PDA

View Full Version : Owłosienie na tyłku

nick
21-07-06, 22:59
Witam
Mam taki oto problem z owłosieniem na tyłku, strasznie pzeszkadzaja mi te włosy, nawet w normalnym funkcjonowaniu, np. podczas pracy w tych upałach jest to nie do zniesienia, nawet potrafie dostac podrazninia skóry jak duzo chodze i sie spoce w tych uapałach, nieznosne to jest, a niechce sie tam golic bo wedlug mnie to jest przegięcie, a wam Dziewczyny przeszkadza nadmierny zarost na tyłku??

gucio5tys
21-07-06, 23:13
skÓry!
a kobiety nie mają tak włochatego tyłka jak mężczyźni bo hormon ich nie produkuje

co to za idiotyczne pytanie, porównywać org. kobiecy do męskiego.. :S

nick
21-07-06, 23:16
chyba mnie nie skumałeś:p chodziło mi o to czy dziewczyna u facetow przeszkadza taki zarost ;p

Szlajfka
22-07-06, 00:14
Mi nie przeszkadza.

nick
22-07-06, 00:29
to Fajnie, ale ja mam takie kąkretne owlosienie, najgorzej ze te włosy schodzą sie "miedzy posladkami" :yawn: i to mnie strasznie irytuje ;(

Rojza Genendel
22-07-06, 12:33
Nie lubię, ale na pewno nie skreślę faceta z tego powodu.

nick
22-07-06, 12:33
bo ja zaczynam dostawac komplexow na tym punkcie, takiej za przeproszeniem "owłosionej dupy" nikt z moich znajomych nie ma.

paul111
22-07-06, 18:18
a skąd wiesz? ;) :P

nick
22-07-06, 18:29
to sie widzi, nad jeziorem itp. nie krepujemy sie przed sobą ;p

paffcio
22-07-06, 18:41
moze wypada zapytac o radę kosmetyczki?

nick
22-07-06, 18:46
juz sobie to wyobrazam, jak ide do kosmetyczki i mowie o swoim problemie....................LOL :yawn:

Gumka
22-07-06, 18:59
wyobraź sobie, że dla kosmetyczki depilowanie tyłka klientowi jest "milsze" niż 2-godzinny pedicure na zapuszczonych stopach:/

gregorek
22-07-06, 19:09
ja mam podobny problem ale nie tylko na tyłku. Też mi to przeszkadza a szczególnie w uprawianiu zawodowo sportów np. kulturystyka. Pozostaje tylko depilacja laserem. Ale koszt samego tyłka to ok.400 plus dodatkowe powtórki. Jak się ma dużo kasy to na jakiś czas można się pozbyć wstrętnych włochów. Po prostu jedni mają spadek genetyczny po ojcach czy dziadkach a inni nie znają tego problemu. Najgorsze jest to że są tacy co z takich jak my się śmieją i myślą że nam z tym dobrze. Czasami mam uczucie jak by było za ciepło w tym naszym futerku i chętnie pozbyłbym się tego raz na zawsze. Ale taki mały zarost na klatce czy nogach jest ładny tylko nie każdy jest jednakowy.

nick
22-07-06, 19:55
dokładnie, masz 100% rację, szczególnie w takich upałach jak teraz mamy to przeszkadza, np. jak sie spocisz to bardzo łatwo tam o jakies podraznienia, odparzenia itp.

TRS Broskow
22-07-06, 20:39
Moje włosy w tyłku też mnie dobijają. Czasem jak mam czas, wolną chatę i ochotę to wystrzygę to badziewie maszynką do włosów. A gimnastyka wtedy jest niemiłosierna, z boku to musi wyglądać karykaturalnie :sick: :yawn: :silenced: :shifty:

gucio5tys
22-07-06, 20:40
nick, szczegÓlnie!
słownik PWN - 15,99 zł

Vito
22-07-06, 21:41
Mam owłosienie na całym ciele z tym ,że w przeciwieństwie do Was nie uważam tego za problem.
Nadmiar testosteronu jakoś mi nie szkodzi, a jak dotąd żadna sie nie skarżyła, czy Jej się to podobało czy nie.

Vito
22-07-06, 21:52
Zamiast marudzic ,otworzcie business "Podrozujacy WaxMan", zbierac miastami ,po 10 w jednym mieszkaniu ,20/zl od osoby.
Koszty business'u; wax,plastry i spatula :)

Panowie to dla Was zbawienie !!!
Można też opalać nad gazem. :) :) :lol:

Twister
25-07-06, 00:22
a co to za problem wziąść maszynke i sobie dupsko ogolić? ja tak robie co jakiś czas i mam pupke jak niemowle :P chcieć znaczy móc :)

Brzoskwinia
25-07-06, 19:10
Maszynką można mieć podrażnienia i się wtedy źle siedzi i wogóle bo swędzi...
Najlepszą rzeczą na tego typu zarost są plastry lub wg mnie najlepszą bo bezbolesną, a wlosy na pupie nie odrastają tak szybko jak na głowie to krem do depilacji...pupka gładka jak nie wiem i fajnie się opala;p - wiem bo robię:) - rada doświadczonego : SPRÓBUJ:).

Pozdrawiam.

agent007
25-07-06, 19:52
tez mam ten problem, jestem na tym punkcie przeczulony. niechodze na baseny bo mi wstyd, jak mam sie przebierac na wf-ie to tez mi wstyd, powoli robi sie to denerwujace. rozumiem jakies male wlosienie, takie normalne jak u kazdego facete ale bez przesady. to samo mam z nogami, normalne futro. kiedys probowalem usunac je plastrami, bolalo jak cholera, ale przynajmniej na jakis czas mialem spokoj. tylko ze troche glupio wygladaja takie calkiem lyse nogi... probowalem tez depilatorem (nie pytajcie skad go mialem ;) ) bol okropny, no ale lepiej to wygladalo niz po depilacji plastrami, troche wlosow zostalo. tylko ze za pare tygodni znowu odrosly a drugi raz boje sie depilowac bo jest to bol nie milosierny:P nie jestem tam zadna mieta ze troche zaboli i juz placze, ale to jest nie wyobrazalne :P chyba sprobuje tak jak mowi Brzoskwinia kremu do depilacji. wprawdzie na nogach niebede mial ani wloska, no ale trudno juz wole miec nogi jak baba niz miec takie futro. i przynajmniej bede mogl sobie usunac futro z tylka. plastrami ani depilatorem sie nie odwazylem :P
maly off top zrobilem bo mialo byc o tylku, no ale trudno ;)
a jeszcze mam pytanie do Brzoskwini: po jakim czasie wlosy odrastaja po kremie? i jakie potem odrastaja? mocniejsze, slabsze albo normalne? a i czy nie ma po tym podraznien? bo wkoncu to chemia chyba.

Brzoskwinia
25-07-06, 21:20
Wiesz co ...na nogach kremem robiłem raz..to szybko odrasta podobnie jak po maszynce. Są coprawda balsamy opóxniające..ale kto o tym pamiętam i tak hormony robią swoje:). Takze nogi to ja akurat waliłem plastrami i depilatorem kilka razy ale zgadzam się z Tobą w 100%:) - ból nieprzeciętny:). Dlatego odpuszczam na jakis czas zrobię przed wyjazdem na wakacje:). A jeśli chodzi o tyłek + krem to na tyłku włosy są jakieś słabsze ciut (przynajmniej u mnie) i one wolniej odrastają, także mozesz spróbować. Tubka kremu to okolo 10- 15 zł takze nie majątek a starczy na 2,3 razy na pośladki tylko stosuj się do ulotki. Krem - chemia fakt, śmierdzi tak dziwnie - nienawidze zapachu, ale na tyłek pomaga i akurat ja nie miałem po nim nigdy podrażnien - a używałem 2 firm : TANITA - podobno typowo dla facetów taki krem i druga taka znana firma, kremy bardziej delikatne ale tez uysuwają tylko ciut dłuzej trzymałem.

agent007
27-07-06, 18:11
sprobuje tego kremu. za nie dlugo wyjezdzam nad morze i musze pozbyc sie tego futra :P ale itak chyba nogi pomecze depilatorem bo niechce zeby byly calkowicie lyse. tylek i uda tylko kremem potraktuje :]

krzysiek77
03-08-06, 01:19
lepiej nie próbujcie golić tych włosów przy samym odbycie. swędzenie/kłucie przy ich odrastaniu jest 100x gorsze niż przy tych łonowych.. wkurzające..

kamil00
25-08-06, 22:37
Ja jak sie golilem na tylku to wlosy byly lekko klujace ale to trawo moze 2 dni ;) Ale nienawidze owlosienia na tylku wyglada to troche brzydko ale i dosyc przeszkadza ;/

Schiller
26-08-06, 08:40
Działam w tej sprawie starając się je trochę podcinać.Nie polecam, odrastają dość szybko :/

jebaczek
26-08-06, 08:51
Mi Nie Przeszkadzał A Sobie Ogoliłem I Nie Ma Problemu
Troszke Pianki Do Golenia, Maszynka, A Potem Jakis Balsam ITP
OK JEEEest
polecam

Schiller
26-08-06, 14:29
Słyszałem, ze na żelu do golenia Gilett'a dobrze się goli te okolice. Jakoże jestem mniej 'wprawiony' nie wypróbuję :P

piegusek
26-08-06, 14:32
jesli masz tam nadmierny zarost,to jedziesz na sterydach,zachcialo ci sie byc strongmanem to masz za swoje

TRS Broskow
26-08-06, 15:25
jesli masz tam nadmierny zarost,to jedziesz na sterydach,zachcialo ci sie byc strongmanem to masz za swoje
Do strongmena mi daleko, przy 182 cm wzrostu ważę 73 kilo, ale dupę mam tak zarośniętą ze mógłbym warkocze zaplatać, co ty na to?

Schiller
26-08-06, 22:50
U mnie to wystąpiło z przyczyny przemian hormonalnych.
Przyjmuję leki oparte na steroidach, to też wpływa na 'pracę' hormonów, a więc nie tylko od 'jechania na sterydach' tak się dzieje :)

padme
27-08-06, 14:56
poproś dziewczynę, może Ci ogoli :P

BAIZON
19-11-06, 15:18
Włosy między pośladkami u faceta rzecz normalna wg mnie, a co myślicie o owłosieniu między pośladkami u kobiet, mnie to irytuje jak kobieta powinna o to zadbać jak golić ??

69Gwiazdeczka
17-01-07, 14:03
Ne golcie wlosow na tylku! To jest kochane :P

tgrs
31-01-07, 13:03
Najlepszą rzeczą jest zwykła maszynka do włosów.. bierzesz sobie przejeżdżasz po pupie zostająminimalne włoski zero podraznień zero kompleksów.. polecam.. ja tak robię i jest super..

toxicgirl
31-01-07, 15:29
Ja gole wlosy miedzy posladkami, moj facet rownież. Rimming jest wtedy przyjemniejszy , a i widok ladniejszy:P

Wlasnie zauwazylam w temacie "cipeczki" , ze dziewczyny golą cipki, ale wokól odbytu, miedzy posladkami zostawiaja te czarne włosy i wyglada to moim zdaniem brzydko , ale nie moja sprawa:)
Asiulku może nie każda dziewczyna ma tam czarne włosy.. :) no chyba ze takie co golą to potem mają czarne włochy..a nie włosy.. :D:lol:

toxicgirl
31-01-07, 19:09
ja jesten brunteka i nie mam takiego problemu :) ale kazdy jest inny.. :)

men_pl
31-01-07, 19:53
:) ciekawe jak wygladasz golac:P

men_pl
01-02-07, 01:45
ja chyba jednak nie:Pwszystkie

malu00019
08-06-07, 08:12
mi tam one nie przeszkadzaja przyzwyczaic sie można jak rosna sobie tam to niech rosna, nie usuwja tego co matka natura tam umiesciła :twisted: a pozatym jak je zgolisz to one i tak odrosna :yawn:

nimako
22-06-09, 00:44
Pssss.... golić dupe, sory rozumiem dbać o siebie, ale to już jest lekka przesada i wydaja mi się śmieszne rozmowy facetów o depilacji nóg odbytu czy jaj

***Mlody17***
23-06-09, 04:31
Ja jak sie golilem na tylku to wlosy byly lekko klujace ale to trawo moze 2 dni ;) Ale nienawidze owlosienia na tylku wyglada to troche brzydko ale i dosyc przeszkadza ;/

To może nie ścinaj na 0, tylko weź maszynkę do włosów i załóż krótką końcówkę. Ja tak robiłem, włosy na pewno nie będą Cię kuły ;)