PDA

View Full Version : Seks z kuzynką!!

Łukson1717
05-01-07, 03:51
Czy seks z kuzynką jest zły? Ona ma 19 a ja 17 lat kochamy się od ponad 4 miesiecy... Czy to jest normalne? Jak przetrwac w związku jeśli wszyscy sa przeciwko nam(w szczególności rodzice)?

Paszczak
05-01-07, 10:43
Jak dalsza kuzynka to i prawo pozwala.

Łukson1717
05-01-07, 10:46
Mój ojciec jest bratem z jej matką, dość daleka...:/

Gentleman
05-01-07, 10:50
No to jest siostra cioteczna, a nie kuzynka... ja bym powiedział, że za bliska rodzina ;)

viper_88
05-01-07, 11:16
Mój ojciec jest bratem z jej matką, dość daleka...:/
Co prawda ja bym nie powiedział, że to najbliższa kuzynka (bo chyba bliższej to już nawet nie można mieć), ale moim zdaniem zakochanie się w kuzynostwie, to nic złego. Osobiście uważam, że to tylko takie głupie gadanie, że skoro jest to w jakimś stopniu odzina, to nic nie ma prawa między takimi osobami zajść. Moim zdaniem z hipotetycznym ujawnieniem się (o ile jeszcze tego nie zrobiliście), powinniście poczejać do twojej osiemnastki - po tym czasie nikt wam już nic nie zrobi

Corleone
05-01-07, 11:41
ja nie widze w tym nic zlego :lol:

Łukson1717
05-01-07, 11:42
No to my sie ujawnili... ja sie w domu nie pokazuje a raczej mam sie nie pokazywac, i wynajmuje pokój... niby głupota bo tez uwazam ze nie ma nic zlego w miłości do kuzynki...

reason
05-01-07, 11:44
Rodzeństwo cioteczne... dla mnie to jest rodzina. Uważam, że to zależy też od kontaktów jakie rodziny utrzymują ze sobą:)

Łukson1717
05-01-07, 11:46
A kontak jest bardzo zły... Rodzina jest skłócona...

Gentleman
05-01-07, 11:49
Przepraszam, czy jestem jednym, który uważa, że własnych genów się nie miesza?

To jest normalna siostra cioteczna - bliska rodzina. Kuzyni są spokrewnieni przez DZIADKÓW. Dla przykłądu pan A jest kuzynem pani B, gdy dziadek A był bratem dziadka B.

Łukson1717
05-01-07, 11:56
Chyba tak... A to czemu nie?? Sypiamy ze soba a ciaze jak cos sie usunie...

reason
05-01-07, 11:58
To bardzo odpowiedzialnie....

Łukson1717
05-01-07, 12:03
Nie wiem jak uwazacie ale mysle ze kochac sie z kuzynka czy z siostrą to nic zlego...

Lolita_88
05-01-07, 12:14

Nie...nie jesteś jedyny.. dla mnie to też nie do pomyslenia...
Mam 2 braci ciotecznych i nie wyobrażam sobie że z którymkolwiek z nich mogłoby mnie coś łączyć po za przyjacielskim uścickiem na imprezie rodzinnej...
To chore...

Sypiamy ze soba a ciaze jak cos sie usunie...

Może Ciebie też powinni usunąć ?
Widać że masz 17 lat....
Tak niedojrzałego i nieodpowiedzialnego za swoje czyny chłopaka to jeszcze nie spotkałam...

Łukson1717
05-01-07, 12:23
Sory to ona ustanowila ze ciaze sie usunie... Albo ona albo dziecko... Co byś wybrała?? Jak by ktos mial sie wieszac z takiego powodu... No????

reason
05-01-07, 12:35
A nie możecie się chociaż dobrze zabezpieczyć nie rozumiem tego.

Łukson1717
05-01-07, 12:39
Gumka zawsze moze peknac... w sumie to sie zabezpieczamy tylko w takim przypadku iz cos by nie tak poszlo to ona chce usunac, a w 90% by bylo kalekie wiec wole ja...

reason
05-01-07, 12:42
Proponuję pigułki. Dla mnie cała ta sytuacja jest bez sensu.

Hemp
05-01-07, 13:09
rodzina dla mnie to matka ojciec brat/siostra......tyle mam do powiedzenia w temacie...
a czy ktoś sypia z kuzynka czy siostrą to jego sprawa...złe czy nie...nie mnie to osądzać...

viper_88
05-01-07, 13:39
Ja nie wiem, czemu sypianie z (już będę się trzymał tej właściwej nazwy w tym konkretnym przypadku) siostrą cioteczną. To nie jest osoba, do której ma on żywić uczucia takie jak do brata czy siostry - chce z nią być, niech tak będzie. A co do dziecka, to też w pełni pochwalam usunięcie, gdyby zaszła ona w ciąże. W tym wypadku taki zabieg przeprowadziłoby się dla dobra tego dziecka - wkońcu po co ma się ono urodzić z jakąś wadą genetyczną i przez całe życie cierpieć z tego tytułu. Naprawdę doradzałbym niektórym rozważenie danej sytuacji, zanim zacznie się kogoś obrażać dlatego, że z jakiegoś tam powodu dokonałby aborcji.
Może Ciebie też powinni usunąć ?
Jakoś nie sądzę, żeby ten fakt sprawił mu jakąkolwiek różnicę, kiedy był w brzuchu matki

Sexteacher
05-01-07, 13:53
Ja mam coś znacznie gorszego. Okrutnie kręci mnie siostra mojej dziewczyny. Jest trochę młodsza, ale super szpara. Wogóle teściowa też dupeczka, choć już dobrze po 40-tce... Strach jeździć w odwiedziny, a w zasadzie wstyd ;-) . Odpowiadając natomiast na pytanie, stwierdzam, że jeśli łączy was z kuzynką coś więcej niż sex to ok. Bo jeśli tylko łóżko to lepiej poszukaćgdzie indziej...

a-fly-woman
05-01-07, 14:04
Jakieś chore mi sie to wydaje. Ale każdy robi to, co lubi.

Belleteyn
05-01-07, 14:13
w sumie to sie zabezpieczamy tylko w takim przypadku iz cos by nie tak poszlo to ona chce usunac, a w 90% by bylo kalekie wiec wole ja...
Z tego co mi wiadomo prawdopodobieństwo kalectwa jest trochę tylko większe iż u par niespokrwnionych. "Chów wsobny", aby odniósł takie efekty musi być prowadzony przez kilka pokoleń.

Broń B.. Bogdanie :) nie pomyślcie, że jestem zwolenniczką związków kazirodczych - uważam to za mocno wątpliwe moralnie.

Gentleman
05-01-07, 14:25
a czy ktoś sypia z kuzynka czy siostrą to jego sprawa...złe czy nie...nie mnie to osądzać...

Wybacz ale jest to niemoralne i niezgodne z nawet najbardziej liberalnymi normami zachowania.

Podejście autora wątku na zasadzie "to się usunie" oburza nawet mnie, zwolennika aborcji na żądanie...

Łukson1717
05-01-07, 14:29
dziecko i tak by bylo kalekie... wiec ma cierpiec?? w sumie to mozna urodzic i oddac... prawda??

viper_88
05-01-07, 14:44
Wybacz ale jest to niemoralne i niezgodne z nawet najbardziej liberalnymi normami zachowania.

Podejście autora wątku na zasadzie "to się usunie" oburza nawet mnie, zwolennika aborcji na żądanie...
Skoro mówisz "na żądanie", czyli wtedy, kiedy się chce, to co cię w takim razie w tym oburza?

Gentleman
05-01-07, 15:39
"Na żądanie" jest hasłem... jednak w żadnym wypadku nie należy traktować tego lekko i przyjemnie. To jest poważna sprawa.

A autorowi wątku życzę więcej myślenia nad konsekwencjami swojego zachowania. :rolleyes:

eland
05-01-07, 18:01
Prowokacja Lukson Udało Ci Się

Łukson1717
05-01-07, 21:13
jaka prowokacja?? Po prostu chce wiedziec co inni sadza o takim zwiazku...

Rojza Genendel
05-01-07, 21:19
Prowokacja.
No ale jesli chodzi o pytanie, to z kuzynką można wziąć ślub, polskie prawo na to pozwala. To nie jest kazirodztwo.

Łukson1717
06-01-07, 00:54
W sumie to sie nie pcham aby brac ślub... Wystarczy mi tzw "kocia łapa"... Hi hi sory ale jeszcze jak moge wspomniec moze i tez to nazwiecie prowokacja ale szczalalem palcowke siostrze o 4 lata mlodsza tylko tu chcialem zrobic oddzielny temat:headbang: Ale coż moze jeszcze cos mi sie fajnego przydarzy:D:D To porusze temat...

zbigi
06-01-07, 00:59

To jest normalna siostra cioteczna - bliska rodzina. Kuzyni są spokrewnieni przez DZIADKÓW. Dla przykłądu pan A jest kuzynem pani B, gdy dziadek A był bratem dziadka B.
TO PAWDA WLASNYCH GENóW SIE NIE POWINNO MIESZAC BO TO SKUTKOWALO BY DLA EWENTUALNEGO DZIECKA

A MOżE TO RZECZYWISCIE PROWOKACJA
(POWIESIć WSZYSTKICH PROWOKATORóW):headbang: :angry: :clap: :lol:

Zlikwidowałam pogrubienie czcionki - sis.

Minotauro
06-01-07, 01:12
Dziecko z takiego związku miałoby zbyt ubogi garnitur genetyczny co może by nie było groźne tylko dla niego, ale i dla potomnych. To właśnie przetrwanie gatunku jest podstawą braku społecznej akceptacji dla kazirodztwa. Gdyby takie związki były pospolite (akceptowalne) to wpłyneło by znacząco na zubożenie zmienności genetycznej w obrębie gatunku wraz z opłakanymi tego skutkami. Masz rację-uważaj by nie było z tego dzieci, bo nawet jeśli urodzą się zdrowe, to mogą stać się kiedyś laureatami Nagrody Darwina (oni, lub ich potomkowie).

Łukson1717
06-01-07, 01:27
Nie miał bym po co prowokowac... Dla mnie seks z kuzynka to przyjemnosc wieksza niz z jaka kolwiek dziewczyna... I dzieci nie planujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!
:headbang:

Łukson1717
06-01-07, 01:43
Bez komentarza... Co wam sie w aborcji nie podoba to ja nie wiem!!!!!!!!!!!!!! Człowiek dokonuje decyzji a nie...

Łukson1717
06-01-07, 01:58
Zawsze mam prezerwatywy... Ale gumka moze peknać... raz juz poszla to jeszcze dobrze ze nic sie nie stalo... A teraz jeszcze pigulki beda aby nie bylo klopotow!!!!

Paszczak
06-01-07, 13:03
Bez komentarza... Co wam sie w aborcji nie podoba to ja nie wiem!!!!!!!!!!!!!! Człowiek dokonuje decyzji a nie...

Wyobraź sobie, że np to co piszesz. Aborcja ok, jestem zwolennikiem decyzji kobiety a nie urzędu czy lekarza. Nigdy jednak nie uważałem, że jest to coś dobrzego. Zapewne nie uważają tak też kobiety które musiały to zrobić. A już w żadnym wypadku nie poprę takiego chorego myślenia, że nie ma problemu, jak coś to się usunie.

Belleteyn
06-01-07, 13:07
Moim zdaniem jeżeli ktoś się bzyka z myślą "a to się wyskrobie" to jest zwykłym sukinsynem.

tarin
06-01-07, 13:39
to jest najbliższa rodzina (ona jest córką siostry twojego ojca... czyli to tak jak by twój syn zaczął się kochać z córką twojej siostry) jedyne bliższe pokrewieństwo to rodzice i rodzeństwo... prawo kościelne zakazuje związków bliższych niż 4 pokolenia...
co do prawa państwowego nie mogę się wypowiedzieć...

co do związku z kuzynką to kwestia sytuacji... bo łatwo mówić że nigdy itp. do czasu aż się nei zakocha któreś z was w kimś z rodziny... mnie coś takiego nie spotkało, ale nigdy nie mów nigdy :)

mlody92
06-01-07, 16:33
tarin.. i po co znów mieszać w to Boga...?
Czemu zakładałes żę to jest chrześcijanin?

A co do tematu. To jestem na Tak, jeśli oboje mają z tego przyjemność to co mi do tego.

A co do aborcji, to też jestem na Tak. Jak oboje podejma decyzję o usunięciu to niewidzę problemu

mozg
06-01-07, 17:04
Dla mnie osobiście to ten temat jest prowokacją. Nie wierzę, że ten 17-latek myśli rzeczywiście to co tutaj pisze...

Niemniej, gratuluję ciekawego pomysłu do dyskusji.

My.Wave
06-01-07, 17:58
sorry, ale moim zdaniem zbyt bliskie pokrewieństwo. A jakoś wizja sensu z jakąś siostrą, kuzynką, nawet dalszą mnie odpycha, ale kto co lubi.. choć ja jestem na nie..

bambi77
06-01-07, 18:14
Przypuszczam, że twórca tematu ma przodków, którzy mieli ten sam problem. I co z tego wyszło? Wystarczy poczytać jego posty:yawn:

Rojza Genendel
06-01-07, 19:53
to jest najbliższa rodzina (ona jest córką siostry twojego ojca... czyli to tak jak by twój syn zaczął się kochać z córką twojej siostry) jedyne bliższe pokrewieństwo to rodzice i rodzeństwo... prawo kościelne zakazuje związków bliższych niż 4 pokolenia...
co do prawa państwowego nie mogę się wypowiedzieć...

Ale jakie znaczenie ma prawo kościelne katolików? Nie żyjemy w państwie wyznaniowym, a polskie prawo pozwala na takie małżeństwo.

Łukson1717
06-01-07, 20:34
Nie no nikogo u mnie takiego w rodzinie nie ma... Jak już to jestem jedynym ateista w rodzinie!! Ale po co mieszac do tego wyznanie??
Ostatni raz powtorze ze to nie prowokacja... Czy wy nie mieliscie nigdy takich zwiazkow w rodzinie??

bambi77
06-01-07, 20:51
Wiesz... Nie chodziło mi o ateizm:yawn: :yawn: :yawn:

Łukson1717
06-01-07, 20:53
Sory nie doczytalem;/

Penetrator21
06-01-07, 20:53
Ja spalem z kuzynko nawet blisko ale jeszcze mi jaj nie ucieli ale jak sie wygada to wiadomo co bendzie

moim zdaniem jezeli jo kochasz lub cos w tym stylu a ona ciebie to sie powies lub zyj z nio

Łukson1717
06-01-07, 21:00
Raczej to 2 jak juz... pierwsze odpada bo ona tez by sie powiesila:( A zamiaru rozastac sie nie mamy...

zami
06-01-07, 21:43
Dla mnie seks z kuzynka to przyjemnosc wieksza niz z jaka kolwiek dziewczyna...

zakazany owoc ?

jak dla mnie taki zwiazek nie jest dobry, jakos nie wyobrazam sobie z jakakolwiek pania z mojej rodziny :)

tarin
07-01-07, 13:37
ja osobiście też nie, ale jeśli są zakochani to nic nie można poradzić i życzyć im tylko wszystkiego naj na nowej drodze zycia

Adriano
07-01-07, 18:56
Jakoś dziwnie życzyc wszystkiego najlepszego, dziwne dla mnie...Z siostrą? Kuzynka to siostra--> to jest to samo!!
Nie mógłbym :/

eland
09-01-07, 17:33
łukson Janiemam Nic Przeciwko Takiemu Związkowi Jezeli Chodzi O Jakieś Fantazje , Tez Mam Takie Ale Twoje Odpowiedzi Budzą Co Najmniej Skrajne Skojarzenia Co Do Twojego Rozwoju

W Rodzinie Mojej żony Jest Akurat Takie Małżeństwo Kuzyni W Lini Prostej Tragedja Aż żal Patrzeć Na Nich I Ich Dzieci , A Mają Czworo Przykre

My.Wave
09-01-07, 17:58
przyczepie się, ale od kiedy w języku polskim pisze sie każdy wyraz w zdaniu z dużej litery? Wiem, że to off-topic, ale jakoś mnie to zafascynowało..

Bender
09-01-07, 20:42
Wrr jak to szkoda, ze nie ma systemu ostrzeżeń.
Cóż, dam czas na przeczytanie regulaminu:
@zbigi - dwudniowy odpoczynek
3 wykrocznia: Pisanie dużymi, nadużycie opcji pogrubienie i oraz pisanie dużymi.
@Penetrator21, eland - jednodniowy odpoczynek
Pisanie postosta za postem - brak edycjii

Prowokacja czy nie, nie ma to znaczenia - dyskusja jest na poziomie.

Łukson1717
10-01-07, 01:41
Kto powiedzial ze mamy miec dzieci?:yawn: Ja i ona mamy zdanie na ten temat juz wyrobione... A tak wogole slubu brac nie bedziemy:|... W sumie wasze zdanie słucham dalej co o tym sądzicie:)

Łukson1717
10-01-07, 10:12
Nie czekam na oklaski tylko na to co inni sadza konkretnie...:twisted: A że ty je**** sie ze zwierzatkami to nie moja sprawa... wymysły to masz:| O kozach:| Weź pomyśl bo potem na kretynke się wychodzisz:D

Belleteyn
10-01-07, 10:38
Kto powiedzial ze mamy miec dzieci?
Nikt, tyle że w dzisiejszych czasach jak się nie chce - to się ich nie ma. Bzykanie się z myślą "a to wyskrobiemy" jest cyniczne. Nie jestem przeciwniczką aborcji (żeby nie było), tylko przeciwnikiem traktowania aborcji jako środek antykoncepcyjny.

hahahahahaha
10-01-07, 10:56

dlaczego Ciebie nie wyskrobali??? hęęęę???

tarin
10-01-07, 19:21
Bzykanie się z myślą "a to wyskrobiemy" jest cyniczne.

takie stwierdzenie potwierdza moje przeświadczenie że jednak są ludzie inteligentni...

Aborcja to ostateczność... a nie jak to napisała Belleteyn "środek antykoncepcyjny"... poczekaj pare lat jak skończysz szkołę... zaczniesz pracować, dorośniesz fizycznie i psychicznie i wtedy się zastanów nad uprawianiem seksu... bo takie fizyczne podejście do sprawy seksu daje nam dowód iż jescze nie dorosłeś do pełnego zrozumienia czym jest miłość, czy to fizyczna czy też psychiczna...

Łukson1717
11-01-07, 02:09
dlaczego Ciebie nie wyskrobali??? hęęęę???
Do teraz wypominam to rodzica!!!! czemu mnie nie usuneli? By nie mieli tyle proglemow!!

takie stwierdzenie potwierdza moje przeświadczenie że jednak są ludzie inteligentni...

Aborcja to ostateczność... a nie jak to napisała Belleteyn "środek antykoncepcyjny"... poczekaj pare lat jak skończysz szkołę... zaczniesz pracować, dorośniesz fizycznie i psychicznie i wtedy się zastanów nad uprawianiem seksu... bo takie fizyczne podejście do sprawy seksu daje nam dowód iż jescze nie dorosłeś do pełnego zrozumienia czym jest miłość, czy to fizyczna czy też psychiczna...
Może nie może tak... Nie wiem... Za szkoły jak i z domu mnie wyrzucili... może zgadniesz dla czego?! Sory wiesz jak trudno do czego kolwiek darzyc... w szczegolnosci do normalnego stanu psycho-fizycznego... Może kiedys sie zmienie i inaczej wszystko bede traktowac... aborcje, seks czy tez zycie...

Belleteyn
11-01-07, 09:53
By nie mieli tyle proglemow!!
Problemów jak już coś.
Jak czytam twoje posty, to dochodzę do wniosku, że tak niedojrzałym osobom seks powinni reglamentować.

Jonmal
12-01-07, 22:57
mnie, podobnie jak a-fly-woman, tez jakies nieco chore to sie wydaje.
ale... sam mialem kiedys intymny kontakt z kuzynka (corka brata mojej mamy). kyzynka, o ktorej mowi autor postu, to jak najbardziej BLISKA kuzynka, blizszej miec nie mozna.

filipbert
15-01-07, 13:26
mam pytanie moja kuzynka ma 24 lata ja 17 bardzo chce to z nia zrobic ale ona nigdy sie nie zgodzi co sadzicie o podaniu jakies uzywki

Belleteyn
15-01-07, 13:41
Jakiej???
Byłby to klasyczny gwałt mój drogi. Jedno z najgorszych skur..... jakie można zrobić drugiemu człowiekowi...
Za to się siedzi.

Bouncy Dee
15-01-07, 13:41
Hmm nieuwazam, ze cos w tym zlego, ale wydajesz mi sie niezbyt odpowiedzialnym czlowiekiem. Mi samemu sie podoba wlasna kuzynka. Pewnie rodzina by to odebrala okropnie, ale uwazam, ze jak dwie osoby sie bardzo kochaja, to niema znaczenia wiek, zamoznosc, wyznanie, rasa itp. Ale na Twoim miejscu przemyslalbym cos takiego.

Bystry
16-01-07, 20:45
ja tam bym nie chciał spać z kuzynką ... jak potem się pokazać rodzinie na oczy ...

Łukson1717
03-04-07, 03:26
W sumie fajny temacik prawda??:D Dobra w sumie to seks z kuzynka jest ciekawy ale i tak z tego jest lipa:P... Jakoś nam sie znudzilo to wszystko:), tak po zatym pokazac sie rodzinie mozna jak nikt by nie wiedzial ze spales z nia:), co do tabletek to glupi pomysl, lepiej bys ja upil... chociaz to tez jest nie zaciekawe. Heh musze zalozyc jeszcze jakis temacik do rozmowy, ale tymczasowo nic sie nie dzieje:P...

Pszczolka_xd
03-04-07, 15:43
zalezy jak daleka i od kogo ta kuzynka :* .. powodzenia

glizdziarz
03-04-07, 20:21
W sumie jak mawiał wój Oswald: "Nie ważne kto z kim śpi, byle dzieci były zdrowe". W sumie Historia zna takie przypadki. Chociażby Neron, który cieleśnie obcował ze swoją rodzoną siostrą.
A z drugiej srtony jeśli stopień pokrewieństra jest taki, że polskie prawo uważa to za kazirodztowo to uważajcie. Wg mnie tak to jest w waszej sytuacji. Co ty na to Belleteyn? Lepiej jesteś w tych sprawach oblatana.
No i rodzi się jeszcze jeden problem. Jeśli to jest kazirodztwo to znaczy przestępstwo i wszyscy biorący udział w tym topiku jeśli nie doniosą gdzie trzeba to też pod jakiś paragraf podpadają. No chyba, że się mylę, a mogę bo KK to nie moja działka. Belleteyn pomóż!!

lost
03-04-07, 22:32
moim zdaniem sex z kuzynka jest jak dla mnie bardzo normalne bo sam mam czasem ochotę na moja młodszą kuzynek .... i z chęcią bym z nią to zrobił ale lipa chyba nic z tego ... :(

martie
03-04-07, 22:51
powiem tak z kuzynka:\ mozna wytszymaci ale z siotra to jusz inna sprawa:knockout: ja mialem seks z kuzynka ale daleka i to zejestesimy 'rodzina' nam nie przeszkadzalo:whistle: dopuki nikt nie wiedzial

dreamysky
04-04-07, 09:31
a ktoś się dowiedział?

Filip19
04-04-07, 10:46
Jak najbardziej ze bliska rodzin!@!!!Jak twoj ojciec jest bratem jej matki to jest bardzo bliska rodzina ale jak wam jest dobrze ze soba to jaki najbardziej probowac byc ze soba ale co do wspolnego potomstwa to nie byl ,bym taki pewny bo geny sa zbyt podobne i moga wyjsc jakies powiklania ale mozna sie tego gdzies dowiedziec i zrobic badania!

Usuniecie ciazy to nie jest taka prosta sprawa jak Ci sie wydaje!Po tym twoja kuzynka moze miec problemy a po 2 to nie jest tani zabieg i trzeba to jakos uzasadnic a nie bo ,,wpadlismy,, i wszystko zalatwione!!!Lepiej sie zastanowcie co robicie bo madry Polak po szkodzie!!!

zbigi
04-04-07, 12:23
dokładnie zwłaszcza teraz kiedy mówią o ochronie życia najwięcej w tv

yyy
04-04-07, 13:04
Czytam, czytam i dochodze do wniosku ze połowa z was to małolaty. Sypiać z kuzynką to jakies chore tyle dziewczyn na swiecie a A Ciebie rajcuje kuzynka? Ktoś napisał, (moze nie w tym temacie) ale napisał, że podglądał siostre i mu sie podobało no ludzie co jak co ale kazirodstwo to juz przesada!!! Opanujcie sie !!!

lost
04-04-07, 16:18
yyy... wiesz to ty jesteś chory ... każdy ma swoje upodobania :angry: co do siostry to owszem fakt strasznie dziwna sprawa ........ale kuzynka ...... to osoba powstała z innego mężczyzny a to ze jest tam np córka twojego wujka ... to prawie to samo jak koleżanka....

Filip19
04-04-07, 20:38
Czytam, czytam i dochodze do wniosku ze połowa z was to małolaty. Sypiać z kuzynką to jakies chore tyle dziewczyn na swiecie a A Ciebie rajcuje kuzynka? Ktoś napisał, (moze nie w tym temacie) ale napisał, że podglądał siostre i mu sie podobało no ludzie co jak co ale kazirodstwo to juz przesada!!! Opanujcie sie !!!
popieram!!!!!!!!!!Niech sie dzieci zastanowia co robia!Nie maja za kogo to za kuzynki sie biora ale wcale sie nie dziwie bo moj sasiad jest taki sam i zawsze jak mi to opowiadal co on by nie zrobil ze swoja kuzynka to sobie w duszy myslalem ze nie ma z jaka to sie lapie i pociesza ze chociarz z kuzynka moze!Smiech na sali!!!!!!!!!

Arek:D:D
07-04-07, 14:45
Moim zdaniem jezeli chce sie brac za kuzynke to prosze bardzo mi nic do tego... jezeli obojgu to odpowiada... hmmm tylko cytat... "najwyzej sie usunie".... to to juz jest chore... Jestem za aborcja w przypadkach ktore tego wymagaja np. gdy zagrozone jest zycie matki lub ciezke uposledzenie dziecka po urodzeniu... ale zeby robic to tak jak z wyjsciem do sklepu to w ogole wielkie LOL...

perseus
08-04-07, 00:27
jak dla mnie to bohater tej historyjki jest jeszcze za mlody i razem ze swoja kuzynka (sic!) sie troszke w sobie zaduzyli i jedyne co ich laczy to sex. podejrzewam ze nie mieli zbyt wielu partnerow lozkowych wczesniej, o ile wogole mieli i dlatego trudno im zdefiniowac to co sie dzieje miedzy nimi... Prosta sprawa... Pani sie chce , Pan dostaje cos latwo i nazywaja to miloscia.

Przykre jest tylko to ze w takim wieku tak luzno, beztrosko i ... glupio podchodza do tego ze laczy ich wiez rodzinna oraz do ewentualnych konsekwencji. to tylko moje zdanie

koloalek
08-04-07, 18:31
Wy kur**a bysta walili siostry i braci lol!!!

ostrożniej ;)

olka
09-04-07, 19:12
wzgldem prawa [kościelnego chyba] nie mozecie wziąć ślubu i sypiać ze sobą. jeżeli wasi starzy to rodzeństwo to jesteście w lini pocznej w 4 "pokoleniu" czy jak to nazwać, a można od 5 ;)
pozdrawiam

Sexy_man
10-04-07, 18:45
Zakmnijcie ten durny temat

Sexyboy
11-04-07, 17:56
nie ma to jak później się w szkole będą dzieci śmiać z kazirodczego dziecka debila

Werreq
12-04-07, 17:17
To jednak bliska rodzina, chociaż ja to tylko nie bardzo chciałabym z rodzeństwem - a raczej z rodzeństwem napewno bm tegonie zrobiła. A kuzynostwo???- miłość nie sługa! Jak się kochacie, to powodzenia! Jednak, co do usunięcia jakby już zaszła w ciążę to podejście beznadziejne - dla mnie aborcja dopuszczalna jest tylko w przypadkach gdy: dziecko będzie miało napewno wadę wrodzoną, będzie zagrożone podczas ciąży życie dziecka lub matki lub z powodu gwałtu. That's it!

LalaRe
13-04-07, 18:24
pamietajmy,ze nad uczuciami niestety nie panujemy.. i jezeli zdarzy nam sie zakochać w kuzynie/ kuzynce to ciezko to zmienic.. moze to byc nawet nierealne.. ale wlasnie- łukson1717 dobrze pisze, ze dziecko byloby kalekie... ze wzgledu na kwestię genetyczną... dziecko w 99% byłoby uposledzone, albo mialoby wady wrodzone..

Yoshua
13-04-07, 19:57
dziecko w 99% byłoby uposledzone, albo mialoby wady wrodzone..

nieprawda.
niedokladnie przeczytalas ten temat i slabo jestes zorientowana ogolnie.

prawda jest taka, ze ryzyko, ze dziecko bedzie mialo wady genetyczne jest stosunkowo tylko o kilka procent wieksze [nie bede podawal dokladnych danych bo sam nie pamietam, ale na pewno nie jest nigdzie napisane czy powiedziane*, ze dziecko z takiego zwiazku zawsze bedzie uposledzone].

*w zadnej naukowej publikacji.

ktooooosia
13-04-07, 20:02
a co, jeśli to dalsza rodzina?

jest np. Dorota i np. Mikołaj - ich babcie były rodzonymi siostrami... czyli ich rodzice (np. jej ojciec i jego matka) są kuzynostwem... w takim razie Mikołaj i Dorota też są kuzynostwem(?) - ale dalekim...

Czy w takim wypadku może "móc" być coś między nimi?

slim7109
18-04-09, 12:54
Nigdzie w biblii nie pisze że nie można kochać córki(syna) swojego wujka(cioci)...Prawo też tego nie zabrania.
Ale wy macie dopiero 17-19 lat...i żyjecie w Polsce....