PDA

View Full Version : Macanie śpiącego obok :)

matiiii
12-11-06, 09:24
Czy zdarzyło się wam dotykać intymnych części ciała osoby śpiącej?

Sun Kwo
12-11-06, 09:57
:D Ależ ty masz przygody chłopie.

Powiem szczerze, że raz miałem taki bardzo silny zamiar (siostra cioteczna śpiąca obok mnie, bardzo ładna) ale się powstrzymałem bo uznałem, że to nie byłoby ok albo jakby się jeszcze obudziła.... ;]

No ale spust był :D Za łóżko... :D

Rojza Genendel
12-11-06, 13:56
Nie robiłam, nie miałam robionego... i nie mam zamiaru. Nie odpowiadałoby mi to.

backdoor
12-11-06, 15:46
Pieszczoty podczas snu to naprawdę extra sprawa życzę wam powodzenia.

kiciunia
12-11-06, 17:46
jest boskie :) przyznam racje :P ostatnio chcialam obudzic mojego ale mi sie nie udalo :) masowalam go tylko po brzuszku.. i stwierdzilam ze niech sie wyspi ;P nie bede hardkorow o 4 nad ranem odstawiac :D za to jak sie juz obudzil 3 h pozniej to sobie to odbilam :) w sumie takie budzenie to jego specjalnosc.. i szczerze przyznam ze uwielbiam :P

kasik.
12-11-06, 19:24
Ja byłam dawno temu obmacywana przez swojego starszego o 6 lat kuzyna. Przyszedł do mojego łóżka (ja miałam wtedy ok. 10 lat) i pod kołudrą poczułam tylko jego rękę na mojej pupie. Udawałam, że śpie, bo nie wiedziałam co robić - leżałam na brzuchu z głową odwróconą w drugą stronę. On wsadził mi rękę pod piżamkę, a że miałam od początku nogi troche rozłożone, to miał całą moją muszelkę do dotykania. Próbował mi włożyć palca w cipke, ale mu nie wchodził, więc wyjął go z piżamy nawilżył (chyba polizał) i wsadził powrotnie prosto do cipki. Ma początku troche sie bałam, ale po chwili przestałam się obawiać - był bardzo delikatny. Słyszałam tylko, że jedną ręką sie masturbował. Po chwili (ok. 2 minutach) skończył wszystko i wyszeł z pokoju, a ja wtedy zaczęłam robić, to co on zaczął. :) Tak wyglądała moja pierwsza masturbacja. Później tylko znalazłam jedo bokserki w koszu na bielizne całe mokre. Chyba się dobrze bawił. Ja zresztą też - bardzo miło wspominam ten epizod, a z kuzynem stosunki teraz mam jak najbardziej popawne. :)

mirakla
12-11-06, 19:56
Być obudzonym w taki sposób może i jest fajne, ale dla mnie tak na dłuższą metę byłoby drażniące! Pamiętam jak mój były, gdy spalismy razem, budził mnie trącając mnie swoim stojącym penisem po tyłku.Nienawidziłam tego, bo robił to notorycznie! Teraz mam chyba jakiś uraz :P ja tam lubię się pożądnie wyspać a nie że ktoś mnie budzi:P

Belleteyn
13-11-06, 09:02
Bardzo chciałabym byc obudzona w ten sposob, ale mam bardzo lekki sen i niestety, jak tylko moj luby zaczyna sie ruszac ja sie budze.
A tracanie penisem po tylu uwielbiam. :). Bardzo lubie draznic go 'wiercac' dupka.

eroticon
13-11-06, 09:21
Buuu... A moja Niunia to straszny śpioch i jakiekolwiek "erotyczne" budzenie nie przynosi pożądanych rezultatów. Prędzej usłyszę coś niemiłego, więc teraz nawet nie próbuję.

CzarnY_2000
13-11-06, 18:18
Ja swojej dziewczynie raz podczas kiedy spała włożyłem peniska w jej cipki, ale po chwili sie obudziła. I jak zobaczyła mojego penisa w cipie to od razu mi powiedziała "Dlazcego mnie nie obudziłeś, jak chciałeś sie kochać". I kochaliśmy się.

duzyben
15-11-06, 03:45
Dobra sprawa z pieszczotami w trakcie snu.Lubię je serwować mojej kobiecie,ale robię to rżadko,bo dłużęj śpię najczęściej.Ale fajnie jest się obudzić pieszczotami.

ait!
01-12-06, 13:52
Ja swojej dziewczynie raz podczas kiedy spała włożyłem peniska w jej cipki
Wprost fenomen!

Nie jestem pewien, czy nie doświadczyłem czegoś takiego...
Spałem...

DarkAngel
03-12-06, 19:44
Macanie śpiącej obok? :P
Hmm, jakoś szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, bym w środku nocy obudził mego Skarba ;P.
Rozespana, zła za to, że Jej sen przerwałem mogłaby być niebezpieczna ;).

No, chyba, że zbliżałby się ranek, wtedy jak najbardziej mógłbym Ją w ten sposób subtelnie obudzić ;).

hefalumpka
03-12-06, 22:30
moj zawsze mnie maca jak spie... a potem mi to mowi jak sie nie obudze. Ale jak mnie takim macaniem obudzi to zawsze jestem zla na niego ze mnie budzi.

bash
03-12-06, 22:44
to musi być za****ste, na pewno spróbuje w przyszłości :)

logimen
07-12-06, 12:19
Ja bym bardzo chcial zeby mnie moja dziewczyna obudzila nawet w srodku nocy jakimis pieszczotami. Niestety jak dotad tego nie zrobila i raczej nie zrobi bo w nocy ona woli spac, a i tak wstaje wczesnie rano (ok. 7-8ej). Ja mam cos takiego ze jak spimy razem to, jesli sie przebudze w nocy to odrazu zaczynam sie do niej dobierac i poki co zawsze godzila sie na numerek w srodku nocy :)
Czasami jednak nie daje mi sie tak latwo obudzic, albo na poczatku nie zgadza sie, jednak po kilku minutach pieszczot zmienia zdanie :)

Bouncy Dee
07-12-06, 15:38
No ale spust był :D Za łóżko... :D

Hehe skad ja to znam ;p. Moja kuzynka z Palermo jak kiedys spalismy w tym samym pokoju tez spowodowala malowanie sciany za lozkiem na bialo :yawn: ;) :yawn: . Ahhhh jaka ona jest ladna. :D

Nikita
07-12-06, 21:27
ja kiedyś odprowadzalam na wycieczce pijanego kumpla do łóżka. lizalismy sie, ale byl tak zalany ze nie byl w stanie nic wiecej, nawet nie probowal, jedyne co to mogl spac. o wiec sie polozyl, usnal, a ja go macalam... mrrr... jakie cialko mial....

Rojza Genendel
07-12-06, 21:37
Zdarzyło mi się coś podobnego. Z tym, że nie spał.

Schiller
07-12-06, 22:22
ja kiedyś odprowadzalam na wycieczce pijanego kumpla do łóżka. lizalismy sie, ale byl tak zalany ze nie byl w stanie nic wiecej, nawet nie probowal, jedyne co to mogl spac. o wiec sie polozyl, usnal, a ja go macalam... mrrr... jakie cialko mial....

o próbę gwałtu mi to podchodzi.:P:P

paffcio
10-12-06, 16:20
moja była często gdy spałem brało mojego członka w usta i zabawiała sie nim ,fajne uczucie

Ryan
11-12-06, 12:39
gdy wcześniej wstaję, budzę pieszczotami moją kochaną :D to ją rozpala i przechodzimy do poważniejszych 'czynności' :P ja również lubię być w ten sposób budzony ;)

Aniolek:P
16-12-06, 23:50
Moje kochanie tez czesto mnie w ten sposob budzi, jednak ja jestem spiochem i czesto na jawie sie zastanawiam czy to sen czy rzeczywistsc:P jak dojde co:P konczymy to co zaczal...

aniołek21
21-12-06, 22:18
Ja swojej dziewczynie raz podczas kiedy spała włożyłem peniska w jej cipki
Mi tak zrobił kiedyś mój były. Byłam bardzo wściekła, potem juz nie lubialam u niego spać. Wole sama wyradzic zgode na czyjes pieszczoty a nie byc skazana na czyjes widzimisie czy wsadzi mi cos w tylek czy gdzie indziej.
Lubie być budzona przez mojego chłopaka pieszczotami ale bardzo niewinnymi np głaskanie po włoskach, brzuszku. Potem sama decyduje czy mam ochote na coś więcej. Często budzimy się w nocy właśnie przez takie czułe pieszczoty a potem się kochamy i znowu spaciu i tak kilka razy ;)

Madziusia
28-12-06, 20:15
moj kiedys obudzil mnie posuwajac mnie...
podoba mi sie to ;) lubie budzac sie czuc jego reke tam...
i sama lubie go tak budzic

Sixsixsix
02-01-07, 15:40
Moja połowica bardzo lubi leżeć tyłem do mnie i wtedy mam swobodę macania jej po piersiach,udach,myszce,plecach...czasami gdy juz jestem obudzony to zaczynam ją pieścić żeby się obudziła,powiedziała, że to niesamowita rzecz zostać tak obudzonym i jeszcze kawa do łóżka.

Sixsixsix
02-01-07, 17:07
Tez to uwielbiam ^^ Moj facet mówi ze lezec tylem do niego nie moge bo go tylkiem prowokuje :D
oj mocno prowokuje...:razz:

Lolita_88
02-01-07, 18:59
Hmmmmmmmmmmmmmm....
Dotykanie śpiącego faceta,który smacznie śpi i nie jest niczego świadom to fajna sprawa...
A obudzić kogoś w ten sposób?
Myślałam nad tym ale jeszcze się nie zdecydowałam...
Nie wiem jakby zaragował...
Może kiedyś.....

DarkAngel
02-01-07, 19:32
Hmmmmmmmmmmmmmm....
Dotykanie śpiącego faceta,który smacznie śpi i nie jest niczego świadom to fajna sprawa...
Jeśli dostatecznie "przyjemnie" go będziesz dotykać gwarantuję Ci, że nie będzie spał długo... ;).

A obudzić kogoś w ten sposób?
Myślałam nad tym ale jeszcze się nie zdecydowałam...
Nie wiem jakby zaragował...
Może kiedyś.....
Jestem pewny, że przeważająca część facetów nie miałaby przeciwko takiemu czemuś... :).

Lolita_88
02-01-07, 22:22
Pomyślę o tym....;) Tylko że gdy wiem że mój facet jest zmęczony to nie chcę Go obudzić pieszczotami...Zasługuje na wypoczynek...
Ale zobaczy się...

Anonimowa19
10-02-07, 09:49
Taaaak zdażyło się;-) Gdy Moj Mis jest padnięty i idzie spać ja działam, huh podneica nieziemsko, bo on budzi sie podniecony ale nie wie dlaczego ;D a jego Kuska na baczności .ah

Poli
11-02-07, 23:47
Oj uwielbiam takie pieszczoty , szczegolnie jak ja jestem tak wybudzana:D , wtedy mam najlepsze orgazmy, moze dlatego, że jestem bardzo skupiona i lekko otepiala, poniewaz porządnie nie dobudzona:lol: .

gregory
13-02-07, 21:20
jasne,zawsze troszkę macam moją partnerkęjak śpimy razem a ona albo wczuwa się w rolę albo budzi i namiętnie się kochamy,wtedy są najlepsze orgazmy bo na takim zupełnym spontanie...

magius28
15-03-07, 11:30
Kapitalna sprawa, niewiele jest chyba lepszych sposobów na obudzenie partnerki, partnera i wprawienie od rana w dobry nastrój.

monia:P
15-03-07, 14:56
Ja ostatnio mialam taki sen, opowiedzialam o tym mojemu Aniolkowi i powiedzial, ze juz kilka razy chcial mnie tak obudzic ale tak slodko spalam :) To teraz pewnie mnie obudzi. Chcialbym tak. I to obojetnie o ktorej w nocy. Jego tez z checia bym obudzila, ale jestem wiekszym spiochem.

Łobuz
17-04-07, 21:00
Ja tak często się budzę....
...a potem lodzik....
od rana superrrrrrrrrrrrrrrr.

Enea
17-04-07, 21:08
Nie cierpie byc w ten sposob budzona ojj jak ja tego nie lubie. Lubie sie wyspac i nie lubie kiedy ktos mnie budzi za pomoca czegos innego niz zapach kawy. Nie przepadam tez za seksem rano (w dzien roboczy) bo nie mam ochoty sie potem ubierac i konczy sie to dzwonieniem do szefa i wymyslaniem wymowki dlaczego dzis sie spoznie :)
W odwrotna strone powiem tak, moj facet prosto z mostu powiedzial ze chcialby sprobowac jak to jest. Piescilam go tak raz po czym przyznalz ze stanowczo woli byc w pelni przytomny niz pol spiacy kiedy go pieszcze :) i po sprawie

Nikita
17-04-07, 21:38
a mi jeszcze całiem niedawno na pewnym wyjeździe, kiedy mialysmy z koleżanką zsunięte łóżka zdarzyło się macać koleżankę... ona jest piękna, bardoz mi sie podoba... super było ją dotykać tak...

Panna O.
18-04-07, 12:52
Hmmm ostatniej nocy mnie tak mój facet obudził... zaczął mnie pieścic i się obudziłam, nawet nie wiem kiedy zrobiłam się taka gorąca i morka... A potem juz kochaliśmy się do rana...aż prawie na autobus się spóźniłam:D

Kat...
15-05-07, 11:30
Ja podobno zaczynałam przez sen pieścić go ręką i tak się wypinałam żeby mógł dobrze wejść. Piszę podobno bo budziłam się w trakcie i chociaż i mi i jemu się podobało to nie mogliśmy dojść do tego kto kogo obudził:)
Nie przepadam specjalnie za porannym seksem. Nie czuję się świeżo po nocy, potrzebuję do ubikacji jak się tylko obudzę a o oddechu to już wolę nie wspominać.
Jeśli już to tylko na boku od tyłu. Czasem może być. Czasem...

Belleteyn
15-05-07, 11:33
Ja ostatnio miałam śmieszną sytuację - padłam wieczorem zmęczona i tak ok. 2 facet mnie budzi wkładając palca.
Ja się tak przestraszyłam, że zaczęłam ryczeć i w ogóle.
Wniosek? Zanim zaczniecie jakieś działania lepiej obudzić choć częściowo dziewczynę (nie wiem jak to jest z facetami).

Asklepios
15-05-07, 15:11
Przyznam że kiedyś jak dziewczyna podczas gdy spałem zaczęła bawić się moim ptaszkiem obudziłem się z lekkim szokiem co się dzieje, teraz jednak jest to dosyć przyjemne i nie mam nic przeciwko. Nie próbowałem jednak w drugą stronę więc nie wiem jaka będzie reakcje ale spróbować można myślę że będzie to ciekawe.

bueh
16-05-07, 14:19
A ja próbowałem w obie ;] I przyznam, milej jest być samemu budzonym. Takie duże argh...
Nie ma tego pewnego rodzaju stresu, że drugiej osobie się to nie spodoba :P
Super uczucie czuć jej zwinne paluszki. Wtedy mruczę, przynajmniej Ona tak twierdzi ;]

Samotny17
17-05-07, 16:59
żeby mnie ktoś tak obudził,,,ech...

erosus111
28-05-07, 19:12
ja kiedys zakradlem sie do pokoju kuzynki jak u niej nocowalem;] pogładziłem po nodze, łydce sprężystejjjj, tyłeczek muszelka, po jakims czasie sie zbudzila ja wcisnąlem jej jakis kit poszla spac, z godzinę powtórzylem to samo:) kuzyn tez sie do macanka siostry dorzucil :) jaka ona jest sexyyy, no i teraz częściej tam nocuję (trysku, trysku:))

05-06-07, 10:40
Moj chlopak zawsze jak spi mnie dotyka przez sen. gdy to ja przykladowo spie a on mnie. to mnie tylko glaszcze. chociaz chialabym byc obudzona w jakis fajny sposob

LalaRe
05-06-07, 18:30
mialam taką sytuacje kiedys... ahhh niebo na ziemii :p

Esmael
27-06-07, 10:30
Kiedyś w sobotę, gdy mogliśmy pospać dłużej, ja i tak obudziłem sie ok. 7-dmej i zobaczyłem żoncie leżącą na boku z wypiętym tyłkiem i z myszką na wierzchu. Stwierdziłem, że będzie jej bardzo miło jak Ją delikatnie poliżę. Zaczołem bardzo delikatnie, Ona zaczeła posapywać, zaczołem mocniej i głębiej - Ona zaczęła pojękiwać, i wtedy dostałem strzała z łokcia w głowę !!:yawn: A na dodatek uderzyła mnie takim miejscem łokcia, że przeszedł jej "prąd" (znamy wszyscy to miejsce i staramy sie w niego nie uderzać ). Nie wiedziała co sie dzieje i sie przestraszyła.
Potem była awantura i już jej tak nie budzę.
W drugą strone też było, tylko milej dla obydwojga; ja wcześniej poszedłem (a raczej padłem) spać , żoncia przyszła jak już spałem i zaczeła mi dogadzać ręką. Pamiętam to jako sen erotyczny, jakieś przebłyski świadomości, nie było finiszu a i nie obudziła mnie, ponownie zapadłem w głęboki sen ... Ale było baaardzo przyjemnie.

marvin
27-06-07, 11:59
Kiedyś na weselu u przyjaciół.. w górach w domku letniskowym już po skończonej imprezie nad ranem.. cześc ludzi pojechała do domu, a częsć ukłądała sie na podłodze, jedno obok drugiego w śpiworach... Wszyscy byli po alkoholu, zmęczeni i każdy marzył jedynie o śnie...
Tak sie złożyło, ze obok mnie ułozyła sie do spania ładniutka dziewczyna, której nie znałem i nie zamieniłęm z nią nawet slowa wczesniej...
Powiem wam, ze wcale nie miałem żadnego zamiaru, ale po prostu po przebudzeniu nad ranem samo jakoś to wyszło, ze najpierw przypadkowe musniecie.. potem dotyk ...i w takim półsnie skończyło się na delikatnych, cudownych, długich pieszczotach siebie nawzajem...
Nie mówiliśmy nic.. nawet nie patrzyliśmy sobie w oczy.. po prostu poddaliśmy się nastrojowi chwili i wydawało nam sie, ze to wszystko właściwie sen... Podnieceni byliśmy bardzo.. i gdyby wokół nie było tylu śpiacych ludzi, nie wiem jakby sie to skończyło.. a własciwie, to wiem napewno :)
To było cudowne przezycie... uh..

nieznajoma90
10-07-07, 10:21
Szkoda że mój kochany mnie tak nie budzi :( Heh może dlatego że nie mieszkamy jeszcze razem:)

13-07-07, 22:51
Ostatnio moje Kochanie budzi mnie wkladajac mi paluszki:) i jest to bardzo przyjemne.

słodka1
21-03-09, 00:00
Ummm ... to jest coś ;D

uwielbiam się budzić z palcami mojego kochanego w środku

wtedy to już muszę dostać szybki numerek bo nie wytrzymuje ! ;)

a tak wgl to jestem nowa witam . ;)

rozyczka70
21-03-09, 04:10
...nocno-śpiące macanki są ekstra - czasem, gdy jedno idzie wcześniej spać, a później do łózia dołącza drugie z impetem i apetytem na COKOLWIEK seksownego, to przy akceptacji pierwszego - do świtu jest GRZESZNIE :cool:
...trochę może to filozoficznie :nerd: zabrzmiało, ale wiadomo w czym rzecz, prawda? ;)

emanuela
21-03-09, 04:49
Oj ja uwielbiam macać mojego mężczyznę w nocy, jak tylko się przebudzę poszukuje pod kołderką jego "śpiącego" fallusa, zaczyna się masażyk,a on zazwyczaj się przebudza i najczęściej kończy się to francuzem...uwielbia to.Rano mówi ze miał "piękny sen":)i jak jest czas to szybciutki seksik zaaranżujemy!

rozyczka70
22-03-09, 05:37
emanuela..toć Twój facet musi być faktycznie wniebowzięty każdego ranka, no, może prawie każdego... ;) :)

ona35
23-03-09, 19:47
oj lubiłam dotykać swojego partnera jak spał:)wtedy tak fajnie pojękiwał....ale on kiedyś zrobił coś lepszego jak spałam..:)

perveros
23-03-09, 23:24
Ostatnio położyliśmy się ze znajomą... ona wprawdzie zmęczona i już odpadała w objęcia Morfeusza, ale ja nie mogłem zasnąć czując ciepły tyłeczek tak blisko. Zacząłem go delikatnie głaskać, raz pupa - raz uda.
Po chwili usłyszałem, żebym szedł spać... pomyślałem, że "albo przesadzam, albo za mało się staram"
Zmieniłem położenie rączki z pupy na majteczki i zaraz poczułem, że jest tam mokro już od chwili ;) Po moich delikatnych i długich zabawach nie wytrzymała i ujeżdżała moje paluszki jak szalona.

Szkoda tylko, że po wszystkim dostałem tylko buzi - ona poszła spać a ja zostałem ze sterczącym kutaskiem i rączką do wylizania.

syrenka24
29-06-09, 02:24
Tez bym tak chciala,ale nie mam chlopaka :(

Pimmel
02-07-09, 20:10
Raz mi sie zdarzylo :P Ale to bylo daaaawno temu ;)

Karookarolina
02-07-09, 21:20
My uwielbiamy pieszczoty przez sen. Nic w tym dziwnego :) Czasem zdarza mi się np obudzić z ręką na Jego penisie, a zasypiałam inaczej, tylko nie wiem, czy to Jego sprawka, czy moja ręka sama tam chciała ;)

be.like.mike
03-07-09, 03:13
moja lepsza połowa uwielbia budzić się rano z moją głową miedzy udami, a ja uwielbiam ją tak budzić... ostatnio stwierdziła że zawsze mam ją tak budzić i bez dyskusji :)

malenka@
03-07-09, 16:35
hmm moje kochanie uwielbia mnie tak budzić:)a ja nie narzekam:)na początku zawsze trochę pomarudze że chcę spać, ale on nie daje za wygraną i kończy się na miłym porannym sexie:)

sergio
03-07-09, 22:41
ale on kiedyś zrobił coś lepszego jak spałam..:)

Brzmi niezwykle intrygująco, aż chce się zapytać co takiego? :D

Nolaan
03-07-09, 22:43
Zresztą takie rzeczy to się robi zanim zacznie się chrapać. Porządnie, konkretnie i w sposób zadowalający oboje zainteresowanych:P

Stuprocentowo męskie podejście :clap::D
Ja tam zamiast w trakcie snu wolałbym dać się wyeksploatować dziewoi zanim spać poszedłem i obudzić się potem ze świadomością, że nie usnęła obok mnie z nudów, tylko ze zmęczenia ;]
Takie podłapywanie 'na śpiąco' to nie w moim stylu.

adr
03-07-09, 22:46
Mi też się raz zdarzyło :) z daleką kuzynką bardzo ładną :) spałem sobie z nią i zaczęła mnie dotykać i się przytulać, ja udawałem że śpię ;D a może tak przez sen robiła;D

adr
04-07-09, 04:04
Na pewno mi się to nie śniło ;) pamiętam to :D

Psychol_nocny
09-07-09, 18:17
mi sie zdaza obmacywac moja Dziewczyne podczas snu

Sebuś
11-07-09, 18:43
Mi również tak się zdarza.

Khamul
19-07-09, 09:24
no no mi tez

maximus292
19-07-09, 15:29
ja jak spie z moja poloweczka przytulam sie do niej i wkladam reke miedzy nogi ona spi a ja delikatnie masuje myszke:) po chwili sie budzi i rozklada uda i pozwolila mi dokonczyc dziela:) i tak jest co drugi dzien mowi ze po takich pieszczotach jest bardziej wypoczeta:) ja troche mniej ale czego sie nie robi dla swojej kobiety:)

stoneface
19-07-09, 21:01
U mojej połóweczki jest z tym róźnie - chyba zależy od zmęczenia, raz poddaje się takowym pieszczotom i robi się jeszcze przyjemniej ..... a czasami wyraźnie i stanowczo słowem i wymachem ręką daje znać ze mam przestać i spać dalej - więc reguły nie ma. W drugą stronę .... raz luba mi się zwierzyła ze próbowała mnie na śpiocha ale podobno bylem kompletnie obojętny, sam nic nie czułem, nie obudziłem się. Stwierdzam że chciał bym tak jeszcze raz ale naprawdę zostać tak obudzonym :)

Tom_Bombadil
20-07-09, 21:01
Miałem 18 lat gdy wracałem nocnym pociągiem z Zakopanego i do przedziału wsiadły dwie dojrzałe już kobiety (nie pamiętam ile mogły mieć lat - pewnie ok. 30stki. Z punktu widzenia 18latka to już stare baby). Na początku rozmawialiśmy, a potem obie zasnęły.
Ja próbowałem zasnąć, ale byłem zbyt napalony, a przy tym bardzo nieśmiały i kompletnie niedoświadczony.
Oczywiście w głowie miałem obrazy napalonych współpasażerek gwałcących mnie jedna po drugiej więc zacząłem dotykać tę śpiącą bliżej (zresztą podobała mi się bardziej). Przesunąłem dłonią wzdłuż szwu spodni od zakończenia nogawki do cipki.
Robiłem to jednak zbyt delikatnie by ona mogła cokolwiek poczuć i nie dała po sobie poznać niczego.
I nie wiem czy jakby cokolwiek poczuła to wyleciałbym z przedziału (i być może pociągu) czy... rozdziewiczyłaby mnie?

daj_mi
21-07-09, 02:53
Kurna... przestanę jeździć pkp.
To jest straszne, gdy maca Cię osoba, której nie znasz. Dla mnie jednak seks opiera się na moim wyborze - to ja wybrałam kogoś, z kim się prześpię.

agnieszka1
21-07-09, 04:12
ja na ogół śpie nago i kiedyś akurat tak się ułożyłam że spałam na plecach i mój były obudził mnie klapsem w cipke ale byłam na niego wtedy zła

rastatrans
21-07-09, 05:16
Ja spałem z kolegą i koleżanką (bardzo dobrze zaprzyjaźniona ze mną)w namiocie około godziny 4-5 rano obudziłem się i spojrzałem na Nią i bardzo się podjarałem ;]po chwili dotykałem jej części intymnych takich jak piersi i wsadziłem swoją rękę do jej majtek.Gdy wysuwałem rękę Ona się obudziła spojrzała na mnie i zaczeliśmy się całować potem chodziliśmy razem aż do dziś.;] Pozdrawiam.

Tom_Bombadil
21-07-09, 16:35
Kurna... przestanę jeździć pkp. To jest straszne, gdy maca Cię osoba, której nie znasz.

To było dawno temu. Nie obawiaj się :D Już od wielu lat nie jestem napalonym 18latkiem :D
Inna rzecz, że dla Ciebie straszna, a być może dla kogoś innego nie - szczególnie gdy nie ma to nic z gwałtu i brutalności.

Dla mnie jednak seks opiera się na moim wyborze - to ja wybrałam kogoś, z kim się prześpię.

A jeśli seks opiera się na Twoim wyborze to czy ta wybrana osoba ma cokolwiek do powiedzenia?

daj_mi
21-07-09, 18:13
Oczywiście, że ma i szanuję jej zdanie, jeśli się nie zgadza.
I to, że Ty już nie jesteś napalonym 18latkiem, nie oznacza, że nie ma ich więcej na świecie :> I rzeczywiście bardzo nerwowo reaguję na takie rzeczy, bo nie uśmiecha mi się kontakt fizyczny z osobą, której na to nie pozwoliłam.
Jeśli macam śpiącego obok - to jest to ktoś, z kim już jestem w bliskiej fizycznej relacji i wiem, że nie miałby nic przeciwko - i liczę, że się obudzi ;)

nightnoisenobod
21-07-09, 18:51
To ja może wrócą do temu.

Kilka lat temu znajoma musiała u mnie przenocować, byliśmy i jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Ale jako że mam średni dom w pokoju mam tylko jedno duże łóżko to zaproponowałem jej wspólne spanie, bez podtekstów. Niestety przez to na jakie tematy rozmawialiśmy zmieniłem zdanie i postanowiłem się przybliżyć. Położyłem dłoń na jej placach, na wysokości pasa lędźwiowego za raz na pupą, bardzo lubię to miejsce o kobiet. I po sekundzie usłyszałem "zabierz tą rękę".

Morał z tak historii jest taki, że można pomaczać bez obaw swojego partnera albo osobę śpiącą.

dick22
22-07-09, 14:01
Często masuję myszkę żony jak śpi .Delikatnie łechtaczkę aż zrobi sie nabrzmiała .

matieusz
01-10-09, 13:50
Mnie się jeszcze nie zdarzyło :(

angelek
14-10-09, 22:44
Robię....Lubię...:))

domino1172
15-10-09, 09:36
ja to robie calkiem nieswiadomie sprawdzam czy zona ma wszystko na miejscu ale moje kochanie mowi ze to calkiem przyjemne

Holy inquisitor
15-10-09, 09:44
Zdażało nam się z żonką robić tak czasami i to w obie strony. Zwykle aż się to drugie obudziło i dalej działaliśmy już na jawie.
A raz mieliśmy odwrotny przypadek, ja nie spałem, a żonka śpiąc bawiła się moim ptaszkiem.:)

nightman
16-10-09, 23:36
No moja mnie chwaliła jak przebudzała się z moją ręką w jej majtkach :P

Evil.X
17-10-09, 02:33
Dość często zdarza mi się dotykać ciała śpiącej obok mnie kobiety. Gdy śpimy razem, a ja budzę się pierwszy, nie widzę powodu powstrzymywać się przed dotykaniem jej piersi, łona czy dziurek, jeśli i te akurat są dostępne. Niekiedy budzę się w środku nocy i obmacuję moją panią.

brzoskwineczka
17-10-09, 21:26
Raz, myślałąm, że nie śpi bo jego ptaszek ładnie na mnie reagował. W zasadzie chciałam go nawet dosiąść, ale odpuściłam sobie, bo myślałąm, że sam coś zrobi. Potem się okazało, że spał jak kamień mimo, że mi parę razy zamruczał.
Wygląda na to, że gdybym zrealizowała zamierzenia to by miał niespodziankę budząc się w trakcie.

Stela7
18-10-09, 19:15
Spie chyba mocniej niż On...fajna taka pobudka..jego paluszki w mojej cipce..nic,tylko zamruczec z rozkoszy i poddać się chwili...:)

Kachaaa
28-10-09, 19:35
fajnie jest byc tak obudzonym :)

Orionix
07-11-09, 12:53
Ja bardzo lubię dotykać i pieścić moją dziewczynę jak śpi. Zawsze jak dotykam jej piersi a potem myszki to jest tak fajnie wilgotna... Ona tez mnie czasami maca ale nie tak często jakbym chciał...

timit
11-03-10, 10:28
Czy np kobieta czy czuje że odbyła stosunek po seksie "na śpiocha"?:knockout:

Wiecznie Głodny
11-03-10, 12:19
Bardzo bym chcial, i obudzic w ten sposob partnerke lub zeby ona mnie obudzila, oczywiste jest tez to, ze taka pobudke chcialbym zakonczyc seksem.

Karookarolina
11-03-10, 14:13
Czy np kobieta czy czuje że odbyła stosunek po seksie "na śpiocha"?:knockout:

Nie wiem czy to by nie było udawane :) Ja np budze się jak parter przestanie mnie przytulac przez sen :) nie mowiac juz o probach przekrecenia mnie, bo zawyczaj spie skulona owinieta koldra ;)

Jesli chodzi o macanie to zawsze lubie macac cale cialo faceta. Jak spi to tymbardziej, bo nie wierzga za bardzo ;)

Vorenus
11-03-10, 15:41
Ja bardzo lubię dotykać moją Panią, jak śpi. Raz nawet w środku nocy się obudziła i wtedy zaszaleliśmy(a ja miałem wstać o 4 do pracy, ale jakoś dałem radę). Z reguły jednak najpierw Ona zasypia przekłądając swoje cudowne nogi nad moimi, a ja wtedy wsywam jej delikatnie ciepłą dłoń pod majteczki i masuję delikatnie jej muszelkę. Czasem mruczy zadowolona, a dla mnie kończy się to stojącym namiocikiem. Nad ranem jest na odwrót- ona dotyka mojego "wacusia". Chociaż bardzo żadko.

Wujek
11-03-10, 20:45
Nie wyobrażam sobie wspólnego poranka żeby nie pomacać mojej kobiety, albo nie uprawiać seksu :)

2099
11-03-10, 20:50
Nie wyobrażam sobie wspólnego poranka żeby nie pomacać mojej kobiety, albo nie uprawiać seksu :)

Oh, ktoś tutaj wstawać do pracy nie musi :P
Tylko pozazdrościć...

Wujek
11-03-10, 21:03
2099 Nie mieszkamy razem - więc wspólne poranki w weekendy i święta ;)

GorgeousWorld
11-03-10, 21:16
W moim przypadku to nie jest bezpieczne zajęcie, prędzej z łokcia dostanę.... przez sen i na sen. :knockout:

Takie życie ;)

Stela7
11-03-10, 21:29
Super sprawa...uwielbiam wtulić się w jego plecki i tak wpółsnie gmerać mu przy penisie...przebudzenie jest mega słodkie i przyjemne.:D

behind_blu_eyes
11-03-10, 22:49
hehe .. moja partnerka ostatnio miała ochotę na sex .. ale ja wykończony praca zasnąłem od razu po tym jak oparłem głowę po poduszce .. ona jednak nie dala za wygrana i zaczęła mnie delikatnie pieścić .. najpierw ręka (podobno uderzyłem ją w dłoń żeby dala spokój i dala mi spać .. a potem ustami .. trochę trwało zanim się obudziłem ale wrażenia później .. no były wrażenia :) .. tak ze warto pieścić śpiącego partnera ale trzeba uważać na reakcje obronne :D

zielona
17-03-10, 16:07
Ja czasem bywam dotykana jak śpię, czasem się przebudzam i tego nie pamiętam, ale bywa, że to przebudzenie trwa godzinkę bo temperatura się podnosi tak wysoko, że aż grzech nie skorzystać :)

Napalona kotka
27-05-10, 14:57
Mnie moj facet bardzo czesto budzi w nocy ale nie konczy sie tylko na obmacywaniu hehe ;D

Away
27-05-10, 15:15

Tak, tak ;p miłe przebudzenie ..

curiee
27-05-10, 23:41
mnie mój były przebudził tak kiedyś w środku nocy :) obudziłam się i przez sen mówiłam "kochanie, śpijmy..." a on tylko powiedział "będzie Ci się lepiej spało..." :) i daleeeeej ... :) i miał rację :)

Tom_Bombadil
28-05-10, 14:28
odpiolem, sciaglem, zaczolem, sie coflem

A z polskiego to pewnie trója lub dwója będzie na koniec roku?

mm200mm
21-01-11, 16:57
Jechałem pociągiem razem z siostrą do wujostwa. Mieliśmy spędzić całą noc w pociągu. Wsiedliśmy do przedziału. Siostra prawie natychmiast zasnęła. Siedziałą na przeciwko, obok mnie na siedzeniu spała dziewczyna, jak zdążyłem zauważyć, niezła laseczka. Było lato, więc była raczej skromnie ubrana. Leżała nogami w moją stronę. Usiadłem bardziej na brzeżku, jej nogi leżały za mną. Spódniczka jej się trochę podwinęła. Obserwowałem ją dłuższą chwilę. Nie było wiele widać, ale biel jej majteczek owszem. Poczułem, jak robi mi się twardo w spodniach. Dotknąłem jej łydki i powoli posuwałem się coraz wyżej. Doszedłem do połowy uda, a ona westchnęła. Przestraszyłem się i cofnąłem rękę. Ona przewróciła się na plecy i jeną nogę położyła mi na kolanach. Uda miała rozszerzone, a spódniczkę podwiniętą lekko. Znów zacząłem błądzić po jej nodze dłonią, wziąłem bluzę i przykryłem siebie i ją, żeby współpasażerowie niczego nie zauważyli. Posuwałem się coraz wyżej. W pewnym momencie poczułem, że robi się coraz goręcej. Dotarłem do krawędzi majteczek. Zastanawiałem się co dalej. Nie miałem jeszcze odwagi włożyć jej dłoń w majtki. Postanowiłem pieścić ją przez bieliznę. Po krótkiej chwili poczułem wilgoć na majteczkach. Nabrałem odwagi. Delikatnie zsunąłem jej figi na bok, wodziłem po jej war@@ch palcem, całkiem wilgotnych, w końcu zaczęła się wiercić i mój palec wszedł do środka... Tak minęła noc... w pociągu...

janko_muzykant
21-01-11, 17:24
mm200mm To Ty taki gwałciciel jesteś xD fisting w pociągu i to jeszcze nieznajomej.
Mi się raz zdarzyło na domówce leżeliśmy na łóżku, ona już spała a ja sobie wędrowałem rączką po piersiach i zszedłem do majteczek ale akuratnie wpadł ktoś do pokoju i się obudziła i się skończyło... A miała taką gładką skórę mrrrrr.

Enea
21-01-11, 17:37
Nie ma mowy, wszelkie amory przed spaniem proszę, pracuje 60-70godz tygodniowo, jesli śpię to nikt ma mi nie przeszkadzać żadnymi macankami. Moze jestem mało romantyczna ale jestem jeszcze mniej przyjemna po nieprzespanej nocy, przerwanym śnie. Sama też nie obmacuje śpiącego obok...

kasik*
21-01-11, 22:23
Ostatnio mojego faceta tak obudziłam masażem sutków i brzuszka mmmm słodkie doświadczenie jak tak budzi się napalony;)

papayya
27-09-11, 14:39
moj chlopak ciagle tak robi, praktycznie nie ma nocy zeby mnie nie obmacywal ;) zazwyczaj zasypiam tylem do niego a on-jak sam mowi- jak podniesie koldre i zobaczy moj wypiety tylek to nie moze sie opanowac i od razu zaczyna go mietosic. przysuwa sie tez do mnie calym cialem i zaczyna sie zajmowac piersiami, od czasu do czasu schodzac miedzy uda. czasem jestem zbyt zmeczona zeby sie ruszyc i po prostu jestem w takim polsnie a czasem odwracam sie do niego i bawimy sie dalej, ale juz we dwoje ;)

Isabell36
05-10-11, 19:40
A ja bardzo lubię takie macanki przed, w trakcie, czy po śnie...Zarówno dawać jak i odbierać :) Najlepsze są pobudki z penisem przy ustach ;)

fiutomanka
06-10-11, 06:57
Drugi rodzaj macania, to macanie na imprezach, kiedy ląduje się w na zbiorowym posłaniu między swoją a nieswoją kobietą, najczęściej koleżanką, i w połowie nocy ręce wędrują w kierunku przeciwnym niż powinny. I wtedy przedziwnym trafem nieswoja nie protestuje. A rano każdy udaje, że nic nie pamięta.

I nie boisz się tego robić? Że twoja kobieta zareaguje negatywnie? Pytam, bo taka sytuacja (tylko odwrócona płciowo) jest jedną z moich fantazji, które boję się spełnić, bo nie wiem, jak w realu partner by zareagował...

fiutomanka
06-10-11, 07:59
:) Nie boję się, ale też wiem gdzie jest granica tego, co może jej sprawić przykrość . Po prostu na niektóre rzeczy z niektórymi osobami przymykamy nawzajem oko.

Tak z ciekawości, jeśli to nie tajemnica, jaka jest u was ta granica zazdrości?

watch.out
06-10-11, 09:44
Fajna sprawa... Z byla dziewczyna czesto fundowalismy sobie takie pobudki poprez oralne pieszczoty i nie tylko. Uwielbialem budzic sie i widziec i czuc te usta pracujace na moim Ryśku ;D sam tez chetnie nurkowalem miedzy uda zeby zapewnic jej mila pobudke. Zdarzalo sie ze sie budzila w momencie kiedy wlasnie w nia wchodzilem... Nie zapomne tego usmiechu na jej buśce gdy czula rozkosz od chwili przebudzenia ;)

kurczakwa
06-10-11, 17:41
Kiedyś tak po sylwestrze zostałem obudzony oralnie :) ale przez pomyłkę przez dziewczynę znajomego skończyło się na tym że bzyknąłem koleżankę kolegi :-) moja spała obok jak zabita to były czasu !

fiutomanka
06-10-11, 17:54
moja granica ustalona jest w podobnym miejscu, może trochę dalej.

Gdzie dalej? :)

fiutomanka
07-10-11, 10:16
Aleś mnie na spytki wzięła ;) .

Dzięki za te odpowiedzi. To naprawdę fajne na tym forum, że mogę dowiedzieć się, jak myślą inni ludzie, jaki mają sposób życia. Nagle okazuje się, że wcale nie wszyscy mają standardowe monogamiczne podejście, jak by się zdawało "normalne" w naszym społeczeństwie. Cieszę się, że nie miałeś nic przeciwko odpowiadaniu na moje pytania.

ghazi
07-10-11, 13:55
No ja niestety też nie mam co liczyć na to że jeśli obudzę swoją piękną w ten sposób to dobrze się to skończy;) Jedyny sposób w jaki mogę ją obudzić i tym samym wywołać uśmiech na jej twarzy to.... śniadanie do łóżka :)

Betina
07-10-11, 14:03
A ja lubię bawić się członkiem gdy partner śpi. Albo zasypiać z kutasem w dłoni.

I lubię być budzona w taki sposób... Nie ma to jak seks/orgazm o poranku.

anduk
08-10-11, 00:36
Ee. Obudzenie mojej skończyłoby się dla mnie kastracją. Wieczorem tak, rano bez kija nie podchodź, chyba że się sama obudzi :D

Co do pierwszej części to mogę się zgodzić. Co do drugiej to jest na odwrót ;)

sww001
27-11-11, 10:42
Drugi rodzaj macania, to macanie na imprezach, kiedy ląduje się w na zbiorowym posłaniu między swoją a nieswoją kobietą, najczęściej koleżanką, i w połowie nocy ręce wędrują w kierunku przeciwnym niż powinny. I wtedy przedziwnym trafem nieswoja nie protestuje. A rano każdy udaje, że nic nie pamięta.

A mnie zastanowiła inna część Twojej wypowiedzi - "przedziwnym trafem nieswoja nie protestuje":)

Opisujesz tu jeden przypadek czy wiele różnych z różnymi dziewczynami? A jeżeli tak.. o czym to świadczy.. hmm

Everready
27-11-11, 13:03
Kilka lat temu, gdy byłam nieprzytomnie i z wzajemnością zakochana, umówiliśmy sie z moim kochanym, że kórekolwiek z nas obudzi się pierwsze może (a nawet powinno:pray:) dobrać się do tego drugiego. Są to najcudowniejsze wspomnienia jakie z tego związku wyniosłam i zostaną mi już na zawsze.

Bo przecież to raj na ziemi - obudzić się z ukochanym facetem w środku i widzieć na jego twarzy wyraz szczęścia, bo widzi wyraz szczęścia na mojej twarzy... No, jest coś lepszego? Chyba tylko to - obudzić się jako pierwsza, delikatnie go podpieścić i na nim usiąść i te jego otwierające się, zaspane oczy i ekstatyczny uśmiech... To po prostu odlot w inne uniwersum!

Jednakże - my się tak umówiliśmy. Oboje tego chcieliśmy. Nigdy nie odważyłabym się dobierać do kogoś, kogo reakcji nie jestem pewna. Niedawno dwa razy zdarzyło mi się tego pragnąć - raz z kobietą, raz z mężczyzną. Oczywiście, nic z tym nie zrobiłam. Potem powiedziałam o moim pragnieniu każdemu z nich i obie odpowiedzi były praktycznie takie same - nie bardzo by sobie czegoś takiego życzyli. I dobrze, bo ja bym sobie czegoś takiego też nie życzyła. To się tak jakoś niebezpiecznie ociera o gwałt...

Lilith_666
04-12-11, 02:18
jest boskie :) przyznam racje :P ostatnio chcialam obudzic mojego ale mi sie nie udalo :) masowalam go tylko po brzuszku.. i stwierdzilam ze niech sie wyspi ;P nie bede hardkorow o 4 nad ranem odstawiac :D za to jak sie juz obudzil 3 h pozniej to sobie to odbilam :) w sumie takie budzenie to jego specjalnosc.. i szczerze przyznam ze uwielbiam :P

O kurcze,to ja takie hardcory odstawiam ciągle...budzę mojego o 2.00 czy 3.00 i nie odpuszczam.;)

Poza tym uwielbiam go dotykać kiedy śpi,a i on robi mi to nie raz.Chociaż najczęściej kiedy zaczyna to się budzę ,no i wszyscy wiemy co dalej;) Nigdy nie jestem z tego powodu zła,a wręcz przeciwnie!

Małpiszon
28-12-11, 02:16
Bardzo mnie to podnieca.

Jakiś rok temu po imprezie u kumpla wszyscy zaczęli się kłaść spać. W ostatniej chwili udało mi się załapać do łóżka z koleżanką, rzekomo jako "grzejnik", bo było zimno. Położyliśmy się, ona dosyć szybko zasnęła, ale ja nie mogłem zasnąć, mając obok siebie kobietę w samym t-shircie i majtkach. Zacząłem delikatnie dotykać jej nogi, potem wsunąłem rękę w majtki i zacząłem głaskać tyłeczek. Coś tam tylko mruknęła, ale ponieważ nie dostałem po łapach, kontynuowałem.

Zdjąłem spodnie i zacząłem smyrać ją sterczącym penisem po nagim tyłeczku. Jednocześnie rękami sięgnąłem pod t-shirt, i zacząłem pieścić jej sutki. Zdecydowanie odżyła pod moim dotykiem. Zaczęła się wić z przyjemności, co ośmieliło mnie na tyle, że moja dłoń powędrowała do jej cipki. Zaczęła ujeżdżać moją rękę głośno dysząc i przyciskając moje palce tam, gdzie sprawiało jej to najwięcej przyjemności. W tym czasie ja włożyłem penisa pomiędzy jej uda, tak żeby był pod cipką i zacząłem posuwać.

Był spust na dupcię... oboje byliśmy zadowoleni... :)

Uwielbiam dotykać śpiące kobiety. Są wtedy takie piękne.

kurczakwa
28-12-11, 09:09
Ja po sylwestrze po pijaku pomyliłem łóżka i zamiast do mojej wtedy dziewczyny położyłem się do koleżanki :-) przykryta była razem z głową pod kołdrą ! Ja zorientowałem się jak ściągnąłem jej majtki i miałem się zabrać za minetkę ! Zorientowałem się że mojej dziewczyny cipka wygląda inaczej. Marta wiła się więc strzeliłem jej minetkę a potem bzyknąłem i poszedłem do swojego łóżka od tamtej pory udaje że nic nie było nawet nie wiem czy Ona wie że coś było i że ze mną tym bardziej że to była dobra koleżanka mojej uwczesnej dziewczyny !