PDA

View Full Version : Lubicie na ostro??

DajMiTęNoc
24-06-05, 14:16
Lubicie ostry sex?? Jesli tak to napiszcie jakie pozycje najlepsze do takiego sexu żeby kobiete zadowolic moja dziewczyna chce taki mysle że na pieska bedzie ok a może jakas inne pozycje sa dobre. wypowiadajcie sie na ten temat jakie pozycje najlepsze i co wogole myslicie o takim sex na max

ciern
24-06-05, 14:37
a co dla ciebie znaczy tak na max??
wydaje mi się że każdy to troche inaczej widzi
co do pozycji to na pieska jest extra
ale od tyłu w pozycji bocznej leżącej jest spoko też. warto spróbować

omg
24-06-05, 14:56
To zależy od nastroju! I od tego jak dlugo sie z dzieczyna nie widzialem!!! po tygodniu rozłaki czlowiek nie ma ochoty na dlugie podchody:)

Bender
24-06-05, 16:58
NA max? to na pagony trzeba - chbya najglebsza. Albo taka kiedy tykleczysz przed partnerka a ona obejmuje cie nogami w biodrach i ty dzialasz ;)

Tilia
25-06-05, 02:42
DajMiTeNoc: "Lubicie na ostro?? ...moja dziewczyna chce taki..."

Przed kolejnym spotkaniem zatemperuj interes.

Raine
25-06-05, 07:35
Ma z tego zrobic interes tymczasowy, czyli - temporary business?
Po co? :]

ciern
25-06-05, 08:55
czyli scenariusz jest taki.
on przychodzi do domu, zastaje ją w kuchni.
zdziera z niej ubranie lecz dla dobrego smaku zostawia fartuszek:)
bierze ją na ręce i kładzie na stół wylewając na jej ciało śmietanke lub mleczko z lodówki (lub co kto lubi). rozchyla uda i zaczyna robić to na ostro ........
kiedy skończy, mówi że to tylko przejściowe....

Rojza Genendel
25-06-05, 10:41
Nie lubię ostrego seksu bez gry wstępnej. Moja seksualność jest jak lawa. Wolna, ale bardzo, bardzo gorąca. I nie sposób jej zatrzymać.

Tilia
26-06-05, 02:52
Raine: "Ma z tego zrobic interes tymczasowy, czyli - temporary business?"

Przecież ten interes jest zawsze tymczasowy. Znasz kogoś, kto byłby w stanie prowadzic taką działalność dłużej niz tymczasowo?

ciern: zdziera z niej ubranie lecz dla dobrego smaku zostawia fartuszek
[...]
rozchyla uda i zaczyna robić to na ostro ....

Na ostro przez fartuszek?

rojze: Moja seksualność jest jak lawa. Wolna, ale bardzo, bardzo gorąca. I nie sposób jej zatrzymać.

A co z krzepnięciem?

Raine
26-06-05, 12:06
Pewnie, ze znam - myslisz, ze dowcip, iz Bozia wymyslila orgazm, zeby sie ludzie na smierc nie za****li - powstal ot, tak sobie? ;D

ariel_man
27-06-05, 16:40
moja pojechała na 2 i pół tygodnia nad morze, ja mieszkam na Śląsku i jak przyjedzie to sie bedzie dziać ... tęsknota wplywa na hardcore :D

muchacha
28-06-05, 22:24
jak jestem w pelni sil (tzn. nie jestem zmęczona, wyczerpana) to uwielbiam ostry sex:D

cziłała
29-06-05, 19:55
ja uwielbiam rozne warianty seksu i na ostro też mnie czasem nachodzi ochotka;)

Hepi
29-06-05, 23:28
najlepszy tego typu sex jest po ostrej kłótni:D jeśli bowiem nie da się dogadać słownie, nalezy przedsięwziąć inne srodki aby sie pogodzić;)

grego
30-06-05, 09:20
Jestem zwolennikiem spokojnego, długiego sexu ale lubie też czasem dla odmiany szybko i mocno...w ciekawych pozycjach i miejscach...bardzo gorąco i pikantnie....nawet bardzo lubie ale gdyby tak było za kazdym razem znudziło by mi sie....jestem raczej romantykiem.

Kosmita83
30-06-05, 09:31
Szczeże ja wole (preferuje)delikatny spokojny upojny sex,niestety druga połowa mego życia preferuje ostry brutalny i sprośny sex.Dla tego trzeba wybierać czy chcesię tak czy inaczej.
Ps Ja mam za miesiąc wyjechać a raczej odbyć służbe w wojsku(trzy miechy szkułki i reszty w zasadniczej)to co ja mam powiedzieć co będzie jak ją zobacze po powrocie? :evil: :twisted: :rockon:

Rojza Genendel
30-06-05, 09:36
Czyż nie każdy seks jest sprośny?

Raine
30-06-05, 09:50
W erotykach na Polsacie lecialy kiedys takie zupelnie asprosne filmidla... ;]

Kosmita83
30-06-05, 09:56
A tak każdy sex jest sprośny ale nie zawsze w takim stopniu?!
A co flimiki tu ktoś oglądał to jeszcze na polsacie ;) Każdy chyba kiedyś oglądał.

Rojza Genendel
30-06-05, 10:15
To boję się nawet pomyśleć, co ona robi...

Kosmita83
01-07-05, 06:43
Powiedzmy że nie brakuje i wrażeń! :evil: :twisted: Zawsze znajdzie się coś czego jeszcze zemną nie spróbowała.

Rojza Genendel
01-07-05, 07:46
Czyżby zwyczajem ludów Polinezji obgryzała ci rzęsy?

Raine
01-07-05, 07:55
Ja raczej wyobrazam sobie trzask lamanych stawow ;)

Rojza Genendel
01-07-05, 07:56
Stawy się nie łamią.

tabula rasa
03-07-05, 17:08
Tilia-ten cynizm to wrodzony czy nabyty?

Rojze-to chyba jeduna sprośność bez której nie umiemy sie obejść.

A w temacie,dla mnie ostra jazda jest kwintesencją seksu i absolutnie nie może się obejść bez gry wstępnej.
Notabene też na ostro,ja zaczynam to tak,podchodzę do partnerki,chwytam mocno za włosy,odchylajac głowę do tyłu,pytam w sposób bardzo wulgarny czy chce się pieprzyć,w ogole okrutnie się wyzywamy,bijemy,używamy "pomocy naukowych"etc.
Dajmitęnoc,pytasz o pozycje?Co ci tylko niestandardowego do głowy przyjdzie,a ostatnim miejscem dobrym do ostrej jazdy jest sypialnia,ja lubię kuchnie i łazienkę,daja nieograniczone pole popisu.

Tilia
03-07-05, 19:59
Raine: „myslisz, ze dowcip, iz Bozia wymyslila orgazm, zeby sie ludzie na smierc nie za****li - powstal ot, tak sobie?”

Jeśli przyjąc, że miałabym ochotę w takich momentach myśleć akurat o tym dowcipie, to zapewne podczas wielokrtonego orgazmu tak bym właśnie pomyślała.

Ale ja też mogę Ci stary dowcip przypomnieć:
Gdy już Bóg rodziełił pierwszym ludziom w raju niemal wszystkie dary, spytał:
- Kto chce sikać na stojąco?
Na to Adam:
- Ja! Ja!
Bóg do Adama:
- No, dobrze, nich ci będzie.
A do Ewy:
- A dla ciebie został już tylko wielokrotny orgazm.
__________________________________________________ _

Tabula rasa: „Tilia-ten cynizm to wrodzony czy nabyty?”

Czy nie uważasz, że zapożyczając sobie nicka od Locke'a wypadało jednak zapoznać się i z wcześniejszym Antystanesem?
Chćby po to aby wiedzieć, co nazywamy cynizmem (nawet w znaczeniu potocznym).

tabula rasa
03-07-05, 20:18
Tilia,nie mam zielonego pojęcia kto zacz Locke,a nick mój posiadam jakiś czas i powstał na tlenowym forum w który coś tam również skrobałaś.
A to krótki cytay o cynizmie,pasujący do twojej postawy jednak.
"W nieco innym sensie za cyników uważa się tych, którzy odrzucają istnienie obiektywnej prawdy i dobra i twierdzących, że każda opinia może zostać uznana za prawdziwą lub fałszywą zależnie od okoliczności i gry interesów poszczególnych osób"

Jak się temu przyjżeć to ma sens,prawda?

Zresztą tabuja rasa znaczy czysta karta,a John Locke nie miał z tym nic wspólnego

Tilia
03-07-05, 20:24
Albo się jeszcze raz przyjrzyj, albo przed ocenieniem przemyśl to co obejrzałeś.

A po Twojej drugiej wypowiedzi, to Locke się w grobie przewraca.

A z resztą: Tabula rasa - umysł wiedzą nie zapisany, czego oczekiwać.

Raine
03-07-05, 21:24
Tilia.
Czemu edytujesz *wszystkie* swoje posty? ;)

Tilia
03-07-05, 23:34
Bo cudzych nie mogę.

Kosmita83
04-07-05, 08:05
Eeee praestanicie czy tu jest targowisko z przekupkami czy forum Bez Tabu?

Raine
04-07-05, 08:19
Ja tylko zapytalem sie o cos, co uwazam za swoisty ewenement.
Do dzisiaj smieje sie z Gumki, ktora koniecznie musi poprawic kazda swoja literowke ;)

Ale ja też mogę Ci stary dowcip przypomnieć

Ja bym go raczej nazwal: prehistorycznym :yawn:

No, ale-ale :) Wrocmy do tematu - ciekawym, co dla Was jest przekroczeniem pewnych granic?
Ja np. toleruje goracy wosk - ale nie: mocnego bicia w twarz (inne sfery pozwole sobie na razie przemilczec ;) ).

Rojza Genendel
04-07-05, 09:26
Przekroczenie granic to dla mnie każde postępowanie wbrew woli partnera. A oto zasada:
"Mogę cię zranić, ale cię nie skrzywdzę. Nie uderzę cię zbyt mocno i nie zabiorę dalej, niż masz ochotę pójść."(L.File)

tabula rasa
04-07-05, 17:59
Tilia,serdeczne podziekowania za pierwszy wpis w"umysle wiedzą niezapisanym".
Własciwie powinienem Ci mówić Matko Chrzestna.

Bender
04-07-05, 20:21
Zgadzam sie z Rojze. Jak ma bolec to niech boli. To swietnie wzmaga pozadanie. Jednak nie bardziej niz granica tolerancji na ten bodziec. Choc balansowac przy niej to jest to :>

thomas83
04-07-05, 22:28
piesek
panie na brzuchu a ty od tyłu...
pani ze stopami na ramionach twych i gleboka penetracja
oczywiscie wszystko na ostro

Kosmita83
05-07-05, 09:08
No takie wypowiedzi rozumiem!A nielepiej zrobić skok albatrosa ;) A tak naprawde to niema nic lepszego niż z zaskoczenia ją rozpalić i wypełnić jej szpareczke. ;)

Bender
05-07-05, 09:24
Wczoraj rozpalilem ja z zaskoczenia. Nawet dla mnie zaskoczenie. Juz wychodzilismy odemnie z chaty i zaczeła mnie łaskotać. Wiec sie mscilem - ona najwieksze laskotki ma przy psioszce :twisted: . I tak stwierdzilismy ze jak jest podniecona to jej to tak nie laskocze. Stwierdzilismy ze jezykiem bardzij laskocze ogolnie (jak sie chce laskotac) Zatem postanowilismy skonfornotwac te fakty ;) No ja zaczepilem jezyczkiem po udzie, od srodka przy samej cipce - tam gdzie zaczyna byc ciemniejsze. Zrobilem tak z 10 sek i... powodz :D

Kosmita83
05-07-05, 22:17
Gratulacje za inwencje!Tak dalej trzymaj!Niech Cię nigdy nic niepowstrzymuje!Bądż wolny i wyzwolony z tematów Tabu i zachowań ludzkich!A zresztą ktoś powiedział "Rubta Co Chceta!"

Lolita
08-07-05, 10:08
A może zamiast wazelinki, trzeba po prostu użyć sosu tabasco? ;)
Bezsprzecznie będzie na ostro... :)

Jolcia
08-07-05, 13:46
siemka ja jestem laska która uwielbia pozycje 69 wiesz o co biega? mam nadzieje ze tak:)jest też zajefajna poza na jezdzca laska steruje jak chce a moze lubisz sie zabawic np polej jes piersi piwem i zlizuj albo czekolada uwazaj bo dziko brudzi zainwestujcie w wyobraŻNIE PA

ciern
08-07-05, 13:50
jolcia. ale zakręcona z ciebie kobieta.
nic z tego prawie nie rozumiem. to jakiś slang/??.
ja lubie na ostro- np tak z marszu zaraz po "cześć"
tak jest fajnie

dzikakotka
15-11-05, 19:14
Lubicie ostry sex?? Jesli tak to napiszcie jakie pozycje najlepsze do takiego sexu żeby kobiete zadowolic moja dziewczyna chce taki mysle że na pieska bedzie ok a może jakas inne pozycje sa dobre. wypowiadajcie sie na ten temat jakie pozycje najlepsze i co wogole myslicie o takim sex na max

Bardzo lubie stry sexik :razz: a pozycja... najlepiej na pieska, trzymaj ja za wlosy (mocno), od czasu do czasu klaps tez nie zaszkodzi ^^ najlepiej jak bedziesz zwalnial to ja glaszcz po plecech i tyleczku, potem nagle przyspiesz zaczynajac odrazu bardzo mocno (wtedy oczywiscie zamiast glaskania dostaje sie lanie :razz: ). Ja jestem zadowolona :razz:

DajMiTęNoc
15-11-05, 19:49
Bardzo lubie stry sexik :razz: a pozycja... najlepiej na pieska, trzymaj ja za wlosy (mocno), od czasu do czasu klaps tez nie zaszkodzi ^^ najlepiej jak bedziesz zwalnial to ja glaszcz po plecech i tyleczku, potem nagle przyspiesz zaczynajac odrazu bardzo mocno (wtedy oczywiscie zamiast glaskania dostaje sie lanie :razz: ). Ja jestem zadowolona :razz:

Wiesz kiedy zakładałem ten temat??
Zdeka spóxniona rada. Już nie jestem z tamtą kobietą fałszywo suką się okazała, która ja kochałem, ****ć ją było mineło nigdy już nie wróci. Ale ciesze się, że dostałem odrazu taką nauczke, mam na całe życie nauczkie jakich kobiet unikać. I, że nie wolno wierzyć w słowa kocham cię, gdy są wypowiedziane zbyt szybko i są wypowiadane nagminnie często. Teraz jak słyszę kocham cię zbyt często najpier odruch wymiotny, później pękam ze smiechu i potrafię śmiać sie w twarz szyderczo. A jak usłyszę kocham cię podczas seksu pierwszy raz od kobiety która wcześniej mi tego nie mówiła, rano mnie już nie zobaczy i póxniej też nie.

dzikakotka
15-11-05, 20:18
Nie zobaczy Cie bo Ci powiedziala kocham cie w trakcie sexu? Moim zdaniem to by moglo byc nawet mile.. ale jeszcze zalezy jak sie kochacie. Ja osobiscie mowie czasmi mojemu Pamu podczas sexu, ze go kocham.. jak kochamy sie w pozycji misjonarskiej i jest tak blisko mnie i czuje jego oddech, bicie serca i jest tak pieknie, ze az chce sie plakac...

ktooooosia
15-11-05, 20:23
dzikakotka - chodziło o pierwsze takie wyznanie... ja też mam taką zasadę - i moja Sis również... pierwsze kocham Cię nie powinno (moim/naszym zdaniem) padać w czasie seksu...

bo jeśli jest się ze sobą, i wcześniej już były takie wyznania - to owszem, zgadzam się z Tobą, że to miłe... :D

Rojza Genendel
15-11-05, 20:26
A dla mnie mówienie "Kocham cię" podczas seksu nie jest czymś fajnym.
Raczej mnie odrzuca.

DajMiTęNoc
15-11-05, 20:26
Nie zobaczy Cie bo Ci powiedziala kocham cie w trakcie sexu? Moim zdaniem to by moglo byc nawet mile

jak usłyszę kocham cię podczas seksu pierwszy raz od kobiety która wcześniej mi tego nie mówiła, rano mnie już nie zobaczy i póxniej też nie.

Czytaj ze zrozumieniem, chodziło mi o to, ze kobieta wcześniej będąc zemna nie mówiła mi kocham, tylko dopiero pierwszy raz mi powie jak się kochamy razem. Ja wiem co ja potrafie i w****ia mnie jak widza wemnie maszynke do seksu. Wczesniej jestem dla niej zwykłym znajomym a kocha sie zemna nagle dochodzi i mowi ze mnie kocha. Chca maszynki do seksu niech kupia sobie wiblator ktory ma dodatkowo funkcje siekanie minety.

dzikakotka
15-11-05, 20:41
Zrozumialam o co chodzi. Myslisz, ze Ci powie kocham bo tak jej dobrze.. No moze masz racje, ale ja tego nie rozumiem, nie mozna mowic takiego slowa dla przyjemnosci z sexu. Zreszta chyba mozna wyczuc czy jest to szczere kochanie.. No ale w kazdym badz razie dobrze robisz, jesli one widza tylko taki powod aby Cie kochac.

ktooooosia
15-11-05, 20:48
tak samo jest, gdy facet mówi pierwsze "kocham cię" w łóżku...

Zahir
22-12-05, 10:10
Szybko i ostro jest fajnie, ale na świeżym powietrzu, w domu wole długo, delikatnie, spokojnie. Dla mnie seks to zabawa, bawię się seksem daje mi satysfakcje, którą przedłużam. Uwielbiam długo kochać się z kobietami, poznawać każdy cm ich ciała, smakować ich każdy mm, obserwować reakcje.

Adam z Raju
22-12-05, 14:40
dziki i ostry seks jest dobry z odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu i przy odpowiednim nastroju. Weź i kochaj sie dziko u rodziców dziewczyny w domu w pokoju nad ich sypialnią... uhhh

ilja
26-12-05, 11:34
sex na max.....:) to chyba zapytaj kolegi od rzucania i orgazmow xxl i stymulacjii uda
(sedzia)

rozporek
26-12-05, 13:53
Ja tam lubię "hardkorowe lody" - walonko w usta. Lekki spanking, wiązania partnerki jeszcze nie próbowałem, choć wiem - bardzo mnie kręcą tego typu ostrzejsze rzeczy.

Rojza Genendel
26-12-05, 14:02
Kiedyś praktykowałam spanking, ale teraz jakoś nie mam serca.

a-fly-woman
26-12-05, 14:04
"Hardkorowe lody" - uwielbiam! ^^
W ogóle kocham ostry seks. :)