PDA

View Full Version : Czy mieliście takie przygody, że ktoś obcy widział was nago

OLIWER
27-02-07, 17:17
Może opiszecie jeżeli coś takiego było i jak się wtedy czuliście. Ja miałem 2 takie sytuacje. Bedąc w sanatorium mielismy zajęcia na basenie, po cwiczeniach do przebieralni weszła instruktorka powiedzieć, że następnego dnia zmieniła się godzina zajęć. Stałem wtedy na przeciwko drzwi cały goły i aż mnie zamurowało. Druga przygoda to byłem na imieninach w akademiku z kumplem, ktore znałem jedynie z widzenia. To nie był mój dzień, alkoholu było za dużo tak że dziewczyny postanowiły położyć mnie w łóżku. zaprowadziły mnie do łóżka i rozebrały do naga. Jedna z nich zrobiła sobie telefonem też fotkę. Do dzisiaj głupio się czuje jak sie mijam z nimi gdzies przypadkiem na ulicy.

bruk tejlor
27-02-07, 18:34
nie, nie pokazuje sie nago nikomu oprocz jednej osoby, nawet nie prowokuje sytuacji zeby moglo wyjsc przypadkiem.

angel
27-02-07, 18:38
Nie, nikt mnie nago nie widział, prócz mojego chłopaka. Nie zamierzam sie nikomu tak pokazywać ani na trzeźwo, ani po alkoholu, ani w zadnym innym wypadku.

Panna O.
27-02-07, 19:29
Wiele razy na plażach nudystów, a raz na obozie jak byłyśmy z dziewczynami pod prysznicami to ogólnie zero zasłonek i chowania się, a innym razem na obozie łaczonym z siatkarzami poszłam sama pod prysznic w nocy i jednemu mojemu koledze też się wtedy zachciało kąpieli i mnie wdział... ale to już dawno było. Teraz to tylko moj facet mnie nago ogląda.

Rojza Genendel
27-02-07, 19:44
Tak, zdarzało się to, na przykład na plaży, podczas badań, gdy się przebierałam w szatni... Jak się czułam? Zwyczajnie całkiem.

wendy
27-02-07, 20:05
poza rodzicami, lekarzami i partnerem nikt inny mnie całkiem nago nie widział.

eroticon
27-02-07, 20:08
Przebieralnia na basenie, sauna, może gdzieś na plaży, może wścibscy sąsiedzi (okno łazienki wychodzi na ich podwórze). Zero wstydu lub skrępowania. Wychodzę z założenia - niech się wstydzi ten kto widzi :).

Proud_Slut
27-02-07, 20:27
Dania - koedukacyjny prysznic, wszyscy nago, to ja też ;) (niektóre polaczki się wstydziły, czym zwracali tylko niepotrzebnie na siebie uwagę)
Raz się zdarzyło, że "przyłapałam" kolegę z mieszkania jak przy ostrym, górnym świetle, baraszkował z jakąś koleżanką w pokoju (w którym miałam swoje rzeczy). Jak weszłam, zauważyłam tylko jego plecy i tyłek i czyjeś kolana i łydki, więc po angielsku wyszłam... ;) Chyba nie było źle, bo następnego dnia dostałam od kolegi paczkę cukierków...
Poza tym znam osoby, które strasznie grzeją w domu... niektórzy łażą po domu na golasa, inni chyba się starzeją :) Ale w nagości, jak dla mnie, nie ma nic strasznego. Jestem człowiekiem i nic, co ludzkie nie jest mi obce :P

Czarodziejka
27-02-07, 20:41
nie, nikt mnie nie widział poza partnerem i rodziną

Skorka
27-02-07, 21:16
Nago widziala mnie moja partnerka, rodzina, koledzy w wojsku pod prysznicem, dwoch kumpli z sąsiedztwa, lekarze.

paffcio
27-02-07, 22:37
tak, na fkk.

ktos-z-daleka
28-02-07, 02:34
mozna powiedziec ze duzo osob. generalnie sie nie krepuje przy nikim nawet obcym. jak ktos czuje nieodparta potrzebe patrzenia sie to niech sie patrzy. prysznic po wf'ie, po prysznicu w pokoju w akademiku, moja byla, kumple i pewnie kilka osob z akademika na przeciwko (przeciez nie bede zaslanial okien tylko dlatego ze swiece bladym tylkiem:))

evika
28-02-07, 19:42
wiele osób: Sauna, basen, prysznice po zajęciach fizycznych. Na róznych wyjazdach jakieś wejścia bez pukania w trakcie przebierania. Raz chodziłam na bicze szkockie do faceta, bo dobrze to robił (inne baby sie wstydziły). Nagości nie nalezy sie wstydzić.

mistique
28-02-07, 22:01
Regularnie pracownicy budowy naprzeciw ciągle się nie mogę przyzwyczaić, że już nie mam pusto przed oknami. Aż się dziwie, że chłopaki mnie jeszcze nigdy odwiedzać nie próbowali.

Falcon
01-03-07, 09:46
pod jakims zbiorczym prysznicem to nic dziwnego, raz tylko milalem bardzo dziwna sytuacja ... nie zamknalem drzwi do mieszkania wyszedlem nago z lazienki a tu kolerzanka mojej mamy .... bylo mi strasznie wstyd!!

OLIWER
01-03-07, 16:38
evika - bicze szkockie to zabieg podczas którego jest się nago? Myslalem, ze w kosiumie kąpielowym ale moze sie myle.

Szlajfka
01-03-07, 17:27
pod jakims zbiorczym prysznicem to nic dziwnego, raz tylko milalem bardzo dziwna sytuacja ... nie zamknalem drzwi do mieszkania wyszedlem nago z lazienki a tu kolerzanka mojej mamy .... bylo mi strasznie wstyd!!
A to chamska baba, się wpakowała do cudzego mieszkania nie czekając aż ktoś jej otworzy :P

logimen
01-03-07, 18:00
Mnie nago to widziala tylko rodzina, ale juz nie widuje, oraz moja eks. Nikt wiecej.

monia:P
01-03-07, 20:07
Teraz to mozemnie zobaczyc tylko chlopak i lekarz. Kiedys mialam przypadek ze chlopak ktory mi sie podobal trafil do tego samego szpitala co ja i wszedl mi do lazienki (niby przypadkiem) podczas kapieli widzial mnie naga.
Drugi raz sie zdarzylo jak bralam po masazu prysznic. tez mnie chlopak w moim wieku widzial nago.
Ani pierwszym ani drugim razem sie nie czulam glupio.

a-fly-woman
01-03-07, 23:37
Tak jak mnie Pan Bóg stworzył widziała mnie mama, tato (dawno), siostra, moi ex i... pewien policjant, który przyłapał mnie kiedyś z A. w trakcie gorącego seksu w samochodzie.:D

monia:P
03-03-07, 14:50
hehe i co ten pan policjant na to powiedzial:P

Karolina15
03-03-07, 19:15
Mnie tylko rodzicie jak byłam mała a niedawno lekarz ;) Po za tym nikt ;)

Wisienka & Gandi
03-03-07, 19:44
[Wisienka] przeważnie kąpie się przy otwartych drzwiach i często gdy ktoś znajomy dzwoni do drzwi, moja mama je odruchowo otwiera zapominając, ze ja siedzę w wannie... dwa razy już mialam taką przygodę z listonoszem... nic miłego...

[Gandi] moja mama często wchodzi gdy się kąpię...

zuziaG60
04-03-07, 12:15
hahaha zeby to tylko raz!!!!!:lol: :lol:

OLIWER
04-03-07, 12:23
to może zuziaG60 nam jakoś sytuacje opiszesz

toxicgirl
04-03-07, 14:26
po za chłopakiem ,i zecz jasna lekarzami chyba nikt no albo o tym nie wiem :)

a-fly-woman
04-03-07, 15:13
hehe i co ten pan policjant na to powiedzial:P

Przeprosił grzecznie, uśmiechnął się i poszedł.:)

evika
04-03-07, 15:22
evika - bicze szkockie to zabieg podczas którego jest się nago? Myslalem, ze w kosiumie kąpielowym ale moze sie myle.

tam, gdzie byłam, chodziło sie nago. Zreszta tak jest zdrowiej. Wiem,że panom zaleca sie kapielówki z uwagi na mozliwosc uszkodzenia jąder.

Desdemona
11-03-07, 14:25
Współlokator z segmentu w akademiku - nie zamknęłam drzwi do łazienki a jemu nie przyszło do głowy że mogę stać na środku goła jak mnie natura stworzyła.

dziamdziam
10-04-07, 19:42
było kilka takich sytuacji m.in: byłem sam w domu(a przynajmniej tak mi się wydawało), siedze przy kompie, słucham muzy i nagle zmusiła mnie potrzeba do wc, uznałem że jestem sam a potrzebowałem dość mocno więc zaczołem biec do łazienki a w trakci się rozbierałem, byłem już bez spodzni, gaci tylko w skarpetkach i koszulce, gdy wbiłem się do łazienki na klopie siedziała moje babcia :) :PP spieprzyłem szybko czerwony ze wstydu

liqueur
10-04-07, 23:29
ja regularnie chodziłem na fkk. jak sie czułem? goło i wesoło. bo wokoło same golasy były. ogólnie do wstydliwych się nie zaliczam także podejrzewam że jak ktoś by mnie podejrzał to bym sie tym zbytnio nie przejął :) tym bardziej że to fkk na którym byłem było w pobliżu zwykłej plaży, więc tekstylni co chwila zerkali czy czymś sie od nich różnimy

oczywiście jeszcze pod prysznicem na basenie, w szatni po treningach i takie tam

My.Wave
11-04-07, 00:06
dużo takich akcji było.. lekarze, basen, plaża naturystów.. ogólnie nie krępuję się, dla mnie to naturalne. W końcu tak się rodzimy:)

emilka
11-04-07, 15:06
Generalnie to na basenie i koleżanka z którą często robie zakupy(widziała mnie w przebieralni jak przymierzałam bieliznę :D).

Może jeszcze ktoś a tego nie wiem ;)

marko@@@
12-04-07, 10:24
moja mama rok temu mnie widziała nago podczas robótki rękoma tylko go zakrywałem

lawlessness
12-04-07, 11:25
Nago, to głównie lekarz 8)
Choć ostatnio starałam sie doprowadzić znajomego do stanu względnej trzeźwości. Ktoś zasugerowała że najlepsza terapia wstrząsowa i mam mu pokazać goły tyłek. Po kilku chwilach namysłu zaświeciłam pośladami tuż przed jego oczami, ale nawet nie zauważył:yawn: 8)

Werreq
12-04-07, 12:39
Zdażało się, ale to jak w większości pozostałych. Lekaże, pielęgniarki, rodzice i dziadkowie(ale za młodu). A ostatnio?: lekaże- ponieważ trafiłam do Irlandzkiego szpitala i mój chłopak. No i na zielonych szłokołach i takich wyjazdach. That's it!

rainboksik
12-04-07, 13:21
mnie ogólnie wiele osób ( w Niemczech na plaży ) , i raz teściowa jak szedłem sobie do łazienki ...... nagi , a i w pracy wszyscy na łaźni chodza na golasa ...ale sami faceci :| a szkoda że nie ma kobiet :shifty:

Łobuz
19-04-07, 17:41
Oprócz kilku dziewczyn i lekarzy nie było....

zbigi
19-04-07, 21:43
z osób obcych mi to lekarz

patryk111
20-04-07, 22:02
hehehe, pół szkoły.
przegrałem zakład i musiałem przebiec bez spodni i bielizny po szkole jak mialem 15 lat ;] nagana i wzywanie rodzicow, gdzie moja mama wyszla czerwona i ledwo co powtrzymując się od smiechu z pokoju dyrektorki... eh, to były czasy ;p

Monochrome
20-04-07, 22:23
Nie licząc różnorakich miejsc jak basen i tym podobne miejsca (gdzie zazwyczaj nikt się nie wstydzi pod prysznicami) z ciekawszych momentów jest np wystąpienie zupełnie nago przed koleżanką siostry i kuzynką.
Z koleżanką było w sumie zabawnie, wychodziłem spod prysznica prosto do mojego pokoju a Sandra (tak ma na imię) ma w zwyczaju wchodzić do nas ot tak bez pukania (mieszka drzwi obok).
Zobaczyła mnie nago z penisem w niepełnym wzwodzie (ciepła woda robi swoje) i stanęła jak wryta, od razu obkręcając się na pięcie w stronę drzwi. Przeprosiła i poszła do siebie. W sumie krępujący moment (nie wiadomo o czym potem rozmawiała z sis).

Kuzynka za to widziała mnie jedynie przez moment i pewnie sam tyłek nad jeziorem. Nic wielkiego. Trochę śmiechu i wszystko wróciło do normy.

flubber
30-05-07, 21:44
Z obcych to nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie... Ale z takich mniej obcych to zdazylo mi sie pare razy grac w swinskie gry na rozbieranie... no i karta mi nie szla....:redface: A z calkiem znajomych twarzy to gloownie moja bejbe, chyba nikt inny nie jest zainteresowany... :shifty:

michu29
31-05-07, 09:55
szkoda, że jeszcze nikt, ale jakby jakaś kobieta to może.
Od patrzenia by sie zaczęło, a może na czymś miłym się skończyło :);)

piegusek
31-05-07, 10:56
niestety nie ale musze sie o to postarac :)

magdzia1818
31-05-07, 12:33
no to wiec mnie i moja kolezanke(byly dwa prysznice w lazience na korytarzu) na wyjezdzie do zakopanego podgladal robotnik remontujacy osrodek w ktorym mieszkalysmy a robil to zagladajac swoim lbem przez dolna dziure w drzwiach. no w sumie nie czulam sie z tym faktem dobrz(kolezanka tez nie:)) ze jakis oblesny stary facet widzial moje cialo ale zgolsilysmy to do recepcji zeby z ta dziura cos zrobili...

kotka85
31-05-07, 14:10
lekarze, koleżanki w internacie pod prysznicem, na basenie w przebieralni i to by było na tyle z obcych osób chyba.
Ogólnie nie lubię paradowania nago przed nieznajomymi osobami, chociaż to jeszcze zależy od sytuacji bo co innego jak wszyscy są nago, a co innego jak tylko ja :redface:

wygłodniała84
31-05-07, 14:20
jak byłam na badaniach w szpitalu, musiała stać całkowicie nago przed ok 15 osobami, facetami w większości( traumatyczne przeżycie)
nikomu nie polecam.

ten pierwszy
31-05-07, 14:47
a mnie i babeczke widzial jakis koles z laska:D jak sie ten tegowalismy;p

lotnYk
31-05-07, 18:30
jak byłam na badaniach w szpitalu, musiała stać całkowicie nago przed ok 15 osobami, facetami w większości( traumatyczne przeżycie)
nikomu nie polecam.
15? To był szpital przy AM i pokaz dla studentów?

lawlessness
31-05-07, 21:12
15? To był szpital przy AM i pokaz dla studentów?

Neee raczej, bo na AM są głównie kobitki:D

carmen1978
01-06-07, 10:44
kiedyś na obozie harcerskim jak miałam może z 15 lat, jako że nie było tam łazienek normalnych to myłam się całkiem nago w misce - z jednej strony za małym parawanem, a z drugiej strony był las. w pewnym momencie zobaczyłam w krzakach wścibskie oczy chłopaków... nieźle się wtedy na nich wkurzyłam, ale w gruncie rzeczy teraz z perspektywu czasu to inaczej na to spoglądam;)

Akori
01-06-07, 11:04
Sylwester... obce miasto... obcy ludzie w tym była mojego ówczesnego. Sylwester trwał trzy dni ^^ W trakcie jednej z nocy, przypadła Nam szafa... taka wnęka spora w ścianie, bardziej garderoba, ciemno tam jak nie wiem, ale miękko i przytulnie. Zasnęlismy jak dzieci. Po przebudzeniu zaczeliśmy się całować, zaczeło się robić coraz namiętniej, rozebraliśmy się... i już mięliśmy się zaczac kochać... a tutaj dzrzwi garderoby się otworzyły... okazało się że już jest popłudnie, jasność wpłynęła do środka, Nas oślepiając, a kilku osobom (na przedzie ze wspomnianą wcześniej byłą) objawiając Nasze nage ciała...
Było mi wstyd, ale skończyło się na nerwowym śmiechu, ja się ubrałam i mimio tego, że bylyśmy ze soba jeszcze jakiś czas nigdy między Nami do nieczego nie doszło... ;)

xxkarol
01-06-07, 23:43
w sumie ekshibicjonistą nie jestem, ale alkohol dobre towarzystwo :) zdarzyło się robić stiptiz :P szczególnie na wakacjach z cyklu club med :) gdzie ludzi widzę 1 raz na oczy i tylko przez tydzień, więc co mi zależy .. heh nie mam się czego wstydzić :)

KrzysiekV
03-06-07, 21:24
Dzis mialem takie przezycie. Po zaglach poszedlem sie przebrac i bylem goly. Pare innych facetow tez.

Jesli o cos lepszego chodzilo, to ot prosze: Mieszkajac w niemczech, chodzilem czesto do sauny. Zwlaszcze po treningu na silowni, bo byla w osrodku sportowym. Wszystcy tam przychodzili, kobiety mezczyzni, molodziez. Nakaz rozebrnia sie i lezenia na reczniku. I dla mnie to tez bylo normalne i logiczne. ---- Ze dwa lata temu bylem w Zakopcu, poszedlem do sauny. Z przyzwyczajenia rozebralem sie, recznik do reki i wchodze do sauny. A tu szok, patrza sie na mnie jak na kosmite. Wszystcy ubrani w kostiumy kapielowe. No to wyszedlem, zalozylem majtki do plywnia i wrocilem.

bridget_jones
04-06-07, 08:23
ja często chodzę nago po mieszkaniu a nie mam firanek w oknach, więc pewnie wielu sąsiadów z naprzeciwka często mnie ogląda - jednak nie przypominam sobie takiej sytuacji, zebym wiedziała, że ktoś patrzy.
oczywiście w saunie (często ze znajomymi, kolegami męża), na plaży.

nie mam kompleksów

wygłodniała84
04-06-07, 09:45
Neee raczej, bo na AM są głównie kobitki:D

szpital kliniczny na polnej, więcej facetów niż kobitek, a ci moi to byli w dodatku studenci z zagranicy:(, może to i dobrze...

piotrus18a
06-06-07, 13:54
Pamietam....pare lat temu obudzilem sie i myslame ze nie ma nikogo w domq umylem sie i przeszlem po domq nago i poszlem na pietro do drugiej łazienki weszlem nago a tam moja ciocia (28 lat miala) stala cala nago :D MmmMmm fajny widok byl....zasłonila piersi ale cipke cala widzialem byl taki paseczek... odrazu chciala pozrozmawiac o tym...nawet sie nie ubralismy tylko zaczelismy gadac...ja sie przygladam i ona to widziala ;] a ona tez zobaczyla na mojeg ptaka :D(widzialem to) mialem wtedy 15 lat ;] pozniej mi stanol i koniec rozmowy ;] podniecila mnie :D pare razy sie nawet masturbowalem i przypominalem sobie ten widok :D pozniej jeszcze pare razy ją widzialem ale to juz sie mnie krepowala....nie raz byla siku a ja bylem w WC ale to widzialem tylko wloski ;] tez fajnie :D

KrzysiekV
06-06-07, 15:18
Ale ciocia to nie osoba obca. W rodzinie nic nie ginie. Widze, ze cie podnieca ciocia, Piotrusiu...

C.O.Para
06-06-07, 16:54
Oprocz lekarzy?
Kolezanki w szatni na silowni, pod prysznicem ( z pewna kolezanka mylysmuy sie pod natryskami), kilka lat temu ze znajomymi plywalismy nago w zalewie, W Niemczech na plazy, saunie,pod natryskami( niemcow golizna nie gorszy,)
I raz z zaskoczenia ,pewna osoba z rodziny, wlazla bez pukania do pokoju......daaawno temu.

Enea
06-06-07, 16:56
Kilka razy.... Ostatni raz kiedy mi sie przytrafilo bylo w Nowy rok...

Po sylwestrowym szlenstwie mocno spici wrocilismy do domu..... Rano w Nowy rok poniewaz musialam isc do pracy, mocno skacowana (jeszcze pijana chyba z reszta) Weszlam nago do salonu, w poszukiwaniu wody mineralnej... na kanapie spal najlepszy przyjaciel mojego narzeczonego... Oczywiscie obudzil sie jak tylko weszlam do pokoju...

Kompletnie zapomnialam, ze zaoferowalismy mu zeby zostal na noc u nas zamiast wydawal kase na taxe.... Nie mila sytuacja, kolega natomiast za kazdym razem kiedy wpada do miasta z Londynu i wychodzi z nami na imprezke, pyta czy moze zostac na noc bo zapewniamy fantastyczna obsluge...

julitqa
07-06-07, 19:22
tak....kiedy wyjezdzm gdzies wspolnie ze znajomymi i trzeba szybko wziasc prysznic to nie jest dla mnie czyms krepujacym wejsc do kapieli z kolezanka....to nic wstydliwego:p

DajMiTęNoc
07-06-07, 20:01
Nie raz i nie raz tez podgladalem teraz codzienie sasiadka w robocie jak wyczaila mnie ze na nia patrzylem, teraz codzienie rano zdejmuje zaslonke i sie przebiera przy oknie i wie, ze ja na nia patrze, chyba ja to kreci i mnie tez:yawn:

perwersyjna
08-06-07, 10:25
Kilka razy widział mnie sąsiad jak opalam sie nago.

koth
09-06-07, 20:16
Kiedyś w akademiku kumple mi zwinęli ubrania z pod prysznica, a że droga prysznic-drzwi to parę metrów to zasłoniłem się rękami, otworzyłem zamek kluczem, wchodzę, świecę światło a tam.....z 20osób mieszanego towarzystwa oczywiście z oklaskami, śmiechami i gwizdami. Trudno. Musiałem przeparadować przez cały pokój gdyż na drugim końcu pokoju w szufladzie przy samej ziemi miałem bieliznę, schylając się po bieliznę celowo wypiąłem się w stronę rozbawionego towarzystwa i szczerze mówiąc gó**o obchodziła mnie ich reakcja, to oni powinni się wstydzić a nie ja.
:rockon:

pavvel84
09-06-07, 20:48
Po domu chodze bez koszulki i w krótkich, troche prześwitujących spodenkach. zawsze gdy przychodziły koleżanki mojej siory to wychodziłem do kuchni posłuchac ich plotek. wszystkie gapiły sie na te spodenki i na mojego ptaszka :) czasem sie czerwieniły jak było go widać :) fajne przeżycie :)

damianski
09-06-07, 22:30
byłem "na wycieczce" 400 km od domu w straszny upał autem bez klimy to jak wróciłem to się cały kleiłem i szast prast pod prysznic.
Jako że wróciłem około 10 rano to standardowo w domu nikogo. wchodze po pryszcu nieskrępowany na korytaż a tu siostra i jej koleżanki zrobiły sobie wagary. W sumie to się speszyły strasznie a ja jak to ja zapytałem czy chcą może z profilu zobaczyc ;)

Karinka_88
17-06-07, 12:17
Moze nie całkiem nago :P ale jakos tak po częsci :P

Czułam się swietnie bo własnie dochodziłam i nie zwracałam uwagi na to czy mnie ktoś oglada czy nie :D

czubek
17-06-07, 17:22
A ja a i owszem:). Nie wsytdze się swojego wyglądu i nie ma dla mnie problemu jeżeli ktoś mnie zobaczy nago. Najczęściej owszem jest to moja dziewczyna ale cóż basen czy szatnia po treningi przecież nie będę się zasłaniał albo kąpał pod prysznicem w kąpielówkach(mija się z celem). Nagość jest czymś naturalnym i nie widzę w tym problemu żeby np przy koleżankach się przebierać( oczywiście zawsze uprzedzam że się rozbiorę bo nie chce nikogo urażać dla kogo było by to gorszące). Czasami jest to wręcz podniecające jak patrzą na ciebie ludzie. Dlatego chyba tak lubimy seks w miejscach publicznych:) Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś się nawinie i zobaczy nas nie tylko nago ale i niedwuznacznej sytuacji:).
Na podsumowanie powiem że nagość jest piękna:).
Pozdrawiam wszystkich.

Żur
21-06-07, 19:18
Racje czubek nagość powinno się celebrować sex w miejscach publicznych ja wiem. Coś w tym jest kiedyś zrobiłem to z byłą na skałach Giblartaru, kończąc to wszystko cigertem z widokiem na Afrykę.
Kiedyś jednak kochaliśmy się na ścieżce wzdłuż skalistego brzegu i jakaś inna para nas podeszła hihi, siedzieliśmy jak nas matki na świat wydały i rżneliśmy głupa wpatrując się w księżyc. Było mi wtedy trochę głupio. Dla wszystkich polecam plaże nudystów tylko z małą ilością ludzi wtedy można się poczuć naprawdę lekko i swobodnie
Pozdrowienia
Nagość jest piękna!!

brzydki27
21-06-07, 20:18
standardowo, przebieralnia na basenie, szatnia po treningu, tzw "świniarnia" w wojsku :D rodzenstwo tez mnie widziało nago ale to przez przypadek, poza tym jeszcze siostra mojej baby, i jej kolezanka która weszłą do nas do pokoju, spaliła cegła i wyszła :) a ja widziałem swoje siostry, dziewczyna kumpla, i mase sąsiadek opalających sie na balkonach :) w zasadzei to nic szczególnego czy godnego uwagi.

danon
14-09-09, 10:58
czekamy na historie

Bambiii
14-09-09, 16:34
Przygody?

Hmmm...sąsiedzi z bloku naprzeciwko widzą mnie nagą codziennie rano.

brzoskwineczka
14-09-09, 20:08
Moje ciało jest zbyt pięknę, żeby je wystawiać na widok publiczny, choć kolega przyznał się kiedyś do podglądania - nie wiem ile widział stojąc pod moim oknem.

snapee
15-09-09, 15:47
rodzice, brat, kuzyn, lekarz, hmm i chyba nikt wiecej ;)

Kata
15-09-09, 16:16
Czy ktoś obcy widział mnie nago? Tak, lekarze. Poza tym - i to już była bardziej krępująca sytuacja - współlokator widział mnie pewnego razu prawie nago. Pichciłam sobie coś w koszulce i stringach, schyliłam się do szafki, a on akurat wszedł do kuchni. Wstyd :silenced:

89ciekawy69
15-09-09, 22:34
hmmm na plaży nie do końca nudystów ale większość osób była tam nago , w Hiszpanii na wakacjach. Wszyscy obecni wiedzieli nas nago.
W Polsce na plaży w Łebie też opalaliśmy się nago ale to bardziej na odludziu więc raczej nikt nie widział.
Chyba tyle, no i możliwe że sąsiedzi z domu na przeciw ... wydaje mi się że jak kochamy się przy zapalonym świetle to wszystko widać , bo nie zawsze się zasłoni rolety...hmmm

My.Wave
15-09-09, 23:20
w saunach, na plażach fkk, w przebieralniach, podczas badań lekarskich, ktoś znajomy gdy wparował do łazienki, która nie miała zamka.. za piękny nie jestem, ale jakoś moja nagość mnie nie krępuje w takim stopniu by te sprawy były jakimś problemem..

OLIWER
13-10-09, 21:06
Hmmm...sąsiedzi z bloku naprzeciwko widzą mnie nagą codziennie rano.

Zazdroszczę twoim sąsiadom takich widoków.

kicia_69
15-10-09, 22:07
koleżanki podczas piżama party ;p hehe poza tym nie przypominam sobie innych sytuacji

Aktywny
16-10-09, 10:17
Ja raz zapomniałem zamknąć drzwi z łazienki i jak stałem nago w wannie to weszła moja bratowa, ale to ona bardziej się zawstydziła niż ja, a raz jak z moją eks pojechaliśmy na seks do lasu to przechodziło jakieś małżeństwo, zorientowałem sie jak już było za późno i widzieli mój tyłek no i chyba klejnoty też. Oczywiście jak przeszli to dokończyliśmy :)

marta.wroc
03-12-09, 08:52
uuu temat w sam raz dla mnie:) mi niestety sie to zdarzało tyle razy ze nie pamietam. W wakacje jezdze nad taki staw. Zaraz obok jest lasek i tam chodzą ludziska sie przebrac,na fajke,za potrzeba i na bara-bara:D jak jest upał to na tej malutkiej plazy jest chyba z 1000 osób wiec co chwila ktos wchodzi do lasku i niestety pare razy mnie przyłapali....najbardziej pamietam jak sie przebieram w strój kapielowy pod drzewem i nagle zobaczyłam pare metrów dalej jakiegos chłopaczka jak stoi i sie gapi na mnie.Gorzej ze chyba cos robił z łapami bo miał je za drzewem i tylko głowa wystawała...ma tez swoje plusy ten lasek:) raz mnie widzą a raz ja kogos przylukam:D

upocone jajka
11-12-09, 21:00
współlokatorzy :shifty:

SHADOW
11-12-09, 21:16
W sumie codziennie w szatni na siłowni - ale chyba nie ma w tym nic niezwykłego

rozyczka70
11-12-09, 21:58
Pielęgniarki po moich narodzinach.
:lol:
...a potem, mnie, oglądali zazwyczaj przy zmianie pieluch:razz:....zboki jedne...:lol::lol:

Veto1
13-12-09, 21:19
Plaża nudystów się liczy?

Haster
14-12-09, 07:12
W piątek byłem na basenie, no i przebierając się weszła sprzątaczka akurat w momencie jak paradowałem... :| Ale to ona bardziej się speszyła.

maciuss21
14-12-09, 13:25
Mnie też nikt nie widział.

marobaro
04-01-10, 20:53
sauna - wiele razy, w zasadzie w tej chwili już się w ogóle nie krępuję. Raz byliśmy z dziewczyną na plaży dla nudystów w Hiszpanii, ale pech chciał, że była to plaża dla gejów. Na szczęście w promieniu naszego wzroku było ich może 5, więc nie czułem się zbytnio skrępowany (a moja dziewczyna to już w ogóle).
Parę razy zdarzyło mi się, że nagle zapragnąłem wykąpać się gdzieś latem. Scenariusz zawsze ten sam - rozglądam się - nikogo nie ma. Jak już chcę wychodzić, to zawsze na brzegu rozkłada się rodzinka albo jakieś 3 dziewczyny w moim wieku albo - to najgorzej - duża ekipa mieszana - wtedy bez skrępowania się śmieją. No ale co zrobić.
Raz wparowałem zupełnie nago do łazienki (była noc, a ja byłem przekonany, że nikogo tam nie ma) i zobaczyłem zupełnie nagą, dokładnie tak samo jak i ja przestraszoną koleżankę. Wspominamy to do dzisiaj ze śmiechem:)

ktos69
04-01-10, 21:09
czemu nie skończylo się to seksem? :D

marobaro
04-01-10, 21:25
hmmm, bo to dziewczyna mojego kumpla...
ale szczerze mówiąc jak o tym myślę, to robi mi się tak chętnie...

ktos69
04-01-10, 21:39
nie dziwię się... też chciałbym mieć takie akcje ale jakoś omijają mnie dużym łukiem póki co.

marobaro
04-01-10, 21:47
Przypomniało mi się jeszcze, że w akademiku na wymianie we Francji regularnie widziałem moją koleżankę nagą - mieliśmy okna naprzeciwko siebie. No to w ramach rewanżu też się przebierałem przy otwartym oknie. Raz nawet zrobiłem jej zdjęcia, ale potem miałem wyrzuty sumienia i je skasowałem.
I jeszcze raz spotkałem w saunie koleżankę. Ja byłem nago, a ona nie. Byłem trochę spięty, ale potem jej niby niechcący zsunął się ręcznik to tu, to tam i ostatecznie można powiedzieć remis. W ogóle to śmieszne, że człowiek nago przed kimś ubranym czuje się dziwnie, ale jak obie strony się zobaczą nago, to już to w ogóle nie robi wrażenia.

dinizen
06-01-10, 11:33
Ja swego czasu to na jakimś wyjeździe robiłem z kumplem striptiz koleżankom. Powiem że było to ciekawe przeżycie. Poza tym przyznam się lubię paradować nago po domu, ale to na żonie nie robi już wrażenia.

niepewna69
06-01-10, 22:31
A to chamska baba, się wpakowała do cudzego mieszkania nie czekając aż ktoś jej otworzy :P

Znalazłam się w podobnej sytuacji. to było w ośrodku, do którego pojechaliśmy na sylwestra. na szczęście wtedy grzecznie spaliśmy kiedy pani weszła żeby opróżnić kosz na śmieci w naszym pokoju.. gdyby weszła dzień wcześniej albo pożniej to tej samej porze, mogłaby zobaczyć nieco więcej :cool:

Sexy_man
06-01-10, 22:33
Nie, nie przypominam sobie, by, wyłączając rodzinę i najbliższych gdy byłem szkrabem, ktoś kiedykolwiek mnie widział (tak, że ja o tym widziałam oczywiście) nago. Nikt nigdy mnie nie przyłapał w stroju Adama.

itikka
06-01-10, 23:19
przygody :D LOL

regularnie uczeszczam do publicznej sauny ze znajomymi i sasiadkami, gdzie wszyscy sa nago. ale tu goła osoba nawet na ulicy nie wzbudza sensacji.

spacemonkey
07-01-10, 13:41
Kilka "nakryć" podczas seksu, ale nie wiem ile kto widział ;)

Zdarzyło mi się grać w strip pokera do stanu topless na obozie i na małych imprezach podczas studiów.

Zdarzyło mi się robić striptiz z przyjaciółką, lub przyjaciółkami podczas kameralnych, zakraplanych spotkań z naszymi partnerami, ale nie byli to obcy ludzie tylko przyjaciele, więc nie wiem czy się liczy w temacie :P

Plaża nudystów, sauna, ale tu nie ma nagość jest czymś naturalnym, a chyba nie o to chodziło autorowi tematu :)

Acha - net, ale bez twarzy oczywiście :)

Ponczoszka
07-01-10, 20:44
Tak jak koleżanka wyżej :
-w necie
-podczas seksu np.po imprezie
-seks na łonie natury

Latem do spódniczek nie zakładam bielizny a pamiętam kilka wpadek ;p ;p

Łukaszek_1980
08-05-11, 21:26
- na odkrytym basenie w przebieralni (przebieralnie były damsko-męskie) - jakaś młoda kobieta która chciała się przebrać w kostium odsunęła zasłone i zobaczyła mnie w całej okazałości

- młoda sąsiadka przez okno z bloku z naprzeciwka

- pani doktor

- młodsza siostra

- koleżanka siostry jak wycierałem się po prysznicu w łazience

- dwie koleżanki podczas "zabawy w lekarza", miałem 13 lat

Chyba tyle :rolleyes:

michuchu
08-05-11, 21:54
Chyba tylko rodzice (choć też przed nimi nie paraduję), lekarz i faceci po W-F. Dawno temu jak grałem w karty to już tylko się zakrywać mogłem(za to koleżanka już tak przegrywała, że zakrywać też się jej zabroniliśmy:P). Do tego raz spadły mi kąpielówki do kolan po skoku do wody z wieży, ale szybko pociągnąłem zanim wypłynąłem więc chyba nikt nie widział.
Sam za to wszedłem koleżance do pokoju jak była toples, ale placami do mnie.

AllieM
09-05-11, 01:06
Moja przyjaciółka, która jest dla mnie jak siostra, więc to w sumie nikt obcy ;) A tak to ogrodnik, za każdym razem jakoś dziwnym trafem spędza czas pod moim oknem, nie cierpię tego faceta, zmusza mnie do zaciągania zasłon.

Venera
09-05-11, 01:32
moje wpółlokatroki i chłopak jednej z nich...

Hal
09-05-11, 09:19
Nie wiem czy to przygoda ale nago widzieli mnie pod prysznicem na basenie, na plaży w Chorwacji, w szpitalu gdzie było mi wszystko jedno kto mnie widzi, może jeszcze gdzieś o czym nie wiem.

takibylejaki
23-05-11, 11:21
Koledzy z wojska, pielęgniarki w szpitalu, ludzie na plaży.Więcej nie pamiętam, a czułem się normalnie ponieważ nie mam się czego wstydzić.

Soundsleep
23-05-11, 12:25
Tak, raz miałem taką przygodę. Krowa widziała mnie, jak biegałem w lato po łące.

takibylejaki
23-05-11, 12:33
Tak, raz miałem taką przygodę. Krowa widziała mnie, jak biegałem w lato po łące.

Ooo.Sound i co powiedziała? :D

Soundsleep
23-05-11, 12:35
Zesrała się z wrażnia i tyle :lol:

takibylejaki
23-05-11, 12:40
No to klops ;)

Malgorzata
23-05-11, 14:24
Co lato mam takie sytuacje bo opalam się nago albo tylko stringach. Druga połowa czerwca urlop w Dębkach, naga plaża na lewo od rzeczki wpadającej do morza. Będziemy całą rodziną więc koniecznie, podglądaczy, zapraszam w krzaki, niech sie gapią pajace. Ja mam urlop i z niego korzystam.

siaran
25-05-11, 16:03
Widziało mnie nago pewnie kilka setek osób na plażach naturystycznych na południu Europy. Oprócz tego w przebieralni na basenie, w saunie, u lekarza oraz w domu, bo co prawda nie latamy bez przerwy nago, ale też nie krępujemy się przy kąpieli, ubieraniu, opalaniu w ogrodzie. Ale pewnie nie o takie przypadki w tym wątku chodzi. Pamiętam, były dwie sytuacje, które mi utkwiły, bo się wstydziłem swojej nagości:
1. w saunie w Czechach, kiedy siedziałem na golasa na ręczniku wielkości ścierki do naczyń, a naprzeciwko jakaś około 40-letnia Czeszka podciągnęła sobie nóżki i widziałem całe jej różowe wnętrze. Tak mi stanął, że nie mogłem się opanować, a nie było się czym zakryć. W końcu zasłoniłem się ręką i paradowałem do prysznica (zimnego!!), ale dużo osób patrzyło na mnie i było mi wstyd
2. mama niemal codziennie rano "walczy" ze mną, aby mnie zmusić do wstania z łóżka. Często jej ostatecznym argumentem jest ściągnięcie ze mnie kołdry. Ponieważ śpię nago, czasem jeszcze dostaję klapsa na goły tyłek. Kiedyś jednak leżałem na wznak i drzemałem, nawet nie słyszałem jak mama mnie budziła, a w końcu ściągnęła kołdrę, a mnie stała maczuga, jak to u mnie bywa zwykle rano. Mama chyba nie znała się na męskim porannym wzwodzie, bo powiedziała "Jak się chcesz onanizować, to rób to wcześniej, bo już pora do szkoły. A teraz zmiana! Ty wstajesz (pokazała na mnie), a ty się kładziesz (wskazała palcem na mojego penisa)". Wydukałem tylko, że się nie onanizowałem, a bardzo mi się chce sikać. Ale też się wtedy bardzo wstydziłem.

siaran

Czarna20
25-05-11, 16:08
No chyba lekarze jedynie.

Krzysio93xD
26-05-11, 22:33
Mnie kumpela jak graliśmy w strip pokera ;p
A i jeszcze raz graliśmy na rozkazy z koleżanką w jakąś tam gierkę no i miałem za zadanie ściągnąć bokserki i się zacząć masturbować . Miałem wielkie opory ale byliśmy lekko wstawieni już . No i w końcu koleżanka mi "pomogła" i sciągneła je całkowicie i je sobie wzięła na pamiątkę ;p Na początku byłem zawstydzony ale później już jakoś mi to nie przeszkadzało .
Kilka razy widziałem przyjaciłkę w stringach. i parę razy przez przypadek jej cipkę bo jakoś jej szlafrok tak dziwnie zsunął . ;)
Pozatym ona wdziała mnie w bieliźnie bo jje młodszy brat oblał mnie wodą idiota i miałem całe spodnie mokre . Wiec trzeba było je wysuszyć . Mam jeszcze pare innych ale może niech ktoś jeszcze się tutaj wypoci opowiadając o swoich ;p

Alexandra
26-05-11, 23:40
Parę osób by się znalazło, ale raczej nie takie zupełnie obce. Może jedna, dziewczyna z klubu, z którą poszłam do łóżka. Siłą rzeczy widziała to i owo, no i była zupełnie obca.

michuchu
27-05-11, 01:12
Mnie kumpela jak graliśmy w strip pokera ;p
A i jeszcze raz graliśmy na rozkazy z koleżanką w jakąś tam gierkę no i miałem za zadanie ściągnąć bokserki i się zacząć masturbować . Miałem wielkie opory ale byliśmy lekko wstawieni już . No i w końcu koleżanka mi "pomogła" i sciągneła je całkowicie i je sobie wzięła na pamiątkę ;p Na początku byłem zawstydzony ale później już jakoś mi to nie przeszkadzało .
Kilka razy widziałem przyjaciłkę w stringach. i parę razy przez przypadek jej cipkę bo jakoś jej szlafrok tak dziwnie zsunął . ;)
Pozatym ona wdziała mnie w bieliźnie bo jje młodszy brat oblał mnie wodą idiota i miałem całe spodnie mokre . Wiec trzeba było je wysuszyć . Mam jeszcze pare innych ale może niech ktoś jeszcze się tutaj wypoci opowiadając o swoich ;p
To dobrą masz kumpele widzę:D

snb_girl
02-06-11, 19:41
Jak byłam w termach w Azunie na Mazurach, tam wstep na sauny i termy jest tylko na golaska. Ale na tyle klimatycznie jest i intymnie, że nie lustrują się ludzie nawzajem z góry na dół. Ale ładne nagie ciałka w unoszącej się parze i klimatycznym oświetleniu można pooglądać :)

upocone jajka
03-06-11, 09:42
snb_girl a co jest jak kogoś zbierze na amory? ^^

snb_girl
03-06-11, 10:16
To się rozgląda za jakimś spokojnym mało uczęszczanym miejscem i dawaj :D albo się grzecznie powstrzymuje żądze do momentu, aż się znajdzie w pokoju.

Emdea
05-06-11, 05:54
Więcej obcych osób niż znajomych, ale to mnie kręci, a nie było to w miejscu w którym budziłoby zgorszenie.

Czarna20
05-06-11, 13:55

No to mnie kot sąsiadów, jak przylazł do nas na ogródek ;)

OFI
07-06-11, 06:07
Oj bardzo dużo ludzi.... kto był wojsku wie, że nie ma prysznicy zamkniętych.... choć odczucie było dla mnie żenujące...

Kamil B.
07-06-11, 09:52
Kumple, raz czy dwa jakaś koleżanka, ostatnio ludzie nad zalewem. A i jeszcze lekarz na komisji wojskowej ;)

marzenka5
07-06-11, 12:01
Mój facet ogląda mnie nago prawie codziennie...

Betina
07-06-11, 12:04
Oprócz ginekologa i oprócz osób z którymi byłam w intymnej sytuacji? A, i oprócz rodziców (którzy mnie przewijali itp) oraz rodzeństwa (z którymi się kąpałam za bardzo małego dziecka)?

Nikt.

apacz2
09-06-11, 18:39
Miałem taką sytuację ;)) .. w taksówce... na jeźdźca .... moja Dziewczyna siedziała przodem do mnie z piersiami odsłoniętymi ... ktore nieziemsko falowały ...

Taksówkarz nie wziął za kurs !!!

upocone jajka
09-06-11, 19:22
też kiedyś na emigracji chciałem przełożyć takiego towara w taryfie ale driver sie przysadził ;/

tydzia
09-06-11, 21:17
no niestety,rodzice mojego byłego chłopaka,siostra:redface:

Karookarolina
10-06-11, 18:46
Jeśli chodzi o osoby nie związane ze mną to myślę, że osoby z bloku naprzeciw. Mimo, że mieszkam na ostatnim piętrze, to i tak wszystko widać. Bardzo często zdarza mi się, że wybiegam naga z łazienki po coś z mojej szafki i muszę zapalic światło, a nie posiadam rolet/żaluzji i nie mam zasłon.

Jakieś 6 lat temu zdarzył się seks na stole stojącym przy oknie, na parterze w domu. Przez okno było widać tylko nasze ciała i to co się dzieje, jednak bez twarzy. Wtedy też zostaliśmy przyłapani, przez właściciela domu, który obserwował akcję z zewnątrz.

Co czulam? Nie podniecało mnie to, ani nie czułam się skrępowana, jednak wolałabym nie powtarzać takich sytuacji. Mam nadzieje, że żadne dzieci nie chodziły wtedy drogą. Myślę, że jakby mi facet zaproponował taki seks to bym odmówiła, ale jesli przenosi mnie sam podczas akcji, to nie jestem w stanie wydusić słowa

kryc
10-06-11, 19:18
Ja miałem z kolei przygodę w hotelu na Ukrainie taką sytuację, że z dziewczyną się bzykamy a tu Kobieta z obsługi weszła do pokoju. Pukała kilka razy, więc ją olaliśmy, a ta myśląc że nikogo nie ma wlazła - po co nie wiem. Trochę się zmieszałem, ale generalnie to się obśmialiśmy :]

Można powiedzieć, że i ona pukała i ja pukałem ;)

Bialy_wilk
14-06-11, 16:41
Lekarze, kuzyn, do tego raz w saunie - ale zawsze bez jakichś kompleksów ;].

Greeneyed
14-06-11, 20:10
kiedyś podglądał mnie sąsiad z bloku naprzeciwko, a ponieważ mnie kręcił parę razy zrobiłam striptiz przy odsłoniętym oknie, udając oczywiście, że to przypadek

mihau1
15-06-11, 13:33
Plaża naturystów, wpadamy tam czasem popatrzeć jak innym rosną tyłki od leżenia na plaży,
sauna np. w Czeladzi - całkiem na golasa jak większość tam obecnych,
byłe partnerki,
obecna partnerka.
Fajne uczucie, nikt się nie krępuje i nie udaje że się wstydzi.
Niestety nikt mnie nie podglądał, szkoda że dziewczyny są inne od chłopaków pod tym względem :-(

r_r
18-06-11, 16:04
Zdarzało się na studiach gdzie przez przypadek ktoś nie zamknął pokoju na klucz. A wiadomo, że w akademikach nikt nie puka ;).

Kiedyś przez przypadek moja niedoszła żona, naszła mnie z moją nową dziewczyną. Trzymała swoje rzeczy w domku na działce. A że ja tam nigdy nie bywałem to trochę była zaskoczona, że tak szybko się otrząsnąłem ;)

Kiedyś swego czasu z pewną "wariatką" bywałem też na plażach naturystów :)

88norton
24-06-11, 09:07
Sorry za OT - gdzie w Czeladzi jest taka fajna sauna - bywam w tym mieście co kilka dni i z olbrzymią chęcią bym skorzystał

upocone jajka
24-06-11, 11:26
Dromader miałeś przygode że ktoś obcy widział cie na waleta? :whistle:

Danny8
01-07-11, 11:03
Regularnie pracownicy budowy naprzeciw ciągle się nie mogę przyzwyczaić, że już nie mam pusto przed oknami. Aż się dziwie, że chłopaki mnie jeszcze nigdy odwiedzać nie próbowali.

nasunęła mi się podobna historia kiedy pewnych wakacji pracowałem dorywczo na jednej budowie, pamiętam że razem ze znajomym oglądaliśmy każdego ranka, jak dziewczyna z budynku na przeciwko, na oko około 28- 30 lat wychodziła przed swój domek, często w samej bieliźnie, czasem tylko w jakiejś zwiewnej koszuleczce. Przypuszczam że chciała żebyśmy ją oglądali. A było na co popatrzeć, niezwykle atrakcyjna była. Może to Ty ?:P

czerwonyogorek
21-10-11, 15:52
Sprzątaczka w siłowni do której uczęszczałem widziała mnie regularnie nago hahaha. Kurcze, chyba mnie to jarało :)

Raz jeden jedyny widziała mnie i moją, koleżanka kolegi, jak moja robiła mi dobrze ustami :)

Gruboss
21-10-11, 16:24
Była taka sytuacja na wakacjach u ciotki w górach ,ciotka przyjmowała tylko kolonie dziewczyn ,prysznice były wspólne wiec zanim się te wszystkie dupy wykąpały to masakra z dwie godziny musiałem czekać ,no i przylazła taka jedna spóźnialska i przyłapała mnie pod prysznicem bez krępacji wlazła mi do mojej kabiny 3 był jeszcze wolne,to było za dużo -nie żałowałem,nawet mi nie powiedziała jak ma na imię...

knavegirl
21-10-11, 19:05
Podejrzewam że sąsiad z bloku z naprzeciwka. Gdy jest lato - cielplutko to sypiam nago no i trochę czasu mija zanim coś na siebie narzucę jak wstaję z łóżka, więc tak sobie chadzam po mieszkanku...

Pani G
22-10-11, 02:31
Jakby to powiedzieć...Jak się komuś zachce brać prysznic z chłopakiem na UDANEJ imprezie, to radzę uprzednio sprawdzić czy w drzwiach znajdują się zamki. Aaaa i jeszcze schować ubrania. Tak na wszelki wypadek.

pamlintasz
28-10-11, 17:23
Na obozie wymyśliliśmy z chłopakami że kąpiemy się "na Adasia" w dole strumienia tuż poniżej wodospadu. No i było ok, cali w pianie bo to obóz wędrowny był. A tu dziewczyny walą do nas!! Kilku złapało za ręczniki a reszta wskoczyła do strumienia- cholera jaka ta woda była zimna!! No i nie było czym się pochwalić bo wiadomo zż z zimna się kurczy. Dziewczyny miały niezłe widoki pomimo to- do końca obozu nas komentowały

mikel84
04-10-12, 21:26
Mi by opadł z wrażenia. :)

Z obcych to przypadkowi ludzie pod prysznicami i w szatniach na basenie, jedna doktorka i trzech lekarzy, w pracy pod prysznicami nie tylko znajomi. yyy, chyba nikt więcej z obcych. Ze znajomych to byli partnerzy i jedna partnerka, znajomi na basenach, czy prysznicach na mazurach... no i mój facet. W dzieciństwie rodzice, siostra, tyle. Generalnie bez fajerwerków. ;)

GajdzinSan
05-10-12, 20:56
Lubię chodzić nago po mieszkaniu. Ale żeby tak mnie ktoś obcy zobaczył całego nago to nie było takiej sytuacji. Raz w akademiku przyłapała nas koleżanka z pokoju mojej żonki ale interes miałem zakryty.

mikel84
08-10-12, 18:35
Natomiast to mi raz zdarzyło się przyłapać kolegę ze swoją obecnie już żoną.
Żona z naciągniętą kołdrą po uszy leżąca w łóżku, a na środku pokoju stał kumpel z wielkim namiotem w bokserkach, które udało się mu zdążyć naciągnąć na siebie, do przejścia miałem mały przedsionek. Zachowałem się bardzo grzecznie, rzuciłem tylko torbą, przeprosiłem i powiedziałem, że będę za godzinę. Mogli zostawić klucz w drzwiach, albo napisać smsa. Kolega wiedział, że będę o 15ej.

Anioka.M
08-10-12, 19:55
1. na pewno u lekarza
2. na pewno w łaźni na basenie - bywałam w różnych , dla kobiet i w koedukacyjnych
3. na pewno na plażach naturystycznych
4. na pewno w ogrodzie u rodziców (widzieli mnie nago rodzice i moje koleżanki - nie mam z tym problemu)
5. na pewno w akademiku, podczas tzw. sex-party (dużo alkoholu, rozbierane gry), ale też w łazience i w pokoju z koleżankami
6. być może sąsiedzi - lubię spacerować rano nago po mieszkaniu, jesienią, zimą i wczesną wiosną świecę światło i wtedy ewentualnie mogą coś zobaczyć

Przyznam się, że raz w życiu mając pewność, że koleżanka mnie podgląda pod prysznicem w akademiku masturbowałam się, aby zwiększyć jej "doznania artystyczne".

anka

kasper4433
08-10-12, 20:48
No pewnie, specjalnie dla sąsiadki paradowałem, szkoda tylko że po cukier nie przyszła

aliorek72
09-10-12, 14:28
A zdarzyło się na basenie, dziewczyna pomyliła ( ta jasne :D ) szatnie i wpadła do męskiej pełnej nagich facetów. Ale nie było to jakoś specjalnie traumatyczne przeżycie dla niej i dla nas:knockout:

Pawka
09-10-12, 16:54
Nie raz... na basenie, w szatni... a ostatnio siostra wpadła i do pokoju jak sie akurat ubierałem... nawet nie zdążyłem sie zakryć... ale widać było że nie żałowała tego.... :D

spirit_of_orb
10-10-12, 07:56
Obcy widział mnie nago - to ci dopiero przygoda!

Tak, kiedyś pływaliśmy dzień na waleta w rzece, a potem chodziliśmy tak po brzegu i płoszyliśmy ludzi, było naprawde zabawnie. A poza tym lekarze, pielęgniarki, sprzątaczki i ci co przyszli popływać na basenie - w znacznej ilości.

janlis
07-12-12, 22:44
Dużo obcych osób widziało mnie na golasa, bywam w saunach, na plażach naturystów, w łaźni na basenie kąpię się nago. Ale miałem też ciekawą przygodę " w tym temacie". Był czas, kiedy sporo służbowo podróżowałem po świecie. Kiedyś wróciłam do domu przed południem po prawie 20-godzinnej (z przesiadkami) podróży samolotowej. Byłem wykończony podróżą i zmianą czasu - po umyciu natychmiast poszedłem spać, bo następnego dnia musiałem być w pracy. Obudziło mnie ciśnienie na pęcherz, spojrzałem na zegar w sypialni - było po siódmej, a ja na ósmą musiałem być w biurze. Cholera, trochę zaspałem! Byłem zdziwiony, na dole w salonie słyszałem włączone radio, a żona mnie nie obudziła. Nagusieńki zbiegłem na dół, toaleta była zajęta, więc zapukałem, powiedziałem "pospiesz się" i wszedłem do salonu, gdzie przy stole siedziała żona... z naszą sąsiadką :angry:. W jednej ręce trzymałem telefon komórkowy, a w drugiej butelkę wody mineralnej i nawet nie miałem jak zasłonić wcale nie wiszącego penisa (rano mam wzwody, póki się nie wysikam - to mi sterczy). Wydawało mi się, że ta chwila trwała wieczność, w końcu odwróciłem się, aby uciec do sypialni, ale w tym momencie drzwi od toalety się otwarły i wyszła... 12-13 letnia córka sąsiadki :angry: :angry:. Zapiszczała i z powrotem schowała się w toalecie.

Okazało się, że to była godzina 7 wieczór, a zimową porą i rano i wieczór o 7-mej jest tak samo ciemno...

Wstyd mi się było pokazać sąsiadce przez parę tygodni, ale potem jakoś się rozeszło.

janek

lady__in__red
08-12-12, 10:38
hm. nie licząc lekarzy, rodziców, rodzeństwa za małego bobaska i moich facetów... to raz mi się zdarzyło niefortunnie zacząć rozbierać przy zapalonym świetle i odsłoniętych oknach ;/
potem mój kolega z klasy nie mógł długo spojrzeć mi w oczy bo akurat tamtędy przechodził ;D

Wujek
08-12-12, 11:34
hm. nie licząc lekarzy, rodziców, rodzeństwa za małego bobaska i moich facetów... to raz mi się zdarzyło niefortunnie zacząć rozbierać przy zapalonym świetle i odsłoniętych oknach ;/
potem mój kolega z klasy nie mógł długo spojrzeć mi w oczy bo akurat tamtędy przechodził ;D

Ja bym spoglądał....oj rzucałbym oczkiem :]

efka1970
17-12-12, 14:07
Dość często podgląda mnie syn. Najczęściej jak biorę kąpiel w łazience. Czuję, że jest za drzwiami i patrzy przez kratkę wentylacyjną...

xxxmadziaxxx
17-12-12, 14:45
Mi dość często zdarzają się takie sytuacje, i czasem sama je prowokuje...
Np: sąsiad widział nie raz jak się przebierałam lub po prostu chodziłam nago po domu...
Kiedyś wyszłam na miasto bez majtek i w spódniczce to wtedy facet w autobusie widział...
A jeszcze kiedyś jakiś chłopak podglądał mnie w toalecie...
Może coś jeszcze było ale nie pamiętam teraz, jak mi się przypomni to napisze :)
Ogólnie to podniecają mnie takie przygody :twisted:

Czekoladoowa
18-12-12, 15:36
nie mam w zwyczaju wyskakiwać nago na ulicę, ani sciagąc ubrania w towarzystwie nieznanych mi osób.
takze, taka sytuacja mi się nie zdarzyła..

chyba NAS nikt nie podgląda. hahah :)

MsMisska
18-12-12, 17:00
Nago to nie, chyba nikt mnie nie widział. Ale pewności nie mam.

never_mind
18-12-12, 18:08
Mnie kiedyś widziała ówczesna współlokatorka - zapukała do pokoju, po czym bezczelnie weszła nie czekając na "proszę" - głupia sytuacja, bo akurat dogadzałem sobie oglądając pornosa przed kompem :redface:

Mi dość często zdarzają się takie sytuacje, i czasem sama je prowokuje...

Madzia... Chciałbym spotkać kiedyś "przypadkiem" taką prowokatorkę jak Ty :D

Robinson
18-12-12, 19:02
Ta... Pielęgniarki tak, ale na (nie)szczęście nikt więcej...

sister_lu
18-12-12, 20:05
W wieku nastoletnim miałam badany kręgosłup przez lekarza szkolnego. Teraz trochę się dziwię, że musiałam zdjąć biustonosz przy tym. Przecież zapięcie stanika to tylko centymetr materiału.
W tym czasie chłopcy z mojej klasy tkwili na zmianę przy dziurce od klucza, o czym nie omieszkali mnie poinformować.
Nadal się łudzę, że widzieli tylko kręgosłup ;)

gorący
18-12-12, 21:33
Tylko lekarz.

Yassmine
19-12-12, 01:39
Miałam operację na kolano... i musiałam być nago na stole, w razie gdyby doszło do zatrzymania akcji serca... bo ludzie różnie reagują na znieczulenia i podawane specyfiki itp. No i leżę sobie, studenci medycyny oglądają sobie moje kolano na monitorze, z resztą sama też zerkałam... po operacji, przyszedł czas na przełożenie mnie na drugie łóżko i odwiezienie na salę... nie czułam niczego od pasa w dół. Pomysłem na przemieszczenie mnie było przeturlanie się na brzuch, a później na plecy na właściwe łóżko...

Szkoda tylko, że ta szmata którą byłam przykryta się zawinęła... i wylądowałam goła, na tym właściwym łóżku... eeeh płonęłam ze wstydu. ;) Studenciaki się zagapiły trochę, na moją klatkę piersiową... a pielęgniarce wcale się nie spieszyło żeby mnie przykryć.

Away
19-12-12, 16:16
nic specjalnego, moi faceci lozkowi, lekarz, rodzice za małego i tyle,chyba że o czymś nie wiem?

długie_nogi
21-12-12, 18:04
Odkąd mi się to zdażyło we własnym mieszkaniu, bardzo szybko sobie wyrobiłam nawyk zamykania drzwi na zamek idąc pod prysznic...

Malinka_a
02-01-13, 19:26
ja się ostatnio od brata chłopaka dowiedziałam, że mu się zdarzyło coś tam przyuważyć, jak się przebierałam po pijaku, czy jak nas przyłapał pod kocykiem, ale ja też widziałam więcej niż chciałam u niego, więc jesteśmy kwita :lol: chociaż nie powiem, z początku było mi strasznie głupio.
raz też chłopak zajrzał mi w dekolt, gdy akurat tak się pochyliłam, że odchylił mi się stanik.
a tak poza tym to nikt inny, oprócz wiadomych osób.

w ogóle dawno mnie tu nie było, więc cześć, wróciłam. ;)

85v
22-01-13, 15:45
Mi się zdarza bardzo często pokazywać nago - właściwie przełamałem się w tym roku. W saunie suchej siadam nago na ręczniku, w parowej też nie mam problemu żeby wejść całkowicie nago. Ostatnio korzystam z Bani Ruskiej. Saunujemy w drewnianym domku nagrzanym do 100*C, szybki prysznic i wskok nago do basenu na dworzu. Nie mam już problemu z tym że ktoś się patrzy jak się kąpie nago lub wychodzę z baseniku. Ostatnio nawet rozmawiałem z nieznajomą przy baseniku oboje stojąc nago...

Sally
23-01-13, 10:50
Trochę tego było: w saunie, kiedyś wieszałam pranie na balkonie owinięta w ręcznik, który się zsunął, a ja nie przerwałam wykonywanej czynności, jak opalamy się nago na łódce... W domu, przy partnerach też nie przeszkadza mi nagość.

ona i on69
18-02-13, 07:52
Tak rodzice jak byłam niemowlaczkiem:)...poza chłopakiem to nikt wiecej!

G*

Cicho_sza
18-02-13, 19:20
Pewnie nie raz jak przebierałam się w przy oknie i zaświeconym świetle. Często zapominam, żeby je zasłonić i dopiero jak już jestem bez bluzki, mam w głowie taki *pstryk* i zaskakuje.
Raz obcy chłopak w tramwaju zobaczył moją pierś (nie byłam pijana), ale wolałabym o tym nie pamiętać ;)

Yassmine
19-02-13, 11:04
Kiedyś mój były wyjechał do innego miasta, i zabawialiśmy się na skype. Ja bardzo mądrze, postawiłam komputer na parapecie żeby było dobre światło... jedną nogę miałam na parapecie, a drugą na łóżku, jeszcze siedziałam na fotelu na maksymalnej wysokości... no i jedziemy z tematem, ja już prawie kończę, nagle zerknęłam za okno, a tam pod moim oknem chłop stoi na wysięgniku i obcina gałęzie, pięknie się do mnie uśmiecha i macha do mnie ochoczo.

Zeskoczyłam z fotela, zaczęłam szarpać rolety... przez 3 następne dni nie odsłoniłam ^^

Seks
13-03-13, 10:28
Może nie obcy i może nie mnie, ale ja widziałam swoją współlokatorkę nago, rano po imprezie w kuchni, jak wstała po ciupcianiu się z swoim chłopakiem. Poza tym byłam nie do końca świadomym światkiem ciupciania się mojej innej współ- na imprezie - eh, szkoda, że nie dołączyłam :P.

Motywatore
13-03-13, 13:57
Ja tam lubię jak ktoś mnie ogląda podczas sexu.
Miałem kilka takich akcji. Oglądaczami były kobiety albo pary. Oczywiście nikt znajomy.
Adrenalina na maxa.

Np. dwie przyjaciółki po dyskotece. Wyrwałem jedną, druga sama nie chciała zostać. Wzięliśmy ją do mnie.
Z jedną byłem w łóżku druga siedziała na sofie w cieniu i się przyglądała.

Ostatnio na wczasach namówiłem dziewczynę że zrobimy sobie sextape.
Wynalezłem kobietę, daliśmy jej kamerę i najpierw zrobiliśmy w ubraniach wstępny scenariusz pozycji-powiedzieliśmy jak ma filmować, co zbliżać.
Obejrzeliśmy to na laptopie, otworzyliśmy wino a potem jazda.

Polecam...

Raija
14-03-13, 15:10
Ja mialam dwa razy taka sytuacje. Podczas jednego wyjazdu turystycznego nocowalismy w szkole (w wakacje byla oczywiscie pusta). Kąpać się chodzilismy do prysznicow obok szatni przy sali gimnastycznej. Niestety, te prysznice nie mialy zamka wiec trzeba bylo sie kapać ze swiadomoscia ze w kazdej chwili moze ktos wejsc. i raz wszedl mi jakis facet, mimo ze niepisana umowa byla taka, ze jak ktos sie kąpie to wystawia krzeslo kolo drzwi tak aby poinformowac ze jest zajete i zeby nie wchodzic. Ten gosc tego nie uszanowal.
Druga sytuacja byla taka ze jako ze tam byla slaba wentylacja i od goracej wody szybko robilo sie parno i duszno to otwieralam jedno z okien by moglo sie wywietrzyc. Okno wychodzilo na jakies krzaki z tylu budynku wiec raczej nikt tam nie lazil. Raz jednak przylecialy jakies miejscowe dzieciaki by sobie popodglądać. Zanim sie zorientowalam ze pod oknem stoi kilku chlopczkow w wieku ok 10-12 lat to minelo kilka dobre minut wiec mieli okazje sobie popatrzec.

chem_x
28-03-13, 00:40
A mnie z moją ex przyłapała jej siostra. Spalismy grzecznie we trójke w jednym pokoju, na osobnych łózkach, ale po jakims czasie nam sie zebrało na 69 i takie tam. Rano sie dowiedzielismy że siostra nie spała i sobie poogladła:) Szkoda ze nie odwazyla sie dołączyc...

Motywatore
01-04-13, 13:33
Lubię takie akcje:
-"twoja koleżanka na nas popatrzy"
http://25.media.tumblr.com/8b068d324e1a6e41670122a82befbddc/tumblr_mk87w8ogsF1rctei5o1_500.jpg

Xespur
01-04-13, 13:35
Mnie (jak na razie) nikt nie podglądał, ale jak byłem u kolegi,to wszedłem do kibla bo myślałem że nikogo nie ma, a tam brat kolegi brał prysznic XD

custodian
01-04-13, 15:16
Tak w wojsku....pod zbiorowym prysznicem......

Zaanek
01-04-13, 18:38
Ktoś obcy, oczywiście choćby wymieniony wcześniej prysznic, ale to sami faceci. Jeśli chodzi o obcą kobietę, tylko lekarki i pielęgniarki na położniczym ;)

Catalleya
01-04-13, 18:39
Jak trenowałam pływanie to musiałyśmy nagie myć sie pod prysznicami wiec widziały mnie inne dziewczyny. Chyba to na tyle.

thorgal111
02-04-13, 11:53
A na plaży naturystycznej się liczy? Bo w końcu idziemy tam po to, żeby być nago więc nikt nas "przypadkiem" nie zobaczy.
Oprócz tego to w szpitalu mnie widzieli i nie miałem za dużego wyboru ;)

razor25
02-04-13, 12:06
- zbiorowy prysznic
- sauna (męska)
- jak byłem mały to lekarz i 3 asystujące mu praktykanki^^ jakoś mi to utkwiło w głowie:whistle:
- lekarz na komisji wojskowej

Baboo
02-04-13, 12:44
Na obozie z polibudy w górach. Trwały jakieś otrzęsiny czy chrzest bojowy, wszyscy pili i się bawili. Ja poszedłem z koleżanką do pokoju się zabawić. Rozebraliśmy się do naga, zacząłem robić jej minetkę. Do pokoju weszły chyba ze trzy dziewczyny, uhahane i pijane, z butelkami piwa w rękach i zapaliły światło... :D Został jeszcze tydzień obozu, a dziewczyny miały niezły ubaw ze mnie. Wtedy się wstydziłem bardzo, dzisiaj już nie mam takich problemów. Czasem mnie to kręci nawet, przy okazji jakichś numerach w miejscu publicznym ;)

Kathy
04-04-13, 00:15
Dawno i nie prawda- przebieralnie na basenie. Mimo najszczerszych chęci... jakoś nie mogę uznać nagości za przygodę.
Plaża nudystów była by fajna, nie musieć zakładać tych wszystkich ubrań mmmm.

PeggyBrown88
05-04-13, 01:11
Zdarzyło mi się kilka lat temu. Kupiłam sobie ładną bieliznę na spotkanie z moim facetem i przymierzyłam ją ponownie w domu. Wyglądała ślicznie, więc trochę w niej pochodziłam, przeglądając się co jakiś czas w lustrze. Dopiero po kilkunastu minutach zorientowałam się, że dwóch facetów, którzy naprawiali dach, mi się przygląda. Choć nie byłam zupełnie naga, to właśnie tak się wtedy czułam.. To było strasznie krępujące..

nienastolatek
06-04-13, 14:10
jak byłem mały ok 10 lat miałem to w szpitalu leżałem i byłem od pasa w dół rozebrany i obchód studentów był i studentki na mnie i się śmiały, heh do dziś pamiętam:)

Czekoladoowa
09-04-13, 14:00
raz zdarzył mi się bieg.. z sauny do drugiego budynku w srodku zimy.. po sniegu! :)

miałam na sobie ręcznik, jednak w pewnym momencie mi spadł.. a kilka osób tam było..

Baggins
09-04-13, 18:21
Przez ułamek sekundy widziała mnie pokojówka w jednym z hoteli, która otworzyła drzwi... Nie słyszałem pukania. Niestety szybko wyszła:P

krolpikowy
06-07-13, 15:53
Owszem i to nie raz po zajęciach sportowych z kolegami pod prysznicem. Zupełnie obojętnie do tego podchodziliśmy i podchodzimy. Nie lubię się - korzystając z szatni i natrysków przy basenach na przykład - kąpać w gaciach. Śmieszą mnie osoby, które w ten sposób postępują.

Co do wpadek, gdy ktoś miałby mnie widzieć przypadkowo nago, raczej nie zarejestrowałem :)

nienastolatek
08-07-13, 17:27
Owszem i to nie raz po zajęciach sportowych z kolegami pod prysznicem. Zupełnie obojętnie do tego podchodziliśmy i podchodzimy. Nie lubię się - korzystając z szatni i natrysków przy basenach na przykład - kąpać w gaciach. Śmieszą mnie osoby, które w ten sposób postępują.

Co do wpadek, gdy ktoś miałby mnie widzieć przypadkowo nago, raczej nie zarejestrowałem :)

a ja nie lubię latać z siurem na wierzchu w przebieralni lub pod prysznicem :)

smokwawelski
08-07-13, 18:53
Ja kiedyś z jednej strony nie lubiłem biegać na golasa pod publicznym prysznicem, ale z drugiej strony w kąpielówkach też się czułem nieswojo. W końcu stwierdziłem, że będę latał na golasa i teraz nie jest to dla mnie już problemem.
Więc pod prysznicem (np. na basenie) to norma.
Na urlopie latałem z gołym ptakiem zarówno przy znajomych, jak i zupełnie obcych. Czułem się z tym bardzo ok, ale głównie dlatego, że nie byłem jedyny. Sam z siebie tak jako jedyny pewnie bym się nie zdecydował.

Innka
08-07-13, 19:06
Wyskoczyłam kiedyś nagusieńka z łóżka po nocy spędzonej u chłopaka. Dopiero po gwizdach, brawach itp przypomniało mi się, że mu blok ocieplają. Chyba ze czterech robotników stało przyklejonych do okna. Niefajne było to uczucie...

Stopper
08-07-13, 20:00
Ja uwielbiam być nago. Czuję się wtedy wolny. Na basenie itp. to standard. Na jakichś wypadach ze znajomymi, to jeśli wiem, że oni nie czują się przez to skrępowani, też.

Kiedyś podczas wędrówki po górach poszedłem do strumyka się umyć. Po zrzuceniu wszystkich tekstyliów usłyszałem za sobą rozentuzjazmowane oklaski kilku dziewczyn, które obozowały niedaleko. Później, kiedy się odwróciłem, okazało się, że nagrały sobie pamiątkę :) Być może więc jestem na jakimś gejowskim youporn w dziale voyeur :)