PDA

View Full Version : Owsiki?!

Marcinek24
03-01-07, 19:40
Ostatnio sie dowiedziałem ,że moja dziewczyna ma owsiki w pochwie... ( Mi tam się wydaje,że mogą być w innym miejscu wiadomo gdzie ,ale zeby w pochwie? Ale coz fachowcem nie jestem ,wiec moze wy wiecie?) I teraz pytanie czy to jest naprawde możliwe? Bo mi szczerze mówiąc co raz mniej się chce w to wierzyć. Niby ma badania co jakiś czas ,ale nic nigdy na tych badaniach nie wychodzi i cały czas niby ma te owsiki... A więc prosze o odpowiedź i z góry dziękuje. Pozdrawiam.

rmps
03-01-07, 19:44
no to musisz jej pomoc i wyprac te owsiki,wiadomo czym;)

Lolita_88
03-01-07, 19:50
Z tego co wiem to owsiki bytują w dolnym odcinku przewodu pokarmowego a nie w pochwie...nigdy nie spotkałam się z takim przypadkiem...ale lekarzem nie jestem...pewności nie mam...
Może idz z Nią do lekarza i wypytaj o wszystko...

DarkAngel
03-01-07, 19:54
Owsiki w pochwie? Bleah.
Pierwsze słyszę...

Pozostało nam czekać na wypowiedź Rojze ;).

Marcinek24
03-01-07, 19:55
Ona była już. Dostała niby jakieś tabletki. Miałteż badania na kał i mocz ,ale nic nie wykazały. Dla mnie to jest troche dziwne . Przecież jeżeli ma te owsiki to przecież powinno je doskonale widać.. Przez pół roku nie można tego wyleczyć? dla mnie to jest conajmniej dziwne...

DarkAngel
03-01-07, 20:01
Może to taka kiepska wymówka ze strony dziewczyny?
Może nie chce uprawiać seksu?
Choć to mało prawdopodobne, byłaby bardzo niedojrzała...

Marcinek24
03-01-07, 20:12
Jestesmy 7 miesiecy razem. Probowalismy 2 razy jakies 4 miesiace temu ,ale nic z tego seksu nei wyszlo.. Zastanawialem sie wlasnie nad ,że może własnei nei chce uprawiac seksu. Rozmawialem z nia juz kilka razy o tym ,ale zawsze mowila ze chce. Niech ktoś potwierdzi , kto się naprawde na tym zna czy może mieć owsiki w pochwie ? A może maktoś jakaś stronke gdzie mógłbym zapytać lekarza czy to jest możliwe?

zbigi
03-01-07, 20:31
wszystko to jakies dziwne owsiki w pochwie to chyba sciema dziewczyny

Paszczak
05-01-07, 06:51
A może ma tam Trolla Majtola ;) (hehe -> Clercs 2)

Alina007
05-01-07, 08:59
mi sie wydaje ze to ściema. gdzie owsiki w pochwie?

glamstar17
05-01-07, 14:20
mam mame lekarke zapytalam ja o to i powiedziała , że nie ma czegos takiego jak owsiki w pochwie .. istnieja tylko owsiki w odbycie i jego okolicach ale nie pochwie pozaty wystarczy jedna buteleczka malutka leku wypija sie ja , pozniej sie wyproznia czlowiek i owsikow juz nie ma .. wiec dziewczyna cie sciemna .

Marcinek24
05-01-07, 14:42
glamstar to zapytaj się czy może być coś podobnego do owsików. Bo powiedziała ,że nie wiadomo czy to do konća owsiki czy co to za syf..

lawlessness
05-01-07, 15:24
Niestety tak. Owsiki moga się przedostawać do pochwy przez co mogą być przyczyną zapalenia narządów rodnych kobiety.
Do objawów zapalenia narządów rodnych należą:upławy, świąd, pieczenie, zaczerwienie. Jeśli podejrzewasz zapalenie pochwy musisz się udać do ginekologa. Dla jasnego określenia choroby robi się wymaz z pochwy. Następnie jesli zapalenie wystąpiło, leczenie polega na zażywaniu dopochwowym środków przeciwzapalnych, bakteriobójczych, grzybobójczych.
Jest to długotrwałe leczenie.

źródło:
http://www.biomedical.pl

Shadi_wierna
06-01-07, 22:43
Akurat w tym temacie coś mogę powiedzieć.. owsiki znajdują się tylko w odbycie ale czesto zdarza się że podczas snu wędruja do góry aż w pobliże łechtaczki..leczenie jest dosyć żmudne ale nie trwa pół roku ! 2-3 tyg.. przyjmuje sie specjalne tabletki .. i cholernie w tym okresie trzeba dbać o higienę.. jak ktoś chce wiedzieć więcej zapraszam do mnie .. :)

livevil
07-01-07, 07:58
Niestety tak. Owsiki moga się przedostawać do pochwy przez co mogą być przyczyną zapalenia narządów rodnych kobiety.
Do objawów zapalenia narządów rodnych należą:upławy, świąd, pieczenie, zaczerwienie. Jeśli podejrzewasz zapalenie pochwy musisz się udać do ginekologa. Dla jasnego określenia choroby robi się wymaz z pochwy. Następnie jesli zapalenie wystąpiło, leczenie polega na zażywaniu dopochwowym środków przeciwzapalnych, bakteriobójczych, grzybobójczych.
Jest to długotrwałe leczenie.

źródło:
http://www.biomedical.pl

co za brednie...pierwszy lepszy tekst skopiowany i podpięty pod temat

lawlessness
07-01-07, 11:29
co za brednie...pierwszy lepszy tekst skopiowany i podpięty pod temat

Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię tekst z tego forum to wyszperałam jeszcze w "Zarysie parazytologii lekarskiej" prof. Kadłubowskiego i prof. Kurnatowskiej coś takiego:

"...Trzeba dodać, że u dziewcząt samice owsika mogą dostać się do narządów płciowych i wywołać zapalenie pochwy, macicy i/lub jajowodów..."

Może nie jest tego wiele, ale wydaje mi się że Ci ludzie wiedzą co mówią.

Paszczak
12-01-07, 14:08
Jasne, że mogą się dostać w te okolice. sam widziałem u mojej córki. Ale żeby tam bytowały? Wątpię.

padme
12-01-07, 14:56
Może one z pupki sobie po prostu przwędrowały do pochwy. Może to jakaś rodzinka która prowadzi koczowniczy tryb życia

Medyk
14-01-07, 11:57
Owsiki to robaki pasożytujące w jelicie. Są to białe robaki, długości 1 centymetra. Ich jaja dostają się na skórę w okolicy okołodbytniczej, a wiec pochwa (bardzo malo spotykane nieudokumentowane ale sa) Do zakażenia dochodzi drogą doustną NP. Chlopak uprawia sex z dziewczyna jesli on ma owsiki ona sie odrazu zaraza.. Jak walczyc.. wino cebula czosnek ...:)

Bouncy Dee
14-01-07, 17:14
HEh ja niedawno mialem zapalenie cewki moczowej. To cos okropnego wierzcie mi. Jak siedzialem na kiblu, to myslalem ze od tego swedzenia, pieczenia itp pralke zniose na dol i jeszcze raz wniose. W dodatku ropa itp ;/ . A co do owsikow, to moga sie przedostawac w czasie snu w okolice narzadow rodnych. Ponoc leczenie tego zajmuje troche duzo czasu i codziennie trzeba sie po kilka razy tam szorowac.

rmps
14-01-07, 20:17
poszedl bym z twoja dziewczyna na grila wypralbym robaki i polozyl na ruszt
huehuehuehue

Extazka
20-01-07, 01:46
Jezeli nie ma ich w pupie (tzn jezeli badania nic nie wykazuja) to tym bardziej nie moze miec ich w pochwie, cos musi byc nie tak skoro w taki sposob cie oklamuje, w dodatku poslugujac sie jakimis historyjkami wyssanymi z palca, bo owsiki w pochwie to kompletna bzdura!

Schiller
20-01-07, 08:28
Może to taka kiepska wymówka ze strony dziewczyny?
Może nie chce uprawiać seksu?
Choć to mało prawdopodobne, byłaby bardzo niedojrzała...

OT: Byłaby...dobrze powiedziane. A wiesz, że niekiedy dojrzale kobietew chwytają się dziwnych wymówek. Z przyczyn jeszcze nie udokumentowanych nie będę zarzucał im kłamstwa.

Co do Owsików, to pierwszy raz spotykam się z tym, by mogły bytować w pochwie...

Atram
01-08-07, 18:08
Ja mialam kiedys owsiki w pochwie, tyle że one nie mieszczą się w macicy czy pęcherzu one poprostu mogą się przedostać z pupci do pochwy. Wystarczy je z tamtąd usunąć iść do lekarza żeby zapisał taki mały syropek i masz owsiki z glowy :P

toxicgirl
01-08-07, 18:48
Może one z pupki sobie po prostu przwędrowały do pochwy. Może to jakaś rodzinka która prowadzi koczowniczy tryb życia
ahahhahahhaha, dobre, naprawde bardzo dobre :D

laleczka12
01-08-07, 22:33
Ja mialam kiedys owsiki w pochwie, tyle że one nie mieszczą się w macicy czy pęcherzu one poprostu mogą się przedostać z pupci do pochwy. Wystarczy je z tamtąd usunąć iść do lekarza żeby zapisał taki mały syropek i masz owsiki z glowy :P

możliwe, ja wiem ze one lubią jelito grube i tam sie znajduja ...