PDA

View Full Version : Ostre ruchanko [anal / scat]

Alina007
30-06-06, 16:23
Rok temu na wakacjach poznalam świetnego chłopaka... nie było to typ wrażliwego chłoptasia tylko ogiera, miał dziewczyne, ja miałam chłopaka i tolerowaliśmy to
Spędziliśmy razem dwa tygodnie poniewaz nsi rodziace przyjaźnili sie. Pływaliśmy nad jeziorem, opalaliśmy się, paliliśmy ognisko jednym słowem dogadywaliśmy się, ale nie było mowy o jakimkolwiek zblizeniu miedzy nami. Pewnego dnia poszliśmy na spacer, zaczeło padać zmokliśmy poniewaz do domu dzieliło nas okolo 2 km i zanim zdołaliśmy sie dostac do domków nie została z nas sucha nitka. Poszliśmy do niego. Rozebraliśmy sie i weszliśmy w ciepłe i miękkie ręczniki i popijaliśmy gorące kakao. nagle on spojrzal na mnie. Nie mogłam sie oprzec. wskoczylam w jego ramiona i zaczelismy to robić... było wspaniale! postawiliśmy na anal poniewaz nie mielismy gumek a miałam dni płodne, wiedzialam ze to bardzo niebezpieczne ale ciaza byłaby jeszcze gorsza. Pieścił moje ciało namietnie, najpierw mnie lizał a potem ja jego... wydawałoby się ze myślimy o tym samym i pragniemy tego samego... najbardziej w mej pamieci utkwilo jedno zdazenie..kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial... na jego fiucie pojawiły się brazowe falujące bruzdy gówna ale go to podniecało... jego wielkie ciemne oczy błyszczały było rozkosznie! nigdy nie zapomne tamtego wieczoru. Umowiliśmy sie ze nikomu nie poweimy co miedzy nami zaszło. Nadal chodze z moim chłopakiem i jestem szczęśliwa. Ona pewnie tez jest cały czas z tą samą dziewczyną. Bardzo się ciesze poniewaz tego lata w sierpniu tez sie zobaczymy... moze powtorzymy naszą przygodę? Kto to wie ... ;]

Spongebob
30-06-06, 16:28
troszke naciągana ta historyjka, ale może być ;]

BlackPussy
30-06-06, 18:34
...kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial... na jego fiucie pojawiły się brazowe falujące bruzdy gówna ale go to podniecało... jego wielkie ciemne oczy błyszczały było rozkosznie!

bleeeeeeee :sick: :sick: :sick:

Alina007
01-07-06, 00:05
moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie to chyba nie brzydzicie sie jego kupą? Nie mowie w tym wypadku o sobie bo to co zaszło pomiedzy mną a Grześkiem było tylko przygodą i nie podchodze do tego poważnie jakos. Ale pomyślcie o tym. bo przeciez fajnie jest poczuc ciepełko ;] jezeli ktoś z was się na to zdecyduje to proszę o skontaktowanie sie zemna ;] chętnie wysłucham jakie wrazenia ;] pozdrawiam

TRS Broskow
01-07-06, 00:53
moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie to chyba nie brzydzicie sie jego kupą?
To chyba zależy od sposobu „zaserwowania” i od sytuacji.
Myślę że nie masz co liczyć na znalezienie entuzjastów tego typu zabaw na tym forum, „wszyscy” cię równo „zjadą”
Ale pomyślcie o tym. bo przeciez fajnie jest poczuc ciepełko ;]
Ciepło ciepelkiem, ale co z zapachem?

I coś na temat:
http://beztabu.com/showthread.php?t=3283&highlight=zabawa+klocki

Czarodziejka
01-07-06, 10:19
Mamo moja, to kolejne opowiadanie z cyklu : po co to przeczytałam?
ogólnie ta tematyka mi się nie podoba.

piegusek
01-07-06, 11:49
alina tys juz pewnie wszystkiego w sexie sprobowala i dlatego teraz masz jazdy ponzej pasa,no wes kobiecino bez przesadyzmu a woskowine zjego uszu tez jesz,zlizujeszbrud z jego ciala,delektujesz sie spikami i kozami z nosa nobo uzyty po nim papier toaletowy napewno zlizujesz

Alina007
01-07-06, 13:17
jezu ludzie! nie przesadzajcie tak! a moj chłopak nic nie wie o tym zdazeniu. Pisze o tym tylko dlatego, poniewaz pisze to w miare anonimowo. a co do woskowyny z uszu to czemu nie? :yawn: taki nowy ferysz

BlackPussy
01-07-06, 13:19
wow...zdumiewający ten twoj fetysz^^

Spongebob
01-07-06, 17:44
...a co do woskowyny z uszu to czemu nie? :yawn: taki nowy ferysz
Fajny fetysz :sick: a co powiesz na romantycznym dłubaniu w nosie?

BlackPussy
01-07-06, 17:47
to jeszcze przejdzie...gorzej jak ktos wyjada brud spod paznokci albo wylizuje brud miedzy palcami od nog;)

Rojza Genendel
01-07-06, 20:47
Moim zdaniem opowiadanie nie jest złe, z tym że słownictwo mogłoby być bardziej subtelne.

sinuhe
02-07-06, 00:04
ten scat to taki light,moze to obrzydliwe,nie wiem nie probowalem, najwazniejsze to to co ludziom sprawia przyjemnosc. Alina moze jakis prywatny kontakt? Moze pokazesz mi miłość nieznaną?:d

Spongebob
02-07-06, 08:45
to jeszcze przejdzie...gorzej jak ktos wyjada brud spod paznokci albo wylizuje brud miedzy palcami od nog;)
Może to Alinie też się spodoba :D

Alina007
02-07-06, 12:20
Spongebob! Lepiej umyj swoje śmierdzące jajka :D:D Ludzie nie pisałam tutaj tego zebyście teraz po mnie jechali ;| coś tu nie gra. Myslałam ze na tym forum są poważni ludzie...

LellyDivera
02-07-06, 13:05
moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie to chyba nie brzydzicie sie jego kupą?

Ja się brzydzę nawet swoją.
Ale rozumiem, że ktoś może to lubić.

I rada: Najpierw wrzuć do Worda, jak nie chce ci się sprawdzać samemu. ;)

Spongebob
02-07-06, 16:31
Spongebob! Lepiej umyj swoje śmierdzące jajka :D:D Ludzie nie pisałam tutaj tego zebyście teraz po mnie jechali ;| coś tu nie gra. Myslałam ze na tym forum są poważni ludzie...
Nie podoba ci się jak ktoś po tobie jezdzi a sama to robisz. Co prawda to pawda, trzeba się zawsze przygotować na słowa krytyki, a po za tym to już nie śmierdzą :P

Hemp
05-07-06, 11:18
ubaw po pachy.....mówie o repostach...

SpicePlatinum
06-07-06, 16:38
... najbardziej w mej pamieci utkwilo jedno zdazenie..kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial...

hahaha.... no nie mogłem w tym momencie ;d;d

Alina007
07-07-06, 01:35
co w tym zabawnego chłopcy? :D ale ciesze sie ze chociaz wy doceniacie to opowiadanie

achajka
11-07-06, 00:58
Eeee ja poprostu zdebiałam po przeczytaniu tego opowiadania :| i chyba nie jestem zdolna w tej chwili do żadnej konstruktywnej krytyki, więc chyba jedynie powiem, że mi się to wogóle nie podobało. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego 'srania na pałę'.

Boozo
16-10-06, 11:32
... najbardziej w mej pamieci utkwilo jedno zdazenie..kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe..
strasznie mi sie podoba ten fragment, w tym momencie "zrobiłem karpia"

...moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie to chyba nie brzydzicie sie jego kupą?
zgadzam sie.

oglnie to tekst jest za krótki, zebym sie pogniecil. To raczej krótka opowiastka.

marihuanaaaaa
19-11-06, 15:59
beznadzieja ble:):):):

marianos
19-11-06, 19:37
bleee......:/
ale wiesz...podziwiam Cie...ze potrafisz sie tak.."zesrac na pałe" na zawołanie;)

boozo wszystko ok...ale nawet jakbym bardzo sie kochał z dziewczyną/żoną
to jakos nie byłbym zadowolony gdyby mi sie "zesrała na pałe"

hahah...nie moge juz..

kelner
19-11-06, 23:08
Głupie pytanie... Kto Ci powiedział, że "od tyłu" nie zajdziesz? Chyba, że ja mam problem z anatomią...

julianna
05-01-07, 20:14
a ja sie brzydze kupa nie tylko męża, ale i dzieci i swoja tez
kupa to kupa, jest fuj...

Boozo
07-01-07, 20:47
kupa jest fuj i o to włąśnie chodzi! To tak sam paradoks jak z "przyjemnym bólem" ale niektórzy nigdy tego nie zrozumieją.
Po pwtórnym przeczytniu, już bardziej mi sie podba. Kręcą mnie takie teksty.

ejno
07-01-07, 21:07
Jestem nowa i juz na początku musiałam na gówniany temat trafić hehehehe :) Witam :):lol: :lol: :lol:

lawlessness
09-04-07, 00:10
Zastanawiałam sie co by tu napisać żeby było krytycznie acz subtelnie i wymyśliłam takie coś: "o fuj":\

geograf
11-04-07, 17:20
Zaskakujący zwrot akcji :surprised: No i ogólnie bardzo zabawny wątek :)

anduk
11-04-07, 17:32
już dawno się tak nie ubawiłem :) ludzie mają wyobraźnie :) 6 zmysł mi podpowiada ,że to jakiś gówniarz napisał ;)

Kamilz
02-05-07, 15:19
Tragedia ;/

Mięśniak
08-05-07, 16:20
Zesrać się na kogoś :/ ludzie są nie normalni. Szkoda że jeszcze nie zjadła tego , i nie popiła sikami :/

Night Stalker
13-05-07, 13:25
Tutaj może lepsza będzie destruktywna krytyka ;/

SuperKrzys
17-06-07, 03:19
Nawet mam taki film nazywa się "Ingrid" Bo w Niemczech seks z kupą
jest bardzo popularny pod nazwą "kaviar". Hmm.. a wylizał Ci odbyt
czy nie? Ja bym wylizał :D !!! Mniam, mniam. Pozdro Alina! :clap:

anduk
17-06-07, 12:36
Proszę moderatorów o przeniesienie wątku do działu Sex-humor :) już dawno się tak nie uśmiałem :)

agcia
17-06-07, 14:41
nie no, żygne;/

Poli
22-06-07, 20:01
Ale sie usmialam z komentarzy :yawn: . Myslalm,ze jestem w dziale "opowiadania erotyczne" a nie w dziale "opowiadania ubikacyjne" :headbang:

bueh
22-06-07, 20:34
Padłem oO

aniolek21o
23-06-07, 00:14
ja bardzo kocham swojego faceta ale jakoś sobie nie wyobrażam żeby na mnie nasrał, nasikał albo ja na niego blleeee; /

Matek98
23-06-07, 06:35
Jeżeli tak bardzo wam się nie podoba to 'opowiadanko' (mi też się nie podoba...) TO LUDZIE BŁAGAM WAS ! STOP SPAMMING ! Nie dobrze mi się robi jak widzę że ciągle to jest na 'szczycie'. A Moda proszę o TC...

aaron
14-07-07, 03:05
Jedna sprawa jest taka, ze jezeli widzicie w nazwie tematu slowo scat, to po co wchodzicie i czytacie skoro Wam to nie pasuje?

Druga to taka, ze dziwny ten swiat gdzie akceptuje sie parade gejow, transwestytow i innych odmiennych ludzi pokazujacych publicznie penisy i nagie panienki machajace biustem do przechodzacej mlodziezy, a nawet dzieci, lecz nie mozna zwyczajnie zaakceptowac, ze ktos w zaciszu swojego domu czy tam innego miejsca robi kupe na "pyte" kolegi...

ludzie... ech... (!!!)

hackzone
14-07-07, 10:09
Ja jestem tolerancyjny i uważam że jeśli coś nie szkodzi niewinnym ludziom, nie dotyczy mnie to czemu komuś tego zabraniać albo się tym dziwić? Siedzisz ze znajomymi w knajpie i rozmowa o doświadczeniach łóżkowych:
najbardziej w mej pamieci utkwilo jedno zdazenie..kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial... na jego fiucie pojawiły się brazowe falujące bruzdy gówna ale go to podniecało...

Popijając jakiś fajny drink przez rurkę i patrząc na rozmówcę spokojnie odpowiadasz:

"Mhm, też tak myślę, to o czym teraz pogadamy?"

:) Każdy lubi co innego, jedni zadowalają się zwyczajnym seksem, inni poszukują ekhem... "mocniejszych" wrażeń ;)

lewy
17-07-07, 19:10
krótkie i brzydkie.

gepoxo
20-07-07, 17:33
To sie nazywa koprofilia i to się, ****a, leczy.

magikpfk
20-07-07, 20:34
kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial... na jego fiucie pojawiły się brazowe falujące bruzdy gówna ale go to podniecało...
okropny fragment, zamurowało mnie dosłownie... :|

moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie
przecież on Cie chyba nie kocha bo podobno ma dziewczyne. Coś tu nie pasuje :| Zresztą po co ciągniesz ten związek z Twoim chłopakiem jak w sierpniu chcesz zrobićt osamo i go zdradzić?

Nie podoba mi się to opowiadanie wogóle.

marihuanaaaaa
25-07-07, 22:18
okropne

HotGuy
17-03-12, 05:54
...popijaliśmy gorące kakao.

...kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe...

Nie wiem, być może mam dziwne poczucie humoru ale praktycznie leżałem na ziemi ze śmiechu czytając to opowiadanie i co jest jeszcze śmieśniejsze to że autorka (lub autor) pisała to jakby faktycznie ta sytuacja była prawdą... i to dwuznaczne słownictwo "gorące kakao".

Inne niezłe ziółko co też mnie powaliło...
http://www.beztabu.com/showthread.php?t=89

Śmieszne jest to że niektórzy myśleli że to faktycznie prawda. :lol:

opowiedzmiotym
17-03-12, 07:08
Dziwne nieco to opowiadanie. Nie dla mnie.