PDA

View Full Version : Dac sie przeleciec za pienądze


Boozo
13-01-07, 11:48
Chciałbym byc poderwany na impezie i jak to sie mówi byc "na jeden raz"; obudzic sie następnego dnia z bólem głowy, w pustym łóżku i zobaczyc pieniadze obok lampki nocnej:)

albo porostu żeby mi jakas laska zapłaciła za seks- ale aż taki dobry to chyba nie jestem:\

:pray:

wygłodniała84
13-01-07, 13:00
Chciałbym byc poderwany na impezie i jak to sie mówi byc "na jeden raz"; obudzic sie następnego dnia z bólem głowy, w pustym łóżku i zobaczyc pieniadze obok lampki nocnej:)

albo porostu żeby mi jakas laska zapłaciła za seks- ale aż taki dobry to chyba nie jestem:\

:pray:


a jak by zapłaciła to byś poszedł na to?

angel
13-01-07, 15:35
a gdyby już ci sie to udało osiagnąć i dostałbyś kase za seks to co bys z tego tak właściwie miał? chodzi ci tylko o kase i z sumki byłbyś zadowolony czy miałbyś frajde z samej satysfakcji, że jesteś taki ogier w łóżku, że laska odwdziecza sie banknotem ??

Schiller
13-01-07, 16:30
Wydaje mi się, że ta druga opcja w rozważaniach angel ;)

Lubartowiak
13-01-07, 17:31
a jak by zapłaciła to byś poszedł na to?

Ja bym poszedł i bez pieniędzy;)

a gdyby już ci sie to udało osiagnąć i dostałbyś kase za seks to co bys z tego tak właściwie miał? chodzi ci tylko o kase i z sumki byłbyś zadowolony czy miałbyś frajde z samej satysfakcji, że jesteś taki ogier w łóżku, że laska odwdziecza sie banknotem ??

Opcja druga:D, ewentualnie poczułbym się jak zwykła dziwka

angel
13-01-07, 18:57
Też tak uważam chłopaki ;):yawn:

wygłodniała84
13-01-07, 19:10
Też tak uważam chłopaki ;):yawn:




ja wręcz przeciwnie, bo przynajmiej wiedziała bym zaco płace i co wymagam. A zawód prostytutki to nic w porównaniu z uczuciam po uprawianiu sex jak facet nawet się na odezwie. Wtedy to sie można dopiero żle czuć:)


Sex za kase ma rakieś reguły.
wiesz co chcesz i to dostajesz, koniec końców przynajmiej ten co pałaci nie musi później spaławiać tego co "przelciał", a tego co został "przeleciany" dostał kase która mu chociaż mowi że jest maczo.
Bo jak to sie mowi towar bez chętnego do jego zakupu nie jest towarem wartym uwagi.

Poczytajcie se książkę "11 minut" Coelho Paulo.

angel
13-01-07, 19:16
nie no spoko, każdy na to patrzy inaczej.

Boozo, koniecznie napisz nam jak ci uda sie już spelnic to pragnienie i mam nadzieje, ze podzielisz sie wrazeniami;)
a tak na powaznie... co cie tak naprawde kręci w tej całej sprawie seksu za pieniadze ?? wnioskujac z twoich watpliwości dotyczących umiejetności łóżkowych pewnie kasa za seks by cie troche podbudowala co ?

Boozo
14-01-07, 18:34
a gdyby już ci sie to udało osiagnąć i dostałbyś kase za seks to co bys z tego tak właściwie miał? chodzi ci tylko o kase i z sumki byłbyś zadowolony czy miałbyś frajde z samej satysfakcji, że jesteś taki ogier w łóżku, że laska odwdziecza sie banknotem ??
Głupie pytanie, chyba masz probemy z czytaniem ze zrozumieniem. Kasy mi aż tak bardzo nie potszeba. Jak druga strona sie godzi na takie warunki "wymiany" to co w tym złego? Tak, miałby z tego frajde, że laska mi płaci. Dlaczego akurat z takiego powidu.. cóż o gustach sie nie dyskutuje.

Ja bym poszedł i bez pieniędzy
ciesze sie, ze ktoś mnie poparł bo już mi sie głupio zaczeło robic. :redface: Ludzie co to za forum jak z fantazji musze sie tłumaczyc!

a jak by zapłaciła to byś poszedł na to?
hehe to była na początku tylko fantazja ale słowo się rzekło no i głupibyłoby sie wycofywac...

angel
14-01-07, 18:39
oj tam zaraz tłumaczyc...
po prostu jak już zaczałeś ten watek to fajnie by było go rozwinąć..

Boozo
14-01-07, 18:50
a Cię to tak ciekawi? Proponujesz mi coś? Dyskusja jest ok ale te twoje insynuacje o podpudowywaniu się nie są fajne.

angel
14-01-07, 19:40
ciekawi, bo ciekawska dusza jestem:P Psikro mi, ale z mojej strony nie ma żadnych propozycji:yawn:
a z tym podbudowywaniem sie to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu Twojego postu, ot co.

keiraa
07-02-07, 22:24
dla mnie to jest chore:/

Czarodziejka
08-02-07, 10:20
to nie jest chore. dla mnie zaskakujące. nie sądzę, żeby któraś kobietka za seks ci płaciła.

del
08-02-07, 10:35
dlatego to sie nazywa fantazja

padme
08-02-07, 13:25
Wydaje mi się, że to zwykłe *****stwo

przemoos
08-02-07, 13:32
tak tez kiedys mialem fantazje by dziewczyna mnie wykozystala :)

Boozo
08-02-07, 14:53
Wydaje mi się, że to zwykłe *****stwo może i tak. Może chciałbym sie poczuc jak ****a. Poczyc sie jak zabawka do seksu.

angel
08-02-07, 17:09
Może chciałbym sie poczuc jak ****a.

Wow:knockout: Szczery do bólu, nie ma co

przemoos
08-02-07, 17:41
not o teraz nic tylko czekac az ktorac dziewucha napisze na pw ze chetnie wykozysta bez zobowiazan ;)

przemoos
12-02-07, 16:56
jesli przezycie bylo by tego warte to czmeu nie ;)

Hemp
13-02-07, 10:07
nikt nie uwierzy...ale...byliśmy z kumplami w "nocnym klubie" i laska po wszystkim nie wzięła kasy od kumpla.....powiedziała ze jeszcze nikt nigdy i takie tam...za bardzo jej się podobało....ale to jest ogier..on nawet za dziwkę bez minety się nie bierzei....:)

Rojza Genendel
15-02-07, 21:15
on nawet za dziwkę bez minety się nie bierzei....:)
I jeszcze niczego nie złapał?

LazyWriter
18-02-07, 19:17
A moge to tych pieniedzy dolaczyc karteczke "Wyprowadz psa,jak wroce,w mieszkaniu ma byc blysk"? ;)

Jezeli tylko dodasz "(...) i z psem wracaj prosto do mnie, podskocze po drodze do bankomatu!"
:D:D:D

Księciunio
18-02-07, 20:32
Chciałbym byc poderwany na impezie i jak to sie mówi byc "na jeden raz"; obudzic sie następnego dnia z bólem głowy, w pustym łóżku i zobaczyc pieniadze obok lampki nocnej:)
:pray:


Poproś mame zeby Ci pozyczyła kase i przed wyjsciem polozyla kolo lampki :-) tak czy siak kasa bedzie :P