PDA

View Full Version : Co wsadzacie sobie w pupe

Strony : [1] 2

jay
03-07-06, 17:38
chciałbym temat ten poświęci temu co wsadzacie sobie w pupe.... pytanie jest tak do pań jak i do panów.... mam nadzieje e chętnie podzielicie się tutaj swoimi osiągnięciami w dziedzinie wsadzania czegoś w odbyt.....

TRS Broskow
03-07-06, 17:39
Było.........

jay
03-07-06, 17:42
a co to było??

Czarodziejka
03-07-06, 18:01
jak miałam hemoroidy wsadzałam sobie czopki... miłe uczucie.
nic innego nie wchodzi w grę

dziewuszka
13-07-06, 15:39
sry ale ja se w dupsko nic nie wsadzam

Lilith
13-07-06, 16:16
Podobnie jak Polka - oprocz czopkow jeszcze nic nie bylo :P

LellyDivera
14-07-06, 16:36
Palec, gruszka od lewatywy, penis i czopki. Nic innego nie było.

Lukasz
14-07-06, 21:45
a ja mam cały swiat, a tak poza tym, to oprócz czopków w dzieciństwie nic tam sztucznego nie miałem i nie zamierzam. ( naturalnego też nie, jakby sie ktoś dopytywał, oprócz wiadomej rzeczy- stolca )
także sory, zadnych osiągniec w tej dziedzinie i jak na moj gust - całe szczęście

Necroisis
14-07-06, 21:56
Penisa wibratory i wibratorki. palce i jezyczki nos. palca duzego u stop

jay
15-07-06, 14:49
hmmm palce od stopy ciekawie brzmi a tak wogole to takie pytanie cxzy fgaceci czesto wsadzaja sobie cos w tylek?? bo ja kiedys sprawdzalem io jezaeli sie wsadzi troche w tylek palca bnaprzyklad to jest naprawde lepszy orgazm:)

snakez
21-10-06, 00:06
nie faceci, nieczęsto sobie wsadzają coś w tyłek, przynajmniej Ci których ja znam :P

jay
21-10-06, 21:36
to może znasz takich mało hardckorowych:D

Rojza Genendel
22-10-06, 20:39
nie faceci, nieczęsto sobie wsadzają coś w tyłek, przynajmniej Ci których ja znam :P
Dużo facetów których znam lubi takie akcje.

Cp Dyman
23-10-06, 13:14
Uwielbiam kiedy dochodze do oragzmu, a moja Pani pieści moj anusek paluszkiem i delikatnie mi go wkłada :rockon: Wkładanie czegos w odbyt jest nawet przyjemne......oczywiscie nie jestem gejem, mysle o draznieniu gruczolu krokowego;)

Edgar
23-10-06, 17:22
heheh co za temat

w moim tyłku jest tylko miejsce na stolca i nic wiecej^^

wj*81"
25-10-06, 12:34
Ja próbowałem: świeczek, baterii, ogórka,
Chciałbym spróbować kulek gejszy czy ktoś z facetów używał ? !!!

student
25-10-06, 12:54
nie, ale tez bym chcial. i poza tymjeszcze kilku innych rzeczy. np takie dlugie i giętkie dildo. czy ktos wie czy to mozliwe, zeby takie dildo wlozyc sobie i dziewczynie i uprawiac sex?

Cp Dyman
25-10-06, 17:26
nie, ale tez bym chcial. i poza tymjeszcze kilku innych rzeczy. np takie dlugie i giętkie dildo. czy ktos wie czy to mozliwe, zeby takie dildo wlozyc sobie i dziewczynie i uprawiac sex?

Ciekawy pomysł;)

jay
25-10-06, 18:25
skoro natura to stworzyła to pewnie możłiwe:)

marihuanaaaaa
26-10-06, 13:11
Sama sobie nic nie wsadzam ale mój partner to robi.Był palec i penis mniam mniam ......:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

jarak
31-10-06, 12:28
Czy Ty nie uprawiasz analu ?
Moja partnerka też mi wkłada, palec, świeczkę i wibrator

jay
01-11-06, 21:20
ale to pytanie jest do kogo??

jarak
02-11-06, 07:45
Do marihuanaaaaa ....

matiiii
11-11-06, 21:15
Ja nie zwykłem wsadzać sobie w pupcie nic. :)

C.O.Para
13-11-06, 18:29
palce, wibratorek, penisa...

julianna
05-01-07, 19:17
nic nie wsadzam, mam delikatny odbyt

Necroisis
05-01-07, 20:37
wiekszosc z nas ma delikatny odbyt ;p

DarkAngel
05-01-07, 20:51
Odpowiadając na tematowe pytanie:
nic sobie nie wsadzam w "pupę" ;).

izabelka
11-01-07, 14:17
Moja znajoma kupila sobie na www.virtshop.pl super korale analne(malutkie) i jest bardzo zadowolona...ja miałam tam tylko palec a penisa. BYŁO SUPER!!!!

a-fly-woman
14-01-07, 11:34
Nic. Nie kręci mnie seks analny ani żadne tego warianty.

Marcos
28-01-07, 19:11
paluszki, i miekki penis z fiberskory takie oto zabawy

a-fly-woman
28-01-07, 19:45
A nie mówilaś kiedyś ze kreci , tylko boisz się bólu ? A nie próbowalaś nawet paluszka? bo rimming lubisz? :)

Nie, nie próbowałam, może też ze względu na obawę przed bólem, ale nie tylko. A rimming lubię jako strona czynna.:)

Dr. penisek
04-02-07, 00:27
ja lubię jak partnerka mi wkłada w odbyt swoją główkę :D

seen
05-02-07, 08:02
to jest mile tylko trzeba odpowiedniego podejscia :) ja tam lubie gdy moja kobieta mi cos wsowa - przewaznie sa to paluszki albo maly gadzet - na inne zabawki niestety ona sie nie bardzo chcce zgodzic :/

przemoos
05-02-07, 08:14
ja nic sobie nei wsadzalem i nikt jak narazie mi nie wsadzal ;>

meredith
05-02-07, 20:20
to jest mile tylko trzeba odpowiedniego podejscia :) ja tam lubie gdy moja kobieta mi cos wsowa - przewaznie sa to paluszki albo maly gadzet - na inne zabawki niestety ona sie nie bardzo chcce zgodzic :/

A czemu ona sie nie chce zgodzic, skoro to ona tobie wklada a nie ty jej. Co jej zalezy czy ci wlozy palec czy wibrator, przeciez to twoja dupa.

keiraa
07-02-07, 21:53
w pupci
oprócz kupki, penisa i czopków nic wiecej nie było;)

del
07-02-07, 22:30
Sam sobie nic nie wsadzałem, jedynie partnerka palca ;)

zbigi
07-02-07, 22:52
a my nic:lol:

bielbit
11-02-07, 18:41
żona czasami paluszki

men_pl
11-02-07, 19:51
a-fly :P czynna to mile :P

rainboksik
11-02-07, 20:09
fajna sprawa ale wole u partnerki ............. bardzo mnie to jara ... sam nic nie miałem w tyłku

vincentoo
11-02-07, 22:17
moja partnerka wsadza mi swojego palca:]i mowi jeszcze ze pragnie przelecieć mnie sztucznym penisem przypietym do jej ciala

on28
12-02-07, 22:11
moja partnerka wsadza mi swojego palca:]i mowi jeszcze ze pragnie przelecieć mnie sztucznym penisem przypietym do jej ciala

niam niam:):):)

Karolina15
17-02-07, 15:41
ja tylko paluszki od czasu do czasu sobie wsadzam ale traktuje to jako zabawe :P nie podnieca mnie to, no moze trosze ;)

wendy
17-02-07, 16:08
w mojej pupci były paluszki, penis i języczek mojego faceta :)

lawlessness
17-02-07, 16:21
jak do tej pory tylko czopki przeciwgorączkowe, nie potrafi się przełamać i pozwolić na pieszczoty analne.

Garfilden
18-02-07, 02:14
Palec partnerki. I kiedys jak sie nacpałem to termometr :rockon:

Rainier
18-02-07, 09:45
Hmm... bardzo lubię pieszczoty analne, to mnie podnieca. Czasem, ale nie zawsze, podczas masturbacji dotykam albo masuje odbyt. Czasem wkładam palec albo coś co się znajdzie akurat pod ręką (był pisak i termometr). Chciałbym spróbować takich pieszczot z partnerką, w obie strony, ale to niestety nie przejdzie, przynajmniej na razie. Pozdrawiam.

Michaaaal
18-02-07, 10:11
czy masz jakas fantazje z tym zwiazana ze poruszyles ten temat?:D

DarkAngel
18-02-07, 10:14
@Michaaaal:
primo - edytuj posty, NIE DUBLUJ ich.
secundo - to nie jest chat-room. Rozmowę prywatną prowadź sobie poprzez PW/PM.

wendy
18-02-07, 10:15
......
nie pisz posta pod postem, jest opcja edytuj. i nie pisz takich odpowiedzi, które nie wnoszą nic do dyskusji :silenced:

Prince of Darkness
18-02-07, 20:11
ja sobie kiedyś wkładałem długopis, potem była cienka latarka, wibrator i dildo :) ale i tak wole penisa :D natura to natura - najlepsza :)

misiol
19-02-07, 19:39
Ja ostatnio sobie wsadziłem młot 10 kilowy do odbytu i się z tego cieszę :yawn:

gucio5tys
19-02-07, 21:13
A wsadzajcie sobie póki jeszcze możecie. W Alabamie, prawo reguluje to co sobie w dupę można wsadzić :O

lakolako
20-02-07, 23:20
palec

ludzik
20-02-07, 23:40
palec ,długopis, marchewka, świeczka, czopki

wendy
21-02-07, 09:19
palec ,długopis, marchewka, świeczka, czopki

dlatego właśnie mam uraz do marchewek...

Panna O.
22-02-07, 12:14
hmmm całkowity standard: palec, penis, jezyczek ( partnera), wibrator(y), kuleczki gejszy...
a partner : nic, nie kręci go to, tzn. na samą myśl źle się czuje.

krystian0123
23-02-07, 10:18
ja tylko paluszki od czasu do czasu sobie wsadzam ale traktuje to jako zabawe :P nie podnieca mnie to, no moze trosze ;)
hehe... Karolinka, myśle ze nie tylko dla zabawy... zabawa jest przyjemnoscią a przyjemność zabawą...
pzdr:*

don_damiano
24-02-07, 19:31
palce, ołówek i kilka kostek lodu! :)

perwersss
06-03-07, 20:15
sobie to bym nic nie zaaplikowal... nawet z czopkiem bym dlugo walczyl ;p ale jesli chodzi o seks analny z moja kobieta to mam na jego punkcie swira

oral lover
10-03-07, 08:23
a ja mam taką zabaweczke :

http://img173.imagevenue.com/loc173/th_14911_22.01.2007_122_173lo.jpg (http://img173.imagevenue.com/img.php?image=14911_22.01.2007_122_173lo.jpg)

przemoos
10-03-07, 09:23
Niebardzo mi się to podoba

julianna
11-03-07, 10:28
nieciekawe to;(

zi3c
11-03-07, 10:32
Mi też się to nie podoba...ale co kto lubi...

szatyneczka
11-03-07, 11:03
Fajne !! :P Przeciez to (albo ja juz slepa jestem) zwykly wibrator ?
Lubie widok czegos w tylku faceta - nie licze penisa :P

Ja także:) Bardzo mnie to kręci:lol:

bielbit
11-03-07, 12:08
a ja mam taką zabaweczke
to jest przyjemne, znam z doświadczenia

Nie cytuj z obrazkami.A

zbigi
11-03-07, 15:12
ołówek z ikea;))buhahah:yawn:

zulowatek
17-03-07, 23:34
ja lubie tez wkladac cos do odbytu : 2 palce , marker , maly flakonik :) Czasami wychodzi z kaem . Jakies sposoby zeby nie bylo kupy w odbycie ?

Abegan
17-03-07, 23:40
Wypróżnić się wcześniej :-P

C.O.Para
18-03-07, 16:58
http://www.sexanalny.com/picture/men/galeria/butelka.jpg

http://www.sexanalny.com/picture/men/galeria/fisting1.jpg

men_pl
18-03-07, 17:18
szatyneczka co wkladasz facetowi w pupe:)? i czemu ciebie asiu kreci widok czegos:P ???hehe np :)? czego

hackzone
26-03-07, 19:00
Kątomierz ;) Nie no żarty żartami ale jakoś mnie to nie ciągnie :) Ludzie od wieków zastanawiali się co jeszcze można wsadzić sobie bądź komuś w odbyt i takie debaty potrwają zapewne aż do upadku naszej cywilizacji lub do czasu gdy znikną nam otwory w które będzie można wprowadzić jakiegoś typu ciała obce :headbang:

malinkaa7
27-03-07, 19:50
Ja miałam paluszka, penisa w pupie :P mój facet też lubi jak się bawie jego otworkiem..

Ekstaza
27-03-07, 20:19
:) palce partnerki, mały wibrator, jezyczek mojej miłej, kulkowe dildo z 4 kuleczkami

ddt30
28-03-07, 15:56
W moim tyleczku był/y palce, penis, czopek , rowniez niejednokrotnie jezyk tez go piescił , wspominam bardzo mile i czekam na jeszcze:pray:

uwielbiam robic dziewczynie gleboki rimming czyli wkladac jezyk gleboko jak tylko sie da w pupcie ale musi to byc wyjatkowa dziewczyna i musze byc pewien jej zdrowia i higieny

t10s
09-04-07, 20:06
dźwignię skrzyni biegów...

julianna
14-04-07, 08:05
ja mialam w sobie penisa i paluszek i wkładasłam tez swój paluszek facetowi, mówił, że to bardzo podniecajace

Vacuum
19-04-07, 11:11
No to ja w takim razie muszę być jakiś wyjątkowo zboczony. Jesli chodzi o sex z partnerką to czasami jest normalny anal, ale jesli chodzi o moje wlasne, prywatne zabawy sam na sam...
Prawie zawsze kiedy, od czasu do czasu przychodzi mi ochota na onanizowanie się to wkładam sobie coś do pupy. Bardzo lubie coś większego co na początku powoduje delikatny ból.
W sumie różnych rzeczy próbowałem, począwszy od palca, kilku palców, sztucznego penisa, ogórka, ciastka w czekoladzie. Najbardziej odpowiada mi kształt, który sprawia, że przedmiot nie wypada i można z nim troche pochodzić nago po mieszkaniu.*Bardzo fajnie sie do tego nadają dezodoranty w kulce. (Oczywiście porządnie zamknięte). Najczęściej zaczynam od wygolenia włosków wokół odbytu i nie ukrywam, że często całą zabawę lubie pofotografować co też sprawia mi niemałą przyjemność. Nie zawsze mam do tego warunki ale takie zabawy zawsze podnoszą mój poziom adrenaliny. Kiedys raz za czas robilem sobie lewatywe przed taką zabawą co również bardzo mnie podniecało. Ostatnio niestety nie mam do tego warunków. (żadko jestem sam w domu)
Może ktoś równie też lubi takie rzeczy?

pozdrawiam
Vacuum

Łobuz
19-04-07, 16:47
Dziwny to Ty nie jesteś tylko trochę wyjątkowy....

seen
10-05-07, 13:08
A ja dzisiaj poczulem po raz pierwszy meskiego czlonka tam i.... wole zabawki ale warto bylo sprobowac :)

Tomek21
10-05-07, 14:53
Czemu? Co było nieprzyjemne, albo co lepszego jest w zabawkach?

julianna
10-05-07, 17:05
A ja dzisiaj poczulem po raz pierwszy meskiego czlonka tam i.... wole zabawki ale warto bylo sprobowac :)
to bardzo interesujące, zwłaszcza, że warto spróbować.

rear
02-06-07, 17:49
ja za to próbowałem z ogórkiem , pisakami ,oczywiście te palce , raczkami od szczotek do włosów

laleczka23
21-06-07, 13:46
Ja próbowałam z wibratorami, kulkami i oczywiście z penisem no a jak,ale bardzo boli mnie fakt,że mój facet nawet tam się dotknąć nie da!!!Uważam, że to niesprawiedliwe i mógłby się poświęcić dla mojej przyjemnośći.Nie mam pojęcia jak go przekonać:-(

Desdemona
21-06-07, 13:53
to niesprawiedliwe i mógłby się poświęcić dla mojej przyjemnośći.

W łóżku nie uznaję poświęceń w imię czyjejś przyjemności i źle bym się czuła gdyby mój partner musiał się dla mnie "poświęcać". Nie lubi czegoś? W porządku, lubi inne rzeczy, może kiedyś sam zechce.

Sama nic sobie nie wsadzam, poza penisem i palcami M. ale to już działanie zbiorowe.

laleczka23
21-06-07, 14:33
No ale jak mi mówi że on lubi i podnieca go wszystko co daje mi przyjemność to powinien być konsekwentny.W sumie nie rozmawiałam z nim o tym tylko zauważyłam że ogranicza moje pole działania jak tylko sie tam zbliżam.A ja myślałam że wszyscy faceci to lubią!:-(

Desdemona
21-06-07, 19:35
Nie wszyscy. Mój ex nie pozwalał mi się zbliżyć do swojego tyłka nawet na moment, potrafiłam to jakoś uszanować. Nie warto kogoś zmuszać do poświęceń. Możesz spokojnie pogadać, zapytać dlaczego i wszystko:)

anal-lover
04-07-07, 05:25
Podczas kąpieli palec, był też wibratorek i paluszki Kochanej... czekam jeszcze na jej języczek :)

NiegrzecznaZoo
14-07-07, 16:10
Vaccum nie jestes dziwny :) moj facet tez bardzo lubi takie zabawy jak jest sam w domku wklada sobie wielkie plugi analne , siada na buteleczkach plastikowych i rozciaga sobie rozetke - podnieca go to ... a ja mu wsadzam raczke i wale fiuta ... ujezdzam go dupa i to go bardzo kręci :)
Fajnie tez rozciaga sobie i mi ceweczke :) bardzo to przyjemne jest :)

szum
15-07-07, 20:41
A słyszeliście o facecie który nauczył się mówić dupą?

Ruszał całym brzuchem, a pierdnięcia układały się w słowa. W gęsty i bulgoczący, dźwięk, który ma zapach. Facet pracował podczas karnawału, początkowo brali go za nowatorskiego brzuchomówcę. Po pewnym czasie dupa zaczęła mówić sama. Występował bez przygotowania, a dupa podrzucała mu dowcipy. Potem wyrosły jej wokół ząbkowane, zgrzytające haczyki i zaczęła jeść. Facet najpierw się ucieszył i włączył to do numeru, ale dupa wygryzała mu dziurę w spodniach i rozgadywała się na ulicy. Krzyczała, że żąda równych praw. Upijała się na smutno, płakała - żenada. Chciała, żeby ją całować, jak usta. W końcu gadała całe dnie i noce, facet wrzeszczał, żeby się zamknęła. Walił ją pięścią, wtykał świeczki, ale wszystko na nic, wreszcie dupa powiedziała: "To ty masz się zamknąć, nie potrzebujemy cię już. Potrafię mówić, jeść i srać” Facet zaczął budzić się rano z galaretą przypominającą skrzek na ustach. Zeskrobywał ją z twarzy, ale kleiła się do palców i rozrastała się tam. Wreszcie usta mu zarosły. l automatycznie zamarła cała głowa, prócz oczu. Tylko tego dupa nie umiała - widzieć. Potrzebowała oczu. Połączenia nerwowe zablokowały się i zanikły, mózg nie mógł już wysyłać poleceń. Był uwięziony w czaszce, odcięty. Jakiś czas z oczu wyzierało nieme, beznadziejne cierpienie mózgu, który w końcu pewnie zamarł, bo oczy zgasły. Potem miały tyle wyrazu, co oczy kraba na słupkach.

hehehe nagroda dla tego kto zgadnie z jakiego to filmu :P

ps. po za tym witam wszystkich bo to mój pierwszy post :D

JeanX
16-07-07, 12:08
Ja dawno temu wsadziłem sobie w tyłek wszystkich (dosłownie wszystkich) polityków. I od tego czasu już tam siedzą. Romek nie wierć się. Oprócz tego nic sobie nie wsadzam. Wole wsadzać dziewczynom :)

NiegrzecznaZoo
18-07-07, 16:44
Szum dobry post :) JeanX twój tez mi sie podoba :)

zboczony7
26-07-07, 18:08
ja wsadzałem sobie marchewke,banana,ogórka,noge od stołka,kij od miotły,tłuczek do miesa,Boze ile tego było.

YoungStallion
26-07-07, 20:45
ja wsadzałem sobie marchewke,banana,ogórka,noge od stołka,kij od miotły,tłuczek do miesa,Boze ile tego było.
a co sie najlepiej sprawdzilo?

nimfomaneczka
03-08-07, 19:40
Mojego anuska moj facet pieści języczkiem, wkłada tam paluszek i penisk. Ja natomiast jeszcze mam ochote na jakiegos pluga i wibrator.

Chcialabym w ten sam sposób choćby paluszkiem postymulować jego dupcie ale obawiam sie ze on na to nie pojdzie. Jak go przekonac?Juz kiedys o tym rozmawialiśmy i nic z tego:nie:

Naga_Sadow
04-08-07, 10:27
Nimfomaneczko a ja bym bardzo chciał zeby moja kobieta sie w taki sposób ze mną pobawiła... A ona nie chce... I co ja mam z tym zrobić?? :(

simona
14-08-07, 07:31
Witam was to mój pierwszy post jestem tu bo mam pytanie prosze pomóżcie mi zrozumieć o co chodzi w tym wszystkim. Jestem w długim związku i jak myślałam udanym ale ... robiliśmy praktycznie wszystko do momętu gdy on nie przesadził. kazał sobie przez 45 minut wsadzać wibrator w tyłek wypinał się prężył był w siódmym niebie:) ale nawet nie próbował mnie dotknąć nie było mowy o penetracji seksie czy czym kolwiek innym miałam go tylko posunąć. To był ostatni raz ponieważ dlamnie to dziwne i teraz odrażające ostatnio rozsyła filmiki i fotki jak sobie coś wsadza do ludzi których raczej to nie interesuje tyle wiem mam nadzieje że nic więcej . Prosze napiszcie czy to normalne ja nie mam nic przeciwko pieszczotom analnym ale tylo podczas seksu :)

jet-set
14-08-07, 08:41
Witam was Jestem w długim związku i jak myślałam udanym ale ...
Witaj Simono
Jeżeli jesteście już długo w związku, to pewnie nie jedno już robiliście.
Wygląda na to że partner znalazł coś co sprawia mu przyjemność, co chyba nie jest niczym dziwnym, bo odpowiednia stymulacja prostaty jest bardzo miła.
Problemem jest jednak to że jak się dowiedziałaś chce się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Może to jakieś wcześniej schowane ciągoty homoseksualne, albo też rutyna w związku spowodowały że zainteresował się tego typu sprawami.
Radzę porozmawiać z partnerem na ten temat, może razem wspólnie ustalicie czego chcecie, Ty poświęcisz się i zrobisz mu strap on, a pozniej będziecie się kochać normalnie

simona
14-08-07, 09:21
Dzięki jesteśmy już po rozmowie, niestety nic to nie wniosło. Twierdzi, że to nic złego i wysyłał je kobiecie! Znam go na tyle że wiem ,że gdyby był pozytywny odzew robił by to na dużą skale. odpowiedz była 'BEZ KOMĘTARZA". Faktycznie dużo w naszym związku się działo, spełniałam wiele jego marzeń ale nie potrafiłam np zgodzić się na trujkąt k+m+m . Mam się przełamać i sprawić mu przyjemność ok ale wiem że w takim układzie z sexu nici natomiast odraza w stosunku do niego będzie rosła. to wszstko jest dziwne anal noszenie kobiecej bielizny itd
"Ty poświęcisz się i zrobisz mu strap on, a pozniej będziecie się kochać normalnie" niestety po tym nie ma sexu twierdzi że musi odpocząć.

malinkaa7
14-08-07, 12:04
Nosi kobiecą bieliznę ??oj to już chyba trochę przesada...lepiej poważnie z nim porozmawiaj jesczze raz skoro tamta rozmowa nic nie wskórała.

jet-set
16-08-07, 14:46
Nosi kobiecą bieliznę ??oj to już chyba trochę przesada....

To co dla jednego jest przesadą, dla innego może być normą.
malinkaa7 nie zapominaj że to dział perwersja i nic dziwnego że to tutaj się znalazło.

bstok19pas
16-08-07, 15:16
oj różności :)

palce jak najwięcej palców
ogórek, banan, butelka

potem zacząłem bawić się w dziwne rzeczy

kij od szczotki, kiełbaski, bułeczka, kawałek wędliny,
pomidor, jabłko

a mój rekord to puszcza po dezodorancie średnica około 8cm

Lubie zabawy moją dupcią

Rozwydrzony
16-08-07, 20:30
Cóż nie mam tak dużego doświadczenia jak pozostali forumowicze ale podziele się wiedzą którą zdobyłem oglądając pewny odcinek South Parku. Otóż Eryk Cartman żeby pocieszyć kolegę w więzieniu przemycił całe wesołe miasteczko w swoim odycie. W innym kosmici zamontowali mu ogronym talerz satelitarny. Mam nadzieję że podsunęłem kilka świerzych pomysłów. Życze miłej zabawy z kakaowym oczkiem :)

MetroBoy
17-08-07, 03:51
no dobra hehe... moja kolej...

-dezodorant
-swieczka
-penis
-ogorek
-patison (?) <== chyba dobra nazwa tego wazywa
-shaker do drinkow ( niestety nie udalo sie:/ tylko jakies polowa)
-probuje cala dlon ale nie umiem tego sam zrobic...

W sumie pewnie jeszcze cos,ale tyle tego bylo ze juz nia pamietam
.
Czekam az moja kobieta zaproponuje mi cos takiego:)...

warner
19-08-07, 19:30
Kiedyś próbowałem flamaster przy okazji masturbacji, umiarkowana przyjemność

MetroBoy
19-08-07, 23:48
apetyt rosnie w miare jedzenia:)... hehe...

bstok19pas
21-08-07, 14:24
wczoraj wsadziłem sobie podczas kąpieli butelkę od szamponu.
było super

dahrehor
21-08-07, 14:29
Tylko nie pomyl z butelką od szampanu. Może być niefajnie.

livevil
27-08-07, 12:04

Chyba jednak zła i nas picujesz. Widziałeś kiedyś jak wygląda patison? Jeśli go sobie wsadziłeś to był baaaardzo mały

sister_lu
27-08-07, 12:15
Chyba jednak zła i nas picujesz. Widziałeś kiedyś jak wygląda patison? Jeśli go sobie wsadziłeś to być baaaardzo mały
Kiedyś miałam na działce klęskę urodzaju patisonów :) Nikt tego nie chciał jeść, z wyglądu przypominało dynię i to niemałą. Trudno jest mi wyobrazić sobie, jak MetroBoy czyni z patisona użytek ;)

MisiuKuba
28-08-07, 09:22
Dla niezorientowanych :
http://fotonamigi.blox.pl/resource/patison.jpg

padme
29-08-07, 13:13
Ja ostatnio wsadziłam sobie lokówkę. Ale nie była nagrzana czy coś tam :PP

Złośliwiec
29-08-07, 15:16

to co wsadzales to sie raczej cukinia nazywa:P
patisona to nie jedna kobieta w cipke sobie ine wsadzi..., no moze zaraz po porodzie... ale wtedy sie raczej o tym nie mysli :twisted:

ja zem probowal z roznymi rzeczami, ogorki, umyte kamienie, stare sztoteczki do zebow [po poranku kojota:D ], ale najlepszy odjazd jest po pascie do zebow.
naklada sie odrobine na wacik [taki w platkach] i sie wsadza, najlepiej na sucho, bo nie wchodzi gleboko. ja dochodze momentalnie. a potem jak to wyciagne to jak zimnem powiewa... drugi odlot...
mowie wam niesamowitosc, szczerze doradzam to.

magikpfk
29-08-07, 16:04
heh ja tam sobie nic nie wsadzam i jakoś mnie to nie ciągnie.

zi3c
29-08-07, 23:40
magikpfk też nie mam żadnych pociągów do tego typu rzeczy i jest mi dobrze. Każdy lubi to co lubi i tyle

SexTruskawka
22-02-09, 19:52
U mnie był penis i wibrator a partnerowi wkładałam wibrator :) Ciekawy by był pas z penisem... ale go nie mam. Ciekawe co by powiedział na to mój partner.

veetuy
03-03-09, 20:16
Nic nie wsadzałem i mnie to nie podnieca :]

Vakos
08-03-09, 01:54
Dzisiaj to zobaczyłem w podobnym temacie.

Zużyty tampon mojej siostry.

Bear16
08-03-09, 04:48
a ja ogólnie cały świat mam w dupie:yawn:... no może narazie xD... osobiście nie lubie mieć nic wsadzane... ale tyłek mojej dziewczyny bardzo mnie podnieca:D:D:D

owl31
01-04-09, 00:28
Ja sobie niedawno zamówiłem coś takiego http://www.pinkshop.com.pl/akcesoria/wibratory/anatomiczne/wibrator-red-dragon-3.html

Dzisiaj dostałem paczkę i zdążyłem już go poczuć w sobie.......Poczułem go w sobie całego.......Miłe uczucie.....Dla lubiących takie zabawy polecam:). Trzeba użyć tylko bardzo dobry środek poślizgowy, np: http://www.pinkshop.com.pl/promocje/w-maju-jak-w-raju/aquaglide-zel-200ml-4.html

Bujda
01-04-09, 02:45
Jak byłam mniejsza i miałam gorączkę to wkładałam sobie czopki Teraz jestem już dużą dziewczynką i nie używam już czopków :cool:

Frodo Baggins
01-04-09, 03:02
było przed resetem i czas powtórzyć: opinie niektórych osób o mnie :P

Sexy_man
01-04-09, 03:27
chętnie podzielicie się tutaj swoimi osiągnięciami w dziedzinie wsadzania czegoś w odbyt.....

Zatem oto moje "osiągnięcia" w tej dziedzinie:

- Palce, od małego po kciuka
- Ogórek, ogórek z nałożoną na niego prezerwatywą
- Młotek z nałożoną na niego prezerwatywą
- Koreczek analny nawilżony żelem
... hmm, to chyba tyle ;)

mar1usz
02-04-09, 16:17
A wiec zaczynałem od paluszków mojej dziewczyny i kulek gejszy, później było wibrujące jajeczko a następnie większy buttplug (zdjonko (http://******/images/h6juin0ih27tiw1lorx.jpg)) , przez mój tyłeczek przewijaly sie tez banany duze ogorki i cukinia ;) oraz winogronaa ostatnio uzywam tez wiekszej wersji butt pluga takiej jak na fotce (http://******/images/06ht68956w5j7ss314t.jpg) , ogolnie to jestem wielkim fanem fistingu w obie strony i licze ze kiedys znajde partnerke o podobnych zainteresowaniach (czytaj "Tak samo zboczona jak ja")

blackangel
11-04-09, 01:55
nic sobie nigdy nie wsadzałam w dupke i nie zamierzam

Tajger
11-04-09, 02:24
w pupe ... tak bezposrednio w .. to chyba nic

a tak powierzchownie to srajtasme ^^

bi.girl
11-04-09, 03:41
nic:P

toxicgirl
11-04-09, 04:18
czasem czpoki na hemoroidy.

Stedman
12-04-09, 02:27
parasol

firejohn
13-04-09, 22:46
Moj dziewczyna mi dwoma kiedys palcami wjechala ....tylko ze problem polegal na tym ze zapomniala ze ma tipsy :\

oj bylo troche krwi ale puscilem jej to w zapomnienie, chciala chyba dobrze...

turtle
13-04-09, 23:39
Sorry, ale twoja dziewczyna ma chyba problem z myśleniem, jak robi takie rzeczy...

lmnt
14-04-09, 00:51
- kulki analne
- wibratorki (rozne rozniaste)
- palce i fiutka mojego mezczyzny
- cudne dildo na pompke - rozdyma sie w dupce do nieziemskich rozmiarow :D
- a jak byłam mała dziewczynka to takie cześci od paska, szlufka to sie chyba nazywa :)
- patyczki do uszu
- gruszkę do lewatywy :)

firejohn
14-04-09, 15:37
Sorry, ale twoja dziewczyna ma chyba problem z myśleniem, jak robi takie rzeczy...
Generalnie w takich chwilach sie nie mysli.

- a jak byłam mała dziewczynka to takie cześci od paska, szlufka to sie chyba nazywa :)

gratuluje pomyslowosci :cool:

Kropla Seksu
14-04-09, 17:30
ja jedynie palce moje lub partnera, swieczke... :P i na razie tyle :)
ale planuje penisa partnera oraz kulki analne :)

turtle
14-04-09, 20:58
Może jeszcze zapal tę świeczke i wtedy spróbuj włożyć...

Kropla Seksu
14-04-09, 21:02
ta chcialbys zebym zapalila :P jak nie mam nic innego pod reka to uzywam tego, niektore dziewczyny uzywaja ogorkow itd a ja tego

paffcio
14-04-09, 21:11
parasol

otwarty?:lol:

montecristo26
15-04-09, 20:23
jest masa korków analnych,sam mam 2 żelowe małe-jeden wibrujący- super sprawa,ale tylko z żelem .polecam

Stedman
16-04-09, 01:22
otwarty?:lol:
Zamknięty. Otwarłem go dopiero w środku.

Adonnis
16-04-09, 06:13
Ja jestem zwolennikiem natury. Jak sądzicie, czy można by jej wsadzić banana? Albo cienkiego ogórka? Jaki jeszcze owoc nadawałby się? A potem oczywiście ja!

Mat.
16-04-09, 22:13
Zacznij od kabaczka ;)
Ja twierdzę , że nadawałby się melon ewentualnie mango .
Jeśli to już Ci nie wystarczy , proponuje arbuza .

Kropla Seksu
16-04-09, 22:15
mysle ze banan albo ogorek sa spoko :) arbuz hmmm ciekawy pomysl ciekawy :P ale najlepiej gumke nalozyc na te owoce i duzo nawilzenia dodac :]

mar1usz
17-04-09, 19:37
mysle ze banan albo ogorek sa spoko :) arbuz hmmm ciekawy pomysl ciekawy :P ale najlepiej gumke nalozyc na te owoce i duzo nawilzenia dodac :]
Kropelko po co gumkę ... banany dają bardzo przyjemne odczucia zwłaszcza obrane a potem smakują jeszcze lepiej ;) a co do ogórków to tylko takie dlugie (zawsze potem można z nich zrobić mizerie) .

Kropla Seksu
18-04-09, 00:22
ja tam wole w gumce jakos tak :) bo nieobrane to chyba nie za bardzo przyjemne ;P choc jak kto lubi :)

Stedman
20-04-09, 11:30
...a co do ogórków to tylko takie dlugie (zawsze potem można z nich zrobić mizerie) .
Nie lepiej od razu napchać sobie w rowek mizerii?

Czarek
06-05-09, 01:30
obrany banan, świeczka, wibrator, j.w. duży ogórek, szyjka od butelki, 4 palce i języczek mojej Pani, kulki

anikarp
06-05-09, 21:23
Ja jednak w odróżnieniu od reszty obstaję przy samych paluszkach:P:)

itakpowiem
11-05-09, 04:06
staram się wszelkie normy spoleczne ;)

Wesoly Jas
18-05-09, 05:28
obrany banan, świeczka, wibrator, j.w. duży ogórek, szyjka od butelki, 4 palce i języczek mojej Pani, kulki

Swieczka :clap: to teraz sprobuj wlozycz caly swieczniK :D
Heh panna ci dupsko lize bleech...

M&B
23-05-09, 19:31
W moim tyłku gościł penis , wibrator, paluszki mojej żonki, języczek i ogórek.

Raffiikk
23-07-09, 01:23
Ja zacząłem od małego ogórka a jestem na etapie pluga 6cm, po drodze parę rzeczy się przewinęło.

massimo
23-07-09, 03:20
Witam, u mnie zaczynało się od paluszków moich i mojej pani poprzez ogórka i jakieś inne przedmioty nadające się kształtem oraz mały plug.
Mam wielką ochotę kupić pluga lub penisa pompowanego i się nim pobawić, ma może ktoś i może coś powiedzieć ??

Hagath
23-07-09, 03:24
mały plug.

Przeczytałam "pług" O.O Żałujcie, że nie widzieliście mojej miny, zanim dotarło do mnie, co tak naprawdę jest tu napisane.
Przepraszam, baba ze wsi jestem.

massimo
23-07-09, 03:42
No to mnie teraz nieźle rozbawiłaś, chyba mam zbyt dobrą wyobraźnie.
To był tylko mały niewinny plug nie jestem master of ... więc do pługa mi jeszcze duuużo zostało

Raffiikk
23-07-09, 04:06
massimo ja mam taki:
http://www.allegro.pl/item685239337_korek_analny_jelly_rozmiar_l_zel.htm l
i jest w zupełności wystarczający

massimo
23-07-09, 04:34
Całkiem fajny jest pewnie przyjemny w dotyku, ale ja bym chciał spróbować pluga pompowanego który jest niewielki właściwie na moje możliwości i który można napompować i sporo powiększyć.

Holy inquisitor
10-09-09, 16:13
Palce moje i mojej żony
Wibrator
Strap-on przypięty do mojej kobiety
I ostatni nabytek nexus - fajna sprawa

Hermanus
11-09-09, 11:40
czopki

krissirk
11-09-09, 21:12
Ja miałem:
paluszek żony, mały wibrator analny; kulki analne

Żona miał:
mój paluszek, języczek, członka, wibrator analny, kulki analne

Największy odlot mieliśmy z układem członek w tyłeczku a wibrator w cipce.

sharoon
12-09-09, 13:35
ja palce ;]

89ciekawy69
15-09-09, 10:08
ja miałem tylko języczek mojej dziewczyny i paluszki jej ... jak pieści mnie oralnie to bardzo lubi mi je właśnie tam wkładać , a ja się zgadzam

snapee
15-09-09, 15:56
palce, butelke od dezodorantu, hmm i chyba nic po za tym :)

bstok19pas
21-09-09, 21:23
oj ja miałem takw pupie tak paluszki do 4, pomidorka, pomarancze, małe jabłko, dezadorant.

Wassabi4
21-09-09, 21:49
A ja lubię zabawy analne z moja partnerka-obustronne
Nie jestem gejem a lubię mieć w dupci paluszki, jezyczek a nawet dildo,
ona tez lubi miec wypchana pupcie plugiem czy wibratorkiem.
Mamy takiego długiego dwustronnego którego kilka razy używaliśmy i zawsze było super!!!

Nilieth
21-09-09, 21:52
oj ja miałem takw pupie tak paluszki do 4, pomidorka, pomarancze, małe jabłko, dezadorant.
Wszytko gitara, ale tego pomidorka to nie kumam. Jak można sobie zaaplikować w odbytnicę coś, co ma konsystencję masła i się gniecie przy lekkim ściśnięciu? 8)

pop
21-09-09, 21:56
A już myślałem Nilieth, gdy zobaczyłem, że ostatni post w temacie jest Twojego autorstwa, że dowiem się, co sobie wsadzasz...

lubie_kobietki
21-09-09, 23:08
A już myślałem Nilieth, gdy zobaczyłem, że ostatni post w temacie jest Twojego autorstwa, że dowiem się, co sobie wsadzasz...
Też jestem rozczarowany. ;)

...Jak można sobie zaaplikować w odbytnicę coś, co ma konsystencję masła i się gniecie przy lekkim ściśnięciu? 8)

Będziemy teraz wiedzieli po co Kilerowi "Dwa twarde pomidorki" :headbang:

bstok19pas
23-09-09, 12:10
napier wkładam sobie coś wiekszego kilka palców, butelke a potem jak mam luźniejszą dupcie wsadzam pomidorka. z reguły nie niszczą się.
zdazyło się tylko kilka razy

Nilieth
23-09-09, 15:56
bstok, kreatywny jesteś facet. :D
Och panowie...Jak możecie w ogóle...Egzaltacja i palpitacja trzęsą mą kobiecą duszą. Azaliż nie przystoi to zacnym kawalerom podejrzewać niewinną niewiastę o takie praktyki, gdzieżby tam jej szlache....yyy....znudziło mi się. :P

eot

pop
24-09-09, 01:03
JWP,

Znamy my Ci niewinność Twoją i lękiem przejmuje nas myśl już sama o zabawach przyjemnych a pożytecznych Twoich, jakoby bez li wsadzania odbywac sie miały. Jest to przecie mysl , co trudno ją zmiarkowac nawet, stąd Bóg mi świadkiem, że apele pocznę do Cię wystosowywać dopóki wyznaniem nie ukoisz ciekawosci duszy mojij, spokój jej błogi podarowując...

Basiatv
03-10-09, 18:46
Ostatnio King Dong o średnicy około 7 cm. Wcześniej palce, ogórki, mniejsze dilda, butelki.

Bambiii
03-10-09, 19:24
Ja wkładałam tylko czopki. Ale to było z 10 lat temu.

ram
03-10-09, 19:24
Ja ostatnio 2 tubki po cygarze :), odrazu lepiej :), jakie są dobre domowe nawilżacze, ale nie krem ?

alexw
14-10-09, 15:15
Palce, szyjka butelki po szampanie (hardcore), wreszcie anal plug. Rzeczy typu spory ogórek, czy sztuczny penis sprawiłyby chyba sporo bólu - nie próbowałem, ale może kiedyś... ;)

wyuzdana90
16-10-09, 15:18
sama sobie nie wsadzam ale mój były ... wsadzał mi baaaardzo różne rzeczy, począwszy od swojego penisa, palce, język skończywszy na wibratorze, ogórku, szyjki butelki od szampana i takich różnych głupich rzeczy... :rolleyes:

red_painterka
16-10-09, 16:14
W okresie dzieciństwa był to sporadycznie czopek (ale nie samodzielnie)
A niedawno - patyczek do badań sanepidowskich. I na tym zakończyłam na zawsze przygodę z wsadzaniem sobie "tam" czegokolwiek.

Frodo Baggins
16-10-09, 16:19
(...)skończywszy na wibratorze, ogórku, szyjki butelki od szampana i takich różnych głupich rzeczy... :rolleyes:
głupie, niegłupie, byle wrażenia były odlotowe ;)

wyuzdana90
16-10-09, 21:58
głupie, niegłupie, byle wrażenia były odlotowe ;)

:redface: wszystko było by spoko, gdyby nie to że butelka była z szampanem... ahhh te bąbelki

Natasz
17-10-09, 00:47
ja tez nie mialem jeszcze nic ani nie zamiezam miec nic prucz czopkow:D

sisha
22-10-09, 20:37
Warzywa: ogórka, bakłażana, najlepiej zeby byly cieple, wyjete zcieplej wody.

massimo
25-10-09, 11:02
Bakłażan ?? do tego to nie doszedłem jeszcze i obawiam się że raczej chyba nigdy nie dojdę. A szkoda szkoda bo mogło by byc ciekawe. zastanawiam się nad czymś pompowanym

Maciej31
06-11-09, 16:19
Warzywka sa ok byla odpowiedz o butelce szampana hmmm cudne uczucie , banan pozostawiony na krotki okres czasu hmmm malinka

psychozoik
08-11-09, 03:57
ostatnio, bo niecały rok temu, patyczek do sanepidu. Zachciało się pracować w knajpie... Smieszne trochę, że wszystkie te ładne eleganckie kelnerki które się widzi w knajpach też sobie to kilka razy w tyłek musiały wsadzić :D

Szymszel
08-11-09, 16:11
Teraz już nic, ale w okresie dojrzewania wsadzałem sobie następujący equipment: palce (stym. prostaty), tłuczek od kuchennego moździerza, gromnicę (tą od chrztu), drewnianą rękojeść od chińskiej ręcznej wiertarki, piłeczki pingpongowe (jedną "zgubiłem" na jakiś czas, ale się w końcu pojawiła:) ), fajnie karbowaną rękojeść od uniwersalnego wkrętaka (w połączeniu z elektrycznym śrubokrętem, doprowadzała mnie do szału). Teraz to już przeszłość i trochę żal, bo żonka moja kochana nie chce pieścić mojej dupki. No cóż, poślubiłem prawdopodobnie normalną kobietę:)

wylepiony
08-11-09, 16:40
Symszel no rozwaliłeś mnie na łopatki :lol::clap:
Ja tam w dupie mam wszystkich co mi źle życzą - dla nich miejsca braknie, więc z niczym innym nawet nie próbuję.

Nilieth
08-11-09, 17:41
Ja tam w dupie mam wszystkich co mi źle życzą - dla nich miejsca braknie, więc z niczym innym nawet nie próbuję.
wylepiony, tu piszemy o przedmiotach, które kształtem mniej lub bardziej pasują do anusa i tam też zostają umieszczone. Natomiast od metaforycznego mienia czegoś/kogoś w dupie jest ten temat: http://beztabu.com/showthread.php?t=17306 :P

CzarnaRosa
08-11-09, 18:23
nic oprócz jakichś czopków w dzieciństwie i palców mojego partnera :P

paulcia21
09-11-09, 09:36
paluszki, flamastry, świeczka, szyjka od butelki po winie ... to chyba tyle :)

-J-
09-11-09, 10:48
Ja tam jeszcze nic nie miałem i niech tak już zostanie .

yanosh
10-04-10, 08:53
chciałbym temat ten poświęci temu co wsadzacie sobie w pupe.... pytanie jest tak do pań jak i do panów.... mam nadzieje e chętnie podzielicie się tutaj swoimi osiągnięciami w dziedzinie wsadzania czegoś w odbyt.....
Wibrator,wcześniej duży ogórek w prezerwatywie. Nawet było miło.

Ashton
10-04-10, 23:43
Tutaj (http://pornodemotywatory.pl/main/all/1267606017860.jpg) i jeszcze tutaj (http://pornodemotywatory.pl/main/all/1270166820259.jpg) są dwa zdjęcia. Pierwsze jeszcze ujdzie, ale drugie jest szokujące...:knockout:

n4t
10-04-10, 23:51
- palce
- tubka - taka jak pakuje się w nich rozpuszczalne tabletki
- duża rączka od śrubokręta ;P

aaaa.. jeszcze kredki :D śmieszne uczucie jak się stopniowo dokłada kolejne

a wszystko pięknie ślizga sie na kremie nivea ;)

ps: może kiedyś doczekam urodzin na które dostanę dildosa, eh ;)

totalnyAMATOR
12-04-10, 08:46
...a widzieliście 1człowiek1słoik...ja nie mogłem na to patrzeć po prostu ...

Bujda
12-04-10, 09:23
tA ten filmik to czasy dinozaurów pamięta..ale jak to się mówi są ludzie i są parapety.

Raine
12-04-10, 14:22
... wszystkich nielubianych przeze mnie ludzi tam sobie wsadzam.
:goth:

karaluch0
19-04-10, 10:58
Zreguly paluszki kobiety i jakis wibratorek :)

Wesoly Jas
19-04-10, 21:58
Osobiscie nic w dupie nie mialem - ale pannie raz wlozylem trzonek od łopaty (saperki wojskowej)

kokodil00
19-04-10, 22:14
Termometr.

Pieszczoszekxx
20-04-10, 21:31
Jak mnie najdzie ochota to wibrator żelowy, a poślizg albo feminum albo durex .

koneser666
25-08-10, 08:53
Ja sobie zaeksperymentowałem i wsadziłem sobie pisak :-D Grubość jakieś 1 cm z zaokrąglona końcówką (ostre krawędzie mnie odstręczają), było to całkiem przyjemne, a orgazm faktycznie silniejszy, intensywniejszy i taki jakby to powiedzieć - odczuwany bardziej na całym ciele, a nie jak przy zwykłym waleniu - tylko w rejonie genitaliów. Poprzednio próbowałem też palca wsadzać, ale to mniej wygodne..

Kamil B.
26-08-10, 13:41
Rimmi, ten filmik robił już furorę na forum.

PabloXM
26-08-10, 14:36
Ad. temat: kiedyś, kiedy byłem mały dostawałem czopki.

koneser666
26-08-10, 17:13
Ale potłuczony (gośc, nie słoik :twisted: ) Może to jakiś ekstremalny maso?

decu
27-08-10, 17:38
ja sobie wsadzam dlugopis na około 10-11cm. Był też nóż (ale doczytajcie do konca xD) chodzi mi o rączkę noża, jest z metalu więc fajnie wchodzi gładko i tez około 10cm :D

jwxxx
12-09-10, 13:58
Ja próbowałem: palce, świeczki, baterie, ogórka, dezodorant w kulce, wibrator, kulek gejszy, tamponu,

Greeneyed
12-09-10, 21:10
a ja poważnie rozważam zakup wibratora, co by się i tam trochę dopieścić, ale nie wiem jakiego, zastanawiam się nad żelowym

- palce
- tubka - taka jak pakuje się w nich rozpuszczalne tabletki
- duża rączka od śrubokręta ;P

aaaa.. jeszcze kredki :D śmieszne uczucie jak się stopniowo dokłada kolejne

a wszystko pięknie ślizga sie na kremie nivea ;)

ps: może kiedyś doczekam urodzin na które dostanę dildosa, eh ;)
tak krem nivea jest dobry, na wszystko... naprawdę!

Adonnis
13-09-10, 02:30
rozumiem, czasem też mam chęć na naruraliki... ;)

Kochanie a nie możesz pici wyklepać ogórkiem?
chętnie bym ci ją przejechał - pozwolisz? :rockon:

PS. Ty chlapiesz ****ę a ja kutasa aż sąsiedzi na czwartym się dziwią hehehe..., nie masz ochoty na małe spiątko!> :D

grrr
13-09-10, 18:57
a ja polecem i prosze sie tutaj nie smiac kielbase zwyczajna albo podwawelska+gumka kielbasy te nie sa drogie ale sa dluuuugie i daja fajne doznania

koneser666
13-09-10, 18:58
No, wymiatasz, 23 cm niezły wynik, ciężko będzie go poprawić :-D

koneser666
20-09-10, 20:24
Przez ciekawość - czy przy takiej głębokości penetracji da się uniknąć dotarcia do brzydko pachnącej "niespodzianki"? A jeśli robisz lewatywe - to czy czyści ona wszystko aż tak głęboko?

koneser666
23-09-10, 18:35
racja, choć mnie troche martwi że czasem nawet 10 cm pisak potrafi wyjśc nieco upaprany.. A co dopiero większe gabaryty.. na razie nic dłuższego nie próbowałem, ale wiem że żona ma jeszcze z czasów panieńskich dildo na parenaście cm..

koneser666
04-10-10, 09:45
No, to jest niezły pomysł, musi być niezły odlot.. :-)

Po ostatnich zabawach analnych z dildem (15 cm) dochodzę do wniosku że lewatywa to (przynajmniej u mnie) koniecznosc. zamiast orgazmu dorobiłem się tylko parcia na stolec... Być może za ostro się zabawiałem, bo innym ubocznym skutkiem było krwawienie z odbytu (jednorazowe, przy okazji najbliższej defekacji)

zwariowany
14-10-10, 09:36
ja lubię jak moja kobieka wsadza mi paluszki i penetruje go potrafi wsadzic je wszystie grube wibratory fajna zabawa polecam

JuliaM
14-10-10, 09:45
Pałke służbową sobie wsadzam niekiedy

spirit_of_orb
14-10-10, 10:44
tak właśnie myślałem...

Skodilac3016
14-10-10, 10:48
Tylko ciekawe czy ta pałka policyjna się zmieści :yawn:

rainboksik
14-10-10, 11:51
JuliaM ty policjantka :) jako-że służbowa pałka

paul_78
14-10-10, 18:26

Ale tonfę czy lolę? A może taką długą, jak kiedyś ZOMO miało?:lol:

iceberg
14-10-10, 19:00
kiedyś czopki... teraz jakoś mi fantazje minęły (no kobieta może mnie popieścić paluszkiem od czasu do czasu)

Skodilac3016
14-10-10, 21:40
Jak się popieści to się wszystko zmieści :D

kubelek
19-10-10, 15:41
http://pornodemotywatory.pl/4489/Zabutelkowana_kobieta

grrr
20-10-10, 21:58
Z kielbaska to nie zart. naprawde fajne doznania

Mystic_pl
22-10-10, 10:20
Paluszki, świeczka, tubka po tabletkach rozpuszczalnych.
Przyjemne uczucie :)

JuliaM
22-10-10, 15:51
Pałke policyjną

Holy inquisitor
22-10-10, 16:05
Pałke policyjną

To już razem dwie pałki :rolleyes:

spirit_of_orb
22-10-10, 17:29
Dp ^^

Lilith.
23-10-10, 01:27
Hmm, nic :P Co najwyżej penisa mojego faceta :P

Schatten
24-10-10, 22:30
Lilith. - czy wspomniany instrument partnera to takie 'nic'??? ;) Chyba nie...

Lilith.
24-10-10, 23:23
Lilith. - czy wspomniany instrument partnera to takie 'nic'??? ;) Chyba nie...
'Hmm, nic :P Co najwyżej penisa mojego faceta :P'

Proszę czytać dokładnie. Słowo 'nic' odnosiło się do przedmiotów, ponieważ o to prawdopodobnie chodziło autorowi tematu.

Schatten
25-10-10, 19:21
Lilith - ale 'penis', mimo że żyje... ;) a nawet żyje czasem własnym życiem :), też jest... hm... przedmiotem :)

spoko
27-10-10, 18:09
palce swoje, kolezanki ;) , termometr, swieczka, flamastry, czopki, ogorek, marchewka (twarda wiec tylko raz), nakretke od szamponu (byla duza), maszynke elektryczna do pedicure, prezerwatywe ktora napelnilem woda (uczucie jak przy lewatywie) a tak to jeszcze: dildo, korek analny (z wibracjami i pompowany)

wiecej grzechow nie pamietam ;) tylko nadal szukam zboczonej tak jak ja ;)

zwariowany
03-11-10, 17:50
ja lubię wsadzać sobię palce wibratory butelki i grube sztuczne penisy

koneser666
03-11-10, 19:14
Butelki? A przez ciekawość - jakiej srednicy?

zwariowany
04-11-10, 05:39
max 2,5cm srednicy

Tizio
04-11-10, 06:16
Ja sobie wsadzam wszystkie problemy i mówię wam to dopiero doznania :)

koneser666
04-11-10, 08:34
max 2,5cm srednicy
e to chyba tylko szyjkę butelki wsadzasz. Myslałem że jestes totalnym hardkorem i wsadzasz sobie cała butelke;-)

kubelek
04-11-10, 11:09
Ja bez wcześniejszego rozciągania daje rade 5,7cm, max udało mi się 6cm

Prawiczek86
15-11-10, 16:34
Ja tylko palec. Boję się wsadzić coś większego.

Cepens
15-11-10, 16:49
Z mojej pupy jak dotąd to tylko rzeczy wylatywały niż coś wchodziło, no może czopki jak byłem bardzo mały(4-5lat) ale jakoś przyjemnych wspomnień nie miałem. Może dlatego że moja mama ma dość duże palce więc na razie nie zamierzam niczego pakować sobie do odbytu.

kasik*
20-01-11, 20:17
Ktoś tu napisał o kredkach. Faktycznie świetne uczucie jak się je wkłada :P Najlepiej 2. I krem Nivea do poślizgu :)

jrzyboy
23-01-11, 08:12
Ktoś tu napisał o kredkach. Faktycznie świetne uczucie jak się je wkłada :P Najlepiej 2. I krem Nivea do poślizgu :)

Ale jaka barwa ;/;/

kasik*
23-01-11, 10:31
Się myje wcześniej raczej ;)

sylwia.torun
03-02-11, 10:18
U mnie pomijając penisy, to wkładam sobie żelowego penisa i świeczkę... w galerii mojej na profilu to uwieczniłam :)

beasty1982
18-02-11, 15:16
puszka piwa, butelka piwa, pollitrowka wodki, jakies wino, dorodna cukinia, jak sie trafi to i pomocna dlon chetnie przyjme

jrzyboy
27-02-11, 16:14
Ja tylko palec jak jestem w prysnic. Uwielbiam ten uczucie.

n4t
07-03-11, 15:59
do mojej kolekcji (pamiętacie kredki? :P) dołączył:
- ogórek (nie byłem w stanie się powstrzymac od kupna myśląc o tym co z nim zrobię)
- szyjka butelki ;)

on41
29-03-11, 23:31
ogórek, wibrator nie jeden, korek analny, marchewkę, butelkę po piwie - siadam na nią, kulki gejszy, żona mi paluszkiem pieści - wsadza.

hapysmile
27-04-11, 07:11
A ja kiedyś tak niefortunnie przewróciłem się na pupcie, a na ziemi była igła co to wemnie bez pytania weszła:(