PDA

View Full Version : Za w這sy...

Golum
03-03-07, 14:18
Pytanie do kobiet: czy podczas sexu, np w pozycji na pieska lubicie kiedy partner ci庵nie was za w這sy (lekko? mocno? tylko trzyma?). A mo瞠 tego nie lubicie?

Pytanie do pan闚 czy lubia takie zabawy? :)

Slave69
03-03-07, 15:05
Lubie czu jego r璚e na mojej g這wie, uwielbiam jak ci庵nie mnie za w這sy, ale nie za mocno z wyczuciem... ale kocham to jak robi to podczas orala... :D :P

toxicgirl
03-03-07, 15:33
nie lubie :)

padme
03-03-07, 16:06
Wole jak przy oralu bawi si moimi w這sami (zakr璚a na paluszku, g豉szcze itd.)

ja te tak robi :)

Wisienka & Gandi
03-03-07, 17:52
[Wisienka] NIEZNOSZE!!! co innego zabawa, delikatne muskanie wlos闚, jakie wodzenie palcami mi璠zy nimi i og鏊nie takie delikatne zabawy... to jest cudne i bardzo podniecaj帷e ale gdyby mnie kto pociagan掖 to nie by豉bym zachwycona tym... w這sy to wlosy a nie jaka smycz za kt鏎 si ci庵nie, poza tym poj璚ie "lekko/mocno" jest wzgl璠ne... dla jednej osoby co jest "mocne" dla innej "s豉be"...

a-fly-woman
04-03-07, 22:09
Uwielbiam.^^ Tylko musi ci庵n望 mocno.:)

Rojza Genendel
04-03-07, 22:17
Nienawidz tego, na szcz窷cie m鎩 ch這pczyk nie ma takich pomys堯w.
Podczas pieska lubi natomiast dostawa bardzo mocne klapsy.

sunia89
05-03-07, 14:25
ja lubie ale nie za mocno;)

Szlajfka
05-03-07, 14:28
M鎩 nigdy tak nie robi, wi璚 nie wiem czy by mnie to rajcowa這. Ale przypuszczam, 瞠 niekoniecznie.

rainbow
05-03-07, 18:22
A ja lubi, tylko nie przesadnie mocno musi ci庵na, a i klapsy przy "piesku" s fajne, ale te z wyczuciem ^^

przemoos
06-03-07, 07:18
A ja lubie jak to dziewczyna mnie ci庵nie za w這sy przy pieszczeniu jej i daje klapsy :shifty:

Czarodziejka
06-03-07, 15:33
nie. po pierwsze nie lubie pozycji na pieska, a po drugie takiej "przemocy" :P

goorusia
06-03-07, 19:51
M鎩 jak si czasem zapomni i odda chwili to ci庵nie i do嗆 mocno. Jak mnie boli bardzo to sie dre i mu m闚ie, 瞠 boli ale przecie wiem, 瞠 on to robi dlatego, 瞠 mu dobrze i jest podniecony, wi璚 nie mam nic przeciwko. A pozycja na pieska to najlepsza jaka tylko jest i j uwielbiam!!

Mataharii
06-03-07, 19:53
Mocne Klapsy

Mocne Ci庵ni璚ie Za W這sy

Dominuj帷a Postawa Partnera

perwersss
06-03-07, 19:58
uwielbiam ostry seks i praktycznie zawsze kiedy to robie z moja kobieta to pociagam ja za wlosy... nie wiem czemu ale jakos mnie to podnieca :cool: jej tez sie to podoba zwlaszcza gdy zbliza sie punkt kulminacyjny ale oczywiscie z umiarem i nie za mocno :rockon:

Mocne Klapsy

Mocne Ci庵ni璚ie Za W這sy

Dominuj帷a Postawa Partnera
w 100% zgadzam sie z Mataharii :D

bielbit
06-03-07, 22:10
zawsze trzymam zone za wlosy
czy biore ja od tyly to trzymam i to tak nie za lekko :) i gdy mi obciaga to tez
bardzo to lubimy

kocica30
01-07-09, 02:00
my to uwielbiamy:)czym mocniej tym lepiej

valgo
01-07-09, 02:39
Zgadzam si z przem闚c(zyni)ami :) Bardzo lubi poci庵a kobiet za w這sy podczas sexu, zw豉szcza w pozycji od ty逝. A klapsy to ju w og鏊e bajka... Oczywi軼ie wszystko z wyczuciem, nie chodzi tu przecie o b馧, ani nic w rodzaju S/M, ale o dominacj, jak捷 nutk perwersji, zwierz璚o軼i...

Bambiii
01-07-09, 04:26
Lubi, jak facet wplata palce w moje w這sy...Ale szarpanie? O nie!

鑿ier熡uta
01-07-09, 05:17
Dzi zosta豉m wyszarpana za wszystkie czasy ^^. Zawsze to lubi豉m, ale dzi by這 jako wyj徠kowo mocno i wyj徠kowo fajnie ^^. A do tego mocne klapsy w ty貫k i w cipk... mrrr...

Karookarolina
02-07-09, 01:57
Ja lubi jak facet g豉szcze moje w這sy, lub bawi si nimi, ale nienawidz jak ci庵nie. Nawet jakbym by豉 bardzo podniecona, a On jeszcze bardziej i ze swojej ekstazy poci庵n掖by mnie za w這ski, to odwr鏂i豉bym si i waln窸a w z瑿y. To niekontrolowane ;) nienawidz jak kto mnie ci庵a za w這sy lub szarpie, szczeg鏊nie, 瞠 moje w這sy sa dla mnie najwiekszym skarbem

curious
02-07-09, 02:31
Lubi bardzo, szczeg鏊nie od kiedy nauczy si je chwyta tak, 瞠by nie bola這 za bardzo. Nienawidz, gdy kto mnie poci庵nie cho熲y za jednego w這ska, jak mi si to zdarzy przy czesaniu, od razu mam 透y w oczach, ale w 堯磬u mi to nie przeszkadza, gdy wie si jak to robi :P

GIA
02-07-09, 05:13
Uwielbiam gdy podczas seksu i zabaw m鎩 facet wplata swoje palce w moje w這sy. czasem robi to delikatnie, czasem a do b鏊u - zale篡 od tego na co akurat mamy ochot i jak si zabawiamy, ale zawsze strasznie mnie to podnieca :)

siostrabasen
01-08-09, 14:44
uwielbiammmmmm;)
i to tak zdecydowanie

Cordoba
01-08-09, 23:06
Uwielbiam, gdy facet ciagnie mnie za w這sy - im mocniej tym wieksza przyjemno嗆

ODWA烤A
02-08-09, 18:01
Tak lubie szczegolnie w pozycji od tyㄆ

merry
05-08-09, 19:23
Ci庵ni璚ie za w這sy jest jedn z najbardziej podniecaj帷ych rzeczy w pozycji od ty逝, przy robieniu loda a tak瞠 lubi kiedy m鎩 A. podchodzi i przyci庵a mnie za w這sy do siebie :]

andziol
04-12-09, 00:12
UWIELBIAMMMMM JAK MOCNO CIAGNIE
masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Holy inquisitor
05-12-09, 06:36
Nie lubi ci庵n望 za w這sy. Lubi natomiast bawi si jej w這sami jak mnie pie軼i oralnie.

padme
05-12-09, 10:35
Zawsze tak chcia豉m, ale nie kochamy si na pieska, bo bardzo mnie boli.

lady_mysterious
05-12-09, 10:53
lubi jak bawi si moimi w這sami mierzwi je, g豉szcze itp. nigdy za nie nie ci庵a, ale chyba nie bd tego lubi豉, bo ci庵anie za w這sy za bardzo mnie boli nawet jak si czesz. Wiem to co innego, ale nie ta bajka. A co to klaps闚 mmmmm :D

Partner
05-12-09, 11:14
Ja bardzo lubi trzyma i ci庵n帷 partnerk za w這sy :) jest to bardzo podniecaj帷e dla nas.

Stela7
05-12-09, 19:41
ja tam lubie...dac sie zniewolic..ciagniecie za w這sy,ostre s這wa...super jak dla mnie :)

spacemonkey
08-12-09, 13:21
Uwielbiam, ale oczywi軼ie wszystko z wyczuciem. Zar闚no podczas oralu, pieska jak i np odwr鏂eonego je寮嬈a.

brzoskwineczka
09-12-09, 16:15
O czasu do czasu lubi. Ale do tego najlepiej jak jest ca豉 obstawka - agresja, mocne pchni璚ia i takie tam ;)

D'Artanian
09-12-09, 18:36
Lubi :)

czarnulka_22
10-12-09, 08:46
Lubi ale nie za mocno:) Bardziej za to podobaj mi si klapsy w pupcie:)

rozyczka70
11-12-09, 21:55
....a i owszem, lubi takie "ci庵otki" ;). ale tylko wtedy, gdy naprawd mocno jestem rozpalona i wtedy nawet klapsy dodaj wzmocnienia emocji... trzeba to po prostu lubi, by rajcowa這 - w innym wypadku bez akceptacji obop鏊nej, to po prostu nieporozumienie...: nerd:

hmvszczylu
11-12-09, 23:43
Zdarza si, nie przecz. Klapsy w 4 litery te, ale nie za cz瘰to. Jak zwykle - zale篡 jak le篡 :cool:.

red_painterka
12-12-09, 21:37
Niech mi chocia jeden w這s z g這wy wyrwie podczas tego ci庵ni璚ia to zabij!!! :<

XY89
13-12-09, 09:29
czasem robie tak przy oralu:)

Inkub
13-12-09, 23:51
Moja poprzednia partnerka bardzo lubila ciagniecie / trzymanie za wlosy szczegolnie w pozycji od tylu i do tego kilka klapsow :)
Obecna lubi trzymanie za wlosy ,ale zdecydowanie delikatniejsze.
A sam osobiscie lubilem forme z takim mocniejszym akcentem dominacji :)
Przy czym obecna tez jest okej .

ps. za brak polskich znakow przepraszam post pisany z telefonu

itakpowiem
15-12-09, 18:25
ciesz si 瞠 tyle Pa to lubi, bo ja te uwielbiam :)

cukierkowadama
25-12-09, 23:53
r霩nie, niekeidy lubi jak mnie mocno ci庵nie za w這sy, a niekeidy mi to przeszkadza

romantyczka
12-01-10, 23:32
:)bardzo lubie

Junona
13-01-10, 01:25
Ja bym moze i chciala, ale mam obsesje na punkcie wlosow i balabym sie,ze mi je powyrywa. Tak wiec niestety nie pozwalam.

GOSdog
19-01-10, 02:30
Lubie czu jego r璚e na mojej g這wie, uwielbiam jak ci庵nie mnie za w這sy, ale nie za mocno z wyczuciem... ale kocham to jak robi to podczas orala... :D :P

Lubie to robic, wlasnie podczas lodzika, niemniej jednak tylko raz to przezylem ... Niby jestemy dosc dlugo, niby "to juz bylo" ale zawsze nie wiem, czy to proponowac. Natomiast fajne jest objecie glowy partnerki - oplecenie swoich dloni na jej glowie i przyciaganie podczas oral'a - nie szarpie jej-nie boli... i jak dla mnie full wypasik :)

Kociaczek=*
19-01-10, 12:56
Zabawa w這sami? Oj tak.. ale tylko w formie delikatnego wplatania palc闚 we w這sy, g豉skania, odgarniania w這s闚... Jak tylko poczuj ci庵ni璚ie za w這sy...ca豉 ochota na seks sp造wa po mnie jak woda po kaczce, a na jej miejsce "wskakuje" z這嗆... przez co wstaj, ubieram sie i wychodz.... Wiem, to straszne z mojej strony.. ale z dwojga z貫go lepiej w t stron.. Nie lubi czu si jak klacz..czy co w tym rodzaju...
a lekkie klapsy to ju zupe軟ie inna historia :)

geisza
21-01-10, 00:22
Pozycj 'od ty逝' wprost uwielbiam;D najlepsza jak dla mnie. Je郵i chodzi o klapsy to ich nie lubi, jako mnie to nie kr璚i.
Ci庵anie za w這sy , hmm uprosi豉m to u swojego partnera, bo on ba si zada mi t odrobin b鏊u, jednak spr鏏owa i obojgu nam by這 dobrze. Ja lubi takie zabawy z 'przemoc' ostatnio gdy si kochali鄉y z豉pa mnie za szyj tak jakby chcia dusi. Ekstaza.

Jednak na taki ostry seks musimy mie ochot, s to wyj徠kowe dni, bo czasem po prostu jak ka盥y potrzebuj czu這軼i i delikatno軼i. :)

Inkub_83
09-05-10, 00:37
Ja lubi niemal wszystko to, co kobieta z kt鏎 si kocham.

Vaniliowy_Joe
09-05-10, 13:18
Uwielbiam to..! Partnerka dostaje sza逝, gdy zdecydowanie chwytam kr鏒ko w這sy u nasady, ci庵n za nie i odchylam g這w moocno do ty逝 li瘸c po szyji i lekko gryz帷... Jej r瘯 wykr璚am w ty, do granicy b鏊u.. Ona p馧le篡, albo siedzi na skraju np fotela, swoimi kolanami szeroko rochylam jej uda i wchodz w ni zdecydowanym ruchem a po sam nasad i po same jajka...
Tak unieruchomionej ostrym g這sem nakazuj patrze jej prosto w moje oczy.. Jak tylko wzrok jej ucieknie i zaczyna odlatywa, m闚i rozkazuj帷ym g這sem cedz帷 przez z瑿y: Patrz mi prosto w oczy jak ci ka輳, sucz!
Moje mocne ruchy wygl康aj tak, jakbym ci庵n帷 j za w這sy i ci庵n帷 na r瘯, nasuwa j na swojego kutasa.
R積i璚ie w ty貫czek, albo cipk jest niesamowite i jest mi wtedy oddana jak nigdy..
Ja piernicze...wtedy mozna zeswirowa i orgazmy mamy nasilniejsze.. To co si dzieje wtedy w jej oczach trudno opisac: podniecenie, uwielbienie, oddanie, strach, mi這嗆, b豉ganie zebym przesta i prosba o jeszcze.... CO pi瘯nego..!

A po wszystkim moje delikatne pieszczoty, czu貫 przytulanie, g豉skanie po w這sach i s這wa: Kocham ci i uwielbiam..
.

Paulincia1711
10-05-10, 14:24
Bardzo to lubi! M鎩 facet nie zbyt cz瘰to to robi... A szkoda:-)

Karookarolina
10-05-10, 14:27
Vaniliowt Joe ca趾owicie si podpisuj pod Twoj wypowiedzi.

Uwielbiam jak ci庵nie mnie za w這sy podczas seksu lub lodzika, jak okr璚a je sobie wok馧 swojej d這ni, odchyla mi tak g這w do ty逝. Uwielbiam m瘰k dominacj okazywan w taki sposob

julianna
13-07-10, 17:38
za w這sy to mo瞠 mnie ci庵n帷 jedynie fryzjer, a to i tak jeszcze przypadkiem...

Maoam
13-07-10, 17:50
za w這sy to mo瞠 mnie ci庵n帷 jedynie fryzjer, a to i tak jeszcze przypadkiem...A mnie jedynie m鎩 facet, i to zdecydowanie nie przypadkiem :D

julianna
13-07-10, 19:35
....ka盥y ma inne zboczenie ;)

Sexy_man
13-07-10, 19:44
Pytanie do pan闚 czy lubia takie zabawy? :)

Jak najdzie ochota(czyt. na ostrzejsz zabaw), to w pozycji na pieska lubi ci庵n望 partnerk za w這sy.:cool:

Kasiek87
21-07-10, 17:24
Bardzo lubi, jak facet ci庵nie mnie za w這sy, byle nie za mocno. On te to uwielbia, tote oboje jeste鄉y szcz窷liwi :)

Greedo
21-07-10, 18:14
Lubi ci庵a za w這sy podczas seksu, czy orala.

spacemonkey
21-07-10, 19:28
a pytanie rozszerzaj帷e: za rozpuszczone, kucyka, warkocze itp.? Pytanie do pa i pan闚.

Ja najbardziej lubi jak mam rozpuszczone i on sam formuje co w rodzaju kucyka

Blemmm
22-07-10, 01:17
Ci庵niecie za w這sy mnie nie kr璚i, czu豚ym wtedy 瞠 robi mojej partnerce krzywd, natomiast wplatanie d這ni we w這sy ukochanej, szczeg鏊nie podczas orala jest wspania貫, pot璕uje moje doznania:)

AD_69
22-07-10, 06:30
kt鏎ego razu, gdy kochali鄉y si w klasycznej pozycji, ju blisko fina逝, m鎩 m篹czyzna z豉pa mnie za w這sy, odchyli mi g這w do ty逝 i zacz掖 ca這wa po szyi- orgazm mia豉m w kilka sekund. lubi to, ale tylko gdy ju jestem bardzo blisko.

Valley of death
28-10-10, 15:58
og鏊nie to jest spoko, byleby z wyczuciem , albo ewentualnie przy oralu . :P

Mestiv
28-10-10, 23:58
a pewnie 瞠 lubi czasem za w這sy z豉pa ^^ ale zazwyczaj d逝go nie trzymam, bo jeszcze mog przecie za tyle innych miejsc 豉pa :D

-Sukub-
29-10-10, 10:21
Ja lubi og鏊nie kiedy m篹czyzna bawi sie moimi w這sami, poczynaj帷 od nami皻nych poca逝nk闚, a ko鎍z帷 na piesku, kiedy w豉dczo chwyta moje w這sy i przyci庵a do siebie. ;)

Ahead
29-10-10, 23:16
Z豉panie za w這sy....uwielbiam. Mam d逝gie, takie wprost do ostrych zabaw ;)
W og鏊e lubi taki konkretny, mocniejszy dotyk.

chili...
01-11-10, 20:02
uwielbiam jak facet trzyma mnie mocno za w這sy w pozycji od ty逝 ... i jak fajnie bawi si w這sami i g豉szcze podczas robienia loda a potem chwyta mocno...bardzo mocno i ko鎍zy ^^

keepitsecret
01-11-10, 20:05
za wlosy oczywiscie ze tak. nie ma innej mozliwosci...

flu
02-11-10, 12:35
Lubi. Ale ostatnio odkry豉m, 瞠 jeszcze bardziej lubi, jak mocno trzyma mnie za szyj. Ah, uwielbiam to.

niunia-
08-03-11, 20:43
O tak. Podczas obci庵ania i seksu. Kiedy m鎩 mia d逝窺ze w這sy, te zdarzy這 mi si go mocniej poci庵n望.

lovebuster
19-03-11, 15:47
zdecydowanie nie lubie.. moje w這sy s zbyt cenne aby je tak szarga..

hrabialolo
30-03-11, 12:04
zbyt cenny to jest czas kiedy panisko sieje na konsoli w bad company 2 albo we fife. Co do klapsow i trzymania za kite. Dla mnie to standard jak to 瞠 Jaruzelski ma ciemne okulary

para_nago
30-03-11, 13:19
Co kto lubi, u nas zale篡 od nastroju. Czasami delikatnie, a czasami lubi jak mnie bierze jak bur suk pod p這tem. W ko鎍u sex to dope軟ianie nie tylko wy窺zych uczu, ale i zaspakajanie najni窺zych instynkt闚. W moim pierwszym zwi您ku mia豉m faceta kt鏎y tylko w dw鏂h pozycjach i lodzik... koszmar, teraz si spe軟iamy:) oboje i jest cudownie. Wreszcie wiem co to znaczy mocny orgazm :D:D:D

Away
30-03-11, 14:03
Lubi, lubi. :) Przy pieszczotach r闚nie.

這wieczka
01-04-11, 11:16
Bardzo lubie i lubi mocno, ale m鎩 P jest w tym troche za delikatny

AllieM
20-04-11, 02:11
Chcia豉bym, 瞠by m鎩 tak robi...

hibiku
16-05-11, 20:27
Taaaak i to nie tylko przy piesku;)

Kropla Seksu
16-05-11, 21:43
lubie lubie ;)

grechuta4
08-06-11, 22:50
Dla mnie to juz troche wykazanie braku szacunku do partnerki ale je郵i by j to kr璚i這 to reazliowa bym jej fantazje:)

Betina
08-06-11, 22:54
Je郵i akurat mamy ochot na ostrzejsz zabaw to dlaczego by nie? Lubi, podnieca mnie to wtedy.

Darksoul84
11-04-12, 02:34
Zalezy od dnia i od wyczucia w jakim nastroju jest partnerka :) Ja jestem ZA

TenderSugar
11-04-12, 08:30
Pewnie, 瞠 tak, do嗆 cz瘰to nawet :)

opowiedzmiotym
11-04-12, 09:20
Jak dla mnie to moglby trzymac caly czas :D Szkoda tylko,ze nie mam okazji tego doswiadczac.

Kolekcjoner
11-04-12, 10:29
lubi trzyma j za w這sy i bra od ty逝:)

fan_dupeczek
11-04-12, 11:41
Jak dla mnie to moglby trzymac caly czas :D Szkoda tylko,ze nie mam okazji tego doswiadczac.
Kwestia doboru partnera. :cool:
Jeno daj zna, gdzie i kiedy! :D
A tak serio, serio - jak facet mo瞠 nie mie ochoty czasem z豉pa za w這sy? Ej, jest tu kto taki kto tego NIE LUBI?
Z豉pa za kit, da par klaps闚 i dopchn望 konkret? :knockout:
Mo瞠 nie ca造 czas, ale od czasu do czasu?

opowiedzmiotym
11-04-12, 11:44
κ tam od czasu do czasu.. Za kazdym razem ! :D
Fan czekaj, ja z Watchem jeszcze sie musze umowic:D
Ciaganie za wloski to jedna z wielu rzeczy ktore lubie. Po to hoduje i mam tak dlugie :D

fan_dupeczek
11-04-12, 11:47
To on b璠zie Ci za w這sy ci庵n掖 a ja w tym czasie ty貫k spior, bajeruj na tr鎩k徠 :D
Dobra, dobra, ciszej, bo zaraz si na nas modzi za offtop rzuc, a faceci na s瘼a b璠 si chcieli przy陰czy... ;)
Hmm... chyba, 瞠 dziewczyny te? To wtedy PM! :headbang:

MsMisska
11-04-12, 11:47
Ja tez bardzo lubi, nakr璚a mnie to wtedy :) Tyle, ze ja Omotka nie musz zapuszcza bo s wystarczaj帷o d逝gie :D

basior
11-04-12, 13:00
Dwie partnerki seksualne bardzo lubi造 gdy si ci庵nie je za w這sy
a przede wszystkim w pozycji od ty逝 i gdy dochodzi造.

lady__in__red
13-04-12, 14:33
Chwytanie za wlosy, ci庵ni璚ie za w這sy, bawienie si w這sami.. Wszystko, byle z wyczuciem :)
Podczas seksu i podczas oralka :) Oj tak... Lubi lubi.. :)

Catalleya
31-03-13, 16:12
lubie i to bardzo ! Dlatego w豉郾ie zapuszczam w這sy ;) i jeszcze znale潭 takiego partnera co te to lubi.. o nieboo :pray:

Mascot
31-03-13, 16:17
Ja tam bardzo lubi, jak facet lekko ci庵nie mnie za w這sy :)

Margo82
31-03-13, 17:26
Jestem na TAK :-D

Zaanek
31-03-13, 17:42
Tak mi si zdaje, 瞠 wi瘯szo嗆 kobiet to lubi ;)
Zreszt facetom (a przynajmniej mi) te si to podoba :)

Czekoladoowa
31-03-13, 17:49
od ty逝.. i targa! :redface:
mocno.

Astraja
31-03-13, 19:42
O tak. Chwytanie ich , robienie tzn kucyka i ci庵niecie za nie. Niewa積e czy to podczas pieszczot , poca逝nkow , seksu czy obci庵anka.

Wiolka
31-03-13, 19:47
O dok豉dnie... ;) W這ski zapuszczone s prawie do ty趾a wi璚 jest za co poci庵n望, a baaaardzo to lubi. I podobnie jak wy瞠j nie wa積e kiedy...

Edit
Tylko najlepiej jak we幟ie je w ko雟ki ogon... jestem w這somaniaczk i mam 鈍iroze na punkcie ich stanu ^^ Ale od czasu do czasu przejdzie bardziej chaotyczne traktowani :P

Lilith.
01-04-13, 01:02
A kto nie lubi ;)

Nie przy ka盥ym seksie, ale zazwyczaj bardzo lubi.

Ilona_
01-04-13, 09:04
like it:D

przyjaciel40
01-04-13, 09:59
za w這sy na cipce bardzo mocno z豉pa i trzyma do b鏊u ( kt鏎a ??? to lubi)

Away
01-04-13, 10:00
przyjaciel Ty to widz lubisz ju tak 瞠by dziewczyna p豉ka豉 z b鏊u :lol:

Gayka
01-04-13, 10:21
Lubi, jak mnie facet za kud造 sponiewiera ^^

Sohaan
01-04-13, 11:25
Za w這sy i do jaskini, nie ma 瞠 boli.

iceberg
01-04-13, 11:39
przyjaciel Ty to widz lubisz ju tak 瞠by dziewczyna p豉ka豉 z b鏊u :lol:

Away bo przyjaciel to taki sadysta-marzyciel ;)

W temacie, lubi poci庵n望 w pozycji na pieska lub przyci庵n望 za w這sy przy lodzie...

Cicho_sza
01-04-13, 13:46
Luuuubi :D Jak nie cierpi g豉skania po w這sach czy g這wie, tak szarpanie, ci庵ni璚ie, przyci庵anie jest mrrr...

Opr鏂z tych sytuacji, kt鏎zy wszyscy wymienili lubi jak w pozycji na siedz帷o przodem do faceta ci庵nie mnie za w這sy odchylaj帷 do ty逝 i dobiera si ustami do mojej szyi, piersi.

przyjaciel40
01-04-13, 17:36
nie zawsze marzyciel rzadko ( chocia za rzadko ) trafiam na panie , kt鏎a da wytarga ow這sin cipk ( a Panie dalej nie pisz,kt鏎e bardzo lubi targanie w這s闚 na cipce) jedna si przyzna豉, 瞠 to lubi BRAWO

d逝gie_nogi
02-04-13, 10:56
A Ty przyjecielu lubisz, jak si Ciebie ci庵nie za w這sy w okolicach ptaka?

Targanie za k豉ki (teraz musz dopisywa, 瞠 na g這wie :lol:) i umiej皻ne chwytanie jest fenomenalne, zw豉szcza jak facet wplecie r瘯 we w這sy za uchem/ko這 karku i zaci郾ie r瘯 przyci庵aj帷/odchylaj帷 mi g這w tam gdzie trzeba :rolleyes:, ale nie wpad豉bym na to, 瞠by to zalicza do dzia逝 perwer, tym bardziej patrz帷 po wpisach jakie to 'popularne' ;)
No chyba, 瞠 parnerzy lubi sobie w這sy dos這wnie wyrywa, to wtedy pasuje, okej...

przyjaciel40
02-04-13, 11:04
oj nie wyrywa w這sy na cipce Pani po prostu kobieta musi poczu dominuj帷 r瘯 i wiedzie , 瞠 to m瘰ka r瘯a

d逝gie_nogi
02-04-13, 11:07
to Ty masz cipk, czy nie umiesz czyta ze zrozumieniem?

basior
03-04-13, 13:48
Oj lubi, lubi kobiety i to sporo, dwie partnerki w trakcie takich zabaw po poci庵ni璚iu za w這sy momentalnie dochodzi造

PeggyBrown88
05-04-13, 01:24
Uwielbiam to ^^

przyjaciel40
05-04-13, 07:41
lubie i to bardzo ! Dlatego w豉郾ie zapuszczam w這sy ;) i jeszcze znale潭 takiego partnera co te to lubi.. o nieboo :pray:
chyba to nie problem podejrzewam , 瞠 wiele pan闚 by ch皻nie Ci przy robieniu przez Ciebie laski za Twoje kud造 wytarga這 ju nie wspomn o porz康nym laniu ty趾a i targaniu kude貫m na cipce ........jak masz hm .............ja taki trening mam za sob po wczorajszym dniu ale piszcza豉 hihi.

Yassmine
25-06-13, 23:55
Ja ostatnio na imprezie... sama siebie zaskoczy豉m ale jeszcze bardziej zaskoczy豉m koleg. Ot騜... siedzieli鄉y przy stole... on bawi si moimi w這sami i w pewnej chwili chwyci je i odchyli mi g這w do ty逝 a ja od razu otworzy豉m usta w oczekiwaniu na fiuta... :rolleyes: kiedy zorientowa豉m si co zrobi豉m spojrza豉m na niego on lekko zdziwiony pu軼i u鄉iecha si zadziornie... to moja pi皻a achillesowa :shifty:

Kocham ci庵ni璚ie za w這sy... umiej皻ne oczywi軼ie, na maksa mnie to kr璚i!

opowiedzmiotym
25-06-13, 23:59
moj obecny wlasciwie ciagle mnie za nie trzyma :cool: Przy lodzie,przy piesku,na stojaco... uwielbiam to. robi to mocno,ale tak lubie :redface:

elKoj69
26-06-13, 00:00
Yass, Ty zboczuchu!!!
Mnie to jara, ju pomijaj帷 targanie za w這sy w pozycji od ty逝, czy nawet do wspomnianego wy瞠j wtargni璚ia fiutem w usta, bo to oczywiste, ale nawet zwyk造 poca逝nek, za w這sy g這w odchyli i 郵imak ^^ raz przez to zosta貫m odpulony ;/

Yassmine
26-06-13, 00:03
Zboczuchu? ^^ Ja?? Nic nie poradz, ze to na mnie tak dzia豉... :rolleyes: a jak si trafi w odpowiednie miejsce na karku to mi majtki spadaj :lol: jestem prosta w obs逝dze jak mam obok silnego, zdecydowanego faceta ^^

elKoj69
26-06-13, 00:05
ja i tak odpadam, bo za niski jestem :(

Yassmine
26-06-13, 00:06
^^ jak mnie zainspirujesz do ukl瘯ni璚ia... wtedy nie b璠zie to mia這 znaczenia:*

elKoj69
26-06-13, 00:07
je郵i przez inspiracj rozumiesz powalenie i trzymanie za w這sy to wchodz :cool:

Yassmine
26-06-13, 00:10
Powalenie? A co ja p貫twal b貫kitny? ;/ 砰rafki maj w sobie du穎 gracji :rolleyes:

elKoj69
26-06-13, 00:12
nie. stoisz, a nagle kto pomaga Ci ukl瘯n望 :P tutaj gracji nie potrzeba :P

Yassmine
26-06-13, 00:23
No jak nie... ja nie padam jak k這da :P Tylko kl瘯am jak szlachcianka... do zer積i璚ia ;)

Catalleya
26-06-13, 07:27
uwielbiam, uwielbiam , uwielbiaam! :pray:

przyjaciel40
26-06-13, 11:31

W temacie, lubi poci庵n望 w pozycji na pieska lub przyci庵n望 za w這sy przy lodzie...
nie zawsze marzyciel czasem praktyk, lecz znale潭 tak nawet za sponsorownie nie豉two

sinusoida
04-07-13, 23:12

bardzo lubi - w豉郾ie tak, jak iceberg opisa, ale tak瞠 na je寮嬈a ty貫m jak kt鏎a dziewczyna opisa豉, z odchylaniem g這wy. to jest dla mnie niesamowicie podniecaj帷e, takie tarmoszenie za w這sy - dbam o nie, nie farbuj, regularnie przycinam ko鎍闚ki, od篡wiam w豉郾ie z my郵, aby by造 郵iskie i g瘰te, i 瞠by przyjemnie by這 za nie z豉pa :D

xMaks
13-07-13, 13:39
Wole jak przy oralu bawi si moimi w這sami (zakr璚a na paluszku, g豉szcze itd.)

ja te tak robi :)

Hm.. zatem nie tylko ja lubi bawi si w這sami kobiet... a ju my郵a貫m 瞠 jestem jedyny ;)

bardzo lubi - w豉郾ie tak, jak iceberg opisa, ale tak瞠 na je寮嬈a ty貫m jak kt鏎a dziewczyna opisa豉, z odchylaniem g這wy. to jest dla mnie niesamowicie podniecaj帷e, takie tarmoszenie za w這sy - dbam o nie, nie farbuj, regularnie przycinam ko鎍闚ki, od篡wiam w豉郾ie z my郵, aby by造 郵iskie i g瘰te, i 瞠by przyjemnie by這 za nie z豉pa :D

My郵a貫m, 瞠 nie ma ju kobiet kt鏎e dbaj o w這sy i niszcz je nie farbuj帷. dajesz mi nadzieje ;) :P

Nolaan
13-07-13, 15:34
Lubi si bawi w這sami kobiety jak si mn zajmuje przy lodziku, to jest niez豉 frajda. Przy piesku jak jest ostro to musowo trzeba targa, nie ma opcji.

I sam ma niez貫 jazdy jak przy minecie z kolei dziewczyna wplata palce w moje w這sy i si nimi zajmuje, niesamowicie to nakr璚a.

Away
13-07-13, 15:47
dzi nie wyobra瘸m sobie seksu bez targania mnie za w這sy( przez to mam d逝gie :lol:) . Przy lodzie, na pieska no i przy poca逝nku. Umiej皻ne z豉panie mnie za w這sy potrafi baaaaardzo du穎 zdzia豉, ochota na seks pojawia si w p馧 sekundy.

Betina
13-07-13, 15:59
Si zastanawiam, dlaczego ten temat jest w dziale perwersja.

Hmm, ale perwersyjna jestem! Uwielbiam.

Dyktator
29-10-13, 00:34
Bardzo lubi poci庵n望 lub przytrzyma kochank za w這sy, Najlepiej z豉pa pe軟 d這ni, blisko g這wy... Lubi tak chwyci podczas ca這wania ot, gdzie na 鈔odku miasta, tak aby zrobi這 si gor帷o a potem przerwa i powiedzie ''chod idziemy dalej'' i takim dzikim spojrzeniem patrze jej w oczy :)

Yassmine
29-10-13, 07:19
Betina, chcesz by ci庵ana za w這sy? ^^ Id na wiec PISu w kurtce TVNu :lol:

Ambisekstra
29-10-13, 17:31
Lubi jak mnie ca逝je i wtedy mocno chwyta za w這sy, albo jak z豉pie przy samej sk鏎ze i ci庵nie, w ten spos鏏 zmuszaj帷 do odchylenia g這wy, 瞠by dobra si do mojej szyi. No i oczywi軼ie szarpanie w pozycjach od ty逝, zw豉szcza kiedy towarzysz temu klapsy :twisted:

Dyktator
29-10-13, 22:32
Lubi jak mnie ca逝je i wtedy mocno chwyta za w這sy, albo jak z豉pie przy samej sk鏎ze i ci庵nie, w ten spos鏏 zmuszaj帷 do odchylenia g這wy, 瞠by dobra si do mojej szyi. No i oczywi軼ie szarpanie w pozycjach od ty逝, zw豉szcza kiedy towarzysz temu klapsy :twisted:

i o to w豉郾ie chodzi :cool:

opowiedzmiotym
30-10-13, 06:42
Lapanie za wlosy jest swietna sprawa,zeby mnie nakrecic. Ale bardziej od tego uwielbiam kiedy facet oplata reka moja szyje,tak od tylu,no wiecie...

watch.out
30-10-13, 08:52
omot.. tzw rear-naked choke ^^

Catalleya
30-10-13, 09:11
Podczas ca這wania, seksu i obci庵ania. Uwielbiam :pray: Strasznie to na mnie dzia豉.

watch.out
30-10-13, 09:39
i ja uwielbiam sie wlosami bawic.. to moj drugi fetysz obok zadbanych st鏕.. lubie grube dlugie wlosy. Przczesuje, przepuszczam miedzy palcami a podczas seksu ciagam, owijam w okol dloni albo lapie w garsc blisko przy glowie :pray:

Kalilah
30-10-13, 09:43
A kto tego nie lubi? ;)
Pewnie, 瞠 uwielbiam. Za w這sy, za szyj i na kolana... Wplecenie r瘯i we w這sy te dobrze dzia豉, mam podobnie jak omot, to bardzo nakr璚aj帷e.
Wystarczy, 瞠 czytam to co wypisuje tu υcz i ju mi ciep這 :P Tak, to zdecydowanie dzia豉 ;)

callme
30-10-13, 10:36
na razie we wszystkim mam pocz徠ki ;-) ale jak mnie delikatnie przy (pierwszym) lodziku chwyci za w這sy, g豉ska to by豉m w niebie :P

Yassmine
30-10-13, 12:01
i ja uwielbiam sie wlosami bawic.. to moj drugi fetysz obok zadbanych st鏕.. lubie grube dlugie wlosy. Przczesuje, przepuszczam miedzy palcami a podczas seksu ciagam, owijam w okol dloni albo lapie w garsc blisko przy glowie :pray:

ζ豉赧豉aaa lubi! Nie szarpanie i targanie... tylko takie mocne 豉panie w豉郾ie :rolleyes: eh... ju nie pami皻am jak to jest.

Bachanatka
30-10-13, 13:45
Dodaje pikanterii... Ja osobi軼ie lubi by trzymana za w這sy przy 造瞠czce, najlepiej 豉pi帷 bli瞠j skory g這wy.

Ale targa tez lubi, kiedy luby li瞠 mnie pod prysznicem, daj帷 mu w ten spos鏏 do zrozumienia ze przesadza , kiedy go odci庵am , lub domagaj帷 si wi璚ej poprzez przyciskanie go ~ :rolleyes:

makaveli7
10-11-13, 14:10
Piesek i trzymanie za wlosy - mistrz swiata

Kinrepok
10-11-13, 18:35
Ja tam moj dziewczyn boj si 豉pa za w這sy w trakcie figli, bo si jeszcze odwinie i mi przy*******i;)
Chyba musz j o t kwesti spyta, czy lubi...

velvet_alice
25-12-13, 14:22
uwielbiam przy ostrym pieprzeniu od ty逝, gdy m鎩 pan jedn r瘯 trzyma mnie za w這sy lub ci庵nie zmuszaj帷 bym odchyla豉 g這w do ty逝, a drug r瘯a mi皻osi ty貫k i daje klapsy... Ulubiona pozycja. Szkoda 瞠 nikt mnie tak nie wy....a bo nie mam z kim a ochoty nabra豉m.

Aslana
27-12-13, 21:27
Bardzo lubi , sk鏎a jest wtedy tak delikatna na glowie ze ledwo zlapie za wlosy, to juz czuje ciarki przenikajace przez plecy. A mnie wygina do ty逝 :)

lady__in__red
27-12-13, 21:55
Oj tak, facet le篡 na mnie , ja na brzuchu... On dociska mnie swoim cia貫m i ci庵nie za w這sy... jednocze郾ie czuje jego m瘰ko嗆 mi璠zy nogami ^^

elKoj69
29-12-13, 02:37
Lubi. A im mocniej kobieta napiera na moj... m瘰ko嗆 ( :P ) tym mocniej mi si palce zaciskaj na w這sach, taki odruch chiba bezwarunkowy :shifty:

Mili
22-09-14, 16:38
tez uwielbiam ,szarpanie z odchyleniem g這wy do ty逝(poza seksem to naprawe boli!),
do tego co pisa造 dziewczyny ,lubie kiedy podczas loda jakby zbiera moje w這sy w dlo i posuwa usta,albo kiedy mi je odgarnia,bo chce dobrze widziec co robie

niepozorny
22-09-14, 19:52
(poza seksem to naprawe boli!

Osobi軼ie lubi co podobnego poza seksem. Tylko wtedy ju troch inaczej. Masowa sk鏎 pod w這sami, troch ich zebra i lekko z wyczuciem poci庵n望 za w這sy, odchylaj帷 g這w w stron moich ust ;)

Yassmine
22-09-14, 20:01
Teee to lubi!! ^^
Jak si podchodzi z ty逝, 豉pie mnie za w這sy z ty逝 g這wy i odchyla j po to 瞠by ugry潭 i poca這wa mnie w szyj :pray:

Mili
22-09-14, 21:32
Osobi軼ie lubi co podobnego poza seksem. Tylko wtedy ju troch inaczej. Masowa sk鏎 pod w這sami, troch ich zebra i lekko z wyczuciem poci庵n望 za w這sy, odchylaj帷 g這w w stron moich ust ;)

Koniecznie uskuteczniej cz瘰to to co opisa貫:)

niepozorny
23-09-14, 17:18
Koniecznie uskuteczniej cz瘰to to co opisa貫:)

Jak juz b璠 mia z kim, to zastosuje si do tej rady :p

hopelessfailure
24-09-14, 00:39
Ojj ja te bardzo lubi :pray: . Do陰czaj帷 inne aspekty dominacji faceta nad kobiet ( oczywi軼ie w 堯磬u) - miodzio.

Wuefista
26-09-14, 18:48
Ojj ja te bardzo lubi :pray: . Do陰czaj帷 inne aspekty dominacji faceta nad kobiet ( oczywi軼ie w 堯磬u) - miodzio.

Chyba jedna z g堯wnych opcji, kt鏎e kobiety szerok 豉w lubi :)