PDA

View Full Version : Moje doświadczenie homo

Strony : [1] 2

memount
19-02-07, 03:04
Hmm.... od czego by zacząć. Więc tak: zawsze czułem się i nadal czuję się heteroseksualistą, ale w jakiś sposób ciekawy byłem jak to jest wziąć do buzi czyjegoś penisa. Żeby było śmieszniej interesowało mnie tylko to - nie wyobrazałem sobie całowania się z facetem, pieszczenia go i wszystkiego innego co robię z kobietami. Po prostu chciałem posmakować penisa i tylko to. Nie było to coś przez co nie mogę spać. Nie dręczyło mnie to, ale też nie brzydziło w żaden sposób sama świadomość.

Porównując... nigdy nie byłem w Paryżu. Jestem ciekawy jak tam jest, ale nie dręczy mnie to - po prostu ani grzeje ani ziebi.

Pewnego dnia postanowiłem spróbować. A co mi tam... umówiłem się z jednym kolesiem, mieliśmy sobie zrobić po lodzie. Jak wspomniałem - nie chciałem nawet go głaskać czy dotykać po brzuchu... tylko fiuta do buzi ;) Może to dziwne, ale to mnie nie brzydziło, a głaskanie po brzuchu owszem.
On mi zrobił loda z finałem w ustach i to było fajne - wiadomo, w końcu to fizyczne odczucie, więc jeśli ktoś nie ma oporów psychicznych to nawet jeśli jest hetero odczuwałby przyjemność, w końcu dotyk to dotyk.

A moje odczucia... nic szczególnego. Zrobiłem mu loda, wylizałem penisa dookoła, poobciągałem mu.... i co? I nic. Po prostu jak dla mnie wtedy to nie było nic szczególnego. Nie było mi ani przyjemnie (od robienia loda jemu) ani nie nieprzyjemnie.

Nadal nie czuję obrzydzenia i nie żałuję, że to zrobiłem. Po prostu wyleczyłem się z mojego "homoseksualizmu". Mógłbym to zrobić jeszcze raz bez oporów, pewnie... tylko po co?

Nie czuję się homoseksualistą, ani nawet bi, choć pewnie w jakimś stopniu jestem bi. Jak widzę kobiety na ulicy to wiadomo... jak przechodzi jakaś ładna to człowiek się albo obejrzy albo jakaś niegrzeczna myśl przejdzie przez głowę, a za facetem NIGDY nie zdarzyło mi się obejrzeć, nigdy nie traktowałem żadnego faceta jako obiektu seksualnego, po prostu W OGÓLE nie czuję pociągu do facetów i wcześniej też nie czułem. Ot po prostu zachciało mi się penisa skosztować ;)

Czy ma ktoś podobne doświadczenia?

radzio_z
19-02-07, 22:52
Z tego co czytuję w necie coraz więcej facetów z tzw. ciekawości decyduje sie na coś takiego. Sytuacja identyczna do Twojej, tj. facet 100% hetero, własciwie pociągają go tylko babki, ale ta ciekawość jak to jest zrobić komuś laskę. Cóż, nie każdy jest tak wyćwiczony jak oral lover żeby zrobić to sobie samemu, choć założę się że odczucia i tak nie te same. Taki trend bierze się chyba stąd że jest coraz większa akceptacja w społeczeństwie na tzw. eksperymenty sexualne.

Podobało mi się to co napisał facet na innym forum który zrobił identycznie to co ty, z tym że on jeszcze faceta przeleciał, a potem tamten jego. Stwierdzenie końcowe cyt.: "cipka i tak zawsze będzie smakować lepiej".

Powiem szczerze że mnie akurat to nie ciekawi, niby tak samo jak Ciebie, ani ziębi ani grzeje. Myśle że mógłbym to zrobić gdyby moja dziewczyna chciała to zobaczyć, ale tak sam z siebie raczej nie.

memount
19-02-07, 22:57
też mógłbym się dac przelecieć i też przelecieć jego. Nie brzydzi mnie to. Conajwyżej mogłoby mnie boleć hehe.

Gdybym był na głodzie, a akurat nie byłoby żadnej laski "w otoczeniu" to kto wie, może znów powtórzyłbym zabawę z facetem.

Bastard
01-03-07, 15:19
A mnie tam intryguje zrobienie loda, nigdy tego nie robiłem, ale nastrajam się i gdybyum miał okazję.. A za facetami to faktycznie też się nie oglądam, kręci mnie tylko sam penis

Skorka
03-03-07, 13:35
Nie wiem jak jest wg Was, ale mi sie wydaje że większośc młodych chłopaków pokazuje sobie penisy, bawi sie nimi, uprawia zbiorowe masturbacje itd. Ja kiedyś w wieku 14-15 lat pokazywaliśmy sobie z młodszym o rok i trzy kolegami penisy, głaskaliśmy sie po jądrach, masturbowaliśmy(ale bez finału). Potem nawet z jednym braliśmy sobie do ust i te zabawy trwały jakiś czas. Jednego razu doszedłem w ustach mojego kumpla a teraz mam dziewczynę już 3 lata i super jest nam we dwoje, nie pociągają mnie faceci...

viper_88
03-03-07, 15:45
Ja także coraz częściej skłaniam się ku myśli przespania się z facetem :). Osobiście kręci mnie widok coraz to bardziej nabrzmiewającego, a potem już w pełni sterczącego penisa :D Poza tym nie kręci mnie widok samego penisa, bo jak dla mnie, to i całokształ musi być odpowiedni (a w szczególności usposobienie). Oprócz tego moim małym fetyszem w stosunku do facetów, są ładne i należycie zadbane stopy :P

Sirrah
04-03-07, 18:34
A może chciałbyś przespać się z parą? :)

Abegan
04-03-07, 18:48
A u mnie ciekawosc wzbudzila moja kobieta jak mi opowiedzala jakie to mile uczucie gdy robi mi loda. Faceci mnie nie pociagaja ale sprobowac "do buzi"... czemu nie! :-)

Wiracha
04-03-07, 20:15
Ja właśnie w trójkącie z parą miałem pierwsze i jedyne doświadczenia w seksie męsko-męskim. Czasami myślę, że fajnie byłoby jeszcze raz spróbować, bo sam na sam z facetem na pewno nie chcę. Faceci mnie generalnie nie podniecają, a o seksie homo myślę tylko w kategoriach eksperymentu i ciekawej zabawy.

viper_88
04-03-07, 20:28
Jak na razie nie przewiduję tego typu zabawy :) Najpierw musiałbym spróbować z samym facetem, ażeby się w pełni przekonać :)

Sirrah
04-03-07, 20:29
Ja i moja dziewczyna oboje jesteśmy bi i mamy już za sobą pierwszy trójkąt z facetem i pierwszy trójkąt z kobietą. Oba były bardzo fajne :).

sinuhe
05-03-07, 10:15
ja bawilem sie w trojkacie,ale tylko z kobieta,za to mialem kilka stosunkow z facetami. Generalnie uwazam sie za bi, na ulicy ogladam sie za laskami,ale czasem nachodzi mnie chec na penisa...

kubek
08-04-07, 00:28
Widzę, że nie tylko ja mam takie fantazje...:twisted: też wiele razy zastanawiałem się jakby to było zrobić laskę facetowi. Myślę, że kiedyś spróbuję :cool:

Gagatek20
08-04-07, 16:38
kiedyś zrobiłem laske facetowi, nic specjalnego, potem on zrobił mi, ale moja dziewczyna robi lepiej... wniosek tak jak na początku "cipka zawsze bedzie lepsza"

anduk
08-04-07, 21:43
A ja jestem zatwardziały hetero :) I na żadne eksperymenty z facetami nie mam ochoty :)

memount
09-04-07, 01:11
kiedyś zrobiłem laske facetowi, nic specjalnego, potem on zrobił mi, ale moja dziewczyna robi lepiej... wniosek tak jak na początku "cipka zawsze bedzie lepsza"

też tak uważam :) Penisa próbowałem, ale cipka i tak lepsza :)

michu13
09-04-07, 12:56
Gagatek20>prawdopodobnie na złego faceta trafiłeś

Łukasz85
09-04-07, 22:55
Nie wiem jak jest wg Was, ale mi sie wydaje że większośc młodych chłopaków pokazuje sobie penisy, bawi sie nimi, uprawia zbiorowe masturbacje itd. Ja kiedyś w wieku 14-15 lat pokazywaliśmy sobie z młodszym o rok i trzy kolegami penisy, głaskaliśmy sie po jądrach, masturbowaliśmy(ale bez finału). Potem nawet z jednym braliśmy sobie do ust i te zabawy trwały jakiś czas. Jednego razu doszedłem w ustach mojego kumpla a teraz mam dziewczynę już 3 lata i super jest nam we dwoje, nie pociągają mnie faceci...

Dlatego telefon komorkowy u faceta to przedluzenie jego penisa ;)
Jak pokazales , faceci jak sa mali to se pokazuja , wala wspolnie konia i w ogole porownania . Kobiety tak nie maja , spojrzmy teraz na chlopakow 10 lat do przodu , komorka w rece , pokazywanie , nic nie dostal ale musi odblokowac wejsc do menu wyjsc i zablokowac - inni musza widziec ;) A laski ? A laski maja w torebce komorke :lol:

Ja tez kiedys chcialem sprobowac i sie umowilem nawet ,ale zrezygnowalem ;) Wiem , ze czul bym sie dziwnie i jakos mi to przeszlo - wiec dobry znak , dobre tchnienie w odp czasie i zyje dalej.Ale wczesniej tez mnie ciekawilo "jak to jest zrobic loda" Chcialem zrobic , ale nie zrobilem i amen . A z tego co widzie coraz czesciej ma takie jazdy , wiec nie czuje sie dziwnie ;) Szacun

przemoos
10-04-07, 08:43
Mnie to dziwi że zastanawiacie sie jak to jest zrobić loda a nie mieć zrobionego loda przez faceta.

kubek
10-04-07, 19:49
Dlaczego Cię to dziwi? Mi jeszcze żeden facet nie zrobił laski, ale wydaje mi się, że to takie samo uczucie jakby zrobiła to jakas kobieta... ;)

koleswear
16-04-07, 23:25
Facet lepiej robi laske niż dziewczyna :) Mam porównania :)

Abegan
16-04-07, 23:35

O, ciekawe. A możesz opowiedzieć - jeśli masz doświadczenia także z kobietami - czym to się różni?

Yoshua
16-04-07, 23:37
maly offtop, ale powstrzymac sie nie moglem:
nic nie dostal ale musi odblokowac wejsc do menu wyjsc i zablokowac

czyli co wedlug Ciebie jesli chce sprawdzic, ktora jest godzina, nie nosze zegarka na rece, to podswiadomie chce sie pochwalic swoim penisem?
skad Ty masz takie porabane teorie? :]

memount
17-04-07, 14:28

pewnie, że bzdura. Czasy popisywania się telefonem już minęły, bo teraz jest to na tyle tanie, że może mieć to każdy. Sam nie raz zerkam na telefon, tak z przyzwyczajenia, mimo że miałem Nokię 6610i, czyli żadną rewelację. Dopiero od kilku dni mam coś lepszego, ale tak samo od czasu do czasu wyciągam.

Sirrah
17-04-07, 17:47

Potwierdzam :).

byk
17-04-07, 18:01
Nie każdy facet robi lepiej, nie każda dziewczyna gorzej.
Bywają niedoścignione mistrzynie.

Łukasz85
21-04-07, 08:29

czyli co wedlug Ciebie jesli chce sprawdzic, ktora jest godzina, nie nosze zegarka na rece, to podswiadomie chce sie pochwalic swoim penisem?
skad Ty masz takie porabane teorie? :]

To byl artykul pewnego prof z jakiegos uniwerku(zagranicznego) nie wiem czy czytalem to w Newsweeku czy gdzie ,ale ogolnie taki na smiech ten artykul ;) Jak kiedys sie mowilo , ze auto to przedluzenie meskosci tak w erze komorek telefon jest przedluzeniem ;)

Gagatek20
21-04-07, 13:13
Gagatek20>prawdopodobnie na złego faceta trafiłeś

nie bede raczej szukał dalej...

Cytat:Napisał koleswear
Facet lepiej robi laske niż dziewczyna Mam porównania

Potwierdzam .

E tam... to ja trafiłem na jakiegos słabego... albo poprosry nie pamiętam albo nie chce pamietac, ale moja dziewczyna wkłada w to całe serce... WG mnie laska robi laske lepiej :)

Ale jesli chodzi o masturbacje to ten korega robił to lepiej... moze dlatego ze miał wiece doświadczenia :D

Aronu
04-05-07, 23:05
Dziewczyna musi mieć wiele praktyki za sobą by zrobić laskę tak dobrze jak facet. Wynika to z tego, ze facet wie dokładnie co jemu samemu sprawia przyjemność.

maklowicz
12-04-09, 15:45
Ej, ja myślę że trochę trzeba mieć nasrane w główce żeby zdecydować się na coś takiego.

UkrytySzmok
17-05-09, 20:11
Ciągnięcie druta jest super. :P Nic nie smakuje tak dobrze jak preejakulat. :D

Ygreko
17-05-09, 20:17
Pewien znajomy uważa ze to coś obrzydliwe go :D

Ja to w sumie żadnych większych doświadczeń homo nie miałem , dziwne no nie?

M&B
23-05-09, 20:28
Pierwszy raz kontakt miałem w wieku 12 lat., była to wspólna i wzajemna masturbacja z kuzynem on miał 15 lat. W niedługim czasie nasze zabawy rozwinęły się o oral i kilka razy doszło do „stosunku”.
Teraz wiem że byłem wykorzystany, czasem działo się to wbrew mojej woli (szczególnie stosunki), ale nie odbiło się szczególnie to na moim życiu. Kuzyna spotkała kara- w wieku 18 lat zabił się na motorze.

makaryld
24-05-09, 01:37
Szkoła średnia. Kolega. Wspólne zainteresowania i wspólne zajęcia pozalekcyjne. Nadmiar hormonów. Rozmowa o seksie. Wspólny onanizm. Wzajemny onanizm. A później to "doświadczenia". Wzajemne zaufanie. Wzajemna akceptacja. Dochowanie tajemnicy i szaleństwa. Nie traktowaliśmy tego jako miłość homoseksualną. Raczej jako rozładowanie nadmiaru energii i spermy. Nie żałuję niczego co robiliśmy.
Dziś obaj żonaci dzieciaci. Jak sie spotkamy nie wracamy do tamtych spraw.

snapee
27-05-09, 23:47
no to co takiego robiliście dokładnie?

ryba69
28-05-09, 06:36
Ja jeszcze nic takiego nie robiłem tylko kiedyś jak miałem 10 lat masturbowałem się z kolegą nawzajem ale dziś mam chęć na to aby zrobić komuś lodzika a on mi w pozycji 69 oczywiście żaden anal nie wchodzi w grę chyba ,że z dziewczyna. ;)

bartek_bi
23-07-09, 04:09
wspólna masturbacja, sex oralny - ja obciągałem, sex analny- ja dawałem dupy

harpers
09-08-09, 21:50
z checia bym sprobowal tego samego co memount :P
wydaje sie byc ostro :)

kusiciel83
09-08-09, 22:27
Spróbowałem seksu z facetem. Załozyłem profil na fellow, umówiłem się z facetem i to zrobilismy. Byłem po prostu ciekawy jak to jest dotykać faceta, czuc jego zarost podczas całowania, jak to jest zrobić laskę itd. Wrażenia?? Było nawet przyjemnie ale seks z kobietą smakuje znacznie lepiej.

Wesoly Jas
09-08-09, 22:57
1Nadal nie czuję obrzydzenia i nie żałuję, że to zrobiłem. Po prostu wyleczyłem się z mojego "homoseksualizmu". Mógłbym to zrobić jeszcze raz bez oporów, pewnie... tylko po co?

2Nie czuję się homoseksualistą, ani nawet bi, choć pewnie w jakimś stopniu jestem bi. ;)

1) Jak dla mnie to juz jestes gejsza za sam wyczym typ myslenia..i checi sprobowania.
2) Zaprzeczasz sam sobie. Niezdecydowany jak kobieta..

Monula
10-08-09, 09:16
1)
2) Zaprzeczasz sam sobie. Niezdecydowany jak kobieta..

Bo większośc gejów ma wiele z kobiety w swoim umyśle i ciele

benq7208
12-08-09, 23:02
Miałem wtedy dziewczynę, ale chciałem zobaczyć jak to jest. Bez całowania, dotykania i tak dalej - tylko wzajemne obciąganie. Kidy on mi to robił było nawet fajnie, ale jak ja zacząłem mu to robić, to okazało się, że nie jest tak fajnie jak sobie to wyobrażałem. Dzisiaj wiem, że moja dziewczyna robi to o wiele lepiej. Fakt, mógłbym to powtórzyć, bo mnie to nie brzydzi, ale nie widzę większego sensu. Nie uważam, żeby ktoś, kto raz to zrobił był gejem. Jestem szczęśliwy w związku z kobietą. A to już pierwszy dowód na to, że nie jestem gejem. Co najwyżej bi, ale drugi raz bym tego nie powtórzył.

seka070
13-08-09, 23:22
ja robilem kiedys i nawet mi sie to podobalo... moglbym to powtorzyc....

surfer22
15-08-09, 21:24
widzę że miałem podobne doświadczenia :D było fajnie :twisted:

prawiczek20bi
17-08-09, 11:03
Jestem bi. Ostatnio miałem pierwsze doświadczenie z facetem. Bardzo faceci mnie pociągają, na samą myśl, o seksie, o obciąganiu, czymkolwiek strasznie się jarałem. Ale zawsze było jedno-paniczny lęk, blokada. Głupie myśli, bałem się najmniejszego spotkania. No ale mówię, w końcu raz trzeba zaryzykować. Poznałem kolesia w necie, zaprzyjaźniliśmy się, poznałem jego życie. Naprawdę spoko facet, gay. Wiem, że można mu ufać. W końcu po 3 miesiącach 'znajomości', setek wiadomości, godzin rozmów przez tel. Spotkaliśmy się.
I wiecie co?
Nie myślałem, że to będzie tak łatwe. Fajnie się gadało. I nie tylko. Całowanie z facetem? Przyjemne. Wspólne dotykanie? Bardzo przyjemne. Obciąganie? Może być. Mogło być więcej i na tym się skoczyło. No ale znajomość jest dalej i będzie kolejne spotkanie. Ogólnie nie było tak źle, miło to wspominam, bardzo miło. I jednak nie żałuję, że to właśnie ten facet, i że nie zrobiłem tego wcześniej. Efekt jest taki, że było przyjemnie i w końcu nie mam strachu spotkania z facetem ^^.
I pojawiła się duża ochota na facetów...
Hehh...masturbując się zawsze szybko dochodzę, i myślałem, że tu też tak będzie. Ale spokojnie kontrolowałem kiedy miałem dojść i wszystko ok;)

nickolson
20-08-09, 12:00
To ile trwało całe to spotkanie?
No i miałeś jakieś kontakty z kobietami, czy nick jest wciąż aktualny?

Pozdrawiam

lolo82
26-08-09, 00:55
ja nie mialem takiego doświadczenia ale chciałbym obciągnac druta z finałem u ustach zeby wiedziec jak smakuje a dupy tez bym dał ale w tym samsym momencie chciałbym robic minete to mogloby byc fajne przezycie

oral lover
26-08-09, 19:50
ja nie mialem takiego doświadczenia ale chciałbym obciągnac druta z finałem u ustach zeby wiedziec jak smakuje a dupy tez bym dał ale w tym samsym momencie chciałbym robic minete to mogloby byc fajne przezycie

taki ukłądzik w większym gronie o jakim mówisz to <mniam> też by mi się marzył - zawsze miałem fantazję possania kutasa wyjętego prosto z kobiecego tyłeczka, ale jakoś nigdy nie miałem ku temu okazji:) ale tym czasem spotkaj się po prostu w 4 oczy z jakimś kolesiem pobaw się jego fiutem i zobacz jak CI się podoba:)

PBM
27-08-09, 11:35
prawiczek20 - a można zapytać jak go spotkałeś? czy przez jakiś portal czy na czacie? Poznaliście się z takim właśnie zamiarem, czy to "tak wyszło"?

malaPerversjaON
27-08-09, 13:49
Jakiś czas temu myślałem, że jestem dziwny ponieważ też mnie interesują takie kontakty męsko - męskie. Nie interesują mnie pieszczoty, pocałunki z facetem wręcz brzydzą ale wspólne zajmowanie się swoimi penisami jest super i uważam, że jest to jakieś uzupełnienie seksu jaki mam z kobietą.
Już parę lat temu spróbowałem z dużo starszym facetem i było fajnie.
Spotkaliśmy się w tym konkretnym celu, ja miałem z 20 lat, on ok 45.
Nie było za bardzo warunków więc waliliśmy sobie wzajemnie w samochodzie.
Po jakimś czasie przekonałem się do tego żeby mu obciągnąć i stwierdzam, że jest ok. Nie mam większych problemów z tym, a seks w trójkącie z facetem bi jest moim marzeniem. Ostatnio zastanawia mnie jeszcze jakby to było dać się przelecieć :)
Fajnie, że dzięki takiemu forum jak to można zobaczyć, że jest więcej takich samych osób :)

prawiczek20bi
27-08-09, 15:57
prawiczek20 - a można zapytać jak go spotkałeś? czy przez jakiś portal czy na czacie? Poznaliście się z takim właśnie zamiarem, czy to "tak wyszło"?

Poznaliśmy się na <ciach!>
Wiesz co, pisaliśmy, gadaliśmy, fajny koleś.
No i na spotkaniu mieliśmy pogadać, i spędzić razem czas. Wcześniej żarty były na temat seksu, hehh i jak widać nie tylko żarty :D
Ale i tak mam niedosyt. Chciałbym spróbować więcej ;)
Takiego "pierwszego razu", życzę każdemu, kto bał się spróbować. Tylko trzeba wiedzieć z kim ;)
Jak coś to na priv możemy pogadać.

pitchlyn
28-08-09, 22:18
a ja , jako ze jestem homo jestem ciekaw jak to by było z dziewczyną :D tak po prostu spróbować bez całowania i pieszczenia ( choć obawiam sie ze to integralna część stosunku jesli chodzi o laski)

bbarte
03-09-09, 14:38
Kiedys jak bylem w podstawowce pamietam jak bawilem sie z kolega w laskotki. Na zmiane 1 z nas lezal a drugi go laskotal. Najpierw kazdy pekal po paru sekundach laskotania, a pozniej krok po kroku laskotki byly odwazniejsze, szczypalo sie tylek, sciagalo spodnie (zawsze byl "opor") , az do dotykania penisa, ale bez masturbacji tylo takie dotykanie. Skonczylo sie jak kiedys wzialem na sekunde penisa do buzi a kolega sie wystraszyl.
Jestem teraz w zwiazku, sexu sporo, ale jakos co jakis czas mysle jakby to bylo piescic sie oralnie z gosciem

radek0918
03-09-09, 23:50
Czasem zdarzyło się że nawzajem Ciągnęliśmy sobie druta. Kiedyś chciałem spróbować dac dupy, ale to boli. Ci którzy dają coś w tym pozytywnego widzą. Więc też chciałbym wiedzieć co. Chyba że do tego trzeba wybrać odpowiedniego kolesia.

nickolson
10-09-09, 12:10
tak się zastanawiam czy po takich męskich pieszczotach dominuje to poczucie wstydu i zażenowania, czy jednak czuje się ulgę i przyjemność, że w końcu się to zrobiło?

Elvis84
12-09-09, 01:21
Widzę że nie tylko ja mam takie myśli. Z chęćią bym spróbował jak to jest z facetem, ale gdzie takiego znaleźć?

lolo82
12-09-09, 22:52
Widzę że nie tylko ja mam takie myśli. Z chęćią bym spróbował jak to jest z facetem, ale gdzie takiego znaleźć?
tutaj :lol:

radek0918
13-09-09, 22:36
tutaj :lol:
albu tutaj.

sinuhe
16-10-09, 12:35
Ja jakis czas temu spotkałem sie z kolesiem z tego forum, w sprawie wiadomej.
Pierwsze spotkanie, troszkę sztywne, jakas rozmowa, nie zakładalismy ze musi sie cos wydarzyc. Czyli na zasadzie jesli sie sobie spodobamy to wtedy ok.Po rozmowie spytałem czy ma na loda ochote, powiedzial ze tak, zdjąłem spodenki i zrobil mi za******ego orala, pojemne usta, az po same jajka:))) Stwierdzil ze koniecznie przy jakies nastepnej okazji musze mu wsadzic w tylek i tak tez przy nastepnym spotkaniu sie stalo. W tym momencie jestem w zwiazku z kobieta i nie skacze na boki, ale mysli czasem chodza po glowie. Nie powiem ze tego nie lubie bo bym skłamał.
Pozdrawiam wszystkich którzy spróbowali lub chcą spróbowac:)

badacz
17-10-09, 16:09
według mnie tak jak już kilka osób powyżej twierdzę że facet robi lepiej lodzika niz dziewczyna:D
wiem to z doświadzczenia :) i wydaję mi się że facet robiąc loda drugiemu facetowi robi go w taki sposób jakby on chiał mieć go zrobionego żeby było mu najlepiej... facet robiący poprostu wie czego oczekuje od niego osoba której robi dobrze :) to jest moje zdanie

madin1
18-10-09, 21:29
Z chęcią też bym spróbował.. więc jakby co to pisać na priv.

Leo27
23-12-09, 02:53
tez mysle, ze bym sie skusil:shifty:

oral lover
25-12-09, 20:45
ostatnio dalem sie ostro zerżnąć 2 kolesiam na raz:) jednemu obciagalem drugi mnie walil:) i tak na zmiane:) SUPER sprawa na 2 baty:)

krtomb
06-01-10, 23:22
Widzę że wielu heteryków ma tendencje do zabaw po naszemu. Ja tam nie wyobrażam sobie z laską i nie ukrywam że jestem 100% gejem, a lodzika robionemu zaciekawionemu heterykowi też mam za sobą. Fajni są kiedy z taką ugą przekonują się że to przyjemne :D

nickolson
09-01-10, 00:14
Coś dużo chętnych do tego... Ja jestem kolejny. Szybsze bicie serca powodują u mnie kobiety, ale wydaje się że takie eksperymenty m-m to czysta przyjemność, więc pojawia się pytanie czemu nie spróbować? W kwestii fizycznej nie miałbym tutaj żadnych oporów, pytanie brzmi co na to psychika?

Już od dobrych paru lat mam fantazje nie tylko o kobietach, ale też o pieszczotach m-m, więc chyba nie ma sensu tłumić tego w sobie, tylko trzeba pójść na całość i na luzie :D

krtomb
12-01-10, 21:08
Mnie przydałby się taki kumpel - nawet hetero - od pogadania i od małego lodzika, którego bym robił od czasu do czasu - dla rozładowania napięcia :D Ale cóż - pozostaje pomarzyć :D

młody expert
13-01-10, 13:49
właśnie mam ten sam problem. Niektórzy piszą że pamiętają że w szkole się pokazywało, macało itd. a ja nic tekiego nie pamietam (niestety). Szkoda, nie mam nikogo z kim mółbyc sie poprost mawet poprztulać.

ryba69
13-01-10, 15:56
To w takim razie jest nas trzech. :redface:

maleconieco
13-01-10, 17:38
mi jak miałem jakies 14 lat loda robił starszy kumpel ja wtedy jakoś się nie odważyłem. raz na imprezie dla jednego kolesia robiłem lada a on mi super . teraz mam kumpla który przychodzi do mnie gladać filmy i czasami mi wali a ja mu . raz nawet wziąłem do buzi ale za szybko dochodzi jak tam się bawie. Ale ja też dopisuje się do tej powstającel listy wieć czekam na priv

Leo27
14-01-10, 12:09

czterech ^^

bbarte
14-01-10, 13:28
ee nic z tego nie bedzie, za duzy rozrzut chetnych po calym kraju

Leo27
14-01-10, 14:42
nigdy nic nie wiadomo, dla chcacego nic trudnego :)

maleconieco
14-01-10, 18:55
no to trzeba umówić spotkanie:D

pitchlyn
19-01-10, 21:45
a lodzika robionemu zaciekawionemu heterykowi też mam za sobą.

zazdroszcze :D:D zawsze miałem taką fantazje :D

surfer22
25-01-10, 23:00
nie ukrywam że chętnie bym spróbował ;) kiedyś jak miałem z 16 lat kolega mi zrobił loda :) myślę że mógłbym spróbować

oral lover
27-01-10, 14:05
nie ukrywam że chętnie bym spróbował ;) kiedyś jak miałem z 16 lat kolega mi zrobił loda :) myślę że mógłbym spróbować

spróbuj więc KONIECZNIE:) ja od kied po raz pierwszy zrobiłem laske absolutnie to pokochałem:) i teraz co jakiś czas lubie robić za grzecznego lachociaga:)

oral lover
28-01-10, 16:04
i co często to robisz? ;)

zależy co rozumiesz przez pojęcie "często". Powiedzmy że jak mam cheć to realizuje pragnienia:P

r2rek
28-01-10, 23:50
Sam chętnie bym spróbował. Ale nie mam pojęcia jak namówić innego faceta na coś takiego. Na czatach 95% ludzi to napaleńcy ze skrzywioną psychiką. Najchętniej zrobiłbym to z osobą mniej więcej w moim wieku. I nie chciałbym żeby ktokolwiek poza nami o tym wiedział. A z doświadczeń z przeszłości rozbieraliśmy się z kolegą w lesie oglądając gazetki.

maciek19
02-03-10, 00:08
ja tez umówiłem sie z gosciem na czacie , pierw skype a potem real. miał byc anal ale w koncu byl tylko oral bo nei załatwił kremu i gumek. calkiem spoko sie obciągało:)

Ygreko
07-03-10, 20:48

pięciu albo sześciu, ale chcieć to sobie można, bez konkretów to nic nie wyniknie.

gay_boi
09-03-10, 15:14
Ja mam wiele homoseksualnych doświadczeń. Sam jestem gejem i od potencjalnego partnera oczekuje tego samego (zarówno w kwestiach seksu jak i trwałęgo związku- o czym marzę jak każdy)

kotbehemot
12-03-10, 22:40
Ja nie mam żadnych doświadczeń ale zrobić komuś lodzika to myślę że i owszem.

Ygreko
12-03-10, 22:43
no w Londynie to będzie ci umiarkowanie łatwo :P
Nie wiedzieć czemu ale mam taki dziwny stereotyp że UK ocieka seksem w różnych typach i konfiguracjach jak i jego olbrzymia dostępnością, w tym homo.

kotbehemot
12-03-10, 22:53
Widzisz problem w tym że mi nie podobają się faceci, chciałbym tylko zrobić loda i przez to jestem strasznie wybredny(pisłem z kilkoma gośćmi ). A co do Londynu to masz całkowitą rację ze ocieka sexem.

Ygreko
12-03-10, 23:09
Czyli stereotyp się potwierdza,jeśli jesteś wybredny to na to juz rady nie ma, otwórz prosił że wybranemu facetowi który ci się spodoba dasz nie tylko usługi lodziarskie ale również 50F.
A ty przebieraj jak w ulęgałkach.

zyzio69
14-03-10, 11:16
mnie też nie pociągają faceci ale nie daje mi spokoju to że chciałbym zrobić loda, nie bawiłem się tak nigdy z żadnym chłopakiem ale chciałbym spróbować tylko że nie mam z kim. ciach!

ktos_Tam
14-03-10, 15:04
może warto by uzupełnić profile

łatwiej wtedy wiedzieć kto jest z jakiej okolicy

radek_k
14-03-10, 22:16
A co do Londynu to masz całkowitą rację ze ocieka sexem.

a co, już w londynie miałeś poropzycje seksu z chłopakami, czy seksu wogóle,
dlaczego twierdzisz, że londyn ocieka seksem?

Gatii
16-03-10, 12:14
mi parę razy zdarzyło się robić loda i powiem ze nawet fajnie jest:surprised ostatnio dałem się przelecieć ale to już mi się nie podobało nie sprawiło mi żadnej przyjemności więc nie mam zamiaru tego powtarzać.Ogólnie wcześniej byłem w związku z dziewczyną(dla mnie wielka miłość) i nie myślałem o facetach a że musiałem zerwać co bardzo to przeżyłem.To jak myślałem o zrobieniu loda to mnie to kręciło.Teraz od czasu do czasu spotkam się z jakim facetem na oral:surprised Myślę że będzie tak do czasu aż poznam jakąś fajną laske, tylko że jestem trochę wybredny:)

2099
16-03-10, 23:17
[...]To jak myślałem o zrobieniu loda to mnie to kręciło.Teraz od czasu do czasu spotkam się z jakim facetem na oral:surprised [...]

Sam swojego czasu o tym myślałem, ale to minęło z wiekiem :-)
Chociaż sama wiedza jak "smakuje" robienie loda jest kusząca, nie powiem... Chciałbym wiedzieć jak to jest.

centro789
02-04-10, 17:22
Tak długo się wahałem. Już rok temu prawie doszło do tego, ale jednak teraz. Kolega zrobił mi lodzika. Mamy po 16 lat. Dziwne, ale sam w życiu nie mam ochoty ssac kolesiowi. W ogóle nie mam tez kaca moralnego, a bardzo się go bałem, zwłaszcza że byłem kiedyś bardzo wierzący. W ogóle to było ok, ale bez fajerwerków.

oral lover
03-04-10, 20:37
to może sprawdź jednak jak to jest obciagac:P i wtedy pojawią się te fajerwerki:):) ja tak właśnie miałem:)

centro789
03-04-10, 22:51
Wiesz co ale mnie to obrzydza jakoś tak. Nie mogę się przełamac póki co. W ogóle teraz jednak trochę wyrzuty sumienia mam, ehh. Troche się z tym pomęczę zanim mi przejdzie.

oral lover
04-04-10, 20:55
Witam.
Mój pierwszy post i temat nieprzypadkowy.
Też już od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiałem, jak to jest obciągnąć kolesiowi. Mówicie, że warto? :razz:
Niestety i tak nie znam nikogo w moim wieku (lub młodszego) z kim mógłbym to zrobić. Chociaż chyba nadal się waham.
Chciałem jeszcze nadmienić, że jestem całkowicie hetero ;) To miałoby być tylko zaspokojenie ciekawości, ewentualna, przyjemna odmiana, jak u większości widzę :P

hahaha moje pierwsze obciąganie...nie zapomne:) koleś był gayem(poznanym na czateri) zapytał najpierw: "a co będzie jak Ci się spodoba"?:) no i spodobało się:) Kiedyś myślałem że jestem 100% hetero ale teraz wiem że raczej bi:) bo uwielbiam posmakować jakąś twardą soczystą pałke:) Jak dla mnie warto spróbować!!!:) ale pamiętaj, że zawsze możesz doznać takiego objawienia jak ja:)

ktos69
04-04-10, 22:36
moje kondolencje 'chłopaki'...

Ygreko
05-04-10, 09:11
a kto umarł?

centro789
06-04-10, 09:04
Jego wyobrażenie o tym, że na BT są tylko heteroseksualiści w czystej postaci 100% hetero bez minimalnych odchyleń seksualnych w jakąkolwiek stronę? Tylko dlaczego składa kondolencje piszącym tutaj...

ktos69
06-04-10, 12:11
umarła wasza 'męskość' ;)

Ygreko
06-04-10, 23:31
skad wiesz czym jest moja męskość, na co dzień nie odróżnił byś mnie od siebie :P w tobie jest tyle samo geja w co we mnie. różnice sa minimalne i prawie niewidoczne.

centro789
07-04-10, 13:18
Dwóch kumpli znów mnie namawia na oral, a ja znów mam dylemat. Niby to przyjemne i chcę, ale wyrzuty sumienia jakie mam potem i katz moralny jest nie do zniesienia xD. I tak jak znam życie za jakiś czas dam im się namówic.

Ygreko
07-04-10, 13:40
w zyciu bardziej zaluje sie tego czegosienie zrobilo niz co sie zrobiło.

centro789
07-04-10, 15:13
Znam to powiedzenie i sam często je cytuję. Niemniej jednak... już raz mi kolega obciągał, pisałem, żadnych fajerwerków, niby ok ale nic specjalnego. Chyba mi wystarczy...

Skodilac3016
05-05-10, 23:03
Wielokrotna wspólna masturbacja z kumplem i to na tyle :D

centro789
06-05-10, 13:36
Drugi raz kolega zrobił mi loda, drugi raz mam wyrzuty sumienia. Heh.

oral lover
08-05-10, 07:41
Drugi raz kolega zrobił mi loda, drugi raz mam wyrzuty sumienia. Heh.

Może masz je dlatego, że tylko on TObie robił:P posmakuj jego małego to może CI przejdzie:)

centro789
09-05-10, 10:47
Właśnie specjalnie mnie do tego nie ciągnie. Jak o tym pomyślę, to nie żeby mi się robiło niedobrze, ale po prostu nie mam ochoty byc aktywny w seksie oralnym. Te wyrzuty nie wynikają więc z tego, że on coś zrobił a ja taki głupi i nic jemu ;).

memount
16-05-10, 23:23
1) Jak dla mnie to juz jestes gejsza za sam wyczym typ myslenia..i checi sprobowania.
.

Nie odczuwam pociągu do mężczyzn, nie pociąga mnie ich ciało. Miałem ochotę spróbować samego penisa.

W przypadku kobiet mam inaczej. Podobają mi się, zdarza mi się obejrzeć na ulicy, często ładnym kobietom przyglądam się np. na plaży. Nie mam takich odczuć co do mężczyzn. Dlatego uważam, że nie jestem gejem.

I jak.... czy ktoś po przeczytaniu wątku zdecydował się? :)

pitchlyn
17-05-10, 22:54
niezbadane sa zakamarki umysłu człowieka , nie wszystko jest czarno białe , wiec i orientacja nie musi być konkretna

PBM
19-05-10, 14:06
Od dłuższego czasu chcaiłem spróbować kontaktu m-m, ale jakoś nigdy nie było ku temu okazji. A też niezbyt byłem skłonny do szukanai przypadkowego partnera na jakichś portalach. Niby coś próbowałem, ale jednak były opory.

A jednak się udało. Dużo alkoholu zrobiło swoje i spędziłem noc z facetem, znajomym z wymiany.
Nie mogę powiedzieć, że było to super podniecające ale na pewno nie było też odrzuające. I domyślam się, że na tym nie poprzestanę.

dreamysky
21-05-10, 09:53
PBM, a możesz coś więcej napisać, co się najbardziej zaskoczyło, co ci się podobało, a co mniej?

PBM
21-05-10, 19:57
Hmmm.. ciężko powiedzieć. Może przez to, że byliśmy wypici (choć rano już nie, a powtórzyliśmy wieczór) jakoś nie myślałem o tym jak to się ma do moich oczekiwań.
Może zdziwiło mnie to, że zrobienie komuś loda do najłatwiejszych rzeczy nie należy... A tak poza tym to raczej nic więcej. Serio nie potrafię tego jakoś zdefiniować, może po prostu jeszcze nie ochłonąłem. Może po kolejnym razie...

radek_k
31-05-10, 16:50
PBM
a co to za wymiana była - z obcokrajowcem to zrobiles?

OLDMAN
10-06-10, 15:47
To też się dorzucę...
Trójkąty z dwoma kobietami ostatecznie nie spełniły się. W rozpatrywaniu fantazji seksualnych wyobrażam sobie seks w trójkącie dwóch + jedna i z niezaspokojonej dotąd ciekawości jak czuje kobieta penisa w ustach chętnie bym spróbował... Niestety po latach okazało się, że moja żona bardzo różni się od mnie w postrzeganiu seksu i czerpania z niego radości. Więc nie mogę zaprosić do trójkąta faceta a jakoś jak dotąd mój umysł nie dopuszcza kontaktu seksualnego sam na sam. Może poznam kiedyś parę... A może już ją znam tylko nie wiem, że oni też by chcieli...

PBM
18-06-10, 23:20
radek_k - tak, z obcokrajowcym, Amerykaninem dokładniej rzecz biorąc.

oral lover
20-06-10, 13:39
radek_k - tak, z obcokrajowcym, Amerykaninem dokładniej rzecz biorąc.

tylko nie mów że z czarnym?? bo pęknę z zazdrosci:) :redface:

P.S. wczoraj obciągnąłem 2 kolesiom - jeden po drugim:) z połyczkiem oczywiście:)

PBM
20-06-10, 14:40
Nie, nie z czarnym.

Monula
20-06-10, 17:45
[QUOTE=oral lov

Ygreko
22-06-10, 07:28
A to znajomość skończyła się z tego powodu?
Moim zdaniem nie, najwyżej bi. nie znamy twojej hetero przeszłości ani teraźniejszości więc trudno oceniać.

pitchlyn
23-06-10, 00:00
czemu wszyscy hetero faceci jak im sie trafia taka przygoda od razu zastanawiają sie czy są gejami a inni pocieszają go ze pewnie jest "tylko" bi ??

zapewne nie jestes ani homo ani bi (dziwi mnie ze nad tym sie można zastanawiać)

młodość ma różne barwy a podniecenie w takich sytuacjach to normalka
gdyby chciał protestować przed takimi zabawami to by zabaw nie bylo ,
a były :)

VDO
08-07-10, 14:44
Jest taki temat, ze faktycznie nie trzeba byc gay/bi zeby zaspokoic ciekawosc, majac przed soba kobiete z twoim czlonkiem w ustach, widzac jak sie katuje ze tego nie lubi ze ciezko, ze sperma cierpka czy jakas tam inna, pluje wymysla, w zamian ty robisz minetke pierwsza klasa, laska az sie zwija chce ci leb zmiazdzyc nogami i dochodzi do siebie przez dluzsza chwile, masz pewnosc ze sie spisales, a ona wypluwa, wyciera sie albo wogole nie chce skonczyc w ustach i ty widzac to z samej ciekawosci chcesz sprawdzic jak to jest po drugiej stronie lustra ....

facet nie jest sam w sobie dla ciebie podniecajacy procz jego czlonka, nie ogladasz sie za nimi, a wrecz przeciwnie za dupami non stop, to nie masz zadnej podstawy do tego by twierdzic, ze sie jest gay/bi, ciekawosc i do tego tez pewnosc, ze robi sie to lepiej.... do tego dochodzi sprawa, ze facet z facetem sie umowi przez anaonse/forum i juz sobie zrobia dobrze a u kobiet szkoda gadac jedna na milion ma tak naprawde ochote (zblizona lecz nie taka sama) do nas....

facet to takie dziwne zwierze do ruchania jedni maja wieksze lub mniejsze zahamowania, moze byc i tak, ze homoseksualista odrzuca kobiete z gory wiedzac ze nic mu po niej <lol> to taki zart.... drugi kolega lepiej rozumie, sex taki sam tez ma dziure, tez robi laske, do tego lubi ogldac te same filmy, programy, tez lubi szybkie samochody tylko to spoleczenstwo.... religia oraz POLSKA nasza kochana :-D, szkoda mi facetow jednych i drugich tych co wybrali zycie z kolega/przyjacielem (duzym minusem jest brak potomstwa) i tym, ktorzy dla potomstwa wlasnie!, swoj brak zahamowania do plci tej samej ukrywaja, i trzepia sobie po cichu wsuwajac dildo do pupy....

z gory przepraszam za bledy :D

grouz
21-07-10, 02:03
Co raz bardziej dziwią mnie niektóre posty użytkowników.

Piszą, że robili loda, dawali się zapiać w dupe, ruchali sobie innych, dali zrobić loda jakiemuś typowi itd itp.

I na koniec dodają, że to np. było 3 lata temu, teraz mam żone i 10 dzieci i na pewno nie są homo. Tyle, że według mnie jest to błędne rozumowanie.

Jeśli kręci cię penis, chcesz go lizać bądź dajesz go polizać jakiemuś typowi to zdecydowanie nie jesteś w pełni heterykiem.

Lubisz jak ci zrobią loda obydwie płci ale po prostu tylko z kobietą jesteś w stanie stworzyć związek.

Gadanie o tym, że się zrobiło loda i nie jest się homo są tak mądre jak przykład w którym:

- zabiło się człowieka
- poszło się siedzieć na 10 lat
- wyszło się z więzienia
- założyło się rodzinę, kupiło dom, samochód itp itd i myśli się, że już nie jest się zabójcą

Nie wmawiajcie sami sobie, że jesteście 100% hetero, tylko lubicie czasami zrobić komuś loda, bo to samo sobie przeczy. Owszem, kochacie, uwielbiacie i cenicie kobiety ale również jesteście skłonni do stosunków na tle seksualnym z osobami tej samej płci, co czyni z was biseksualnych ludzi.

Jeżeli natomiast masz tylko fantazje erotyczne odnośnie tej samej płci to jest to prawdopodobnie po prostu burza hormonalna bądź chęć spróbowania czegoś nowego, zwykła ciekawość. Jest to w sferze wyobraźni i tak zostaje, co innego jak wasze pomysły wejdą w życie...

hazeme
23-07-10, 11:52
Nie wmawiajcie sami sobie, że jesteście 100% hetero, tylko lubicie czasami zrobić komuś loda, bo to samo sobie przeczy. Owszem, kochacie, uwielbiacie i cenicie kobiety ale również jesteście skłonni do stosunków na tle seksualnym z osobami tej samej płci, co czyni z was biseksualnych ludzi.
Może mi się wydaje, ale każdy człowiek sam stwierdza jakiej jest orientacji. Chyba, że to ty ustalasz reguły gry zwanej "Kim jestem?".

Ygreko
23-07-10, 13:49
hazeme, niektórzy jednak zaliczający facetów jednego po drugim nadal twierdza że są hetero na co ich zachowanie nie wskazuje.

bestmen
23-07-10, 13:56
Może mi się wydaje, ale każdy człowiek sam stwierdza jakiej jest orientacji. Chyba, że to ty ustalasz reguły gry zwanej "Kim jestem?".
Reguły gry zostały ustalone w momencie przyjęcia definicji homo/hetero/bi. Jeśli ktoś czuł pociąg homo, potem stworzył związek hetero to jest bi i tyle. Biseksualizm nie musi oznaczać utrzymywania kontaktów seksualnych z obiema płciami jednocześnie wystarczy sam fakt pociągu seksualnego - a jeśli ktoś odbywał stosunki homo to raczej z pociągu seksualnego a nie dla "jaj". Tylko ludzie lubią się okłamywać żeby przypadkiem ktoś ich pedałami nie nazwał.

grouz
23-07-10, 15:04

Raczej wmawia sobie tą orientację. Jeśli coś robi a jego czyny zaprzeczają to raczej nie potrafi sam siebie stwierdzić.

hazeme
23-07-10, 22:09
Tylko ludzie lubią się okłamywać żeby przypadkiem ktoś ich pedałami nie nazwał.
Z tym się absolutnie zgadzam. Sytuacja mojej koleżanki wygląda mniej więcej podobnie, znaczy się pedałem jej nie można nazwać z względu na anatomię, ale raczej wszyscy wiedzą o co chodzi.

Raczej wmawia sobie tą orientację. Jeśli coś robi a jego czyny zaprzeczają to raczej nie potrafi sam siebie stwierdzić.
Dlatego pozwólmy im samym dojść do takiego wniosku. Chociaż po głębszym przemyśleniu twój post przyspieszy sprawę.

zgredeczek
24-07-10, 14:27
Ja też miałem doświadczenia z chłopakami. Kiedyś w szóstej klasie podstawówki umówiłem się na walenie u mnie w domu. Puściłem pornusa i heja. Skończyło się na tym, że każdy każdemu obciągnął. Próbowaliśmy też wsadzić sobie w dupę ale jakoś nie wyszło. Teraz mam możliwość spotykania się z kuzynem, więc jak mam ochotę na jakiegoś loda, albo on ma ochotę to się umawiamy i tak po prostu robimy sobie nawzajem loda i tyle. Wszystko jest ok. Aktualnie nie mam dziewczyny i dlatego korzystam z tej okazji, ale szukam. Zawsze kręciły mnie dziewczyny i dalej kręcą więc wszystko jest ok. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?

LATINO
24-07-10, 23:25
Ilu dewiantów zyje w tym kraju :/
ZAKAZ *******ANIA - to nie Holandia

anet_queen
25-07-10, 12:29
Ilu dewiantów zyje w tym kraju :/
ZAKAZ *******ANIA - to nie Holandia
;/ a Ty co z Holandią tu wyjeżdżasz? Ludzie tutaj wcale nie są bardziej tolerancyjni od Polaków, tylko w tym kraju jest więcej legalnej swobody dla mniejszości. Poza tym kto co robi z kim "w łóżku" to jego sprawa, byle nikt na tym nie ucierpiał :)

hazeme
25-07-10, 14:19
Poza tym kto co robi z kim "w łóżku" to jego sprawa, byle nikt na tym nie ucierpiał
To zdanie nie jest rozumiane przez każdego. LATINO jest świetnym przykładem.

gakusei
04-08-10, 19:25
Ja nie miałem jeszcze takiego doświadczenia, ale coraz bardziej mam fantazje na temat seksu oralnego z drugim mężczyzną i z chęcią bym tego spróbował. Nie powiem, że jestem w 100% hetero, ale BI raczej też nie. Interesuje mnie tylko pieszczenie ustami penisa mężczyzny, a nie jego ciało. Nie potrafiłbym też stworzyć związku z drugim mężczyzną. Myślę, że to taka fantazja jaką mają wiele mężczyzn z tego co tu widzę. Pytanie czy rzeczywiście wszyscy się na to decydują jak dojdzie do takiego zbliżenia.

lance90
27-10-10, 20:18
miewałem takie fantazje jak większość młodych ludzi i miałem nawet ochotę je spełnic ale tego nie zrobiłem i zapewne nie zrobię bo przestało mnie to już tak kręcic

Venera
05-11-10, 01:53
Mysle że fantazje sa zawsze ciekawsze od realu. W realu okazuje się że jednak nie to. Chociaż miałem kiedyś spotkanie z kolegą i tego mojego wzwodu trudno mi zapomnieć. Tak mi stał ze obciagnietej skórki już nie naciagnąłem. Takiej maczugi już chyba nigdy pózniej nie miałem. Nie pozwoliłem jednak ani jemu ani sobie na loda. Głupi byłem.

lepiej żałować, że się zgrzeszyło, niż żałować, że się nie zgrzeszyło:)

realistic
05-11-10, 10:59
A ja myślę, że fantazje należy realizować jak są ku temu okazje. Zawsze człowiek będzie wiedział czy w realu rzeczywiście jest tak samo jak fantazjach. Spełnienie fantazji to chyba jedyny sposób, żeby przestać o tym myśleć :)

Lik
05-11-10, 11:07
Czesc :) Ja pare lat temu (teraz mam 19) mialem przygode ze starszym kolega, zrobilismy sobie po lodziku i bylo calkiem przyjemnie ;)

SickBoy
11-11-10, 22:50
Siemanko, ja mam 20 lat. Moje doświadczenia w kontaktach z tą samą płcią są niewielkie, raz spotkałem się z starszym gościem (35 lat). Zaczęło się od walenia, chwile później już mu obciągałem. Następnie wszedł we mnie, z dupki w usta i spust. Na sam koniec wyssał mi jak odkurzacz.

oral lover
15-11-10, 10:30
Siemanko, ja mam 20 lat. Moje doświadczenia w kontaktach z tą samą płcią są niewielkie, raz spotkałem się z starszym gościem (35 lat). Zaczęło się od walenia, chwile później już mu obciągałem. Następnie wszedł we mnie, z dupki w usta i spust. Na sam koniec wyssał mi jak odkurzacz.

no no imponujące!!! już za pierwszym razem zdecydowałeś się na full pakiet:) ja na numery typu z tyłka do buzi lub połyk zdecydowałem się dopiero po jakimś czasie:)

adamos93
15-11-10, 14:08
a jak sie przygotować?? wiem że trzeba zrobić lewatywę ale miałem taką sytuacje że koleś miał za dużego i nie mógł wejść;-/ czekam na odpowiedzi

adamos93
16-11-10, 16:47
pytałem serio.....

SickBoy
17-11-10, 01:29
Ja się nie przygotowywałem jakoś specjalnie, oczywiście kąpiel przed spotkaniem, ale lewatyw i butelek nie było ;)

Alfio
18-11-10, 23:26
U mnie było tak, ze miałem dużo dziewczyn. Ale chłopcy zawsze też mi się podobali, tylko tych najładniejszych unikałem, bo nie chciałem być posądzany, że jestem gejem (albo bi). Wreszcie jeden, parę lat młodszy (miał17, ja 22), powiedział mi wprost, że jest we mnie zakochany. Było to jakby słońce pojawiło się w nocy. Bo był tak piękny jak Apollo. Powiedział też po prostu, że wie, że nie miałem dotychczas stosunków homo, ale pokaże mi, że to może być piękne. Było!. Najpierw pieściliśmy się jak szaleni i myślałem, że umrę z rozkoszy. Z żadną kobietą tak nie było. Potem poprosił, żebym w niego wszedł i powiedział, że to niewiele się różni w sensie fizycznym od stosunku z kobietą. Rzeczywiście. Zdziwiłem się tylko, że to on miał orgazm przede mną. Spuścił się po paru minutach, gdy ja byłem w nim i wtedy nawet nie dotykałem jego penisa. Po chwili i ja się spuściłem w nim. Orgazm był niesamowity. Ale najciekawsze jest to, że po stosunku z kobietami zwykle chciałem, żeby sobie jak najprędzej już gdzieś poszły, bo ogarniał mnie sen. A z tym chłopcem pieściłem się do rana. Trochę spaliśmy przytuleni do siebie, parę razy powtarzaliśmy seks (brał mi także do buzi, a ja jemu i było to bardzo smakowite), ale przede wszystkim czułem jakąś niesamowitą radość, że mogę go dotykać, całować i on robi to samo ze mną. Seks był rewelacyjny, ale ważniejsza była jego bliskość, poczucie jakiegoś nieznanego mi dotąd zespolenia.

adamos93
21-11-10, 22:35
to super;) tylkio niewiem gdzie spotkać taką osobę która poczeka chociaż te kilka spotkań na sex, poprostu niechciałbym tak na pierwszym spotkaniu z byle kim no wiecie o co kaman, ale na fellow jest dno :( a na innastrona chyba nic lepiej...... wiecie gdzie kogoś fajnego/"normalnego" poznać?

Alfio
22-11-10, 02:53
Nie wiem. Być może necie. Ja mojego spotkałem w realu. To trudne, trzeba mieć szczęście. Ale to nie jest niemożliwe.

Xardas313
24-11-10, 21:48
Ja być może miałem szczęście, jestem w bardzo otwartej społeczności furry (ponad 45% to bi/homo w tym ja :)). Poznawałem kilku przez IRC, GG. Zagadał do mnie jeden chłopak, pogadaliśmy, i po jakimś czasie się umówiliśmy na meet. Padł temat co by porobić, jakoś zeszło na wiadome tematy. Spotkaliśmy się, poprzytulaliśmy się (jak to lubią furry ;)) i jakoś wyszło że sobie nawzajem zrobiliśmy orala :D Już dogłębniej znamy się, dzisiaj trzeci raz osobiście się spotkałem bardzo owocnie.

Ps. Co do tych co odtrąca anal: tylko na początku boli, trzeba się na pewno rozluźnić i wczuć ^^

kruzi
25-11-10, 08:36
Nie mam za sobą doświadczeń typu homo.

b-curious
05-12-10, 13:00
Szkoda, że więcej się nie dzieje w temacie. Fajnie poczytać wasze historie ;)

ciekawyx
06-12-10, 03:05
Hej. Ja mam podobne fantazje, jak niektore osoby tutaj. Tzn. chetnie sprobowalbym zrobic loda, ale tylko to. Sam facet mnie nie podnieca, ale penis juz tak. Chcialbym zobaczyc, jak to jest zaspokoic innego m. Ciezko kogos znalezc, bo musialby to byc ktos podobny, bez ciagot do pieszczot, pocalunkow i innych rzeczy. Ktos normalny, kto uzyczy swoj sprzet to possania ;), jakies lokum, filmik porno i wtedy ewentualnie...

b-curious
06-12-10, 12:44
U mnie te fantazje powracają co jakiś czas. Przez miesiąc np. nawet o tym nie myślę, a po tym czasie nagle coś się włącza i znowu obsesyjnie myślę o seksie z facetem. Te myśli mijają nagle i tak w kółko. Zauważyłem też, że gdy jest się zajętym relacją z dziewczyną to wtedy też się o tym nie myśli. Pojawiają się dopiero jak jestem sam, bez widoków na dziewczynę i wtedy przychodzą takie fantazje.
Mam je różne. W skrajnych przypadkach marzy mi się być suką i być rżniętym przez kilku napalonych kolesi. Klęczeć przed nimi i po kolei ssać, potem po kolei być rżniętym przez każdego w tyłek. To jest jakieś pociągające. Póki co nawet normalnie nie umiem się z kolesiem spotkać na jakieś delikatne pieszczoty :D Po prostu wiem, że gdybym wytrysnął to potem zastanawiałbym się po co w ogóle to zrobiłem. No i fakt, że faceci mi się nie podobają też nie działa mobilizująco. Chciałbym poczuć jedynie jakieś inne podniecenie, być w takiej niby zakazanej sytuacji. To mnie kręci.

rororo
08-12-10, 02:40
Powiem tak, mam takie doświadczenie i żałuje tego. Potrzeby biseksulne maja rożne genezy zwykle ma to cos wspólnego z potrzeba bezpieczeństwa, stosunkiem do siebie (potrzeba miłości czy akceptacji), niesmialosci wobec plci przeciwnej czy neurotyczna masturbacja.
Np. u b-curiousa widać, ze jest to rozchwiana potrzeba bezpieczeństwa, która reguluje jego dziewczyna.
Zauważyłem też, że gdy jest się zajętym relacją z dziewczyną to wtedy też się o tym nie myśli. Pojawiają się dopiero jak jestem sam, bez widoków na dziewczynę i wtedy przychodzą takie fantazje.

Czemu sadze ze nie warto isc ta droga?... jak każde doświadczenie zapada ono na cale życie w pamiec, zaburza relacje mesko-meskie – zreszta jakiekolwiek myslenie w kategoriach tylko seksu zaburza/spłyca wszelkie relacje.

b-curious
09-12-10, 14:36
Ale ja nie mam dziewczyny. Piszę tylko, że kiedy raz się z jedną spotkałem i było fajnie to o niczym innym nie myślałem.

rororo
09-12-10, 23:37
rororo, piszesz że żałujesz tego, potem że doświadczenia zapadają w pamięci, czyżby zatem ...? pytam zupełnie poważnie. czuję że jednak masz z Tym problem

Zapadaja w pamiec - mam na mysli, tamto doświadczenie sprzed wielu-wielu lat programuje moje zachowanie.

Zapytam inaczej czy haloś po swoich bi-doświadczeniach nie ma problemu by stworzyć fajna męską przyjaźń? "Czystą", "normalny", czy jak to nazwiemy.

czuję że jednak masz z Tym problem

Tak mam problem. I wiem ze realizacja TYCH pragnień jest zyganiem na siebie.

Alfio
11-12-10, 02:20
Doświadczenie kontaktu seksualnego z tym chłopcem, o którym pisałem wyżej, zmieniło całe moje postrzeganie seksu. Nadal miewam kontakty z kobietami. To łatwe i bardzo przyjemne, ale dla mnie jakoś "powierzchowne". Chłopiec niestety po paru spotkaniach oddalił się. Pewnie mu się znudziłem. To normalne u 17-latka, nie mam żalu, bo to, co mi dał, było piękne. Ale czekam na kogoś podobnego.

Sevel
29-12-10, 01:56
Cieszę się że nie jestem osamotniony ;) Ciach... nie anonsujemy!

Ygreko
30-01-11, 22:35
Wiem że to niemożliwe do zrealizowania ale super jest tak sobie pomarzyć

Nie ma rzeczy niemożliwych, sa tylko mało prawdopodobne.

memount
10-02-11, 23:17

To może być ciekawe :)

Anhell
12-02-11, 00:04
No ja jestem juz umowiony prwie na pierwsze spotkanie. :)

krtk231
22-05-11, 21:41
Jak tam postępy u niezdecydowanych? Wydaję mi się, że jestem zdecydowany, ale trzeba znaleźć jeszcze właściwą osobę (osoby) :)

link
20-06-11, 12:03
Raz sprobowalem, umowilem sie z facetem z czata i zaczalem mu robic loda, ale nic nie czulem to zrezygnowalem. Na chwile obecna chce znowu sprobowac i tym razem sie nie poddawac.

link
09-07-11, 23:04
Akurat przypadł i teraz go znowu szukam na czacie by jeszcze raz sprobowac.

czarny_kocur
04-08-11, 14:07
Osobiście również miałem przygody męsko-męskie... Po prostu miałem chęć spróbowania czegoś "ekstremalnego", czegoś innego ;) I muszę przyznać, że był okres czasu gdzie tego żałowałem, bo trochę spaczyło to mój pogląd na seks - tzn. że nie tylko z kobietą musi być fajnie...
I chyba najlepiej jest to robić z kolesiem, który również chcę eksperymentować niż z jakimś zdeklarowanym gejem ;)
Aktualnie jestem w związku z kobietą, jest naprawdę za****ście ale czasem mam ochotę znowu sobie "odbiec od normy" ;)
A trójkąt f-f-k - spełniłby moje marzenie :D

Otecki
04-08-11, 18:05
Kocur myślę, że masz rację o ile obie strony robią to przez dłuższy czas razem, bo jeśli zmieniasz partnera za każdym razem, to nie masz gwarancji że nie będzie to udręką (***** bije eksperymentatora doświadczeniem :P)

krtk231
04-08-11, 18:39
Wydaję mi się, że problem może być w dopasowaniu, bo z tego co czytam, to większość eksperymentujących bi jest zazwyczaj... pasywna :)

Dlatego pod tym względem lepsze może być znalezienie geja do okazjonalnych spotkań, tylko tutaj też jest niepewność, czy za bardzo się on nie zaanagażuje.

Otecki
05-08-11, 11:39
Z gejem i nie gejem to kwestia raczej odpowiedniego układu, szczerości i jasnego podejścia. Taka czysta relacja fuck friend.

ryszardwarszawa
05-08-11, 11:43
Kiedyś obciągał mi szwagier. było ekstra

VictoriiA
08-08-11, 23:23
zrobiłam raz palcówkę i minetkę koleżance, nie chciałam z nią żadnych innych kontaktów seksualnych, tylko chciałam sprawdzić jak to jest, zdecydowanie wolę robić loda :D a poza tym to całowanie się z innymi dziewczynami - na porządku dziennym.

Motywatore
09-08-11, 13:17
zrobiłam raz palcówkę i minetkę koleżance, nie chciałam z nią żadnych innych kontaktów seksualnych, tylko chciałam sprawdzić jak to jest, zdecydowanie wolę robić loda :D a poza tym to całowanie się z innymi dziewczynami - na porządku dziennym.

A możesz opisać swoje odczucia.
Z dziewczynami z którymi rozmawiałem barierą było "zejście z twarzą na dół"- smak, zapach, widok, sama świadomość.

Vanity
09-08-11, 23:23
Ja tam zdecydowanie wolę zrobić dziewczynie minetkę niż mojemu kochanemu loda... Nic nie dorówna widoku nagiej laseczki, jej zapachu, smaku i do tego ten seksowny głos...mrrau aż się napaliłam

czarny_kocur
10-08-11, 14:37
a ja mam takie pytanie z ciekawości: Czy jak widzicie przystojnego mężczyznę, to macie o nim fantazje erotyczne ? Czy może jakieś inne odczucia ?
Ja zauważyłem u siebie, że jak widzę przystojnego mężczyznę to strasznie mu się przyglądam, ale właśnie nie pod względem seksualnym a raczej odczuwam zazdrość i fascynacje - zastanawiam się czasem czy to normalne, a szczerzę mówiąc nie mam odwagi zapytać o to kumpli ;p

Xardas313
17-08-11, 07:27
Można powiedzieć, że mam podobnie. Nic raczej seksualnego (przynajmniej w większym stopniu), po prostu, jeśli ładny to popatrzę ;) Ale co innego ja, co innego Ty myślę, jestem biseksualny :)

lmc86
28-08-11, 08:17
A ja z kolei jestem gejem i ciekawią mnie doświadczenia z facetami hetero :)

janko_muzykant
28-08-11, 18:13
Imc186 doświadczenia faceta homo z facetem hetero nie istnieją :D

lmc86
29-08-11, 18:00
dotychczasowe wypowiedzi w tym wątku temu jednak przeczą :)

Ned
01-09-11, 09:42
Tak, bo jest cała masa chłopaków w stylu: "jestem hetero i lubię uprawiać seks z innymi chłopakami" ;) kwestia definicji, czym jest osoba heteroseksualna. Samoidentyfikacja może nie być najlepszym kryterium, bo sporo osób ma problem, żeby przed samym sobą się przyznać.

Doświadczenia faceta homo i hetero istnieją, czemu nie. Wystarczy by hetero chciał eksperymentować, zobaczyć czy mu taki seks będzie się podobał (z negatywnym wynikiem). Inny przykład to seks zastępczy, gdy nie ma dostępu do kobiety.

ryszardwarszawa
01-09-11, 10:09
ja czułem się świetnie jak sobie po raz pierwszy ze szwagrem obciągaliśmy sobie fiuty i jajka

ja_pytam
02-09-11, 15:28
Czy hetero dobrze ciągną?

ciekawyx
05-09-11, 14:07
Ja mialem sprobowac zrobic loda(bez zadnych pieszczot, itp, itp) i zabieram sie do tego juz kilka miesiecy, ale narazie konkretow i konkretnych osob brak. To musi byc poza tym podobna osoba, ktorej nie kreca inne rzeczy. Trudna sprawa.

Euzebi
05-09-11, 15:20
Od dłuższego czasu marzę o spróbowaniu seksu z facetem ;) Oral obowiązkowo, anal opcjonalnie. Poza tym jednak żadnego całowania czy innych.

Myśl, że robię komuś lodzika, lub ktoś mnie posuwa w tyłek jest dla mnie szalenie podniecająca. Oczywiście w ramach rewanżu mógłbym dać possać swoją pałkę jakiemuś kolesiowi :)

Najdziwniejsze jest to, że oprócz tego uważam się za 100% heteryka. Po prostu lubię penisy :)

Ned
05-09-11, 15:44
Mam podobnie, z tym że ja jestem 100% gejem, ale szalenie podniecają mnie cipki. Staje mi na samą myśl o lizaniu jej bądź penetracji. Z paroma dziewczynami już próbowałem tego, super było, ale to wszystko. Nie mógłbym się związać z żadną dziewczyną, bo jestem kompletnie homo, tylko z taką obsesją o cipkach.

;)

Gargulec
05-09-11, 16:39
Ja mialem sprobowac zrobic loda(bez zadnych pieszczot, itp, itp) i zabieram sie do tego juz kilka miesiecy, ale narazie konkretow i konkretnych osob brak. To musi byc poza tym podobna osoba, ktorej nie kreca inne rzeczy. Trudna sprawa.

Schlej jakiegoś fajnego kumpla i do roboty :silenced: A serio to nie wierzę, że w opolu nie ma nikogo chętnego.

Euzebi
05-09-11, 17:09
Ja bym kumpla nie polecał. Jak okaże się ch..m to będziesz wśród znajomych znany jako lachociąg, a to chyba nic przyjemnego.

ciekawyx
05-09-11, 17:21
Schlej jakiegoś fajnego kumpla i do roboty :silenced: A serio to nie wierzę, że w opolu nie ma nikogo chętnego.

Znajomy nie wchodzi w gre. Trudno kogos znalezc w Opolu, tzn. mam tu na mysli osobe normalna(o podobnym podejsciu). O dyskrecje sie nie martwie, bo mieszkam w dalszej odleglosci ;-), a chce sie tylko spotkac w Opolu.

Ned
05-09-11, 20:10
Trudno kogos znalezc w Opolu, tzn. mam tu na mysli osobe normalna(o podobnym podejsciu).

Czyli co, osoby które chcą odbyć pełen stosunek są nienormalne? :)

Jakie byś nie miał wymagania, opisz je po prostu w ogłoszeniu i zaznacz, że tylko taka forma Cię interesuje. W ten sposób odstraszysz tych "nienormalnych" chłopaków, którzy Cię nie interesują. Jak widać choćby w tym wątku, Twoje podejście nie jest unikalne, a całkiem powszechne. Przynajmniej wśród osób, które nigdy jeszcze tego nie robiły.

Potraktuj poszukiwania jak szukanie pracy. Nie ma co zakładać, że od razu się znajdzie, bo przecież masz dość szczególne wymagania. Odrzucasz nieinteresujące oferty, sam wysyłasz, itd. jak z szukaniem pracy. Trochę wytrwałości i już.

Gargulec
06-09-11, 08:52
Jakie byś nie miał wymagania, opisz je po prostu w ogłoszeniu i zaznacz, że tylko taka forma Cię interesuje. W ten sposób odstraszysz tych "nienormalnych" chłopaków, którzy Cię nie interesują.

Chciałbym, żeby to tak działało. Raczej będzie chmara odpowiedzi 'tylko tyyle?', 'wiem co polubisz!', 'co, boisz się, że polubisz, co?' i 'cianki jesteś chłopie'. Na takich portalch są niestety w 90% kolesie, którzy tylko gadają.

Jesteś zmotoryzowany? Bo może warto poszukać gdzie indziej niż tylko w opolu?

Piochu3
18-09-11, 22:34
ja czekalem bardzo dlugo ze zrobieniem loda. zawsze chcialem to zrobic ale nie mnialem odwagi. w koncu umowilem sie z jednym przez internet ale aby to doszlo do skutku ztchorzylem kilka razy. juz calkiem zrezynowalem i bylem zalamany i myslalem ze juz nigdy w zyciu tego nie zrobie mialem nawet mysli samobujcze. bardzo chcialem ale dopadal mnie doslownie paraliz i nie bylem w stanie sie z nikim spotkac a co dopiero ciagnac laske. tego dnia w ktorym sie to stalo tez bylem w takim dolku psychicznym ze siadla mi psychika. mialem przy sobie nr tel. tego kolesia i zadzwonilem (wypilem na odwage 200 ml wodki)zgodzil sie na spotkanie.pojechalem do niego w takim stresie jak byk na rzeź. wziol sie za mnie krotko zdjol spodnie i zaczol se trzepac i powiedzial rozbieraj sie zrobilem to jak slugus i kazal zebym go wziol do buzi juz nic nie moglem zrobic tylko sluchac nie bylo odwrotu wziolem sie od razu ostro tak jak by nie bylo mi to obce doswiadczenie. uczucie bylo wspaniale tak sie podjaralem ze dalem sie nawet wyruchac. do dzisiaj nie moge zrozumiec czego tak sie balem. smak jego ch*ja czulem chyba z godzine i podniecenie mnie nie opuszczalo. jesli czujecie ochote na zrobienie laski to naprawde nie zwlekajcie bo predzej dostaniecie pierd*lca niz to da wam spokoj a tak po fakcie ocenicie czy bylo warto czy nie. mnie to wyzwolilo. pozdrawiam

arczi_1981
25-09-11, 18:27
Ja przed spotkaniem bardzo się bałem głównie chodzi o zdrowie żeby się czymś nie zarazić no i nie wiadomo na kogo się trafi.Długo zwlekałem zastanawiałem się ale ciekawość jak to jest była większa. Moje pierwsze doświadczenie z facetem było spoko . Umówiliśmy się przez neta na spotkanie najpierw pojechaliśmy na herbatę ,on chyba chciał mnie najpierw poznać. Po poznaniu się on zaproponował że podjedziemy do niego.Gdy już byliśmy u niego byłem bardzo spięty i cały dygotałem a zarazem bardzo podniecony. Usiadłem a on obok mnie .Był starszy i doświadczony .Przybliżył się do mnie i się do mnie dobierał najpierw wsunoł mi rękę w spodnie i poczuł moja stojącą męskość potem było z górki .Rozebraliśmy się wzajemnie . Położyłem się na łóżku on pieścił mnie delikatni po moim ciele położył się na mnie i dalej pieścił myślałem że oszaleje .Potem jeździł mi przed ustami swoim penisem gdy po chwili miałem już go w ustach . Cały czas myślałem o moim zdrowiu w zapasie miałem gumki . Przez chwile lizałem jego penisa potem znowu mnie pieścił .Był już bardzo podniecony leżał na mnie uniosłem lekko nogi bo czułem jego penisa w kroczu i bardzo mnie to podniecało on tez to wyczuł i zaczoł mi jeździć penisem po odbycie próbując mi go wsunąć we mnie ale ja się ocknołem z amoku i poprosiłem go aby założył gumkę . Jak potem się okazało nie było mu to na rękę . Zgodził się i powiedział żebym ja to zrobił .Sięgnołem po gumki rozpakowałem i nałożyłem na jego sterczącego ociekającego śluzem penisa . Leżałem na plecach on uniósł mi nogi nasmarował mnie żelem i wszedł we mnie delikatnie . Był to mój pierwszy raz było cudownie , miałem uczucie maksymalnego wypełnienia bo penisa też miał nie małego.Od tego czasu nie spotykaliśmy się bo ja znowu myślę o zdrowiu a mam wielką ochotę to powtórzyć .Tyle się słyszy o hiv itd. On mówi i zapewnia że jest zdrowy ale ja nie wiem czy mu wierzyć .Myślę nad tym jakie jest prawdopodobieństwo że może być chory i mnie zarazić.

QQmetto
26-09-11, 08:53
jesli czujecie ochote na zrobienie laski to naprawde nie zwlekajcie bo predzej dostaniecie pierd*lca niz to da wam spokoj a tak po fakcie ocenicie czy bylo warto czy nie. mnie to wyzwolilo. pozdrawiam

Równie dobrze może komuś popieprzyć dotychczasowe życie seksualne i nie tylko.

lmc86
26-09-11, 19:36
Arczi - no jeśli używaliście prezerwatyw, to ryzyko jest praktycznie zerowe :)

A Twoje przeżycie wspaniałe :)

realistic
26-09-11, 21:43
No to tylko pozazdrościć, że trafiłeś na kogoś kto okazał się w porządku i mogłeś spełnić swoją fanatazję :), ehhh ;)

Piochu3
28-09-11, 15:28
Równie dobrze może komuś popieprzyć dotychczasowe życie seksualne i nie tylko.
jeśli ktoś ma jakieś pragnienia to powinien je spełniać. lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować że się nie zgrzeszyło

misr4
01-11-11, 12:42
Mam też takie fantazje, aby poczuć jak to mieć penisa w pupie albo go ssać. Czasem zakładam na sobie damską bieliznę i wyobrażam sobie, że jestem bzykany przez faceta.

Ja powiem tak... Jak do tej pory jestem 100% hetero, ale... Chciałbym się przespać z facetem... Naprawdę... Dusi mnie to pożądanie i ciekawość jednocześnie :)
Problemem jest jedynie to, że żaden facet mi się nie podoba, nie kręcą mnie geje, ani kluby dla gejów, gdzie mógłbym jakiegoś faceta wyrwać...
I jestem między tym przysłowiowym młotem a kowadłem, bowiem z jednej strony mam konkretną chęć na sex z facetem, a drugiej żaden facet mnie nie pociąga...
Nie muszę mówić, że nie jest to zbyt komfortowe rozwiązanie jak dla mnie... Bo oczywiście, że chciałbym spełnić fantazje i zaspokoić pragnienia, ale... No nie mam zbyt bardzo możliwości i wyboru :/
Bo z byle kim się na pewno nie puszcze ;)

bart8704
02-11-11, 15:18
Witam! Od ok pół roku moją największą fantazją stał się seks oralny z mężczyzną. Nie wiem skąd to się wzięło, po prostu na widok penisów zacząłem czuć podniecenie.. Po pewnym czasie zacząłem być ciekawy co czuję kobieta gdy pieści oralnie mężczyznę.. Jakie uczucie towarzyszy podczas robienia loda, jak to jest włożyć penisa do buzi, lizać i ssać?:) Te fantazje doprowadzały mnie do szału więc postanowiłem przekonać się jak to jest. Zanim udało mi się ustawić w realu, było kilka podejść, które kończyły się niepowodzeniem (głównie przez strach).. Ale w końcu udało się! Umówiłem się z chłopakiem niewiele starszym ode mnie (miał już pewne doświadczenia) w jego mieszkaniu. Na początku był stres i trema. No, w końcu miałem zrobić coś czego nigdy wcześniej nie zrobiłem (co mnie kiedyś wręcz obrzydzało) z kimś, kogo pierwszy raz widzę na oczy! Ale stres szybko minął, atmosfera się rozluźniła, chłopak był miły i sympatyczny. Na początku rozmawialiśmy, wypiliśmy kilka piwek. Po jakimś czasie postanowiliśmy w końcu zrealizować cel naszego spotkania. Rozebraliśmy się do naga, położyliśmy obok siebie. Najpierw dotykaliśmy się wzajemnie w celu osiągnięcia pełnej erekcji. Gdy jego penis był już sztywny postanowiłem zrobić to na co czekałem już tyle czasu..:) Uklęknąłem przy łóżku, on leżał na plecach. Chwyciłem go, najpierw polizałem kilka razy, po czym włożyłem do buzi i... Od razu mi się spodobało!!! Jest to niesamowite, wręcz fantastyczne uczucie! Nie miałem ochoty nawet na chwilę przestać!:) Im dłużej ssałem, tym czułem coraz większe podniecenie! Mój partner chyba też bo dość głośno sapał, po wszystkim nawet nie chciał mi uwierzyć, że robię to pierwszy raz!:) Oprócz penisa pieściłem również jąderka, również fajne uczucie! Ssałem do samego końca, gdy trysnął na mnie moje podniecenie sięgnęło zenitu! Czułem się wręcz bosko!!! Teraz, gdy minęły już dwa dni, nie mogę przestać o tym myśleć, chcę to powtórzyć, wręcz nie mogę się doczekać gdy zrobię to jeszcze raz! Mógłbym to robić codziennie po kilka razy!:D Nie żałuję nawet jednej sekundy spędzonej z tym chłopakiem! Jeśli macie ochotę to zrobić to nie zwlekajcie!! Jest to niesamowite przeżycie! Pozdrawiam wszystkich, którzy pierwszy oral mają już za sobą i życzę odwagi tym którzy dopiero planują to zrobić ;)

Masteross
03-11-11, 18:39
Ciekawa historia, fajnie, że Ci się w końcu udało. Mnie jednak nie kręcą pałki. ;)

Outlaws13
07-11-11, 22:39
A cipki są takie słodkie, piękne a wy wybrzydzacie, lodów wam się chce, fuj.

Xardas313
09-11-11, 06:23
Słodkie? Pięknie? Nie zgodzę się. O wiele ciekawszy jest blowjob robiony chłopakowi niż dziewczynie, przy chłopaku jest czego się uczepić ^^

Outlaws13
09-11-11, 12:21
Więcej nie przeszkadzam i bawcie sie ok. Mnie choćby od tego zależało moje życie to nie przekonacie do zabaw homo :)

watch.out
09-11-11, 12:58
A cipki są takie słodkie, piękne a wy wybrzydzacie, lodów wam się chce, fuj.

x2

kocham cipki

kutasy mni nie kreca w ogole

watch.out
10-11-11, 09:25
Słodkie? Pięknie? Nie zgodzę się. O wiele ciekawszy jest blowjob robiony chłopakowi niż dziewczynie, przy chłopaku jest czego się uczepić ^^

a podczas minetki mozesz sie uczepic kobiecych delikatnych ud, bioder, wlozyc rece pod posladki a nawet chwycic cycuszki... to dopiero uchwyty ^^

Outlaws13
10-11-11, 10:43
A we mnie jest całkowity brak tolerancji dla homo, czy to oznacza że jestem złym człowiekiem, czy może że mam swoje poglądy odmienne od innych. A to chyba nie dyskwalifikuje mnie jako człowieka. homofob to takie brzydkie słowo i można je przypiąć każdemu co się nie zgadza, a to też brak tolerancji.

Akcja z łapkami pod pośladkami jest rewelacja

Motywatore
10-11-11, 11:18
x2

kocham cipki

kutasy mni nie kreca w ogole

Też należę do tego klubu.

A do tematu:

Znajomi, którzy spotykają się z innymi parami, mieli jakiś czas temu zdarzenie.
Znajomy opowiadał je ze śmiechem.

Para, z którą się spotykali, powiedziała że jest bi.
Znajomy stwierdził, że jego takie akcje nie kręcą a jego tyłek to "świętość". Powiedział że mu to obojętne jaką dziurę penetruje.

Opowiadał że przed kolejnym spotkaniem świętowali urodziny i trochę wypili.
Gdy byli razem w łóżku, podczas stosunku z żoną tamtego faceta, ona mówi, że chce żeby ją zostawił i przeleciał jej męża.
No i z leżącej na plecach żony, akcja przenosi się na leżącego na plecach faceta.
Żona tamtego jako asystentka, nasmarowała żelem dziurę swojego męża i penisa znajomego w kondomie.

Znajoma zaczęła go całować, żeby nie musiał oglądać faceta.
Tamta wzięła w rękę jego penisa naprowadziła tam gdzie trzeba, klepnęła w pośladek i mówi, pchaj.
No to pchnął i zaczął posuwać. Mówi że alkohol szumiał mu w głowie więc nie zwracał uwagi co i jak. Całował się z żoną i nie patrzył na tamtego. Jego żona podniecona do granic możliwości nietypową sytuacją i jękami tamtego, przestała się z nim całować i poszła usiąść tamtemu facetowi na twarzy żeby ją wylizał.
Mówi że patrzy na dół a tam sterczący penis. No to chwyta bo myślał że jego, zaczyna trzepać. Czuje jednak, że to nie jego "pyta".
Patrzy a tu po kilku jego ruchach, wytrysk.
Żona tamtego faceta stojąca z boku i masturbująca się, podeszła i zaczęła zlizywać a potem mu obciągać.
On też wystrzelił.

Mieliśmy niezły ubaw.

Mamfajnego
10-11-11, 16:59
Czyli ten znajomy nieświadomie puknął faceta i zwalił mu? I jak się z tym czuje? Powtórzyłby to świadomie? Dużo jest heteroseksualnych facetów, którzy podczas seksu grupowego "niechcący" wzięli udział w jakiejś akcji homo? Przydarzyło się komuś coś podobnego?

Motywatore
10-11-11, 21:26
Czyli ten znajomy nieświadomie puknął faceta i zwalił mu? I jak się z tym czuje? Powtórzyłby to świadomie? Dużo jest heteroseksualnych facetów, którzy podczas seksu grupowego "niechcący" wzięli udział w jakiejś akcji homo? Przydarzyło się komuś coś podobnego?

Z wiekiem niektórzy stają się bardziej otwarci.
Z rozbawieniem opowiadał całą sytuację.
Mówił że pierwszy raz słyszał takie jęki u faceta i stwierdził że coś w tym musi być.
Obiecał żonie że przetestują strapon.

Faceci którzy biorą udział w trójkątach, swingersi są bardziej otwarci na kontakt facet-facet.
A że niektórzy chcą czegoś tam spróbować to jaki to problem.

Np. młodzi nie dopuszczą nikogo do swojej dziewczyny.
Ci w długoletnich związkach potrafią oddać swoją żonę/kobietę w ręce innego faceta oglądać to i czerpać z tego przyjemność jak z pornosa na żywo.

Krystian.
24-11-11, 23:35
A ja jestem ciekaw ciągle jak to jest, ale to chyba jest czysta ciekawość jak to jest zrobić komuś dobrze ustami i jak to jest jak facet wsadza Ci penisa w odbyt.. Myśląc o tym mi się to podoba ale gdy patrzę na faceta od tak - czyste obrzydzenie. ;)

Baboon
25-11-11, 15:06
Ja też chciałbym to zrobić z ciekawości (tylko oral). Cała reszta spraw męsko-męskich mnie odrzuca. I nie z kimś doświadczonym, a z takim samym ciekawskim hetero.

Perihelion
25-11-11, 15:11
ciach

ciekawyx
25-11-11, 15:32
Ja sie chyba zdecyduje na spotkanie w przyszlym tyg ;). Jezeli do tego dojdzie, to opisze co i jak. Problemem moze byc to, ze facet jest dobrze obdarzony, ale zobaczymy.

koteczek85
26-11-11, 11:09
Postaram sie rozwiac watpliwosci niezdecydowanym.Od dawna mnie to zastanawialo jak to jest z facetem. Pomimo ze mnialem wiele
kobiet i nigdy mezczyzni mnie w zaden sposob nie pociagali, to sama mysl obciagniecia facetowi cholernie mnie krecila.
Naprawde wiele czasu probowalem znalezc kogos odpowiedniego z kim bym sie odwazyl zdecydowac na spotkanie. Niestety szukajac
na czacie osoby w pelni odpowiadajacym naszym oczekiwaniom to strata czasu. Sposrod hordy bezmyslnych napalencow trzeba
wybrac w miare rozsadna osobe i poprostu sie umowic. Ja tak zrobilem - przelamalem sie i postawilem wszystko na jedna karte.
Umowilem sie z chlopakiem 19lat ktory poprostu tez byl bez doswiadczen. Po niedlugiej rozmowie zaprosilem go do siebie.
Wypilismy po piwku. On sie przysiadl i zaczal to na co ja nie mialem odwagi. Wyjal i zaczal ssac mi kutasa. Wszelkie opory w
tym momencie znikly. Chwila moment to juz ja pochylony nad nim robilem mu loda. Tak nawzajem w roznych pozycjach
zakonczylismy ta zabawe po 3-4 godzinach. To bylo niesamowite przezycie. Po tym razie , do tej pory mialem okazje sprobowac 3
innych kutaskow. Drugi raz w w samochodzie z facetem po 30. Obciagal mi perfekcyjnie do samego konca, miedzy czasie lizac mi
rowka...bylo niesamowicie. Oczywiscie tez mu obciagnalem najlepiej jak potrafilem.Wspaniale uczucie sprawiac przyjemnosc
drugiemu facetowi wkladajac sobie jego kutaska do buzi. Bylo bez finalu w ustach tylko na twarzy, bo niestety co do tego
nadal mialem opory. Z kolejnym bylo bylo ostrzej...poprostu mnie posunal w usta trzymajac za glowe. Zaspokoilem swoja
ciekawosc ,bylo super i nieczego nie zaluje.
Jednak takie pojedyncze spotkania w ciemno sobie odpuscilem. Rozsadniej i napewno ciekawiej jest nawiazac dluzsza znajomosc
z jedna osoba na tego typu spotkania.

unthinkable
26-11-11, 15:44
Hmm..., chętnie bym spróbował obciągnąć jakiegoś kutaska :D

Wrangler11
29-11-11, 15:19
Ja też :D Gdzie kogos takiego znajdę ? Gdzie wy ich znajdowaliście ?

unthinkable
30-11-11, 10:06
hmm..., nie wiem :D ciężko tak znaleźć odpowiedniego kandydata :(

Motywatore
30-11-11, 13:53
Jak ktoś jest z Warszawy to może zajrzeć do kina Bizzariusz.
Tam się dzieją różne rzeczy.
Nie byłem bo mnie temat nie interesuje ale jak ktoś szuka to tam może znaleźć.

W Łodzi:
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5589554&start=30

Xardas313
01-12-11, 06:50
Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" ^^ Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów :D

Piochu3
01-12-11, 21:40
Znajdzie sobie ktoś "stałego partnera" do takich rzeczy, zacznie mu to się coraz bardziej podobać, a potem już tylko tematy w stylu "Czy jestem gejem? Zakochałem się w kimś" ^^ Co jak co, ale bycie z chłopakiem jest fajne, nie ma się tyle problemów co z kobietami i łatwo zrozumieć swojego partnera i sex to nie problem, nie robi fochów :D
A co w tym złego że znajdzie sobie stałego partnera do takich rzeczy i zacznie się to mu podobać. Lepiej się poddać pokusom i się przekonać czy mi to odpowiada czy jednak nie. Gorsze jest wmawianie sobie że nie jestem bi albo co gorsza gejem i wciąż myśleć o swych niespełnionych ciągotach. Ja spróbowałem i moja psychika odnalazła spokój. Nikomu tym nie zrobiłem krzywdy ani nikt mnie.

Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować że się nie zgrzeszyło.

Xardas313
02-12-11, 06:36
Gdziekolwiek napisałem, że jest to złe? Sam jestem biseksualistą, mam chłopaka i jestem zadowolony :)

Piochu3
02-12-11, 10:42
sory jakoś to odwrotnie zrozumiałem

koteczek85
02-12-11, 18:44

Znam siebie i jestem pewien ze do tego nigdy nie dojdzie. Bylem do niedawna hetero teraz moge powiedziec o swojej orientacji jako Bi.To jest tylko orientacja sexualna, ograniczajaca sie jedynie oddaniu przyjemnosci. Nie wyobrazam sobie zwiazku z drugim facetem nie mowiac o zaangazowaniu sie uczuciowo tudziez zakochaniu sie, tak jak przytualenie sie i szeptanie sobie czulych slowek...bleee. Co innego dluzsza znajomosc i staly nie zobowiazujacy uklad. Nie musisz szukac w ciemno i umawiac sie
na niepewne spotkania, tylko dzwonisz kiedy przyjdzie ci na "to" ochota do takiego "kolegi" i sie umawiacie. Plusy sa takie ze go juz znasz, czujesz sie pewniej i swobodniej, wiadomo jakie sa wspolne oczekiwania i wiecie co sprawia drugiemu najwieksza przyjemnosc.

unthinkable
04-12-11, 10:46
Wiecie, wszystko fajnie, ale jak znaleźć taką osobę :P ? Która spełniała by wszystkie warunki i była dyskretna :P ? Chyba po prostu brakuje mi odwagi, albo nie mam szczęścia... Z dziewczynami idzie mi dużo łatwiej :) Ale przyznam, że chętnie bym spróbował z innym chłopakiem...

Outlaws13
04-12-11, 22:30
w 21 wieku gatunek męski jest na wyginięciu, same metro albo szukające swojej orientacji. Chłopy, co wy wyczyniacie?!!
Jak tak dalej pójdzie to biegać trzeba będzie do banków spermy z darowizną!!! Pozdrawiam

Ned
05-12-11, 09:23
E tam, ludzkość doświadczyła już wolności dla homoseksualistów i nie miała problemów z reprodukcją :) Jak się o to boisz, to po prostu zadbaj o to, byś miał przynajmniej trójkę dzieci. A najlepiej stwórz tradycyjną rodzinę, czyli 5-8 dzieci :)

Xardas313
05-12-11, 15:07
Dla mnie to nadal nie problem, jestem Bi ;p I tak nie chcę zakładać standardowej rodziny, jeśli uda mi się teraz na dłuższy okres z kimś z kim jestem.

mikel84
26-12-11, 02:00
Ale wasze myślenie jest płytkie. Kogoś na telefon... Tacy często też chcą kochać i być kochani.

Arkham69
01-01-12, 15:48
Jestem biseksualny,z przewagą hetero.Miałem jedno doświadcznie z facetem i muszę przyznać że coraz bardziej chodzi mi po głowie żeby je powtórzyć z kims.Totalnie bez zobowiązań.
Miałem 18 lat,byliśmy na obozie żeglarskim.na łajbie ze mną był chłopaczek,szczupły blondyn,młodszy ode mnie.Długie włosy,troszkę dziewczęcy.Dogadywaliśmy się donbrze-zwykli kumple.zero podtekstów.Jakoś tak wyszło że dwie osoby z naszej łódki pojechały wcześniej więc spaliśmy we dwójkę,ja w dziobówce on na koi-.Wieczorem trochę się zalaliśmy,poszedłem spać.
Obudziłem się w dziobówce,napalony jak diabli.Nie do końca wiedząc co robię zacząłem sobie walić.Chyba nie byłem cicho bo chłopaczek to uszłyszał.Musiał być chyba dość zdecydowany.Po prostu podszedł do mnie,i nim poczaiłem co robi wszedł mi pod śpiwór.Odruchowo się zerwalem,przytrzymał mnie lekko za stojącego fiuta,schylił się i wziął go w usta.Przyjemność jaką poczułem wygłuszyła opory.Dłoń włożył mi między uda,pod worek.Jeden z lepszych blow jobów w moim życiu.Żałuję teraz że nie odwzajemniłem się wtedy tym samym,tylko zwaliłem mu.Był strasznie podkręcony,pałkę miał przyklejoną do brzucha mega twardą i mokrą...doszedł po paru moich ruchach.
Nigdy potem o tym nie gadaliśmy.Natomiast wspomnienie jest podniecające.Wraca w formie fantazji które może wreszcie urzeczywistnię.

Brave_Heart
17-01-12, 17:31
Ja jestem Bi, lecz moje doświadczenie jest nikłe. :)
Całowałem się z facetem, robiłem mu loda.. nic wyjątkowego.
Raz mi się spuścił do ust ale miał okropną spermę i od razu wyplułem do umywalki ;).

nbv
17-01-12, 22:24
Widzę, że nie jedyny tak mam.
Od pewnego, dłuższego, czasu co jakiś czas atakują mnie intensywne myśli, fantazje. Są jak plaga. Przede wszystkim o penisie, nabrzmiałym, lśniącym i jego lizaniu.
Oglądając różne takie filmiki poza nakręcającym penisem często całkiem fajne jest całe, męskie ciało.
Natomiast, gdy już widać twarz, mężczyznę jako taki "konkret" gdzieś to nagle odpływa.
Co nie znaczy, że fantazja daje spokój. Za chwilę znów atakuje.
Tam samo wyobrażenie robienia facetowi loda jest jednocześnie odstraszające i mocno przyciągające, a wyobrażenie całowanie go w usta już tylko odstraszające (np. wyobrażenie całowania po podbrzuszu itp. już nie)

unthinkable
06-02-12, 12:33
Troszkę Wam zazdroszczę tych doświadczeń :D Szkoda, że na Pomorzu nie ma takich chłopaków :)

Myślę, że przygoda z innym facetem byłaby ciekawa :)

malco
20-02-12, 22:59
Również potwierdzam, że facet lepiej obciągnie drugiemu facetowi, niż kobieta.

hardkor
10-03-12, 11:41
ja od dłuższego czasu marze o zabawie z facetem, nawet wspomniałem o tym swojej pani.

Trans Suczka
17-03-12, 06:40
Jestem tu nowy. Jednak napiszę o swoich bardzo nietypowych doświadczeniach. jakieś 2 lata temu. Zaczeły mi chodzić po głowie myśli ,żeby spróbować tego z drugim facetem. Niedługo potem się spotkałem na wspólne obciąganie. Co ciekawe pomimo dużej satysfakcji gdy on mi obciągnął , bardziej zafascynowało i sprawiło mi większą przyjemność obciąganiecie jemu. Niedługo potem powtórzyliśmy i było to samo. Rola uległego chłopca grzecznie obciagającego kutaska -nie do opisania. Od tego momentu zaczą mnie kręcić temat uległosći itd. Chciałem spróbować czegoś więcej. Chciałem spróbować stać i się poczuć kobietą. Jako że jestem nie wysoki ,szczuply i myślę że zgrabny...łatwiej było ten cel zrealizować. Zakupiłem trochę damskich sexownych ciuszków ,kosmetyków ,i z czasem w wolnych chwilach ,idealnie dopasowywać. Poznałem w necie fajnego kolesia ,hetero ,którego kręcił temat trans i chciał tego spróbować. Jakieś pół roku temu spotkaliśmy się u mnie. Ja wcześniej przebrany ,umalowany i pachnący...Przywitałem go w drzwiach. Zrobiło to na nim z tego co zauważyłem ,nie małe wrażenie. Chwila rozmowy i chłopak nie wytrzymał :).
Było idealnie. Faktycznie czułem się jak dziewczynka. Pieścił całował potem zdją mi majteczki podciągnał spudniczke...odwrócił i klęczącą na wyrku oparł o ściane. Przycisną że nie miałem ja się ruszyć i zaczał posuwać. Najpierw ,ból ,krzyk i piski. Potem im większy bół sprawiał ,tym większa fala przyjemności nadchodziła. Posuną mnie jak zwykłą suczke. Szkoda że tak szybko skończył...pozostał ten niedosyt do dnia dzisiejszego.
Dodam że na codzień jestem zwyczajnym niczym nie wyrużniającym się facetem ,oglądającym się ,za laskami. Ale raz na jakiś czas lubię się przebrać za kobietę. Cały czas chodzi mi po głowie żeby coś takiego powtórzyć ,ale w
bardziej wyuzdanym i dłuższym wydaniu. Sam nie wiem czy to jest jeszcze homo czy już może jakaś perwersja. Czy powinienem?

kolyst
23-03-12, 11:31
W podstawówce parę razy wspólna masturbacja. potem nic, dziewczyny tylko i lody waniliowe ;) W sumie czasem myślę o jakiejś bliskości, wyobrażam sobie pieszczoty, pocałunki, seks oralny z jakimś świetnym chłopakiem w moim wieku (23l), blondwłosym Apollem czy innym, ale jakoś nie zdołałem urzeczywistnić, bo nikogo nie poznałem do tej pory z takimi fantazjami, a na portalach roi się od jakichś łowców hiva.

shinnosuke
15-04-12, 18:31
Od jakiegoś czasu podnieca mnie widok kutasa.Sam facet jest dla mnie aseksualny ale już kutas działa na mnie.
Całkiem niedawno udało mi się zrealizować jedno marzonko, a mianowicie wspólne walonko.Całkiem miłe uczucie jak się wzajemnie wali.Teraz mam ochotę na wzajemnego lodzika, ale narazie to sfera marzeń

n4t
16-04-12, 14:31
Wspólna masturbacja, jakieś drobne orale. W zasadzie nic "głębszego" :)

Szkoda, że na Pomorzu nie ma takich chłopaków
Są! i różne myśli im po głowach chodzą :P

Leo27
02-05-12, 01:47
Wspólna masturbacja, jakieś drobne orale. W zasadzie nic "głębszego" :)

Są! i różne myśli im po głowach chodzą :P

Są są :)

mr_luk
04-06-12, 12:43
Moje doświadczenia homo.... Hmmm ostatnio chciałem je urzeczywistnić gdyż od około dwóch lat przesladuje mnie wizja "fizyczności" z mężczyzną, zamieściłem ogłoszenie starannie wybrałem kandydata, wybraliśmy miejsce datę i godzinę spotkania. Początkowo gdy zmierzyłem w wyznaczone miejsce byłem bardzo zdenerwowany ale im byłem bliżej tym poziom stresu opadał po prostu w głowie miałem tylko jedną myśl "chce w końcu spróbować i mieć to za sobą". Jestem na miejscu ,czekam na faceta ponoć doświadczonego w kontaktach mm(przyznam ze poziom podniecenia chciał mnie rozerwać) niestety on nie przyszedł...:/ pomimo faktu ze nie zaspokoilem swojej ciekawości to na razie sobie daruję, pewnie za jakiś czas znowu się zdecyduje ale na ta chwile odeszła mi chęć;/

Motywatore
04-06-12, 12:52
Poszukaj przez www.zbiornik.com
Ja znalazłem fajną otwartą dziewczynę.

Nie żebym reklamował ale tam konkretni ludzie ze zdjęciami mają profile. Oczywiście można różnie trafić ale kto nie próbuje ten się nie dowie.

Możesz poszukać pary bi, będzie więcej wrażeń.

mr_luk
04-06-12, 13:16
Znam ten portal jest tam sporo ciekawych a co ważniejsze konkretnych ludzi ale na razie tak jak napisałem wrzuciłem na luzzz :cool: z para bi pewnie byłoby najlepiej ale z tego co zauważyłem to one same dobierają sobie partnerów(czemu się wcale nie dziwię) więc spokojnie będę czekał...:)

Motywatore
04-06-12, 14:33
Znam ten portal jest tam sporo ciekawych a co ważniejsze konkretnych ludzi ale na razie tak jak napisałem wrzuciłem na luzzz :cool: z para bi pewnie byłoby najlepiej ale z tego co zauważyłem to one same dobierają sobie partnerów(czemu się wcale nie dziwię) więc spokojnie będę czekał...:)

Jak się zrobi dobry profil, coś więcej niż zdjęcie stojącego ...
to można zacząć korespondować z parami.
Kobiety weryfikujące profile oczekują czegoś więcej...

Z parą bi możesz się spodziewać:
http://xhamster.com/movies/1237651/bisexual_3_way_mmf.html

dyan
08-08-12, 09:48
Widzę że wątek istnieje już dłuuugo i ma sie dobrze. Znalazłem się na tym forum właśnie z jego powodu, bo tak jak wielu piszących powyżej chciałbym spróbować, mimo iż twierdzę że jestem hetero. Nigdy nie miałem żadnych doświadczeń z kumplami no i nie oglądam się za facetami na ulicy. U mnie jest za to jeszcze inna kwestia - jestem (bardzo skrytym) transem (może bardziej cross-dresserem) i marzenia o spróbowaniu z facetam pojawiają się praktycznie wyłącznie "w fazie przebrania". Chciałbym (hmmm - chciałabym?) dla niego pięknie wyglądać i zrobić mu loda. Myślę, że byłbym gotów pozwolić mu na wiele w takiej sytuacji. No i w przeciwności do opisów wyżej, ja chcę pieszczot i pocałunków. Kiedyś, gdy zaczynałem się przebierać, marzenia erotyczne dotyczyły wyłącznie kobiet (seks lesbijski?) ale z czasem nieśmiało zaczął pojawiać się w to miejsce facet, jako dopełnienie całej tej zabawy w udawanie kogoś kim się nie jest. Do lekarza z tym nie pójdę (hehe) a przy mojej niesmiałości pewnie i fantazji nie zrealizuję. Poza (ostatnio raczej sporadycznymi) przebierankami jestem jednak (w miarę) normalnym facetem i uwielbiam kobiety. Cóż, chyba nie można mieć wszystkiego. Przynajmniej się wygadałem tutaj :-)

psychozoik
10-08-12, 00:19
Jakieś 2 lata temu miałem podobne jazdy. Nieco pijany poszedłem do kolegi o którym wiedziałem że jest gejem, w celu "spróbowania". Rozebraliśmy się, najpierw zrobił mi laskę, potem 6/9. I co ? Nic, dalej jestem hetero, tylko dokładniej to wiem.

LupusPoznan
13-08-12, 01:50
Moje doświadczenie miało miejsce 4 miesiące temu. Spotkałem się z facetem w moim wieku, którego poznałem na czacie. Wcześniej trochę rozmawialiśmy, nie omijając oczywistych tematów. Po jakimś czasie zdecydowaliśmy się na spotkanie. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze. Koleś był zainteresowany uległością ze swojej strony, a takie zachowanie było mi na rękę. Nie ukrywam, że widzę siebie w przyszłości jako wzorowego hetero, którego nie kręcą panowie, jednak teraz mogę nazwać siebie biseksem i korzystam z tego w rozsądnych granicach.

Motywatore
13-08-12, 11:24
. Nie ukrywam, że widzę siebie w przyszłości jako wzorowego hetero, którego nie kręcą panowie, jednak teraz mogę nazwać siebie biseksem i korzystam z tego w rozsądnych granicach.

Trochę dziwne podejście?
Wycofać się po jednym razie jak w poście powyżej napisał Psychozik, to jeszcze rozumiem.

Ale jak się przyzwyczaisz do pewnych rzeczy np. dominacji, orgazmu z sexu analnego, czy wytrysku w ustach; to potem nie będzie cię do tego ciągnęło?
Od kobiety tego nie dostaniesz.

Uważam że jak ktoś próbuje to musi się liczyć z konsekwencjami, a jak już praktykuje to już wpadł w znacznym stopniu i ciężko będzie się wycofać...

kolyst
16-08-12, 00:08
Ja dwa razy uprawiałem seks oralny z bliskimi kumplami. Ale były to jednorazowe akcje. Czuję się bardziej hetero, ale chciałbym kogoś poznać do takiego stałego układu, żeby od czasu do czasu się zadowolić wspólnie, bez komplikacji. Niestety w Poznaniu trudno kogoś takiego obczaić ;)

psychozoik
23-08-12, 01:02
to forum nazywa się "bez tabu", ale - oczywiście tylko z mojego punktu widzenia - nie widzę powodu żeby sobie specjalnie komplikować życie seksualne niż to konieczne ; ). więcej dziś można niż kiedyś (a może więcej się o tym gada). Poznań to miasto na tyle duże - i po tej "lepszej" stronie Wisły - że nie będziesz miał z tym problemów, jeśli tylko chcesz.

darkus1
02-11-12, 12:15
radzio_z (http://www.beztabu.com/member.php?u=150)
Erotoman Masz rację ja to samo czuję ,z tym ze ja poszedł bym (http://www.beztabu.com/member.php?u=150) z kolegą jak nie udało by się wyrwać kobiety, a mam takiego 1 kolegę z którym lubimy sobie pobaraszkować i to dość fajnie.

hetero1987
20-01-13, 16:58
Jezeli chodzi o moje doswiadczenia to pozostaja one narazie fantazja. Jestem hetero, ale miewam mysli o sexie z mezczyzna z niezlym sprzetem :D Z kobieta bawie sie w rimming, probujemt fistu, bardzo lubie zabawy strap onem. Kreci mnie to i daje przyjemnosc. Z facetem moglbym probowac anal jako pass i aktyw, fist i rimm. calowanie, bliskosc, robienie loda wcale mnie nie kreca.

Liopers
23-01-13, 20:44
Hmm, muszę powiedzieć, że podziwiam i zazdroszczę trochę tym, którym udało się zrealizować swoją fantazję. Ja po licznych próbach szukania właściwej osoby na czatach poddałem się odmawiając po raz setny na seks w ubikacji czy w aucie po minucie rozmowy. Miałem wrażenie, że jak człowiek ma fantazję to wszyscy myślą, że chce ją zrealizować najlepiej w najbliższe 5 min z byle kim i gdzie.

hetero1987
23-01-13, 22:58
no tez tak mysle ze znalezienie odpowiedniej osoby jest problemem. Narazie przygotowuje sie na nowa dawke zabaw z kobieta :D

nbv
24-01-13, 16:22
Hmm, muszę powiedzieć, że podziwiam i zazdroszczę trochę tym, którym udało się zrealizować swoją fantazję. Ja po licznych próbach szukania właściwej osoby na czatach poddałem się odmawiając po raz setny na seks w ubikacji czy w aucie po minucie rozmowy. Miałem wrażenie, że jak człowiek ma fantazję to wszyscy myślą, że chce ją zrealizować najlepiej w najbliższe 5 min z byle kim i gdzie.

Dokładnie. Jakby mało było, że to trudny temat, to jeszcze o normalność tudzież "normalność" zdecydowanie trudno.

Liopers
24-01-13, 16:59
Zgadzam się. Zazwyczaj po tekście, że interesuje mnie tylko penis, a reszta ciała jest dla mnie aseksualna spotykałem się z odpowiedzią typu "eeee ;)??", "że jak..?" :)

nbv
24-01-13, 22:09
Wiesz, bo to pewnie może być dziwnie. Pewnie nawet jest.
Gdy patrzymy na kobietę (którym kobiety się podobają) chyba nigdy nie mamy tak, że podobają nam się u nich tylko waginy czy piersi a cała reszta nie.
Stąd pewnie to zdziwienie.

Marek32latek
25-01-13, 01:16
Całe moje życie seksualne, od wieku 16 lat, związane jest tylko i wyłącznie z mężczyznami. Kobiety nigdy mnie nie pociągały, nawet w niewielkim stopniu i wręcz cieszę się, że nie mam rozterek typu "jestem z dziewczyną, ale chciałbym spróbować raz z chłopakiem". Fascynują mnie faceci i męskie ciało i tylko w facecie mogłem się zakochać ;)