugim razem. A potem ju z g鏎ki. I nie m鏬豚ym powr鏂i do futerka, nigdy :p

Nicol
31-10-06, 22:57
ja sobie gole do rora i wiekszosc facetow tak woli przynajmniej ci z kturymi bylam a jesli chodzi omnie to obojenie mi czy facet jest owlosiony czy nie

Bender
31-10-06, 23:10
Nicol... nie czepiam sie bledow... ale rzucic okiem na to co wyszlo spod palcow wypadaloby ;/

Abegan
01-11-06, 00:22
Ja wole wygolone, ewentualnie z jak捷 "fryzurk" niewielk... Tym samym si odwdzi璚zam Mojej Lubej - ona lubi jak si gol "na zero" lub jak co "wymy郵" :-)

foksia
01-11-06, 16:51
a ja w豉郾ie odwrotnie,
po ponad 3 latkach systematycznego golenia, stwierdzi豉m 瞠 zapuszczam sobie tr鎩k帷ik
faceta ju nie mam, minetki nikt nie b璠zie mi robi

jumper11
01-11-06, 17:39
moja dziewczyna przy pierwszym francuzie byla totalnie zarosnieta (jeszcze nigdy nie goli豉) gdy drugi zraz zabra貫m si za francuza patrze a tam tylko waziutki paseczek z przodu - u豉twi這 to sprawe

Bender
01-11-06, 22:46
Foksia - no jaka szkoda ze jeden facet jest tylko na swiecie ;)

szalonyjarek
02-11-06, 08:35
Ja lubi zaro郾i皻 cipk mojej dziewczyny - mnie to podnieca, zreszt nie tylko mnie -jak byli鄉y na pla篡 nudyst闚 to mia豉 powodzenie najwi瘯sze spo鈔鏚 jej kole瘸nek,kt鏎e gol sobie ca這嗆 albo zostawiaj paseczek -i nie dlatego,瞠 one s niby mniej atrakcyjne -(to naprawd fajne laski) ale w豉郾ie dlatego,瞠 wyr騜nia豉 j ow這siona cipka... A tak na marginesie mo積a zrobi minetk i nie mie problem闚 z w這skami 這nowymi...

foksia
02-11-06, 16:00
Bender - by jeden przez d逝窺zy czas ale ju go niema, a na nowego si nie zapowiada
co do niegolenia w這sk闚 to wygl康a to ca趾iem intryguj帷o :]

My.Wave
02-11-06, 23:14
osobi軼ie nie przepadam za zgoleniem wszystkiego do zera, ani u siebie, ani u mojej pani:) Kr鏒ko 軼i皻a fryzurka w tr鎩k帷ik bardzo mi sie u niej podoba:)

bondage
03-11-06, 17:11
nigdy nie ogol si do zera, a mojemu skarbowi te to si nie podoba, wi璚 wcale nie ma zwolennik闚 natury tak ma這:)w oralu zupe軟ie nie przeszkadza

My.Wave
04-11-06, 10:59
pod warunkiem, 瞠 s odpowiednio przyci皻e.. bo za d逝gie niestety,ale przeszkadzaj, przynajmniej mi, gdy dogadzam lepszej po堯wce..

mozg
04-11-06, 11:12
Bender - by jeden przez d逝窺zy czas ale ju go niema, a na nowego si nie zapowiada
co do niegolenia w這sk闚 to wygl康a to ca趾iem intryguj帷o :]
Intryguj帷o, a czasami nawet przera瘸j帷o ;)

Szlajfka
04-11-06, 13:50
A mi sie zawsze wydawa這 si 瞠 przyci皻e w這sy k逝j.

mozg
04-11-06, 17:02
Przyci皻e tak, ale ogolone? ;)

Szlajfka
04-11-06, 18:12
No ogolone nie k逝ja, dlatego zawsze gol a nie przycinam ;)

czolg
30-11-06, 15:04
Najlepiej na 造so i do tego wytatuowa swastyke... Albo, dla hardcorowych, fryzurka na -1?
Zawsze powtarzam, 瞠 natura tworzy najpi瘯niejsze rzeczy, i nie nale篡 jej ca趾owicie zmienia. mo積a co prawda podci帷 tu i 闚dzie... ale skoro te w這sy tam s, to s w jakim celu. I wcale nie przeszkadzaj, a przynajmniej nie mi... Pozdrawiam!

hefalumpka
30-11-06, 16:53
Jak przeczytalam jak jakiejs dziewczyny chlopak nie chce sie golic pod pachami i tam na dole to az pozazdroscilam.... Ja swojemu musialam awanture zrobic zeby sie nie golil pod pachami i w miejscu intymnym. A tak sie rwal do tego. Nienawidze jak chlopak ma ogolonego i jeszcze goli pachy;/ Sama gole sie tylko dlatego ze on mnie o to poprosil i robie to tylko przed stosunkiem;p Zreszta zdaje sobie z tego sprawe ze mu wloski moga przeszkadzac - a nieraz on sam mi podpowiada jak mam golic (jako ze mam naturalnie smieszny kolor wloskow nigdy na zero mi nie pozwala sie golic:( i ni kija go przekonac nie idzie:()

magius28
01-12-06, 11:22
Mnie tam nie przeszkadzaj w這ski 這nowe w pieszczotach oralnych, chocia dla mnie bardziej estetycznie i przyjemniej wygl康aj wydepilowane (ogolone) kobiece wdzi瘯i. Mo瞠 nie koniecznie zupe軟ie na zero, ale z jakim paseczkiem czy tr鎩k帷ikiem.
Sam, na pro軸 mojego kochania, gol si i nie mam z tym najmniejszych problem闚.

(jako ze mam naturalnie smieszny kolor wloskow nigdy na zero mi nie pozwala sie golic:)

Wybacz ciekawo嗆, ale 鄉ieszny kolor w這s闚?? jaki to jest 8)

czolg
06-12-06, 17:41
zielony naturalny nie jest... ale by豚y zabawny ;)

Bouncy Dee
06-12-06, 23:25
radzio_z - mmmm apetyczna fotka ta druga ;). Odrazu nabralem ochoty zeby tej malolacie (hehe starszej o niebo ode mnie :P) zrobic fiziu-miziu :yawn: . Ja tam wole lekko owlosione, badz calkowicie ogolone. Moze byc np. taki paseczek jedynie leciutko skrywajacy to co najladniejsze ;) . Ja czasem sie gole w miejscach intymnych, ale powiem ze ogolenie niektorych rzeczy jak np. wlosow na mosznie niejest latwe ;p.

Asiunia
11-12-06, 22:59
cokolwiek chyba musi pozosta, dla jakiejkolwiek naturalno軼i :>
tak jak paseczek. osobi軼ie sobie zostawiam go zawsze :P

Loooover
11-12-06, 23:03
Tragicznie przeszkadza w sexie oralnym.. bo wtedy predzej j瞛yk dr皻wieje :D Juz po 10 min siada j瞛yk :/ bo zawsze s jakie niedogolone do ko鎍a czy co.. najlepiej gdyby by這 to miejsce bez w這s闚, wtedy moznaby j瞛ykiem je寮zi :) Pozdrawiam.

Madziusia
28-12-06, 20:16
ja gole na zero ;) moj facet tez ;)

Maszyna
29-12-06, 12:44
Ja sobie ostatnio zgoli貫m :P i ju chyba nigdy tego nie zrobie. Boli jak s****, jakbym mia wlozonego je瘸 do gaci :)

zbigi
07-01-07, 23:14
Ja sobie ostatnio zgoli貫m :P i ju chyba nigdy tego nie zrobie. Boli jak s****, jakbym mia wlozonego je瘸 do gaci :)

ANO COS OTYM TEZ WIEM HE HE PRZE.....E:knockout:

Quiksilver
08-01-07, 11:54
Ja gol i to juz od dlugiego czasu zupelnie na zero. Nie ukrywam ze moja partnerka jest z tego powodu bardzo zadowolona. Przynajmniej po naszych zabawach nie musimy wyka豉czkami w這sk闚 sobie wyjmowa :) Po za tym... Bez jest wygodniej i przyjemniej :):lol:

barbi
12-01-07, 05:11
mam naturalnie sk徙e ow這sienie dos這wnie kepke ale i tak j podgalam

gdy widze na basenie m這de dziewczynyz wystajacym futrem to mysle ze warta這 by troche podgolic wyglada to estetyczniej

bsk
12-01-07, 19:29
barbi a ile ty masz wiosenek

barbi
13-01-07, 05:54
dziwisz sie bo napisa豉m ze mam ma這 w這sk闚 這nowych taka jest moja uroda mam skape ow這sienie i w cale z tego powodu nie p豉cze 17,8mam

Abegan
13-01-07, 06:47
Goli, goli, goli... faceci te!

biker
13-01-07, 20:56
A ja jajeczka mam wydepilowane. Ale nie woskiem. Po prostu po k徙ieli, kiedy sk鏎a jest nagrzana siada貫m z p瘰et i po kilku takich kilkuminutowych seansach efekt jest bardzo bardzo zadowalaj帷y. I to wcale nie boli... A na g鏎ze ostrzy穎ne na 0 (nie golone, bo mnie sypa這).

CzarnY_2000
13-01-07, 21:19
mam naturalnie sk徙e ow這sienie dos這wnie kepke ale i tak j podgalam

Barbi a moze doda豉by swoj fotk na BT. Ocenilibysmy twoje ow這sienie. Co Ty na to?

julianna
16-01-07, 17:05
A ja jajeczka mam wydepilowane. Ale nie woskiem. Po prostu po k徙ieli, kiedy sk鏎a jest nagrzana siada貫m z p瘰et i po kilku takich kilkuminutowych seansach efekt jest bardzo bardzo zadowalaj帷y. I to wcale nie boli... A na g鏎ze ostrzy穎ne na 0 (nie golone, bo mnie sypa這).
to zanim sko鎍zysz wyrywac ostatni w這sek to pierwszy juz jestznowu tej samej co przed wyrwaniem
syzyfowa praca

DarkAngel
16-01-07, 17:12
Ja mam ogolon ca這嗆, j康ra r闚nie na 0.
Je郵i chodzi o Kobiet - preferuj to samo, czyli na 0 ;).
Bez 瘸dnych dziwactw ;).

DarkAngel
16-01-07, 19:25
paseczk闚 tez nie ?;)
Paseczek ew. mo瞠 by, aczkolwiek preferuj bez.
Nie wiem ;). Jako嗆 paseczek traktuj jako udziwnienie.
Nie kr璚i mnie to, wi璚... po co ma by? :D.

Tak czy siak nie mam nic przeciwko ;).

Rojza Genendel
16-01-07, 19:36
Nie wiem ;). Jako嗆 paseczek traktuj jako udziwnienie.
Nie kr璚i mnie to, wi璚... po co ma by? :D.

Ja te nie lubi paseczk闚. S zbyt dziwaczne jak dla mnie.

julianna
16-01-07, 19:49
ja tez nie lubie sie z tym bawic i w zasiedzie niczemu to nie s逝zy

Poli
21-01-07, 21:05
Ja przewaznie zostawiam sobie paseczek, kiedys eksperymentowalam z roznymi dziwnymi wzorkmi ale zawsze konczylo sie to podraznieniem. Fryzurka na 0 nie kreci mnie i kojarzy mi si z dzieckiem.
Natomiast u faceta preferuje przystrzy瞠nie maszynka elektryczna, na najkrotsza dlugosc , czyli 3 mm, na 造so takza mi si nie podoba. Chciaz same jajeczka czemu nie, napewnio wyglada to estetycznej jesli facet ma ciemne i bujne owlosienie.

a jeszcze dodam co preferowali moi byly. B璠帷 z moim mezulkiem zawsze golilam sie i zostawialam sobier paseczek. Po pewnym czasie proslil mnie 瞠bym przestala sie goli, poniewaz chce mnie naturalna;). Obecny takze pyta sie mnie po co tam sie gole, poniewaz wloski tam sa potrzebne i ochraniaja przed bakteriami (to samo powtarza moja ginoekolog).

Jajcus
21-01-07, 22:23
Ja jak najbardziej wol ow這sione cipki. Czy przystrzy穎ne, czy naturalne, to ju zale篡 od cipki i preferencji w豉軼icielki. Na zero to tak jako 造so ;-) Chocia, niekt鏎e nawet 造se wygl康aj ca趾iem apetycznie. :)
Dziewczyny nie g鏊cie/depilucie cipek na zero tylko dlatego, 瞠 kto wam powiedzia, 瞠 naturalnej nikt nie b璠zie chcia! W這ski te niekt鏎zy lubi :)

zi3c
22-01-07, 09:53
Ja jak najbardziej wol ow這sione cipki. Czy przystrzy穎ne, czy naturalne, to ju zale篡 od cipki i preferencji w豉軼icielki. Na zero to tak jako 造so ;-) Chocia, niekt鏎e nawet 造se wygl康aj ca趾iem apetycznie. :)
Dziewczyny nie g鏊cie/depilucie cipek na zero tylko dlatego, 瞠 kto wam powiedzia, 瞠 naturalnej nikt nie b璠zie chcia! W這ski te niekt鏎zy lubi :)
Fryzurki warto zmienia bo taki szczeg馧 zawsze jednak urozmaica 篡cie seksualne. Ja osobi軼ie nie nawidz mie u siebie takich kud堯w d逝gich, wiec zawsze podcinam i dosy cz瘰to jajeczka s na 0 wygolone.

C.O.Para
27-01-07, 16:44
Depilujemy sie na zero, (czasami prawie na zero) oboje, estetyczne, higieniczne, Tak nam sie podoba:rolleyes:

Bouncy Dee
27-01-07, 19:19
Fryzurki warto zmienia bo taki szczeg馧 zawsze jednak urozmaica 篡cie seksualne. Ja osobi軼ie nie nawidz mie u siebie takich kud堯w d逝gich, wiec zawsze podcinam i dosy cz瘰to jajeczka s na 0 wygolone.

Czym i jak golisz jajka? Ja sobie niewyobrazam jak mozna np. golic jajka maszynka zwykla. I do tego Bic :| .

DarkAngel
27-01-07, 19:38
Czym i jak golisz jajka? Ja sobie niewyobrazam jak mozna np. golic jajka maszynka zwykla. I do tego Bic :| .
No ja tak gol ;].
Na pocz徠ku si troch zacina貫m, z czasem jednak wiesz jaki nacisk, pod jakim k徠em musisz u這篡 i z kt鏎ej strony jecha, w jakich strefach... Rezultat? Dok豉dnie ogolone jajka + brak zaci耩..
Kwestia praktyki ;].

zi3c
27-01-07, 21:49
Dok豉dnie tak! Tak jak ze wszystkim, kwestia wprawy/praktyki. Zreszt ostatnio korzystam z depilatora od mojej :) tzn. zak豉dam specjaln nak豉dk (co jak maszynka) i jad na sucho bez obaw. Efekt r闚nie dobry a i nie sw璠zi tak jak po golarkach.

Bouncy Dee
29-01-07, 14:49
No ja tak gol ;].
Na pocz徠ku si troch zacina貫m, z czasem jednak wiesz jaki nacisk, pod jakim k徠em musisz u這篡 i z kt鏎ej strony jecha, w jakich strefach... Rezultat? Dok豉dnie ogolone jajka + brak zaci耩..
Kwestia praktyki ;].

Hehe horrror! Niewyobrazam sobie sie zaciac na jajkach :P . Naprawde, szczerze Ciebie DarkAngel podziwiam, ze potrafisz cos takiego :D. Boze przeciez, to tam takie jakies cieniutkie to wszystko i wrazliwe itp, ze ja sie dziwilem jak mozna sie ELEKTRYCZNA 8) maszynka golic, a co dopiero zwykla i do tego jeszcze BIC!!! Hehe jestes moim idolem xD :D

DarkAngel
29-01-07, 14:54
:cool: :) :lol: :lol: :lol:
Bouncy Dee - tak, jak napisa貫m - kwestia praktyki.
Poza tym nie jest tak ci篹ko, jak Ci si wydaje..
Zauwa, 瞠 j康ra "kurcz" si od zimna, strachu itp.

Wystaw przed siebie maszynk BICa, popatrz na ostrze, zbli do j康er i zobacz reakcj :P:P:P. U mnie przynajmniej na pocz徠ku golenia efekt by prawie natychmiastowy. Nieco si kurczy造, a sk鏎a stawa豉 taka "inna" :). Wiadomym jest, 瞠 nie bra貫m maszynki i nie je寮zi貫m, tylko pomagaj帷 sobie drug r瘯 "rozprostowywa貫m" sk鏎 w miejscu, kt鏎e chcia貫m ogoli z w這s闚 i... jecha貫m ;).

Nie taki diabe straszny jak go maluj ;P.

PS. Ale autograf i tak mog da :P.

Belleteyn
29-01-07, 14:56
Ja mam z貫 wspomnienia, po tym gdy m鎩 facet niedok豉dnie ogoli si nad jajkami i tak mnie poobciera i pok逝 tymi w這skami, 瞠 masakra.
Wol podci皻e nad i jajka na zero.

Bouncy Dee
29-01-07, 17:23
Hehehe :razz: . Jo dawaj autograf :D. No nic to sprobuje, ale i tak wroze sobie bol i nerwy hehe :P. A na samych jadrach, to troche trudno dopasowac sie maszynka, zeby zgolic nierobiac sobie krzywdy, przynajmniej ja tak kjiedys mialem, ze golenie w tamtym miejscu okazalo sie bolesnym kuku :sick: :knockout: . No, ale wszystkiego da sie nauczyc, wiec sprobuje jeszcze raz niedysponujac juz bic tylko moze mach 3 ^^.

EDIT: Asiulek : Ok juz siedze cichutko kwiatku :)

Rose Daredo
01-02-07, 22:26
"Bo nie dobrze jest gdy to wygl康a jak p瘯ni皻y je. Dobrze jest gdy panienki maj ogolone cipki, ewentualnie paseczek malutki"
Popieram :nerd:

Dareios
24-02-07, 08:04
jak dla mnie to lubie u kobiet przede wszystkim lubie dobrze utrzymane, kr鏒ko przyci皻e paski

Filip19
25-02-07, 15:12
mnie osobi軼ie brzydzi wygolona!!!!!!!Czuje sie jakbym sie Kochal z dzieckiem a tak nawiasem mowiac to kazdemu stanie na widok zadbanej ale nie ogolonej cipki gdzie widac zcarne owolosienie!!!!!!!!!!

Wisienka & Gandi
25-02-07, 18:59
mnie osobi軼ie brzydzi wygolona!!!!!!!Czuje sie jakbym sie Kochal z dzieckiem a tak nawiasem mowiac to kazdemu stanie na widok zadbanej ale nie ogolonej cipki gdzie widac zcarne owolosienie!!!!!!!!!!

Asiulku przecie Filip19 napisal, ze na nieogolonej... czytaj dok豉dniej posty i dopiero p騧niej sie czepiaj...

Wisienka & Gandi
25-02-07, 19:05
spoko :)

Dareios
25-02-07, 19:28
kazdemu stanie na widok zadbanej ale nie ogolonej cipki gdzie widac zcarne owolosienie!!!!!!!!!!

mi nie stanie. mi opadnie na widok niegolonej cipki. w這sy na cipce mnie obrzydzaj, a jak kobieta si podnieci, zrobi si wilgotna to mokre od sok闚 w這sy 這nowe wygl康aj fatalnie. dla mnie dos這wnie nic nie przebije takiej cipki:

http://85.17.40.9:99/29a/full/953/953029829.jpg

Wisienka & Gandi
25-02-07, 19:41
[Wisienka] zgadza sie... oble郾e... dlatego golenie sie jest idealnym sposobem na utrzymanie w tym miejscu higieny

Rojza Genendel
25-02-07, 20:53
Wszystko fajnie, tylko nie widze tego zdjecia:P

Ale to prawda, kobieta ktora nie goli sie w tym miejscu, spoci sie, jest mokra a juz nie daj boze ma okres i nie uzywa tampon闚 wyglada okropnie .
Dodaj "moim zdaniem" i b璠zie ok. Bo ja na przyk豉d wiem, ze s faceci kt鏎ym mokre futerko si podoba.

DarkAngel
25-02-07, 20:58
Dodaj "moim zdaniem" i b璠zie ok. Bo ja na przyk豉d wiem, ze s faceci kt鏎ym mokre futerko si podoba.
Oczywi軼ie, 瞠 s - tak samo jak s osoby lubuj帷e si w zabawie ze zwierzakami itp. ;).

Osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 niewielki odsetek facet闚 lubi, jak to nazwa豉, "mokre futerko".
Podpisuj si pod wypowiedziami Asiulka, M這dego i Wisienki & Gandiego :).

toxicgirl
25-02-07, 21:11
mi nie stanie. mi opadnie na widok niegolonej cipki. w這sy na cipce mnie obrzydzaj, a jak kobieta si podnieci, zrobi si wilgotna to mokre od sok闚 w這sy 這nowe wygl康aj fatalnie. dla mnie dos這wnie nic nie przebije takiej cipki:

http://85.17.40.9:99/29a/full/953/953029829.jpg
takie? tzn jakiej? nic nie wida.

julianna
25-02-07, 22:22
takie? tzn jakiej? nic nie wida.

ja tez nic nie widz:( :( :(

DarkAngel
26-02-07, 14:23
rojze, dodawa za kazdym razem w moim po軼ie "moim zdaniem"nie bede, bo oczywistym jest, ze mowie tu o sobie , a nie o ca造m polskim narodzie :>
O prosz...
A jeszcze niedawno pami皻am, jak zosta貫m "zjechany" za to, 瞠 nie doda貫m "moim zdaniem" w swojej wypowiedzi... :rolleyes: :).
No nic, by這, min窸o - nieprawda :).

Teraz wiesz jakie to irytuj帷e, Asiu :].

Dareios
27-02-07, 07:07
faktycznie fotka nie wesz豉 to jeszcze raz:

http://img99.**************/img99/4084/37154945xi1.th.jpg (http://img99.**************/my.php?image=37154945xi1.jpg)

julianna
27-02-07, 08:34
郵iczna i opalona i bez futerka

Dareios
27-02-07, 18:15
no w豉郾ie, a si chce tak lizac

Filip19
28-02-07, 09:32
Witam wszystkich!!!
Moze przyda si ma貫 sprostowanie!Mi osobi軼ie podobaja si fajne szparki z futerkiem ale u m這dych kobiet i lasek a nie u jakie 40-stki czy jako tak bo raczej by mnie brzydzilo ale u m這dych fajnych dup mi sie podoba ale to kwestia gustu i upodobania bo jednych brzydzi a innym sie podoba!!!
Podzi瘯owa:mad: :lol: :lol:

julianna
28-02-07, 09:59
Mi osobi軼ie podobaja si fajne szparki z futerkiem ale u m這dych kobiet i lasek a nie u jakie 40-stki czy jako tak bo raczej by mnie brzydzilo
a widzia貫 jak御 40-stk z futerkiem lub nawet bez niego, 瞠 tak gadasz?
瞠 to obrzydliwe? tak to zrozumia豉m
tam nie ma nic obrzydliwego, w這sy jak w這sy, takie same
ja jestem pomiedzy tym wiekiem co napisa貫 i wi瘯szej r騜nicy nie widz z tym, ze jak by豉m m這da to nie depilowa豉m sie jakos nie bylo takiej mody, a teraz to zawsze, ale nic obrzydliwego nie mam

ale u m這dych fajnych dup mi sie podoba ale to kwestia gustu i upodobania bo jednych brzydzi a innym sie podoba!!!

w豉郾ie..........
kwestia upodobania:)

Filip19
28-02-07, 10:05
Szczerze Przepraszam ale to takze odnosi sie indywidualnie bo jezeli jestes Zadbana kobieta to napewno zgodze sie z Toba ze w tym nie ma nic obrzydliwego ale nieraz widzialem zdjecia to pozal sie Boze!!!
Naprawde przepraszam!!!
Wybacz!!!:rolleyes:

julianna
28-02-07, 10:12
spoko ;)
tylko takie 40-stki moga sie czuc obra穎ne
ja nie jestem, bo sie akurat depiluj
ale 40-tk tez jeszcze nie jestem :) ;)

evika
28-02-07, 21:58
Filip19,no w豉snie..co tez takiego w ogolonej 40-stce cie brzydzi?

YoungStallion
01-03-07, 14:59
chyba w nieogolonej

evika
01-03-07, 17:00
Odnios豉m wra瞠nie, 瞠 w og鏊e 40-stki go brzydz..;), mniejsza juz o ten zarost..;)

julianna
01-03-07, 17:07
ale i tak widzial je tylko na fotkach, wi璚 sk康 pewnosc, ze to akurat 40-syka a nie 50-tka?

neshi
02-03-07, 21:04
Jezeli chodzi o cipki to ja uwielbiam calkowicie ogolone.

Pulse
09-03-07, 16:45
Normalnie zostawiam tylko cienki paseczek i tak mi najbardziej odpowiada :) Ale w Walentynki przygotowalam mojemu partnerowi mala niespodzianke na punkcie ktorej oszalal. Zgolilam wszystkie wloski i kupilam malenkie brylanciki ktore nakleja sie na cialo, tak wiec moj kociak zamiast wloskow mial slicznego motylka i totalnie oszalal na jego punkcie :)

Xazar
13-03-07, 09:56
Jak dla mnie to najlepiej jest ca趾iem na 造so, u mojej Ukochanej jak i u mnie :)

Dyktator
26-02-11, 00:47
ja sie gole na zero, u partnerek preferuj r騜norodno嗆. zale篡 od dnia i nastroju, albo od gierki jak mamy prowadzi