PDA

View Full Version : Koleżanka z klasy - Ania . proste ostre opowiadanko :P bez romantyzmów

lordd3
06-07-06, 14:38
ania to moja koleżanka z klasy jest dosyć wysoka, ma ciemne włosy śliczne brązowe oczy,
sporej wielkości biust i wspaniały okrągły tyłeczek. zawsze nosi obcisłe spodnie i bluzeczke
odsłaniającą brzuch. pewnego razu na lekcjach matematyki pani poprosiła ją żeby wytarła tablicę,
ania podeszła do tablicy i zanużyła gąbke w leżącym pod tablicą wiadrze ukazując i wypinając swoją
cudowną dupcie. oczywiście odrazu się podnieciłem i z trudem to ukryłem. ania była zagrożona jedynką
z matematyki i nauczycielka kazała jej napisać sprawdzian, przesadziła ją do mnie. z bliska mogłem
podziwiać jej cudne ciało marzyłem o tym żeby ją przelecieć. miała cudne uda opięte jeans'ami
strasznie mnie podniecała. chciałem żeby ania zdała do nastepnej klasy więc podpowiadałem jej
na sprawdzianie. dostała czwórkę bardzo się ucieszyła i pocałowała mnie w policzek i wtedy zrobiła
coś co bardzo mnie ździwiło: rozpieła mi rozporek i wyjęła na wierzch mojego sterczącego druta (17cm)
i zaczeła mi trzepać. skończyła zanim się spuściłem... chciałem ją zerżnać ale gdzie?! przecież nie
w klasie! widać była mi bardzo wdzięczna za pomoc i zaszepnęła do ucha "jak chcesz sie ze mną pieprzyć
to przyjdź zaraz do męskiej toalety..." po chwili wyszła z klasy krącąc swoją śliczną dupą. zaraz po tem
przyszedlem do toalety tak jak mnie prosiła... czekała na mnie... była rozpalona... zdjęła spodnie i zobaczyłem
jej śliczne różowe majteczki pięknie opinające jej dupcie... podeszła do mnie i zaczeła mnie całować... wyszeptała
że nie jest już dziewicą i bardzo chce żebym ją wydymał. zdjąłem jej bluzeczke i zobaczyłem śliczne cycuszki
(nie miała stanika) na przemian lizałem jej sutki i całowałem jej usta macając jej piersi potem złapałem ją
za tyłeczek ściskałem go i dawałem jej klapsy... bardzo ją to nakręciło... pieściłem jej cipke przez cieńkie
majteczki ania dyszała z rozkoszy i co jakiś czas jęczała... jej cipka była taka mokra i ciasna... wpychałem
jej moje palce a potem wkładałem je jej do buzi żeby spróbowała swoich soczków... kazałem jej oprzeć się o
ściane. ania była grzeczną dziewczynką wieć wypieła dupcie.. zaczęłem lizać jej szparke jednocześnie drażniąc
jej łechtaczkę i macając po cyckach. ania już nie mogła wytrzymać wykrzyczała "ZERŻNIJ MNIE MOCNO!" ja też już
byłem ostro nakręcony więc wyjąłem fiuta i włozylem jej do dziurki... ania jękneła z rozkoszy... wydyszała
"DAJ MI KLAPSA BYŁAM NIEGRZECZNĄ DZIEWCZYNKĄ!" zaczałem dawać jej nie za mocne klapsy w tyłeczek rytmicznie
to moich ruchów kiedy ją posuwałem... a robiłem to szybko i mocno.. trzymałem ją jedną reka za dupcie
a drugą za włosy "OO TAK WY******* MNIE KOTKU... JESTEŚ NAJLEPSZY..." dymałem ją ostro aż dostała orgazmu
poczułem gorącą fale na moim kutasie i przyśpieszyłem rżnięcie. nie wyrzymałem i spuściłem się w dziurce.
ale ona nie miała dosyć! "JEST MI TAK DOBRZE ZROBIE CO TYLKO ZECHCESZ TYLKO NIE KOŃCZ MNIE *******IĆ!!"-powiedziała
i wzieła do buzi moją pałe. zmiescila sie prawia cała. ania zaczeła lizać mojego fiuta i ssać go swoimi ślicznymi
usteczkami. zaraz postawiła go do pozycji bojowej i odepchneła mnie tak że znalazłem sie na podłodze leżący
ania najpierw usiadła mi na twarzy także cipką jeżdziła po moim języku bardzo ją to podjarało. wzieła do rączki mojego
druta i zaczeła walić mi konia. potem zeszła mi z twarzy i pocałowała w usta... teraz chciała pojeździć na moim kutasie.
usiadła wiec na nim twarza do mnie i zaczeła mnie ujeżdzać. jęczała i sapała. ja trzymałem ją za cycki i dupę,
dawałem jej klapsy... było świetnie... jej ogolona ciasna cipka chuśtała się na moim c***u... czułem że zaraz nie
wytrzymam ale ona też to wyczuła i zwolniła zanim wystrzeliłem. zeszła ze mnie i teraz usiadła na mnie plecami i
dupą do mnie. zaczeła znowu sie huśtać ale teraz w bardzo szybkim tempie. trzymałem ją za cycki i kontrolowałem
tempo. ania zeszła z mojego fiuta i położyła sie na mnie... dotykała mnie a ja jej... lizała całe moje ciało...
lizała mnie po twarzy... po brzuchu... ja robiłem jej to samo dotykałem ją... całowałem i lizałem... jęczała z
rozkoszy. teraz ja połozylem sie na niej. wszedlem jej w dziutke kładąc sie na niej... ona oplotła mnie nogaami
i patrzyła mi prosto w oczy.. bardzo mnie to podnieciło... nie przestawałem jej pieprzyć. robiłem to coraz szybciej.
znowu miała orgazm. przerwałem żeby sie nie spuścić i wyjąłem fiuta. pocałowała mnie w usta i powiedziała
"JESZCZE JEDNA DZIURKA ZOSTAŁA KOTKU... ZERŻNIJ MNIE TERAZ W DUPE!" po czym wypięła to mnie tyłeczek opierając sie o
ściane. założyłem prezerwatywe... w jej dupci byłó bardzo ciepło i ciasno ale cieżko szło widać robiła to pierwszy raz analnie. w
końcu przyśpieszyłem. dymałem ostro jej dupcie dając jej klapsy z każdym posunięciem. jej zarumieniony od klapsow
okrągly tyłeczek był taki śliczny... "OOO TAK..." jeczała... już nie mogłem... wyjałem c***a i wystrzeliłem jej na
dupe i plecy... "CHCE TWOJEJ SPERMY NA MOJEJ TWARZY I W USTACH!"-powiedziała i połozyla sie na podłodze włożylem fiuta
miedzy jej cycuszki i posuwałem ją w ten sposob przez kilka chwil... potem wyjąłem. ania uklęknela przedemną ja wstałem...
ona otworzyła usta i zrobiła śliczne oczka.. nie moglem wytrzymać wziełem c***a do reki i trzepałem mocno potem dałem jej
do reki mocno waliła mi konia i wystrzeliłem... ciepła sperma wystrzeliła jej na twarz. zlizała to
co została na fiucie, częsć z twarzy dłońmi zebrała i wzieła do ust... oblizała paluszki i wszystko co miala w
ustach połknęła... ania powiedziala ze znikim jeszcze nie bylo jej tak dobrze. wrocilismy do klasy pod koniec lekcji.
pozniej ania opowiadała koleżankom jaki ze mnie ogier i ztego powodu mialem duzo innych ciekawych przygod. ale o tym
przy innej okazji.

jak sie podobało to piszcie w komentarzach. bede pisał wiecej~! pozdrawiam LORDD

Finka
06-07-06, 14:49
bleah szkola jset dla mnie aseksulanym miejscem, nie moge jej powiazac z seksem

gucio5tys
06-07-06, 15:03
przeczytałem do połowy bo nie mogłę przestać się śmiać ;) jak będe miał zły humor przeczytam drugą połową :)

dobra komedia :)

//edit
przeczytałem do końca, 2 uwagi:
1. pisze się huśtać przez "h". naucz się ortografii
2. ta fantazja jest ciutek chora :D najpierw pakujesz w dupe bez gumy a potem robi ci loda... blee :D

lordd3
06-07-06, 15:15
najpierw pakujesz w dupe bez gumy a potem robi ci loda... blee :D

oj to mój błąd :P nie zauważyłem tego, tak sobie to pisałem bez jakichś wielkich refleksji :P

edit: zaraz tam dodam gume ;]

Belleteyn
06-07-06, 15:19
Fatalne. Kiepskie gramatycznie i ortograficznie, forma nie do przebrnięcia. no i to co wytknał ci Gucio - smacznej kupy, za przeproszeneim.

Czarodziejka
06-07-06, 16:28
"wyjęła na wierzch mojego sterczącego druta (17cm)"

ha ha nie cierpię jak ktoś określa wielkość swojej fujarki w opowiadaniach.

poza tym takie średnie, czytałam lepsze, ale też o wiele gorsze

SpicePlatinum
06-07-06, 16:34
fuuj, chyba aż napisze coś sam w stylu zupełnie przeciwnym...

Bender
07-07-06, 02:23
lordd3
Narazie to ty pokazujesz swoj mizerny poziom. Odstrzeliles jakies beznadziejne opowiadanie i mamy ci skakac do stop? Na szacunek trzeba zapracowac. Do tego zostales konstruktywnie skrytykowany - jesli chcesz pisac to wez te rady do siebie i sprobuj raz jeszcze unikajac bledow...
Mam dzis dobry dzien, zatem dostaniecie tylko podstawowo kare za obnizanie poziomu forum, razem z kolega krzysztofem.
Pozdrawiam.

dziewuszka
09-07-06, 01:56
heh z opisu widac jak na moj gust,ze laska puszczalska.. lepiej bedzie jak dalej nie bede komentowac ale znow powtarzam robcie se co chcecie ;]

stickyfingers
10-07-06, 16:29
opowiadanko na poziomie milionow innych wypocin, bez polotu, smaku i gustu.... proponuje popracowac nad warsztatem, zasob slownictwa ubogi... moze czas wziasc sie za czytanie ksiazek?:)

Ziomek6789
10-07-06, 17:32
to jest spoko bardzo mi sie podoba

dziewuszka
10-07-06, 20:53
niewiem czemu niektorym laska podoba sie jak sie do nich mowi TY DZIWKO lub cos takiego przeciez to ubliza a nie podnieca ;/ masakra ! i pomyslcie by takie cos w kiblu robic jak tam w niektorych szkolach na maxa syf panuje.. ;/

maxkrzysztof
10-07-06, 21:14
strach cokolwiek powiedziec lub skrytykowac...zaraz ban za kogos komu puszczaja nery i ma sie conajmniej za Mickiewicza normalnie..ale zapewnw nasz moderator nalezy do PiS jesli tak to rozumiem czym sie kierował..

Gall Anonim
11-07-06, 17:21
są o wiele lepsze opowiadania na tym forum. Moim zdaniem tez duzo lepiej by wyglądało jakby był jakoś tekst ułozony 'normalnie' a nie takie przerwy.... co nie zmienia faktu ze raczej cienkie opowiadanko

dziewuszka
11-07-06, 21:37
gówno i tyle ;P

achajka
13-07-06, 00:20
Eee no dajcie spokój, poniosła chłopaka fantazja, chciał dobrze, ale mu nie wyszło :)
Co nie zmienia faktu, że opowiadanie cieńkie i mało prawdopodobne.

Bender
23-07-06, 02:44
strach cokolwiek powiedziec lub skrytykowac...zaraz ban za kogos komu puszczaja nery i ma sie conajmniej za Mickiewicza normalnie..ale zapewnw nasz moderator nalezy do PiS jesli tak to rozumiem czym sie kierował..

Zauważ, ze bana dostaliscie obaj. Boleje, ale nie mam innego srodka karania - zlozylem jednak wniosek o wprowadzenie systemu upomnien...
Urlop dostaliscie za ewidentne naruszanie regulaminu swoimi wypowiedziami...

Pozdrawiam

ewkad
25-07-06, 22:44
A mi się podobało. Nieźle się podnieciłam.

AnathemaSit
26-07-06, 21:07
No mi się wydaje że to miało na tym polegac [może mi się źle wydaje ;) ], a nie na jakichs twórczościach do nagrody nobala ;] ale szanuję zdania innych ;]

Milek
07-08-06, 20:37
Nienajlepsze, chociaz czytalem gorsze na tym forum, brawo za checi:clap:

gall88
09-02-09, 05:22
najpierw miała być dziewicą... potem z nikim nie było tak dobrze... no troche nie spójne... ale co tam :p pisz dalej :p

Nekromantic
09-02-09, 15:14
Pomijając już durnotę treści tego opowiadania (zresztą, gusta różne bywają, może kogoś coś takiego kręci) to edycja po prostu leży i kwiczy. Przecinki uciekły, zdania dłuższe niż mur chiński, a wielkie litery to autor chyba w komórce zamknął, żeby nie przeszkadzały...
Słabizna.