PDA

View Full Version : Piersi - jakie rozmiary lubicie?

Strony : [1] 2

jacek75
12-05-05, 16:49
Normalnie od razu w takiej dziewczynie sie zabujac idzie-lapiesz je w dlonie i czujesz jakie sa twarde.Natomiast duze piersi mnie odstreczaja.Jestem normalny?Acha i dziewczyny jak poznac rozmiar piersi?

Piter
12-05-05, 16:51
No pewnie, ze jestes normalny. Kazdy lubi inne piersi, no a male jest piekne. Ja osobiscie nie lubie takich bardzo malych, wole takie troche wieksze od malych :)

Aleksander
12-05-05, 16:51
jacek75 małe jest piekne :] pozatm liczy sie jaka jest panna a nie wyg. zewnetrzny ktory i tak wkoncu kiedys bedzie spisany na straty.

ares
12-05-05, 18:46
jestes w pełni normalny ;) widzisz .. ja np. nie lubie u dziewczyny bardzo duzych piersi... takie srednie dla mnie sa najlepsze;] aleksander ma racje... nie wazne jakie dziewczyna ma piersi czy cos innego z wygladu... tylko jak sie z nia rozmawia jaki na charakter i sposob bycia... właśnie w tym sie zakochasz a nie w jakis duzych piersiach ;)

Bender
12-05-05, 19:32
Ja lubie takie A/B ostatecznie C...
A jak poznac? A to mniejsze od dloni, B akurat sie w dlon doskonale dopasowuja, C troszke wystaja poza a D to w 2 rece ;)
A najlatwiej zobaczyc na staniku =)

snajper
15-05-05, 08:29
ja uwielbiam male piersi, takie zeby sie miescily do dłoni nie mniejsze, ale nie wybrzydzam duze tez moga byc chociaz to zalezy od wyglądu dziewczyny :)

dziabag
16-05-05, 22:35
A jak poznac? A to mniejsze od dloni, B akurat sie w dlon doskonale dopasowuja, C troszke wystaja poza a D to w 2 rece ;)
Wg "skali Bendera" to ja gustuje pomiedzy B a C ale jeśli chodzi o te małe to nic do nic nie mam ale raczej moja gałka na nie nie reaguje.:D

tomekqs
19-05-05, 23:37
małe piersi są bardzo piękne,kocham małe piersi.Nie widzę w tym nic nienormalnego.Każdy lubi to co lubi. Pozdrawiam....

Wariatka:)
20-05-05, 16:58
A jezeli kobieta ma jedna piers znacznie wieksza od drugiej?Moja przyjaciolka ma taki problem, nie wiem jak ja pocieszyc, bo twierdzi ze boi sie przez to kontaktow z facetami :/ Co moge jej na to odpowiedziec?

tomekqs
20-05-05, 18:08
jedna pierś jest z reguły większa od drugiej,moim zdaniem nie ma się czym przejmować.Ile ma latek twoja koleżanka,jeśli można wiedzieć??

Nostromo
20-05-05, 18:39
Co mozesz jej odpowiedzieć hmm moze to ze to czyni Ją jeszcze bardziej wyjatkową w natłoku szarosci i ze nie jest to żadna wada a wrecz przeciwnie :) no i nie wszyscy oceniamy kobiety tylko po biuscie :P

20-05-05, 22:18
tomekqs tez tak myslalam, sama mam niewielka roznice, ale jej prawie nie widac.Natomiast u mojej kolezanki jest ogromna, powiedzmy na oko jedna piers wyglada na rozmiar niecale B a druga powiedzmy C.Nie wiedzialam o tym do niedawna, a jak mi powiedziala to mowilam jej to samo co ty napisales, az nie wytrzymala i... pokazala mi ta roznice.Jest naprawde duza.Przez bluzke tego nie widac, dopiero jak sie patrzy na nagie cialo.Szkoda mi jej, mozna powiedziec ze to moja przyjaciolka i przykro mi sluchac ze unika tylko dlatego kontaktow z facetami :( mowila ze boi sie reakcji facetow na to jak pierwszy raz zobacza taka roznice.W sumie przynam szczerze ze sama bylam w szoku jak to zobaczylam :/

tomekqs
21-05-05, 00:50
Ponawiam pytanie,ile ma lat Twoja koleżanka??A jest to bardzo ważne ponieważ jeżeli jest to nastolatka to nie ma się czym martwić,wszystko w swoim czasie się wyrówna,i obie piersi powinny być takie same,no może z minimalną różnicą.A jeśli chodzi o kontakty z facetami,to jeżeli gościu ją wyśmieje za jej piersi,to poprostu go pogoni,bo to nie będzie facet tylko jakiś idiota przebrany zan faceta...pozdrawiam:D

ktooooosia
21-05-05, 09:48
każdy rozmiar piersi jest ładny :D

a ja mam duuuże - i co? nikt takich nie lubi? :(

Man
21-05-05, 10:43
a ja mam duuuże - i co? nikt takich nie lubi? :(

jasne,że wielu facetów lubi. np. ja :).

zreszta każdy ma swoje zdanie na ten temat. to tak jak z budyniem :), nie kazdy go lubi, a jesli juz to preferencje odnosnie smaków sa baardzo szerokie. :)

poza tym nie wyobrażam sobie wybierania partnerki kierując się rozmiarem biustu. to dodatek, fakt bardzo miły, ale tylko dodatek.

21-05-05, 12:07
tomekqs ona ma 21 lat.

mirakla
22-05-05, 19:51
Według Twojej skali ja mam B-czyli mieszczą się w dłoni:D ale mnie pocieszyłeś!!!Czyli nie mam aż takich mikroskopijnych :D to fajnie:D chociaz ja i tak mam z tego powodu kompleksy,ale za nic w zyciu nie poddalabym sie operacji powiększającej piersi-niech będą takie jakie są-malutkie,ale moje własne :D

Bender
22-05-05, 22:32
Mirakla - nie potrzebnie masz kompleksy IMHO... Nie tzymalem ich w dloni co prawda ale na pierwszy rzut oka widze ze sa rozmiarowo ok :) A u facetow wystarcza ten jeden rzut wlasnie ;)

rm-sg9av
22-05-05, 23:00
Ja mam taką teorię, że najbardziej podoba się to co się kocha. Więc...facet dziewczyny z małym biustem będzie zachwalał mniejsze i odwrotnie. Mialem przyjemość :D z małymi, średnimi i dużymi i dochodzę do wniosku, że wielkość jest drugorzędna - albo jest ładny albo nie.
I jeszcze pytanie do Jacka75 - dlaczego odstręczają Cię duże piesi, masz jakąś traumę z tym związaną???
ps. mi się aktualnie najbardziej podobają piersi w rozmiarze ktooooosi...zgadnijcie dlaczego :yawn:

maleństwo
24-05-05, 20:04
Moje piersi do małych nie należą ale za to sa jędrne :D Miałam kompleksy do czasu az poznałam obecnego partnera On je uwielbia :)

jacek75
25-05-05, 19:17
Ja mam taką teorię, że najbardziej podoba się to co się kocha. Więc...facet dziewczyny z małym biustem będzie zachwalał mniejsze i odwrotnie. Mialem przyjemość :D z małymi, średnimi i dużymi i dochodzę do wniosku, że wielkość jest drugorzędna - albo jest ładny albo nie.
I jeszcze pytanie do Jacka75 - dlaczego odstręczają Cię duże piesi, masz jakąś traumę z tym związaną???
ps. mi się aktualnie najbardziej podobają piersi w rozmiarze ktooooosi...zgadnijcie dlaczego :yawn:Traume zwiazana z duzymi piersiami nie.Tylko jakos duze mi nie sprawiaja przyjemnosci itepe.Wole twarde mieszczace sie w dloni czuje wtedy kiedy partnerka jest podniecona.

huh...
27-05-05, 23:07
mi sie najbardziej podobaja takie piersi ktore troszke wystaja z reki a reki tez nie ma jakiejs wielkiej!! poniewaz mam sam komplelsy i wiem jak dziewczyny sie czuja ze maja male piersi!!

Hitman88
30-05-05, 00:58
Przez rok bylem z dziewczyna, ktora ma rozmiar "D" i nie narzekalem:) Wkurza tylko jak ludzie sie patrza na ulicy.Dla mnie calkowicie bez roznicy; kazde sa piekne:D

Exile
31-05-05, 00:56
ja tam jestem zdania że jeżeli wszystko jest w harmoni która mi się podoba i pasuje do sibie to nie ma u mnei upodobań ale jedna cześc ciała nie pasująca do reszty może mnie odstreczyć odrazu!!

Rojza Genendel
31-05-05, 17:00
Exhile,
czy możesz sprecyzować?

Bender
31-05-05, 17:14
Ja uwazam tak samo ja EXhile. Tu nie ma co precyzowac. Poprostu albo ktos jest ladny caly albo nie. Nie pasuje np drobna dziewczyna z duzym biustem, albo taka bardziej misiowata z malym. Jesli dziewczyna jest szczupla to nie moze miec grubych ud, to samo niektore kobitki wygladaly by na cienkich komicznie. Poprostu wszystko musi byc zgrane i proporcjonalne (a'la rysunek leonarda ;) )

esterka
31-05-05, 19:03
Ja myślę, że małe cycuchy są lepsze.
No nieprzesadnie małe, ale zgrabne, a nie takie "balony". W końcu mniejsze piersi można powiększyć ;)

Rojza Genendel
31-05-05, 19:29
Tylko po co?
Ja uważam,że kobiety,powiększajace piersi są,delikatnie mówiąc niemądre.
Natomiat duże piersi-niestety-bardzo obciązają kręgosłup i często są niewygodne.
Myslę,że tak naprawdę nie ma znaczenia jakie piersi podobają sie facetom.Grunt-żeby zadowalały posiadaczkę.

Exile
31-05-05, 20:35
Bender ja jeszcze sadze troche inaczj drobna dzieczyna z dużymi piersami oczywiście nie do przesady moze być ale wieksza z za małymi to juzz decydowanie gorzej!!

Rojza Genendel
31-05-05, 20:57
A ja do drobnych kobiet z dużym biustem mam gigantyczny uraz,zwłaszcza,jeśli to błękitnookie blondynki.
Z taką osobą właśnie zadaje się obecnie moje niestety,już byłe Kochanie :-(

L.J.Silver
01-06-05, 00:11
Tylko po co?
Ja uważam,że kobiety,powiększajace piersi są,delikatnie mówiąc niemądre.
Zgadzam sie z toba nauralnosc przede wszystkim

Frodo
03-06-05, 19:07
Ja też wolę małe :) .
A swoją drogą ciekawe, że sądząc z waszych wypowiedzi większośc z nas woli właśnie takie :surprised ...
Tymczasem wg. obiegowej opinii mężczyźni wolą duże biusty! Czyżby ten obiegowy osąd to tylko moda lansowana przez sex-biznes ?...

Rojza Genendel
03-06-05, 20:24
Hmm... jest taka strywializowana psychologiczna teoria, że duże biusty u kobiet lubią mężczyźni, którzy mają nadopiekuńcze matki.

PussyManiac
03-06-05, 21:23
Duże to ja lubię oglądać w necie, w życiu duże czy małe nie robi większej różnicy
Chociaż bardziej jestem z mniejszymi

peter30
03-06-05, 21:56
każdy damski biust jest piękny. A tak właściwie,czy to ważne,jaki jest???

Rojza Genendel
04-06-05, 11:33
Peter30,
^^

Exile
04-06-05, 15:21
Wiesz szczerze bym oponował przed takim twierdzeniem:/

Bender
27-06-05, 23:37
Dodalem sonde - moze zaglosujecie :)

omg
28-06-05, 00:12
Lubie taki rozmiar jaki ma moja dziewczyna.:D

ciern
28-06-05, 14:05
mi tam na przykład najbardziej podobają sie małe piersi takie pomiędzy dużym A i B

ale największą uwagę jednak przykładam do sutek ( to oczywiście już po zapoznaniu i innych duperelach).

hmmm
ale się rozmarzyłem

pozdr

ariel_man
28-06-05, 17:34
moja kobieta ma takie jakie chcialem nie wiem jakie chcialem ale ona ma piękne :] :)

dziabag
28-06-05, 23:49
Ja uwielbiam piersi srednie takie akuart co sie mieszcza w dloniech :) Musza byc jedrne i aksamitne..... aha no i musza byc kobiece :yawn: :razz:

rintindump
29-06-05, 15:26
Najlepsze są na ręke:P

Eros
05-07-05, 12:50
Du......że ale naturalne
Im większe tym lepsze ale zadowalam się każdymi nawet tymi malutkimi poprostu lubię pieścić piersi kobiety oczywiście uwielbiam hiszpana.

PussyManiac
05-07-05, 22:26
U kobiety nie są ważne piersi tylko serce bijące między nimi

daroo
06-07-05, 02:29
jeżeli szaleje za tą dróga połowka to nie będzie miało znaczenia czy to A,B,C,D czy E. Jakie bedzie miała takie będa mi sie podobać.

max008
10-07-05, 00:04
Witam mam pytanko dotyczace wielkosci piersi ^^ .
Moja dziewczyna ma biuscik B/C taki pomiedzy, z ta roznica ze lewa piers jest troszke mniejsza od prawej, malo to jest widoczne, ale jednak jest.
I tu jest moje pytanko. Duzo jest takich kobiet ktore piersi maja roznej wilkosci, i czy duze te roznice sa, jest jakas szansa na wyrowanie w przyszlości???
dzieki pozdrawiam.

Gumka
10-07-05, 02:30
Ludzkie ciało nie jest idealnie symetryczne. Bardzo często (jak nie zawsze) ma się jedną stronę większą np. dłoń, stopa. U kobiet często widoczne jest to właśnie przy piersiach.

Rojza Genendel
10-07-05, 12:03
Z tego, co wiem, to się zwykle nie wyrównuje. Owszem, można korygować jakimiś poduszeczkami... ale po co???

Belleteyn
19-10-05, 23:44
hm z tym biustem to chyba jest jak z kolorem wlosow, jedni lubia bardziej blondynki inni brunetki. A tak naprawde facet( zkladam ze mowimy o normalnej jednostce) i tak bedzie uwilbial takie, jak ma jego partnerka. Bo ją kocha i jej ciało go właśnie podnieca. Ja tak mam, a zawsze mialam kompleksy związen z biustem (D), wstydzilam sie bo za duży. A teraz nawet dekolt zaloze, bo moj misio to lubi. I tyle. Kazej z nas potrzeba akceptacji i milości czy ma biuścik A czy E :-).

Zebu
21-10-05, 12:02
Mi podobają się piersi, które mógłbym wziąć w całe dłonie . Mam małe, dlatego wg powyższej skali będzie to rozmiar pomiędzy A i B.

Frodo
21-10-05, 15:27
jacek75 małe jest piekne :] pozatm liczy sie jaka jest panna a nie wyg. zewnetrzny ktory i tak wkoncu kiedys bedzie spisany na straty.

Całkowicie popieram ;) .

master7
23-10-05, 00:00
srutu tutu

Ciekawe czemu nikt nie podchodzi do straszydeł sprawdzić jaką mają osobowość...

Podoba mi się przelicznik na dłonie :P

kto_s
23-10-05, 00:06
Takie jak ma Ktooooosia!

Rojza Genendel
23-10-05, 00:09
Nie, ponieważ tak, jak kobiety mają różne piersi, tak faceci- różne dłonie.
Ja kiedyś miałam takiego Ślązaczka, któremu moja pierś spokojnie pasowała do dłoni.
A innym razem spotykałam się z chłopakiem o bardzo drobnych dłoniach... i dwie były ledwo.

ktooooosia
23-10-05, 11:28
Takie jak ma Ktooooosia!

a skąd wiesz, jakie mam piersi? :\

kto_s
28-10-05, 23:06

Z wypowiedzi wynika, że są ładne i duże. A poza tym tak je właśnie sobie wyobrażam.

ktooooosia
29-10-05, 00:23
z pewnością są duże... :P a czy ładne? zależy co się komu podoba... ;)

mustang
29-10-05, 00:35
Hello Ktoooosia
WidziaŁem JakieŚ ZdjĘcia Ale Chyba Nie Twoje Jestem Tu Od Niedawna, Ale JeŻeli DuŻe To SĄ Fajowskie, ChociaŻ KaŻde Piersi SĄ SwojĄ KlasĄ I KaŻda Kobieta Ma W Sobie Klase I Nie ZaleŻy To Tylko Od Biustu .... ;)

ktooooosia
29-10-05, 00:39
Witaj na BT mustang(u) :D

skoro jesteś tutaj nowy, to z pewnością nie widziałeś moich fotek... ;) :P
zgadzam się z Tobą, że klasa (oraz wartość) kobiety nie jest uzależniona od wielkości jej biustu... :D

mustang
29-10-05, 00:43
A Zapewne Szkoda Że Nie WidziaŁem. ;( ;( ;( ;(
No CÓz - MoŻe JakoŚ PrzeŻyje .... :(

ktooooosia
29-10-05, 00:46
z pewnością przeżyjesz :D (tak jak spora grupa forumowiczów...:P)

mustang
29-10-05, 00:50
TAK UWAŻASZ.... ALE WIESZ JAK KUSI SPOJRZENIE NA TWE KSZTAŁTY.. ;) HHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMM A MOŻE UDA MI SIĘ WYCIĄGNĄĆ JAKIEŚ SEXI ZDJECIE OD CIEBIE :nerd: ALE ZE MNIE ....

ktooooosia
29-10-05, 00:52
cóż... nie sądzę, żeby to się podobało mojemu mężowi... :P

mustang
29-10-05, 00:54
Gdyby Moja Żona ZobaczyŁa Jak Ja Sobie Tutaj Zerkam I Tak Sobie ..... O MÓj BoŻe ....gdzie SĄ Walizki !!!!!

ktooooosia
29-10-05, 00:55
mój mąż jest jednym z forumowiczów... ;)

mustang
29-10-05, 00:58
SZKOOOOOOODA ........ A JUŻ MIAŁEM TAKĄ MALUTKĄ NADZIEJĘ ... CHYBA DZIŚ POPATRZĘ NA SWOJE PIERSI :razz:

ktooooosia
29-10-05, 01:00
dobrze, że masz na co... ;) :P życzę miłych wrażeń (na noc)... ;)

mustang
29-10-05, 01:03
Raczej BĘdĄ Niezbyt Ciekawe ... Ale No CÓŻ Mi DziŚ ZostaŁo..
A MoŻe MaŁa WiadomoŚĆ Prywatna Na Maila ... ;(

ktooooosia
29-10-05, 01:06
może... :D ale z pewnością nie będę jej nadawcą... :P

mustang
29-10-05, 01:09
No I Mam Dylemat ... Czy KŁaŚĆ SiĘ SpaĆ ???
Czy KusiĆ CiĘ Dalej ;)

ktooooosia
29-10-05, 01:11
cóż... mój mąż już smacznie sobie śpi... i ja już idę w jego ślady... :D (ciekawe, czy jutro coś tu napisze... :P)

P.S. nie dam się skusić!!! :D

mustang
29-10-05, 01:13
A JA DZIŚ NIE MAM DO KOGO SIĘ PRZYTULIĆ :pray:
A NA LEPSZY SEN NA DOBRANOC COSIK BY SIĘ ZDAŁO ;)

ktooooosia
29-10-05, 01:17
może tam (http://www.gigagalleries.com/) (lub tutaj (http://czat.onet.pl/kam.html)) znajdziesz to "cosik"... :P powodzenia ;)

mustang
29-10-05, 01:21
Hmmm..... Noc Jest KrÓtka... Ale DziĘki ;( Choc Nie Wiem Jeszcze Za Co..

mustang
29-10-05, 01:31
;) ;) ;) Chyba Jednak ŻucĘ SiĘ JuŻ DziŚ Na Wyro.paaaaaaaaaaaaaaa ;)

DajMiTęNoc
29-10-05, 06:56
Takie jak ma Ktooooosia!

Z wypowiedzi wynika, że są ładne i duże. A poza tym tak je właśnie sobie wyobrażam.

Na wyobraźni pewnie się już zatrzymasz, bo wątpię czy wyciągniesz od ktoosi te foty.

Ja lubię A lub B i tutaj zaznaczyłem B ale jak to napisał mustang

ChociaŻ KaŻde Piersi SĄ SwojĄ KlasĄ I KaŻda Kobieta Ma W Sobie Klase I Nie ZaleŻy To Tylko Od Biustu .... ;)

TAK UWAŻASZ.... ALE WIESZ JAK KUSI SPOJRZENIE NA TWE KSZTAŁTY.. ;) HHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMM A MOŻE UDA MI SIĘ WYCIĄGNĄĆ JAKIEŚ SEXI ZDJECIE OD CIEBIE :nerd: ....

Odpisze żyj nadzieją, chociaż pisząc to bym był zbyt pewny siebie. A to tylko wyłącznie zależy od ktooosi czy pokaże ale wątpię czy jej serduszko na to jej pozwoli.

cóż... nie sądzę, żeby to się podobało mojemu mężowi... :P

Pewnie by się nie spodobało.

Gdyby Moja Żona ZobaczyŁa Jak Ja Sobie Tutaj Zerkam I Tak Sobie ..... O MÓj BoŻe ....gdzie SĄ Walizki !!!!!

Dobra próba wyciągnięcia fot ale u ktooosi chyba to nie przejdzie.

SZKOOOOOOODA ........ A JUŻ MIAŁEM TAKĄ MALUTKĄ NADZIEJĘ:

Jak to mówią nadzieja matką głupich.

Raczej BĘdĄ Niezbyt Ciekawe ... Ale No CÓŻ Mi DziŚ ZostaŁo..
A MoŻe MaŁa WiadomoŚĆ Prywatna Na Maila ... ;(

może... :D ale z pewnością nie będę jej nadawcą... :P

To się nazywa dobra, cięta riposta. Nie ma to jak krótko i na temat :yawn:

cóż... mój mąż już smacznie sobie śpi... i ja już idę w jego ślady... :D (ciekawe, czy jutro coś tu napisze... :P)

P.S. nie dam się skusić!!! :D

Już chyba wstał ;)

Hmmm..... Noc Jest KrÓtka... Ale DziĘki ;( Choc Nie Wiem Jeszcze Za Co..

Pewnie za te linki dziękujesz co ci ktooosia podała.
W końcu chciałeś popatrzeć sobie na piersi, tam masz o krok dalej bo i cipcie są.

;) ;) ;) Chyba Jednak ŻucĘ SiĘ JuŻ DziŚ Na Wyro.paaaaaaaaaaaaaaa ;)

Rzucę pisze się tak, co by twoja zona powiedziała gdyby wiedziała, że ma męża dyslektyka?? :yawn: Ale po twoich postach dużo ci lat nie daje. Na pewno nie tyle żebyś miał żonę.

ktooooosia
29-10-05, 10:03
Na wyobraźni pewnie się już zatrzymasz, bo wątpię czy wyciągniesz od ktoosi te foty.
:clap: :clap: :clap: nie uda mu się... i nie tylko kto_s(iowi) :P

Odpisze żyj nadzieją, chociaż pisząc to bym był zbyt pewny siebie. A to tylko wyłącznie zależy od ktooosi czy pokaże ale wątpię czy jej serduszko na to jej pozwoli.
moje serce absolutnie mi na to nie pozwoli... :D

Pewnie by się nie spodobało.
Tak myślisz? ;) Też mi się tak wydawało... :D

Dobra próba wyciągnięcia fot ale u ktooosi chyba to nie przejdzie.
Jak mnie dobrze znasz... :D

To się nazywa dobra, cięta riposta. Nie ma to jak krótko i na temat :yawn:
wiesz przecież, że ja zawsze mówię krótko, zwięźle i na temat... ;) :P

Już chyba wstał ;)
a ja sobie jeszcze smacznie spałam o tej porze... :P (do 9:12 :lol: )

Rademenes
29-10-05, 16:31
Z tego co czytam wiekszosc forumowiczow woli mniejsze ja lubie duze :) takie jak ma moja ukochana czyli 85C

Hazard
30-10-05, 23:37
Moj Ideal?
Hmmm...
70 D
Male brodawki,najlepiej ciemniejace w czasie podniecenia i ciemne,dosc grube sutki.
Mmmmmm...
az sie rozmarzylem :rolleyes:

Rojza Genendel
31-10-05, 15:18
Wyjaśnij, co rozumiesz przez "dość grube sutki" bo nie rozumiem...

TRS Broskow
08-01-06, 12:16
ja lubię bardzo bardzo malutkie, dlamnie A jest w sam raz :)

A jezeli kobieta ma jedna piers znacznie wieksza od drugiej?Moja przyjaciolka ma taki problem, nie wiem jak ja pocieszyc, bo twierdzi ze boi sie przez to kontaktow z facetami :/ Co moge jej na to odpowiedziec?

o, takie też mi się podobają, niepytajcie, niewiem dlaczego :|

ktooooosia
08-01-06, 14:50
ja mam 85 DD :redface:

szatyneczka
08-01-06, 15:03
Mi sie naszczęście zmiejszyły:) Teraz mam 85 D,choć chyba wolałam jak były wieksze;)

nemroth
08-01-06, 15:10
duze sa mniamusne ;-)

skj
08-01-06, 21:11
podwujne D? łał, ja mam 75C

BCFan
08-01-06, 21:20
Widzę po wynikach ankiety i wypowiedziach w tym wątku, że jako wielbiciel obfitych biustów jestem w mniejszości. I jak ma się do tego ogólne przekonanie, że faceci wolą duże?

skj
09-01-06, 09:08
tak samo jak ze kobiete zadowoli tylko duzy penis.

rozporek
09-01-06, 09:28
Raz bawiłem się z panną o tak małych cyckach że podczas zabawy zapomniałem się i zapytałem jej czy w ogóle ją to podnieca jak je pieszczę ;).

Ogólnie C, choć lubię cycuszki swojej aktualnej panny, a nie mam pojęcia jakich są rozmiarów jeśli chodzi o abecadło. Wyglądają na B/C w każdym razie skoro C to trochę więcej niż łapa.

Belleteyn
09-01-06, 10:30
wszystko zależy od łapy :-) Jeden z mpoich eks mial takie dlugie paluchy ze prawie prawie obejmowal nimi moja piers rozmiaru D ;-)

ktooooosia
09-01-06, 10:33
zgadza się - wszystko zależy od wielkości dłoni ;)

gdybym chciała objąć swoją pierś, to zdecydowanie brakuje mi trzeciej dłoni... :P a w ankiecie jest podane, że E=2 dłonie ;) :lol:

Diabełek
09-01-06, 11:47
moim zdaniem kazdy lubi co ma

bombelek88
19-01-06, 11:23
ja tez mialam kompleksy do poki nie poznalam mojego chlopaka:) on je kocha:D a ja mam 102 cm w biuscie:D

Redchemist
19-01-06, 11:36
Ja także lubię duże cycuszki:)

Belleteyn
19-01-06, 15:03
a my za to lubimy ciebie :razz:

Rojza Genendel
19-01-06, 18:42
Lubimy, lubimy!

ktooooosia
19-01-06, 18:48
Lubimy, lubimy!
ja też się pod tym podpisuję :D :lol:

Gumka
19-01-06, 20:27
To ja staję w opozycji :P

Bo jeszcze się przydarzy, że duże cycki zagarną monopol na męskie gusta forumowiczów :>

Belleteyn
19-01-06, 20:31
ale przeciez my nie jestesmy w opozyjci do malych biustow. My tylko lubimy tych, ktorzy lubia te dwa klopotliwe "melony" ktore dzwigamy na klatce piersiowej obciazajc swoje kregoslupy. Widac czasem sie przydaja.

Gumka
19-01-06, 20:34
dobra, dobra... zrobiło mi się żal waszych kregosłupów... likwiduję opozycje i zaczynam bardziej doceniać mój rozmiar "sportowy do rączki" ;)

Anfernee24
21-01-06, 10:22
Ja najbardziej lubie rozmiar 75b, czyli taki jaki maja piersiatka mojej Kochanej.
Nie za duze, nie za male i idealnie mieszcza sie w dloni.
Uwielbiam zasypiac z nia gdy jest odwrocona do mnie tylem, przytulic sie i wtopic swoja reke w jej piers... Miodzio, hehe

Belleteyn
21-01-06, 10:32
mowiac krotko kazdy lubi to co ma :-)

nepon
21-01-06, 11:42
Zdecydowanie B/C

Redchemist
21-01-06, 16:14
Zdecydowanie minimum duże C lub większe:)

panja1
21-01-06, 18:27
A moja ślubna ma 75 D - i jak jej nie kochać :)
Piękne, jędrne i podniecające - uwielbiam je

gucio5tys
22-01-06, 15:28
wolałbym jakieś fachowe teksty z zdjęciami z obserwacji lekarzy, którzy to stwierdzili a nie pornusy ;/

http://www.sprosnegalerie.com/galerie/amateur.php
?

Belleteyn
22-01-06, 17:05
Z tego co mi wiadomo generalnie całe nasze ciało jest niesymetryczne (twarz, oczy, stopy) no to i piersi też.

rtg_26
22-01-06, 17:47
A mnie się tam generalnie podobają każde piersi! Małe, duże, wszystko jedno. Ale też nie można popadać w skrajności typu brak lub do pasa:)

gucio5tys
22-01-06, 17:52
mi się podobają piersi mojej koleżank :D:D:D są.... takie piękne :)

gucio222
23-01-06, 13:50
piersi musza byc jedrne no i brodaweczka musi by stojaca tak do delikatnego przygryzania

Redchemist
23-01-06, 13:53
Lubię gdy dziewczyno podczas podniecenia brodaweczka robi się taka bardzo duża i wysoka:D Nie każda to ma:)

bombelek88
28-01-06, 09:44
ja tak mam ale generalnie nie lubie tego:P

Gawędziarz
29-01-06, 09:15
Zdecydowanie obwity, najlepiej D. Sprawia wiele radosci dla oka i nie tylko :)
Moje dziewcze ma obwity biust, procz cieszenia oka można także pokochać się po hiszpańsku ...

Kiedyś kochałem sie z kobieta majaca biust B i powiem tyle, ze to tez fajna sprawa, ale zabawy jest mniej.

marcyś
29-01-06, 09:55
Witam.
Od kilku lat jestem z jedną partnerką. Ma duże piersi i bardzo mi się to podoba, poniewaz uwielbiam wsuwać w nie członka. To bardzo fajne, kiedy klękam nad nią, a ona oplata go swoimi balonami i do tego jeszcze pieści języczkiem. TO CUDOWNE

Koloblicin
05-02-06, 15:23
Po pierwsze muszą być :) Po drugie w rozmiarze B/C, no w polotach D, E już nie wchodzi w grę, takim biustem można zabić ;) Bardzo lubię jak idealnie wpasowuję się w dłoń. Wtedy nic tylko głaskać, pieścić, całować...:)

Ratamahatta
18-09-06, 00:34
Ja tam jestem duzy, mam duza dlon wiec D, E :D

Garnier
18-09-06, 19:32
B :) Kobieta ma 75 i naprawdę ideał ;)

Łukasz85
18-09-06, 22:45
Spory B albo ladna C :> Tzw "do raczki"

Corleone
18-09-06, 22:48
max "B (cała dłoń)" zdecydowanie......:lol: male jest piekne :rockon:

cezar27
18-09-06, 23:01
Osobiście się waham pomiedzy B i C:)

prawiczek81
19-09-06, 20:57
D :D bo d jest duzie i fajneeeeee hehee ale szczerze to nie ma to żę ktoś lubi a ktoś nie lubi co kto dostaje to ma

Marcin...
19-09-06, 21:21
A ja uwielbiam duże ale bez przesady oczywiscie ;)

Ziomek6789
20-09-06, 17:11
moja partnerka ma idealne i odpowiadajace mi w 100000000 % piersi hmmmmmmmm są CUDNE ;) "KKC"

swawolny
22-09-06, 00:18
Porządny cyc musi być! D jest w sam raz, a do tego trochę ciałka (bez przesady oczywiście) i to jest to co lubię najbardziej!

Dareios
22-09-06, 08:27
dla mnie D lub E o ile są jędrne i stojące

winniethepooh
22-09-06, 08:39
A ja lubię Bez Cenzury. A najlepiej jak są pełne mleka. Wtedy są takie suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:knockout:

Dareios
22-09-06, 09:30
pełne mleka? wtedy zdaje się sutki są ogromne... a to jest coś czego nie znosze

winniethepooh
24-09-06, 20:18
pełne mleka? wtedy zdaje się sutki są ogromne... a to jest coś czego nie znosze
Nie zawsze chłopie, nie zawsze. A ile przyjemnośc.

Dareios
24-09-06, 23:10
z mleka???

aluna
27-09-06, 22:22
Ja stawiam na B :P

LellyDivera
30-09-06, 10:33
A ja lubię D, trochę większe niż moje.

Falco
30-09-06, 21:21
C (troszkę więcej niz dłoń) 71 36.60% - taka większoćs osób odowiedziała.. w tym także ja..
Ale według mnie czy to jest tak naprawde baaaardzo ważne jakie piersi ma kobieta??... - odpowiedz jest retoryczna.. Nie!..
ale jednak jakiś sens to ma
Pozdrawiam

MISSIEK87
13-11-06, 19:52
ja kocham piersi mojego kotka...czyli takie pomiedzy B a C ani za male aniz a duze wielbiam je piescic

CzarnY_2000
13-11-06, 21:29
Najlepsze są średnie

edna_17
27-03-10, 09:14
Właśnie, standarnowa odpowiedź B/C.
Na po tylu dietach, ktore przeszlam mam rozmiar A, nawet nie wiem czy cale.
A mialam C, choć ważylam 15 kg więcej ;)

Adalbert27
27-03-10, 10:09
Najlepsze takie by pasowały do reszty. Najlepsze dla mnie B do kobiety też B ")

edna_17
27-03-10, 10:16
młody969 jaki Ty jesteś pusty, ah... a jaki wymagający.
No każdy pisze to co uważa, ale dla mnie to płytkie jak nie wiem.
Zbyt wiele idealnych kobiet przeklekło się przez Twoje łóżko czy może masz tak wielkie mniemanie o sobie, że nie akceptujesz jakichkolwiek wad? ;)

Gayka
27-03-10, 10:28
dla mnie D lub E o ile są jędrne i stojące

Naoglądają się faceci pornosów z silikonowymi laskami i myślą, że u przeciętnej naturalnej kobiety duży biust będzie sterczący... Jak lubicie duże cycki to liczcie się też z tym, że są opadające pod wpływem własnego ciężaru.

edna_17
27-03-10, 10:37
Naoglądają się faceci pornosów z silikonowymi laskami i myślą, że u przeciętnej naturalnej kobiety duży biust będzie sterczący... Jak lubicie duże cycki to liczcie się też z tym, że są opadające pod wpływem własnego ciężaru.

Dokładnie ;)

kornNelka
27-03-10, 13:16
Lubię naturalne i duże (C,D). Małe może i niekłopotliwe, ale i niepodniecające ;)

Karookarolina
27-03-10, 13:47
Ja tam lubie duże piersi, ale zadbane. Duży jędrny biust jest piękny i przyciąga moj wzrok. Jeśli miałabym zabawiać się z kobietą, to tylko z taką, która ma duże piersi ;)

Gayka ja mam duże naturalne piersi i są jędrne i sterczące. Tylko, że ja, odkąd pojawiły się u mnie cycki zaczęłam dobrze o nie dbać, dobierałam odpowiednie staniki, wcierałam przeróżne balsamy ujędrniające i robiłam ćwiczenia. Jesli się odpowiednio dba o biust to nawet wielki mimo ciężaru może ładnie wyglądać.

tadzio69
27-03-10, 21:15
Ja tam lubię taki co by mi się trochę z garści "wylewał'.

Jesli się odpowiednio dba o biust to nawet wielki mimo ciężaru może ładnie wyglądać.

Czasami tak jest, że choćbyś Krypton sobie w cyce wcierała to i tak pępek będzie pomiędzy nimi, także zgadzam się z przedmówczynią, nie ma reguły :)

Stela7
27-03-10, 21:24
Nie uważam,żeby mi zwisał mimo D...ale dbam...wolałabym troche mniej...ale to w końcu podobno najbardziej pożądany rozmiar w rankingu chirurgów plastycznych..

tadzio69
27-03-10, 21:32
Nie uważam,żeby mi zwisał mimo D..
Są D i D, sama literka nic nie mówi, możesz mieć "D" mając sześćdziesiąt parę centymetrów bądź metr pod cycem.

Sexy_man
27-03-10, 21:38
Ja zagłosowałem na rozmiar C.
Lubię duże piersi u kobiet - zwiększa to siłę doznań, zwiększa wachlarza możliwości w łóżku, i fajne widoki są.:) A rozmiar C mieści się w słowie "duże piersi", a z drugiej strony nie są za duże, nie są wymionami.:)

Jeronimo_
27-03-10, 21:55
Jeśli nie wiesz strzelaj w B ;). Moim zdaniem takie są najładniejsze. Co nie znaczy, że skreślił bym kobietę z mniejszym lub większym, po prostu takie nie za duże nie za małe.

natt
29-03-10, 21:06
a ja tam swoje B lubię, mam 83 w biuście także dla mnie supcio, do mojej figurki filigranowej idealne :) Mój facet również je bardzo lubi, co mnie cieszy niesamowicie:P
I tak po tych postach o różnej wielkości piersi patrzyłam na swoje i chyba są praktycznie takie same.

Bambiii
29-03-10, 21:11
Jakoś nie lubię kobit z dużym biustem, tak powyżej C. Wszystkie kojarzą mi się z tą przaśną blond Jagienką, co udami drewno rąbała.

red_painterka
29-03-10, 21:18
A mnie wizualnie podobają się biusty typu C, ale sama mogłabym mieć bardzo małe A. Tak, wiem, dziwne ;p

Maciako69
30-03-10, 00:51
Im większe tym lepiej, ale jeden warunek - muszą być naturalne.

Holy inquisitor
30-03-10, 06:57
Ja tam lubię miniaturyzację :lol:

Nolaan
30-03-10, 14:34
Ja zaznaczyłem C, ale tak po prawdzie to pasuje mi wszystko, byle naturalne było.

Paulincia1711
30-03-10, 14:37
Ja mam DD i moj partner je uwielbia, nie mam sie czym przejmowac;-)
niektore kobiety powiekszaja sobie do tego rozmiaru a ja je po prostu mam;-)

Prawath
03-04-10, 01:42
Dla mnie tam ważniejsza jest jędrność niż rozmiar. Ale oczywiście też fajnie kiedy doskonale do dłoni pasują.^^

kokobongo
03-04-10, 15:50
Dla mnie tak jak u kolegi wyżej przede wszystkim muszą być jędrne. Moim zdaniem jędrne piersi miseczki B, C są idealne :D

Dziwnie jak ludzie piszą "im większe tym lepsz" co z takiej miseczki DD jak biust wisi po pępek...

Candice
03-04-10, 15:57
Mimo, iż jestem kobietą, mam prawo ocenić jakie piersi mi się podobają, a jakie nie :)
Wg. mnie B w zupełności wystarcza. Chociaż małe C także mile widziane. To zależy oczywiście od proporcjonalności ów piersi do całego ciała. Wtedy zdanie mogę zmienić.

Natomiast duże C lub D + wzwyż, całkowicie mnie nie kręci. Rzadko zdarza się, że któraś z kobiet ma C lub D bardzo jędrne. Zazwyczaj to obwisłe piersi, dlatego się mnie nie podoba i cieszę się z tego jakie mam, bo zazwyczaj po ciążach itd. jeszcze bardziej rosną. ^^

Paulincia1711
03-04-10, 17:01
to że mam DD nie znaczy że są wiszące po pępek!!! Trzeba stosownie o nie dbać i tyle. Poza tym nie ma co się przejmować niektórymi opiniami, każdy ma swoje zdanie.

cocacabana
03-04-10, 17:34
Zaznaczyłem D, dobry rozmiar jak dla mnie. Moja kobieta ma taki i jej piersi są cudowne. Nie znaczy to oczywiście że mniejsze czy większe są wg. mnie gorsze, ale chwale sobie te które mogę dotykać :)

Schatten
03-04-10, 22:24
zaczynam rozmowę od rozmiaru D ;))))))

majlo
03-04-10, 22:39
jak największe, nie opadnięte, wisi mi to czy przerabiane czy nie :)

nuova
03-04-10, 23:04
jak największe, nie opadnięte, wisi mi to czy przerabiane czy nie :)

Za dużo pornosów :lol:

Mi się podobają każde, byle nie za małe i nie za wielkie, tak od większego A zaczynając a kończąc na E/F. Byle by do figury pasowały, były zadbane i posiadały uroczą właścicielkę :) Optymalne są dla mnie takie w rozmiarze średnie C, czyli trochę wystające poza przeciętną męską/damską dłoń.

swawolna_n
04-04-10, 17:11
Trochę przerażające jest to, co pisze większość użytkowników. Nie ma czegoś takiego, jak miska A, B, C, D ... itd. Żeby podać rozmiar biustu trzeba podać i miseczkę, i rozmiar obwodu pod biustem z tego powodu, że miseczka w rozmiarze np. 60B jest mniejsza od miseczki w rozmiarze 90B.

(Na obrazku niżej oczywiście rozmiarówka nie polska.)

http://b75.blox.pl/resource/DD_comparison2.jpg

Z poradnika brafitterki "Czy miseczka D jest zawsze taka sama?":
"Na pierwszym ujęciu filmu przedstawiłam trzy staniki. Pierwsze dwa mają miseczki o tych samym oznaczeniu literowym, ale dla różnych obwodów. W ręku trzymam 90D i 70D - różnice widać gołym okiem.
Trzeci stanik ma miseczkę na pewno większą od 70D, ale też mniejszą od 90D. Obok widać też zdjęcie tych trzech staników na ladzie. Co się okazuje? Że miseczka F może być w tym samym modelu stanika mniejsza od miseczki D! Oczywiście - diabeł tkwi w szczegółach, a zatem miseczka w staniku o rozmiarze 70F jest mniejsza od miseczki w staniku 90D.
Równocześnie jednak - miseczka w staniku 70F jest oczywiście większa od miseczki w staniku 70D.
Wynika z tego jasno, że miseczka F może być mniejsza od miseczki D - wszystko zależy od obwodu staników."
Ze strony: http://www.maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=51%3Aodc-6-czy-miseczka-d-jest-zawsze-taka-sama&catid=34%3Ayou-tube&Itemid=69&lang=pl

I na koniec: zdjęcia biustów w rozmiarach 60G - 75G i 65GG - 85GG. Nie określiłabym ich jako wielkich, wiele z nich, jeśli nie większość, zaliczyłabym do średnich.
http://thumbnails26.imagebam.com/7496/ac493774954361.gif (http://www.imagebam.com/image/ac493774954361)

Kata
04-04-10, 17:25
swawolna_n, domyślam się, że masz dobre intencje, ale stosowny temat już mamy :) Klik! (http://beztabu.com/showthread.php?t=19387&highlight=stanikomania%2A)

Sexy_man
04-04-10, 19:21
To ja już zgłupiałem.
No to napiszę tak: cyc musi być cyc i tyle! :cool:

swawolna_n
05-04-10, 16:06
swawolna_n, domyślam się, że masz dobre intencje, ale stosowny temat już mamy :)
No tak, ale nie zdzierżyłam, a i chyba mało osób się z informacjami z tamtego wątku zapoznało.

Żeby nie było, że offtop, to napiszę: ja mam rozmiar 60DD albo 60E, w zależności od firmy, i to są takie piersi, że się mieszczą akurat w męskiej dłoni (pojedynczo). Mój mężczyzna absolutnie je uwielbia i twierdzi, że są idealne. ^^

Mnie u kobiet wizualnie podobają się mniejsze niż większe, bo wolę drobne, „lekkie” dziewczyny. W praktyce nie sprawdzałam. :P

Avis
05-04-10, 19:03
Wszystkie, bez wyjątku :cool:

red_painterka
05-04-10, 19:18
No tak, ale nie zdzierżyłam, a i chyba mało osób się z informacjami z tamtego wątku zapoznało.

Nawet gdyby faceci się zapoznali, to i tak mało który by sie połapał. Łatwiej by im było posługiwać się gestami, albo wskazywać odpowiednie owoce mające imitować wielkość (dla nich B=jabłko, E=arbuz itp. ;p)

pomian
08-04-10, 13:46
Zdecydowanie rozmiar B. Każdy lubi to co lubi, a ja lubie małe piersi. Nie znowu taki totalny flat, ale takie niezbyt duże rozmiaru B najbardziej mnie podniecają :)

Bambiii
09-04-10, 17:33
swawolna oj nie biadol każdy wie, o co chodzi, jak mniej więcej wygląda cycek A, B i C.

Nolaan
09-04-10, 17:51
A po cholerę mi to wiedzieć? Jak cyc ładny i na fajnej pannie ulokowany to mniejsza o sajz.

Sp3ct4t0r
09-04-10, 19:50
młooooode ;)

swawolna_n
10-04-10, 00:11
swawolna oj nie biadol każdy wie, o co chodzi, jak mniej więcej wygląda cycek A, B i C.
Widać nie, skoro sadzi się, że każde "D" to jakiś wielki cyc.

A po cholerę mi to wiedzieć? Jak cyc ładny i na fajnej pannie ulokowany to mniejsza o sajz.
No i git, ale tu się właśnie większość o sajzach wypowiada. Przy czym dobrze mieć na uwadze (ty mniej, ale kobiety), że od stanika w złym rozmiarze się owy ładny cyc może zdefasonować i na atrakcyjności stracić.

Ashton
10-04-10, 01:03
Zawsze powtarzam, że lepsze B w garści jak D w .jpg :D Osobiście uwielbiam piersi mieszczące się w dłoni <3

zorro_p
11-04-10, 01:11
Nie ważne małe czy duże wszystkie są kochane . A z resztę co to ma za znaczenie w obliczu takiej tragedii . Pewnie mój post zostanie usunięty przez bezduszników z dopiskiem OT ale i tak nie bedzie to dla mnie znaczyło nic w porównaniu do smutku , który przeżywam po tej katastrofie

ASAMITA27
11-04-10, 14:39
piersi muszą pasować do reszty ciała kobiety,ale dla mnie najlepsze sa takie ciut większe niz do dłoni,z ładnymi dużymi sutkami :)

somebody93
12-04-10, 21:18
Piersi muszą pasować do ciała, figury kobiety. Oczywiście podobają mi się duże, ale muszą być jędrne, a nie zwisające.
Małe jest piękne, ale jak miałbym wybierać to coś pomiędzy B i C.

Wesoly Jas
13-04-10, 00:44
Lubie duuze obwisle cycy :) normanie takie wyciagniete z gigantycznymi sutkami i pomarszczona jak stara pomarancza skorą :) ooł jeaa!!

pacificadventur
13-04-10, 05:53
3C-najlepsze!:)

Orionix
15-04-10, 22:54
Mi najbardziej podobają się 75B choć i z 70A było mi zajefajnie...

lukaszzek
18-04-10, 14:35
DUże, tak muszą być większe niż moja dłoń.. Najlepiej D lub E, ale w miare jędrne, a nie wiszące..

karaluch0
19-04-10, 11:46
Kobieta ma 80B ja bym wolal wieksze C

nuova
19-04-10, 19:17
Kobieta ma 80B ja bym wolal wieksze C

80B to to samo co 75C albo 70D :)

słodka'88
23-04-10, 17:18
A ja głupia myślałam, że wszyscy lubią duże piersi:) ważne, że mój Ukochany nie gardzi moim jędrniutkim małym D. Spróbowałby tylko!:)
Jędrność chyba też jest ważna...??? Z ciekawości pytam.

p2mgrup
23-04-10, 17:19
Dokladnie;) co z tego że duże jak nalesniki ;) wazne by byly jedrne ;) nie musza byc duze;)

cocacabana
24-04-10, 00:42
Dokladnie;) co z tego że duże jak nalesniki ;) wazne by byly jedrne ;) nie musza byc duze;)
Najważniejsza!

Napalona kotka
26-05-10, 23:50
dokladnie nie jakies zwisajace ;D

przygoda
27-05-10, 02:04
B & C ...zostaja cale zycie mlode ;-)

julianna
27-05-10, 02:25
fajne sa C, ale niestety nie mam takich ;(

outgoing
27-05-10, 10:27
Duże i kształtne C jest idealne :)

tomek_1988
27-05-10, 10:57
takie pomiędzy B i C do tego jędrne, 8 cud świata :)

Pasek102
29-05-10, 19:20
Jeśli są mniejsze od moich to katastrofa :)

dolarxyz
29-05-10, 19:47
Preferuje takie jakie posiada Gayka, lecz mniejszymi nie pogardze

wygolony_ptak
09-06-10, 10:40
heh wybrałem rozmiar C, a w sumie do tego rozmiaru sa idealne piersi wieksze sa chyba zbyt obciążające kobiete a zwłaszcza kręgosłup, no i głupotą wg mnie jest powiększanie piersi nie zależnie jakie by nie były czy rozmiar A czy nawet D lub większy, pozatym jeśli nawet ma rozmiar A to także dobrze się takie "groszki" piesci jak i większe rozmiary ważne by piersi to lubiły (no i ich właścicielka hehe).

Duke
09-06-10, 11:16
Ja lubię jak kobieta ma duże kształtne piersi ze stojącymi sutkami, to jest po prostu szczyt kobiecości, podniecenia też :P

spirit_of_orb
09-06-10, 12:35
piersi powinny pasować do reszty ciała ich posiadaczki, rozmiar sam w sobie jest dla mnie mało istotny (nawet się nie znam na tych literach)

Nikita
09-06-10, 12:57
cycki, jak sama nazwa wskazuje, zaczynają się od c.

iceberg
09-06-10, 16:16
cycki, jak sama nazwa wskazuje, zaczynają się od c.

no tak, ale biust zaczyna się już od B ;) a piersi.... hmmm od P :yawn::yawn::yawn: - rany ciekawe która by uniosła takie cuda bez pchania taczek przed sobą ???

ja wolę małe rozmiary - A lub B... po prostu mnie do takich ciągnie (na szczęście moja kobieta ma 70 A i jestem zachwycony jej biustem)... oczywiście inne rozmiary też mogą być piękne - i szanuję zdanie ich wielbicieli oraz podziwiam "posiadaczki"

paffcio
09-06-10, 16:20
od D w górę

Gayka
09-06-10, 16:39
Ja dla Paffcia mam za małe ;/

paffcio
09-06-10, 16:40
to oczywiste:whistle:

Arjens
09-06-10, 20:20
Lubie duże piersi, ale nie zawielkie. Ładny jest widok kiedy dziewczyna ma fajna bluzeczke i te piersi fajnie eksoponuje. :)

(nie)przecietny
09-06-10, 23:06
Ja gustuje w miseczce B :) Najważniejsze dla mnie, żeby były jędrne, a wydaje mi się, że im większy rozmiar, tym trudniej o to. Tak przynajmniej wynika z mojego doświadczenia :)

grrr
14-06-10, 19:28
Dobrze się pieści co się w raczce miesci :D szkoda ze moja Pani ma kompleksy na punkcie swojego biustu ze nieby za maly

behind_blu_eyes
15-06-10, 01:05
generalnie jestem zwolennikiem dużego B albo miseczki C - wiadomo troszkę więcej do pieszczot, a poza tym odpowiednio wyeksponowane tryskają erotyzmem (czasem wręcz dosłownie ;)

aczkolwiek moja obecna partnerka ma dość sportowy biust (A) i nie powiem tez mnie kręci, zwłaszcza że Ona lubi chodzić bez stanika :)

S_7
15-06-10, 01:26
takie żeby mi się podobały :)

Sollat
15-06-10, 07:57
Ja zaznaczyłem B, C i A - w tej kolejności.
Dobrze się pieści co się w raczce miesci :D szkoda ze moja Pani ma kompleksy na punkcie swojego biustu ze nieby za maly

Na to chyba cierpi 99% kobiet.;p

jlukaszek
15-06-10, 08:37
C, ale moja obecna partnerka, a przyszła żona ma D i kręci mnie na maksa :)

Zagubiona
15-06-10, 10:01
Hmm no ciekawy temat :P
Szczególnie to porównywanie jaki rozmiar mieści się w dłoni ;P Zależy jakie kto ma duże łapki :)
Ja mam Duże C, albo jak kto woli małe D :D

outgoing
15-06-10, 12:57
Swoją drogą to bawi mnie to odniesienie do dłoni. Biedni tacy dwumetrowi drwale syberyjscy bo na ich dwie dłonie to już numeracji nie ma i zostają tylko dwa berety i gumka :)

206
15-06-10, 13:36
nie mniejsze niz B maks C to moj gust... moja panna ma akurat w dłon :) i mi pasuje... twarde jędrne kształtne i mega fajniutkie "wentylki" :D ona ma kompleks a moze zal do Boga ze sa małe ale ja jej staram sie wbic w ten piękny rozczochrany ze jest jak najbardziej ok :) jest jeden minus... jak idziemy spac na jednej sie poloze to drugą za chiny sie nie przykryje :P

w00jas
15-06-10, 16:21
fajnie patrzy się na duże piersi (D i powyżej), ale w praktyce najlepsze są C (dla mnie), bo mam dość duże dłonie xDD
aczkolwiek kobiety z mniejszymi piersiami też mogą mi się podobać - to zależy od sposobu prezencji :)

jlukaszek
15-06-10, 22:32
właśnie wszystko zależy jak kobiety eksponuje swoje piękne kształty, bo czasami bywa tak że małe A jest piękniejsze od średnich C :)

Tom_Bombadil
17-06-10, 11:45
To powinien być temat WYŁĄCZNIE dla mężczyzn.

tak jak temat http://www.beztabu.com/showthread.php?t=20003 jest wyłącznie dla kobiet.

A co do odpowiedzi - nieważna wielkość, ważna wrażliwość.

swawolna_n
17-06-10, 11:55
To powinien być temat WYŁĄCZNIE dla mężczyzn.
Lesbijki i kobiety biseksualne też lubią piersi. ;)

Tom_Bombadil
17-06-10, 12:27
Lesbijki i kobiety biseksualne też lubią piersi. ;)

A geje penisy.. i co? :)

fotogeniczny
17-06-10, 12:31
Takie do rączki, czyt B80 jak i troszkę większe;)

swawolna_n
17-06-10, 13:10
A geje penisy.. i co? :)
To, że "odpowiadacze" powinni być dzieleni ze względu na preferencje a nie płeć.

infirmus
04-07-10, 13:34
Ja uwielbiam małe piersi - od małego A do średniego B ;)

itakpowiem
05-07-10, 11:55
zaznaczyłem wszystkie, bo biust biustowi nierówny, nawet w tym samym rozmiarze

PabloXM
05-07-10, 11:59
Każde piersi na swój sposób są ładne ale muszą pasować do figury.

przemo923l
06-07-10, 11:57
D takie jak ma moja dziewczyna

Adonnis
07-07-10, 01:26
lubię duże dyndoły, ale najbardziej gdy ma strasznie nabrzmiałe sutki!

kurczakwa
08-07-10, 19:07
Uwielbiam malutkie cycuszki :)

magicznymiecz
08-07-10, 20:38
Ja nie jestem wybredny, od A do C - byle kształtne były :)

.atraM
30-07-10, 17:16
no i moje kompleksy rosną i rosną.... wszyscy piszą do C.
a co ja mam zrobić skoro jestem szczupła i mam genetycznie duży biust, którego nie da się zrzucić? ;( <bezradny>

YoungStallion
30-07-10, 17:39
no i moje kompleksy rosną i rosną.... wszyscy piszą do C.
a co ja mam zrobić skoro jestem szczupła i mam genetycznie duży biust, którego nie da się zrzucić? ;( <bezradny>

jesteś żałosna

bestmen
30-07-10, 17:39
A-B - lubię małe :) Co prawda jeśli chodzi o wybór partnerki nie miało to dla mnie żadnego znaczenia ;) Jedyne czego nie lubię to piersi z wypełniaczami.

magicznymiecz
30-07-10, 18:23
jesteś żałosna

Tak, ładnie się nam pan przedstawił. Ideał w całej okazałości.

no i moje kompleksy rosną i rosną.... wszyscy piszą do C. a co ja mam zrobić skoro jestem szczupła i mam genetycznie duży biust, którego nie da się zrzucić? ;( <bezradny>

Niczym się nie przejmuj. Jest multum facetów, którzy lubią duże biusty, a jeszcze więcej takich, którzy preferuja mniejsze, ale większe im nie przeszkadzają.

YoungStallion
30-07-10, 19:14
Niczym się nie przejmuj. Jest multum facetów, którzy lubią duże biusty, a jeszcze więcej takich, którzy preferuja mniejsze, ale większe im nie przeszkadzają.

też jesteś żałosny :D

hibiku
04-03-11, 13:20
Bawi mnie troszkę przyjęta przez was rozmiarówka - w kwestii porównywania gustów łóżkowych faktycznie, sprawdza się, jednak w kontekście prawdziwych rozmiarów - zazwyczaj nijak się ima.

W zależności od firmy, noszę staniki (DOBRZE dobrane, co u Polek nie jest nadal częste) z miseczkami w rozmiarach od C do E. Co nie znaczy przecież że w przeciągu jednego dnia cycki mi maleją bądź rosną...

Z resztą w dłoniach obecnego partnera moje piersi już się nie mieszczą, a u poprzedniego - mieściły się i to z sporym zapasem. W końcu dłonie też są różne.

Rozumiem zastosowanie na forum takiego przelicznika, tylko apeluję, nie bierzcie go jako przełożenie na prawdziwą stanikową rozmiarówkę, bo w rzeczywistości jest bardziej skomplikowana.

sloneczny27
04-03-11, 13:55
Ja lubie od B do E :)

kurczakwa
04-03-11, 13:59
Ja lubię najbardziej małe piersiątka.

Zwiąż
04-03-11, 16:21
Mało-średnie cycki (noo, piersi, niech będzie, że jestem kulturalny i w ogóle) są świetne :) Wcześniej wolałem większe ale jakoś tak mi się zmieniło, jak zobaczyłem, że mniejsze mają z reguły ładniejszy kształt bez stanika :)

Dyktator
04-03-11, 16:44
ja zaznaczyłem wszystkie odpowiedzi, dla mnie rozmiar nie ma znaczenia, byle pasował do kobiety. dzisiaj mam np ochote na obcowanie z duzym biustem o!

radek511
04-03-11, 17:06
ja lubię średniej wielkości piersi.

niunia-
08-03-11, 14:29
mój facet jest fanem moich piersi. :surprised ciągle by dotykał, całował, pieścił. zawsze podobały mu się duże biusty a ja noszę skromną miseczkę D.

sister_lu
08-03-11, 14:34
Najbardziej podobają mi się piersi w rozmiarach: 70 D, 75 C.

los
08-03-11, 19:57
Mnie najbardziej podobają się takie średnie B - idealnie pasujące do dłoni. Aczkolwiek, jak już ktoś wspominał: "najbardziej się lubi, to co się ma".

riddick
08-03-11, 20:23
Dla mnie najważniejsze jest to, by były kształtne- nie lubię obwisłych piersi. A rozmiary to C-D.
I chciałbym jeszcze wspomnieć, że staniki push-up to jedno z największych oszustw w historii :P

niunia-
08-03-11, 20:36
ja mam rozmiar 75 D, nie są obwisłe. są ładne i kształtne. a push up to zdecydowanie oszustwo. facet myśli, że zabiera do domu D a zostaje mu B. :lol:

kriserr
08-03-11, 23:11
Mnie cycki nie kręcą może ich nie mieć wcale i być płaska bez stanika!moge ssać sutki ale ważna jest dziurka i to ona sie liczy.z drugiej strony jak baba ma cyce jak arbuzy to mnie to troche brzydzi.

Hal
09-03-11, 00:28
mało-średnie, umiarkowane to jest to

Malinka_a
09-03-11, 01:55
dla mnie najładniejsze są szczupłe dziewczyny z niedużymi, ale okrągłymi cyckami. chociaż takie trochę większe też są okej, ale pod warunkiem, że są kształtne i jędrne. sama mam niezbyt duże, chyba B, i chłopak mówi, że są idealne, bo pasują do jego dłoni ^^

TwoSoulsAsOne
09-03-11, 09:57
Jak dla mnie najbardziej atrakcyjne są duże pełne dojrzałe piersi.

kamilooil
11-03-11, 21:01
A- Akceptowalne
B- Boskie
C- Cudowne
D- Doskonałe
E- Ekstremalne
F- Fatalne :D
Osobiście preferuje D :) kobieta musi mieć coś za co można ją złapać. Najlepiej niech to będzie duży biust :)

Czarna20
11-03-11, 21:14
A i B, chociaż C w sumie też ;)

lance90
11-03-11, 21:32
minimum B, max. D

RandomName
12-03-11, 09:50
Moja była miała 75C i dla mnie ten rozmiar był idealny :)

Alexandra
17-04-11, 17:23
Maximum C.
Ale A i B najlepsze ;)

ninaaa
17-04-11, 17:28
od A do C ;) większe też zdarzają się bardzo fajne ale niestety bardzo rzadko..