PDA

View Full Version : Podglądanie

Jamal
20-07-06, 18:22
Czy czesto zdaża sie wam ze podglądacie kogos np. pod prysznicem czy przy opalaniu?? Ja wczoraj to zrobiłem i podglądałerm siostre mojej dziewczyny. ma chyab 16 lat i to co zobaczyłem było poprostu smieszne. Z moją dziewczyną jestem jzu ponad 3 lata i zdązylem si eprzyzwyczaic do "dorosłej" cipki a cipka jej siostry to taka mała kruszynka delikatna i cała zarośnięta. Zamierzam to powtórzyc. hehe A tak wogule kupe czasu mnei tutaj nie było. Mam nadzieje ze sie znow zaczepie na chwile i powymieniam opiniami. Pozdrawiam Jamal

Szlajfka
20-07-06, 20:55
Nie zdarzyło mi się nikogo podglądać, ale czasem mam taką fantazję, ze podglądam młodych chłopców (młodych znaczy jakieś 17,18,19 lat, żeby nie było:P) jak się masturbują np pod prysznicem itp :D Strasznie mnie to jara i często się przy takich marzeniach masturbuję. Chciałabym mieć możliwość przeżycia czegoś takiego naprawdę, oczywiście z ukrycia, żeby nie wiedzieli, że na nich patrzę.

Rojza Genendel
20-07-06, 20:59
Szlafajka, nie ty jedna.
Kiedyś chodziłam na basen Wisły.
W damskiej szatni w kantorku z kluczykami i czepkami siedziała za szybką pani.
W męskiej też siedziała pani.
Jak ja jej zazdrościłam... uch...!

Vito
20-07-06, 21:10
Asiulek! Na czym polega koncentracja na opalaniu ?

Jestem wzrokowcem jak większość facetów i rzecz jasna kręci mnie podglądanie, ale raczej obcych osób.
Oglądałem kilka razy sąsiadkę szykującą się do snu, ale niestety się wyprowadziła i po co mi teraz lornetka?
Raz u kolesia przez noktowizor oglądałem kochającą się parę. Fajna sprawa, ale noktowizja strasznie psuje jakość odbioru.

Szlajfka
20-07-06, 21:32
Szlafajka, nie ty jedna.
Kiedyś chodziłam na basen Wisły.
W damskiej szatni w kantorku z kluczykami i czepkami siedziała za szybką pani.
W męskiej też siedziała pani.
Jak ja jej zazdrościłam... uch...!
Oj kurde, chyba się zatrudnie na tym etacie :D:D

malinkaa7
20-07-06, 22:53
nie zdarzyło mi się to jedynie myślałam o tym jak musi wyglądać mój ukochany gdy się masturbuje sam.. ;) ale nikgoo niechcialabym podglądać, wydaje mi się ze to juz przekracza granice czyjejs intymności..

foksia
20-07-06, 22:56
W podstawówce chodziłam na basen i czasem w przebieralni podglądałam koleżanki które miały juz pierwsze włoski na cipce.
Nie bylo to może podniecające ale bardzo im zazdrościłam :)

Falcon
21-07-06, 10:41
mnie tez sie marzy podgldanie :) raz sasiadka nie zaslonila okna i widzialem jak sie rozbiera i udaje pod prysznic :) ladna byla :) a ja mialem 16 lat :) czasem sie tylko zastanawiam czy kto mnie tez podglada i nie powiem podoba mi sie mysl ze jakas dziewczyna chciala by mnie podgladac :)

Jacenty
21-07-06, 12:14
To faceci są wzrokowcami i podnieca ich już sam widok skrawka kobiecej krągłości, nie mówiąc już o "czynnościach intymnych". Kobietę to raczej pobudza sytuacja, atmosfera, intymność, świadomość możliwego kontaktu itd. Nie sądzę żeby było wiele kobiet zachwycających sie widokiem faceta trzepiącego sobie konika nad gazetką w kibelku.

Szlajfka
21-07-06, 13:01
Nie sądzę żeby było wiele kobiet zachwycających sie widokiem faceta trzepiącego sobie konika nad gazetką w kibelku.
To ja jestem wyjątkiem :P

Belleteyn
21-07-06, 14:18
Nie sądzę żeby było wiele kobiet zachwycających sie widokiem faceta trzepiącego sobie konika nad gazetką w kibelku.
Ja chyba też jestem wyjątkiem w takimr azie.

Lilith
21-07-06, 14:26
Mnie to nie kreci, aczkolwiek chcialabym kiedys podpatrzec masturbujacego sie mezczyzne :D

Jacenty
21-07-06, 16:10
Panowie!! Zanim zaczniecie cokolwiek robić ;) rozglądnijcie się dokładnie dookoła. Chociaż kto wie? Może właśnie świadomość że ktoś może zobaczyć, doda parę kropli adrenaliny do krwioobiegu i zwiększy autodoznania? Ale ekshibicjonizmu nie będę próbował.

Monula
21-07-06, 21:23
Ja mam podobną fantazję jak Szlajfka:) chcialabym zobaczyć z ukrycia kilku chłopców w tym wieku którzy sobie oglądają swoje pałki i masturbują się wspólnie w kółeczku;)

foksia
14-12-06, 23:32
chcialabym zobaczyć z ukrycia kilku chłopców w tym wieku którzy sobie oglądają swoje pałki i masturbują się wspólnie w kółeczku

oj tak tak to jedna z moich fantazji :) a masturbacja plus jakiś delikatny oral to już wogóle rozkosz :pray:

Luk
15-12-06, 07:42
ble.......

Młody_1988
18-12-06, 21:51
mnie to bardzo by kręciło gdyby mnie ktoś podglądał jak się rozbieram np. na basenie jak się przebieram zdejmuję koszulę spodnie bokserki i wtedy nagle zauważam że ktoś mnie podgląda... jak by mnie to podniecało :) albo jakby mnie jakaś kobieta podglądała podczas masturbacji... jak zdejmuję bokserki i zaczynam go masować wiedząc że jakaś dziewczyna mnie podgląda lecz by ona nie wiedziała że ja ją widzę i by taka dziewczyna którą podnieca podglądanie była już tak rozpalona że sama by do mnie podeszła i mi pomogła... nie tylko ręką :)

eeech szkoda że to tylko marzenia nie do realizacji :(

tommmkos1
19-12-06, 07:44
Kilka razy miałem okazję podglądnąć kuzyneczkę podczas kąpieli. Miły widok i niezapomniane wrażenia :) Na codzień jednak nie mam wielu okazji do podglądania, więc pozostaje mi jedynie fantazjowanie na ten temat. Pozdrawiam!

psychozoik
30-12-06, 16:47
Nie sądzę żeby było wiele kobiet zachwycających sie widokiem faceta trzepiącego sobie konika nad gazetką w kibelku.. :yawn: . Przeżycia własne ? ;) . Z własnego doświadczenia wiem że wygląda nieestetycznie :D . Odnośnie podglądania - hmm, nie podglądałem chyba nigdy, ale świadomość że w danej chwili mogę coś takiego zrobić - adrenalina, bardzo przyjemne.

julianna
02-01-07, 20:40
a ja poogladałabym sobie, ale gdzie???

neshi
02-01-07, 22:09
a ja poogladałabym sobie, ale gdzie???

Np na czacie onetu:

http://czat.onet.pl/

wujcio_wodnik
07-01-07, 01:24
a ja miałem okazję oglądać kochającą sie pare .oczywiście oni wiedzieli że ich podglądam ....to było podniecające

Niesmialek69
08-01-07, 14:24
Ja zawsze chciałem pooglądać 2 lesbijki:D

radzio_z
08-01-07, 15:47

To nie jest temat o fantazjach, tylko o rzeczywistych przeżyciach.

barbi
12-01-07, 06:42
Czy czesto zdaża sie wam ze podglądacie kogos np. pod prysznicem czy przy opalaniu?? Ja wczoraj to zrobiłem i podglądałerm siostre mojej dziewczyny. ma chyab 16 lat i to co zobaczyłem było poprostu smieszne. Z moją dziewczyną jestem jzu ponad 3 lata i zdązylem si eprzyzwyczaic do "dorosłej" cipki a cipka jej siostry to taka mała kruszynka delikatna i cała zarośnięta. Zamierzam to powtórzyc. hehe A tak wogule kupe czasu mnei tutaj nie było. Mam nadzieje ze sie znow zaczepie na chwile i powymieniam opiniami. Pozdrawiam Jamal

czym różni sie cipka 16-latki od dorosłej kobiety chyba ty jeszcze nie widziałes cipki

Mario123456
09-04-07, 23:04
ja bym chciał podglądnąc jakąs dziewczyne : jak stoi przed lustrem w łazience i bada swoją muszelkę morze nawet kuzynkę

emilka
10-04-07, 10:39
Raz wpakowałam się do łazienki gdzie przed lustrem stała rozebrana, starsza kuzynka(nie zauważyłam jak wchodziła). Ale podglądać to chyba tylko dwa razy
1. pare lat temu kolege na kolonii jak sie zabawiał sam ze sobą
2. raz przez chwile kuzynke (tą, której weszłam do łazienki)

dziamdziam
10-04-07, 10:44
kolonie, obozy... z kumplami wymyślaliśmy różne sposoby by podglądać dziewczyny i czasem nawet się udawało

fajne podgladanie miałem kilka dni temu- to było czuwanie straży ochotniczej w kościele, wszyscy strażacy któży nie czuwli siedzieli na takiej salce, ja się trochę napiłem i zaprowadzili mnie do takiej skrytki bym się przespał, nakryli jakimiś szmatami i kimałem, a gdy się obydziłem zobaczyłem uprawiającą sex parę, leżałem cicho i oglądałem spektakl do końca

Edytuj posty ! A

szalonyjarek
19-04-07, 13:41
A ja raczej czerpię przyjemność jak ktoś inny podgląda moją dziewczynę... ostatnio jak opalała się na balkonie powiedziałem jej żeby ściągnęła strój...że i tak nikt nie patrzy... a widziałem sąsiada z naprzeciwka kryjącego się za firanką - popatrzył sobie na piersi - bo majteczek niestety nie zdjęła :)

bravura
03-05-07, 00:56

Niezłe określenie tak jak byś opisywał jakieś małe coś.<--Zdrabniamy ile wlezie!!!

Kolor Red tylko dla modów! A.

bueh
16-05-07, 14:37

To nie jesteś jedyny :P

Tylko, że mi się udało, a dokładniej na obozie, dwa lata temu. Dwie dziewczyny, starsze ode mnie, z Krakowa.

Choć z drugiej strony, nie chciałbym podglądać gejów.

tymbark9
16-05-07, 16:35
radzio_z z mila checia czytam o twoich przygodach..czemu juz nie opowiadasz wiecej?

radzio_z
16-05-07, 20:26
radzio_z z mila checia czytam o twoich przygodach..czemu juz nie opowiadasz wiecej?

Łał, milo jest mieć stałych czytelników:)

Co do klasycznego podglądania, trochę spowazniałem w tym temacie, trochę już nie wypada. No i trochę przerzuciłem się na inne formy podziwiania nagich kobiet. Przeszedłem etap peep show, chadzam na saunę na której nie trzeba się specjalnie wysilac zeby kogoś podglądać, bo w większości panie mało dbają o zaslanianie się ręcznikiem, no i pojawiły się w moim związku "skoki w bok za zezwoleniem". Na tle takich atrakcji podglądanie jest zbyt ryzykowne. Można wręcz powiedzieć ze kiedyś było z braku laku... choć nadal marzy mi się klasyczna niemal idealna okazja do podglądania... jakaś dziódka w ścianie o której wiem tylko ja (ech rozmażyłem się). No czasem myślę o sposobności zobaczenia niektórych dziewczyn które znam, a jak chce obejrzeć nieznajomą pipkę to moge wziąść 15 zł i przez 5 min sobie taką bezpiecznie podziwiać:)

Perihelion
16-05-07, 21:19
Ja kombinuje od dłuższego czasu jak założyć mini kamerke u mnie na siłowni w damskiej szatni :P:P:P

tymbark9
16-05-07, 22:29
hehe no coz..szkoda..a to u was za 15zl striptiz jest hehe?

radzio_z
17-05-07, 01:44
hehe no coz..szkoda..a to u was za 15zl striptiz jest hehe?

U was, czyli u kogo? W Warszawie na skrzyżowaniu al. Solidarności i Jana Pawła II lub na ul. Zielnej, pełno jest peep show w kazdym przynajmniej 3-5 dziewczyn do wyboru w wieku 20-30 lat. Ceny zaczynają się od "zwykły taniec" 5 minut za 15 zł, choć bardziej typowa cena to 20 zł. Dziewczyna wychodzi, szybko zrzuca ciuszki pogiba się chwile i koniec. W sam raz (nie za krótko, nie za długo) jak człowiek chce się rozerwać i zobaczyć coś ładnego. To jest zaleta. Wady są dwie:

Po pierwsze z jakością (kulturą) obsługi różnie bywa. Czasem trafi się naprawde sympatyczna dziewczyna, która do rzeczy się odezwie i daje odczuć że teraz "tanczy dla Ciebie", ale bywa też że wyjdzie taka ze wschodnim akcentem a po połowie wykupionego czasu zaczyna sugerować że "może już koniec".

Druga wada to że taniec zwykły to najtańsza opcja, a pozostałe propozycje kuszą małymi schodkami w górę i szybko czlowiek się orientuje że chce wydać już dużo większe pieniądze niż te 15-20 zł, a wtedy przestaje być relatywnie tanio. Bo już dla przykladu, typowa cena 20 minutowego tańca z dotykaniem to 80 zł, a bądźmy szczerzy że jak dobrze poszukać to już za 100-150 zł mozna odwiedzić na godzinkę panienkę za kasę i robić z nią niemal wyszystko (nie tylko dotykać) i tu peep show przestaje być konkurencyjny. Z tym dotykaniem, też bywa równie, bo dla mnie smyrnąć dziewczyne po udzie czy zlapać za cycka to żadna atrakcja. Jak płace za dotykanie chce móc dotknąć wszedzie. Tu nalezy wrócić do kultury dziewczyn z tego fachu, bo w sumie nie powinno dziwić że cześć z nich jest intelektualnie niezbyt wysokich lotów. Reakcja na zwykłe pytanie (żebym jeszcze odrazu pchał się z łapami) czy można tam dotknąć niekiedy przypomina zachowanie typowej prostej dziewczyny z wiochy. Dlatego zawsze ustalałem to przed wejściem, aby nie było nieporozumień.

W sumie w róznych peep show w Warszaie byłem kilka razy. Brałem i taniec zwykły, trafiło się raz zobaczyć taniec "anal wibrator" (nazwa mówi sama za siebie), ze 2-3 razy taniec z dotykaniem (to była najdroższa opcja na jaką się zdecydowałem). Najmilej wspominam dziewczynę o psełdonimie Kaja z peep show na ul. Zielnej w lokalu (czerwone drzwi) pierwszym od metra Świętokrzyska. Sympatyczna uśmiechnięta dziewczyna, pozwoliła na nieco więcej niż przewiduje standard. Mogłem jej wsunąć palec i ładnie ją tam wymasować (mowiła że było miło), za co ona lekko odwdzięczyła się rączką. Nie zależało mi na tym specjalnie, ale jak człowiek czuje że nie jest intruzem to jakoś tak milej jest.

Po ostatnich doświadczeniach z erotyką za kase, raczej zniechęciłem się do tej formy aktywności. Bywa miło, ale jak dla mnie za duże ryzyko ze panna okaże się arogancka i niemiła, a oglądanie w kółko tych samych lasek (nawet milych) mnie nie kreci. Wielokrotnie oglądac moge tylko swoją dziewczynę:).

Ale dla ciekawych świata peep show mogę na serio polecić. Nieduża kasa a może być na serio miło. Kilka rad dla początkujących:

- Jesli chcecie cokolwiek więcej niż tylko oglądać (nawet jeśli nazwa tańca na to wskazuje) ustalcie to z dziewczyną przed wejściem. Może się okazać jak z tym tańcem z dotykaniem, ze duża częśc dziewczyn interpretuje to jako możliwośc dotknięcia ją jedynie w miejsca nie erotogenne,

- Musze przyznać ze tego nauczylem się niedawno. Po wstęnych ustaleniach z dziewczyną ile mozna sobie z nią pozwolić, najlepiej wykupić najtanszy taniec a za pozostałe dodatki dopłacić jej do ręki. Nie wiem jaki procent dziewczyny dostają od tanca, ale taka opcja jest dla nich napewno bardziej korzystna i dziewczyna bardziej ochoczo dostarczy dodatkowych atrakcji. Tak na marginesie część z nich na wejściu pyta się co jeszcze może zrobic (w domysle lodzik lub raczka - sex raczej nigdzie nie przejdzie).

Musze przyznać ze ostatecznie kusi mnie jeszcze lesby show. Mozna to zobaczyć od 60 zł, coć teny dochodą i do 160-250 zł za 20 min (zależy od lokalu). Nie wiem w czym różnica, ale zapewne wstopniu aktywności dziewczyn pomiędzy sobą. To też musze doprecyzować, bo jeśli zapłace za lesby show to chce zobaczyć jak przysłowiowo laski się liżą nawzajem, a nie dwie 100% hetero ktore wyjdą przedemnie z musu lekko się posmyrają i pocałują ze 2 razy.

To tyle. Jesli ktoś ma dodatkowe pytania, mozna walić na PM lub pisac w temacie o peep show (http://www.beztabu.com/showthread.php?t=3951).

AlinaK
17-05-07, 06:26
Mnie kręci już sama myśl o podglądaniu kogoś. Samo podglądanie jeszcze bardziej.
Ostatnio do mieszkania niżej wprowadziła się jedna parka i co jakiś czas ich słychać przez okno... Baaardzo bym chciała ich wtedy zobaczyć.

tymbark9
17-05-07, 11:36
Musze przyznac ze bardzo madry i swiatowy z ciebie czlowiek radzio :D .chyba staniesz sie zrodlem czerpania mojej nowej wiedzy hehe

nowy
27-05-07, 23:30
a u mnie na osiedlu wczoraj i dzisiaj przuwazyłem ze w bloku naprzeciw mieszkają jakies dwie laski, wczoraj i dzis byly na balkonie w samej bieliznie, jedna w białej druga w czarnej, "ochoczo" sprzątały tak jakby balkon wypinając tyłeczki albo pokazując biuścik w moją stronę... :) chyba przyuwazyły ze je obserwowałem ale chyba im sie to podoba :)))

Jaskier
28-05-07, 00:13
AlinaK - albo peryskop - taki zeby siegnal ich okna ;)
albo po prostu opusc kamere video na lince - oczywiscie zapobieganie obracaniu sie to inna bajka ;)

LazyWriter
28-05-07, 00:31
AlinaK - albo peryskop - taki zeby siegnal ich okna ;)
albo po prostu opusc kamere video na lince - oczywiscie zapobieganie obracaniu sie to inna bajka ;)

Opusc ja na scalonych kijkach od mopa :D

maciejk2
24-08-07, 10:07
witam jestem tu nowy ale odnośnie podglądania to powiem wam ze mam sśsiadke która co wieczór chodzi i patrzy na mnie a ja wyjmuje swego k... ja masują a ona patrzy lub podgląda z pod przymknietych drzwi ras wyszła nago wtedy już strzelałem co 20 min a ona masowała sobie piersi bylo cudownie ps ja mam 30 a ona jakieś 36

warner
31-08-07, 10:37
Jako wzrokowiec (jak to facet) uwielbiam podglądać... Choć tak rzadko jest okazja :( Tutaj fantastyczną rolę spełniają Fora "fotograficzne" BT :)

tyrew
28-06-09, 05:20
Widze ze temat upada a szkoda.

Dorzuce swoje przezycie

Kiedys bedac na studiach czekalem na konsultacje.
Siedzialem sam na korytarzu i czytalem ksiazke. Po pewnym czasie przyszla kolezanka , ktora tez miala jakas sprawe do prowadzacego zajecia. Uciadla na parapecie a pozniej przy scianie,tak ze siedzielismy na przeciwko siebie. Bylo cieplo(pewnie maj lub czerwiec), kolezanka byla w krotkiej sukience na ramiaczkach. Jak wiadomo sukieneczki maja to do siebie ze lubia sie podwinac, szczegolnie jak sie siedzi ze skulonymi nogami ,tak tez sie stalo i w tym przypadku. Kolezanka do tego sie troche rozluznila(zapomniala) co sprawilo ze lekko rozchylila nogi,co sprawilo to ze wszystko bylo widac. Moglem dostrzec wyglad i kubature jej kobiecosci. Majteczki ktore miala wiecej odslanialy niz zaslanialy. Siedzielismy tak z 15min(twardo udawalem ze czytam). Co mnie najbardziej dziwi ze kolezanka zaslonila dopiero jak ktos nadchodzil.

Mam jeszcze kilka innych obserwacji i podejrzewam ze dopisze je tutaj:)

wojtekkrk
18-07-09, 17:32
Uwielbiam podglądac:) Najfajniej wychodzilo to, jak mieszkalem w mieszkanku studenckim, byly trzy pokoje, w tym dwa zajmowaly dwie parki. A że dziurki od klucza byly duze, a lozka staly naprzeciwko drzwi, to wszystko bylo widac. Szczegolnie jeden kumpel lubil bzykac nie tylko swoja, wiec fiu fiu ile ja sie napodgladalem parek:):):)

Tom_Bombadil
20-07-09, 19:08
Pierwszy raz podglądałem dziewczyny gdy na kolonii zakradaliśmy się z kolegami pod okno łazienek w trakcie gdy dziewczyny brały kąpiel.

Parę lat później wieczorami (mając jakieś 16-17 lat) siadywałem na balkonie z lornetką w ręką i przyglądałem się mieszkańcom (a zwłaszcza mieszkankom) bloku z naprzeciwka.
Niestety tylko raz widziałem sąsiadkę topless.. i to tylko przez chwilę.

Ale moje pierwsze doświadczenie o podłożu seksualnym związane z oglądaniem nagiej dziewczynki jest dużo, dużo wcześniejsze.
Gdy miałem 6 lat pojechałem na kolonie i byłem jedynym chłopakiem w swojej grupie wiekowej (taki był podział grup), więc chcąc nie chcą ułożono mnie na tej samej sali co dziewczynki.
Pamiętam jak jedna z nich (leżała pod oknem) zawołała nas do siebie, pokazała nagą cipkę i zapytała kto chciałby ją tam podotykać.
Pamiętam, że uciekłem z obrzydzeniem (bo przecież ona tamtędy sikała!) na swoje łóżko i skryłem się pod kocem. :yawn:
(dodam, że już nigdy więcej nie uciekłem na widok nagiej cipki..)

tyrew
18-10-09, 23:20
temat umiera:(

panm
19-10-09, 11:52
Uwielbiam podglądać sąsiadów z bloku naprzeciw. Raz widziałem, jak para uprawiała seks przy otwartych drzwiach balkonowych - na fotelu. Ładny widok... A tak poza tym, to z obserwacji wnioskuję, że to mężczyźni częściej chodzą po domu nago/półnago. Kobiety jakoś zawsze poubierane. A szkoda...

sex99
19-10-09, 13:38
Czasem sama prowokuje, zeby mnie podgladywali:) a to chodze naga po domu, a to w szkole nie zamkne do konca drzwi od wc :)

brzoskwineczka
19-10-09, 14:09
Lubię patrzeć jak partner śmiga w bieliźnie po domu. I choć narzekam na to, lubię jak ma lekko spuszczone majtasy i widać mu troszkę pupci. Parę razy dla przekory chodził ze spuszczonymi majtkami i świecił pupą. Lubię łapki na tym kłaść. Lubię się gapić wręcz na to, jak się jego ptaszyna rwie przez majtki przed seksem lub jak się ubiera po a Olbrzym chce jeszcze się pobawić ze mną.
Lubię patrzeć na niego w kąpieli.

Co do obcych osób? Nie czuję takiej potrzeby. Nie chcę patrzeć na kogoś tylko żeby się patrzeć. A na mojego popatrzę z myślą żeby złapać, dotknąć, pomasować, uszczypnąć, zaczepić...

kam100ila
19-10-09, 15:03
Nie widzę nic śmiesznego w tym, że dziewczyna jest jeszcze nie ogolona (ważne żeby włoski spod bikini nie wychodziły;-) Istniej duże prawdopodobieństwo, że jeszcze nie rozpoczęła życia seksualnego...
Natomiast ja mam takie fantazje.... Chciałabym aby ktoś na mnie patrzył podczas masturbacji lub jak się kocham i pewnie ciekawym doświadczenie było by popatrzeć na kogoś..... całkiem ciekawym :P

badacz
19-10-09, 18:25
Musze przyznać ze ostatecznie kusi mnie jeszcze lesby show. Mozna to zobaczyć od 60 zł, coć teny dochodą i do 160-250 zł za 20 min (zależy od lokalu). Nie wiem w czym różnica, ale zapewne wstopniu aktywności dziewczyn pomiędzy sobą. To też musze doprecyzować, bo jeśli zapłace za lesby show to chce zobaczyć jak przysłowiowo laski się liżą nawzajem, a nie dwie 100% hetero ktore wyjdą przedemnie z musu lekko się posmyrają i pocałują ze 2 razy.

ja za takie show nie muszę płacić :) mam to za darmo pod dostatkiem.. moje cudowne przyjaciółki za każdym razem na imprezce robią niezły seans :P i całowanko i masowanko i wiele innych ciekawych rzeczy robią... we dwie a czasem we 3 :rockon:

rozyczka70
19-10-09, 19:20
...podglądactwo fajna sprawa ;)...a w młodzieńczym wieku, to dopiero doznania!!! ;)

radzio_z
19-10-09, 22:44
ja za takie show nie muszę płacić :) mam to za darmo pod dostatkiem.. moje cudowne przyjaciółki za każdym razem na imprezce robią niezły seans :P i całowanko i masowanko i wiele innych ciekawych rzeczy robią... we dwie a czasem we 3 :rockon:

Duzo czasu mineło od tego postu. W międzyczasie dane było mi odwiedzić z moją dziewczyną swingers klub. Były tam dwie znające się BI, które nie były wobec siebie bierne. Mało tego postanowiły wprowadzićw świat bi inną dziewczynę która przyszła sama do tego klubu. Fajny widok dziewczyny która pierwszy raz w życiu jest lizana po pipce przez dziewczynę:) Tym samym sztuczne przedstawienie les show odstawione przez pseudo leski i to za kupe kasy to dla mnie w tej chwili nic zachęcającego. Ogólnie po kilku doświadczeniach stałem się przeciwnikiem sexu i erotyki za pieniądze.

Wracając do podglądania, z wielką przyjemnością czyta się wasze opisy zwłaszcza z młodych lat. Sam teraz żałuje że wielu okazji nie wykorzystałem. Mówie tu o okresie wczesnych nastu lat (10-15) gdzie niby to korciło, ale jakoś podchodziłem do tego w ten sposób że to za wcześnie.

Żałuje też pod tym względem że dziś nie bardzo wypada mi być przyłapanym na podglądaniu. Za duże ryzyko ewentualnych skutków. Co innego gdy przyłapany na tym zostaje nastolatek... raczej każdy to zrozumie.

Choć aby nieco zrealizować swoje pragnienia i jednocześnie dać ujście nowemu hobby pod tytulem fotografia jakiś czas temu zaczałem szukiac pary która chciałaby mieć wykonaną ładną sesję w czasie miłosnych zabaw. Poza tym jak patrze w necie na efekty niektórych takich sesji cykanych z ręki lub ze statywu i jakimś kiepskim kompaktem, to aż prosi się aby takim ludziom pomóc.

Lubie być takim cichym obserwatorem, choć to już nie klasyczny podglądanie bo za zgodą podglądanych.

Nawet zgłosila się jedna parka (ponoć 20 i 22 lata), rozmawiałem przez telefon z chłopakiem, ale nagle gdy mieliśmy się spotkać na zapoznawczą kawę to zamilkli. W sumie się tego spodziewałem patrząc na ich młody wiek. Pewnie bardziej były to ich fantazje ktorych bali się urzeczywistnić gdy przybierały materialną formę.

Po tym jakoś nie kontynuowałem poszukiwań, więc temat umarł, ale ostatnimi czasy znów myślę o tym aby dać gdzieś jakieś ogłoszenie.

Cały problem w tym że serwis gumtree przenosi mi moje ogłoszenie do działu ... "Usługi" :)

Anioka.M
28-11-09, 11:28
Czasem sama prowokuje, zeby mnie podgladywali:) a to chodze naga po domu, a to w szkole nie zamkne do konca drzwi od wc :)

Też lubię prowokować i uwielbiam, jak na mnie patrzą w saunie lub w łaźni na basenie. Chodzę goluteńka i to mnie podnieca. Lubię jak w miejscach publicznych, np. przy przykucnięciu przed nisko ulokowaną sklepową półką widać mi biust lub majtki-stringi. Sama też podglądałam, zwłaszcza ojca w kąpieli, mamy i siostry nie musiałam, bo nigdy nie krępowałyśmy się swoją nagością. Ale zazdrościłam mamie, że ma wydepilowaną cipkę, a ja gdy byłam młodsza, ale już z zarostem, wstydziłam się ogolić...

Anka

ciekawy_swiata
28-11-09, 11:43
Witam, mnie kusi takie kontrolowane podglądanie... Mam taką fantazję, że parka pieści się i kocha w mojej obecności, mają świadomość, że ja ich widzę... nie przyłaczam się, a jedynie patrzę jako obserwator z boku... bardzo kusząca wizja jak dla mnie :) Tylko taka mało realna do spełnienia... a wizyty w swingers clubach itp rozrywki za kaskę jakoś mnie nie pociągają.

Beti_O
30-11-09, 10:35
A ja lubie będąc na plaży patrzeć facetom na majteczki i zastanawiać sie jak wygląda to co co w nich noszą:) a jak juz trafi sie naprawde ładny chłopak to czasem sobie tak marze jak fajnie byłoby go dosiąść:)

alibaba.45
30-11-09, 16:57
A mi się marzy kochać sie jak obok kocha sie 2 para, Oczywiście bez pieszczot 2 strony czy wymiany. Niestety partnerka nie widzi sie w takiej sytuacji. Mówi ze by ja to krepowało.

Monis91
16-12-09, 16:27
Ja często jestem podglądana jak się kąpie przez młodszego brata :) i nie nazekam niech sobie chłopak popatrzy co mi szkodzi. Nieraz specjalnie kręce tyleczkiem albo specjalnie rozchylam nogi aby więcej zobaczył :)

Sruuu
17-12-09, 15:00
Fajnie ma o:

Monis91
17-12-09, 15:57
Może lubie ?

Młody94
19-12-09, 00:42
oO xD Ile on ma lat?

Sruuu
19-12-09, 01:41
Hm? Nie chodziło mi, że fajnie masz, tylko on ma fajnie, bo chyba tak zrozumiałaś mój koment :P

Monis91
19-12-09, 11:48
A to spoko, sorki moj blad :)

Młody94 (http://beztabu.com/member.php?u=52572) - mam 18 lat ?

rozyczka70
19-12-09, 22:25
...a i owszem! Podglądactwo ma swój urok ;)....mnie akurat, jako podglądającej i podglądanej - pasi to w dużej mierze ;)

tyrew
21-12-09, 23:07
skad wiesz ze cie podglada?

Centurion
21-12-09, 23:30
Bycie podglądanym podczas seksu jest nasza fantazja.Bardzo lubimy kochac sie tak,ze ktos moze nas usłyszeć lub zobaczyć.Zawsze jak kochamy sie w samochodzie jest ta fajna adrenalinka,ze ktos moze nas zobaczyć.W wakacje kolezanka nas podglądała przez okno w nocy przez szpare pomiedzy zasłonami.Widziała moment jak robie minetke mojej kobiecie.

Sruuu
23-12-09, 22:25
skad wiesz ze cie podglada?

Dołączam się do pytania. Czyżby za głośno się zachowywał? :P

Młody94
26-12-09, 18:48
Monis91 znowu bład ;p
oO xD Ile on ma lat? Młody94 (http://beztabu.com/member.php?u=52572) - mam 18 lat ? Pytałem sie ile on ( twój braciszek) ma lat a nie ile Ty - po nicku mozna sie domyślić ^^

iksior_x
27-12-09, 13:17
Ja właściwie to byłem swojego czasu uzależniony od podglądania Kiedyś mieszkałem na stancji z 3 dziewczynami i jak była tylko jedna na stancji gdy innych nie było to czekałem na to aż się pójdzie kąpać Kładłem się wtedy i podglądałem je przez kratkę na dole drzwi Mam dość bogate doświadczenia wizualne gdyż widziałem parę razy golenie cipek ale także masturbację prysznicem połączoną z zabawą paluszkami i to obie dziurki - cóż to był za widok... wtedy też leżąc nie wytrzymałem i musiałem sobie ulżyć Chciałem dojść równo z nią ale nie wytrzymałem :) i doszedłem trochę przed nią Ale to był tak podniecający widok jak miała orgazm i widać było że chciała krzyczeć ale powstrzymywała się :)

Partner
27-12-09, 14:52
Ja czasami podglądam pod prysznicem koleżanki :)

lucky28
28-12-09, 12:25
ja z partnerka nawet lubiałem sie bawic w takie "podgladanie" podniecala nas mysl, ze inni faceci na nia patrza. Czesto szczególnie w lecie wychodzilismy na specer, Ada nie zakladala wtedy bielizny. lub zakładala taka naprawde seksi. Siadala w kawierni autobusie lub innych miejscach tak, zeby inni mogli widziec co ma pod sukienka.... to bylo podniecajace, a jak wracalismy do domu to sie dopiero dzialo.... ehh piekne czasy

klin29
28-02-10, 16:57
a ja chętnie popatrze na jakąs parke moze coś sie trafi;)

tomeczek~30
30-07-10, 12:32
Myslę, ze w letniej porze to podglądanie się udziela wszystkim.
jak byłem ostatnio w aquaparku, to dało się zauważyć jak kobiece oczka wędrują w odpowiednie miejsca męskiego ciała.
Dwie sytuacje szczególnie mnie rozbroily. Jedna to jak wchodząc do sauny (małe bądz co bądz pomieszconko) jedna z pan, z odległości dosłownie niecałego metra tak mi oblookała slipki, a w zasadzie ich "geometrię" ;-) ze patrząc jej w twarz, widziałem jak po jakiś 2-3- sek zerkając mi w oczka widać było tylko jej uśmiech....:-)
no i druga sytuacja to młoda pani sprzątająca w męskiej szatni. (nadzwyczaj często ją odwiedzała) - a ja np nie korzystam z wydzielonych przebieralni tylko przebieram się przy szafce, haha no i udało jej się ... a moze przypadkiem na mnie trafiła ??? (a sprzecik całkiem milutko sobie wisiał w pełnej okazałości)

to takie moje spostrzezenia

kurczakwa
30-07-10, 12:54
Ja swego czasu podglądałem siostre mojej dziewczyny jak mieszkały razem. Lubiła chyba coś pokazać bo a to jej sie ręcznik zsunął a to szlafrok odchylił ... Piękna z niej dziewczyna była żałuje że do niczego nie doszło z dziewczyną i tak sie rozstałem a siostra cud i starsza o 5 lat odemnie

upocone jajka
12-08-10, 17:11
jak mieszkałem na kampusie w kwadracie ze słowacką para i taką dunką to zdarzało sie zapuszczać żurawia jak ta druga robiła sie na bóstwo w łaźni, nie powiem romantyczny widok, była taka obca!!!!!!!!!! :cool:

piotrulek
10-03-11, 19:51
Traktujesz to jako fantazję czy też myślisz o jej realizacji ?

Hal
10-03-11, 19:57
Nieee, takie dosłowne podglądanie to nie, ale tzw rzut okiem czemu nie, zdarza się. Na plaży, na ładne ciało jak najbardziej.

piotrulek
10-03-11, 20:16
Kiedyś na campingu zauważyłem kątem oka, że podglądają mnie jakieś laski. Chciałem je pogonić, ale coś mnie powstrzymało, po chwili zaczęło mi sie to podobać, ba nawet celowo ustawiałem się to bokiem, to przodem, żeby lepiej widziały... Oczywiście mycie mojego sprzętu i podniecenie spowodowało pełny wzwód no i pojechałem na maxa. Później je spotykałem na campingu i zawsze się uśmiechały pod nosem. Od tego czasu stało sie to jedna z moich fantazji sexualnych. Dziś mam 45 lat i nadal mnie to jara, doszedłem do wniosku
, że fantazje są po to aby je spełniać. Dwa razy zaprosiłem poznane na necie dziewczyny które chciałyby sobie popatrzeć. Polegało to na tym, że wykonywałem im w pokoju hotelowym striptease, onanizowałem się i tak sobie przez 1-2 godzinki gawędziliśmy. Z jedna podstawową zasadą - nie można dotykać, patrzec tak - nawet z bardzo bliska ale nic poza tym. Nigdy więcej tych dziewczyn nie spotkałem już - cała sztuka i przyjemność polegała na tym, że się nie znamy. Przy partnerce czy znajomej kobiecie radość jest już o wiele mniejsza.

3_grosze
16-03-11, 11:34
Nie zdarzyło mi się. ale marzy mi się być podglądanym w czasie seksu w jakimś "nieodpowiednim" miejscu. Chodzi o taką sytuację: kroś podgląda, ale się urywa, albo udaje, że nie widzi, ja wiem o tym i udaję, że nie wiem. Zwykły dogging dla mnie jest zbyt obsceniczny, a przy takiej grze nikt mi niczego nie zarzuci.
Kręci mnie też jak ktoś podgląda moją żonkę. Kiedyś kupowała buty mając pod sukienką pończochy. Nie wyobrażacie sobie jak sprzedawca skakał koło niej :-) (a jego żona była też obecna).

Mestiv
16-03-11, 23:29
Ja to nigdy nie miałem chyba okazji, żeby kogoś na serio podejrzeć... a może takich okazji nie zauważam w ogóle?

przyjaciel40
17-03-11, 12:08
kilkarotnie spotykałem się z parami , które lubiły być poglądane-oglądane podczas seksu teraz szukam kobiet, które lubią obmacywać męskie l klejnoty całkiem u obcego faceta.

wacoo
12-04-11, 18:39
ja będąc na wakacjach ze swoja dziewczyna i jej znajomymi bylem w pokoju z balkonem. na balkon oprócz naszych okien wychodziło również okno z łazienki ze szkłem weneckim tak ze nic od balkonu w dzien nie było widac. w nocy jednak wszystko sie zmieniało widac było wszystko od dworu natomiast od wewnątrz nic. moja dziewczyna wiedziała ze podglądam inne ale nie byla na szczescia o to zla, sama nawet podglądała innych uczestników wycieczki.

od tego czasu chce podglądać ale jakos nie wiem jak, mam 21 lat wiec mi troche głupio zostac przyłapany..
bede próbował i jak cos to pisał.

AllieM
14-04-11, 01:11
Cholera, czytając wasze posty stwierdziłam, że chyba pora zasłaniać żaluzje, kiedy tańczę w seksownej bieliźnie po pokoju.

wacoo
14-04-11, 07:57
@AllieM oj tam, moze warto zrobic tą przyjemność sasiadowi i nie zasłaniać.. popatrz czasem przez okno moze zobaczysz czy Cie ktoś nie podgląda, moze Ci sie to nawet spodoba.

Nolaan
14-04-11, 12:08
Ja tam nigdy nie podglądałem, bo i nie ma czego ani jak ani gdzie, ale tak szczerze pisząc to mnie do tego nie ciągnie specjalnie.

AllieM
14-04-11, 22:20
@AllieM oj tam, moze warto zrobic tą przyjemność sasiadowi i nie zasłaniać.. popatrz czasem przez okno moze zobaczysz czy Cie ktoś nie podgląda, moze Ci sie to nawet spodoba.

Haha w sumie to liczę się z tym, że mnie ktoś może zobaczyć ale jakoś mało mnie to pociąga, zwłaszcza, jeśli miałby być to jakiś stary, okropny zboczeniec... Jakkolwiek chyba coś w jest w takim ekshibicjonizmie, oczywiście jeśli podglądający byłby młody i przystojny ;D Więc może jednak zostawię te okna odsłonięte, kto wie, może sie trafi jakiś seksowny podglądacz... :pray: zwłaszcza, że ostatnio mi się trochę nudzi :cool:

hapysmile
02-05-11, 08:52
A ja powiem tyle mieszkam na osiedlu,mam lornetke i mam kino nocnych marków.Każdej nocy jest wyświetlane pare filmów tylko dla dorosłych:D

radzio_z
02-05-11, 11:22
A ja powiem tyle mieszkam na osiedlu,mam lornetke i mam kino nocnych marków.Każdej nocy jest wyświetlane pare filmów tylko dla dorosłych:D

Może nieco więcej szczegółów. Fajnie byłoby przeczytać choć jeden lub dwa najfajniejsze historie związane z Twoim podglądaniem.

hapysmile
02-05-11, 12:55
Raz jak zajrzałem przez lornetke to nie mogłem uwierzyć własnym oczom.U sąsiadki odbywała się istna orgia.Chłop z babą,baba z chłopem,chłop z chłopem,baba z babą8)

hezrox
02-05-11, 17:05
Cholera, to mi przypomina, że muszę zainwestować w nową lornetkę ;) Chociaż nigdy nie natknąłem się na nic pikantnego.. może dzielnica jakaś nudna.

georginio
03-05-11, 20:17
Ostatnio fantazjowałem o tym, że podglądam z moją dziewczyną inną parę. Jestem pewien , że oboje by nas to podnieciło i sami zajelibyśmy się sobą nie zwracając już uwagi na tych ludzi. Sama sytuacja bardzo erotyczna i ciekawa.

wojtus19811
21-06-11, 10:15
Czesc jestem tu nowy a przy okazji mozna popisac o swoich pragnieniach i marzeniach i wiele ciekawych rzeczy sie dowiedziec.
Jesli chodzi o podgladanie to wiele razy podgladalem i bylem podgladany:)bo uwielbiam chodzic nago po domu:).
wczoraj bylem podgladany i podgladalem moja dziewczyne.:lol:

dr_batter
21-06-11, 18:36
Wczoraj udało mi się podglądnąć 18-letnią siostrę mojej żony. Przyjechała do nas na parę dni z chłopakiem. Żona leżała w sypialni, chłopak siedział na laptopie w drugim pokoju, a ja zgięty w pół próbowałem dostrzec coś ciekawego przez dziurkę od klucza.Siostra żony brała wtedy prysznic i widziałem kawałek jej brzucha i w pewnym momencie ruszyła się trochę i ujrzałem jej skarb. Była całkowicie wygolona, czego akurat niezbyt lubie ale dawno nie miałem takiego uderzenia adrenaliny z podniecenia i strachu przed przyłapaniem. Mam nadzieję, że uda mi sie to jeszcze powtórzyć.:twisted:

Venera
21-06-11, 23:45
Zdarzyło mi sie podgladac parke na kempingu i nie powiem miałam potem mokrusieńko...

lessie
23-06-11, 12:23
chętnie podejrzałabym (bardziej czy mniej otwarcie) jakąś parę w trakcie seksu

hejej1020
24-06-11, 21:55
Ja czasem chodzę po pokoju bez gaci przy odsłoniętych oknach albo walę konia ;P

lessie
24-06-11, 21:58
a miałeś jakiś odzew?;) szkoda w każdym razie, że nie mieszkasz naprzeciwko mojego bloku:)

myślałam jeszcze o moich fantazjach. chciałabym z moją dziewczyną i jakimś facetem pobawić się w trójkącie. ale to fantazja, bo wiem, że gdyby się to zdarzyło w realu, zabiłabym potem oboje.

daj_mi
25-06-11, 17:17
"naprzeciwko", jakby co :>

Strasznie lubię świadomość, że ktoś mógłby mnie podglądać. Lubię seks przy odsłoniętych oknach, bieganie nago po mieszkaniu, seks w miejscach publicznych... jara mnie to ^^

Malgorzata
25-06-11, 17:49
mnie też. Czasami sami prowokujemy takie sytuacje i czuje, że mnie to nakręca. Lubię tez jak faceci sie na mnie gapią jak opalam się bez stanika, strasznie lubię. Ale tak tylko aby patrzyli, jak się ktoś za bardzo gapi to mnie to wkurza.

Betina
25-06-11, 19:39
Nie podglądam. Nigdy tego nie robiłam.

Ale jestem słuchowcem. Podnieca mnie jak słyszę odgłosy jakieś pary uprawiającej seks. Momentalnie mam mokrą bieliznę.

dobra_impreza
25-06-11, 20:53
Podglądanie jest dobre, daje dużo frajdy, osobiście miałem mało okazji... ;)

karw5
29-06-11, 10:26
Ja lubie byc podgladany kiedyś jak mnie siostra podgladała specjalnie udawałem ze nie widze jej :)

wojtus19811
29-06-11, 19:17
uwielbiam byc podgladanym,chodze nago po domu i widze przez okno sasiadki jak wpatruja sie w moje okno by mnie zobaczyc.Wiec nie bede zabieral im szczescia i nie zasuwam rolet by mogly podziwiac mnie i mojego wygolonego siusiaczka.Nie krempuje mnie wychodzenie na balkon by zapalic,kucam sobie a siusiaczek jest w calej okazalosci wraz z jaderkami,i widze spojrzenia i usmiechy na twarzach dziewczyn i pań.Zapraszam do pisania:)

daj_mi
29-06-11, 22:48
Wyśmiałabym faceta, który o swoim penisie mówiłby przy mnie siusiaczek :>

Tak pomyślałam, że mogłabym iść w miejsce, gdzie obserwowałoby mnie wielu mężczyzn. Bez możliwości dotknięcia. Tylko żeby patrzyli, jak ja dotykam siebie, pieszczę, doprowadzam do orgazmu.
Byle bez dotykania.

Soundsleep
29-06-11, 22:53
Dajka, a jak blisko mają siedzieć? Tuż obok?;)

daj_mi
29-06-11, 22:55
Nie, absolutnie nie. Nie chcę, żeby w ogóle mieli styczność z moi ciałem.
Marzy mi się szklana, podświetlana kula :lol:

Soundsleep
29-06-11, 22:57
Przecież by Cię nie dotykali ino siedzieli tuż obok ;) Żebyś była pewna, że Cię nie dotkną to możesz dać im kanapki :) Ręce będą mieli zajęte ;)

ted28
22-07-11, 00:48
ooo... podglądanie ma u mnie tradycję dłuższą, niż masturbacja :-) wystarczyłoby chyba na niezły tomik wspomnień. Wystarczy, że przez 5 lat mieszkałem w akademiku koedukacyjnym, z tego 2 lata w takim, gdzie były wspólne łazienki z prysznicami z kotarką. praktycznie co dzień zdarzało się zobaczyć jakąś dziewczynę pod prysznicem. To było na swój sposón naturalne i nikt nie robił z tego problemu. I nawet z czasem przestało podniecać:-) nigdy nie robiłem tego "celowo" tylko dyskretnie wykorzystywałem sytuację. Nigdy nie zostałem złapany. A co "ciekawsze" sytuacje niekiedy wspominam.

tyrew
24-07-11, 19:02
@ted28, narobiłeś smaka to się podziel historiami:)

ted28
25-07-11, 01:32
może kiedyś napiszę cykl opowiadań na faktach ;-) o ile przedtem nie zapomnę większości ;-)

siaran
15-11-11, 08:46
Okazuje się, że nawet na plażach naturystów można podglądać :D. Kiedyś spacerowałem po dzikiej plaży w Chorwacji, tu i ówdzie leżeli nagusy, ale na uboczu za skałkami zobaczyłem parę: dziewczyna trzepała chłopakowi konika. Stanąłem w ukryciu, ale penis zaczął mi się podnosić, więc wycofałem się po paru minutach. Po ok. godzinie poszedłem jeszcze raz w to samo miejsce, już się nie kochali, więc niby przypadkiem przeszedłem obok nich, chłopak leżał na materacu, a dziewczyna kucała bawiąc się kamyczkami w wodzie - zobaczyłem jej nabrzmiałe wargi i rozchyloną cipkę. Dostrzegła na co patrzę i lekko się uśmiechnęła. Na szczęście jej facet niczego nie zauważył, bo był potężny i mógłby mi dokopać :yawn::yawn:.

psyclone
16-11-11, 17:35
Z moją byłą sporo bawiliśmy się podglądaniem - zarówno jako podglądacze, jak i podglądani.
Pierwszy raz, obserwowaliśmy z okien jej bloku parę, która często kochała się w ten sposób, że dziewczyna oparta była o parapet, twarzą w stronę okna, a facet brał ją od tyłu.
Później często kochaliśmy się w miejscach publicznie dostępnych - parki, ciemne zakątki, przymierzalnie, puby itp., trochę oczekując tego, że ktoś nas będzie podglądał.

piotrekfor
16-11-11, 20:29
Bardzo mnie podnieca widok kochającej się pary lub większej grupy. Lubie patrzeć na żywo oczywiście jak rośnie w nich podniecanie, jak kobieta wije sie z roskoszy a facet pompuje mocniej i mocniej. Po pewnym czasie lubię się dołączyć, lub onanizować się i skończyć w jej ustach.... wystarczy, to nie portal ogłoszeniowy

Outlaws13
17-11-11, 21:37
Bardzo mnie podnieca widok kochającej się pary lub większej grupy. Lubie patrzeć na żywo oczywiście jak rośnie w nich podniecanie, jak kobieta wije sie z roskoszy a facet pompuje mocniej i mocniej. Po pewnym czasie lubię się dołączyć, lub onanizować się i skończyć w jej ustach.... wystarczy, to nie portal ogłoszeniowy
na końcu trochę socjotechniki się wkradło, dobre, dobre :)

W temacie, zawsze mnie pociągało podglądanie, spoglądam zawsze na ładną kobietę, czasem dyskretnie czasem mniej. Nieraz dam do zrozumienia że jest ładna a nawet piękna.
W sanatorium było standardem że jakaś para uprawiała sex przy kimś. Nie przeszkadzało mi jak widzieli mnie ani patrzenie na inne pary

jw12
15-12-11, 08:34
mm, ja to podglądam gdzie się da, ostatnio modne są galerie z dziórkami w kabinach,ale najcześciej to można zobaczyć mase fiutów:) niektóre ladne, często też chodze do saun:) no tam jest lepiej, nemo w Dąbrowie, termy rzymskie, no to cipek jest więcej. Chętnie bym znalazł nimfetke,która by pokazała co nie co w dziwnych miejscach:)

MikusPL
20-12-11, 17:51
Kiedyś wybierałem się na polanę z dziewczyną i nagle wyprzedziło nas auto, zajechali obok naszego miejsca oddzielonego pasem krzaków, co prawda super widoków nie było ale podglądanie jak najbardziej :)

upocone jajka
20-12-11, 20:10
dośc spory czass temu w pracy zaliczyłem przypał życia, zagabiłem sie na osobe na którą nie powinien sie tak zagapić ale że sprytny jestem to zblatowałem u żony temat :cool: aaaa i najważniejsze to nie byłem podniecony ^^

czerwonyogorek
03-01-12, 14:17
Używacie jakiegoś sprzętu do podglądania, jakieś kamerki, noktowizory,lunety ? :)
Ostatnio sobie myślałem, gdy odchodziły mi resztki alkoholu z sylwestra i leżałem podjarany, że osiedla bloków to raj dla podglądaczy z jakimś sprzętem szpiegowskim.

sylwia.torun
05-01-12, 18:05
Podglądanie jest dla mnie sprawa indywidualną, nie potępiam tego, wydaje mi się to ciekawe i pociągające. Sama tez nie mam nic przeciw temu, aby ktoś mnie od czasu do czasu podglądał np. podczas seksu.

85v
18-01-12, 14:12
Moje przygody z podglądaniem - było ich kilka. W lato lubię podglądać dziewczyny u siebie w miejscowości nad jeziorkiem. Jest taka nieduża plaża. Niedaleko stoi toitoi, lecz cześć dziewczyn woli skoczyć załatwić potrzeby w krzaczki (co mnie cieszy) lub po prostu przebierają się tam w stroje kąpielowe. Kilka "sztuk" tak "upolowałem". Uwielbiam te widoczki. Nieraz dla usprawiedliwienia udaje że sam się przebieram w kąpielówki lub załatwiam potrzebę. Nie zapomnę dwóch tekstów. Jedna laseczka gdy się przebrała i wracając spotkała mnie nagiego uśmiechnęła się i mówi "wszyscy tu przychodzą się przebierać". W drugim przypadku szły akurat dwie dziewczyny więc, że nie było możliwości się ukryć aby je podejrzeć postanowiłem im coś pokazać. Opuściłem spodnie do kostek. Jedna z nich się spojrzała i powiedziała "widziałaś wszystko miał na wierzchu" po czym druga się odwróciła spojrzała i słyszałem tylko "mniam" ;)

Pachnacy
26-01-12, 14:36
Ja, można powiedzieć, jestem bardzo doświadczonym podglądaczem. Od wielu lat już praktykuję i mam swoje patenty na podglądanie. Zaczynałem dość niewinnie, wieczorami w parku podglądając bzykające się parki, potem odkryłem dobrodziejstwa wysokich blokowisk. Latem łono natury - mam swoje stałe miejsca polowań. Z ostatnich przygód - dwie Less mieszkające razem w mieszkaniu, chyba się dopiero urządzają, bo nie używają jescze zasłon ;) Nie przypuszczałem nawet, że seks dwóch kobiet jest tak niesamowicie przesycony czułością i pieszczotami. Przyznam, że zmieniło to moje podejście podczas własnych igraszek. Dodam, że "w cywilu" jestem normalnym, chyba dość atrakcyjnym facetem nie mającym problemów w sferze seksualnej. Podglądanie traktuję jako miłą rozrywkę i przenigdy nie dałem się złapać ;)

Anuszka
27-01-12, 07:47
Cholera, czytając wasze posty stwierdziłam, że chyba pora zasłaniać żaluzje, kiedy tańczę w seksownej bieliźnie po pokoju.

Ja tam nie wiem kogo kręciłoby podglądanie takiej starszej pani ale przyznaję bez bicia, że w ogóle nie zwracam uwagi na to czy hipotetycznie mogłabym być podglądana. Często, gęsto chodzę po domu całkiem nago albo w samych stringach. Zasłon nie mam. Rolety raczej zaciągam ale nie przywiązuję do tego wielkiej wagi. Nie odstawiam żadnych świadomych pokazów ale nie panikuję również, że przybył mi kilogram w porywach do pięciu i co też tam teraz w tym oknie ewentualnie widać. Właśnie zdałam sobie sprawę, że jestem chodzącym rajem dla wszelkiej maści podglądaczy :D

Hal
27-01-12, 08:25
Mam podobnie tzn nie mam zasłon, chdzę w samych tzw bokserkach a po kąpieli nawet z gołym tyłkiem biegnę do sypialni. Jak ktoś chciałby popatrzyć to wieczorem ma mnie /nas jak na dłoni:D. Ale kto by chciał :lol: wokół same stare babcie chociaż wdowy mieszkają ;).

Alka1976
22-02-12, 01:37
Jako naturystka często jestem podglądana przez lornetów z poza plaży. Nie przeszkadza mi to. Jedynie dziwię się, że zamiast (jak już) przyjść na plażę, wolą dusić się w ciuchach i męczyć się z ukrycia. Dwa lata temu opalając się przyuważyłam odbłyski soczewek w lasku obok mojego grajdołka. Trochę mnie to wkurzyło, ponieważ było to moje stałe miejsce gdzie idę siusiu. Nie wiedziałam kto tam się czai aż wpadłam na pomysł, wyjęłam cyfrówkę, podciągnęłam zoomem i pstryknęłam fotkę. Na wyświetlaczu jeszcze powiększyłam i okazało się, że to dwóch młodziaków. Nie było zagrożenia, że ktoś mnie napadnie, więc poszłam siku. Na miejscu nie było nikogo. Spłoszyli się. Gdy wróciłam na ręcznik po chwili znowu zobaczyłam błyski soczewek. Znam teren i jest tylko jedno miejsce gdzie mogli się ukryć. Za drugim razem byłam perfidna. Kucnęłam w odległości około dwóch metrów od miejsca gdzie mogli się schronić. Bingo, gdy sikałam usłyszałam westchnięcie zza krzaka. Nie byłabym sobą, gdybym tak zostawiła tę sprawę. Zaplanowałam tę sytuację. Wyjęłam papierosa i tak stojąc nago spokojnie sobie paliłam. Cisza. Zapaliłam drugiego. Cisza nadal a wiem, że tam są i muszą mnie widzieć. Nie chciałam być nachalna i rozgarnąć gałęzi, więc tylko na głos oznajmiłam, że wiem że tam są i nie odejdę zanim nie wyjdą i staną tu przede mną. Po kilku sekundach usłyszałam szepty i po chwili wyleźli. Teraz to ja byłam zaskoczona i zrozumiałam dlaczego tak ukrywali się. Speszeni, czerwoni na twarzy, stali przede mną. Okazało się, ze mieli po 13 lat i byli kuzynami. Odbyliśmy kilkunastominutową rozmowę. Okazało się, że bywali już na tej plaży jako dzieciaki, ale po rozwodzie rodziców matka jednego z nich już przestała odwiedzać plażę z braku czasu. Po kilku spotkaniach w lasku i przyzwoleniem mamy, zdecydowali się towarzyszyć mi na plaży. Bardzo fajni chłopacy.

DrDusz
19-03-12, 06:46
Ja lubię podglądać, ale jeśli chodzi o podglądanie sąsiadów, sąsiadek z bloku naprzeciwko to nie mam wielkiego pola do popisu. Emeryci lub młode małżeństwa z gromadką dzieci, więc jakoś nie zauważyłem gołych tyłków zresztą z tych pierwszych, co wymieniłem to raczej nie chciałbym oglądać nawet jak by siedzieli na golasa na balkonach. Sami z żona chodzimy po mieszkaniu nago. Po kąpieli zanim ogarnie się jakieś ciuchy czasami tak jak w ta sobotę leniwa po piątkowej imprezie ubraliśmy dupy dopiero wieczorem, bo ktoś tam miał wpaść czy nas podglądają nie wiem chyba nie, bo kto chyba, że dziadek emeryt aczkolwiek żadnego odbicia światła nie widziałem, co by wskazywała, że ktoś to robi. Zresztą nie siedzę w oknie i nie obserwuje czy ktoś obserwuje mnie generalnie mam to gdzieś. Jeśli ktoś lubi niech patrzy a jak mu nie pasuje to niech nie podgląda.

adam_wloc
28-11-12, 19:58
A mi się dzisiaj coś z koleżanką w pracy zgadało na temat seksu i tematów podobnych. Rozmawialiśmy o podglądaniu i wg. Niej wiele kobiet lubi być podglądane a niektóre mają ochotę nie na podglądanie przez dziurkę od klucza czy okno, ale chciały by się "zaprezentować" trochę bardziej otwarcie. Jak to jest waszym zdaniem, drogie kobiety?

tyrew
12-01-13, 20:03
Przez tydzień nazbierały mi się zakwasy to poszedłem trochę się ogrzac w saunie. Najpierw sucha a na koniec parowa. Podczas prawie 2h pobytu widziałem pełno trąb, cycków czy kotów. Najdziwniejsze spotkało mnie w saunie parowej. Siedzę sobie golusieńki i koło mnie siada kobieta ok 40letnia, ma na sobie szlafrok. Pary pełno że prawie nic nie widac i nagle otwiera szlafrok ale pomimo tego że siedzi ode mnie metr i do tego pod kątem 90stopni to nic nie widzę. Chyba wyobrażnia zaczęła działac bo czuję że kolega zaczyna się budzic i chce się rozprostowac. Głupia sytuacja bo pełno ludzi, wszyscy siedzą a ten chce sobie stac. Na szczęście udało się zażegnac niebezpieczeństwo.

Żeby nie było OT
Kilka tygodni temu spałem u dziewczyny, akurat jej siostra po coś przyjechała i rano się szykowała do wyjścia. Chciało mi się siku, słyszę że dziewcze jest w łazience, ale dzwi odtwarte oścież, słyszę że bawi się z psem. Idę więc ją przegonic bo pęcherz ciśnie. Wchodzę do łazienki a tam siostra stoi w samych majtkach i staniku. Może i nie byłoby to nic dziwnego, ale majki były prześwitujące. Stanąłem jak wryty i się głupio patrzę. Cieniutki paseczek szerokości szparki jest ładnie widoczny. Majteczki skąpe i sexowne podkreślają figure.

Catalleya
12-01-13, 21:11
jak bylam mała to brałam lornetkę i patrzylam na ludzi w blokach niedaleko.. Dobra zabawa byla ! :D

tyrew
18-01-13, 18:50
ciekawą dzisiaj miałem przygodę w saunie.
Poszedłem do parowej, full ludzi i o dziwo prawie po równo facetów i kobiet. Siedzę sobie goły, ludzie wychodzą a nie wchodzą nowi. Zostało w końcu parka ok 35-40lat i kobieta 30lat i ja. Facet zaczął nacierac swoją żonę solą. Kobieta stala, zakryta prześcieradłem ale tak że zakrywało piersi i cipke, boczki i pupka odsłonięte. Facet zaczyna wciera sól, najpierw ramiona, plecy, piersi, brzuch, posladki, uda. Powiem szczerze, że widok przekozak, Czuję mrowienie, robię co w mojej mocy żeby nie stanął, bo nie będzie jak to ukryc. Nie wiem jak to wytrzymałem bo teraz jak o tym myślę to się chłopaczyna podnosi. Co najsmieszniejsze jak kiedyś (w liceum) chciałem oglądac takie widoki to nie miałem takich sposobności a teraz gdy wolę siedziec sam w saunie i raczej unikam ludzi to zawsze coś mi się takiego przytrafi.
Podejrzewam że może to byc miłe dla kobiety "zadziałac" na obcego faceta ale ja chciałbym jeszcze pochodzic do tej sauny. Może trzeba będzie prewencyjnie chodzic z nienabitą strzelbą:)